Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εγω φταιω που γινομαι εξαλλη;;;;


Recommended Posts

Κατερινάκι μου τι διαβάζω!!! Έχω θυμώσει λέμε και θα έρθω πάνω να της τα πούμε ένα χεράκι μαζί.Εγώ πάλι είμαι καμένη από συνυφάδα και μπορώ να σε καταλάβω. Μη μου στενοχωριέσαι, πάντως στην θέση σου δε θα την καλούσα και αν με ρώταγε θα της έφερνα την ίδια δικαιολογία για να μη μπορεί κιόλας να πει τίποτα. Σα δε ντρέπεται. Θα σε καλέσω εγώ στα γενέθλια του μικρού μου, τον Ιούλιο. Εντάξει :?:;) Να φέρεις και τα τρία σου ζουζούνια, είμαι συνηθισμένη σε φωνές και φασαρία όχι σαν μερικές μερικές.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 50
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γλυκια μου κατερινα εχεις δικιο να εισαι θυμωμενη....τα 3παραπανω παιδακια την πειραξαν???ειναι κ ξαδερφακια..κριμα...με τι μυαλο το σκεφτηκε αυτο να μην τα καλεσει??ζπορω.....

η γνωμη μου ειναι να μην βασανιζεις το μυαλο σου με ασχημες σκεψεις,αλλωστε αλλη πρεπει να νιωθει ασχημα με τη συμπεριφορα της!!!επιης καλο θα ηταν να τους καλεσεις στο παρτυ το δικο σας,γιατι το οτι εκανε αυτη κοτσανα,δεν χρειαζεται να κανεις κ συ το ιδιο...δεν θα νιωθεις κ ομορφα εσυ αν δεν την καλεσεις....θα εχεις ενα βαρος..οχι τοσο γι'αυτην οσο για τα παιδακια!δεν ξερω τι ανθρωπος ειναι γενικα,αλλα λογικα αμα την καλεσεις,θα νιωσει εναν κομπο στο λαιμο..ενα κατι οτι δεν φερθηκε σωστα ενω εσυ δεν κρατησες κακια κ την καλεσες!!!!λογικα θα χτυπησει το καμπανακι της συνειδησης της!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τραγικό αυτό που έγινε :evil::evil::evil: ..Αντριανούλα διαφωνώ ότι θα χτυπήσει το καμπανάκι της συνείδησής της..Δεν υπάρχει περίπτωση να χτυπήσει γιατί απλά δεν έχει συνείδηση...Εγώ τουλάχιστον δεν υπήρχε περίπτωση να την καλέσω.Ούτε μία στο εκατομμύριο. Νομίζω ότι το καλύτερο όλων είναι να προβάλεις ακριβώς την ίδια ΗΛΙΘΙΑ δικαιολογία.Αφού έτσι θέλει έτσι να είναι..Ακούς εκεί η αγενάστατη;;; Εγώ θα την ξεφτίλιζα και στα πεθερικά μου (κατινίστικο λίγο;;):twisted::twisted::twisted: Δεν τους μπορπω αυτούς τους ανθρώπους..Μα τα παιδιά του αδερφού της;;; Τι άνθρωπος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινάκι μου καλά η κουνιάδα σου έχει μεγάλη δόση ηλιθιότητας... Είναι δυνατόν ένας άνθρωπος να μη σκέφτεται τη ψυχούλα ενός μικρού παιδιού :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: Απαράδεκτο...................... Εγώ στη θέση σου θα της τη φυλλούσα και με την πρώτη ευκαιρία θα την στόλιζα με το γάντι ;);) καταλαβαίνεις τι εννοώ, δεν υπήρχε περίπτωση να την άφηνα έτσι.......

