Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτιου Νο.40 - Ηρθε η Ζιζελ!!!!!


Recommended Posts

Πριν μιση ωρα περιπου η συμπεθερα μου εφερε στον κοσμο το δευτερο της κοριτσακι!!!!

3150 και ειναι μια κουκλαρα οπως χαρακτηριστικα ειπε ο μπαμπας της!!!

λιγο ταλαιπωρηθηκε γιατι ερχοταν καπως αναποδα, αλλα ολα πηγαν τελεια!!!

περισσοτερες λεπτομεριες δεν ξερω, θα μας τα πει κ η ιδια οταν μπορεσει να μπει!!!

προς το παρον να τη βομβαρδισουμε με τιπς θηλασμου :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

να σας ζησει παιδια!!! να τη χαιρεστε κ να ειστε παντα ευτυχισμενοι κ αγαπημενοι οπως κ τωρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Να μας ζήσει το κοριτσακι της Γωγούς!!!! :D:x:x:x:x:x:x

Τέλεια πήγαν όλα!!! :D

Λενάκι και στα δικά σου κορίτσι μου!!

Άφρο, Χρύσα, Μητσάκι και σεις με ένα πόνο! :x:x:x

Και καλό βόλι στις υπόλοιπες! ;)

Σήμερα είμαι στο γραφείο ψιλοχαλαρά. Στο τσακ γλίτωσα μία σύσκεψη στο Οικονομίας και είμαι πολύ χαρούμενη.

Θα κατέβω μετά τη δουλειά στο κέντρο να βρω περλίτσες. Θέλω να τις ράψω πάνω στην φουστίτσα τουτου της Χαριλίνας. Θα τη φορέσει στο γάμο της μαμας και του μπαμπά και θα γίνει μικρό παρανυφάκι, όπως είπε η ίδια στη γιαγιά της! :x:x:x Καλά όταν τη φόρεσε πρώτη φορά, δεν ήθελε να τη βγάλει. Μάχη έδωσα για να της τη βγάλω και να την κρύψω.

Αθηνά καθόλου δεν ξέρω, αλλά επειδή μου φαίνεται σοβαρό, μήπως να πάρεις το γιατρό σας;;

Νατασσούλα τι κάνεις κοριτσάκι;; Μαζέψατε κανα φράγκο ή μπα; :? Πάντως στο δικό μας Υπουργείο χρηματοδότηση δεν έχει βγει ακόμα... :roll:

Έρη, Θου, Νατασα, Λενάκι, Κάρολ, Παναγιώτα, Άφρο σας φιλώ!

Φραν θα τα πούμε αύριο βρε! :)

Ξεχασα καμία;;; :oops::oops: Θα τη θυμηθώ μετά! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγουλινι μου να σας ζησει !!!

ειδες ρε οτι ειχες μια γεννα οπως το ηθελες!!!!

περιμενουμε νεα!!!!!!!

Σισσιω φανταζομαι τη Χαριλινα με τη φουστιτσα..θα ειναι ενα αγγελακη σωστο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηρια!!!!!

ειδες που ολα πηγαν τελεια;;;!!!!!

Γωγουλα να σας ζησει!!να εχει ολα τα καλά του κοσμου πανω της!!

περιμενουμε νεα!!ειπαμε..τί το εχεις το i phone;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;!!!!!

φιλακια πολλα πολλα πολλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρώ σας κάλεσαν τελικά????? αγόρασα και κρεβάτι για τον Λουκά??????

Σισσιώ κάτι ψιλά :evil::evil::evil::evil::evil: Περιμέναμε τον επίτροπο να υπογράψει 3 εντολές κι αυτός έφυγε από την πίσω πόρτα και θα επιστρέψει 28/4 :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Είπαν όμως ότι θα μας δώσουν το δώρο την Πέμπτη......

Τα παπούτσια τα παρείγγειλες τελικά?

Χθες έστειλε η νονά της Έλενας λαμπάδα και ρουχαλάκια και η μικρή έχει ξετρελαθεί. Ήθελε να ανάψει την λαμπάδα :?:?:?:?:?

Ήρθε και του Μιχάλη ο νονός από την Κύπρο και τον περιμένει πως και πως ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρούλα καλημέρα!!! :x

Ιουλία Καλημέρα!!! :x

Χρυσάκι η μικρή ήταν ένας άγγελος πράγματι! :x:x Και ξετρελάθηκε με την τουτου καθότι θέλει να γίνει μπαλαρινα! :D όταν την έβαλε ανεβηκε στο κρεβατι μου και άρχισε να χοροπηδάει, τραγουδούσε το ρυθμό των 4 μικρών κύκνων από τη λίμνη των κύκων και σήκωνε τα ποδαράκια της και έκανε υποκλίσεις μπροστά στον καθρέπτη!! 'Επρεπε να την τραβήξω βίντεο ρε γμτ...!! :D

Νατασσούλα τα παρήγγειλα τα παπούτσια και θα τα πάρω στις 28/4 που έχω και πρόβα νυφικού.

