Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτιου Νο.40 - Ηρθε η Ζιζελ!!!!!


Recommended Posts

ερη τι κανεις??? πως περνατε???

παντως κ εγω τον εχω διπλα οταν μαγειρευω...

Αργυρουλα για την ωρα δεν κολλησαμε κατι απο τα παιδια...αλλα δεν μπορω να εγγυηθω οτι δεν θα συμβει..το περιμενω...

σας αφηνω..παω να δουλεψω το μπλογκ μου....θα βγουμε στον αερα σε λιγο!!!!

ματσ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

fraα βγεις στο αερα??????????τι εννοεις?

επισης..χαρας το κουραγιο σου να αντιμετωπιζεις τετοιες καταστασεις..

με τη καμια εγω ομως.. :(:(:(:(

γαμωτο πως τα αφηνουν κ φευγουν?εγω αν κλαψει λιγο ο μπεμπης χαλιεμαι..στο θοδωρη δε ημουν ετσι,,με το καιρο μου βγηκε..αχχχ..καημενουλια..μα AIDS?>?ΑΔΙΚΙΑ..

ερηηηηηηηηηη...τι λεει?ρε εισια κ γαμω τα ατομα.. :ymapplause::ymapplause::ymapplause::-*:-*

αφρο μια χαρα παιχνιδια εχει για τα αγορια :P:P:P

πρχθες λεω τον αντρα μου..αφου εκανα εκανα εκανα δουλειες...τον λεω..μωρε καλα που εκανα αγορια να μη καθονται να ξεσξιζονται σα κ μας τις γυναικες :lol::lol::lol:

μιτσακι πολυ διαβασμα ε?αχ μακαρι να μη κολλησει το κοριτσι σου..καλε τον αλλο μηνα γεννας? :shock::o

αργι σωστο αυτο που σκεφτηκες..λες να μυρισε γαλα? :?::cry:

επισης..τελοςςςςςςςςςςςςςςςςςςς

απο σημερα θα προσεχω..το πηρα απαοφαση..

περιμενω να ερθον τα γκουντις μου :oops::oops::oops::oops:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αντε απο αυριο...μιαμμμμ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αθηνουλααααααααααααααα

αχ βρε κοριτσι μου..τι να πω..μα ποσο υπομονη να κανεις..

η νατασουλα δε εγραψε..

η λενα λενακι βικυ χιονουλα που ειναι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα ειμαστε Φρανιτάκι μου πολύ καλα! Ριξε σημα οταν το ανεβάσεις να σε παρακολουθώ! Θα ειναι τέλειο είμαι σίγουρη!

Θουλάκι μου σ'ευχαριστω ρε συ.. :x Γιατι το λες όμως? :?: Στην δική μας περίπτωση Θούλη αν το έλεγα εγω αυτο στον αντρα μου θα μου έλεγε οτι του πετάω μπηχτές οτι δεν βοηθάει και τετοια..

Πάντως κορίτσια εγώ τους "αναγκάζω" να βοηθάνε. Δεν κατάλαβα τι ειμαι εγω? Εντάξει ειμαι στο σπιτι πλέον και φυσικά τα περισσότερα πράγματα τα κάνω εγώ αλλα ετσι και ειναι Σαββατοκυριακο και με δει να κάνω δουλειες και ξυνεται, θα γινει χαμός.. :lol::lol:

Αφροδιτάκι και μενα μου αρεσουν τα κοριτσίστικα παιχνίδια.. και επειδη οταν ημουν μικρή ημουν τοσο αγοροκόριτσο που ούτε να τα φτυσω τα κοριτσίστικα παιχνίδια, τωρα οταν τα βλέπω τα περιεργάζομαι με ενθουσιασμό! Τι να πεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξεχασα να σας πω με αφορμή το βιντεο της Θου λέω στον μικρό, θέλεις και εμεις να κάνουμε ενα μωράκι? να το έχουμε εδω μαζι μας? Το αδερφάκι σου? Και...... Γουρλώνει τα ματια και μου λεει "Ναιιιιιιι" ξεκαρδιζεται και συνεχίζει, "ναι μαμα ναιιι" "αντε πουντο??" "πουντο??? " "αντε μαμα ανουμε ενα μπεμπηηηη" και επεσε κάτω και χτυπιόταν γιατι ήθελε ΤΩΡΑ ενα μωράκι.... :twisted::twisted::o:lol::lol:

Δεν ξέρω τι να κάνω με αυτο το θέμα.. δεν εχουμε αποφασίσει.. παντως μεχρι τώρα παίρνουμε προφυλάξεις.. :roll:

Μαρεσει να μονολογώ μονη μου τα βράδια.. Εδω ειναι μεσημέρι βεβαια αλλα anyways...

