Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο 9! Για πιο δυνατές κλωτσιές!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Οχι καλε...τόσα έχουμε στο ψυγείο...να αφήσω να χαλάσουν??? χαχαχαχα

Τελικά αύριο θα έρθουν τα πράγματα του μωρού μου...Χαλασε το αυτοκίνητο τους και δεν μπορούσαν να έρθουν...πάει ο ύπνος μου και η αναμονή ...

Το βράδυ θα έρθει ενα ζευγαρι φιλοι μας στο σπιτι..δεν εχω και πολύ όρεξη αλλά οκ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κοριτσια με παρεξηγησατε

μαλλον σας μπερδεψα εγω

ο μαιευτηρας μου πε αν ειμαι τυχερη θα φτασω ως τις 27-29 ιουλιου που θα μαι 36 εβδομαδων κ θα μπαινω στο μηνα μου

ο γιατρος που θα με δει σημερα μια μερα που του ειχα πει την ανησυχια μου μηπως γεννησω προωρα μου ειπε οτι μετα τις 32 εβδομαδες εχει σχηματιστει αρτια ενα μωρο

κ απλα μου εξηγησε οτι πριν τις 27 βδομαδες(πριν τον 7ο δηλαδη)αν παει κατι στραβα κ γεννησει καποια ειναι λιγο δυσκολα τα πραγματα(εως πολυ).

φυσικα κ οσο πιο αργα τοσο πιο καλα,δε το συζητω.αλλα μου ειχαν πει κ οι 2 πως το ανωτερο που μπορει να φτασει μια διδυμομαμα ειναι τις 37 με 38 εβδομαδες.

για αυτο εγω υπολογιζω κ μετραω τις μερες ως τελη ιουλιου :) κ για να λεμε κ την αληθεια ειναι 30 ολοκληρες μερες πιο νωρις ε;

παω στο γιατρο τωρα να δω αν ειναι καλα τα κοριτσακια μου κ αν τρωνε ολο το φαι τους :D

ελπιζω να ειναι ολα καλα.

φιλακια κοπελαρες

αντε....................κ αν ειναι ολα καλα θα με κερασω κ εμενα μια κρεμα καραμελε που μου τη θυμισατε

α!τελεια τα σαιτ με τα παιδικα.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε;Ειναι καμια εδω;Δεν σας παρακολουθησα πολυ σημερα.Μετα την χθεσινη νυχτα δεν ηταν πολυ καλη η μερα μου.Νυσταζα και ημουν κακοδιαθετη.Θα κανω ενα μπανακι και θα χαζεψω τιβι μεχρι να ερθει ο αντρας μου απο την δουλεια και να παω να ξεραθω στον υπνο.Ευχομαι αυριο να εχω μια καλυτερη μερα. :roll: Ευτυχως ριχνει καμια κλωτσια η μεπμπουλιτσα μου και με κανει και χαιρομαι... :roll: Ατιμο αυτι και ορμονες...

Καλο βραδυ κοριτσακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φιλεναδες,μολις μπηκα να διαβασω τα νεα σας και ελπιζω να τα καταφερω γιατι σημερα δεν ειναι η μερα μου..ενω το μεσημερι πειναγα πολυ και εφαγα κολοκυθακια τηγανητα μουρλια μετα ημουνα χαλια με ζαλαδα και αναγουλα και ακομα χαλια ειμαι..διαβαζω και εχω ταση για εμετο...αλλα θα προσπαθησω να τα διαβασω ολα και να σας απαντησω...

Αχ Μαρακιιι..πεπονακι εε??Σημερα εφαγε μια φιλη μου και ειπε οτι ειναι τελειαα..εγω μονο καρπουζι εχω φαει αλλα καιρος να παρω κανα πεπονακι..μιαμ μιαμ

Αχ βρε Χρυσα ποσο σε καταλαβαινω...μονο αμα γεννησουμε θα γινουμε καλα...εγω τοσους μηνες και εχω βαλει μονο 2 κιλα...τα 10 θα τα συμπληρωσω σιγουρα αλλα να εχω πατατακια 2 σακουλες τεραστιες και τουρτα στο ψυγειο και δεν μπορω να φαω..κριμα δεν ειναι??