150 € μου στοίχησαν. Παραγγελία τα έκανα και θα τα φτιάξει στα μέτρα μου. Θα το φωτογραφήσω και θα σας το βάλω.

Τουλάχιστον θα πάρετε δώρο. Κάτι είναι και αυτό... :roll:

Τελικά οι νονοί των παιδιών μας την έχουν κάνει όλοι για Κύπρο;; Τί έχουν καταλάβει;; :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασούλα δεν ρώτησα λεπτομέρειες, υποθέτω ότι έχουν κανονίσει πού θα κοιμηθούν τα παιδιά!!! :?

χθες άκουσα στις εδώ ειδήσεις ότι ένας υπουργός της Ελλάδος είπε ότι η Ελλάδα δεν μπορεί να αποπληρώσει το χρέος της, παρά μόνο το 60% αυτού!!!! το όνομά του δεν ήθελε να γίνει γνωστό αλλά όλοι (στις Βρυξέλλες) ξέρουν ποιός είναι!!!! και ότι το μεγαλύτερο ποσό του δανείου που πήρε η χώρα το έδωσαν στις ΗΠΑ!!!! :!::!:

Σισσιώ καλημέρα :D:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χθες άκουσα στις εδώ ειδήσεις ότι ένας υπουργός της Ελλάδος είπε ότι η Ελλάδα δεν μπορεί να αποπληρώσει το χρέος της, παρά μόνο το 60% αυτού!!!! το όνομά του δεν ήθελε να γίνει γνωστό αλλά όλοι (στις Βρυξέλλες) ξέρουν ποιός είναι!!!! και ότι το μεγαλύτερο ποσό του δανείου που πήρε η χώρα το έδωσαν στις ΗΠΑ!!!! :!::!:

Σισσιώ καλημέρα :D:x

Που θα τα έδινε ο ΓΑΠ αν όχι στην πατρίδα του;!; :twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααααααα!!!!

ΓΩΓΟΥΛΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ!!!!!!!!!!

Να ειναι γερο και καλοτυχο το κοριτσακι σας!!!!Να τη χαιρεστε!!!

Πω πω πολυ συγκινηθηκα ρε συ.Θυμηθηκα και τα δικα μου!!!

Φανταζομαι να την εχεις αγκαλίτσα!!!! :x:x:x:x

Πολλα πολλα φιλακια!!Καλη λοχεια και οτι μα οτι θες να με παρεις τηλ!!!!!!

Αντε τωρα ειναι η Αφρο!!!!

Παω να βαλω ηλεκτρικη και ξαναρχομαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Αργη..μη ξυνεις πληγες!!!!

Παιδια χτες το βραδυ λεω..θα κοιμησω τον μικρο, θα κανω ενα απολαυστικο μπανιο..θα κανω και απολεπιση θα βαλλω και κρεμα σωματος..γιατι το δερμα μου ειναι χαλια......

παω στο μπανιο...πονουσαν τοσο ολυ τα ποδι αμου που εκανα ενα γρηγορο ντουσ και ξεραθηκα για υπνο..

μα τι ψωφιλη εχω γινει!!!

Αφροοο που εισαι;;;;;...αντε η σειρα σου!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΕΝΑ μου επειδη σε νοιαζομαι (αλλιως δε θα το ελεγα )προσεχε γιατι στο ειπα και χθες

Ο ιος της ανεμοβλογιας προκαλει και ερπη ζωστηρα.Να εχεις το νου σου.

Απο το mmr ρε συ νοσησε;;; :?:?:?

ΝΑΤΑΣΑ και ο δικος μου 6 με 8 γευματα κανει.Ειναι κακο;;;Παιρνει καλο βαρος.

Χθες πηγαμε παιδ.Ειναι 7400 και 67 ποντους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα

Γωγακιιιιιιι να σου ζησει η μπεμπούλααααααααααααααα σας !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! να ναι μΙΑ ζωη ευτυχισμενη στην ζωουλα της...γερη πανω απόλα !!!!!!!!!!και πολυ πολυ ΚΑΛΟΤΥΧΗ... :x:x:x@};-@};-@};-@};-@};-:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:[smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif]

ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ....... ;);) ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ....ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΦΡΕΣΚΟΜΑΝΟΥΛΑ....

