Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 2010 Νο12-ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΑΣ ΓΕΝΕΘΛΙΑ!!!


Recommended Posts

Έλα βρε Θένα..Τί πρωτότυπο αυτό που μας λες!!!Πλάλα σου κάνω..Περαστικά στο μωράκι σου!!

70? Σαν πολλά δεν είναι? Δεν ξέρω από εμπειρία γιατί δεν έτυχε να τον καλέσω στο σπίτι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 881
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΜΕΡΑ Κ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Η ΜΙΚΡΗ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΛΛΑ ΜΠΟΥΚΩΣΑΜΕ ΕΓΩ Κ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΤΗΣ. ΠΟΥΘΕΝΑ ΔΕ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ...ΚΛΑΨ, ΚΛΑΨ.... :cry::cry::cry::cry::cry:ΡΕΝΑΤΑ ΧΙΛΙΟΧΡΟΝΟΣ Ο ΓΙΟΚΑΣ ΣΟΥ ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΤΕ!!!!!!!!!!!! ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΛΕΙΣΟΥΡΑ....ΜΑΡΙΑ ΚΩ Η ΚΟΡΑΚΛΑ ΣΟΥ ΘΕΑ!!!!!!! ΑΛΕΚΑ Η ΣΑΝΤΥ ΤΕΛΕΙΑ, ΑΦΗΣΕ ΝΑ ΜΑΚΡΥΝΕΙ ΤΟ ΜΑΛΛΑΚΙ ΤΗΣ!!!!ΘΕΝΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑ ΣΑΣ(ΟΝΤΩΣ ΣΥΜΦΕΡΕΙ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙ ΚΑ ΤΑ ΤΡΙΑ ΠΑΙΔΙΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ).ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ Κ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΕΠΑΝΕΛΘΩ ΜΑΤΣ ΜΟΥΤΣ!ΠΙΑΣΤΕ ΤΟ ΜΑΗ ΚΑΛΑ...!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ....

ΚΑΛΕ ΑΦΗΣΤΕ ΤΟΝ ΜΑΗ, ΜΙΑ ΚΑΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΧΑΛΙΑ ΚΑΙ ΠΙΑΣΤΕ ΤΟ ΜΑΓΙΟΞΥΛΟ !!!! ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΕΙΝΑΙ.

ΜΟΛΙΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΤΟ ΑΝΤΡΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΠΙΑΣΩ ΝΑ ΣΚΟΥΠΙΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΣΦΟΥΓΓΑΡΙΣΩ ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΕΧΕΙ ΜΠΟΥΣΟΥΛΗΜΑ.

ΕΛΕΝΑΚΙ ΚΑΛΑ ΤΑ ΛΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ. ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΤΟ ΕΦΑΡΜΟΣΩ. ΑΛΛΑ ΕΔΩ ΜΠΑΙΝΟΒΓΑΙΝΟΥΝ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΟΙ ΟΙΚΕΙΟΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΞΕΡΟΚΕΦΑΛΟΙ. ΠΑΡ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ.

ΜΑΡΙΑ ΑΠΟ ΠΑΤΡΑ ΚΑΙ ΜΙΚΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΚΙ ΕΣΑΣ. ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ!!!ΕΔΩ ΚΑΙΡΟΣ ΧΑΛΙΑ ΒΡΟΧΗ,ΑΕΡΑΣ ΜΑΣ ΧΑΛΑΣΕ ΤΑ ΣΧΕΔΙΑ ΜΑΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΣΠΙΤΑΚΙ ΘΑ ΨΗΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ..