Κοριτσια στο γιο μου που ειμουνα εγγυος ιδιους μηνες ζεσταινομουνα πολυ αλλα δεν μπορουσα το κλιματιστικο..και ακομα δηλαδη γιατι με ενοχλει στη μυτη και πηγα και πηρα ανεμιστηρα..ημουνα και τυχερη γιατι εμενα διπλα στη θαλασσα και την εβγαζα ολη μερα εκει..και φετος παλι ειμαι τυχερη γιατι και εδω εχει θαλασσα και εχω σκοπο εκει να περναω τις ζεστες...περιμενω πως και πως...

ΝΙκολ πατρα μενεις???

Πολυ ωραιο το πατωμα Γιελιζ τελειοο..καλε πλακακι ειναι???ουτε που το καταλαβα...

ποπο...εχω να φαω τουρτα και ειμαι χαλια αα και δεν μπορωωω.....φιλακια φιλεναδες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φιλεναδες να ρωτησω κατι ακομα εσας που εχτε κανει ηδη βεπιπεδου ...εγω την εκανα καπου 21 βδομαδες και 3 μερες και το μωρο ηταν 340 γραμμαρια..εκει που περιμενα να ειναι καπου στα 450 και παραπανω..ηταν μονο τοοσο..και λεω στη γιατρο..μηπως ειναι λιγο??Εχει να κανει που εχω παρει μονο 2 κιλα??Και λεει οχι αμα ερχοσουνα την αλλη βδομαδα θα ηταν 400...αλλα ρε κοριτσια οποια φιλη μου εχει κανει στην 21 το παιδι ηταν καπου στα 400+ και η κολλητη μου που ειναι στην 18 βδομαδα και σημερα ειχε γιατρο το παιδι ηταν 310γρ..εχει παρει ομως 7 κιλα..παιζει τελικα ρολο αυτο..και ειναι τελικα πολυ λιγα τα γραμμαρια της μικρης μου??Ανχοθικα λιγο αλλα να εκει που λεω θα φαω με πιανει παλη η ζαλαδα και η αναγουλα και δεν μπορω...και τωρα εχω τυψεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκες μου τι κανετε?Εμεις επιτελους σημερα τελειωσαμε οοολες τις δουλιτσες κ νιωθω πλεον πολυ χαλαρη που ολο το σπιτι ειναι πεντακαθαρο κ τα χαλια πλυμενα!!Εχω γενικοτερα ενα θεμα με την τακτικοτητα κ την καθαριοτητα κ τωρα αισθανομαι σαν να μου εφυγε ενα μεγααααλο βαρος!!!

Γιελιζ τα πλακακια ειναι πραγματικα τελεια!!Ζηλεψα γιατι κ τα δικα μου θελουν αλλαγμα,ειναι εντελως κουφια :(:( Αλλα προς το παρον τα αφηνουμε...

Δε πολυθυμαμαι τι γραψατε,θυμαμαι ομως πολυ καλα τις τουρτες τα παγωτα κ τις κρεμες καραμελε γιατι με λιγωσατε βρε κοριτσια!!Ελεος δηλαδη καθε μερα!!! :lol::lol::lol:

Αννουλα γνωστη μου με διδυμα γεννησε στην 38η κ εμενα κ οι 2 γιατροι μου ειπανε οτι βλεποντας κ κανοντας.... Αν πχ εχεις καλη εγκυμοσυνη γιατι να στα παρει πριν την 36η?Περιμενε κ θα δεις.Και γενικοτερα χαλαρωσε βρε κοριτσακι μου,εχεις ακομη πολυ καιρο μπροστα σου ;)

Κισκα μου μηπως σε πειραξε που τα κολοκυθακια ηταν τηγανιτα κ εισαι ετσι χαλια?Περαστικα!Οσο για τα γραμμαρια μην αγχωνεσαι,ειναι μια χαρα κ απο τη μια μερα στην αλλη μπορει να εχουν κ πολυ διαφορα στο βαρος.Μια χαρα ειναι το ζουζουνακι σου :D:D

Χρυσα πολυ ενδιαφεροντα οσα μας εγραψες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα φιλενάδες... Τι κάνετε?

