Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτιου Νο.40 - Ηρθε η Ζιζελ!!!!!


Recommended Posts

ηρθα κι εγω.....

ειπα να χαλαρωσω λιγακι

ολη μερα τρεχω με τον σπυρακο

εχει γινει ανταρτης κανονικος δεν προλαβαινω τιποτα να κανω πια

ολο απο πισω του τρεχω

ολο ζημιες και σκανταλιες ειναι :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΤαοΤαο ειναι τέλεια τα μωρά σου! :x Κ εγω νομίζω ότι μοιάζουν απλά ο Παντελής εχει πιο σχιστά ματάκια μάλλον?? Καλά η φωτο του το Πάσχα ειναι όλα τα λεφτά! :lol::lol::lol:

Αργυρω μου χαιρομαι που περάσατε καλά και χαλάρωσες λίγο χωρις να ειναι τα παιδιά επάνω σου.. :thumbup:

Θέλω να σας γράψω και εγω πως περάσαμε αλλα λετε και εσεις τα δικά σας και δεν θέλω να σας κουράσω.. :roll:

Ηταν πολυ ωραία, ξεσκάσαμε και εμεις, χαρηκα τα παιδάκια και γενικά εχω μια ωραία αισθηση. Ισως καταφέρω να σας γράψω κάποιες λεπτομέρειες σιγα σιγα..

Το σπιτι τους ηταν τέλειο, τα παιδιά τους ΤΟΣΟ ΚΑΛΑ ΠΑΙΔΙΑ, πραγματικά δηλαδή δεν ξέρω τι τους κάνουν και ειναι έτσι. Ηλικίες 20 μηνων, 3.5 χρονών και 5 χρονών.. Ευγενικά, χαμογελαστά, να μοιράζονται τα πάντα, να προσέχουν τον Κώστα σαν τα ματια τους.. τι να πω.. ξέρετε και μην με παρεξηγήσετε γι αυτο που λέω, ειχα συννηθίσει ο Κώστας να ειναι συννηθως το "καλό" και υπάκουο παιδάκι ανάμεσα στα άλλα παιδάκια και ξαφνικά ο Κώστας μου φαινόταν ατιθασος μπροστά τους.. Χαλί να τους πατήσει σας λέω!!! :roll::roll: Ενα άλλο που μου εκανε τρομερη εντύπωση ηταν το ποσο ελεύθερα αφηνουν τα παιδιά τους. Δεν τρεχουν απο πίσω τους, τους δειχνουν εμπιστοσύνη και δεν ασχολούνται, μέτρησα και 3 συνεχόμενες ώρες που παίζαν μόνα τους χωρις να ειναι κανένας ενηλικας στο play room.. Αν με ρωτούσες πριν θα σου έλεγα οτι αυτα δεν γίνονται και ειναι σενάριο επιστημονικής φαντασίας...

Τα παιδια δεν μιλούσαν Ελληνικά, καταλάβαιναν όμως.. τους μιλούσες στα Ελληνικά και σου απαντούσαν στα Αγγλικά... Ηταν όλα υπέροχα, και τα αλλα των επισκεπτών (Συνολο 15 παιδιά) αλλά αγάπησα τοσο πολύ το μεσαίο κοριτσάκι τους 3μισι χρονών την Σοφία.. :x:x:x:x:YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Ειδατε???? Σας επρηξα... Θα σας λέω λίγα λίγα σκηνικά απο το Πάσχα που μου μεινανε στο μυαλό..

Μητσάκι μου ευχομαι να μην ειναι τιποτα βρε συ με τον αντρα σου, περαστικά και γρηγορα κοριτσάκι μου! :YMHUG:

Γωγω το Μαρτινα πργματικά μου θυμίζει τους ΑΑ. Δεν μου αρέσει καθόλου. Ουτε το Δημητρα μου αρεσει, αλλά μου αρέσουν τα υποκοριστικά του και λατρεύω το αρσενικό του ονόματος.. Επέμενε για το Χαρά και πες του Γιώργου "Και αν κάνουμε και αλλο παιδι αργότερα και ειναι αγορι δεν θα ειναι καλύτερα να εχει όλο το ονοματεπώνυμο του πατέρα σου? " :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Εδω μας εχουν πρήξει με τον γάμο του Γουίλιαμ και της Κειτ, κάτω έτσι γίνεται? Ελεος!

