Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο5!!!


Recommended Posts

Λιλ μου να τα χιλιάσετε και πάλι με πολλά μωράκια σύντομα!!!

Levou έχεις δίκιο να νευριάζεις κι εγώ θα πήγαινα το καινούριο σπερ/μα και θα του το' τριβα στα μούτρα του ηλίθιου :twisted::twisted::twisted: Αλλά καλύτερα είναι όπως λες να χαλαρώσετε για το καλοκαιράκι και που ξέρεις μπορεί το μπεμπάκι να σκάσει μύτη!!!!! Σας το εύχομαι!!!!

Λαγονήσι δυστυχώς στις μέρες μας λίγους ανθρώπους μπορείς να εμπιστευτείς...

Twiggy, Cuando περιμένουμε ευχάριστα νεάκια από σας ;) !!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 934
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μολις πηγα τουαλετα και ειδα ροζ υγρακια..μαλλον ερχεται.. απλα δεν την περιμενα τοσο νωρις!!!!!!!!!!!!!!!δεν ενιωθα ακομα οτι θα ρθει..δεν νιωθω τιποτα...τελος παντων...τον αλλο μηνα σπερματεγχυση και καπακι διακοπες!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα,

σήμερα εδώ είναι η Απελευθέρωση της Δράμας απο τους γείτονές μας..

όλα είναι κλειστά και έχει ησυχία ;) ο καλός μου δουλευει εκτός νομού μας, τον περιμένω να πάμε έξω για ουζάκι 8-) προς το παρών είμαι αραχτή, ουφ #:-s να πάρω τις ανάσες μου :lol:

cuando άντε με το καλό και η 3η προσπάθεια σου !!!

Αναστασία τι κάνει το ζουζουνάκι σου ;

Η Μαρικάκι η Σία η mariap1 η Ροούζ το χουανιτάκι και όλες οι κοπέλες

χυθήκαμε πάααρα πολύ !!

εύχομαι να είστε όλες σας καλά και την επόμενη φορά που θα μπορέσω να ξαναμπω να δω την λίστα

ακόμα ποιο κόκκινη !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια η χοριακη μου ειναι θετικη!!! :D

η αγωνια μου βεβαια ακομα δεν φευγει αλλα σας στελνω ολη την τυχη του κοσμου, να ακολουθησετε ολες σιγα σιγα η μια μετα την αλλη να ερθουν πολλα πολλα σπορακια!!!

κουαντο, τζανολινο, λια, μερεντα, σκορπινα, ελενακιο, λαγονησι, αθανασια, λεβου, βανγκο, μελιπηκτο... ολες ...συγνωμη οσες ξεχνω αυτη τη στιγμη ειμαι μουδιασμενη τελειως....

σας φιλω, ως εδω ολα καλα... παμε δυνατα για τη συνεχεια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι ευχάριστα νέα είναι αυτά βρε twiggy!!!! [smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif] Πολύ χαίρομαι!!! Εύχομαι να πάνε όλα καλά κορίτσι μου και σε 8 μήνες να έχεις στην αγκαλιά σου ένα υγιαίστατο μωράκι!!! Έλα να παίρνουν και οι υπόλοιπες σειρά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

toyiggiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!τι βλεπουν τα ματακια μου;;;;;;;;;;; :o:o

ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι...θα παω και στο αλλο ποστ να δουμε τι λες!!!συγχαρητηρια!!!!!!!!!!!!!!!!να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!φανταζομαι δεν το πιστευεις ε;μπραβοοοοοοοοοοοοοοοοοο...αχ δε με αφηνει να βαλω εικονιτσες!!!!!!!!!!!!αααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Twiggyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy δε το πιστεύω μπράβοοοοοοο :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:[smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif] Εύχομαι να έχεις μια υγειέστατη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη κορίτσι μου και σε 8 μήνες να πάρεις στην αγκαλίτσα σου ένα υγειέστατο μπεμπάκι!!!!!!!

Δε θα μπορούσε να μπει καλύτερα ο μήνας ΣΥΓΧΑΡΙΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ χαίρομαι πάρα πολύυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ αααααχ τι καλαάάάάάάάάάάάαά πάει η καντεμιά κορίτσια ΕΣΠΑΣΕ :-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε κοριτσακια με συγκινειτε.... και να σας πω πιο πολυ χαιρομαι που εσπασε η γκαντεμια!! ;)

δεν παω πουθενα μεχρι να γκαστρωθειτε ολες!! ακους μωρουδενια...?

φυσικα και δεν το πιστευω.. και η αγωνια δεν εχει φυγει τελειως, μη σας πω τα εχω κανει πανω μου!! δεν εχουμε δει και λιγα εδω μεσα αλλα.... αισιοδοξια , πιστη και δυναμη!! οπως ολες εχουμε μαθει τοσο καιρο και θα συνεχισουμε ετσι!!!

