Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτιου Νο.40 - Ηρθε η Ζιζελ!!!!!


Recommended Posts

Χρύσα προφανώς ανοίγει η λεκάνη

Λένα μήπως να πάς και σε καμιά άλλη παιδίατρο να είσαι σίγουρη?

Παναγιώτα αν δεν σε ξαναπετήχω καλά να περάσετε

Μια χαρά η ανάπτυξη του μπέμπη :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

παναγιωτα καλα να περασετε!!!!!

νατασουλα δε θαπαω σε αλλη, οχι ακομα

σημερα του εχουν φυγει ολα τα σπυρακια κ γενικα ειναι πολυ καλυτερα

δηλ αν ειναι δυνατον, θυμωσα πολυ μαζι της!1

στο δευτερο που θα ερθει με το καλο δεν προκειται να παω εκει, θα την αλλαξω ΣΙΓΟΥΡΑ!!

σας πεθυμησα κοριτσαρες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα Λενα η παιδ.οτι να ναι ρε συ!!!! :lol::lol:

Σισσακι να δεις αυριο που η Καρολ θα σας ρωταει γιατι δεν ηρθα!!!!! :roll::roll::lol::lol:

Φραν στ Αγρινιο θα παω για καμια βδομαδα.Εχει να πέσει υπνος!!!!!!!

Λενακι τελικα το μωρο ηρεμησε χθες το βράδυ;;;

Χρυσα αυτο που θυμαμαι ειναι οτι στη 2η εγκυμοσυνη "βαρυνα" πιο γρηγορα.Δηλαδη το μωρο το ενιωθα οτι θα βγει απο κατω με το που μπηκα στον 7ο. Η λεκανη δε θυμαμαι να με πονουσε ομως.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε και η δικη μου ειναι ανοιχτη..γεννικα δεν ειχα θεμα λεκαλης οτε..αλλα τωρα ποναει..σε βαθμο που δεν μπορω να περπαρισω..και τι..ειμαι μολις 25 ευδομαδων..

τεσπα..θα δουμε..θα τον παρω το απογευματακι τηλεφωνο γιατι κυριως η πιεαση στο πιπι με ανισυχει και οχι τιποτα αλλο..

Ε Ρε Παναγιωτα ..εχει να πεσει φαη στο Αγρινιο!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιώτα καλά να περάσετε, Καλή Ανάσταση και καλή ξεκούραση :x

και εγώ δεν θυμάμαι να είχα τέτοιες ενοχλήσεις, οπότε Χρύσα δεν μπορώ να σου πω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα και φαι και ξεκουραση γενικοτερα!!!!! :D:D:D

Εσεις τι θα κανετε;;;Οι υπολοιπες;;;

Σας αφηνω για την ωρα.Ελπιζω να μπω αυριο πριν φυγουμε να σας γραψω τις ευχες μου και να διαβασω και νεα απο τη Γωγουλα!!!

Byeeeeeeeeeee !!!!(emotikon που χαιρεταει και στελνει φιλακια!!!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσακι να δεις αυριο που η Καρολ θα σας ρωταει γιατι δεν ηρθα!!!!! :roll::roll::lol::lol:

.

χαχαχα!!!!!!!!! καλα ντε φιλεναδες μην βαρατε το ρυζακι... :lol::lol::lol: αμεσως η Σισσυ ετοιμη να με κραξει...μωρη σουπια δεν θα ρθεις αυριο ....θα σε βρασωωωωωω :D:D:D:D:lol::lol:

προς το παρον σε φιλωωωωωωωωωωωωωωωωω!!

παναγιωτα μουυυυυυυ καλα να περασεις αγαπη μου!!!!!!!!!!!

εχω πολυ δουλειαααα :evil::evil: χθες ετρεχα σαν παλαβη !!!!!!!! η θηλυκια ταζουλινα θα με αποκαλουσα!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol: ενα πραγμα θα σας πω ...απο το πρωι στη δουλεια πηγα μετα να παρω ρουχα του παπιου...εψαχνα ..εψαχνα...εχω θεμα με το νουμερο της ειναι ψηλη πανω απο το μεσο ορο..αλλα και συναμα αδυνατη κατω απο το μεσο όρο.. :roll: κατα συνεπεια το νουμερο που της παιρνω για παντελονια ειναι μεχρι 2 ετων...πηρα κατι απο 2- 3 και ηταν σαν την βρακα του παππου!!!!!!!! :lol::lol::lol:

μετα πηγα σουπερ..μαναβη...εφτασα 8 :o:o και επρεπε ν αξεβαφτω ..να κανω μπανιο λουσιμο...και μεχρι τις 9 να χω μαγειρεψει σπανακορυζο και να χουμε μπανιαρει και το παπι....γιατι 9 ξεκιναει η ζουζου!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol:( ζωη της αλλης) ετσι το λεει η λυδια...