Σισσακι μου μην στεναχωριέσαι θα μπει στον ρυθμό της η μικρή, απλά ξεσάλωσε και αυτη λίγο..

Φιλάκια σε όλες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο κι εγω παρολο που ειμαι βρεφοκομος και δεν ειχα καθολου αγχος οσο αφορα το πως θα φροντισω το μωρο,δεν ηθελα καθολου να ειμαι μονη και τις 2 φορες!!!!Με επιανε αγχος,θλιψη κτλ.. :roll:

Αθηνουλα κρυωμενη και μονη με τα κοριτσια;;;;ε ειναι να μη σου μπαινουν ιδεες με το βαζο;;;;:lol::lol:

οντως οσο στεναχωριομουν τοσο περισσοτερο πονουσα!!! Ναι εχω προσπαθησει πολλες φορες να τη βαλω στο στηθος σε διαφορες φασεις(πεινασμενη,χορτασμενη,κοιμισμενη κτλ) αλλα αρνειται πεισματικα!!! και στο προηγουμενο γευμα που ηπιε ολο το γαλα και ηθελε κι αλλο ειπα να τη ξαναβαλω και δεν ηθελε ουτε για αστειο!!!! :( Τραβιεται και κλαιει...ουτε να το βαλει στο στομα να πιπιλησει δε θελει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελευθεριτσα καθολου δε μας πρηζεις!!! :-*

Χαιρομαι που περασατε τοσο καλα!!Ρε συ ρωτα τους τι κανουν και ειναι ετσι τα παιδια τους;;;; κι εμενα σα σεναριο επιστημονικης φαντασιας μου ακουγεται!!!! :lol: Κι εγω ελευθερο τον αφηνω και δεν ειμαι συνεχεια απο πισω του,ακομη και πολλες φορες που "κινδυνευει" να φαει τα μουτρα του με τις ταρζανιες,αλλα το κηνικο που περιεγραψες απεχει μακραν απο τη καθημερινοτητα μας με τον Αλεξ!!! :roll:

Εμενα το Δημητρα δε με χαλαει καθολου παντως...Το Μαρτινα ομως...ε οντως λιγο αλκοολ σου κανει!! :lol::lol: Παντως κι εγω συμφωνω στο Χαρα γιατι η πεθερα σου εχει σταθει βραχος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μα πως φενετε οτι μπεκρουλιαζατε -ζετε :lol::lol::lol::lol::lol:

εμενα μου αρεσει το ονομα ...το μαρτινι παλυ οχι :ymsick:

και εγω μονο του τον εχω ...ιδικα τωρα ..αυτος σαλονι εγω δωματιο ξαπλα ....καταλαβαινω απο τους ηχους τι κανει και μιλαμε ,οποτε θελει ερχετε να παιξουμε και μετα φευγει .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδιτη απο εδω, κατέβασε το free και θα σου πω λεπτομέρειες.

http://www.skype.com/intl/en-us/get-sky ... r/windows/

Φιλενάδα σεσένα ο γιος σου ομως ειναι εξαίρεση..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο δικος μου γιος μου ειναι εξαιρεση ? :D

ναι το πουλακι μου ειναι εξαιρεση σε ολλα του :D:D του λεω παμε για νανι και τρεχει και ξαπλωνει !!!!

εχει 3-4 μερες που το κανει !!! :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δε ειμαι καλα..πολυ ενταση το τελευταιο διωρο κ κοντευει να σπασει το κεφαλι..

δε εθλω να πω τιποτα..μονο το οτι εγω να καθομαι να σκαω για το πως θα τα κουμανταρο κ ο αντ να χανει γρηγορα τη ψυχραιμια του κ να μου τα αναποδογυριζει ολα..

