Μετάβαση σε περιεχόμενο

βοηθεια για οργανωση βαφτισης στην θεσσαλονικη.


georgiasamar

Recommended Posts

κοριτσακια καλησπερα σας.ετοιμαζομαι να οργανωσω την βαφτιση του πριγκηπακου μου στην θεσσαλονικη.ευελπιστω να γινει μεσα στο καλοκαιρι αλλιως τον σεπτεμβριο.επειδη μενω αλεξανδρουπολη και δεν εχω πολυ χρονο να αφιερωσω για ερευνα αγορας μπορειτε να με κατατοπισετε οσο αφορα φωτογραφο και δεξιωση;η βαφτιση θα γινει ευοσμο οποτε κατι στα δυτικα.επισης αν γνωριζετε κανενα μαγαζι με προσκλητηρια και μπομπονιερες με λογικες τιμες.διαβασα και τα παλαιοτερα τοπικ αλλα θα θελα κυριως τιμες απο πιο προσφατες εμπειριες. ευχαριστω εκ των προτερων.οποιαδηποτε πληροφορια σας ειναι πολυτιμη λογω ελλειψης χρονου.

υ.γ.τα βαφτιστικα μας και γενικα οτι πληρωνει η νονα θα τα παρω απο αλεξ-πολη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sou georgiasamar, me to kalo ta vaftisia sas...

Exw kai egw enan priggipako pou tha vaftistei to kalokairi kai giafto eimai sto psaksimo opos kai esu.

Menw ston Euosmo opote isos mporesw na se diafwtisw ligaki.

Egw eklisa stolizmo kai mpomponieres apo edw http://www.politimogamos.blogspot.com/ einai polu sizitisimh h kopela pou to exei kai katalavenei tous kairous pou zoume opote exei kai tis analoges times.

Egw prosklitiria tha kanw se ena tipografio pou exei enas filos ton petherikon mou kai tha mou kanei alh timh (opos kai ston gamo mou).

Gia fwtografo exw thn ksaderfh mou, polu kalh sthn doulia ths kai nomizw pos einai logikes h times pou exei (emena vevea den mou pernei xrimata gia thn doulia ths) alla an endiaferese mporw na mathw times akrivos...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

evi.d σε ευχαριστω πολυ για την απαντηση σου.αν δεν σου ειναι κοπος ρωτα την ξαδερφη σου, θα σου ημουν υποχρεη!το μαγαζι που εκλεισες μπομπονιερες και στολισμο αν επιτρεπεται σε τιμη τα εκλεισες;και θυμισε μου γιατι εχω χαθει απο τον ευοσμο εδω και καιρο η οδος χατζικου που λεει το σαιτ που βρισκεται;ευχαριστω πολυ για τον χρονο σου. :)

καμια αλλη πληροφορια κοριτσια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου και απο εμενα..αν ενδιαφερεσαι για προσκλητηρια οι τιμες ξεκινανε απο 0.72 ευρω και 60 ευρω η εκτυπωση( ανεξαρτητα απο τα ποσα προσκλητηρια θες) σε διαφορα σχεδια και οι μπομπονιερες απο 1.00ευρω εξαρταται παντα τι μπομπονιερα θες πχ..ενα κουτακι η πουγκι με τουλι κορδελα και 5 κουφετα ειναι στο 1.00ευρω αν θες περισσοτερες πληροφοριες στειλε μου ΠΜ να σου πω.Σου βαζω και κανα 2 εικονες για προσκλητηριο και μπομπονιερα αν και δεν ξερω τι θεμα θες να κανεις.

Τα προσλητηρια δεν μπορω να τα βαλω γιατι ειναι μεγαλα αρχεια αλλα αν θες μπορεις να δεις και εκει

http://www.facebook.com/home.php#!/medi ... 0334652934

http://www.facebook.com/home.php#!/prof ... 0334652934

στειλε αιτημα φιλιας και μετα θα μπορεις να δεις τις φωτο.Φιλια

post-1349-13873936914999_thumb.jpg

post-1349-13873936915143_thumb.jpg

post-1349-13873936915312_thumb.jpg

post-1349-1387393691543_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

evi.d σε ευχαριστω πολυ για την απαντηση σου.αν δεν σου ειναι κοπος ρωτα την ξαδερφη σου, θα σου ημουν υποχρεη!το μαγαζι που εκλεισες μπομπονιερες και στολισμο αν επιτρεπεται σε τιμη τα εκλεισες;και θυμισε μου γιατι εχω χαθει απο τον ευοσμο εδω και καιρο η οδος χατζικου που λεει το σαιτ που βρισκεται;ευχαριστω πολυ για τον χρονο σου. :)

καμια αλλη πληροφορια κοριτσια;

σου εστειλα και εγω πμ για τα προσκλητηρια...