Φραν εκει τι διαφορά εχετε με την Ελλάδα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα,

δεν πρόλαβα τελικά να γράψω από το γραφείο πόλύ δουλειά....

χθες πήγαμε Καβάλα τελικά και περάσαμε πολύ ωραία είχε λίγο ψυχρούλα αλλά ευτυχώς δεν έβρεξε.......

Ήρθε το ποδηλατάκι μας σήμερα είναι κουκλίστικο :D:D:D:D το βγάλαμε λίγο στο μπαλκόνι να κάνει αλλά μάλλον θα δυσκολευτεί πολύ να μαθει η Έλενα :?:?:?

Μάρθα ο Θοδωρής έμαθε να κάνει?

Χρύσα χύτρα εγώ έχω Pyramis logic quatro

τα παιδιά τα αγαπάω το ίδιο και στην 2η γέννα ένιωσα την ίδια συγκίνηση με την 1η ήταν σαν να ήταν 1η ;)

Αργυρώ φαντάζομαι τρομάρα που πήρες, αχ εγώ δεν είμαι καθόλου ψύχραιμη σε τέτοιες περιπτώσεις νομίζω θα με άκουγε όλη η γειτονιά :o:o

Φρανίτα φυσικά και δεν μας πρήζεις, να μας λες τις εμπειρίες σου κρίμα για τα μωράκια :cry::cry::cry:

Εγω όταν έγινα νονά κανείς δεν με ρώτησε αν είμαι παντρεμένη με θρησκευτικό γάμο ούτε καν αν είμαι ΧΟ μόνο να υπογράψω και να πληρώσω :evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Μιτσάκι περαστικά, με τον άντρα σου όλα καλά?

Έρη μήπως να αρχίσετε να το σκέφτεστε για 2ο?

Με δουλειά τι έχεις σκοπό να κάνεις?

Καλό βράδυ μανούλες πάω να ξαπλώσω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τί κάνετε;;;

Εγώ έτσι κι'έτσι... :?:?:?

Πήγαμε το απόγευμα να κανονίσουμε ημερομηνία για τη βάπτιση. Φυσικά και ΔΕΝ κλείσαμε τελικά γιατί μας ζήτησαν χωρίς ίχνος ντροπής και εντελώς φυσικά 300 ευρώ. :shock::shock::shock::shock::shock:

Τα πήρα τόσο πολύ. Ειλικρινά δεν τους τα δίνω. Μ'άρεσε τόσο πολύ το εκκλησάκι αλλά δεν πρόκειται να τα σκάσω. Είναι μια βιομηχανία. Το μαγαζάκι είναι γωνία και έχει πολύ δουλειά.

Κρίμα κρίμα κρίμα...

Συγχωρέστε με δεν σχολιάζω τίποτα αλλά δεν έχω όρεξη.....

Καλό βράδυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μεγια το ποδηλατάκι νατασούλα!!!

Αχ τωρα για το δευτερο δεν ξέρω.. δεν ειμαστε τωρα για γεννητούρια.. Κάτσε να περάσει κανα 6μηνο, να τακτοποιηθούμε καλύτερα εδω και βλέπουμε.. το μονο που ελπίζω ειναι οταν το αποφασίσουμε να μην έχουμε χάσει το τρένο..

τωρα για την δουλειά.. ακομη δεν εχουμε κανει τα χατια μου.. παίρνουν χρόνο.. Απο αρχες του 12 κατι βλέπω να γινεται..

Νατασα :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Γαμω τους τραγόπαππες ρε ειναι αλήτες! Να τους τα πάρουν όλα ρε ειλικρινά δεν ντρεπονται καθόλου τους σιχαίνομαι πραγματικά! Τι να πω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τον εβαλα για υπνο επιτελουσ!!!!