ΜΙΚΑ ΜΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ ΟΠΟΤΕ ΒΡΕΙΣ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΒΑΛΕ ΚΑΜΙΑ ΦΩΤΟ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ ΣΟΥ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΜΑΡΩΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΚΛΑ ΣΟΥ...ΕΠΙΣΗΣ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΕΣ, ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ? ΡΕΝΑΤΑ ΜΟΥ ΧΙΛΙΟΧΡΟΝΟΣ Ο ΓΙΟΚΑΣ ΣΟΥ, ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ!! ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΚΙ ΕΣΥ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ.ΣΟΥΠΕΡ ΔΩΡΟ Ο ΚΑΚΤΟΣ!!!!ΚΙ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΕΧΕΤΕ ΠΟΥ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΝ ΧΡΟΝΙΑ ΤΟΥΣ ΠΟΛΛΑ!!! ΕΜΕΙΣ ΤΑ ΙΔΙΑ :(:(:( ΑΥΡΙΟ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΣΕ ΠΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΤΑ ΞΑΝΑΠΟΥΜΕ...ΕΛΠΙΖΩ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ.ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΣΑΣ ΧΑΙΡΕΤΩ ΓΙΑΤΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΣΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΟΥ.Μ'ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΑΥΤΗ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ, ΕΧΩ ΚΟΥΡΑΣΤΕΙ ΚΙΟΛΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΛΕΙΣΟΥΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΦΤΙΑΧΝΩ ΛΑΠΑ ΚΑΙ ΝΑ ΑΛΛΑΖΩ ΠΑΝΕΣ...ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΑΥΤΟ ΚΑΝΩ...ΕΛΕΟΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες μου, τί κάνετε?

Καλό μήνα!!! Εμείς σήμερα μεγαλώσαμε!!! :lol::lol: Κλείνουμε 11 μηνών!!!

Σήμερα είχε ωραία μέρα, ήρθε ο κουνιάδος μου με τη γυναίκα του και το παιδί τους το ένα και πήγαμε για καφέ!! Ο Κωνσταντίνος κύριος στην καφετέρια!!! Κοίταγε τα παιδάκια που έτρεχαν στην πλατεία και τσίριζε!!Η συννυφάδα μου μας είπε ότι προχθές η ξυνή πήγε και της ψώνισε στο παιδάκι της το άλλο, που είναι ένα μήνα μικρότερο από τον Κωνσταντίνο..ρούχα και παιχνίδια..τα άκουσε και ο άντρας μου..δε πειράζει, δε λείπουν του Κωνσταντίνου ούτε τα δώρα της, ούτε η αγάπη της..

Αχ Ζέτα μου..Μακάρι να γίνει γρήγορα καλά η κορούλα σου..μακάρι μακάρι.. :ympray::ympray::ympray:

Μίκα μου περαστικά σας..

Οι υπόλοιπες τί κάνετε? Πιάσατε τα λειβάδια με τα λουλούδια σήμερα?

Αχ Ρενάτα μου καλό αυτό που λέει η Έλενα αλλά εγώ δε μπορώ να το εφαρμόσω.. :( Πιο μικρός που ήταν του είχα ένα ένα μεγάλο σαν παπλωματάκι-ριχτάρι (που δεν ήθελα) και το έστρωνα κάτω και δεν τον άφηνα να μπουσουλήσει στο χαλί..τώρα μπουσουλάει ελεύθερα παντού....απλά συνέχεια του πλένω τα χεράκια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!!!!

Κ ΕΔΩ ΣΗΜΕΡΑ ΨΙΛΟΒΡΟΧΟ ΑΕΡΑΣ ΚΤΛ!!!!! ΤΟ ΞΕΡΑΜΕ ΟΜΩΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΝΟΝΙΣΕΙ ΤΙΣ ΣΥΝΗΘΙΣΜΕΝΕΣ ΕΞΟΡΜΗΣΕΙΣ ΜΑΑΣ!!!!!

