Μετάβαση σε περιεχόμενο

Θηλασμος και 3ήμερη απουσία μαμας


Recommended Posts

Καλησπέρα!

Εχω ζητησει πολλες φορες τη βοήθεια σας και με εχετε βοηθησει πολυ! Σας ευχαριστω γι'αυτο!

Αυτη τη φορα εχω ενα ηθκο διλλημα. Τον ερχομενο Αυγουστο ονειρεύομαι να κανω ενα ταξιδι στο Παρισι το οποιο ονειρευομαι για καιρο. Ο γιος μου θα ειναι τοτε 20 μηνων. Για να λεμε την αληθεια θα ειναι ταξιδι αναψυχης το οποιο ομως εχω πολυ αναγκη. Μεχρι τωρα δεν εχω αφησει το γιο μου ουτε για ενα βραδυ μακρυα μου γιατι πιστευω οτι ετσι πρεπει. Ομως αυτη τη φορα η επιθυμια μου ειναι και αναγκη! Να τον παρω μαζι μου δε θελω γιατι πιστευω οτι δε θα ειναι καλα για κανεναν απο τους 2 μας. Εχουμε ηδη κανει 2 μακρυνα ταξιδια με το μικρο και ηταν οκ. Τωρα ομως ειναι στη φαση που ειναι μες την ενεργεια και νομιζω θα ειναι δυσκολα.

Ισως ακουγεται εγωιστικη αυτη η επιθυμια μου, θα ηθελα ομως πολυ τη γνωμη σας. Ειμαι αρκετα δραστηριο ατομο κι εχω παραγκωνησει πολλες φορες επιθυμιες μου χαρην του παιδιου κι οχι επειδη αναγκαστηκα αλλα επειδη το ηθελα. Τωρα ομως μπορω να πω πως εχω αναγκη μια διαφυγη.

Να κανω το ταξιδι ή θα κανω κακο στο παιδι μου ;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα Αυγη μου!!

τί κανεις;;χαθηκες κοριτσακι!!πώς τα πας με τη δουλεια κ τον μικρο;;προσαρμοστηκατε ευκολα;;

λοιπον..

εγω αφησα για πρωτη φορα τον γιωργο τον δεκεμβριο ,για 3 ημερες..ηταν τοτε 18 μηνων!

ποτε ξανα δεν τον ειχα αφησει για βραδυ..ασε που ξυπνουσε κ συχνα,οποτε δεν ηθελα να ταλαιπωρησω παππουδογιαγιαδες..

εφτασε ομως καποια στιγμη που ενιωσα οπως κ εσυ..ηθελα απεγνωσμενα να ξεφυγα για λιγο..

κ το τολμησαμε!!

κ ολα πηγαν τελεια!κ σερι κοιμοταν ο μικρος,κ εγω με τον αντρα μου χαλαρωσαμε κ κανενα προβλημα στο θηλασμο δε δημιουργηθηκε!ενταξει,μερικα ζεστα ντουζακια επειδη πρηζοταν το στηθος τα χρειαστηκα,αλλα ως εκει!

3 μερες θεωρω οτι ειναι ενα διαστημα που δεν ειναι απαγορευτικο!οπως κ να΄χει ομως,για εμενα,προεχει η ψυχικη υγεια της μητερας..θα γυρισεις ανανεωμενη κ το μωρακι σου θα το νιωσει!

πολυ καλυτερα απο το να σε βλεπει να "πνιγεσαι"!

φιλακια πολλα κ με το καλο το ταξιδακι σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλια μου, ολα καλά με το μικρο! και η δουλεια καλα! Να σου πω την αληθεια αν κανω και σε αυτο το ταξιδι υποχωρηση, θα λυπηθω πολυ...

Σ'ευχαριστω πολυ για την απαντηση! Με βοηθησες πραγματικα! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!!

ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΑΦΗΣΕΙ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΦΟΣΟΝ ΕΙΧΕ ΣΒΗΣΕΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΟΥ ΚΕΡΑΚΙ!!ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΧΩΡΙΣΕΙ...ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΛΕΠΤΟ!!ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΤΩ ΝΑ ΠΑΩ ΚΑΠΟΥ ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟΝ ΑΛΛΑ ΣΩΜΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΕΠΕΠΕ ΝΑ ΞΕΦΥΓΩ!!ΜΕ ΧΙΛΙΑ ΠΑΡΑΚΑΛΙΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΑΠΟΦΑΣΙΖΟΥΜΕ ΝΑ ΦΥΓΟΥΜΕ ΓΙΑ 4 ΜΕΡΕΣ ΓΙΑ ΡΩΜΗ!!ΤΟ ΘΕΜΑ ΗΤΑΝ ΟΜΩΣ ΟΤΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΟΥ ΘΗΛΑΖΕ ΚΙΟΛΑΣ!!ΑΝΤΕ ΕΒΓΑΛΑ ΓΑΛΑ ΓΙΑ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΘΗΛΑΣΤΡΟ ΜΑΖΙ ΜΟΥ!!ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΝΑ ΦΥΓΟΥΜΕ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΤΟ ΞΕΧΑΣΩ ΠΟΤΕ ΜΟΥ!!ΕΝΩ ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ ΚΟΙΜΟΤΑΝΕ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 11...ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΙΧΕ ΠΑΕΙ 1 ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΕ..ΤΟΝ ΚΟΙΜΙΖΑ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΠΗΓΑΙΝΑ ΝΑ ΣΗΚΩΘΩ ΝΑ ΤΟΝ ΑΦΗΣΩ ΣΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ ΤΟΥ ΝΑ ΚΛΑΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕ ΑΦΗΝΕΙ ΝΑ ΦΥΓΩ!!ΕΙΧΑ ΤΡΕΛΑΘΕΙ!!ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΕΤΟΥΣΑΜΕ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 6 ΤΟ ΠΡΩΩΙ..ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΗΡΕ ΥΠΝΟΣ ΤΑ ΧΑΡΑΜΑΤΑ!!ΟΙ ΤΥΨΙΣ ΜΟΥ ΜΕ ΕΙΧΑΝ ΣΚΟΤΩΣΕΙ ..ΕΙΧΑ ΡΙΞΕΙ ΤΟ ΚΛΑΜΑ..ΝΑ ΜΕ ΒΛΕΠΕΙ Ο ΤΑΞΙΤΖΗΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΤΟ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ!!ΟΙ 2 ΠΡΩΤΕΣ ΜΕΡΕΣ ΗΤΑΝ ΣΧΕΤΙΚΑ ΔΡΑΜΑ!!ΜΟΛΙΣ ΕΠΑΙΡΝΑ ΤΗΛ ΣΠΙΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΑΚΟΥΓΑ ΤΗ ΦΩΝΟΥΛΑ ΤΟΥ...ΝΑ ΤΑ ΚΛΑΜΑΤΑ..ΑΝΤΕ ΝΑ ΣΥΝΕΛΘΩ ΕΓΩ...ΤΙΣ ΜΙΣΕΣ ΩΡΕΣ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΒΓΑΖΩ ΓΑΛΑ..ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ..ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ 2 ΜΕΡΕΣ ΚΑΠΩΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΓΥΡΝΟΥΣΑΜΕ!!ΜΕΣ ΤΗ ΧΑΡΑ ΕΓΩ ΠΟΥ ΘΑ ΕΠΑΙΡΝΑ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ!!ΚΑΙ ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΩΡΑ ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΩ ΣΠΙΤΙ!!!!ΠΑΩ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΩ ΑΓΚΑΛΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΡΧΕΤΑΙ!!!ΝΑ ΜΟΥ ΓΥΡΙΖΕΙ ΤΗΝ ΠΛΑΤΗ ΚΑΙ ΝΑ ΤΡΕΧΕΙ ΣΤΗ ΜΑΜΑ ΜΟΥ!!!ΝΑ ΤΟΥ ΒΓΑΖΩ ΤΑ ΔΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟΥ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΤΙΠΟΤΕ!!ΕΝΟΙΩΣΑ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΚΟΒΟΝΤΑΙ!!ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΝΟΙΩΣΕΙ ΠΙΟ ΑΣΧΗΜΑ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ!!ΤΟ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑΚΙ ΜΟΥ ΠΟΥ ΠΑΝΤΑ ΗΤΑΝ ΚΟΛΛΗΜΕΝΟΣ ΠΑΝΩ ΜΟΥ..ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΩ ΑΓΚΑΛΙΑ!!ΑΥΤΟ ΚΡΑΤΗΣΕ ΓΙΑ ΠΕΡΙΠΟΥ 2 ΜΕΡΕΣ!!ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΞΑΝΑ ΑΦΗΣΩ ΠΟΤΕ!!ΟΠΟΥ ΠΑΜΕ ΘΑ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΙ ΑΥΤΟΣ!!ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΠΑΜΕ ΠΟΥΘΕΝΑ :lol: ΓΙΑΤΙ ΤΩΡΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑ ΜΑΣ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΜΕ ΦΑΣΑΡΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙ!!!

ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ!!ΣΑΣ ΖΑΛΙΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΟΥ!!!

ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΦΥΣΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΟ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΚΑΠΩΣ ΝΑ ΤΟΥ ΕΞΗΓΗΣΕΙΣ!!ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΕΛΙΚΑ ΑΝ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΚΟΛΛΗΜΕΝΟΙ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυγουλα μου να πας και να το χαρεις το ταξιδακι σου .....δεν παιρνεις κ μενα ? :lol::lol::lol::lol:

και εγω θα τον αφησω για 3-4 μερες για να γεννησω ....ολλα καλα θα πανε .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε ζηλευω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

δεν μπορεις να φανταστεις ποσο αναγκη εχω ενα τετοιο ταξιδι

μεχρι τωρα δεν μου ειχε βγει τοσο εντονα αυτη η επιθυμια αλλα τωρα το θελω παρα πολυ

αλλα δεν εχουμε λεφτα τι προτοτυπο ε??????

τωρα στο θεμα σου

πιστευω εξαρταται απο το παιδι

πριν φυγεις αφησε τον καποιο βραδυ να κοιμηθει στη γιαγια του που θα τον προσεχει οσο εσυ θα εισαι στο ταξιδι

να δειτε πως θα αντιδρασει πως θα το παρει

και αν χρειαστει οτιδηποτε θα εισαι πιο κοντα να πας η να στον φερουν ανα πασα στιγμη

μετα απο λιγο καιρο ξανα κανε το να συνηθιζει σιγα σιγα

δεν θα παθει τιποτα θα ειναι μεγαλος για να καταλαβει αν του εξηγησεις

και θα ειναι και αυγουστος ωραια εποχη για βολτιτσες με την γιαγια και τον παππου ετσι ωστε να μην ειναι μεσα κλεισμενος και του φανει πιο πολυ η απουσια σου

να το κανεις αφου το εχεις τοσο πολυ αναγκη θα γυρισεις ανανεωμενη και με περισσοτερες δυναμεις

ααααααααααχχχχχχχχχχχ ποσο πολυ θελω και εγω ετσι για ενα τριημερο να φυγω μονη με τον αντρα μου

περασαμε δυσκολα τον τελευταιο καιρο και η ψυχολογια μου ειναι στο μηδεν

και ολο αυτο το καταλαβαινει η μικρη μου και αντιδραει και αυτη αναλογα

και εγω 2 χρονια τωρα δεν την εχω αφησει βραδυ να κοιμηθει αλλου

μονο την προηγουμενη εβδομαδα που ημουν χαλια και επρεπε να παω στο νοσοκομειο την πηρε η πεθερα μου και αυτη κοιμηθηκε

