Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΤΥΛΑΤΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ 2008-Νο 15 AND THE OSCAR GOES TO.....


Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια :D:D:D !!!!

Η ώρα είναι 3 και τέταρτο (το πρωί) και μόλις σας γράψω τα νέα μου θα πάω να την πέσω γιατί νυστάζω πολύυυυυυυυ....

Κατερινάκι ωραίο το μαύρισμα όντως! Γενικώς όμως δε μαυρίζω καθόλου εύκολα διότι αν και μαυρομάλλα έχω πολύ ανοιχτή επιδερμίδα..Φορούσα σορτσάκι και δεν άντεχα να βλέπω αυτή τη γαλατίλα στα πόδια μου :evil::evil::evil: ..Θα πάω να ψηθώ λίγο ακόμα στην Κρήτη για καλύτερα αποτελέσματα :lol::lol: !

Ούτε εσύ μαυρίζεις εύκολα ε;; Ανοιχτόχρωμη είσαι πολύ. Πάντως θεωρώ αδιανόητο να έχουν προτεραιότητα τα ξένα παιδάκια στους παιδικούς σταθμούς. Δε λέω να μην τα παίρνουν φυσικά αλλά όχι και εις βάρος των δικών μας..Μα τι λογική είναι αυτή;;;

Βάσω ευτυχώς που έχετε δουλίτσα! Έτσι και απολύσεις δε θα γίνουν και δε θα βαριέσαι ;) !Ωραία που η αδερφή σου σε βοηθάει! Η πεθερά σου δεν είπε τίποτα που δεν της πήγατε τον μικρό;;;; Πάντως μπράβο σας που τη συντηρείτε. Αυτό δείχνει πως έχεις καλή καρδιά. Εγώ η κακίστρω δε θα το έκανα ποτέ αυτό. Θα της έλεγα να πάει να δουλέψει όπως όλοι οι άνθρωποι και να μη ζει εις βάρος άλλων..Εμ δε βοηθάει, εμ παίρνει και λεφτά :evil::evil::evil: ..Δεν της τα κόβετε σιγά σιγά;;;;;;;

Τόνια η πεθερά σου είπε στ' αλήθεια να κάνουν τα παιδιά τεστ dna ή το είπες για πλάκα :shock::shock::shock::shock::shock: ;;;;;;;Έχω μείνει με το στόμα ανοιχτό........Της μιλάτε ακόμα;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Ρία η Κρήτη είναι όλη πανέμορφη!!!! Πηγαίνεις συχνά;;;Έχει ο μπαμπάς σου σπίτι εκεί;;

Ο Πανούλης φιλενάδες έχει ζωηρέψει πολύ! Όταν βγαίνουμε έξω δε θέλει να με κρατάει από το χέρι, δεν κάθεται στιγμή ήσυχος και τρέχει συνέχεια. Δεν παίζει να πάμε σε μαγαζί και να ψωνίσω κάτι που θέλω γιατί πρέπει να τον κυνηγάω :shock::D:D ....Μόνο αν τον έχω στο καρότσι αλλά και εκεί μετά από πολύ λίγη ώρα γκρινιάζει γιατί θέλει να κατέβει. Εντωμεταξύ σε χρόνο ρεκόρ μπορεί να φύγει και να πάει στο δρόμο.Τρέχει,τρέχει, τρέχει, τρέχει...ΣΥΝΕΧΕΙΑ!!!!!!!Στο σπίτι είναι ήσυχος. Έξω όμως......ΜΕ ΕΞΑΝΤΛΕΙ! Τα δικά σας πώς είναι όταν βγαίνετε έξω;;;;

Αυτά και για σήμερα! Πάω να βγάλω φακούς (καθώς είμαι στραβάδι) και βουρ στο κρεβατάκι μου!

Φιλάκια πολλάααααααααααα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 948
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλε εγραφα πατησα υποβολη και εξαφανιστηκαν ολα :twisted:

Καλη σας μερα μολις ηρθα στην δουλεια και σημερα απο οτι φαινεται θα ειναι πολυ

χαλαρα εεεεεεεε φτανει πολυ δουλεψαμε :lol::lol::lol::lol:

Ανθη μου τι κανεις μεχρι τετοια ωρα ξυπνια :?:

Για την πεθερα που ρωτησες δεν ενδιαφερθηκε καθολου γιατι δεν την παμε το παιδι ουτε

ενα τηλ δεν πηρε ασε την βολευει μια χαρα η κατασταση αλλα δεν θα το αφησω αυτο να

περασει ετσι θα παρω τα μετρα μου τερμα η καλη Βασω που ηξεραν.........