Κοριτσαρες επειδη εχω δουλιτσα...

σας φιλω ολες μια προς μια....

θα τα πουμε αυριο ε? Φρανιτακι και Σισσακυ??????????? εγω 4.30 το πολυ θα μαι εκει ..

θ αρθει καμμια αλλη τσουπριτσα? συμπεθερα?Παναγιωτα?

μακιαααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εχουμε πολυ ηλιθια παιδιατρο... τελικα δεν ηταν της ανεμοβλογιας εκεινο το εμβολιο, αλλα της ηπατιτδας... οταν την ειχα παρει τηλ να τη ρωτησω της ειχα πει το ονομα του εμβολιου κ μου ειχε πει α ναι της ανεμοβλογιας ε? ε κ της λεω ναι. τετοιο ζωοον που ειμαι κ εγω ουτε ανοιξα το βιβλιαρακι να το δω.. κ χτες που πηγαμε να δει τον μικρο, ανοιξε το βιβλιαρακι, ειδε (υποτιθεται) το εμβολιο κ συνεχισαμε τη συζητηση πανω στην ανεμοβλογια... κ το ειδε ο αντρας μου αργα το βραδυ που γυρισε σπιτι!!! τζαμπα αγχος!!! οτι ναναι!!

αχ μεθαυριο εχω γυναικολογο, ελπιζω να ειναι ολα καλα αυτη τη φορα!!!!

ολοι κυπρο πανε.... εμεις που μενουμε εδω τι θα κανουμε?? :lol::lol::lol:

εμεις να παμε γερμανια?? :mrgreen:

αντε σισσιω καλοριζικα! μεγεια! καλοφορετα!

αχ μακαρι ολες να εχετε τετοιες γεννες! τωρα η επομενη ειναι η αφροδιτη ε? :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωρη Καρολ τρελιαρα!!!Ποσες φορες θα το γράψω???? :o:o ΦΕΥΓΩ ΑΥΡΙΟΟΟΟΟΟ!!!!!!! :lol::lol::lol:

Πολλα φιλιακια και καλη δουλίτσα!!!!

Ρε Λενα τελικα τι καταλαβατε;;;Οτι εχει ανεμοβλογια και την κολλησε απο αλλου ή ειναι αλλεργικό;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παναγιωτα που πας??????????

θαδιακοπαρεις??? 8-)8-)8-)

η παιδιατρος ειπε οτι ειναι ηπια ανεμοβλογια απο το εμβολιο.. :lol::lol::lol::lol::lol:

αλλα μαλλον κατι αλλο τον πειραξε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιωτα μου καλα να περασετε!!!!

καλο ταξιδι να εχετε!!!!!

Καρολινακη μου τα φιλια μου!!!!

Λενα τι να πω..η παιδιατρος σας ειναι..αλλα αντ αλλων...

Ερωτηση;;;;;...δεν ειναι και η Αφρο ον λαιν να με κατατοπισει..τωρα τελευταια νιοθω πιεση απο κατω..στο πιπι..νωρις δεν ειναι ;;;;;;;

επισης νιοθω κατι απιστευτους πονους στα ποδια στην περιοχη της λεκανης σε βαθμο που δεν μπορω να περπαταω..γιατι λετε να γινετε αυτο..δε με πονανε τα ποδια..αλλα η λεκανι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Χρύσα μακάρι να μπορούσα να σου απαντήσω, αλλά δε θυμάμαι τίποτα απο την εγκυμοσύνη μου... :oops::oops::oops: είναι σα να την έχω απωθήσει από το μυαλό μου... :oops::oops::oops:

Παναγιώτα :lol::lol::lol::lol: και οτι ήμουν έτοιμη να την κράξω!! :lol::lol::lol:

Λένα ευχαριστώ! :D

Μίλησε καμία με τη Γωγώ;;;;; :?::?::?::?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στον Χριστοφορο δεν ειχα τιποτα απολυτως απο ολα αυτα...

τεσπα..θα παρω σε καποια φαση αργοτερα σημερα τον γιατρο μου αν και δε θελλω να τον πριζω για τετοια πραγματα..τον πριζω ου τον πριζω καθε φορα που πηγαινω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυσα δε θυμαμαι να σου απαντησω.. θυμαμαι ομως οτι κ η αφρο κ η γωγω ειχαν παρομοιους πονους..

σισσιω δεν την εχω παρει ακομα, λεω να την παρω το απογευματακι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...