Όσο για τα γενέθλια του γιόκα σου, θα καλούσα μόνο τα παιδιά με τη δικαιολογία ότι δεν θέλεις γονείς κι όταν έρθει να τα πάρει και δει τους άλλους, ακόμα καλύτερα για να το καταλάβει κιόλας και να μη μπορεί να μιλήσει... Εσύ μη στεναχωριέσαι με τη μικροψυχία της, αυτή έγινε ρεζίλι αφού λες ότι είστε και σε χωριό, λες να μη σχολίασαν την πράξη της :!::!::!::!::!:

Να χαίρεσαι τα ζουζουνάκια σου ;);););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγω δυστυχως εχω καταληξει οτι η πολυ ανωτεροτητα δεν κανει τιποτα σε τετοιους ανθρωπους δεν καταλαβαινουν απο αυτα!Θα το καταλαβαινα αν ειχε καλεσει 5-6 συμμαθητες στην ηλικια του αλλα να καλεσει τοσα παιδια και μαλιστα του αλλου κουνιαδου μεγαλη γ α ι δ ο υ ρ ι α!!Και εγω δε θα τους καλουσα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μη την καλέσεις και πες της ότι τα παιδιά σου κάνουν πολλή φασαρία και δεν θα περάσει όμορφα!!! :lol: Μη φταις κιολας που θα έχει πονοκέφαλο μετά.

Από την αλλη πες το ξεκάθαρα. Κάλεσες τα άλλα ξαδέρφια και όχι εμάς; Μάλλον σε ενοχλουν τα παιδιά μου και το παίρνω προσωπικά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου γλυκα σας ευχαριστω ολες για την υποστηριξη που μου δειξατε,δεν εχω ηρεμησει ακομα απο χθες,ο αντρας μου λεει να μην δινω σημασια και να μην καθομαι να σκαω αλλο,αλλα και να μην την καλεσω,και σημερα εμαθα οτι ειχε και αλλο κοσμο ειχε κι αλλα κοριτσακια για να κανουν παρεα στην κορη της θα πει,και ειχε και καποιους μεγαλουςεμεις μαλλον της ειμασταν βαρος ,τη συνειφαδα μου βεβαια δεν την καλεσε αλλα μονο τα παιδια,και ειναι και αυτη νευριασμενη μαζι της

manoula3 να εισαι σιγουρη οτι δεν θα εχει κανεναν κομπο στο λαιμο αφου ειναι σιγουρη οτι εκανε το σωστο,

Γεωργια μου ευχαριστω που με προσκαλεις εσυ,πολυ γελασα!!!!

Ανθη μου η πεθερα μου την βλεπει σαν ΘΕΑ δεν προκειται να δωσει δικιο σε εμενα δικιο μιας και οτι κανει και οτι λεει αυτη ειναι νομος

Αθανασια μου δεν μπορω να καλεσω μονο τα παιδια μενοπυμε σε χωριο και αναγκαστικα πρεπει καποιος να τα φερει,

νομιζω δεν θα την καλεσω κοριτσια ειπα να κατεβω και εγω στο επιπεδο της δεν μπορω να φερθω ανωτερα μου την εχει δωσει ασχημα

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ και σε ολες τις μανουλες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Παναγιά μου τι ακούω.... οταν γίνονται τέτοια σκηνικά μου την δίνει αγρια...

Στη θέση σου θα είχα σαλτάρει αλλά ίσως την καλούσα και θα της την έλεγα κανονικότατα. Θα της έλεγα κάτι του στυλ: " κανονικά μετά από αυτό που έκανες δεν θα έπρεπε να σε καλέσω .... σε καλώ ομως μόνο και μόνο για τα παιδία σου επειδή τα αγαπάω..."