ερη κανε ενα βρε αδερφακι ,τι σου ζωταει το παιδι ...αχ το μαναρι μου το θελει τοσο πολυ :x:x:x:YMHUG::YMHUG:

λοβι υπαρχουν και αλλες ομορφες εκκλησιες ....ελεος με τους παπαδες ...καταγγελια δεν μπορεις να κανεις στην μητροπολη ?

ο μανωλης σκοτωσε τον τομας το τρενακι .....και του αρεσε τοσο πολυ !!!20 λεπτα τον επαιξε και εκεινος τα κακαρωσε ....κατι ξερουν και λενε πανω απο 3 :roll: θα το παμε πισω μαλλον η θα το κρατησουμε να του γινει μαθημα να μην κανει οτι του απαγορευουμε ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε?

χθες περασαμε υοεροχα ...ειχαμε 62 ατομα και ελειπαν και 4 παιδακια!

φαγητα εμειναν ελαχιστα!

τα πιο πολλα εξαφανιστηκαν!

η Μ-Ι ολο χαμογελουσε!

φορουσερουχα ντορα..σκουλαρικια και δαχτυλιδι ντορα και στα μαλλιαστεκα σα ην ντορα!

απο τις 7 το διαλυσαμε στις 12

ευτυχως τα ειχαμε ολα πλαστικα και δεν ειχα πολυ πλυσιμο!

αυριο περιεμω την ΑΦΡΟΔΙΤΗ... Παναγιωτα αν δεν εχεις να κανει ς κατι ελατε γιακαφεδακι...και φυσικα οποια αλλη Αθηναια!

Αφροδιτη δυσκολα επιζουν παχνιδια!

εμεις εχουμε πολλες μπαρμπι...κατα διαστηματα τις βλεπεις ολες γυμνες και τα ρουχα στο πλυντηριο της....για την ωρα τις εχει ολες σε μια σκηνη, νεο αποκτημα!

καθε καλοκαιρι κανουμε καμπινκ στο παιδικο!

τωρα που ειπα καμπινκ...κανει καμια?

δεν εχω διαβασει πολλα!

δε νομιζω να καταφερω να τα διαβασω ολα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπέρα και καληνύχτα μανούλες! Έχω πρωινό ξύπνημα... :evil:

Αθηνούλα... έχεις την αγάπη μου και την νοερή συμπαράστασή μου! :x Τι να σου κάνει, θα μου πεις και θα 'χεις και δίκιο βέβαια!!! :?:lol: Φιλιά στις κούκλες σου! Κοίτα τες και σκέψου ότι δεν θα αργήσει ο καιρός που θα της παρακαλάς να μείνουν μέσα, να τις δεις λιγάκι κι εκείνες θα σου απαντούν "άσε μας ρε μάνα!!" :lol:

Παναγιωτούλα, είδες; Δε μου φαίνεται της άτιμης, αλλά το 10ρακι θα το πιάσω πάλι πιστεύω!! :ymparty: Τόσα είχα πάρει και στη Β. ;)

Φρανιτούλα, να μας ενημερώσεις για το μπλογκ άμεσα παρακαλώ!!! :D Και να σου πω... όταν λες "όταν μαγειρεύω, τον έχω δίπλα μου" εννοείς σχεδόν ποτέ, ε; :lol::P Πλακίτσα!!! :lol:

Θουλάκι μου, σ' ευχαριστώ! :YMHUG: Ναι ρε, δεν το πιστεύω σου λέω...!!! :shock: Σε 4 εβδομάδες μπαίνω κι εγώ στο μήνα μου!!!!!! :shock: Πως περνάει έτσι ο καιρός;;; Και πότε θα προλάβω να κάνω τις άπειρες δουλειές που πρέπει να τακτοποιηθούν;;; Μ' έχει πιάσει και το σύνδρομο της φωλιάς, θέλω να τα ετοιμάσω όλα, αλλά μόνο στη σκέψη και στα λόγια!! Αρνούμαι να ξεκουνηθώ!!! :lol:

Έρη και natasoula μου... :x Με τον άντρα μου, μάλλον όλα καλά............... :roll: Θα δούμε...

