Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν2


Recommended Posts

Γειά σας κορίτσια! Εμένα ήρθε πάλι η ξαδέλφη μου να διαβάσουμε ιστορία... Τα είχε παίξει, όμως, γιατί σήμερα έδινε μαθηματικά, και μετά είχε και μάθημα αγγλικών. Της είχα πει να έρθει αύριο, αλλά αύριο έχει δύο φροντιστήρια. Καλά, τι πίεση κι αυτή στα παιδιά. Τώρα θα την έχω συνέχεια μέχρι την Τετάρτη που δίνει ιστορία, και μετά θα έρχεται και για τα νέα ελληνικά. Μ' αρέσει που δεν πηγαίνω σχολείο για να μην κουράζομαι...

Ηλιάννα και Κίσκα, κουκλάκια τα παιδάκια σας, να τα χαίρεστε!

Κίσκα, κι εγώ όπως εσένα είμαι. Δεν έχω καθόλου τύχη με τους συμπατριώτες μου, δηλαδή τους Κύπριους. Μόνο με Έλληνες! Η ελληνική νοοτροπία είναι γενικά διαφορετική από την κυπριακή (φανταστείτε τι χάλια είναι η κυπριακή!). Σε κάποια φάση έλεγα σε μια παρέα ότι ο άντρας μου κάνει πολλές δουλειές στο σπίτι και μου λένε "ε, εσένα είναι από την Ελλάδα, γι' αυτό, εμάς που είναι Κύπριοι δεν κάνουν τίποτα". Χαχαχαχα! Το καλό του είναι ότι δε ζηλεύει καθόλου, κι όποτε θέλω να βγω μόνη μου βγαίνω χωρίς να του ζητήσω την άδεια!

Χριστίνα και Λένα, κι εγώ δεν τα συμπαθώ καθόλου τα Τζάμπο. Οκ, είναι φτηνά, αλλά δεν ξέρω τι ποιότητα έχουν. Τα περισσότερα προϊόντα τους είναι κινέζικα και με εκνευρίζει πολύ η νοοτροπία και οι αντιλήψεις που πλασάρουν με τις διαφημίσεις τους, όλη αυτή η υπεραφθονία και η υπερκατανάλωση. Εγώ, αν όλα πάνε καλά, μάλλον από το ίντερνετ θα πάρω τα περισσότερα πράγματα για το μωρό (και μόνο που το λέω απίστευτο μου φαίνεται!).

Α, ένα πακέτο της μάνας, του μωρού, κάτι που λέγατε ότι παραγγείλατε, τι είναι;

Νία, φαίνεστε πολύ δεμένη οικογένεια. Εμείς πάλι όχι και τόσο, αλλά το προτιμώ, γιατί με τις πολλές αγάπες ξενερώνω! Για τις εξετάσεις σου δεν έχω ιδέα, ο γιατρός τι σου είπε;

Σίγουρα ξεχνάω τις μισές, αλλά σας στέλνω πολλά φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 973
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

HRTHA KORITSAKIA MOUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PHRAME PRAGMATAKI GIA TON MIKROULI MOU!!!!!!!!!!EINAI SUPERRRRRRRRRRRRRRRRR TA AGAPHSA!!!!!!!!!!!!!!

EVI MOU O XRISTOFORINOS EINAI KOUKLAROS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!FTOUUUUUUU!!!!!!!!!

HLIANAKI MOU KAI H KOROULA SOU KOUKLARA.....SOU MOIAZEI POLY!!!!!!!

LOIPON SAS VAZW TIS FWTOGRAFIES MAS!!!!!!!!!

DEN EINAI POLY GLYKOULIKA VRE KORITSIA???????????????????????????????TA ERWTEYTIKA!!!!!!!!!!!

post-11182-13873937034944_thumb.jpg

post-11182-13873937035721_thumb.jpg

post-11182-13873937036498_thumb.jpg

post-11182-13873937037268_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βερόνικα ο άντρας μου είναι λογιστής αλλά τώρα πλέον ασχολείται περισσότερο με τα αγροτικά και δουλεύει και στην ταβέρνα των γονιών του.....

Βανεσάκι αύριο ε???????