Για τον μικρο που λες και εμενα ο δικος μου ετσι ειναι στο σπιτι ειναι παναγιτσα και μολις

βγουμε εξω τρεχατε ποδαρακια μου αστα να πανε ελπιζω με τον παιδικο να στρωσει λιγακι

και να με ακουει..........

Οι υπολοιπες που γυρνατε :?:

Για δωστε το παρων :!::!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ανθη μου περι πεθερας δεν κανω πλακα..σιγα μην της μιλαω κιολας...βεβαια ο αντρας τους εψαλε ενα χερακι και εχει μια ψυχρη και τυπικα συμπεριφορα απεναντι τους!!!

εμενα ο αλεξανδρος ειναι μια απο τα ιδια!!!μου βγαζει το λαδι οταν παμε βολτα...βασω μου λες να στρωσουν με τον παιδικο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ρε Τονια τι τραβας και εσυ με τα πεθερικα.............

ΓΙΑΤΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΠΕΘΕΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΕΣ :?::?::?:

Εχουμε και αγορια :roll::roll:

Λετε να γινουμε και εμεις καποτε ετσι :?::lol::lol::lol::lol:

Για τον παιδικο Τονια πιστευω και ευχομαι να στρωσει εχω μια φιλη που εστειλε

τον γιο της περσι και απο ενα τρελοκομειο μεταμορφωθηκε στο καλυτερο παιδι

τον βλεπω και δεν το πιστευω μακαρι να στρωσουν και τα δικα μας :)

Καλε οι υπολοιπες που ειστε :?:

Αλλη μια μερα φτανει σιγα-σιγα στο τελος της νυσταξα παρα πολυ δεν ειχαμε και καθολου δουλεια....

Και δεν εχω αντοχες να παω και στην παιδικη με τον γιο μου και να τρεχω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας τι κανετε :?:

Μονη και σημερα ε :?:

Δεν πειραζει εγω γραφω για να διαβαζει η Ασπα μολις γυρισει απο

τις διακοπες της :lol::lol::lol:

Παρασκευη σημερα και μετα ενα τρελο σ/κ το οποιο θα το περασω σουπερ με το αγορι μου

και πολλα μπανακια :)

Απο βδομαδα ειμαι 7με15 και μετα ξεκιναν οι διακοπες μου 3βδομαδουλες.............

Αντε δωστε το παρων.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια :D !!!

Α ρε Βασούλα μόνη σου έμεινες χτες. Εϊχα πάρει το λάπτοπ να μπω το βράδυ και δεν έμπαινε στο ίντερνετ :evil::evil::evil: ..Τι να πω πια για την πεθερά σου..Τα λόγια είναι περιττά.Στον μικρό είναι καλή και τρυφερή όταν τον βλέπει ή είναι αδιάφορη και ψυχρή;; Ο μικρός τη θέλει;;Πάντως μπορεί να έχουμε αγόρια και εμείς αλλά δε νομίζω να συμπεριφερθούμε έτσι ποτέ! Ακόμα και να μου τη δίνει η νύφη μου για τον άλφα ή βήτα λόγο θα είμαι πάντα πολύ προσεκτική μαζί της για να μη χάσω στο τέλος το γιο μου και τα εγγόνια μου..Όσο για τα εγγόνια μου πιστεύω ότι θα είναι χαρά μου να τα κρατάω και να περνάω ώρα μαζί τους.Να μεταλλαχτώ τόοοοσο πολύ;; Τι να πω πια;;

Τόνια μου η δικιά σου πεθερά είναι φαινόμενο. Ακούς εκεί να πει για dna :evil::evil::evil: ...Δεν πίστευα στα μάτια μου όταν το διάβασα. Ευτυχώς έχεις τον άντρα σου με το μέρος σου γιατί πολλοί άντρες είναι τόσο κολλημένοι με τη μανούλα τους που δε βλέπουν τίποτα λάθος..