Και μετά ασε την να πιεί το ξύδι της και να πάει στον αγυριστο.... :twisted: Εμααααα δεν τρώγεται αυτή η κοπέλα... ντροπή της.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κατερινακι μου...εγωδ εν λεω να δειξεις ανωτεροτητα για να της μπεις στο ματι...απλα τα μονα ''θυματα'' της υποθεσης(εξαιτιας της βεβαια) θα ειναι τα ξαδερφακια!!κ τα δικα σου τα παιδακια θα αναρωτιουνται γιατι δεν ηρθαν τα ξαδερφακια τους κ τα δικα της παιδακια θα νιωθουν αποκομμενα!!!τωρα να μου πεις...κ τα δικα σου ετσι ενιωσαν που δεν σας καλεσαν...αλλα αν θελησεις κ την καλεσεις καντο μονο για τα παιδακια της!!!κριμα ειναι....σιγουρα σαν μανουλα που εισαι δεν θελεις τα παιδια της να νιωσουν ασχημα οπως μαλλον ενιωσαν τα δικα σου που δεν πηγαν στο παρτυ!!!εγω για τον μονο λογο που θα την καλουσα θα ηταν για τα παιδακια....τα γενεθλιακια ειναι για αν χαρουν τα ζουζοζυνακια μας...αυτη η ξινη(σορι κιολας) δεν θα βρει κ καεναν να μιλησει στο παρτυ σας!!!χιχι!!!κακια ειπα παλι ε???!!!!απλα δειχτης εντονα οτι μονο για τα μικρα την καλεσες...δεν ηταν ευπροσδεκτη η ιδια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εχω εξελιξεις,με πηρε το απογευμα τηλεφωνο σαν να μη συμβαινει τιποτα και μεσα στην τρελη χαρα να μου πει για κατι ασχετο,και μετα της λεω εγω πως περασατε στο παρτυ;και μου λεει πολυ ωραια,και της λεω εμαθα οτι ηταν ολοι εκει και μονο εμεις λειπαμε,και της κακοφανηκε και μου ειπε οτι εγω σταζω χολη και οτι αυτη ειναι καλοπροεραιτη παντα,και της λεω οτι αν ηταν μονο οι συμμαθητες του γιου της δεν θα με πειραζε και μου ειπε οτι ταχα τελευταια στιγμη τους καλεσε τους αλλους αυθορμητα και λεω εμας δεν μπορεσες να μας καλεσεις αυθορμητα;μαλλον δεν μας σκεφτηκες εε;και εκει φορτωσε και εγω σας αγαπαω και εχω πολλες σκοτουρες και γενικα τα εχασε,και μου λεει ε μην μας καλεις κι εσυ τοτε,και της λεω αυτο ειναι το θεμα;εμενα με πειραξε πολυ αυτο που εκανες και ο καθενας εχει τα δικα του προβληματα και ελα στη θεση μου εσενα θα σου αρεσε να καλουσα τους αλλους αυθορμητα και εσας να σας εγραφα τελειως και μετα μου ειπε και συγνωμη εχεις δικιο αλλα δεν ξερω αν το εννοουσε επ ακριβως,και ταχα μας σκεφτηκε πως θα ερχομασταν απο το χωριο ενω εγω οδηγαω και εχω δικο μου αυτοκινητο και της λεω αυτο ηταν δικο μας θεμα το πως θα ερθουμε και εξαλλου εγω δεν θα καθομουνα με τον μικρο θα αφηνα τα αλλα δυο και θα εφευγα και της ειπα τα δυο παιδακια σε πειραξαν και οτι ο μεγαλος ρωτουσε γιατι δεν μας καλεσε ο ξαδερφος στο παρτυ του και λεει και τι ειπες οτι δεν τους θελει η θεια τους;και της λεω γιατι αυτο δεν εδειξες μαυτο που εκανες;

τελοςπαντων απο πανω μου εφυγε ενα μεγαλο βαρος της τα ειπα και ξαλαφρωσα και ας το σκεφτει αυτη καλυτερα τωρα,τι σας ελεγα χαμπαρι δεν πηρε αυτη νομιζε οτι ολα ηταν μελι γαλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:shock::shock::shock::shock: καλα κατερινα εισαι σουπερ...εγω δεν θα το λεγα κ να με πληρωναν!!!απαπαπαπα!!!!ειμαι ντροπιαρα!!!!γεια στο στομα σου καλε!!!!!