χαρηκα εγω οτι ισως να μπορουμε να φυγουμε καποιο τριημερο

στις 3 τα ξημερωματα μου την εφερε κλαιγοντας

ευτυχως μενει απο κατω

αλλα ηταν η πρωτη φορα

σε λιγο καιρο θα το ξανα κανουμε να δουμε πως θα αντιδρασει

βεβαια πριν λιγες μερες που ηταν αρρωστη της λεει ο αντρας μου σημερα θα κοιμηθεις αγκαλιτσα με την μανουλα και γελαει

και μετα απο ενα λεπτο λεει οχι με την γιαγια..με την γιαγια μονο παιζει!!!!!!!!!!! :shock::shock::o:o

γιαυτο σου λεω εξαρταται απο το παιδι

και γιαυτο να τον ξανα αφησεις ενα δυο βραδυα πριν φυγεις να ξερεις πως θα αντιδρασει

σορι για το μεγαλο ποστ αλλα ειναι πονεμενο θεμα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Bικυ, ετσι οπως το ακουω δυσκολο...

Αφροδιτουλα, κουκλα;κι το νινακι σου....με το καλό κοπελα μου! Λες να το επιχειρησω ε;

Θαλασσα, κι εμεις ετσι σκεφτομαστε να κανουμε...Πρωτα ενα test drive και θα δουμε. Βεβαια κανα 2 φορες που βγηκαμε και γυρισαμε αργα ή δεν ειχε αποκοιμηθει ή ξυπνησε και εκλαιγε... :?

Σας ευχαριστω όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω τον άφηνα σε παππου γιαγιά απο οταν σταματησα να θηλαζω απο 7 μηνων δηλ. Καλοκαιρι παντα μαζι διακοπες αλλα κανα διημερο ή εξωτερικό μονο εγω και ο αντρας μου παμε γιατι το χρειαζόμαστε. Βεβαια ο γιος μου που τωρα ειναι εξι παραπονιεται αλλα του εξηγω δεν μου αρεσει να του λεω ότι εχουμε δουλειες και τετοια προτιμώ να του λεω την αλήθεια. εν ολιγοις θεωρώ ότι αν ειναι να πας κάπου που δεν ειναι για παιδιά το άφηνεις αλλιως το παιρνεις μαζι. Εμενα το βασικό μου προβλημα ειναι όταν θελώ να πάω καπου που εχει εντονη νυχτερινή χειμωνιατική διασκεδαση. Τοτε προτιμω να τον άφησω ή σε μια μητρόπολή που θελώ να δω νεα πράγματα και εχει ποδαρόδρομό. Αν και όσο πια μεγαλώνει και άντέχει νομίζω ότι θα τον άφήνω όλο και λιγοτερο. Παντως εν κατακλειδι ειμαι της αποψης ότι χρειαζεται λιγος χρόνος για το ζευγάρι και το παιδι μια χαρά θα ειναι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ'ευχαριστω πολυ για την απαντηση σου nan. Το ζορι της υποθεσης ειναι οτι εκτος οτι θηλαζει, κοιμομαστε και ολοι μαζι...

Εν τελει βλεπω να αποφασιζω τελευταια στιγμη :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εν τω μεταξυ, ο παιδιατρος-συμβουλος θηλασμου που εχω μου ειπε πολυ ευκολα οτι δεν παθαινει τιποτα και να το κανω:roll: Αυτη βεβαια η ευκολια του δε συμβαδιζει καθολου με το μητρικο ενστικτο που λεει "οχι".