Εμείς είχαμε πάει για παγωτό και μόλις ήρθαμε (με κόλασες τελικά Μαράκι!!! :lol::lol::lol: ) και είπα να δώ τι κάνετε...

Κισκα μου μην στεναχωριέσαι και μην νιώθεις τύψεις καθόλου.... εσύ και τίποτα να μην τρώς το μωρό παίρνει όλα όσα χρειάζεται απο τον οργανισμό σου... η νύφη της θείας μου ακόμα και τώρα που είναι στον 5ο κάνει εμετούς και δεν μπορεί να φάει κανονικά...όμως το μωρό μια χαρά μεγαλώνει... το μόνο που μπορεί να συμβεί σε αυτήν την περίπτωση είναι να επιβαρυνθεί λίγο παραπάνω ο δικός σου οργανισμός... Μια χαρά είναι τα γραμμάρια της μπουμπούς σου... άσε που και ο υπέρηχος δεν είναι ζυγαριά ακριβείας.... ένα χιλιοστό να "χάσει" στις μετρήσεις μπορεί να βγάλει λάθος αποτέλεσμα...

Συμπεθέρα μου άντε με το καλό να χαρείς το καθαρό σου σπιτάκι τώρα!!! Είναι όντως τέλειο να ξέρεις ότι όλα είναι καθαρά και τακτοποιημένα... και εγώ νιώθω μια ανακούφιση που τελειώσαν όλες οι δουλειές... Βέβαια τώρα που δεν έχω τι να κάνω( η να κάνουν οι άλλοι) δεν περνάει η ώρα... αλλά δεν πειράζει....

Λοιπόν αυτά απο μένα... αφού δεν είναι καμιά σας εδώ θα πάω και εγώ να δω τηλεόραση... :lol::lol::lol:

Καληνύχτα σε όλες θα τα πούμε αύριο!!! Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγω τελικα εφαγα μερεντα!!!Αν κ παγωτο ηθελα αλλα επιασε τετοια βροχη ξαφνικα που λυπηθηκα να στειλω τον καλο μου να παρει...

Τιποτα δεν εχει η τηλεοραση συμπεθερα,χαζευω λιγο με το ''Ευτυχισμενοι μαζι'' αλλα μετα τι βλεπουμε???Βαρεμαρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άσε συμπεθέρα... άλλαξα και εγώ γνώμη μόλις θυμήθηκα ότι είναι Πέμπτη και δεν έχει Ράδιο Αρβυλα! Ο άντρας μου βλέπει ένα έργο που έχει στον ΑΝΤ1 που δεν μου πολυάρεσε....και τελικά δεν θα δώ τηλεόραση!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Όντως βαρεμάρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol: Μπάλα ο συμπέθερος ε? Ε τότε και εσύ καλά κάνεις που παίζεις πόκερ... κανονικά ο δικός μου κάνει κατάληψη στο laptop κάθε βράδυ για να παίζει πόκερ... αλλά απόψε κόλλησε με το έργο...
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευτυχως εχουμε ο καθενας τον δικο του υπολογιστη γιατι ο συμπεθερος ( :lol::lol::lol::lol::lol: ) εχει τετοιο κολλημα με το ιντερνετ οταν ειναι σπιτι που δεν υπηρχε περιπτωση να με αφηνε ποτε να μπω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εμείς έχουμε και έναν desktop (και το laptop είναι δικό μου) αλλά ο κύριος δεν βολεύεται να κάθεται λέει στον άλλον και μου κάνει κατάληψη... αλλά επειδή όλες αυτές τις μέρες ξεπατώθηκε να κάνει δουλειές δεν του φέρνω αντίρρηση!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια

Κοιμήθηκα 7 ώρες συνεχόμενες χωρίς να γυρίσω ούτε μια φορά!!!!!!! Αν και είναι πρωί ακόμα νιώθω τέλεια. Το κόλπό ήταν τελικά ένα μαξιλάρι για το κεφάλι και ένα άλλο για τα πόδια. Έκανε θαύματα!!! :D:D:D Για να δούμε απόψε.