αλλα δε μπορω να κρατηθω στο σχολιο της τονια..

το καλοκαιρι θα ερθομε λογικα κρητη..οποτε θα δεις κ τον αντρα μου..ιδιος ο μικρος..

ενω ο θοδωρης δε ειναι...

ασε τη νατασα να λεει..γυαλια πρεπει να τη παρουμε

ΜΟΝΟ αυτη λεει οτι μποιαζει με τη αδερφη μου..μα καμια σχεση..αληθεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ουφ!τωρα μπορεσα να γραψω!

ο χ. γυρισε 9:30,ο γιωργος λυσσαξε να παιξει μαζι του αφου ολη μερα δε τον ειδε καθολου κ τελικα πιασαμε 11 μεχρι να κοιμηθει..

α!μα ειναι πραγματι ζορικο να εισαι μονη τοσες ωρες,ολη μερα σχεδον..καταλαβαινω πώς νιωθετε οσες το περνατε αυτο σε μονιμη σχεδον βαση..φρίκη :(:(

επίσης αποφασισα να αρχισω να οδηγω κ με τον μικρο μεσα..δεν παει αλλο κοριτσια..σαν φυλακισμενη νιωθω..ειδικα σημερα που περιμενα κ τον χ. να παμε αγορα κ φυσικα δεν ηρθε..

τί να κανει κ αυτος βεβαια..αχ ολοι δικιο εχουν τελικα..

αντε!δε σας πρηζω αλλο!

θουλιτσα τα αγορια σου ειναι κουκλια κ εμενα μου φαινεται οτι μοιαζουν!αλλα θα τα προσεξω αυριο καλυτερα κ θα αποφανθω! ;)

Αναστασακι ενα μυαλο χειμωνα καλοκαιρι,τωρα καταλαβα οτι δε σε πηρα πισω..χιλια συγγνωμη..θα σε δω αυριο απο κοντα!

τονια μου μη το παιρνεις τοσο κατακαρδα..η μπεμπουλα σου οπως κ να΄χει πινει το δικο σου γαλατακι κ αυτο ειναι παρα μα παρα μα παρα πολυ σημαντικο!!!

αλλα αμα το θελεις τοοοσο πολυ..το ξαναπροσπαθεις στο τριτο!! :lol::lol::lol::D:D:D:x:x:x:x:x:x:x

ερη αληθεια;;τετοια πειθαρχια τα παιδια;;μωρε μπραβο!!πες μας κ αλλα καλε,πες!!

Αφρο γελασα με την καχυποψια της μανουλας σου!αχ η γλυκια μου!εγω ειχα φοβιες οτι θα μου αλλαξουν το μωρο κ θα μου δωσουν καποιο αρρωστο :shock::? !

ευτυχως ο χ. μπηκε με το που γεννηθηκε ο γιωργος κ δεν τον εχασε απο τα ματια του,ασε που τελικα δεν μοιαζουν ολα τα μωρα οπως νομιζα!θα τον αναγνωριζα αναμεσα σε 1000!

αυτο με το να το κλεψουν ,ευτυχως,δε το ειχα σκεφτει τοτε... :roll::roll:

νατασα σε συγχυσαν πουλακι μου;;για να καταφεραν να εκνευρισουν ακομη κ εσενα που σε εχω για τερας ηρεμιας..φανταζομαι τί θα εγινε!!αχ πώς θα ηθελα να ημουν απο μια γωνια να σε εβλεπα!

κοριτσαρες σας καληνυχτω!κομματια ακομη ενα βραδυ με βρισκει!

φιλακια σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!

διαβασα μετα κοπων ολες τις σελιδες....

αφρο ο βηχας μπορει να ειναι κ απο τις μυξες, οταν ειναι πολυ ρευστες τρεχουν κ απο το λαιμο και τους προκαλει βηχα πως ειναι σημερα? εσυ?