Νατασούλι... :roll::( Κρίμα. :( Είμαι σίγουρη ότι θα βρείτε και κάποιο άλλο όμορφο εκκλησάκι, σίγουρα δεν είναι το μοναδικό! Μην είσαι έτσι γι' αυτό το λόγο, δεν αξίζει το κόπο!!!!!!! :D Το κοριτσάκι σου θα βαφτίσεις... απόλαυσέ το!!! :D

Αφροδίτη, Θεός 'σχωρέστον τον Τόμας!!! Πάμε γι' άλλα!!! :lol: Γεια σου ρε Μανωλάκη εξολοθρευτή!!! :lol:

Γωγούλα, που είσαι καμάρι μου; Θηλάζεις ατελείωτα και μας ξέχασες; Σε απορρόφησε η κουκλάρα σου; :D

Ανασταci μου, κι εσύ; Ερωτοτροπείς πάλι με την τσαχπίνα και δεν ευκαιρείς; :P

Φιλιά σε όλες σας τρεν(λ)ομανούλες!!! :-* Πάω να την πέσω!!! i-)

Βίκυ μου, τώρα σε είδα... :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο Βικυ, βάλε καμια φωτο ρε συ να δουμε! :D

Μιτσάκι μου γλυκο τα φιλιά μου! :x

κορίτσια αγορασα ζυγαριά σημερα.. :roll: και ζυγίστηκα με τρόμο μπορώ να πω.. :roll: Δεν έβαλα γραμμάριο :shock: Τα κράτησα τα κιλά που είχα χάσει στην Ελλάδα, πράγμα πολύ περίεργο με τόση μάσα! Αλλα τωρα πήρα χαρά και λέω να πάω για τον δευτερο και τελευταίο γύρο.. Να χασω 6-7 κιλάκια θέλω! :oops: Μπορώ μπορώ ναι μπορώ!! :lol::lol:

ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΜΑΜΑΚΑ!!!! :x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγω το κανω .Με τον Ν.Ειναι επικινδυνο λες ε;;; :?:?

εγώ το θεωρώ επικίνδυνο! γιατί την ώρα που κρατάς π.χ. ένα μαχαίρι και σκοντάψεις πάνω του και σου πέσει και πέσει πάνω στο παιδί? :?: ή κρατάς μια κατσαρόλα π.χ. με μακαρόνια και πας να ρίξεις το νερό και σκοντάφτεις στο παιδί και πέφτει το καυτό νερό κάτω ή σε σένα ή στο παιδί? :?::!: ...και πολλά άλλα.....

κορίτσια μιλάμε για το μπουμπούκι βρε όχι για κανένα ήσυχο παιδάκι :lol::lol::lol::lol: ....την ανεβάζω και εγώ στον πάγκο καμμιά φορά, αλλά ησυχία δεν βρίσκει: θα πιάνει ό,τι και θα πειράζει ό,τι είναι πίσω της στον πάγκο, αυτά πέφτουν ή θα προσπαθεί να πιάσει την πόρτα για να την κλείσει, με κίνδυνο να πέσει η ίδια κ.λπ. :? .....καμμιά φορά (Σ/κ) τα ανεβάζω και τα 2 στον πάγκο και αυτό δεν μου αρέσει γιατί ο Λ. μιλά ασταμάτητα!!!! :roll::roll::roll::roll:

μου αρέσει να μαγειρεύω και όταν μαγειρεύω δεν θέλω να με ενοχλούν!!!! :roll::roll:

Νατάσα κρίμα για το εκκλησάκι! μήπως αυτό είναι το μοναδικό εισόδημα για τυχόν έξοδα της εκκλησίας? δλδ χρηματοδοτείται από βαφτήσεις, γάμους κ.λπ!!!!

Συμπεθέρεεεεεεες καιρό για 2ο!!!!!! τα παιδιά θέλουν και χρειάζονται αδελφάκι! :x

σας είπα? έξω έχουμε 3 βαθμούς Κελσίου!!!! :o:o:o:shock::shock::shock::shock::evil::evil::evil:

Μιτσάκη δεν πειράζει ας πάρεις και κανένα κιλό, δεν σου φαίνεται. το χρειάζεσαι!!! :x

Αθηνά θα σε πάρω τηλ. σήμερα... :)

Νατασούλα μεγειά το ποδηλατάκι, θα μάθει πού θα πάει, απλά μην την ζορίζεις....και μια και το ανέφερες και εγώ ήμουν ενθουσιασμένη και με την 2η εκγυμοσύνη, αλλά και με τον τοκετό, όπως η 1η φορά!! :x:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα τρενομανούλες!

