Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΤΥΛΑΤΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ 2008-Νο 15 AND THE OSCAR GOES TO.....


Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια!!!!! Γύρισα κι εγώ από Κρήτη! Περάσαμε όμορφα αλλά ελαφρώς κουραστικά διότι έπρεπε να κυνηγάμε όλη την ώρα τον Πάνο :?:?:?:? ...Δεν πειράζει όμως χαλάλι του! Πέρασε όμορφα το ζουζούνι αν και βγήκε εντελώς εκτός προγράμματος..Σε λίγες μέρες θα πάμε να βρούμε τους γονείς μου στη Ζάκυνθο που κάνουν διακοπές και έτσι θα πάρω ακόμα μια ανάσα μέχρι να ξεκινήσω δουλίτσα το Σεπτέμβρη.

Καλά να περνάτε όσες κάνετε διακοπούλες και καλή προσαρμογή όσες γυρίσατε!

Ασπασία περιμένουμε φωτό από το δωμάτιο!

Πολλά φιλάκια σε όλες σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 948
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα κοριτσια!!!Ηρθα εγω φυγατε εσεις!!!χαχα!!!

μετα απο 20 μερες απουσιας απο το σπιτι μας γυρισαμε!!!Ωραια περασαμε στην αιγινα,κουραστηκα βεβαια με την ζουζουνα να τρεχει παντου αλλα περασε καλα!!!χαλαλι!!

Αυριο παμε για εξετασεις για μπεμπε!!!!και υπερυχο β-επιπεδου!!!!καμπυλη ζαχαρου κ τεταια!!!οσο σκεφτομαι την γλυκοζη!!!μπλιαχ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!!!!!!σημερα μεγαλη ταπαιπωρια!!!!!!ξυπνησα απο την αγωνια μου στις 6 το πρωι!!!

τελικα ολα καλα!!!!περιμενουμε Α Γ Ο Ρ Α Κ Ι!!!!!!επαθα ενα σοκ αλλα προσαρμοζομαι στην ιδεα!!!!

ανθη καλα εισαι εσυ???απο οτι βλεπω τα δυο μας ειμαστε εδω!!!!χαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!τι κανετε?εμεις γυρισαμε εχθες απο το χωριο και παλι κλειστηκαμε μεσα!!!ξεκουραστηκα καπως!!!σταμυ μπραβο!!!ωραια ειναι και τα αγορακια!!!τα νεα σας?πως τα περνατε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας!!!!!

Στάμυ με το καλό ….αγοράκι εεεεε??? Τι καλά θα έχεις κι εσύ ζευγαράκι….τέλεια!!!

Οι υπόλοιπες ακόμα διακοπές εεεε????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΥΚΛΕΣ!!!!!

ΤΟΝΙΑ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ!!!ΚΑΝΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΑ ΞΑΝΑΜΠΕΙΣ ΣΤΟΥΣ ΡΥΘΟΥΣ ΣΑΣ!!!

ΑΣΠΑ ΝΑΙ ΘΑ ΕΧΩ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙ!!!ΘΑ ΔΩ ΚΑΙ ΤΗΣ ΔΥΟ ΠΛΕΥΡΕΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ!!!ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ??

ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΟΥΣ ΤΟ ΕΦΤΙΑΞΕΣ??

ΑΝΘΗ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΕ ΣΗΜΕΡΑ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε γυρισα!!!!!!!!!!!!που ειστε εσεις....??????????????αντε με το καλο σταμυ και το αγορακι σας.......α! ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΠΩ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑς............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααα!!!τι κανετε?εμεις εχουμε πολυ γκρινια απο τον μπεμπη!!!το βραδυ στριφογυριζει..πικρα!!!τα ουλα του εινια πρησμενα και συνεχεια τρωει τα χερακια του!!!κατα τα αλλα μια χαρα!!!σε λιγες ειναι και η βαπτιση μας!!!ειμαι τοσο χαρουμενη...εχθες πηγα και αγορασα και φορεμα!!!στα κυβικα μου χαχα!!!κανω και διατροφη να ξαναγινω οπως ημουν καποτε σιγα0σιγα βεβαια!!! τα νεα σας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε καλησπερα!!!!!!!!!!!!τι εγινε περονοσπορος επεσε εγω και η τονιαχαν μειναμε μονο???????για κοπιαστε γιατι το διαλυσαμε τελειως το θεματακι μας!!!!!!!!!!!!!!!εμεις εδω μια χαρα περιμενουμε τους νονους της μικρης σημερα για φαγητο και να τους δωσουμε τα δωρα τους και τα προσκλητηρια τους επισης......ειπα να κανω και κανενα φαι αλλα επειδη το σπιτι μαζευω μαζευω και ολο τον αμαζευτο εχει θα παρω και κατι απ εξω για συμπληρωμα φιλια:!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα τι κανετε?εμεις μια χαρα!!!σημερα γιορταζει το ζουζουνι μου ο αλεξανδρουκος μας!!!καλα ειστε ολες?χαθηκατε πάλι...ντροπη!!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου βρε τονια μονες μας μιλαμε αλλωστε !!!!!!!!!!!!!μα καλα που εεεεειιιιιιιιιιιιιιισσσστεεεεεεεεεεεεεεεεε οοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοολλλλλεεεεεεεεεεεεεεεεςςςςςς?????????????????????????????????να χαιρεσαι το αγορακι σου για χτες τονια μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα......