Αυτές τις μέρες τις περνάω πολύ χαλαρά και βαρετά μπορώ να πω..Περιμένω να ξαναφύγω πως και πως. Όσο για τον Πάνο δεν έχω λόγια. Πολύ ζωηρός και ανυπόταχτος έχει γίνει. Έχει μάθει τώρα και μου λέει "τελείωσε το θέμα".Ακούτε το σκατό;;Βγάζει και γλώσσα..Θηριάκι σωστό. Πάλι καλά που στο σπίτι δε μου βγάζει το στανιό. Εξαίρεση βέβαια αποτελεί η ώρα του μπάνιου γιατί δε γουστάρει μία το λούσιμο. Μου τραβάει το τηλέφωνο του μπάνιου, το τραβάω κι εγώ για να καταφέρω να τον κάνω μπάνιο και στο τέλος γίνονται ΟΛΑ λούτσα και μας ακούει και όλη η γειτονιά..Αφήστε τα. ΔΡΑΜΑ!!!!!

Αυτά και για σήμερα! Πολλά φιλάκια σε όλες σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΙΑ! ΧΡΟΝΙΑ ΣΑΣ ΠΟΛΛΑ ΚΙ ΑΠΟ ΕΔΩ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΜΕΝΑ! ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ ΚΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ. ΚΙ ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΚΙ ΑΛΛΟΥΣ ΠΟΥ ΓΙΟΡΤΑΖΑΝ ΝΑ ΤΟΥΣ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΚΙ ΕΚΕΙΝΟΥΣ! ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΚΑΛΑ? ΠΩΣ ΠΗΓΕ Η ΓΙΟΡΤΗ ΣΑΣ? ΝΟΜΙΖΩ ΚΑΤΙ ΘΑ ΕΚΑΝΕΣ Ε? ΚΑΤΙ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΟΥ ΕΛΕΓΕΣ ΠΡΙΝ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΕΡΙ ΕΤΟΙΜΑΣΙΩΝ...

ΤΟΝΙΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΗΝ ΘΑΛΑΣΣΑ ΚΙ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΛΑΟ ΕΔΩ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΟΥΜΕ ΞΕΡΕΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΦΙΛΟΥΣ ΚΛΠ ΟΠΟΤΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ.. NEVER MIND..

ΣΤΑΜΜΥ ΠΟΥ ΓΥΡΝΑΣ??

ΒΑΣΟΥΛΑ ΜΟΥ ΟΛΑ ΚΑΛΑ? ΕΠΗΞΕΣ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ?? :lol: ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΘΗ ΔΕΝ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΔΙΩΞΟΥΝ ΚΑΙ ΚΟΣΜΟ...Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΕΝΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΑΔΕΡΦΗ ΣΟΥ? ΕΧΕΙΣ ΚΙ ΑΛΛΗ ΑΔΕΡΦΗ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΣΤΗ ΦΩΤΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΙΧΕΣ ΒΑΛΕΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΠΡΟΦΙΛ? ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΣΕ ΕΝΑ ΜΠΑΛΚΟΝΙ...ΘΥΜΑΣΑΙ?ΠΑΝΤΩΣ ΜΠΡΑΒΟ ΤΗΣ ΠΟΥ ΣΕ ΒΟΗΘΑΕΙ...

ΑΝΘΗ ΝΑΙ ΚΙ ΕΓΩ ΣΠΑΝΙΑ ΜΑΥΡΙΖΩ..ΜΟΝΟ ΕΝΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗΣ ΤΟ 2007 ΠΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ CAMPING ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΛΙΑ ΤΟΥ ΣΙΜΟΥ ΣΤΗΝ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟ...Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΜΟΥ ΕΒΔΟΜΑΔΑ EVER ΔΙΑΚΟΠΩΝ...ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ ΚΑΙ ΕΓΙΝΑ ΟΠΩΣ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΕΛΛΗΝΙΔΕΣ ΤΟΝ ΜΑΪΟ ΑΝΤΕ ΙΟΥΝΙΟ ΜΕ 2 ΜΠΑΝΑΚΙΑ.... :lol: ΚΑΛΟ???? ΟΥΤΕ ΤΟ SOLARIUM ΝΟΜΙΖΩ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕ ΕΠΙΑΝΕ ΕΜΕΝΑ...ΚΑΛΑ ΑΣΧΕΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΕΚΑΝΑ ΠΟΤΕ...

ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ...ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ! ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΠΑΛΙ! ΝΑ ΠΕΡΝΑΤΕ ΚΑΛΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες..

Μολις επιασα δουλεια 7 με 15 σημερα :(

Μονη τελειως σημερα εγω και αλλο ενα ατομο ειμαστε ολοι εινι σε αδεια αντε να περασει

η βδομαδα και Παρασκευη με το που θα σχολασω την κανω με τον γιο μου για Χαλκιδικη :)

Ανθη μου η πεθερα το παιζει μπροστα στους αλλους αγια αλλα ολοι την εχουν παρει χαμπαρι

ο μικρος δεν πολυ θελει να ειναι μαζι της τις περισσοτερες φορες που τον αφηνα γκρινιαζε :(

αλλα πλεον δεν τον παω εκει ο κοσμος να χαλασει.....

Οσο για το μπανιο του μικρου σου ειναι σαν να περιγραφεις τον δικο μου και εμενα σαν τρελος κανει

ειδικα οταν τον κανω το κεφαλη του γινεται ο μεγαλος χαμος και μας ακουει ολο το χωριο οχι

ολη η γειτονια :lol::lol::lol::lol::lol:

Κατερινιω τι κανεις?

Απο αδερφια ειμαστε 4, εγω, ο αδερφος μου (22),η αδερφη μου(15απο τον δευτερο γαμο της μαμας μου)

και η αδερφη μου η μικρη (5 απο τον δευτερο γαμο του μπαμπα μου)....πολυτεκνοι :lol::lol::lol:

Ρια μου χρονια σας πολλα κουκλα μου......

Πως περασατε?

Εκανες την γιορτουλα τελικα :?:

Περιμενω νεα :)

Οι υπολοιπες εξαφανισμενες τελειως ε?

Οι εγυουλες μας τι κανουν :?:

Φιλια σε ολες :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααα και απο μενα!!!τι κανετε?εμεις λιωνουμε απο την ζεστη..τα κλιματιστικα δεν λενε να σταματησουν να δουλευουν!!!ο μπεμπηξς ξυπναει καθε μερα μεσα στην νυχτα και μαλλον κατι τον ενοχλει..τα εχω ψιλοπαιξει αλλα ελπιζω το βραδινο μαρτυριο να τελειωσει συντομα...τα νεα σας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη σας μερα κοριτσαρες που με αφησατε μονη μου :)

Ηρθα και σημερα στην υπεροχη δουλεια μου :(

Βαριεμαι και νυσταζω πολυ σημερα...........

Τονια απο σημερα 40αρια θα εχουμε ετσι ειδα τρελες ζεστες...............

Υπομονη με τον μπεμπη θα στρωσει που θα παει :)

Οι υπολοιπες διακοπαρετε :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσαρες μπηκα κλεφτα να δω νεακια και συνεχιζω της δουλειες ηρθαμε χτες απο σαλαμινα σημερα πηγα για δουλεια και τελος και ετοιμαζω βαλιτσες γιατι πεμπτη ξαναφευγουμε σαλαμινα μεχρι της 16 και μετα κοζανη φιλια σε ολες βασουλα δεν πειραζει οσο για το ποτε θα ερθει το δευτερο παιδακι εσεις ξερετε καλυτερα.φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιουχου!!!!!!! Να μαι και εγω!!!

Πηγαμε 5 μερουλες στο Παρισι με τα παιδια οδικος και περασαμε τελεια!! Μονο τα χερια μας βγαλανε καλους σκουντα σκουντα τα καροτσια αλλα αξιζε :D Δεν πηγαμε Ντισνευλαντ με τοσο μικρα παιδια γιατι δεν θα το εχαριστιομασταν ουτε εμεις ουτε αυτα. Τα μικρα ηταν αρνακια στο ταξιδι, μονο στο αμαξι τρωγανε κατι φρικες ωρες ωρες αλλα λογικο τοσες ωρες διαδρομη! Κατα τα αλλα ειμαστε καλα,ανεβηκα πολυ ψυχολογικα τον τελευταιο καιρο και το ταξιδι μου εκανε πολυ καλο. Τα Χριστουγεννα λεμε να παμε Λονδινο αλλα χωρις παιδια.