ουτε εγω θα επαιρνα καθισματακι με 50 ευρω..

χρυσα τι ονειρα ειναι αυτα???? :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

εκσταση ωραιος διαχωρισμος!!! :lol::lol::lol::lol: αποτι βλεπω παντως οπως κ να εχει εγω στο παρκο θα παω ε????

πεμπι γενεθλιαζεστε???? να περασετε τελιεα!! πολυ φαι θα κανεις βρε!!!

ναρθω κ εγω που εχω μια πεινα??

σισσιω αγριμι η μικρουλα σου ε??? αχ!!

αχ αργυρουλα τι βολτες ειχαμε κανει στη γερμανια στους αουτομπαν με τον πλοηγο!!!!

κ σε καποιες φασεις που ελεγε μπιτε βεντεν (καπως ετσι) ο τολης τρελαινοταν!! :lol::lol::lol::lol:

μιτσακι ελπιζω να μην ειναι τιποτα κοριτσακι μου... μη μου στεναχωριεσαι...

θουλαρα θα τα πουμε αυριο!! πανεμορφα τα αντρακια σου!!!

νατασα λαβι περαστικα!!!

πωπω γωγω το μαρτινα το σιχαινομαι!! συμφωνω με την ερη, πες του αν κανετε τριτο καλυτερα να δωσετε το ονοματεπωνυμο του μπαμπα του.. δε ξερω, το μαρτινα δε μαρεσει καθολου..

ερη τι καλα που τα γραφεις!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον να σας πω κ τα δικα μας τωρα...

καταρχας χτες βραδυ οταν ετοιμασα το γαλα του μικρου δεν εκλεισα καλα το γκαζακι. δηλ δεν ακουγοταν το φςςςςςςςς απλα δεν εκλεισε καλα.κ οταν σηκωθηκα το πρωι κοντεψα να λλιποθυμησω απο τη μποχα!!

δευτερον χτες δε μπορουσα να κοιμηθω.. πρεπει να με πηρε ο υπνος 4 με 4.30... κοιτουσα το υπεροχο προσωπακι του αναστασακου μου και εκει που ηρεμουσα κατι με επιανε..

κ το πρωι που σηκωθηκε ο μικρος με τραβουσε απο το χερι κ τον μαλωνα του ελεγα σσσσσσσσσσσ η μαμα κοιμαται :lol::lol::lol::lol::lol: αλλα σηκωθηκαμε 11 παρα :D:D:D:D

τριτον αυτο το πασχα η μαμα μου ειχε αγορασει για πρωτη φορα στη ζωη της ετοιμα βαμμενα αυγα γνωστης εταιρειας.. τα πηρε μονο για διακοσμητικα.. σημερα ο μικρος τα πηρε κ τα τσουγκριζε μετα αρχισε να τα ξεφλουδιζει.. κ τον ακουω να λεει μαμα ωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωχχχχ κ παω κ βλεπω το αυγο! κοριτσια ηταν σαπιο μαυρο αθλιο βρωμοκοπουσε ελλεεινα!!!!! δεν εχω ξαναδει τετοιο πραγμα!!! τσατιστηκα τοσο πολυ, θα τους στειλω μειλ κ θα τους απειλησω με μηνυση! τι πραγματα ειναι αυτα?? εχω κ την αποδειξη, μονο που η μαμα μου δεν κρατησε το κουτι, για να φαινεται η ημερομηνια ληξης.. αλλα ηταν πασχαλινα ετσι κ αλλιως.. τα πηρα πολυ αασχημα!

κ για να τελειωνω ο μικρος σημερα κοιμηθηκε 12!!! κ αυτο γιατι εγω ξεχαστηκα με το παιχνιδι κ νομιζα πτι ηταν πιο νωρις! με πηρε απο το χερι κ μου ειπε νανι!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αυτα απο μενα, κοριτσια θα τα πουμε αυριο!!!