ΑΦΗΣΑΜΕ ΛΟΙΠΟΝ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΣΤΗΝ ΓΙΑΓΙΑ Κ ΠΗΓΑΜΕ ΣΕ ΜΙΑ ΤΑΒΕΡΝΟΥΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΕΟΥΛΑ!!!! ΓΙΟΡΤΑΖΕ Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΤΗΣ ΦΙΛΗΣ Μ Κ ΤΑ ΣΥΝΔΙΑΣΑΜΕ ΟΛΑ ΜΑΖΙ :D

ΕΙΧΑΜΕ Κ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ!!!! ΜΠΕΝΟΥΜΕ ΛΟΙΠΟΝ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΝΑ ΚΑΤΣΟΥΜΕ 8 ΑΤΟΜΑ Κ ΡΩΤΑΜΕ ΤΟΝ ΣΕΡΒΙΤΟΡΟ!!!! ΚΑΠΜΙΖΟΥΜΕ Η ΝΑ ΚΑΤΣΟΥΜΕ ΕΞΩ????? ΚΑΠΝΙΖΟΥΜΕ ΛΕΕΙ!!!!!!!!!!!

ΜΑΣ ΦΕΡΝΕΙ ΤΑΣΑΚΙ ΑΝΑΒΟΥΜΕ ΤΣΙΓΑΡΟ 3 ΑΤΟΜΑ ΚΑΠΝΙΖΑΜΕ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΤΡΑΠΕΖΙ1!!! ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΚΑΘΟΝΤΑΙ 2 ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΜΕ 4 ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΗΛΙΚΙΑΣ ΑΠΟ 4-8 ΧΡΟΝΩΝ!!!!!!

ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΜΑΣ ΣΤΡΑΒΟΚΟΙΤΑΝΕ!!!! ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ!!!!! ΦΩΝΑΖΟΥΝ ΤΟΝ ΥΠΕΥΘΥΝΟ Κ ΤΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΠΑΡΑΠΟΝΑ!!!ΕΡΧΕΤΕ Ο ΚΑΗΜΕΝΟΣ ΜΑΣ ΛΕΕΙ....ΣΥΓΝΩΜΗ ΔΕΝ ΦΤΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΟΙ ΠΙΣΩ ΚΑΝΑΝΕ ΠΑΡΑΠΟΝΑ ΔΕΝ ΜΟΡΟΥΝ ΝΑ ΦΑΝΕ!!! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: ΜΑΣ ΠΕΡΝΕΙ ΤΟ ΤΑΣΑΚΙ Κ ΜΑΣ ΤΣΑΚΩΝΟΥΝ ΚΑΤΙ ΝΕΥΡΑΑΑΑΑ ΜΑ ΚΑΤΙ ΝΕΥΡΑΑΑΑ Κ ΑΡΧΙΖΟΥΜΕ ΤΟΝ ΣΧΟΛΙΑΣΜΟ!!!!

ΕΝΤΩΜΕΤΑΞΥ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΦΑΓΑΝΕ Κ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΝΑ ΤΡΕΧΟΥΝ ΝΑ ΠΗΔΑΝΕ ΝΑ ΠΕΤΑΝΕ ΠΡΑΜΑΤΑ ΝΑ ΡΙΧΝΟΥΝ ΤΑ ΜΠΟΥΦΑΝ ΜΑΣ!!!!!3

ΓΥΡΝΟΥΣΑΜΕ Κ ΕΜΕΙΣ Κ ΚΟΙΤΟΥΣΑΜΕ ΜΕ ΤΡΟΠΟ ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΚΟΙΤΟΥΣΑΝ ΑΥΤΟΙ!!!! Κ ΣΧΟΛΙΑΖΑΜΕ ΔΥΝΑΤΑ ΜΠΑΣ Κ ΜΑΣ ΑΚΟΥΣΟΥΝ!!!!

ΠΑΝΕ ΛΟΙΠΟΝ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΕ ΕΝΑ ΕΤΟΙΜΟ ΡΕΖΕΡΒΕ ΤΡΑΠΕΖΙ ΣΤΡΩΜΕΝΟ ΜΕ ΤΑ ΠΙΑΤΙΚΑ ΤΟΥ ...Κ ΤΑ ΚΑΝΟΥΝ ΟΛΑ ΛΕΙΜΠΑ!!!!! ΠΑΕΙ Ο ΣΕΡΒΙΤΟΡΟΣ ΤΑ ΚΑΤΕΒΑΖΕΙ ΜΕ ΠΟΛΛΥ ΕΥΓΕΝΙΚΟ ΤΡΟΠΟ Κ ΛΕΕΙ Η ΜΑΝΑ!!!! :twisted::twisted::twisted: ΜΑ ΓΙΑΤΙ????? ΤΙ ΕΝΟΧΛΟΥΣΑΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΚΕΙ ΤΩΡΑ??>?>????

