Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν2


Recommended Posts

κουο ολα θα πανε τελεια!!

τεντυ καλο μου κοριτσακι καλη επιτυχια κ αγχος μηδεν1!

αααααααααααα κ εμεις εχουμε χειροπεδες καλε!!

κ πρεπει να βρισκονται στο κουτι με τα παιχνιδια του μικρου! :lol::lol::lol::lol::lol:

πω πω κοριτσια παλι πυρετο εχω..

λοιπον θελω συμβουλη:

πηρα το γυναικολογο κ μου ειπε να παρω αντιβιωση την ογκμεντιν

να κανω γαργαρες με αλατονερο

κ να πινω ντεπον το πολυ ενα καθε 4 ωρες

πηρα κ τηλ τον ωρυλα

κ μου ειπε να κανω γαργαρες με το σολουκετ (ειναι κατι σαν αντισηπτικο)

κ αν συνεχισω να εχω πυρετο κ αυριο να παω να με δει..

εν τω μεταξυ να παω αυριο σχολειο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 973
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Λένα, θα σε βαρέσω!

Όχι, να μην πάς αύριο σχολείο! Να κάτσεις σπίτι σου μέχρι να γίνεις καλά!

Έτσι κι αλλιώς, αγράμματα μένουν τα παιδιά, τα λέγαμε και στο άλλο ποστ, δε θα τα σώσει η μια βδομάδα που θα χάσουν! :P :P :P

Η ογκμεντίν πάντως, είναι ισχυρή αντιβίωση. Μήπως να κάνεις αυτό που είπε ο ωριλά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για την ογκμεντιν εχω ακουσει οτι ειχαν αποσυρει καποιες παρτιδες..

η κουμπαρα μου επαθε αλλεργικο σοκ απο αυτην κ ενα παιδακι απο ενα φιλικο μας ζευγαρι..

ετσι ελεγα κ εγω να κανω, να περιμενω μεχρι αυριο...

:lol::lol::lol::lol: κ αν κανω τη θεαματικη αλλαγη μεσα στην εβδομαδα??? :mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GEIA SAS KORITSIA HRTHA KAI EGE GURISA APO DOULEIA!!!!!!!!PWPW TI KOURASH RE GAMWTO....AYTH H MESH ME EXEI TSAKISEI PRAGMATIKA.... :(:(:( POLY PONOS....

KALH EPITYXEIA AYRIO TEDDY MOU!!!!!!!!!!!!!!OLA KALA THA PANE!!!

KAI EPISHS STHN κυο28 NA PANE OLA KALA SHMERA KAI NA ERTHEIS NA MAS PEIS TA NEA!!!!!!

PERASTIKA MAIMOUDAKI MOU!!!!!!!MHN PAS VRE SXOLEIO AYRIO...AFOU EISAI TOSO XALIA...EINAI DYNATON NA PAS????DEN EISAI MONH SOU TWRA EINAI KAI TO MWRAKI SOU STHN KOILITSA DEN GINETE NA TALAIPORHSE TOSO!!!!!!!!!KATSE NA ANAROSEIS KAI NA KSEKOURASTEIS KAI THA PAS OTAN EINAI!!!!!!ANTHRWPOI EIMASTE KAPOIA STIGMH ARWSTENOUME KAI THA EPREPE NA TO EXOUN YPOLOGISH GIA NA VROUN ANTIKATASTATH!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι και εγω..

γυρισα σπιτι και εριξα εναν υπνακο μεχρι τις 6..

το ευχαριστηθηκα! :D

ΜΑΙΜΟΥ να μην πας σχολειο αυριοοοοοοοοοοοο :D

τιτανακιιιιιι και εσυ με την μεση σου εε?

αστα εγω ειμαι καλυτερα αλλα πριν μια βδομαδα με ειχε πιασει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσαρες!!!

μαλλον θα παω αυριο σχολειο, δεν ξερω τι να πω στο διαυθυντη, μονο τη δευτερα πηγα..

αλλα ο αντρας μου εχει αλλη αποχη... βαρεθηκα να τσακωνομαι με αυτο το θεμα!!

πηρα τηλ μια αλλη γυναικολογο (δε θυμαμαι αν σας εχω πει αλλα ακομα ειμαι στο ψαξιμο) κ κοριτσια την ερωτευτηκα απο το τηλ!! ηταν τοοοοοοοοοσο γλυκια κ ευγενικη!!! εκλεισα ραντεβου για την ερχομενη τεταρτη!!

τη ρωτησα τι να κανω με τις αμυγδαλες μου κ μου ειπε πως αν ειναι ασπρες κ εχουν πυον (που εχουν) πως πρεπει να παρω αντιβιωση. μου ειπε να παρω την αμοξιλ που ειναι κ η πιο ελαφρια...

ανυπομονω να παω να τη γνωρισω απο κοντα!!

τιτινακι φιλακια κοριτσακι!

μαρακι χορτασες υπνο ε??? καλα εκανες κοριτσαρα! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία, χόρτασες ύπνο ε; Εγώ πού τέτοια πολυτέλεια; Ήρθε η ξαδέλφη μου να διαβάσουμε για τις εξετάσεις της... Γιούπιιιι!

Τιτίνα, κουράγιο με τη μέση... Έχεις και δύσκολη δουλειά, όλο ορθοστασία...

kuo28 περιμένουμε νέα!