για τον στολισμο σιγουρεψου πως αφηνουνε στην εκκλησια..εμενα πχ δεν με αφηνα μεσα τιποτα μονο λαμπαδα..μονο εξω σε αλλυς δεν αφηνουνε ουτε εξω...μην κανεις τζαμπα :)

για γλυκα(κεκακια(εγω ειχα κεκακια με στολισμο για ολους) μπισκοτα και μπισκοτα σε ξυλακια σαν γλυφιτζουρια(για τα παιδακια) )δες εδω..http://www.facebook.com/maggy.lafa?sk=photos

ειναι μανουλα απο το φορουμ η κοπελα κανει τελεια πραγματα και ποιοτικα και με καλες τιμες..

αν δεν φαινεται το λινκ πες μου...

με το καλο οι ετοιμασιες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Exei dikio h Veni gia ton stolizmo, rotise prota an to epitrepoun. Emeis vaftizoume sto xwrio mou opote o papas einai gnostos kai pio elastikos tha elega..

H Xatzikou den einai ston Euosmo alla sthn Menemenh kai pernei 150 euro + ta louloudia pou tha dialekseis (an theleis louloudia).

Egw tha valw louloudia mono sthn kolimpithra 50 me 100 euro analoga ti tha dialeksoume.

Episis tha ftiaksw xonakia monh mou kai tha ta gemisw me zaxarota gia ta paidakia kai mou eipe pos den exei kanena provlima na ths paw oti thelw kai tha ta stolisei afth analoga kai tha mou paraggilei ta zaxarota pou thelw apo autous pou ta pernei kai auth.

Shmera entelos tuxea pernontas apo ton TZHKA (zaxaroplastio) ida pos kanoun cupcakes me zaxaropasta kai voutirokrema, h mpiskotakia me zaxaropasta. Mia erotish sta grigora pou ekana mou fanike polu kalh h timh tous, vevea eksartate kai apo to sxedio alla arxizoun apo 1,20- 1,30 euro.

H ksaderfh mou exei fwtografio sto xwrio alla thn klinoun polu sixna apo Thessalonikh giati einai polu kaliteres oi times kai kanei kalh doulia.

Egw tha sou stilw to thlefwno tou magaziou ths pare kai rwtise oti theleis, nomizw pos tha sou eksigisei kalitera apo emena..Thn lene Anastasia..

Veni pos mporw na erthw se epafh me thn kopela pou kanei tis tourtes??

Thessalonikh pou menei??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευη το λινκ δεν ανοιγει? αν οχι κανε της αιτηση φιλιας ή στειλτης μυνημα απλα εκει θα το δει πιο γρηγορα!! ειναι πολυ νοστιμες και εμφανισιμες!! εφαγα σου λεω και η κοπελα ειναι τελεια!

μενει στο κορδελιο νομιζω... :roll:

εδω στο μαμμυ ειναι η maggy

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευη το λινκ δεν ανοιγει? αν οχι κανε της αιτηση φιλιας ή στειλτης μυνημα απλα εκει θα το δει πιο γρηγορα!! ειναι πολυ νοστιμες και εμφανισιμες!! εφαγα σου λεω και η κοπελα ειναι τελεια!

μενει στο κορδελιο νομιζω... :roll:

εδω στο μαμμυ ειναι η maggy

Se euxaristw polu gia thn amesh apantish veni..

Anoigei to link alla ida pos exei kamia 900ria filous h kopela kai fantastika pos tha einai poliasxolh..

Thn epomenh tis vaftishs mas exei gennethlia h megalh mou kai skeftika na ependisw se mia wraia tourta mias kai den tha ths kanoume parti fetos alla tha zvisei ta kerakia ths meta to trapezi ths vaftishs.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Veni twra ida to telefteo mhnhma, exthes arxise na klaiei to mwro kai efiga trexontas :D:D

An mporeis na mou kaneis authn thn eksipiretish tha sou eimai ipoxreh kai pali se euxaristw...