αααααααα νατασα λαβι ειναι οι πλαστελινες οι πλει ντο! τις εχουν ολα (αποσο ξερω) τα μαγαζια με παιχνιδια, δεν ειναι τοξικες, εχουν ωραια χρωματα και περιεχουν κ σιταλευρο!! :lol:

φιλακιααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπήκα να σας πω μια καληνύχτα!

Σας ευχαριστώ πολύ αγαπημένες μου μανούλες, για την συμπαράσταση! :x:x:x

Τόνια μου, δεν κάναμε ακόμα εξετάσεις, αλλά εμφάνισε κάτι, που μπορεί να είναι απ' το απόλυτο τίποτα, μέχρι κάτι πολύ κακό... :-s

Τα έχω δει όλα, φυσικά ο νους μου έχει φτάσει στα χειρότερα :oops: αλλά προσπαθώ να μην το δείχνω... :( Σκέφτομαι συνέχεια, πόσο πολύτιμη είναι η ΚΑΘΕ στιγμή μαζί του, πόσο πολύ τον αγαπάω και πόσο εύκολα αφήνουμε τη ρουτίνα να μας κάνει να τα ξεχνάμε όλα αυτά... :oops: Δεν συνεχίζω, συγχωρέστε με που σας μαυρίζω κι εσάς... Προσπαθώ να ξεχνιέμαι, για χάρη τους...

Θουλάκι, τα παλληκαράκια σου είναι πανέμορφα!!! :YMHUG: Κι εμένα πάντως μου φαίνεται ότι μοιάζουν πολύ!

Αργυρούλα, Αθηνά, Μπεμπούλης, Γωγούλα, Αφροδίτη, Έρη, Αναστασί, Νατασούλι, Μαιμουδάκι, Ιουλία, grousi και σ' όλες τις τρενομανούλες, τα φιλιά μου, την αγάπη μου και μια γλυκιά καληνύχτα... :x

Συγχωρέστε με που δεν σχολιάζω, αλλά δεν έχω μυαλό για να συγκρατήσω περ/ρα... :? Ίσως αύριο! Σας φιλώ όλες! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενα mail και φωτο το αυγο αν μπορούσες! Και εγω τα παίρνω κρανιο με κάτι τέτοια μα αν ειναι δυνατον! Και ειδες που πεφτουν, μικρό παιδι το βρηκε στα χερια του! Ελεος!

Μητσάκι μου, δεν θα ειναι τίποτα ρε χαζο, θα δεις. Τωρα γι αυτο που λες πως η ρουτινα μας "διεφθείρει" ειναι γεγονός.. παρολαυτα η θετική σου σκέψη να ξέρεις οτι βοηθάει και εσένα αλλά και γενικότερα την όλη κατάσταση.

Αντε φιλάκια καληνυχτα, παω να δω κανα movie... Καληνυχτα Μαμα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιτσακι μου θα δεις οτι ειναι το απολυτα τιποτα που λες!!! ;) Ψαξτε το αμεσα ομως να ηρεμεσετε...ποσο δικιο εχεις γι αυτο που λες οτι χανομαστε στη καθημερινοτητα και τη ρουτινα! Ομως δυστυχως αν δε γινει κατι κακο δε μπορουμε να το συνειδητοποιησουμε! :?

Γρηγορα να μας πεις καλα νεα! :)

Ιουλια μου 3ο;;;;;;;;;!!!!!!!!!!! :o:o:o:shock::shock::shock: Δε παιζει με ΤΙΠΟΤΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!! [-x[-x[-x[-x Απαπαπαπα!!! Ζωη να χουν τα παιδακια μου,τα λατρευω,αλλα ανατριχιαζω στη σκεψη οτι θα τα ξαναπερασω ολα αυτα... :oops::oops::oops:

Ασε.. αυτα ειναι για τη Θουλη που ειναι γεννημενη μανα!!!! :lol::lol::lol:

Ναι μωρε το ξερω οτι δε πρεπει να το παιρνω τοσο κατακαρδα και σημασια εχει που πινει μονο δικο μου γαλα,αλλα με τρωει το γιατι εφοσον ειχα ξεκινησει ακριβως οπως λεγατε οτι πρεπει! :( ηθελα να νιωσω πως εινβαι αυτο το υπεροχο συναισθημα που λενε και να πινει για πολυ περισσοτερο το δικο μου γιατι τωρα με το θηλαστρο ποσο να αντεξω να αντλω καθε 2 ωρες και μεταμεσονυχτια(καλη ωρα..);;; :?