Λαλα εσυ τι λες; Θα ηθελα να ακουσω και τη δικη σου γνωμη ;) Μ'εχεις βοθησει πολυ σε δυσκολες αποφασεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια μου. Καλο μήνα και από αυτό.το θέμα !! Εγώ πρώτη ανάρτηση του αυτό τον μήνα και είναι ανάρτηση λίγο αγχωμενη...σήμερα το πρωί ξύπνησα πρώτη μέρα με "καθόλου στήθος" ενώ ένα μήνα τώρα ξυπνάω κάθε μα κάθε μέρα με έντονα βαρύ στήθος και φυσικά πόνο στο στήθος ..έχω αγχωθει τρομερα και όσο και να μη θέλω να συγχεω καταστάσεις είχαμε πολύ πρόσφατα μια ιστορία που δεν κατέληξε καλά.. είμαι 6+5 σήμερα. Όσο και να μου πείτε ότι συμπτώματα είναι αυτά και όποτε θέλουν φεύγουν κλπ εγώ θα ρωτήσω το εξής: πως θα καταλάβω πως κάτι δεν πάει καλά? Γιατρό έχω σε 10 μέρες ξανά.. μέχρι τότε?? Πφφφ συγγνώμη για το παλαβο πρωινό μνμ αλλά από την ώρα που ξύπνησα έχω σκάσει 
    • Και γω ποτέ δε το προτιμούσα, ας ελπίσουμε οι υπόλοιπες επαφές να είναι καλές και να έρθει το σπορακι🤞 Εμένα υπάρχουν διάφορες καταστάσεις που είχαν τύχει και είχαν συνδεθεί με την εγκυμοσύνη αυτή, που νομίζω συνεχώς θα μου περνάει από το μυαλό, τουλάχιστον όσο περνάει ο καιρός λίγο λίγο απαλύνουν, Συνέχεια βλέπω πεταλουδιτσες να με περιτριγυριζουν και σκέφτομαι πως αυτές οι πεταλουδιτσες είναι τόσο μικρές όσο και αυτό το μωρακι όταν έφυγε και πέταξε ψηλά στον ουρανό, είναι στιγμές που περνάει από το μυαλό μου έντονα και σκέφτομαι πωπω πως μπορεί να αλλάξει η ζωή έτσι....πως να μην είναι δύσκολο ψυχολογικά μετά; πραγματικά έχουμε τόση δύναμη μέσα μας 
    • Κοριτσια μ πως είστε; Εγω εισαγωγή νοσοκομειο λόγω συσπάσεων. Εχθες το βραδυ εκανα μια μεγαλη πέτρωσε ολη η κοιλιά κ κράτησε καποια λεπτα. Σημερα πρωι μιλησα με την γιατρό μ κ μ ζήτησε να με δει. Οντως μ ειπε κανω συσπασούλες κ με κράτησε μεσα για ενδοφλέβιο μαγνήσιο. Εχω απο τις 5:30 το απογευμα να κανω, θελω μα πιστευω πως εκανε δουλεια το Mg κ δεν θα ξανακάνω. Κοριτσια εσεις παίρνετε μαγνήσιο; Εμενα δεν μ είχε ξεκινήσει
    • Γλυκούλα μου!! 🥹🥹🥹   Καλό μήνα κορίτσια!!! Καλό καλοκαίρι!! Σήμερα πήγαμε σε ένα παραλιακό μαγαζί με τον άντρα μου και τους κουμπάρους μας και τα παιδιά μας και ήταν μαγικά!! Μου ρθε επιθυμία για μπύρα βαρελίσια, πήρα μια μεγάλη το ευχαριστήθηκε η ψυχή μου!! Και μετά σκεφτόμουν λες αυτή να ήταν η τελευταία μπύρα του καλοκαιριού;; Να μην μπορέσω να πιω άλλη;; Χάχαχα του τρελού!! 
    • Ρένα μου κ η μεγάλη μου η κόρη από τη μια στιγμή στην άλλη άλλαξε από αλεσμένα σε κομμάτια! Οπότε μην ανησυχείς! Λίγο προσοχή μόνο, μην την αφήνεις μόνη της να τρώει! Κάποιος να είναι συνέχεια μαζί της!    Εμείς τρώμε και φρούτα κ μεσημεριανό σαν μεγαλύτερες 😂😂😂😂😂  Τώρα που πάμε κούνιες η δικιά μου είναι από τις μεγαλύτερες! Ενώ πριν 1 χρόνο ήταν από τα μικρότερα κ φοβόμουν μην την πάρει κανένας αμπαριζα καθώς έτρεχε 😂😂 πως αλλάζουν οι καιροί 😂😂
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...