αλλα ξενερωσα τρελα με το νησι...τοοοοοσο βυζι ...ελεος ρε κοριτσια..δνε ξερω αν συμφωνειτε αλλα όταν προκειται για σειρα ποιοτικου επειπεδου..!!!!!!!!!!!!!!!.χανει πολυ με τοσες πολλες σκηνες..τι λετε εχω αδικο???????????? :roll::roll:

μακια...μεχρι να με αφησουν ν αποσταρω...περασε ποση ωρα... :evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω μου να σου ζησει η ζιζελ!!!!!!!!!!!!!!!

sas grafw ksaploti giauto kai tha grapsw etsi gia eukolia.

simera piga gia ilektrokardiografima ....h gwgw den efige apo to mialo mou kai ematha ta nea apo thn panagiwta ....

xrysa apo ton eixa arxisei na ponaw pantou!!!!!!!!!!!!!!!

sta elega k den me pisteues .

ax den mporw na grapsw polla me ena xeri

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στο μεγκα ο μαμαλακης ειναι στην ολυμπο καρπαθου..βλεπω κ κλαιω..

μα τί δυνατες αναμνησεις..1 χρονια εμεινα κ δε θα την ξεχασω ποτε!!!!!!

παναγιωτα μου καλη ανασταση!καλα να περασετε!

θα γραψω αργοτερα..παω να συνεχισω να κλαιω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενα ο,τι να ΄ναι... :evil::evil::evil:

βρε μηπως να πηγαινες καμια βολτα κ απο τον δικο μου παιδιατρο καποια στιγμη να δεις αν σου κανει;; :?:? στον ευοσμο ειναι!

ευτυχως παντως που δεν ειναι ανεμοβλογια!!!!

αντε να γινετε καλα να ξεχυθουμε στα παρκα!!

φιλακια πολλα!!α!ελπιζω να συγχρονιστουμε καποια στιγμη πριν την ανασταση στα τηλεφωνα!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

χρυσα..δε θυμαμαι..τον τελευταιο μηνα ενιωθα σιγουρα μια πιεση..κ οταν πατουσα το δεξι ποδι κατω,πονουσα..σαν τσιμπημα,τραβηγμα..ποτε δεν εμαθα τί ηταν βεβαια.. :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:x:x:x:x:x:x:x

ηρθε η νυφουλα μου :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:[smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

γωγωρα τα καταφερες..γεννησες κ χωρις επισκληριδιο..

εγω ελεγα δε θα τα καταφερεις :oops::oops::lol::lol::lol::lol:

ολα του κοσμου τα καλα να εχει η κορουλα σου..

να χαιρεστε τα κοριτσακια σας...με το καλο ο γιος :lol::lol::lol:

καλημερα σε ολες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θουλιτσα σοβαρα;;χωρις επισκληριδιο;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;!!!

Γωγω εισαι ΘΕΑ!!

Καλε οποια ξερει,πειτε λεπτομερειες!!!

να σας ζησει κ παλι!!

θου να χαιρεσαι την νυφη σου!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι τη πηρα τηλ χωρις να ξερω αν γεννησε..καν δε ειχα μπει φορουμ

κ μικλησα λιιιιγο μαζι της..κ με ειπε λιγα..μιλησα κ με το συμπεθερο.. 8-)8-)

μετα μπηκε μια μαια απ τη κλινικη..μαλλον να της πει οτι δε εχει γαλα κτλ :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::x:x:x:x:x:x:x

χωρις επισκληρηδιο??????????? ουαουυυυυυυυ που λεει και ο φιλιππακος! :lol::lol::lol::lol:

σα νας ζησει να ειστε μαι υπεροχη οικογενεια και να εχετε ολα τα καλα του κοσμου!!!!! :x:x:x:x:x:x:x:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

σας φιλω κοπελες :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα νεα μου τωρα..εχω κατι νευραααααααα :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

χθες που λετε ο μικρος ολη μερα δε εκανε κακα..κ ζοριζοταν..το απογευμα νααα κλαμα..ολο προυτ κ προυτ αλλα τιποτα ...