Κορίτσια από ρουχαλάκια εγώ έχω ήδη πάρα πολλά τις κόρης μου που τα φόρεσε μόνο μία ή και καμία φορά...αλλά πάλι κάτι θα πάρω όταν έρθει η ώρα με το καλό. Στην κόρη μου τα περισσότερα ήταν prenatal και mothercare.....είναι λίγο ακριβότερα αλλά η ποιότητα δεν συγκρίνεται!

Τιτινάκι τέλεια τα πραγματάκια του μπέμπη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

titinaki πολυ ωραια τα πραγματα..κι εγω με τον winny φανταζομαι ή ντοναλτ ντακ κτλ!!

Πω πω εχω βαρεθει να τρωω τοστ αλλα δεν με τραβαει κατι αλλο.Βρε κοριτσια αλλαντικα κανει να τρωμε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βανεσάκι μου άμα γέρασες εσύ με τα 33 τότε εγώ τί να πώ?????? Την Δευτέρα 36 :((@-)~x( [smilie=banghead.gif]

Αναστασία μου λένε ότι είναι καλό να τα αποφεύγουμε τα αλλαντικά αλλά κι εγώ τρώω τέτοια πράγματα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία, εγώ τρώω λούντζα. Απλά πρόσεχε, μύριζε το αλλαντικό και μην το αφήνεις πολλές μέρες στο ψυγείο, ειδικά τώρα που αρχίζουν οι ζέστες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα βρε νασιουλα!!!!μια χαρα ειμαστε!!!!σιγα!!!!

αναστασια μου εγω γενικα δεν συμπαθω τα αλλαντικα,αλλα αυτο που λεει η αννα μαρια.αν ειναι να φας μην αγοραζεις μεγαλες ποσοτητες για να μη χαλανε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

titnaki moy me to kalo na ta xarei to mwroylaki sas........

anna maria nai ontos eimaste poly agaphmenh kai moy aresei poly omws ayto......

kai egw kale ti na pw ton noemvrh ta 37 tha kleisw pwpwpwp ta atima pws pernaneeeeeee :cry::cry::cry::cry::cry::cry: egw den trww alantika mono vrasta ta salamakia poy moy aresoyn kai poly den ta aggizw gia to toksoplasma.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα εγω ουτος η αλλιως εχω αλλεργια στα χαλασμενα...αλλα μια φιλη ο γιατρος δεν την αφηνε με τιποτα αλλαντικα και μαγιονεζα,αναψυκτικα,σνακς κτλ!Εμενα ο δικος μου γιατρος μου ειπε απο ολα και απο λιγο.Μεχρι στιγμης πηρα 2700, ειναι πολλα λετε?Και γενικως ειμαι πρησμενη αρκετα, υποθετω απο τις ενεσεις και τα ουτροζεσταν!Νια εσυ που κανεις ενεσεις σαν εμενα εισαι πρισμενη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax nai anastasaki moy kai egw 3 kila kai poly prhksimw.....kai thn magioneza nai ksexasa den moy exei pei o giatros alla to kserw genika oti den prepei twra na sas pw an tyxh tha faw kai egw apla otan mporw ta apofeygw alla koka kola kai sktoloidia patatakia ktl ta trww...axxaxaxxaxa gia ta kila apla prepei na to apofeygoyme aaa kai oso gia to anthrakiko poy lene oti to akoyei poly to mwro kai tetoia ena tha sas pw oti sto iasw 1 mhna poy eimoyn prin gennisw mas eferna me to mesimergiano portokalada me anthrakiko ante vgalte akrh twra opws kai mas elegan na kathomaste kai stayropodi ....ti na pei kaneis???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νία, εγώ δεν το βλέπω, αλλά βλέπω μια σειρά του ΡΙΚ "Χρυσά χρόνια". Διαδραματίζεται σ' ένα γηροκομείο κι είναι πολύ γλυκειά σειρά, αλλά και πολύ ψυχοπλακωτική. Α! Τελείωσε κιόλας!

Αναστασία, η μαγιονέζα γίνεται από ωμό αβγό, γι΄αυτό την απαγορεύουν. Οι συσκευασμένες μαγιονέζες όμως παρασκευάζονται από παστεριωμένο αβγά, οπότε δεν υπάρχει φόβος. Εγώ δεν τρώω μαγιονέζα τώρα γιατί με αναγουλιάζει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νια πω πω ποσα κιλα θα παρουμε ακομα?Αν παμε ετσι, 1 κιλο το μηνα καλα ειμαστε αλλα δεν το κοβω!!!