Καλημέρα Αργυρούλα μου! :YMHUG: Όντως το χρειάζομαι κανά κιλό, αφού παρακαλώ να κρατήσω μερικά, μετά την εγκυμοσύνη, αλλά δεν παίζει... Και στη Β ξεφούσκωσα σχεδόν αμέσως! :lol:

Όσο για τη μαγειρική που συζητάτε... Κι εγώ βάζω τη Β στον πάγκο και μαγειρεύουμε μαζί, τρελαίνεται!! :D Είναι πολύ ήσυχη όμως, πρέπει να το ομολογήσω, δεν πειράζει τίποτα αν δεν της πω, δεν κουνιέται, μόνο κοιτάει και ζητά να συμμετάσχει... Όπου μπορώ, την αφήνω! ;) Και πάλι βέβαια, σκέφτομαι συνέχεια ότι είναι επικίνδυνο... Μία λάθος κίνηση δική μου ή δική της... :?

Αργυρούλα, πέθανα στο γέλιο με τη φλυαρία του Λ!!! :lol:

Έρη μου, τις είδα τις φωτογραφίες στο fb!! :D Ο μικρός είναι μεγάλη φάτσα!!!!! :D Κι αυτό το μαλλί βρε παιδί μου... αξιοζήλευτο!!!!!!!!!!! :D

Σας φιλώ πολύ γλυκά και φεύγω για το μάθημα! :-B

Τα λέμε αργότερα! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλες!!!

Πως ειστε σημερα????Δεν σας εχω διαβασει ακομα..

Θελω τη βοηθεια σας..Τη γνωμη σας!

Εδω και 2 περιπου βδ η Αννυ εχει αλλαξει συμπεριφορα σε σχεση με το θηλασμο...Ηταν παντα ενα παιδακι που θηλαζε πολυ νορμαλ...Εννοω πως δεν ζητουσε συνεχεια και ειδικα οταν ειμασταν με παρεα και παιδακια το ξεχνουσε...Ε...Δεν ξερω τι μπορει να της συμβαινει και θηλαζει απειρες φορες...Μπορει να ζητησει και ανα μιση ωρα! :shock: Οχι τα βραδια...

Η αληθεια ειναι πως πολυ συχνα της λεω οχι...επισης καποια στιγμη ειχαμε τσακωθει με τον πατερα της για τον θηλασμο(ελεγε πως πρεπει να το αραιωσω κ να θηλαζουμε πρωι-βραδυ)...Και στανταρ καταλαβα κ εκεινη τι λεγαμε...

Αυτο που με παραξενεψε(αν υποθεσω πως ολο αυτο γινεται απο αντιδραση για την αρνηση) ειναι πως χθες που την αφησα στη μαμα μου για να παω γυμναστηριο,της τραβηξε την μπλουζα ζητωντας γαλα :o:o:o:o ...Βεβαια καταλαβε αμεσως πως δεν ηταν η μανουλα της και τραβηχτηκε!

Τι να κανω?Να της δινω οποτε θελει?(συνεχεια?) Προσπαθω να την απασχολω αλλα και παλι ειναι πολλες οι φορες... :?:?

πειτε καμια γνωμη!

Επανερχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα ομορφιες μου!!!

Καλα ε φθηνοπωριασε για τα καλα!!!!

Τα νευρα μου!!!! Με τον καιρο…

Τι μου κανετε;;;

Φρανιτακη μου σε θαυμαζω..εισαι πολύ δυνατη που θα κανεις αυτό το λειτουργημα….δε θα μπορουσα να το κανω μονο και μονο γιατι θα κρατουσα τα παιδακαι στην αγκαλια μου και θα εκλαιγα συνεχεια, ειμαι πολύ συναισθηματικος ανθρωπος και η δυστιχια των αλλων με επιρρεαζει πολύ. Να μας γραφεις συχνα σε παρακαλω.