Να σας πω την αλήθεια κορίτσια εγώ μπάινω καθημερινά, αλλά δεν βλέπω ποτέ παρέα και έτσι δεν γράφω. Άλλωστε και όσα έγραφα μόνη μου τα ξαναδιάβαζα την επόμενη μέρα.

Γενικά επικρατεί μεγάλη ΗΣΥΧΙΑ.

Καλά να ΄μαστε τουλάχιστον.......και θα ξαναβρεθούμε, που θα πάει??? :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!!!αντε βρε ασπα μου γραψε και εσυ τιποτα μπας και δουμε φως!!!!!!!!!!!!!!αντε βρε τονια με το καλο ποτε ειναι?εμας ειναι στης 25 του μηνα.....τα παιδακια μου μια χαρα και τα δυο τα δικα σου πως τα πανε μεταξυ τους?????εμας ο μεγαλος ειναι πολυ προστατευτικος προς την μπεμπα και ολο θελει να την κανει να γελαει και δωστου φιλια........ευτηχως γιατι το ειχα ανχος αυτο..!!!!!!!!!!!!!ασπα τελος οι διακοπες/?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο αλεξανδρος τρελαινεται για τον μπεμπη τον φιλαει τον ζουλαει και πραγματι γελανε μεταξυ τους!!!οι ψυχουλες μου..η βαπτιση ειναι στις 18του μηνα..περνανε οι μερες και ευτυχως δεν εχω αγχος απλα θελω να κανει καλο καιρο και να πανε ολα καλα!!!στην μπεμπα αρχισε στερεα τροφη ή κρεμες?εμενα ειπε η γιατρος τον οκτωβρη θα αρχισουμε με βανιλια και μετα με φρουτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι τέρμα οι διακοπές.

Σήμερα πάμε στο χωριό να φέρουμε και τα παιδιά. Από Δευτέρα κανονικά στον παιδικό η μικρή.

Καλά να ‘μαστε βέβαια, θα έχουμε την ευκαιρία να ξεφεύγουμε κανένα Σαβ/κο!!!

Κορίτσια με το καλό τα βαφτίσια σας….. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α!ευχαριστουμε..............ναι η μπεμπα τρωει κανονικοτατα φρουτα το πρωι το μεσημερι χορτοσουπα ,κοτοπουλο η μοσχαρι και το απογευμα φαριν λακτε βανιλια η μπισκοτοκρεμα μονο πρωι βκαι βραδυ πινει γαλα.....αντε καλο χειμωνα να εχουμε!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαμυς εμενα ο αλεξ αρχισε φρουτα και κρεμα οταν εγινε 5μηνων.η γιατρος ειπε οτι αλλαξαν τα πραγματα τωρα και μετα τους 6μηνες αρχιζουν..εγω σκεφτομαι του μπεμπη να του αρχισω με οτ που γινει 5μηνων

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tι κάνετε κορίτσια;; Επέστρεψα κι εγώ, οριστικά αυτή τη φορά :(:(:( . Δεν έχω παράπονο, καλές διακοπές έκανα. Η επιστροφή στην πραγματικότητα όμως είναι πάντα δύσκολη..Σε μία εβδομάδα αρχίζω και δουλίτσα, διορθώματα ξανά, τρέξιμο και γενικώς άγχος.

Με το καλό να βαφτίσετε τα παιδάκια σας Τόνια και Φανή.

Η αλήθεια είναι πως χάθηκαν όλες αλλά κάποια στιγμή θα πάρει το θεματάκι τα πάνω του..

Πολλά φιλάκια σε όλες σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα να έχετε!!!

Το Σαβ/κο πήγαμε και πήραμε τα παιδάκια από το χωριό. Όλοι πλέον μαζί είμαστε….