ε αυτη πανικοβληθηκε γιατιδ εν το περιμενε.....αλλα τη λυπηθηκα κιολας λιγο που δεν ηξερε..αυτος ειναι κ ο λογος που γενικα δεν μιλαω!!χιχι!!!!!!!με πιανουν τα ενοχικα μου!!!! :roll:

παντως τωρα πιστευω θα κατσει να το σκεφτει...εεεε μαλλον..δεν παιρνω κ ορκο!!! :P θα ειναι πιο προσεκτικη την επομενη φορα μην κανει κοτσανα γιατι ξερει οτι σε ενοχλει θα της το πεις στα ισα!!!!!!μπραβο σου που της εδειξες οτι ενοχληθηκες...οχι να νομιζει οτι ολα οκ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχα, Κατερίνα, μου θύμισες ένα περιστατικό από το Λύκειο.

Μία συμμαθήτριά μας έκανε τα γενέθλιά της και κάλεσε μόνο τη μισή τάξη. Εμείς ήμασταν εκτός. Εν τω μεταξύ, ήταν τόσο γαϊδούρα, που είχε απλώσει τις προσκλήσεις στο θρανίο της και τις είδαμε όλοι. Εμένα δε με ένοιαζε, γιατί έτσι κι αλλιώς δεν τη συμπαθούσα. Μια φίλη μου, όμως, με την οποία κάναμε παρέα απ' το δημοτικό και κάνουμε ακόμα, τα πήρε άγρια. Το πάρτι ήταν σαββατοκύριακο, Δευτέρα πηγαίνουμε στο σχολείο, πάει η φίλη μου με ένα δώρο, της το δίνει έτσι στην ψύχρα και της λέει "Μαρία μου, ορίστε το δώρο σου για τα γενέθλιά σου! Να ζήσεις, και δεν πειράζει που δε με κάλεσες!". Κόκκαλο η άλλη, παίρνει μουδιασμένη το δώρο, ψελλίζει ένα αμήχανο "ευχαριστώ" και γυρίζει απ' την άλλη και φεύγει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειδες Αννα Μαρια μου παιδιαστηκα πραγματα κι ομως με κατι τετοια χαλαμε τις σχεσεις και δεν μιλιομαστε μετα και αστα να παει,εγω παντως ξεκαθαρισα τη θεση μου της τα ειπα κατα προσωπο οτι με ενοχλησε η συμπεριφορα της ηταν καλυτερο να βραζω στο ζουμι μου και να τη σχολιαζω;;τι λετε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά έκανες και της τα έψαλλες Κατερίνα μου...νομίζω ότι δεν το περίμενε και την έπιασες ολίγον τι στον ύπνο γι'αυτό και δεν είχε να πεί κάτι ουσιαστικό αλλά προσπάθησε να σε κάνει να νιώσεις και άσχημα που της τα'χωσες!!!!! Μια χαρά της τα είπες, απ'το να κάθεσαι να σκας καλύτερα μπαμ κι έξω...τουλάχιστον τώρα ξέρει ότι δεν μασάς κουτόχορτο και την επόμενη φορά θα φροντίσει να είναι πιο προσεκτική αν όχι για σένα και τον αδερφό της τουλάχιστον για το χατήρι των παιδιών.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανθη σε ευχαριστω πολυ δεν αντεχα αλλο να τα κραταω μεσα μου και να χαλαω εγω την ψυχη μου,προτιμησα να της πω οτι με πειραξε και ας το σκεφτει αυτη καλυτερα