Αννα Μαρια εμενα μου αρεσει με το τοστακι λιγο μαγιονεζουλα αλλα στη σκεψη πολλα φαγητα με αναγουλιαζουν αλλα αν τα εχω μπροστα μου τα δοκιμαζω! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία, αν παίρνεις ένα κιλό το μήνα, σημαίνει ότι θα πάρεις μόνο εννιά κιλά, άρα είσαι μια χαρά!!!

Κι εμένα μου αρέσει η μαγιονέζα με το σάντουιτς, αλλά όχι στη φάση που είμαι τώρα. Πάλι καλά που δε θέλω να τρώω σοκολάτες (τρώω λίγη μερέντα, χι χι), πατατάκια, γαριδάκια και να πίνω αναψυκτικά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμεις γουρουνιτσες?γρρρρου γρουυυυυυ χαχαχαχα :@):@)

Αννα Μαρια το θεμα ειναι θα παιρνω 1 κιλο το μηνα?Γιατι κατι φημες μου ειπανε οτι απο τον 6ο και μετα 5-5 μπαινουν τα κιλα χωρις να το καταλαβεις! @-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τσα να'μαι κ παλι!!!!σας ελειψα???εβαλα τα παιδια για υπνο κ περιμενω τον αντρα μου να ερθει απη'τη δουλεια!!

αχ μολις καθισα κοριτσια κ ο μπεμπουλης κλοτσαει!αχ πως μ'αρεσει!!

ολη μερα γυρω γυρω με τα μικρα,κουραστικα!

α το απογευμα ειδα παλι αιμα,μια σταγονα!!

κοριτσια μου μην αγχωνεστε για τα χρονια (αχαχα ποιος μιλαει),ειμαστε οσο νιωθουμε!!!

τιτινακι μου μου αρεσουν πολυ αυτα που πηρες για τον μπεμπακο σου!μεγια μεγια κ με το καλο να τα χαρει!!!

νια μου πολυ μου αρεσει που εισαστε αγαπημενα τα αδερφια.ετσι εχω ονειρευτει να ειναι κ τα παιδακια μου μεταξυ τους!!!

αχ βανεσακι μου δεν εχω ιδεα απ'αυτα γλυκια μου.λυπαμαι που δεν μπορω να σε βοηθησω

ααααα κοριτσια να σας πω κ κατι?..... αχ εχω λυσαξει για..... κ ογιατρος μου το απαγορεψε!χμμμ

οσο για τα σνακς αχ εχω τσακισει τα ποπ κορν κ τα πατατακια!!αχ αφου μ'αρεσουν πολυ τωρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α, καλά, Ηλιάννα, κι εγώ θέλω, δε μου το έχει απαγορεύσει ο γιατρός, αλλά με τόσες υποδείξεις, ξενερώνω: να μην γίνει πλήρης διείσδυση, να μην γίνουν πολλές κινήσεις, κ.λπ. Σήμερα το πρωί πάντως, είχα οργασμό στον ύπνο μου, με πολλές συσπάσεις εκείνη την ώρα και σημερα ήμουν κάπως. Δεν είχα συσπάσεις καθόλου, αλλά ήμουν κάπως περίεργα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hlianna moy ayto apo esena tha eksartithei pantos na toys dwseis kales vaseis kai ayta meta tha akoloythisoyn egw etsi pisteyw pantos emena oi goneis moy einai xwrismenoi edw kai 22 xronia alla ma toys deis parolo poy einai kai oi 2 pantremenei pia o mpampas 20 xronia kai h mama 2 einai niopantrh tromara ths xaxaxaxxaax :lol::lol::lol::lol::lol: kala akoma o enas agapaei ton allo kai noiazonte vevaia emas pote den mas eixan mpalakia kai etsi meiname poly agaphmenh kai demenei oikogeneia kai na sas pw oti kanoyme kai oloi parea kala eimaste poly afasia den sas lew tipota oloi aporoyn dld na katalavete shmera eimastan gia pswnia egw h mama kai h paramama....dynastia sas lew.........eimaste poly kala omws oso parakseno kai an fenete gioortes genethlia xares lypes oloi mazi............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ναι καλε μιλαμε για πολυ λυσα!!!φουντωνωωω!!!αχαχαχαχα

αννα μαρια μου εγω πολυ σπανια βλεπω στον υπνο μου εως καθολου!