Νατασακι και οι πλαστελινες του ELC ειναι ακριβως σα τα πλει-ντο! ;)

Λενακι εννοειται να παρεις την εταιρεια και να τα χωσεις χοντρα!!!!!Μα αν ειναι δυνατον οι πουστηδες!!!!!! :evil::evil::evil::evil::evil: Ναι κι αυτο που λεει η Ερη με φωτο να κανεις!!!! Απατεωνες!!! :evil::evil: Ευτυχως που δεν εκανε καμια ο μικρος να φαει!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!!!!

Έχω πολύ δουλειά σήμερα και να δώ τί θα πρωτοπρολάβω να κάνω:?:?:?

Τόνια με τις ψευδοθηλές έχεις δοκιμάσει να την βάλεις να θηλάσει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Νατασακι!

Ναι τις δοκιμασα και τις ψευδοθηλες(μεντελα μικρο νουμερο)...τις εβαλα οταν πια δεν αντεχα το πονο για να ηρεμησει λιγο το στηθος αλλα με αυτες ηταν δραμα οχι γιατι πονουσα αλλα επειδη η μπεμπα δε μπορουσε προφανως να τις διαχειριστει καλα και της ετρεχαν τα γαλατα απο το στομα,γινοταν μουσκεμα,περνουσε ακομη κι απο τη σαλιαρα...Το θεμα ειναι οτι οταν τις εβαλα 2 μερες συνεχομενα,μολις τις εβγαλα δεν ξαναεπιασε στηθος!!! :shock: Αν ετρωγε καλα με τις ψευδοθηλες θα συνεχιζα εννοειται εστω και με αυτες...

Αυτη τη στιγμη εχουν ξυπνησει και οι 2,πρεπει να πιουν γαλα ταυτοχρονα κι εγω αρμεγομαι και ειμαι μονη....Ιουλια και μετα μου λες για 3ο;;;;;;;;ε τοτε ειναι που εχω στανταρακι το δικλινο στο Δρομοκαιτειο!!!!! :crazy::crazy::crazy:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ Τόνια αλλά τον καφε μου το πίνω ΠΑΝΤΑ χωρίς γάλα!!!! :roll::roll::roll::roll:

μόλις τώρα τα διάβασα τα νέα σας και τα ξέχασα κιόλας!!!! :o:o:o:o ....μάλλον πρέπει να κάνω ασκήσεις μνήμης....δεν θυμάμαι, δεν ακούω, καλά πάμε!!!! :shock::shock::shock::shock: .....η αντίστροφη μέτρηση άρχισε!!!! :o:o:o:o:shock::shock::shock::shock: ή μάλλον αρχίζει τον Ιούνιο!!!! :shock::shock::shock::shock::shock::shock::?

συμπεθέρα μπράβο στα παιδάκια και μένα έτσι μου αρεσει να είναι, ΄'οπως τα δικά τους!!!... :D ....οι γονείς είναι ήρεμοι? εγώ πιστεύω ότι αυτό είναι το κόλπο: με ήρεμους γονείς, βγαίνουν ήρεμα παιδιά....αν φωνάζεις ή μαλώνεις ή είσαι πολύ αυστηρός (όπως ο άντρας μου αυστηρός) πετυχαίνεις το αντίθετο αποτέλεσμα!!!!