εντωμεταξυ σημερα ειπα στον πεθερο μου τι ακριβως εγινε ετσι κι αλλιως ηξερε οτι δεν ειμασταν καλεσμενοι εμεις και μου ειπε κακως και το εκανα θεμα και αν εχει αυτη δικιο 10% εγω εχω 90% αλλα δεν επρεπε να δωσω διασταση στο θεμα,εγω το ειχα πει οτι πει η κορη ειναι νομος ασχετα αν αυτη παντα εχει να πει μια κακια για ολους εγω δεν επρεπε να την στεναχωρησω αλλα επρεπε να μην πω κουβεντα....................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλιμονο βρε Κατερινα, σιγα να μην ελεγε πως εχεις και δικιο.....Επρεπε να το παιξεις και κερατας και δαρμενως οπος λεει και ο απλος κοζμακοις :evil::evil: (προς το σχολιο του πεθερου πιγενει αυτο).

Εσυ παντος εκανες πολυ καλα που τα εβγαλες απο μεσα σου, θελει κοτσια να τα πεις χυμα και τσουβαλατα, μπραβο σου σε παραδεχομε :ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολυ καλα της τα ειπες..κυρια!!!!!...εδειξες ποιος ειναι ανωτερος ανθρωπος..μπραβο σου!!!

Ειχαμε και εμεις ενα παρομοιο σκινηκο περισυ...

ο γιο ςμου και ο γιος του ξαδελφφπυ μου εχουν διαφορα 20 ημερες..

και με τον συγκεκριμενο ξαδελφο ουτε παρεες κανουμε, ουτε μιλιομαστε- εχουμε παρεξηγηθει στο παρελθον με τη γυναικα του γιατι ειναι πολυ κατινα και κουτσομπολευει τα ξαδελφια μου στην γειτονια κατι που εμενα δε μου αρεσει και απλα εκοψα τις παρεες μαζι τους...

πηρε που λες τηλεφωνο περισυ να μας καλεσει στα γεννεθλεια τους, ενω ηξερε οτι δεν τους συμπαθω..και μαλιστα δεν πηρα εμενα αλλα τη μαμα μου..εγω ειπα τη μαμα μου πως αμα θελει να μας καλεσει να μας παρει τηλέφωνο....με πηρε την προπαραμονη..αν και δεν ηθελα καθολου να παω γιατι ηξερα οτι στα δικα μας γεννεθλεια δεν θα ερχοντουσαν προλα αυτα πηρα ενα δωρακι και πηγα...εκατσα ακριβως μιση ωρα...με παρακαλουσα κατσε και τωρα θα φαμε- εκαναν σουβλακια κλπ κλπ..και τους λεω δεν ηρθα για να φαω..αμα θελλω τροω και σπιτι μου..και εφυγα..πηγα για καφε με μια φιλεναδα μου....

Φυσικα στα δικα μας γεννεθλεια δεν την καλεσα...αφενος γιατι δεν εκανα κανενα παρτι ηρθαν απλα και μονο επειδη το ηθελαν μια φιλη μου με τα παιδια της και η κουμπαρες μου με τα δικα τους και η νονα μας και τερμα..και αφετερου δεν γουσταρα να ερχετε και να λεει οσα λεει και να σχολιαζει τα παντα...και με πηρε τηλεφωνο μετα απο μερικες ευδομαδες και μου ζητησ ετον λογο που δεν την καλεσα...της ειπα την αληθεια..οτι δεν εκανα παρτι.....

η μαμα μου βεβεια με εβρισε αλλα της ειπα οτι αν ηθελε ΤΟΣΟ πολυ να ξεπληρωσει την υποχρεωση θα αγοραζε ενα δωρο και θα ερχοταν εστω για εναν καφε...να λειπει..

φετος δεν ειχε τα μουτρα να μας καλεσει..