Χτες είχε προβλήμα η σύνδεση και δεν μπόρεσα να σας πω τα νέα μου. Πήγαμε γιατρό. Είμαστε 2.460 :ymparty::ymparty::ymparty: Μεγαλώσαμε πολύ :D:D:D Βάλαμε και ημερομηνία για καισαρική 9/6. Θα μαι 39 εβδομάδες. Βέβαια θα δούμε γιατί ο μικρός μπορεί να θέλει να βγεί νωρίτερα.

Κίσκα μου μην αγχώνεσαι και μένα μου λεγαν ότι είναι μικρό το μωρό και σιγά σιγά παίρνει τα πάνω του. Δεν έχει να κάνει με το πόσο τρως. Μην νιώθεις τύψεις.

Θα τα πούμε μετά που θα ξυπνήσετε.

χχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααααααααααααααααααααααα!τι κανετε κοριτσιαααααααααα;ολα καλα;πως μου ειστε;

χρυσα κ εγω απο τις 6.30 ξυπνια σημερα (-| .ευτυχως η συχνοουρια χτυπαει μονο κατα τη διαρκεια της μερας πλεον

πηγα χτες στο γιατρο.750 γραμμ η καθεμια τους ειναι οι ζουζουνιτσες μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ :ymdaydream: .το τρωνε ολο το φαι τους [smilie=icescream.gif] (σα τη μαμα τους τους τελευταιους 6 μηνες).μετρησε τα παντα.ολα μου ειπε τελεια.μου ειπε οτι απο τη στιγμη που θα μπω στον 7ο θα ειναι καθε 2 βδομαδες οι ελεγχοι(μου το χε πει κ ο μαιευτηρας)λογω διδυμων.

σοφιτσα μου καταλαβαινω οτι δεν υπαρχει λογος αγχους οταν σκεφτομαι ψυχραιμα.αλλα ενω ημουν τερας λογικης κ ψυχραιμιας πριν,ε!πως να το κανουμε ανησυχω κ αγχωνομαι λιγο παραπανω τωρα που περιμενω τις μικρες μου.ειδικα απο οταν ξεκινησα να τις νιωθω κ να αισθανομαι μαμα. η αληθεια ειναι οτι φοβομουν λιγο παραπανω ολο αυτο το καιρο λογω του οτι εχω διδυμα απ οτι αν ειχα μονη κυηση.παντα ημουν με το ερωτημα λες να τυχει κ σε μενα;τελος παντων.

μου επανελαβε παντως ο γιατρος οτι πρεπει σιγα σιγα να αρχισω να ετοιμαζω τα πραγματα των μωρων γιατι οπως μου ειπε τα διδυμα δεν ειναι προβλεψιμα κ μπορει να μας κανουν νωριτερα την εκπληξη.δε με χαλασε να πω την αληθεια που με παροτρυνε να ξεκινησω τις αγορες.με το ζορι κρατιεμαιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι 8-}8-}8-}8-}8-}8-}

μαχη,ντιοσα,νικη,χρυσα,σοφιτσα,μπεμπουλινο,μαμανικολα κ σε ολες

φιλακια κοριτσαρες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου...ΤΙ κάνετε??? Ολο το βράδυ στριφογύριζε στο μυαλό μου το στιχάκι "εγώ δεν ήμουνα ξενύχτης, ήμουνα καλό παιδί" :lol::lol::lol::lol: Αφιερωμένο στο γιο μου!!! Εκει που τόσο καιρό το βράδυ ήταν ήσυχος, τώρα κάνει βολτίτσες!!! :lol:

Χρυσταλλένη μου ολοκληρος παίδαρος ο δικός σου!! Μπράβο σας!!!!Την ημέρα που σε έβαλε για καισαρική έχει γενέθλια ο μικρός μου αδερφός!! Διδυμάκι θα σου βγεί!!