οτι κανω θελω να το ζω λαιβ κιολας αχαχαχαχαχαχα τρομαρα μου!!!

αχ νια μου πολυ χαιρομαι οταν βλεπω ετσι αγαπημενες οικογενειες.ναι απο εμας τους γονεις εναρταται πως θα μεγαλωσουνε τα παιδια μας!!

κοριτσακια μου σας αφηνω τωρα,σας καληνυχτιζω!!οπου να'ναι ερχεται ο αντρουλης ε κ θα παω να την πεσω,ποσο ν'αντεξω,περασε κ η ωρα κ κλεινουν τα ματια μου!!

Καληνυχτα γλυκουλες μου!!

Ονειρα γλυκα να εχουμε α κ απονειρευτα,ε?χιχιχιχι!!

Φιλακια πολλα σε ολες τις κοιλιτσες!!

τα λεμε αυριο....!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Όπως είπε και η @anna_30 μπορεί εκεί που τα τεστακια δειχνουν άχνα μια μέρα ξαφνικός να δειξει θετικο🙏
    • Γι αυτο ειμαστε εδω κοριτσι μου!! η μια στηριγμα της αλλης!!! 🤗❤️ κι εγω μονο εδω στο φορουμ νιωθω οτι καποιος μπορει να νιωσει οπως νιωθω.. οσο και να με αγαπανε οι φιλες μου και οι ανθρωποι μου, αν δε το βιωσεις, δεν ξερεις πως ειναι...
    • Τελειααααα❤️❤️❤️ αρχικά ας μην προτρέχουμε γτ το θαυματακι μπορεί να ήρθε ❤️ αν δεν… τοτε πατε στα επόμενα πλάνα💪 από ότι κατάλαβα στον μεθεπόμενο κύκλο αν χρειαστεί που το απεύχομαι θα πατε με ενεσουλες γοναδοτροπινων και χάπια όπως έκανα και εγώ στη δεύτερη σπερματεγχυνση🙏❤️🙏 εύχομαι σε λίγες μέρες να μας πεις τα ευχαριστα κοριτσάκι μου❤️ 
    • Κορίτσια καλησπέρα! Πήγα κ μίλησα σήμερα μ το γιατρό γιατί αν μ έρθει περίοδος τελικά τη περιμένω Κυριακή τ Πάσχα άρα θ έπρεπε ν προμηθευτώ χάπια και ν μάθω διαδικασία από πριν!  μ είπε πως κανονικά κάνουμε εξετάσεις 1 2η μέρα τ κύκλου ορμονικές και μετά ξεκινάμε τα χάπια 2η με 7η μέρα και μετά κάνουμε παρακολούθηση , κατι ενεσακια λέει γ ν πολλαπλασιαστούνε και μετά τη τελική ένεση γ ν σκάσουν!  αλλα επειδή πέφτει μέσα στο Πάσχα η περίοδος αν έρθει εμένα , γ αυτόν τον κύκλο θ πάρω μόνο τα χάπια τα serpafar πρωί βράδυ , και μετά θ ξεκινήσουμε παρακολούθηση !  αν είναι ένα μ λέει δν θ κάνουμε την ένεση την τελική! Αν είναι περισσότερα τότε θ κάνουμε και την ένεση , θα το δούμε εκείνες τις μέρες! Κ στον κύκλο τ ιουνιου μ είπε ν προχωρήσουμε σε σπερματέγχυση!  Αυτα!!!! Σήμερα είμαι 7η ΜΤΩ δν έχω κανένα συμπτωμα , αλλά νιώθω πως έχω νεύρα και σαν μια σύγχυση εσωτερική , σν ν μην έχω υπομονή ένα πράγμα !    @Girly μουυυυυυ αγαπημένη μουυυυ φωτεινό μ πλασμα περιμένουμε νέα από το γιατρό! Αιντε σχολνα έχουμε πανηγυρια μπροστά μας , πρέπει ν είμαστε με κοιλιά είπαμε 😂😂🤰🤰🤰
    • Τι κάνετε κορίτσια μου?? @Demy93 τι έκανες τελικά με το δόντι? Όλα καλά ?  Εμείς πήγαμε γιατρο.. όλα πολύ καλά .. έφτασε το ένα κιλό η μπέμπα μας 🩷🩷
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...