γυρναμε ατη βολτα μας..παω να αναψω καλοριφερ τσιφος :shock:

με τα πολλα..ενας μαλακας ενοικος που μενει εδω ΔΕ πληρωνει κοινοχρηστα..δε εχει λεει..αλλα να αναβει καλοριφερ να χρησιμοποιει το ασανσερ ξερει ο μαλακας..

οποτε επειδη πολλες φορες μαλωσε με τον πρωην διαχειριστη μας το αφησνα ετσι..

δε εχει πληρωσει 4 μηνες..κ ετσι ο καυστηρας τελειωσε που ειναιτο χιεροτερο αν τελειωσει το πετρελαιο γτ μετα θελει εξτρα λεφτα για συντηρηση

οποτε εμεινα να κρυωνω.κ φοβομουνα για τα μικρα..ιδιως το μικρο

κ σημερα μιλησα με 2-3 ατομα κ τελικα ο μαλακς δε πλρωνει..με τη απο πανω μιλησα γτ κ αυτη εχιε παιδι κ του γραψαμε γραμμα να πληρωσει κτλ

το βραδυ σεκφτομαι να παω κατ ιδιον αλλα θα το ξεχεσω..τα χω παρει

στα τετοια μου να δε εχειλεφτα να κοψει απο αλλου(βενζινες κιν)κ ας πληρωσει πετρελαιο

κ στη τελικη?????????να μη αναβει καλοριφερ ο ιδιος..

οποτε κοιμηθηκαμε χωρις θερμανση

κλιματιστικο εχουμε αλλα δε αναψα..

κ ξυπμησε ο μπεμπης να φαει κ χεστηκε κιολας..κ λερωθηκε το φανελακι..

παω στο δωματιο του θοδωρη..να πρω φανελακι κ λεω δε το σκεπαζω κ αυτον?

κ ξυπναει....κ ναααααααααααααααααααα κλαμα κ κακο..

να φψναζει μανουλα κ συγχρωνος να εμ διωχνει :shock::shock:

επι μια ωρα να κλαει..κ οσο δε θελω να με ακουν οι απο πανω..

κ τελικα α περνω κ λεω ελανα παιξουμε κ λεει ναι :shock:

κ παμε σαλονι αναβω φως κ κοιτιομασταν επι 5 λπετα

μετα τονπαω κρεβατι κ νααα κλαμα κ μετα ανελαβε ο μπαμπας κ του λεγε παραμυθια κ μετα απο 1,30 ωρα κοιμηθηκε...

ελεοςςςςςςςςςςςςς :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

κ 7,10 ξυπνησε οριστικα :twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ιουλια οτι θα αλλαξω θα αλλαξω.. δεν υπαρχει περιπτωση!!!

ηθελα ετσι κ αλλιως, σας το ειχα ξαναγραψει, δεν ημουν ποτε ευχαριστημενη απο αυτην.. αλλα μετα το χτεσινο!! ε ελεος!!

ρεσυ θουλη σοβαρα μιλας?? καλα λες το πετρελαιο ξερει να το καιει ομως... τωρα τι μπορει να γινει δεν ξερω για αυτο το θεμα αλλα ελεος! υπαρχουν κ οικογενειες με παιδια, δε γινεται να μη λειτουργει το καλοριφερ!!!!!

πω πω ρεσυ τι νουμερα σας κανει ο θοδωρης!!!! :shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΕΣ ΖΙΖΕΛ!!!!!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Γωγουλα μου να σου ζησει!!!!!!Μονο ευτυχια να βρουν στη ζωη τους και τα δυο σου κοριτσακια!!!!!!! :-*:-*:-*:-*

Χωρια επισκληριδιο ρε θηριο;;;;;;;Φανταζομαι μπινελικι που θα εφαγαν οι γιατροι και οι μαιες!!!!!!! :lol::lol::lol:

Θου δε ξερεις αλλες λεπτομεριες να μας πεις;;;

Σε π..ξε ο ντοντος το βραδυ ε;;;; κι εμενα στις αρχες ξυπνουσε με κλαμα μολις ξυπνουσε η μπεμπα,αλλα τωρα συνηθισε και ναι μεν ξυπναει αλλα μολις του πω "κοιμησου αγαπη μου ειναι νυχτα ακομη" ξανακοιμαται ευτυχως..βεβαια επειδη ειμαι λιγο σκυλα δε του αφησα και πολλα περιθωρια..δηλ ουτε βολτες στο σαλονι ουτε παραμυθακια μεταμεσονυχτια... :? απλως πηγαινα του εδινα φιλακι του ελεγα να ξανακοιμηθει και θα παιξουμε το πρωι κι εφευγα..