φιλιααααα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι μου είμαι σίγουρη πως όλα θα σας πάνε καλά!!!! όπως το είπες: αισιοδοξία, πίστη και δύναμη... ε, και λίγη τύχη δεν βλάπτει ;)

χαίρομαι τόσο πολύ για εσένα!!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause::YMHUG::YMHUG::YMHUG::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Twiggyyyyyyyy συγχαρητήρια κοριτσάρα μου, καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη να έχεις και στο τέλος της να κρατήσεις ένα υγιέστατο και ζουμπουρλούδικο μπεμπάκι στην αγκαλιά σου!!!

Αυτά είναι νέα για να μπεί ο μήνας!! :D:D;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

TWIGGY ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΜΑΣ ΕΦΕΡΕΣ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΕΑ!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ, ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!!

ΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦ

ΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦ

ΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦ

ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια η χοριακη μου ειναι θετικη!!! :D

η αγωνια μου βεβαια ακομα δεν φευγει αλλα σας στελνω ολη την τυχη του κοσμου, να ακολουθησετε ολες σιγα σιγα η μια μετα την αλλη να ερθουν πολλα πολλα σπορακια!!!

κουαντο, τζανολινο, λια, μερεντα, σκορπινα, ελενακιο, λαγονησι, αθανασια, λεβου, βανγκο, μελιπηκτο... ολες ...συγνωμη οσες ξεχνω αυτη τη στιγμη ειμαι μουδιασμενη τελειως....

σας φιλω, ως εδω ολα καλα... παμε δυνατα για τη συνεχεια!!

Τι έγινε βρε κορίτσια!!!! Τwiggy μου!!!!! Είχα να μπω 10-15 μέρες και έπεσα πάνω στα καλύτερα νέα!!! Συγχαρητήρια!!!! Όλα καλά, από εδώ και τώρα και σε 8 μήνες με ένα μωράκι στην αγκαλιά σου!!!

[smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob7.gif][smilie=angel13.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μήνα και σε εμάς τις υπόλοιπες... ;;);;);;);;);;);;)

Πολλά φιλάκια σε όλες τις εγκυούλες μας :x:x:x:x:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-* και καλές καλοκαιρινές προσπάθειες σε όλες τις φιλενάδες :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω κοριτσια.... σας δινω τη σκυταλη!! ευχομαι να πανε ολα καλα με το σπορακι μου και συντομα ολες σας εγκυουλες!!! ακους μαρικακι?? ;)

φιλιαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τουιγγι να ερχεσαι να φυσας ε;

Μαρικακιιιι!!!που εισαι κοριτσακι;τι κανεις;εγω λιγακι επεσα σημερα..η χαζοπεριοδος εκτος οτι ηρθε πιο νωρις αρχισε να ψιλοκατεβαινει,νομιζω, ακομα μου κανει ψιλονερα, γιατι δεν ξερω...και με εριξε λιγο γιατι συνεπεσε με διαφορα αλλα αγχη και πραγματακια που δεν προχωρανε..δεν ξερω ποτε θα γινω μανα τελικα :lol::lol: ...και ισως αφησω λιγακι το μαμμυ αυτες τις μερες να μη σκεφτομαι τοσο...και μετραω μερες..θα παμε ουτως η αλλως για μια σπερματεγχυση αν ολα πανε καλα και μετα διακοπουλες ..με εχει κουρασει λιγο το θεμα οπως και πολλες απο μας εδω..Κουραγιο σε ολες ευχομαι.Ισως να μην καταφερω να μην κανω ενα κλικ στο μαμμυ να δω τι μου κανετε :lol::lol: αλλα προς το παρον ειπα να ασχοληθω λιγο με οτιδηπτε αλλο,να περασει ανωδυνα και η φαση της σπερματεγχυσης χωρις εξτρα σκεψεις κλπ..

σας αφιερωνω ενα τραγουδακι που δεν εχω σταματησει να ακουω εδω και πολλες μερες..και ευχομαι επιτελους να μας αφησει να παρουμε αυτο που τοσο περιμενουμε :P Μια τεραστι αγκαλια για ολες..προς το παρον..θα επιστρεψω (μπορει και αυριο :lol::lol: )

[youtube:1v8i3vky]flwHLaKLnA4[/youtube:1v8i3vky]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια!!!!Καλεεεεεεεεεεεε τι ωραια νεα ειναι αυτα?Ηρθα να κοκκινησω την λιστα!!!Μπραβο twiggy!!!!Ετσι κοριτσια μια μια περνετε σειρα...

Μερεντουλα καλα ειναι το μπεμπε δοξα το Θεο, οντως χαθηκαμε, αλλα θα μαζευτουμε παλι που θα παει!!!

Μαρικακι μου τι κανεις?ευχομαι ολα δεξια!

cuando μου πολλα φιλια, παμε γερα!!!

Φιλια σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασακι!!! πωπω μεγαλωνει το σπορακι ?