Τόνια τι να σε συμβουλέψω δεν ξέρω...κράτησέ την απένταντί σου και μίλησέ της :roll::roll::roll: 2 μηνών ίσως καταλάβει!!!! :roll::roll::roll:

είδα ένα πολύ άσχημο όνειρο, ένα παιδάκι ήταν πεθαμένο και ήθελε να ζήσει και ....και ..... και ....κορίτσια δεν ξέρω αν ήταν το μπουμπούκι μου ή άλλο κοριτσάκι :cry::cry::cry::cry::cry::cry:

πάμε σχολείο.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερεα ομορφες!!!!!

Τι μου κανετε;;;;

Ερη μου τι τελεια που τα περιγραφεις!!!! Πολύ χαρηκα που περασατε καλα και που οι ανθρωποι εικει είναι τοσο καλοι και ευγενικοι…

Ελπιζω μετα από αυτά τα περιστατηκα ο συζηγος σου καπως να ηρεμησε και να μη σκεφτεται την επιστροφη του στην Ελλαδα!!!!

Τονια μου και εγω αυτό καταλαβα..ενας επιτυχημενος θηλασμος είναι πολυπλευρο θεμα…είναι συνισταμενη πολλων παραγοντων…

Δεν ξερω αν θα τα καταφερω στο νινι…γιατι τελικα ο Χριστοφορος ηταν σχετικα ευκολη περιπτωση…μακαρη !!!

Νατασα μου ναι το be safe το πηραμε από το Λυτω με το Isofix γιατι το αμαξη του μπαμπα μου εχει Isofix και δεν ηθελα να μπλεχτουν με ζωνες κλπ..

Πηραμε το 0-18 αλλα καμια σχεση..ειναι πιο ψιλο από αυτό που εχω και θα μας βγαλει μια χαρα μεχρι τα κιλα του και τον πρωτο καιρο αμα χρειαστει θα μπαινει μεσα και το νινι με το ειδικο μαξιλαρι.

Για μας ακομα δεν εχουμε παρει αν και εχω ψιλοκαταληξει στο Young Sport της Recaro το 9-36 αλλα θα δουμε…θεωριτικα εχουμε ακομα περιθωρια..αλλα βλεπω ότι το κεφαλακι του Χριστοφορου ηδη προεξεχει λιγο..ειπαμε ειανι κοντο παιδι αλλα εχει μεγαλυτερο κορμο από ποδια..ουτως η αλλως μεχρι να γεννηθει το νινι πρεπει να παρουμε καινουριο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από μένα.

Μητσάκι καλά αποτελέσματα. Ευχομαι να μην ειναι τιποτα. Όντως η κάθε στιγμή με τον συντροφό μας είναι πολύτιμη αλλά εγώ από χτες είμαι σκύλα και δεν του μιλάω. Ήρθε στις 8 το βράδυ ο κύριος άρρωστος. Μου είπε όλο χαρά ότι το πρώτο ΣΚ του Ιουνίου δεν θα το δουλεψει! Ε δεν μας @#$$%^&&! Αλλοι δεν υπαρχουν δηλαδή; Πρέπει μόνο ο δικός μου να δουλευει;

Μου εφερε λουλούδια χτες και μόνο που δεν του τα έφερα κολλάρο. Ερχεται μια φίλη για καφέ. Πάω να θηλάσω για να αδειάσουν λίγο τα μπιτόνια μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα .

να σας ρωτησω ...ποσο πιθανο ειναι να γεννησω την επομεη ευδομαδα ?....τι ρωταω ε ?

θα φυγει το πλοιο παλυ και δεν τον αφηνουν εδω με τιποτα ...τους εχει ζαλισει ο Κ να τον αφησουν και αυτοι δεν καταλαβαινουν τιποτα .... :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

δεν ειναι πολλες μερες ειναι απο δευτερα μεχρι παρασκευη αλλα ......

αυριο εχω γιατρο ,να δω τι θα πει με τις πιθανοτητες ....

αλλα και παλυ να μην υπαρχει πιθανοτητα να γεννησω δεν μας βολευει καθολου εχουμε να κανουμε καποια πραγματα πριν την γεννα και πρεπει να ειναι εδω .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...