Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο.41 - Η ώρα της Αφοδίτης!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εσυ εχεις και μωρο και παιδευεσαι

για ρωτα αλλες κοπελες που δεν εχουν καποιον να τους βοηθησει ποσο θα ηθελε να ειναι στη θεση σου

ασε τα κολληματα και ζητα βοηθεια δεν θα υποχρεωθεις ολοι θα ειναι ευχαριστημενοι ακου που σου λεω

εγωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!!!εγω!!!!!!!!!!!!!!\ανετα νατασα τα πηγαινα χθες στηπεθερα σου..για τοοοοοσο κοματια..χαλια σε λεω..

καλα τα λεει η ευη ;)

δε διαβασα αλλα.αν προλαβω καλως ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να πωτα δικα μου πριν διαβασω..

πρωτον :evil::evil::evil::evil::evil: μα ποσοοοοοσα ειπατε????????????? :o:o:o

τι σας ειπα χθες καλεεεεεεεεεεεεεεεε :P:P:P:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

λοιπιν χθες οιμηθηκε ο θοδ 11,15 κ ξυπνησε 9,30 :D:D:D:D:D:D:D

8 παρα τον πηρα κρεβατι κ ξυπνησε 9,30..αλλος ανθρωποςςςςςςςςς

ευχομαι αναστασια κ χιονουλα(που χαθηκε)να το βιωσετε συντομααα..κ οσες αλλες ξενυχτανε..

ααα βασικα σηκωθηκε 3 κ ηθελε να ερθει ο θοδ στο κρεβατι μας..κ πηγε το καμαρι μου κ τον πηρε :evil::evil:

κ λεω...οοοοοοοοοοοοχι δεθα το αντεξω κ οι4 σε ενα κρεβατι ολο το βραδυ..

κ εψαχνα μες τα χαραματα πως να τον παω κρεβατι του κ να μη γκαριζει..ε τελιακ το θηλασα σαλονι κ τον πηγα μεσα..πφφφφφφ

το λυπηθηκα το καημενο..γτ εμειςμε το μπεμπη ειμαστε μαζι κ αυτος μονος αλλα δε γινετε αλλιως..

απο το πρωι εκανα βαριες δουλειες..σηκωσα χαλια πλυντηρια τραβηξα καναπεδες κουζινα ψυγειο κτλ

σας φιλω προς το παρον ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασάκο δεν αγχώνομαι..Αλλά μερικές φορές δεν ξέρω τι θέλει..Σήμερααααα όοοοολη μέρα αγκαλιάαααα...Οκ, την είχα...Συχνά τη βάζω στο βυζί, τρώει λίγο και μετά εκεί που πίνει, ανοίγει το στόμα και αρχιζει να ουρλιάζει και να μην ξέρει τι θέλει.... :shock::shock::shock::shock::shock: Την τραβάω από το βυζί, κλαίει..Τη βάζω, ξανακλαίει..Το διώχνει..Δεν ξέρει τι θέλει..Και σκέψου ότι το πρωί μου το έκανε αυτό στο 5λεπτο..Πρώτη φορα θήλασε τόοοοοσο λίγο... :shock::shock::shock:

Και απορώ πως χόρτασε... :?:?:?:?:?:?:?

Κακάκια κάνει κίτρινα...Καλά νομίζω είναι... :roll::roll::roll::roll:

Η υπερπαραγωγή τι ακριβώς σημαίνει;;; :oops::oops: Γιατί δεν είναι καλό;;;; :roll::roll:

Χρύσα θα πάμε το βράδυ και θα γυρίσουμε Κυριακή απόγευμα...Αλλά το χρειάζομαι....Είναι το μνημόσυνο, αλλά θέλω να πάω και στη μανούλα μου λίγο..Στο σπιτάκι μου το πατρικό.. :oops::oops:

Λίγο, αλλά τι να κάνουμε;;;'

Κατερινάκι έχετε θέμα με τον ύπνο ε;;;; :roll::roll::roll: Κουράγιο.. :lol::lol: Πωπωπω ρε συ..Πως θα την παλεύεις όοοολη νύχτα στο πόδι;;;Πότε θα κοιμάσαι λίγο;;;; :?:?:?