ηθελα να σου πω να μη με κοκκινησεις ακομα, αλλα οταν με ειδα κοκκινη συγκινηθηκα!! :)

δυνατα προχωραμε κοριτσια μη μασατε !! καλη τυχη σε ολες, φυσικα δεν το κουναω απο εδω !! αλλα συγχωρεστε με δεν φυσαω ακομα, να το δουμε πρωτα το σπορι!!ε?αντε λιγο.... δειλα δειλα

φουυυυυυ..... χεχε

φιλια σε ολες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

twiggy!!!!!!!! Συγχαρητηρια!!!!!! Σου εύχομαι όλα να πάνε καλά!!!! Ευχαριστούμε για τις ευχές σου!!!! Περιμένουμε γρήγορα κι άλλες λεπτομέρειες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cuando, Αναστασούλα μου και Μερεντούλα σας σφιχτοαγκαλιάζω και σας στέλνω ρουφηχτό φιλάκι :-*:-*:-*:-*:-*:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Το ξέρω χάθηκα, βρε κορίτσια, αλλά κάνω ένα μικρό-μεγάλο διάλειμμα... έχω κουραστεί λίγο και προσπαθώ να ηρεμήσω το πνεύμα μου πριν απο την εξωσωματική του φθινοπώρου. Όλα έχουν κανονιστεί και επιστρέφω, με το καλό, Ελλάδα στο τέλος Σεπτεμβρίου. Αρχές Οκτώβρη θα προχωρήσουμε με τα δανεικά... και ο Θεός βοηθός!!!

Προς το παρόν, δεν θέλω να πολυσκέφτομαι, γιατί το μυαλό μου δυστυχώς όλο σε αυτό το θέμα γυροφέρνει... Ήρθε και η ακατανόμαστη σήμερα, στο αλάνθαστο μηνιαίο ραντεβού της... :roll::roll::roll::roll::roll::lol::lol::lol::lol::lol:

Αυτά προς το παρόν από εμένα!!

Αναστασούλα μου, τα πας περίφημα φιλενάδα και φαντάζομαι την χαρά όλων σας!!!

Cuando και Μερεντούλα, καλό καλοκαίρι να έχουμε κορίτσια και έχει ο Θεός...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρικακι μην ξεχνας οτι ειναι πολυ καλο να ερχεται η αακατανομαστη στην ωρα της!! οταν ερχεται...

σου ευχομαι ολοψυχα πολυ καλη επιτυχια, η προσπαθεια αυτη να ειναι η τυχερη σου!!! με το καλο να ερθεις στην Ελλαδα, να δεις που θα ηρεμησεις ουσιαστικα και θα ερθει και το σπορακι!

πολλα φιλια σε ολες.. ελενακιο τι νεα εσυ απο τις εξετασεις? ελπιζω ολα καλα...

αντε καλοκαιρακι, ωρα για μπανακια, αγαπουλες και μωρακια... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!!!! Αααααχ τι αισιόδοξο αεράκι είναι αυτό?????????????????

Twiggy δε φαντάζεσαι πόσο χαίρομαι που άρχισες κι εσύ να μας φυσάς, μπορεί να μη έχουμε μιλήσει και τόσο πολύ όπως με άλλες κοπέλες που έχετε περάσει περισσότερα, καταλαβαίνω όμως πως είναι να λαχταράς τόσο πολύ κάτι και να έρχεται η στιγμή που το όνειρό σου αρχίζει να γίνεται πραγματικότητα :x:x Ειλικρινά χαίρομαι πάρα πολύ κι εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να σου πάνε όλα όχι απλά καλά ΤΕΛΕΙΑ κορίτσι μου %%-@};-%%-@};-%%-@};- Εννοείται να μη το κουνήσεις από δω, είσαι το γούρι μας ειδικά γι' αυτό το μήνα!!!!!

Cuando και με σένα ίσως να μην έχω μοιραστεί τόσα όσα έχετε μοιραστεί με άλλες κοπέλες, σας νιώθω όμως πολύ κοντά μου, αφού μοιράζομαι δειλά δειλά μαζί σας σκέψεις και ανησυχίες που δεν τις λες εύκολα και σε κανένα... Αυτό το λίγο χρονικό διάστημα συνήθισα να διαβάζω την αισιοδοξία σου, και πάντα σκεφτόμουν ''τι καλά να μπορώ να σκέφτομαι κι εγώ έτσι'' όσο κι αν αυτό δεν είναι εύκολο κάποιες φορές μας δείχνεις ότι όλα είναι καλά όλα είναι ανθηρά.... ΜΗΝ ΠΕΦΤΕΙΣ ΛΟΙΠΟΝ το σποράκι σου είναι κοντά είμαι σίγουρη ;););) !!!! Έχεις δίκιο ίσως σου κάνει καλό να απέχεις λίγο από το μάμμη κι εγώ το σκέφτομαι γιατί επηρεάζομαι και το μυαλό είναι κολλημένο.... Αααα ωραίο το τραγουδάκι αλλά μελαγχόλησα.... Πάρε μια τεράστια :YMHUG: και μην ξεχνάς χαμογέλα :):):) έτσι θα ρθει το σποράκι ;);););) !!!

Αναστασάκι, Μαρικάκι, Ελενάκιο πολλά φιλιά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...