Georgiasamar sorry pou exw kataxrastei to themataki sou kai linw ta dika mou provlimatakia edw :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 months later...

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσι μου έτσι σε θέλω να είσαι θετική ! Φίλη μου 34 χρονων όπου θα έμπαινε σε πρόωρη  εμμηνόπαυση στην 2η εξωσωματικη εμεινε έγκυος και έχει μια πανέμορφη μπεμπουλα 9 μηνων🥰 να κανεις τις απαραίτητες ενέργειες και να ξερεις ότι υπάρχουν παρά πολλοί τρόποι! Πάντως να ξερεις πως η σπερματεγχυνση είναι πολύ απλή διαδικασία ! Κανεις διεγερση παρακολούθησε με υπερήχους και συγκεκριμένη μέρα που θα ορίσει ο γυναικολόγος κανεις την σπερματεγχυνση ! Εγώ πρώτα ο θεος μάλλον τον Ιούνιο θα κάνω την Τρίτη μου σπερματεγχυνση🙏  ευχομαι κορίτσι μου πολύ συντομα να μας πεις και εσυ τα χαρμοσυνα 🥰
    • Μας βλέπω όλο για φαγητά να λέμε 😄😄 Να πάνε όλα καλά να τρώω μετά του σκασμού! Αυτό λέω στον άντρα μου, θέλω μια φορά να φάω έτσι να σκάσω από το φαγητό 😄😄 Άσχετο, πήγαμε σήμερα να δούμε για κούνια και συρταριέρα γτ δεν έχουμε κάποιον να μας δώσει δυστυχώς.. Μας άρεσαν δύο κούνιες αλλά η μία διπλάσια τιμή από την άλλη..Η ακριβή μας είπε ότι ήταν από ξύλο οξιάς και η οικονομική από mdf. Η αλήθεια είναι ότι η οικονομική πέραν από την τιμή της μας άρεσε  πιο πολύ και σαν σχέδιο, πειράζει λέτε που είναι από mdf? Θα εκπέμπει βλαβερές ουσίες κτλ;
    • Γειά σου κορίτσι μου, φυσικά κ επιτρέπεται..έχω μια πρόωρη γήρανση ωοθηκών.🥺🥺🥺 Είμαι 38 χρόνων και το ξέρω αυτό απ τα 34, που ήταν και η 1η φορά που κάναμε κουβέντα με τον γιατρό μου για το εάν θέλω να αποκτήσω παιδί. Εκείνη την περίοδο δεν ήμουν σε τέτοια φάση και η αλήθεια είναι ότι όταν το έμαθα μου κόπηκαν λίγο τα πόδια..😟☹️ Τέλος πάντων μην στα πολυλογώ.. Η μία μου ωοθήκη δείχνει αρκετά γερασμένη και δεν κάνει αυγουλακια ενώ η άλλη κάνει αλλά μάλλον όχι και πολύ καλά (τουλάχιστον αυτό επιβεβαίωσαν κ οι ορμονολογικες που έκανα). Γιαυτό λέω ότι δεν ξέρω τι ελπίδες έχω, αλλά σίγουρα θέλω να κάνω τις απαραίτητες ενέργειες για να βοηθήσω όσο μπορώ την κατάσταση. Επίσης πόσο πολύ χάρηκα που μοιράστηκες μαζί μας την δική σου εμπειρία με την σπερματεγχυση γιατί είναι κ αυτό στα άμεσα πλάνα μου. 
    • Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου❤️και σε εσενα εύχομαι πολύ συντομα μα έρθει το μωρακι σου🙏❤️ η αλήθεια είναι πως  είναι πολύ θετικο που κάνω συλληψη έστω και με σπερματεγχυνση 🙏 μέσα στο καλοκαιρι θα κάνω πάλι σπερματεγχυνση καθώς μου έδωσε το οκ ο γιατρός ! Θα του πω αν είναι να την κάνω τον Ιούνιο πρώτα ο θεος🙏
    • Εντάξει μπορείς να φας λίγο πιστεύω εμένα με αφηνε η Ενδοκρινολογος να φάω μου είχε πει ποσότητα αλλά δεν θυμάμαι ποσο μου είχε πει 🤔  αλλά εγω να πω την αλήθεια το παγωτο λαχταρουσα πιο πολύ το καλοκαίρι  😂
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...