Νατασούλαααααα εγώ πάλι ΜΙΑ ΣΤΑΣΗ μόνο στο θηλασμό...Αυτή που μου έδειξαν στο μαιευτήριο..Σαν τα γαϊδούρια..Μόνο από το δρόμο που ξέρουν πάνε... :lol::lol::lol:

Θου εισαι άρρωστη μωρή..Έλεος με τις δουλειές..Μαζέψου!!!!! :x:x:x:x:x

Χρύσα η γυναίκα που παίρνει η μαμά μου για γενική και έρχεται που και που και σε μενα, έχει 40.000 ευρώ στην τράπεζα, σπουδάζει η κόρη της σε άλλο σπίτι και θέλει να αγοράσει λεει σπίτι και δεν της δίνουν δάνειο....Αλλοδαπή και αυτή...Αλλά δουλεύει σαν το σκυλί... :shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νυσταζω!

παω να βαλω σκουπα και να μαζεψω τα γοβακια της μπαρμπι απο το σαλονι!

η Μ-Ι απο το πρωι εχει πιει 1+ λιτρο γαλα!

εχει θηλασει 3 φορες!

ολη την ωρα ζηταει !

ουτε στα 6 δεν αθ αποθηλασει....οχι οτι θελω αλλα λεμε!

40.000 στην ακρη?

ειπαμε οι αλλοδαποι εχεου χρηματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Γωγώ να την βοηθήσουμε λίγο την γυναίκα αν δεν της φτάνουν τα 40000 :o:o:o

Λέω να την στέλνω με τον άντρα μου το πρωί στην πεθερά και να κοιμάμαι 5-6 ώρες

και αν θέλω να κοιμάμαι και το απόγευμα που θα σχολάει ο άντρας μου.η βάρδια είναι 12-8 το πρωί.

Λες να τα φτύσω :?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ας προσπαθησω να ξαναγραψω οσα εχασα πριν! :evil:

η ωρα ειναι 4 κ 51!γι ανα δουμε τί ωρα θα υποβαλλω! :?

πανεμορφες σας χαιρετω! :D

σημερα ειχα ρεπο κ περασαμε τελεια με τον γιωργο!πηγαμε στο παρκο!δεν πηρα καροτσι!βαλαμε τα γυαλια ηλιου μας κ οι δυο ,πιαστηκαμε χερακι κ πηγαμε!κουκλια ημασταν!κριμα να μη μας τραβηξει καποιος φωτο!ψωνααααααααααααααααααααααααααααααααρα! :lol::lol::lol::lol::lol:

για τις παππουδογιαγιαδες..γωγουλα,αν κ σε αγαπω πολυ,διαφωνω μαζι σου!

κανεις δεν ειναι υποχρεωμενος να κανει τιποτα απολυτως!αφηστε που,γενικα,οταν κατι γινεται απο υποχρεωση,συνηθως εχει ασχημη εξελιξη..

επεστρεψα στη δουλεια οταν ο γιωργος ηταν 15 μηνω κ ως τοτε δεν ειχα ζητησει,ουτε μου ειχαν προσφερει,ουτε ενα ποτηρι νερο! :shock:

με βοηθουσε οσο μπορουσε ο χαρης,αλλα ελειπε κ πολυ λογω δουλειας..

γυρισα στη δουλεια κ τον πρωτο καιρο ημουν σαν ουφο! :shock:

μιλουσα πολυ γρηγορα στους συναδελφους ,απο φοβο μηπως ξυπνησει ο γιωργος κ δεν προλαβω να πω αυτο που θελω :shock::shock::shock: ,μιλουσα κ κοιτουσα τριγυρω διαρκως ,να δω τί κανει κ που ειναι ο γιωργος :shock::shock: ,γενικα μου πηρε πολυ καιρο να συμπεριφερθω κ να νιωσω"φυσιολογικα"!