θα σου πω ενδεικτηκα γιατι δεν θελλω να της κανω παρεα πως στο παρτι οταν ειμασταν...ειχε καλεσμενα παρα πολλα κοριτσακια της γειτονιας τα οποια ε κοριτσακια ειναι τρισχαριτομενα με τα ομορφα φορεματακια τους και με τα χτενισμενα μαλακια τους σκετες κουκλες..ε λεω και εγω..πωπω Χριστοφορε κοιτα ποσες υποψυφιες νυφες εχει εδω..με την εννοια του χιουμορ που κανουν οι μαμαδες μεταξυ τους περι συμπεθεριου..και γυρναει και λεει μπροστα στις μαμαδες εκεινες.,..οχχχιι..γιωργακι( ο γιος τις) εμεις δε θελουμε νυφες απο την γειτονια μας..δε θελουμε π...ανες στην οικογεννεια....

ε τι να πεις τωρα..οτι και η μεγαλη κορη η δικη της ειναια πο την ιδια γειτονια και αρα ειναι.....

και το λες κατι τετοιο;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

Προσπαθησε να την δικαιολογησεις στα παιδια για να μη πληγωθουν κ να μη σκοτεινισει η ψυχη τους.

Εννοειται οτι εκανες καλα που τα ειπες.ειλικρινεια κ ψυχοθεραπεια.ωστοσο,καλεσε της για τα παιδακια,κ να ξερεις ειτε ερθει αυτη ειτε οχι η καλη σου ενεργεια θα την επηρεαζει ειδικα αν προσπαθησεις να τοκανεις κ στο μελλον.θελει δε θελει θα αλλοιωθει.πολυ δυσκολο αυτο που ζηταει ο Χριστιανισμος,αλλα πιανει.ευχομαι καλη φωτιση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελικα την καλεσα στο παρτυ μας και φανηκα ανωτερη γιατι οταν της τα ειπα μου λεει ε μην μας καλεις κι εσυ τοτε και της λεω ετσι εγωιστικα θα το παμε τωρα,βρηκε δικαιολογια ομως οτι ταχα ειχε να παει στο μπασκετ ο γιος της και δεν ηρθε και εστειλε την κορη της μονο με τους παππουδες,φυσικα η σχεση μας εχει αλλαξει εχει γινει λιγο ψυχρη και εγω δεν την παιρνω τηλεφωνο πια ενω πρωτα μιλουσαμε συχνα,αφου το ηθελε ετσι ας τα λουστει τωρα ψυχραθηκαμε και τιποτα αλλο και τωρα πια φανηκε πια εσταζε χολη συμφωνειτε;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

X(X(X(X(X(X(X(X(X(X(X(X(X(X(X(X(X(X(X(X(

Δεν υπαρχει δικαιολογια........τι θα πει <μονο συμμαθητες> και κολοκυθια τουμπανο;

Πολυ εκνευριζομαι με τετοιες κατινιστηκες συμπεριφορες!

Και να σου πω κατι...; Ουτε κι εγω θα τους καλουσα..αυτα ειναι δανεικα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...
τελικα την καλεσα στο παρτυ μας και φανηκα ανωτερη γιατι οταν της τα ειπα μου λεει ε μην μας καλεις κι εσυ τοτε και της λεω ετσι εγωιστικα θα το παμε τωρα,βρηκε δικαιολογια ομως οτι ταχα ειχε να παει στο μπασκετ ο γιος της και δεν ηρθε και εστειλε την κορη της μονο με τους παππουδες,φυσικα η σχεση μας εχει αλλαξει εχει γινει λιγο ψυχρη και εγω δεν την παιρνω τηλεφωνο πια ενω πρωτα μιλουσαμε συχνα,αφου το ηθελε ετσι ας τα λουστει τωρα ψυχραθηκαμε και τιποτα αλλο και τωρα πια φανηκε πια εσταζε χολη συμφωνειτε;;;;;

Χα χα χα, παρεξηγηθηκε κιολας;;;; Ελεος πια!!! Βαρεμενη σαν την συνυφαδα μου ειναι και αυτη!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...