Είδαν και το καινούργιο τους δωμάτιο και κατενθουσιάστηκαν….μιλάμε για πολύ χαρά.

Δεν σας ξέχασα όμως, είπα πως θα σας βάλω φώτο, αλλά όταν μπαινω από το σπίτι κολλάει τόσο πολύ η σελίδα που με καθυστερεί και στο τέλος το κλείνω από τα νεύρα μου.

Θα ξαναπροσπαθίσω.

Σήμερα ήταν η πρώτη μέρα στο σχολείο για την Μαρία….γύρισε με μια χαρά το πουλάκι μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!καλη επανοδο ανθη μου...ασπα βαλε φωτο οταν μπορεσεις να δουμε και εμεις,τονι και καλα θα κανεις ξεκινα κρεμουλες!!!!!!!!!!!χτες ειχαμε βαφτιση και μετα βγηκαμε μεγαλη παρεα για φαγητο ,καθοτι δεν ειχε η βαφτιση,αλλα περασαμε τελεια η μικρη υσηχη δεν με κουρασε καθολου το πουλακι μου,και ο μεγαλος επαιζε μετα μανιας με τα αλλα παιδακια και σημασια δεν μας εδινε ,βεβαια λυσσαξε και οταν γυρισαμε σπιτι επεσε για υπνο στης 4 και ξυπνησε στης 7...ωραια περασαμε :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!!!!!

Έχω βαρεθεί στην Αθήνα ακόμα δεν ήρθα..Δε λέω να χωνέψω πως το καλοκαίρι τελείωσε :(:(:(

Σήμερα ο Πάνος κοιμήθηκε το μεσημέρι από τις 15.30 ως τις 18.00 και το βράδυ δεν είχε ύπνο..Για να κοιμηθεί ξαπλώνω μαζί του στο κρεβάτι του και όταν τον παίρνει ο ύπνος φεύγω.Σήμερα λοιπόν ξαπλώσαμε στις 12 και πήγε η ώρα 2 και δεν είχε κοιμηθεί.Τελικά τον πήγα στο κρεβάτι μας να κοιμηθεί με τον μπαμπά του γιατί δεν την πάλευα άλλο :shock::shock: ..Μου φαίνεται πρέπει να του κόψω τον μεσημεριανό ύπνο..

Άσπα περιμένουμε φωτό από το δωμάτιο! Καλή αρχή στην Μαρία σου!Ξεσκάνε και αυτά στο σχολείο.

Φανή μου μπράβο που περάσατε τόσο όμορφα. Ο μεγάλος σου πόσο είναι;; Ο δικός μου όταν βγαίνουμε έξω μας έχει στο κυνήγι. Φεύγει από κοντά μας και μας τρέχει..Να δω πότε θα σταματήσει αυτό το κυνήγι...

Φιλάκια πολλά!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσαρες μου :!::!::!::!:

Γυρισα και εγω πλεον απο τις διακοπες και ειμαι στην δουλεια πρωτη μερα και ειμαι και πρωινη

που θα παει θα μπω ξανα στο κλιμα ;)

Μου λειψατε καλε :)

Περασα τελεια ημουν Χαλκιδικη ηταν φανταστικα ο γιος μου ηταν τελειος με ακουγε και περασαμε

τις πιο τελειες διακοπες ουτε καν το φανταζομουν οτι θα ηταν τοσο τελεια ολα...........

Αλλα τωρα επιστρωφη στην βαση μας :( δεν πειραζει ομως γεμισα τις μπαταριες μου το μονο κακο ειναι

οτι μου λειπει ηδη ο μικρος.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και τωρα στα δικα σας............

Ρια μου εμεινες με το ααααααααααααα παλι κολησε ο υπολογιστης μα τι κανεις :?:

Ασπακι περασες τελεια ε :?: Μπραβο σου.........

Περιμενω και εγω φωτο απο το δωματιο ακουγεται πολυ ωραιο.....

Σταμυ στο ειπα και στο φεις με το καλο ο γιος αντε πιο την χαρη σου ενα και ενα μια χαρα ειναι ;)

Ανθη επεστρεψες και εσυ ε :?:

Τονια και Φανη με το καλο η βαπτισεις σας :D καλα που εισασταν και εσεις και γραφατε ;)

Καλε εγω οταν ημουν μονη πιο πολλα εγραφα γεμιζα σελιδες και εσεις μονο 3 απαραδεκτες :lol::lol:

Ασπακι σε περιμενω εδω θα ειμαι να τα πουμε...........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...