οσο ημουν σπιτι,πριν επιστρεψω στη δουλεια,ημουν ετοιμη να λιποθυμησω απο την α υπνια απειρες φορες..αλλα κ παλι δε ζητησα βοηθεια..κ ας μενει η πεθερα μου,που ειναι πολυ καλη,κ διακριτικη,απο κατω!δεν μπορω,πώς να το κανουμε!

τωρα,οσο λειπω στη δουλεια,προσεχει τον γιωργο!ως εκει!ουτε δουλειες θελω,ουτε βοηθεια για να ξεκουραστω!εγω ειμαι η μαμα του κ θα τα καταφερω μονη μου!κ ;ς ειναι ασυμμαζευτο το σπιτι μου,δεν πειραζει!

θεωρω πως οταν καποιος σε βοηθαει υπερβολικα,αυτοματα εχει κ "λογο" στο σπιτι σου!να μου λειπει!

μια φορα,μια,το τονιζω,η πεθερα μου επλυνε το μπαλκονι μου επειδη ελειπα κ τα χελιδονια το ειχαν γεμισει κουτσουλιες κ οταν γυρισα μου ζητησε συγγνωμη! :shock::shock::shock: ,επειδη θεωρησε οτι με προσβαλλει ετσι,σαν να μου λεει οτι εκανε κατι που θα επρεπε να κανω κ δεν ειχα κανει! :shock::shock::shock:

μα ποσο μεσα στο μυαλο μου ειναι!για αυτο την αγαπώ κ ας γκρινιαζω ωρες ωρες για βλακειες! :lol::lol:

καποια σαββατα επισης οι γονεις μου παιρνουν τον γιωργο ως το απογευμα,επειδη ομως οι ιδιοι το ζητησαν!καθημερινες δουλευουν κ οι δυο κ μενουν στην αλλη ακρη της πολης,οποτε μονο τα σαββατο εχουν!

εννοειται πως αυτο ειναι βοηθεια για εμενα,αλλα δε την απαιτησα,ουτε καν τη ζητησα!

γενικα,σκεφτομαι λιγο περιεργα..θεωρω ομως πως ,αφου οταν πραγματικα χρειαζομουν βοηθεια,οταν ηταν βρεφακι ο γιωργος,τοτε που κινδυνευσε η ψυχικη μου ισορροπια ειλικρινεστατα,κ ουτε ζητησα,ουτε πηρα,..εεε!δε θα ζητησω βοηθεια από κανεναν για να βαλω ηλεκτρικη τωρα!

γενικα πιστευω πως αν ξεπερασει κανεις το θεμα της αυπνιας,αντεχει τα παντα! :lol:

βοηθαει ομως κ το οτι λειπω στη δουλειακ αλλαζω παραστασεις..δεν ξερω πώς θα σκεφτομουν αν δεν ειχα αυτη την εναλλαγη.. :?

επισης,καλο ειναι ,πριν κρινουμε καποιον,να βαζουμε τον εαυτο μας στη θεση του!εγω για παραδειγμα δεν ειμαι καθολου σιγουρη αν θα εχω τη διαθεση κ τις αντοχες να κοιταξω τα εγγονια μου οταν ερθει η ωρα..κ αλλοιμονο σε οποιον βρεθει τοτε να μου πει οτι αυτο ειναι υποχρεωση μου κ δε τα αγαπαω! :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

μαρια ιωαννα καλωσηρθες! :)

αληθεια,γιατι φαινονται τοσο λιγες οι δημοσιευσεις σου;;; :?:?:?

αντε!περιμενουμε τη Γιωτα τωρα!

σας ειπα;εδω κ 2 μερες ο γιωργος κανει κακα στο γιογιο!λεω να αρχισω συστηματικη εκπαιδευση!

κ αλλα εγραφα,αλλα ας υποβαλω τωρα κ βλεπουμε!