Κίσκα μου ελπίζω να νιώθεις καλύτερα σήμερα..Και μην αγχώνεσαι για τό βάρος του μωρού.Δεν εχει σημασία πόσο τρως εσύ...

Συμπεθέρα μου ελπίζω κι εσύ να είσαι καλύτερα...

Σοφάκι μου άραξε τώρα που τέλειωσαν οι δουλειές!!

Άννα μου τέλεια τα νέα σας!! Αντε καλή αρχή στις αγορές τώρα!! Προσπαθησε να μην αγχώνεσαι και να είσαι ήρεμη και όλα θα πάνε σούπερ!

Εμένα το πρόγραμμα σήμερα είναι ψιλογεμάτο!! Ερχεται η μανούλα μου εφοδιασμένη με φακές που παρήγγειλα και ζεστες πίτες με χαλούμι που έφτιαξε...μιαμ!!! Εγώ θα τρωω κι αυτή θα μου καθαρίζει τα ντουλάπια της κουζίνας :lol::lol: Μετά πρέπει να με παει σε κάτι γραφεία για να τακτοποιήσω τα χαρτια για την άδεια μου...και σπίτι ξεκούραση...Αρχισα να ζορίζομαι λίγο γιατι νιώθω πολύ κάτω το μωρό και όλο πονάει το πιπί μου, ακόμα και όταν στριφογυρνάω στο κρεβάτι το βράδυ...ολο ουφ και αχ ειμαι το βράδυ...επειδή πονάω καλέ :D τα αλλα τα ξεχάσαμε είπαμε :lol::lol::lol::lol:

Α και τα πραγματάκια μας σήμερα τελικά θα μας τα φέρουν και αύριο θα σας βάλω φώτο!!

Αντε ξυπνήστε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι,θελω κ εγω πιτες με χαλουμιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

προσεχε λιγο τωρα,να μη κουραζεσαι καθολου ε!ασε τη μαμα σου να σε βοηθησει.λιγο ακομα να περασει ο καιρος

τωρα να πω την αληθεια,απο χτες μου φυγε τελειως το αγχος.με καθυσηχασε ο γιατρος κ μου πε οτι λογικα για τον επομ μηνα ολα θα πανε καλα.

μεχρι χτες ομως με επιανε ωρες ωρες

τωρα ολα καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα γλυκες μου!!!Κι εμεις σημερα κοιμηθηκαμε απο τις 2μιση μεχρι τωρα χωρις διακοπες!!Ουτε για πιπι δε σηκωθηκα!!Νιωθω πολυ ξεκουραστη!Μαλιστα λεω να το τολμησω κ να παω και χωριο σημερα!!!Οπως λεει κ ο αντρας μου δε βαζω κ... κατω :lol::lol::lol: Θα γεννησω στο δρομο μου λεει!!

Αννουλα τελεια νεα!Οι κοριτσαρες σου μεγαλωσαν!!Αντε να χαλαρωσεις κ να απολαυσεις την εγκυμοσυνη σου!Σε καταλαβαιμω που αγχωνεσαι κ το βρισκω κ λογικο,αλλα καμια φορα κ οι γιατροι ειναι κ λιγο υπερβολικοι οταν ακουν διδυμα.Κ μενα ετσι μου λεγανε στην αρχη αλλα οταν ειδα οτι ολα πανε καλα...ξεσαλωσα!!!

Χρυσταλλενη μου εσεις μεγαλωσατε πολυ!!!9/6 λοιπον ε??Τι καλα!!Κοντα κοντα θα ειμαστε!!Κοριτσακια τελικα καποιες μπηκαμε στην τελικη ευθεια,θα εχουμε συντομα γεννητουρια!!!Τελεια!