Ερη μου…τι τα ηθελες τα μαφιν…με κολλασες πρωι πρωι..παντως νομιζω ότι ο μικρος ομορφηνε παρ απολυ..του πηγε το κλημα..

Επισης εχω ετοιμες μερικες συνταγες..αλλα δεν εχω φωτο..γιατι ο αντρας μου – γκρρρ- καπου καταχωνιας ετο καλλωδιο της μηχανης…θα τον σφαξω τελειωσε.

Εγω δεν μαγειρευω με τον μικρο στα ποδια μου γιατι φοβαμαι…δεν μπορω να τον βαλω στον παγκο γιατι κινειτε συνεχεια και αρπαζει πραγματα..δεν μπορω να βλεπω τους εφιαλτες μου να πραγματοποιουνται..οποτε το μαγειρεμα γινετε οταν παει για υπνο .

Νατασα 300 Ευρω….μα είναι σοβαροι;;;;..για Γαμο δηλαδη ποσο παιρνουν;;;;

Τι θα κανετε τωρα με το θεμα βάφτιση;;;

Βικυ μου τι καλα που περασατε…αχ και εγω θελλω!!!!!

Αθηνα εισαι ηρωιδα..και δεν το λεω για κομπλιμεντο…εισαι ηρωιδα γιατι τραβας ότι τραβας, δεν παραπονιεσαι ποτε και τα παιδια σου αλλα και εσυ η ιδια δεν χανετε το χαμογελο από τα χειλη σας..εισαι απιστευτα θετικο ατομο και τα παιδια σου είναι παρα πολύ τυχερα που σε εχουν για μητερα.

Αναστασι μου δεν ξερω τι να σου πω…

Δεν μπορω να εξηγησω τετοια σημπεριφορα..

Ισως επειδη αρχησες να λειπεις λιιιγο πιο συχνα το πηρα καπως προσωπικα και το ζηταει συνεχεια..

Αλλα εχεις δικιο, εκεινη την ημερα που εισασταν σε μενα δε ζητησε να θηλασιε καθολου.

Ισως παλη να βαρεθηκε και επειδη δεν εχει με τι να ασχοληθει ζηταει συνεχεια να θηλασει;;;..τι να πω..δεν ξερω πραγματικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε Χρυσουλα μου στης Θου με 4 ακομη παιδακια και ζητησε 2 φορες να θηλασει! :shock::o Δλδ ηρθε απο το παιχνιδι γι'αυτο το λογο!

Και τοτε σε σενα θηλαζε η Ελενα κ εκεινη δεν εδωσε σημασια! :o

Και εγω επηρεαζομαι με τη δυστυχια των αλλων ΕΙΔΙΚΑ για παιδια και ηλικιωμενους....

Φραγκισκα...Εχω ενθουσιαστει με αυτο που θα κανεις!Μπραβο!!Θα ειναι τελεια...ειμαι σιγουρη πως θα τα δωσεις ολα!Τον Σεμπ που θα τον εχεις ομως?Μαζι σου? :?

Νατασακι μου εννοεις 300ε ενοικιο??και εξτρα η νονα???!

Βασικα εγω δεν τρελαθηκα με την εκκλησια...Οκ,..Ωραια,μικρουλα,διπλα στη θαλασσα αλλα...Δεν συγκινηθηκα!! :oops:

Ερη τι κουκλι που ειναι ο Κ!!!Τι μπουκλακι απιστευτο!!! :D

Και η αννυ απο τετοια τσουληθρα εκανε στο αττικο ζωολ.!Και εγω ετρεχα δεξια αριστερα μην πεσει! :lol:

Ο Α καποτε μου ειχε υποσχεθει να δουμε τον Βεγγο απο κοντα..Ηταν ο αγαπημενος μου...Κριμα που δεν τα καταφερα.. :(

Με φωναζει εντονα για αλα-μεμε-αποζωωωω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

τι κάνετε? σήμερα έχει τελείως χειμωνιάτικο καιρό :evil::evil: Μάϊος είναι αυτός????????