φιλακια σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Γωγώ να την βοηθήσουμε λίγο την γυναίκα αν δεν της φτάνουν τα 40000 :o:o:o

Λέω να την στέλνω με τον άντρα μου το πρωί στην πεθερά και να κοιμάμαι 5-6 ώρες

και αν θέλω να κοιμάμαι και το απόγευμα που θα σχολάει ο άντρας μου.η βάρδια είναι 12-8 το πρωί.

Λες να τα φτύσω :?:?:?

Κοριτσάκι δεν ξέρω..Δεν έχω δουλέψει ποτέ νύχτα..Μόνο ως φοιτήτρια "δούλευα" σε κλαμπ και μπουζούκια... :lol::lol::lol::lol: Τι ωραία που ήταν...:ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream:

Αν είναι ότι θα μπορείς να την αφήνεις κάπου να κοιμάσαι λίγο, καλώς... :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συνεχιζω!!!

Λενα μου πηρα το ο.κ. αλλα απο ο,τι ειδα ξεκινησες ηδη,κ εισαι κ καλυτερα!!τί καλαααααααααααααααααααααα!! :):):):):):):):):)

Αργυρω μα τί επαθες;; :shock::shock::shock:

τοσες φορες συνεχομανα να χαθει;;; :shock::shock::shock::shock:

καλε τί λετε να βγαινουν μον ατους εξω;;ουτε για αστειο δε το σκεφτομαι!θα παιζω κ εγω μαζι! :lol::lol::lol::lol::lol: ειμαι σιγουρη οτι θα εχω τουλαχιστον την αναστασια να μου κανει παρεα!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

επισης,αυτο τωρα μου ηρθε,αναστασακι..πολυ χαιρομαι που επιτελους εμαθες να γραφεις αυτα που θελεις να πεις χωρις να τα λες!! ;););):D:D:D:D:D:D:D

Κατερινα μεσα στη δραμα μενουν οι συγγενεις μου,στα δικαστηρια κ στο στρατοπεδο κοντα,αλλα καταγωγη απο παρανεστι,περιβλεπτο κ πολλα αλλα χωρια εκει γυρω!!

περιμενω να ξυπνησει ο γιωργος για να φτιαξουμε κεικ σοκολατενιο!του αρεσει να παταει το κουμπι του μιξερ!! :lol::lol:

φιλακια πολλα πολλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε ειδατε που ειχα δικιο;;;;αν πινει μονο ελαφρυ γαλα κανει πρασινα κακα!!!!!αφου το σπουδασα το πραμα στην εγκυμοσυνη σας λεω!!!! :P Τωρα το οτι δε μου κατσε ειναι αλλη ιστορια... :?

Κατερινακι ρε συ μονο νυχτερινα;;;;νομιζω θα τα φτυσεις...ποσο θα αντεξεις αυπνη;;;;και ξερεις οτι ο υπνος της νυχτας δεν αναπληρωνεται με της μερας! Η μικρη σε χρειαζεται κοντα της,αλλα να εισαι γεματη ενεργεια οχι σα ζομπι απο την αυπνια... :roll:

Αυτο με τη πιεση του ορου και το υγρο στ'αυτια δε το ηξερα...ρε Θουλακι λες γιαυτο να κανει τοσες ωτιτιδες το Μαρθουλινι;;;;;;λεω που βαζει η Γιωργια με τη συριγγα πολυ ορο....θα της το πω... :?

Κατερινακι εσυ ειπες οτι θες να παριες μιλε;;;;;ΜΑΚΡΙΑ!!!!! αδικα λεφτα!!!!! :twisted::twisted::twisted: Το ψυγειο(1900ευρω) μου εκαψε μοτερ στο 1ο 6μηνο κι εκτως αυτο βουλωνει συνεχεια ενα σωληνακι και πλημμυριζει νερα!!Επισης σκιστηκε το λαστιχο της πορτα του καταψυκτη και δε μπορεις να αλλαξεις μονο το λαστιχο αλλαζεις ΟΛΗ ΤΗ ΠΟΡΤΑ!!!! Το πλυντηριο πιατων αφηνει πολλα στιγματα στα σκευη και δε τα ξεπλενει καλα εχω την εντυπωση!!! ο φουρνος μπορει να φταιει οτι δε γινονται καλα τα ψητα(αργουν να ψηθουν και ξερενονται σε οτι προγραμμα και να τα βαλω) ο απορροφητηρας ενταξει καλος ειναι αλλα πολλα τα λεφτα του(δε κανει και καφε!) και το πλυντηριο ρουχων δε κανει τιποτα παραπανω(εκτος απο πολλα λεφτα) απο το πλυντηριο της μανας μου που το πηρε πριν 15 χρονια!!!! :evil::evil:

ΑΑΑΑΑ και το ινοξ τους εχει γεμισει στιγματα σκουριας που δε φευγουν με τιποτα!!!!! :evil::evil::evil:

Ασε που το σερβις ειναι ΠΑΝΑΚΡΙΒΟ!!! :evil::evil:

ωχ μεχρι να τα γραψω γραψατε αλλα τοσα αλλα δε προλαβαινω να διαβασω τωρα...τελειωσε το αρμεγμα! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλίααααααααααααα καλέ βοήθεια στα παιδιά λέω..Όχι στο σπίτι....Δε μιλάω για σκλάβες...Αλλά αφού η πεθερά σου μπορεί και στον κρατάει, δε θα σου φαινόταν κάπως αν σου έλεγε όχι στο να προσέχει το Γιωργακη τις ώρες που δουλεύεις;;;;; :roll::roll::roll:

Δεν ξέρω ρε κορίτσια..Εγώ μέχρι να γυρίσω στη δουλειά που η Ιω ήταν 6,5 μηνών ήμουν ολομοναχη..Χωρίς βοήθεια..Μια χαρά τα κατάφερνα όλα... :roll::roll::roll: Εντάξει, ζοριζόμουν λίγο όταν είχα εξωτερικές δουλειές που έπρεπε να σερνω και το μωρό μαζί, αλλά οκ...

Κι εμείς όταν έμεινα έγκυος, ρωτήσαμε τους γονείς μας..Θα μπορείτε;;;Αν ναι, καλως..Αν όχι κάποια λύση θα βρούμε.. :oops::oops::oops::oops: Αλλά και η μανα μου και η πεθερά μου από τη στιγμή που στο σπίτι μου κρατάνε την Ιω όταν δουλεύω, κάνουν δουλειές...Δεν τους κάθεται καλά να τα αφήσουν να τις κάνω εγώ που θα γυρίσω ψόφια από τη δουλειά και θα πρέπει να αφιερωθώ στο παιδί...Δεν τους το έχω ζητήσει..Μόνο ένα φαγητό τους λέω να κάνουν... :roll::roll::roll::roll:

:oops::oops::oops::oops::oops::oops: Αλλά είμαι μαλακισμένη, γιατί όταν κάτι δεν το κάνουν όπως το θέλω ή το θεωρώ εγώ σωστό, τις κατσαδιάζω και από πάνω... :oops::oops::oops::lol::lol::lol::lol::lol:

Εγώ πάντως εμμένω στην αποψη μου....Δε λέω ότι οι παππούδες πρέπει να προγραμματίζουν τη ζωή τους βάσει των δικών μας ζωών, αλλά αν δε δουλεύουν και μπορούν, το θεωρώ γαϊδουριά να μη βοηθάνε... :twisted::twisted:

Χρυσάνθη άσε..Και μου το έλεγε η μάνα μου, η οποία την λυπόταν κιόλας... :shock::shock::shock: Και της λέω "Πας καλά;;;Σιγά μην τη λυπηθώ...Εγώ ούτε 10.000 δεν έχω στην άκρη..." :shock::shock::shock::shock::shock: Και μου έλεγε "Μα δουλεύει πολύ"... :twisted::twisted: Και όντως δουλεύει τρελά και είναι και αστέρι σε αυτό που κάνει, αλλά δεν είναι λίγα 40.000 ευρώ...