Αδεφφουλα μου στο χωριο εισαι? Τι καλα που κανετε μπανακια! Κανε και για εμας! Κριμα μωρε για τον Νικολα που δεν τον πηραν στον παιδικο. Με ΕΣΠΑ(ετσι δεν λεγετε?) τον εγραψες? Απαραδεκτοι να εχουν σε προτεραιοτητα τα παιδακια των αλλοδαπων...δεν μπορω να καταλαβω πως σκεφτονται :roll:

Βασουλα τι τελεια φωτο ειναι αυτη!!!! Δεν πειραζει που δεν εισαι εγκυος...την αλλη φορα. Καλα τα επαιξα με τη πεθερα σου :o ακου να μιλησει ετσι για το παιδι! :shock:

Τονια πως τα πατε με τα μικρα? Καλα και η δικια σου πεθερα ειναι πολυ ιου ιου! Εμεινα με το στομα ανοιχτο με αυτα που σου ειπε :o

Ριακι να ζησετε!! Χρονια σας πολλα! Πως περασατε?

Ανθη τι ωραιες διακοπες ειναι αυτες!!! Και Κρητη βλεπω!!! Τελεια! Θα δεις και την συμπεθερα μου την Τονια?

Σας αφηνω γιατι μου τραβαει τα χερια ο μικρος! Φιλακια σε ολες!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια :)

Φανουλα καλα να περασετε :!::)

Λενακι πρεπει να περασες τελεια ξεφυγες και γεμισες και μπαταριες :) Τι ωραια αντε να ερθει

και η δικη μας σειρα να φυγουμε.Τι κανουν τα μικρα σου :?:

Οι υπολοιπες παλι απων ε?

Ανθη τωρα θα γυρνωβολας στην Κρητη ε :?:

Ρια μου που εισαι εσυ :?: Την εκανες και δεν μας ειπες τιποτα :?:

Σημερα κατα τις 9 θα μου φερει ο αντρας μου τον μικρο εδω στην δουλεια γιατι εχει διαφορες

δουλεις να κανει πηρα και τα φορτηγα του τα κουβαδακια και θα τον αφησω στα χωματα να

το ευχαριστηθει...........

Φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας και παλι ετοιμαζω τα μπαγαζια και ολο και κατι θυμαμαι και ξανα ανοιγμα οι βαλιτσες,αυτο και τον γυρισμο που ξαναβαζεις ολα τα πραγματα στην θεση τους και στοιβα τα ρουχα για πλυσιμο ποσο το σιχαινωμαιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :o:o:o:o:o τελοσπαντων παω ξανα για τα υπολοιπα καλο καλοκαιρι σε ολες και πολλα φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη σας μερα..........

Μια και σημερα και φευγω και εγω που με αφησατε μοναχουλα....

Καλε τι καιρος σημερα βροχες κρυο αν ειναι δυνατον ετσι θα παμε διακοπες :?:

Ελπιζω να στρωσει αλλιως θα φρικαρω.................

Φανουλα καλα να περασεις.... :D

Ελπιζω σημερα να μπει καμια

;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα..............

Σημερα πεταω απο την χαρα μου ολα τα πραγματα μας ειναι στο αυτοκ/το και με

το που σχολασω περνω τον μικρο και φευγω για Χαλκιδικη :D επιτελους

Νεκρα παλι ε :?:

Αντε να δουμε τωρα που θα φυγω και εγω να δω τι θα γινει θα ξεχαστει το θεμα τελειως......