Λένα, ύποπτα πράγματα ακούω... Χμ... Ερωτεύτηκες τη γυναικολόγο; Στο διευθυντή θα πεις "γειά σας κύριε τάδε, ξέρετε, έχω πάθει αμυγδαλίτιδα, έχω πυρετό, δεν μπορώ καλά καλά να μιλήσω, είμαι και έγκυος, όπως ξέρετε, και δυστυχώς θα απουσιάζω από το σχολείο για την υπόλοιπη εβδομάδα". Σε βοήθησα τώρα; :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ!!!!!ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ Κ ΚΑΝΕ ΕΝΑ ΜΠΑΝΑΚΙ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΕΙ Ο ΠΟΝΟΣ.ΤΕΝΤΥ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ Ο ΑΙΜΑΤΟΚΡΙΤΗΣ ΣΟΥ!!!!!!ΕΓΩ ΑΥΡΙΟ ΠΑΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΓΕΝΙΚΗ ΟΥΡΩΝ Κ ΑΙΜΑΤΟΣ Κ ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΚ!!!!!!ΜΕΧΡΙ 3 ΕΡΥΘΡΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΟΚ ΑΛΛΑ ΡΩΤΑ Κ ΤΟΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ.ΜΑΙΜΟΥΔΑΚΙ ΜΟΥ ΠΑΡΕ ΤΗΛ.Κ ΖΗΤΑ ΑΝΑΡΩΤΙΚΗ ΛΟΓΟ ΑΜΥΓΔΑΛΙΤΙΔΑΣ ΕΓΩ ΣΤΙΝ ΘΕΣΗ ΣΟΥ ΑΥΤΟ ΘΑ ΕΚΑΝΑ ΣΙΓΑ ΜΙΝ ΠΗΓΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ.ΜΑΡΑΚΙ ΠΑΡΕ 1 ΓΥΝΑΙΚΑ ΓΙΑ 2 ΦΟΡΕΣ ΤΟ ΜΗΝΑ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΑ ΧΟΝΤΡΑ ΠΑΝΤΖΟΥΡΙΑ ΝΤΟΥΛΑΠΙΑ ΚΛΠ.ΕΓΩ ΕΧΩ 1 ΦΙΛΗ ΕΡΧΕΤΑΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΒΑΡΙΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ 1 ΦΟΡΑ ΤΟ ΜΗΝΑ ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΟ ΛΟΓΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ Κ ΞΑΛΑΦΡΩΝΩ ΛΙΓΟ Κ ΓΝΩΣΤΗ ΕΙΝΑΙ Κ ΚΑΘΑΡΙΖΕΙ ΚΑΛΑ ΕΥΤΗΧΩΣ.ΦΙΛΙΑ!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax koritsia.....twra ekatsa kai mageirepsa tganito ryzi.....giam vghke pentanostimo....alla paei h mesh mou thn apoteleiwsa......milame gia frikto pono.... :(:(:(:(

vre maimoudaki pare kale thlefwno na mhn pas trellh eisai pou tha pas se ayto to xali sto sxoleio?????? :shock::shock::shock::shock::shock: ase tis palikaries to mwraki se xreiazete pio poly twra!!!!!!!!dikio exei o antras sou...sta leei giati noiazete kai gia sena kai gia to mwro!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα χριστινιωω και εσυ ανένδοτη εισαι..

κατσε βρε και ασε τα πολλα μαγειρεματα

:)

εμεις σημερα ειχαμε φακες

κανω υπερπροσπαθειες να τις φαει ο μεγαλος

και για αυριο λεω για αστερακι και να βαλω και μπουτακια

στο φουρνοο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι παιδι μου θα το βρασω..

στο φουρνο τα μπουτακια θα βαλω χαχα

καλα γλυκα δεν ειναι ? στο νετ την βρηκα..

ε βαρεθηκα την φατσα μου ας βλεπετε κατι πιο γλυκουλι :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω δεν εχω, δεν πολυ ασχολιομουν με

τον υπολογιστη ΠΡΟ-μαμμυ χααχχαχαχχαχα

αλλα αν ειναι μπορει να φτιαξω, θα συμβουλευτω τον αντρα του σπιτιου

χαχαχαχα και θα το κανω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kala e eisaste apapa posa grapsate kaleeee..........

kalhspera molis teliwsa to diavasma den einai na argw na mpw meta thelw 2 wres na mathw ta nea sas xaxaxaxaxa.......apo oti eida oles kale ektos to maimoydaki mas axxxxx perastikoylia koritsaki moy na prosexeis poly poly...........

kyo moy ante na dw pote tha vrethoyme emeis .......perimeno ta nea soy....

titina moy emeis milame kai sto fb xixixi..........ante na kanoyme mia omada kai ekei xixixixi

ayrio tha eimai olh thn mera on line opote den tha moy ksefigete...........eimoyn sto magazi shmera hrthan ta kenoyrgia sxedia kai den mporoysa na mhn ta dw eee??????

ante na doyme an tha poylhsoyme tipota einai nekrh teleiws h agora poy th aftasoyme re koritsa pwpwpwpw eleos.........

kai meta sthn mama gia faghto kai kafedaki kai hrthame spiti twra kamia writsa dld.......twra vlepw 50 50 kai tha thn pesw nwris pali olo nystazw xixixixixi......

filakia se oles kai kalo vrady.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρρ τιτνακι βοηθεια

καλε τοσο ευκολο ηταν? στο τσακ μπαμπ μου

το εφτιαξε ο αντρας μου :D

ουαου..

αλλα δεν εχω καμια φιλη και ουτε δηλαδη ξερω πως να την κανω

παντως εχω ονομα maria saradopoulou

οποια με βρει εγω ειμαι... χχαχαχα :lol:

ρρ τι σου κανει η ασχετοσυνη ομως? χαχα

θα βαλω και αυτη την φωτογραφια που εχω εδω με το μωρακι

να με αναγνωρισετε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...