Και σκεφτείτε οτι ο άντρας της είναι ένας μέθυσος και δεν δουλεύει..Αντε να κάνει καμια δουλειά του ποδαριού μια στο τόσο..Κανα μεροκάματο... :shock::shock:

Μωρή Τόνια τόσο πλούσια είσαι;;;Όλα Miele τα έχεις;;;;; =))=))=))=))=))=))=)):)):)):)) Εγω που πάω η κακομοίρα με Siemens πλυντήριο πιάτων, φούρνο Pitsos και ψυγείο AEG;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεις εχουμε νεφ

και ειμαστε πολυ ευχαριστημενοι

τονια ο αποροφητηρας τι αλλο θα επρεπε να κανει εκτος απο να ρουφα καλα ...αν ειχες παρει κατι πιο οικονομικο ισως να μυριζε ολο το σπιτι οταν αθ μεγειρευες

οσο για τα στιγματα σκουριας...μηπως το εχεις καθαρισει με αζαξ?

κανε το με το ειδικο του λαδακι η με μπειμπι οιλ και θα φυγουν!

πλυντηριο εχουμε αριστον

η αδελφη μου εχει μιλε και εδω καια 11 χρ. καθημερινα 3 πλυντηρια και δεν εχει παθει τιποτα!

ΓΩΓΩ μια χαρα ειναι iemens πλυντήριο πιάτων, φούρνο Pitsos και ψυγείο AEG!

οταν αποφασιζα τι ηλεκτρικα θα παρουμε και εβλεπε ο Π. τις τιμες μου ελεγε οτι θα μου παρει μονο σκαμπ λορεκατι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα Μαμα! :x

Αφροοοοοο κρατάμε γερά???? :?: Μην απογοητεύεσαι κορίτσι μου, :x αφου μαλάκωσε ο τράχηλος, έρχεταιιιιιιιιι [smilie=binkybaby.gif]

Ρε συ Βικυ, πολύ δυσκολη η δουλειά σου ρε παιδι μου με αυτα τα βραδυνά.. και μετά στο σπίτι να κουμαντάρεις το παιδί.. Δύσκολο! :?:o

Κατερίνα μου ευχομαι όλα να πάνε καλά με την γιαγιά σου.. δυστηχως όλα αυτα ειαι στο πρόγραμμα και καταλαβαίνω την κούραση της μαμάς σου.. και εγώ θα ένιωθα πολύ άσχημα.. τωρα δε που ειμαι και τοσο μακριά εχω συνεχώς στο μυαλό μου αυτές τις περιπτώσεις... :roll:

Λινάκι να χαιρεστε τον μπαμπά σας! [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion13.gif] Τι θα του ετοιμάσεις σήμερα? :?:

Γωγω εισαι αθεόφοβη.. :oops::oops: αν και πιστευω οτι αυτά που λες οφειλονται στο ανωριμο νεαρό της ηλικίας σου αν και τώρα που το σκέφτομαι δεν εισαι δα και μπέμπα να μιλάς ετσι μωρη για τους ανθρώπους που σε βοηθάνε τόσο.. :evil: Δεν ειναι υποχρέωση κανενός να σε ακούει να συμπεριφέρεσαι προβληματικά οπως η κακιά μητριά στην σταχτοπούτα.. Με αγάπη στο λέω.. γνώμη μου.. Μη φοβάσαι, δεν θα σε καβαλίσει κανείς.. Αχ και οι φωτος στο φεις τόσο τέλειες!!! :mrgreen:

Συμπεθέρα!!!! Πάλι η μικρή!!! :o Κράτα την μέσα για κάποιο διάστημα, θα καταλάβει τον λόγο και μετά δεν θα φεύγει.. ;):x

Νατασούλα περάστικά με την μικρή.. Ελπίζω να συνέλθετε πολύ πολύ γρήγορα.. :YMHUG:

Χρυσα νευριασα τοσο πολύ με την αναισθησία τους! Και οσο μου μιλάς για σταυρούς και νηστείες τοσο μου ερχεται να κατεβάσω καντίλια.. :evil::evil:

Σισσάκι κριμα που δεν θα έχουμε φωτος σημερα.. Κοιτα να μην εισαι εντελώς αρνητική και να μας πεις πως ήταν το νυφικό. :YMHUG:

Ιουλία μου συμφωνούμε, εγώ μάλιστα ειμαι σίγουρη οτι δεν θα ειμαι σε θέση να βοηθήσω για τα εγγόνια μου αφου θα ειμαι με πι, καθετήρα και αναπνευστική υποστήριξη.. η αλλη περίπτωση ειναι να ειμαι σκορπισμένη (οι σταχτες μου) στις οχθες κάποιου ποταμού.. Οπότε...