Νατάσα κρίμα για το εκκλησάκι αν και το φαντάστηκα ότι κάπου τόσα θα είναι αφού εδώ σε συνοικιακές εκκλησίες ζητάνε 150€ :evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Αναστασία αν βρείς την λύση να την πείς και σε μένα ;) Η Έλενα ξεκίνησε να ζητάει να θηλάζει περισσότερο από τον Ιανουάριο, τον Φεβρουάριο που έιχα λήψει για 4 μέρες η κατάσταση επιδεινώθηκε και συνεχίζεται έτσι...... ΣΚ που είμαστε όλη την μέρα μαζί μπορεί να θηλάσει και 10φορές και σίγουρα δεν έχει σχέση με το φαγητό που δεν τρώει η Άννυ γιατί η Έλενα τρώει τα πάντα και σε μεγάλες ποσότητες :?:?:?:?:?

Κι εγώ με την Έλενα μαζί μαγειρεύουμε δεν υπάρχει περίπτωση να με αφήσει να μαγειρέψω μόνη μου αν είναι στο σπίτι, απλά δεν την ανεβάζω στον πάγκο γιατί δεν έχω χώρο ;) την αφήνω όμως να συμμετέχει και το χαίρεται πολύ :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα .

αναστασια μου δες μηπως βγαζει δοντακι ,αν και πολυ φοβαμαι οτι ναι καταλαβε τον καυγα σας και σε συνδιασμο με το οχι σου εχει κολλησει περισσοτερο .

και ο Μ παει να θηλασει τον μπαμπα του :lol::lol::lol::lol::lol::lol: αλλα μπροστα μου οταν του λεω οχι εγω :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολύ στεναχωρήθηκα με τον θάνατο του Βέγγου :(:(:(:(:( ....δεν το ήξερα και το διάβασα από σένα Αναστ. και μόλις άκουσα το ρεπορτάζ και λέω: "όχι ρε γμτ!" και η Ρ. επαναλαμβάνει "όχι ρε μώτο!!!" :o:o:o:o:o:o ...δεν το ξαναλέω!!!! :? ......και συνειδητοποιώ ότι δεν έμεινε και κανένας από τον παλιό ελληνικό κινηματογράφο, που μου αρέσει πολύ!!! :(:( κρίμα.....

Αναστασία, εξαρτάται ΤΙ θέλεις εσύ: θέλεις να συνεχίζεις να θηλάζεις πολλές φορές ή θέλεις να το μειώσεις και σταδιακά να αποθηλάσεις?

αν είναι το 2ο τότε να της πεις ότι "μόλις ήπιες γάλα έλα να κάνουμε κάτι άλλο", ή "θα πιείς σε λίγο πάλι".....πάντως να επιμείνεις αλλά χωρίς να καταλάβει ότι της αρνείσαι!!!! :?

εμάς από το Σ/Κ έρχεται το καλοκαιράκι, είπαν :D:D:D

Αφρο :lol::lol::lol::lol: και τον θηλάζει τελικά? :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! :|

Και πολύ καλά κάνετε και φοβάστε κορίτσια να μαγειρεύετε με τα παιδιά στην κουζίνα. Ήταν η μικρή 6-7 μηνών, την είχα στο ριλαξακι και έβραζα πιλάφι, σε κάποια φάση και ενώ τράβαγα την κατσαρόλα από το καυτό μάτι στο διπλανό κάνει ένα ουρλιαχτό η μικρή, γυρίζω να τη δώ, τουμπάρει η κατσαρόλα στο πάτωμα, πετάγονται παντού ρύζια και νερά, κατακαίγομαι, αρχίζει η μικρή να κλαίει, πανικοβάλλομαι νομίζοντας οτι την έχω ζεματίσει,την απομακρύνω πάω να την πλύνω και αντιλαμβάνομαι οτι δεν είχε καεί, αλλά τρομάξει απο το σκηνικό. Ε, καπου εκεί αποφασίζω να ξεκολλήσω το παντελόνι απο τα ζεματισμένα πόδια μου, έκαν απολέπιση βαρβάτη!! :?:?:?

Είμαι πολύ άσχημα σήμερα... Τσακώθηκα χοντρά με τον Π, κοιμήθκε στον καναπέ... νομίζω οτι δε θέλω να του ξαναμιλήσω... ΠΟΤΕ! :twisted::twisted::twisted:

Σόρι που δε σχολιαζω... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...