Οσο για το μαλακα που φταιει για το πετρελαιο,δε γινεται εφοσον δε πληρωνει να του κοψει ο διαχειριστης τη θερμανση μονο στο δικο του διαμερισμα;;;;

Παναγιωτα φευγεις;;;;που θα πας καλε;;;για πασχα;;;;

Λενακι ρε συ εμενα η παιδιατρος δεν εκανε ουτε της ηπατιτιδας στον Αλεξ οσο ημουν εγκυος γιατι λεει μπορει να κολλουσα κατι απο τα κακα του οταν αλλαζα...δε θυμαμαι ομως τι ακριβως...δε κανεις καμια ερωτηση;;; :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τονια τι να την ρωτησω??? αυτη μου ειπε οτι περναει ανεμοβλογια απο το εμβολιο ενω ειχε κανει το εμβολιο της ηπατιτιδας!! :lol::lol::lol::lol::lol: κ πολυ αμφιβαλλω τελικα αν τα καλοκοιταξε τα σπυρακια.... σημερα εχουν εξαφανιστει ολα ως δια μαγειας! μαλλον κατι τον πειραξε...

δεν ασχολουμαι αλλο... απλα θα την αλλαξω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μόλις μίλησα με την Γωγώ!!!! :D

όλα καλά, μέσα σε ένα τέταρτο από 2εκ διαστολή πήγε 10!!!!!!...τα είδε όλα είπε αλλά όλα ξεχασμένα....και θήλασε και 2 φορές μέχρι τώρα!!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause::-bd

α και βγαίνει το Μ. Σάββατο!!! :D:D

να πω τώρα τις συγκρίσεις μου: μόνο που δεν με έδειραν στο τηλέφωνο οι του Έλενα!!!! :o:o:o μα τι αγένεια Θεέ μου!!!! ενώ στο ΡΕΑ που γέννησε η Παναγιώτα μέσα στην ευγένεια ήταν! :!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχαχ..Αργη...πολυ καλο...εμ τι να γινει..ετσι ειναι αυτα!!!

Μπραβο στη Γωγω...να ρε τοκετος...μακαρη και οι αλλες δυο τσουπρες να εχουν τετοιες γεννες!!!!

Α Σημερα διαβασα οτι στο ΡΕΑ εγινε η πρωτη γεννα ασθενους που ειχε κανει μεταμοσχευση καρδιας..με καισαρικη φυσικα αλλα το καλο ειναι οτι μητερ απου ειχα κανει μεταμοσχευση καρδιας..εφερε στον κοσμο ενα υγηεστατο μωρο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγωωωωωωωωωωωωωω! Τα κατάφερες!!! Επιτέλους γέννησες! Να σας ζήσει το νέο μέλος! Μπράβο! Πάμε για καφέ τώρα που ξεμπέρδεψες!!!! :)

ΜαμαΘουλ κουράστηκα μόνο που το διάβασα το μηνυμα. ΖΖΖΖζζζζζ.... Κουράγιο, θα περάσει. Θα στρώσουν τα πράγματα.

Τα δικά μου νέα ειναι ότι εντόπισα την πηγή. Εγώ δίνω αίμα στο παιδί. Ευτυχώς. Αλλιώς θα είχα μεγάλη ανησυχία. Η ρώγα μου, ενώ δεν έχει κάποια μεγάλη πληγή ορατή, ματώνει την ώρα του θηλασμού. Γιατί το κάνει, δεν ξέρω. Μίλησα με τον παιδίατρο και μου είπε ότι τα σκούρα κακά είναι επειδή υπάρχει αίμα στο στομάχι της και μάλλον είναι από μένα. Και εφόσον το παιδί τρώει με όρεξη, δεν πρέπει να ανησυχω.

Η Δανάη είχε πυρετό το μεσημέρι. Και έξω έχει χαρά θεού. Κρίμα το μωρό μου. Είμαι και εγώ κλεισμένη μέσα.

Χαιρετώ τα πλήθη του νέου τρένου. Παω να σας διαβασω!

ΑΑΑα θελω και εγώ να μιλήσω στη Γωγώ. Μου δίνετε τα στοιχεία;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...