Μαρακι μου μια απο τα ιδια ειναι κ οι δικες μου,το βραδυ ξεσαλωνουν.Στην αρχη δε κοιμομουν,τωρα πια εχω συνηθισει κ δε ξυπναν σχεδον ποτε!

Συμπεθερα εχθες το βραδυ με πεταξε εξω κ δεν προλαβα ουτε καληνυχτα να πω.Καλημερα λοιπον!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κούκλες!!! Τι κάνετε?

Ξύπνησα για να πάω τουαλέτα αλλά μόλις είδα τον ήλιο που είχε βγάλει δεν μπόρεσα να πάω να ξαναξαπλώσω!!!! Πολύ χαίρομαι που δεν βρέχει!!!!

Chrystalleni μου πολύ μεγάλωσε ο μπέμπης!!! Μπράβο!!! Άντε και πλησιάζεις!!! Τι είναι 33 μερούλες?? Τίποτα!!

Άννα μου μια χαρά μεγάλωσαν και τα κοριτσάκια σου!!! Φτου φτου!!! αφού πήρες και το ΟΚ απο τον γιατρό για αγορές βούρ τώρα!!! Μην κάθεσαι λεπτό!!

Μαράκι ωραίο το πρόγραμμά σου σήμερα!!! Και θα σε ταϊσουν και θα σου κάνουν τις δουλειές!!! :lol::lol::lol::lol: Τέλεια!! Άλλα ξε συνήθειες ο μικρός ε? Τελικά λές να σου βγεί νυχτοπούλι??? :lol::lol::lol::lol::lol: Τώρα που είπες ότι σου κόλλησε τραγούδι.... να σου πώ τι έπαθα και εγώ... χθές και προχθές είχα κολλήσει ένα χαζοτράγουδο που παίζουν στο Ραδιο Αρβυλα (είναι ένας που βγαίνει στην Μπεκατώρου) το οποίο λέει "Φάε σπόρια , φάε σπόρια να σου φύγει η στεναχώρια" !!!!!!!! :shock::shock::shock::shock::shock: Είδα και έπαθα για να ξεκολλήσω!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Άντε ξυπνάτε και οι υπόλοιπες καλέεεε, έχει τέλεια μέρα σήμερα!!!

Να σας αφιερώσω και ΤΟ αγαπημένο μου τραγούδι!!!

Εμένα μου φτιάχνει τη διάθεση!!!

Καλημέρα συμπεθέρααααα!!!!

[youtube:2733gw16]co6WMzDOh1o[/youtube:2733gw16]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιελιζ τελειο το τραγουδι!Σε ευχαριστουμε για την αφιερωση κ ανταποδιδουμε ''με σημασια στιχου'' :lol::lol::lol::lol: Γενικοτερα οι U2 ειναι οι αγαπημενοι μου...

Αννα κι εγω αυτο ειχα ανεβασει την ημερα που εμαθα οτι ειμαι εγκυος!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άννα λές να έχουμε τηλεπάθεια?? :lol::lol::lol::lol::lol: Εγώ μόλις έκατσα στον υπολογιστή αυτό έβαλα να ακούσω!! (Και το ακούω πάλι τώρα!!) Μα τι ωραίο τραγούδι!!!!

Παρακαλώ Σοφία μου!!!! Και εμένα είναι οι αγαπημένοι μου....μαρέσουν όλα τους τα τραγούδια... αλλά αυτό το συγκεκριμένο το λατρεύω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου..τι κανετε?πω πω εχω μερες να μπω αλλα ετρεχα με εξετασεις και γιατρους...εκανα και την καμπυλη ζαχαρου...μπλιαχ....ασχετο αλλα ενω τα τρωω τα γλυκακια μου εχω λιγη υπογλυκαιμια...ελεος...πως γινεται αυτο?μηπως αρεσουν και στην πασχαλιτσα μου και μου τα ρουφαει ολα οσα τρωω?????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...