Σημερα θα κάνω τα ντουλάπια της κουζινας.. μου το θυμισε χθες η Ευη, αν και το εχω γράψει και με κιμωλία στον μαυροπίνακα που εχω στην κουζίνα τουλάχιστον 2 βδομάδες πριν.. Ειμαι 2 μηνες εδώ και δεν εχω κάνει ούτε μια γενική.. :oops:

Παίζει οι εταιρείες να κάνουν "ειδικές" συμφωνίες με χονδρέμπορους που ενδιαφέρονται, ωστε να τους δινουν σε χαμηλές τιμές τις συσκευές που δεν ηταν και τοσο πετυχημένη η κατασκευή τους...

Θουλάκι μου :x

Η Μαγδα εκανε την παρουσίαση και τωρα άρχισε τις ποδηλατάδες με την μικρή? :D

Φιλάκια σε όλες, Τονάκι μου, Αναστασία μου, Λένα :YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ενταξει κοιμουνται ακομη εχω λιγο χρονο! :P

Βικυ ρουφαει οπως οι αλλοι απορροφητηρες μονο που εκανε 1100 ευρω ο συγκεκριμενος!!! :shock:

Για τα στιγματα εχω κανει τα παντα!!!μεχρι και προιοντα της μιλε πηρα που ειναι πανακριβα αλλα καμια διαφορα δεν ειδα! :evil:

Μωρη Γωγω δεν ειμαι πλουσια,αλλα ο μπαμπακας μου κατι ειχε στην ακρη και μου εφτιαξε ενα μεγαλο σπιτι κομπλε με οτι μου αρεσε,ετσι πηραμε τα ηλεκτρικα ακριβα μιας και ηταν το μονο εξοδο σχεδον που καναμε! :P Ε κι οτι λεφτα βγαλαμε στο γαμο τα βαλαμε στην ακρη επειδη ακριβως δεν ειχαμε αλλα εξοδα! ;)

Ιουλια το ιδιο ακριβως συνεβη και με μενα!!! Με τον Αλεξ που ηταν παρα πολυ ζορικο μωρο κινδυνεψε πραγματικα η ψυχικη μου ισορροπια και καμια βοηθεια δε μου προσφερθηκε ουτε απο τη μαμα μου ουτε απο τη πεθερα..γι αυτο τωρα δε γουσταρω να ζηταω τιποτα απο κανενα! :roll: η μαμα μου βεβαια,αν και λαθος της γιατι τη χρειαστηκα πολυ τοτε κυριως για ψυχολογικη υποστηριξη,ηταν φουλ ταιμ εφοσον της ειχαν παρκαριε την ανιψια μου απο 3 μηνων καθε μερα για τουλαχιστον 10 ωρες τη μερα!!! η πεθερα μου παλι εξυνε το τετοιο της οπως και τωρα και ειχε μονο απαιτησεις!!!! :evil::evil:

μεγαλη ιστορια αλλα ας μην επεκταθω γιατι θα τα παρω στο κρανιο παλι...

ειμαι παντως της αποψης οτι οταν χρειαζομαι βοηθεια,το ξερουν πολυ καλα δε χρειαζεται να το ζητησω οποτε αν δε μου τη προσφερουν παει να πει οτι δεν εχουν ορεξη κι εγω με το στανιο δε γουσταρω να μου κανουν τιποτα!!! Μια χαρα τα καταφερνω και μονη μου κι ας ζοριζομαι!

Ερακι μου! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...