ΑΣΠΑΚΙ ΕΣΥ ΠΟΥ ΓΥΡΝΑΣ ΚΑΝΟΝΙΣΕ ΝΑ ΣΩΣΕΙΣ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ;)

Τα φιλια μου σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βασω καλο ταξιδι!!!εμεις την κυριακη την κανουμε για το χωριο οικογενειακως προς ζαχαρω πλευρα!!!αμην!!!καλα ειστε ολες?εμεις μια χαρα αν εξαιρεσουμε την ζεστη και την υγρασιαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες φευγω τωρα γιουυπιιιιιιιιιιιιιιιιι :!::!::!::!::D

Ηρθε ο συναδελφος μου και θα κατσει αυτος μεχρι τις 3 για να μην πεσω σε κινηση..........

Φιλια σε ολες καλα να περνατε οπου και αν ειστε οτι και να κανετε...........

Τα λεμε παλι στις 6 Σεπτεμβριου που γυρναω :D

Τονια σε ευχαριστω πολυ

Καλε θα μου λειψετε αν και μονη μου μιλουσα αυτες τις μερες :lol::lol::lol::lol::lol: (σχεδον)

Ευχομαι να μην ξεχαστει το θεματακι μας να μπαινετε και εδω λιγακι

:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια γεια σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μάλλον μου έχει κολήσει πάλι σε μια συγκεκριμένη ημερομηνία!!!!!!!!!!!!!

:evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαιρετώ την καλύτερη παρέα!!!!!! :D:D:D

Καλέ μου λείψατε τόσο καιρό που γυρνωβόλαγα….χαχαχαχα!!! 8-)

Εύχομαι καλά να περάσουν όσες λείπουν και καλή προσαρμογεί για εμάς που γυρίσαμε! Καλά να ‘μαστε …. και τα Σαβ/κα, μια χαρά θα είναι!!!

Μπορώ να πω ότι αυτές τις διακοπές τις ένιωσα όσο ποτέ άλλοτε. Είναι η 1η φορά άλλωστε που παίρνω έναν ολόκληρο μήνα σερί…οπότε καταλαβαίνεται πόσο το χάρηκα!!!

Ευχαριστήθηκα και μπάνια βρε παιδί μου….αφήστε που μαύρισα και μου θυμίζω τα ¨νιάτα¨ μου, που γυρνούσα από τα νησάκια μαυροτσούκαλο!!!!

Τα δε παιδάκια μου ξεσαλώσανε…..ακόμα δηλαδή τρελλαμένα είναι. Τα άφησα στο χωριό, όπου θα περαμείνουν μέχρι 4-5 Σεπτεμβρίου. :D:D:D

Σήμερα πρώτη μέρα στην δουλειά και λείπουν όλοι, είμαι μόνο με έναν συνάδελφο…είναι εβδομάδα προσαρμογείς, ευτυχώς, δεν θα την πάλευα διαφορετικά.

Άραγε θα εμφανιστεί καμία???? :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα πέρα για πέρα!!!!

Σήμερα δεν θα αναρωτηθώ αν θα εμφανιστεί καμία…..ξέρω. :-s

Είμαι στην δουλειά και βαριέμαι αφάνταστα….εκτός του ότι δεν μπορώ να προσαρμοστώ με τίποτα….ουφφφφφφφφ, ευτυχώς που έρχονται τα αφεντικά από βδομάδα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ΄μαι και πάλι...μόνη σαν το λεμόνι ή σαν την ανεμώνη.... :?:lol:

Πωπω τι κούραση τραβάω....σας είπα ότι φτιάχνουμε το παιδικό δωμάτιο???....ε λοιπόν μου έχει φύγει ο πάτος, χαλάλι όμως γιατί βλέπω πόσο όμορφο γίνεται, έτσι όπως το φανταζόμουν.

Το χρώμα στους τοίχους είναι μωβ η μία πλευρά και το υπόλοιπο λιλά. Μπορεί να σας φαίνεται κοριτσίστικο αλλά με τα χρώματα που έχω σε παπλώματα, μαξιλάρες και κουρτίνα είναι τόσο ουδέτερα που δεν είναι άσχημο και για αγορίστικο δωμάτιο.

Άλλωστε θα κάνω και τοιχογραφία στις πλευρές που είναι λιλά οι τοίχοι με θαλασσί ή λαχανί...αυτό δεν το έχω αποφασίσει ακόμα, θα δούμε.

Όταν με ο καλό το τελειώσω θα σας βάλω φωτογραφίες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...