(ΠΑΡΕΠΙΠΤΩΝΤΟΣ ΜΗΛΑΜΕ ΓΙΑ ΕΝΑ ΜΑΓΑΖΑΚΙ ΜΕ 7 ΤΡΑΠΕΖΙΑ ΣΤΡΙΜΩΧΤΑ ΜΙΑ ΤΡΥΠΑ ΔΗΛΑΔΗ....ΚΟΥΤΟΥΚΑΚΙ)

ΕΕΕΕ ΕΙΧΑΜΕ ΑΓΑΝΑΚΤΗΣΕΙ!!!!

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΦΑΓΑΝΕ Κ ΣΗΚΩΘΗΚΑΝ ΛΕΜΕ ΔΥΝΑΤΑ :arrow: ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΘΑ ΗΣΥΧΑΣΟΥΜΕ!!!!!! ΤΟ ΑΚΟΥΣΑΝ Κ ΓΥΡΝΑΝΕ Κ ΛΕΝΕ... ΝΑΙ ΝΑΙ ΠΑΜΕ ΝΑ ΦΥΓΟΥΜΕ ΝΑ ΗΣΥΧΑΣΟΥΜΕ :twisted::twisted:

ΠΕΣΤΕ ΜΟΥ ΑΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΡΑΛΟΓΟΙ ΔΗΛΑΔΗ??????? ΠΑΣ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ ΣΕ ΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ ΜΑΓΑΖΙ????????

ΚΑΝΕΙΣ ΠΑΡΑΠΟΝΑ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ????

ΑΛΛΑ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΑ ΑΜΟΛΑΣ?????????

Κ ΔΗΛΑΔΗ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΞΑΝΑΒΓΕΙ?????? ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΜΥΡΙΣΕΙ ΚΑΠΝΟ????? ΕΜΗΝ ΧΕΣΩ ΤΩΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!! ΑΝ ΔΕΝ Σ ΑΡΕΣΕΙ ΜΗΝ ΤΑ ΒΓΑΖΕΙΣ!!!!! ΟΠΩΣ Κ ΕΓΩ Κ Η ΚΟΠΕΛΕΣ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ ΜΟΥ ΟΛΟΙ ΑΦΗΣΑΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΟΙ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟΣ!!!! 7 ΠΑΙΔΙΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΑΜΕ Κ ΕΜΕΙΣ ΝΑ ΠΑΘΟΥΝ ΠΛΑΚΑ!!!!!!!!

ΜΑΡΑΚΙ ΤΑ ΔΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΠΟΥ ΔΙΝΕΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΣΟΥ Ο ΧΑΙΒΑΝΟΣ!!!!! :lol:

ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ!!!!! ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΑΓΩΝΙΟΔΩΣ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ!!!!!

ΡΕΝΑΤΑ ΜΟΥ ΟΧΙ ΝΑ ΤΟ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙΣ..... ΝΑ ΤΟ ΑΠΑΙΤΗΣΕΙΣ!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Έλενα μου, παράλογη δεν είσαι καθόλου..περίεργοι υπάρχουν παντού...κοιτάνε όλα τα άλλα και τα δικά τους όχι..εγώ για τον καπνό κάνω ότι εσύ για το χαλί!!! ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ το καπνισμα μέσα στο σπίτι αλλά και σε σπίτια πεθερικών, κουνιάδων κλπ..όποιος δεν του αρέσει να μας το πει να μην πηγαίνουμε!! ;) Φυσικά δεν το επιβάλλω σε άλλους μακρινούς συγγενείς, αλλά όπως είπες και εσύ, ξέροντας την περίσταση και το χώρο, αποφεύγω να πάω το παιδί εκεί..δε θα το πάω σε καφετέρια ή ταβέρνα αλλά επειδή έτυχε, καθόμαστε έξω..δε μου αρέσει να δημιουργώ πρόβλημα..γιαυτό και επειδή θέλω να προστατεύσω το παιδί μου από κάτι, αναλαμβάνω εγώ την ευθύνη και τις συνέπειες και δεν επιβάλλω στους άλλους να μου το προσέξουν!!Είπαμε όμως..εκτός από το σπίτι μου και σε πεθερικά και κουνιάδους,οι οποίοι το καταλαβαίνουν και μόνοι τους,φωνάζει και λίγο ο σύζυγος και όλα οκ!!! ;):lol::lol:

Επεισοδιακή η βραδιά σας ε??!!

Όσο για τα δώρα..το ξέρω... :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρες στις εργαζόμενες και νοικοκυρούλες, κούκλες μανούλες!!! Τί κάνετε? Πώς είστε?

Ο Κωνσταντίνος μόλις κοιμήθηκε και εγώ διαβάζω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!

ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΚΗΝΗΣΗ ΣΗΜΕΡΑ!!!!!! ΜΑ ΠΟΥ ΕΙΣΤΑΙ ΟΛΕΣ?????

ΜαΡΑΚΙ ΜΟΥ Κ ΕΓΩ ΤΑ ΙΔΙΑ!!! ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΠΝΙΣΤΕΣ Κ ΕΓΩ Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΠΑΝΤΑ ΚΑΠΝΙΖΟΥΜΕ ΕΞΩ!!!!! ΤΟ ΙΔΙΟ Κ ΑΝ ΠΑΜΕ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΣΠΙΤΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΑΙΔΙΑ ΟΠΟΙΑΣΔΗΠΟΤΕ ΗΛΙΚΙΑΣ!!!!

Κ ΟΠΟΥ ΠΑΜΕ ΣΕ ΔΙΚΟΥΣ ΜΑΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΠΑΙΤΩ Κ ΕΓΩ!!!!!! Κ ΣΕ ΣΠΙΤΙΑ ΠΟΥ ΚΑΠΝΙΖΟΥΝ ΠΟΛΛΥ ΑΠΟΦΕΥΓΩ ΝΑ ΤΟΝ ΠΗΓΑΙΝΩ!!!!! ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΚΗ Μ ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΠΧ ΕΧΩ ΝΑ ΒΡΕΘΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΚΤΩΒΡΗ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΧΩΡΙΣ ΤΣΙΓΑΡΟ Κ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΝΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΑΣΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΠΑΛΙ!!!!!!!

ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ ΝΑ ΣΤΟ ΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ...ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΕ ΚΟΒΕΙ Κ ΛΙΓΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ!!!!

ΑΛΛΑ ΣΕ ΕΝΑ ΜΑΓΑΖΑΚΙ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΕΚΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΙΣΑ ΜΕ ΤΟ ΣΑΛΟΝΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΑΔΕΙΑ ΚΑΠΝΙΣΤΩΝ Ε ΕΚΕΙ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΩ ΠΟΤΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ!!!!! Κ ΑΝ ΤΟ ΠΑΡΩ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΙΣ ΓΝΩΣΗΝ ΜΟΥ!!!!

ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΤΟ ΘΕΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΣΙΑΓΑΡΟ ...ΔΕΝ Μ ΛΕΙΨΕ ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΤΡΩΩ ΔΕΝ ΚΑΠΝΙΖΩ ;);)

ΑΛΛΛΑ ΗΤΑΝ Ο ΤΡΟΠΟΣ ΤΗΣ ΣΝΟΜΠ ΚΥΡΙΑΣ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΝΤΥΜΕΝΟ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΩΣ ΚΑΤΩ BURBERY!!!!!! ΑΥΤΟΣ Ο ΤΡΟΠΟΣ ΜΑΣ ΤΗΝ ΕΔΩΣΕ!!!!!!!! ΟΛΟΙ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΙΔΙΑ Κ ΤΑ ΑΦΗΣΑΜΕ ΣΠΙΤΙ ΣΥΝΟΛΙΚΑ 8!!!!! ΔΗΛΑΔΗ ΑΝ ΤΑ ΠΕΡΝΑΜΕ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΟΠΩΣ ΑΥΤΟΙΚ ΤΑ ΑΜΟΛΟΥΣΑΜΕ ΟΠΩΣ ΑΥΤΟΙ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΑΜΕ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ!!!!! :?

ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΑΣ ΜΗΝ ΣΥΓΧΗΖΖΟΜΑΙ :lol::lol::lol::lol:

ΗΛΙΑΝΑ ΤΙ ΕΠΑΘΕΣ ΠΑΛΙ????????????

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ????

ΑΛΕΚΑΚΙ ΞΕΚΙΝΗΣΕΣ ΔΟΥΛΕΙΑ

?????

Κ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::y32b4:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hello hello !!!!

Γρήγορα γρήγορα σας καλησπερίζω … έχω δουλίτσα σήμερις… ίσα που πρόλαβα να διαβάσω εν τάχει τα νέα σας!!!!

Περαστικούλια σε όλες τις αρρωστούλες κ τα παιδάκια τους !!!!!!!!!!!!!! Να γίνετε γρήγορα καλά … άντε γιατί έρχεται κι ο ανοιξιάτικος καιρός κ πρέπει να βγούμε έξω λίγο!!!!!

Χρόνια Πολλά σε όλες που γιορτάζουν αυτές ή οι αντρούληδές τους ή τα παιδάκια τους!!!!!!!

Να με συγχωρέσετε αλλά δεν έχω χρόνο για να αναφέρω κάθε μία χωριστά!!!!

Εμείς είμαστε καλούτσικα … την Παρασκευή ξενυχτίσαμε (μάλλον από δόντια) Σάββατο ανεβάσαμε ένα 38,5 κ με λίγο deponaki το προσπεράσαμε κ λίγες μυξούλες μέχρι σήμερα το πρωι…. Είναι πρησμένα τα ουλάκια της πάλι… !!! Θεωρώ ότι είναι δόντια !!!

Κατά τ άλλα ευχαριστήθηκα το παιδάκι μου το ΣΚ αφού κάτσαμε συνέχεια σπίτι… !!!! ……..καταλαβαίνει τα πάντα σχεδόν …. Μου κάνει τόσο μεγάλη εντύπωση που ένα τόσο δα μικρό πλασματάκι που ούτε καν περπατάει κανονικά ακόμα… που δεν μιλάει… που πριν λίγο καιρό ακόμα το μόνο που έκανε ήταν να κουνάει το χεράκι της κ να με κοιτάει… τώρα κάνει τόόοοοοοοσααα πολλάαααααα..… με αγκαλιάζει …μου κάνει νάζια… με φιλάει (με τον δικό της μοναδικό τρόπο….. με κρατάει από το χεράκι κ έρχεται όπου της πω… καταλαβαίνοντας τι της λέω κάθε φορά…. Έρχεται κατευθείαν πάνω μου κάθε φορά που νιώθει ανασφάλεια κ δεν θέλει κάποιο ξένο….με κοιτάει με τόσο εκφραστικότατα μάτια όταν θέλει να μου «πει» κάτι… είτε αν τυχόν ακούσει σκυλάκι να γαυγίζει ή αν ακούσει τον κηπουρό ή όταν ακούει το κουδούνι ή το τηλέφωνο ή τη πόρτα να μπαίνει ο μπαμπάς της …. Είναι απλά απίστευτο !!!!!!! ….. και νομίζω ότι μόνο αν το έχεις ζήσει όλο αυτό μπορείς να το καταλάβεις !!!!! Δεν το πίστευα κι εγώ μέχρι να έχω πια το δικό μου παιδί το πόσο μεγάλη ευτυχία είναι !!!!!!!!!!!!!!! …κι ας έχεις τα ξενύχτια σου .. τη κούρασή σου… τα νεύρα σου …. Και ότι άλλο άσχημο…. Τα ξεχνάς αμέσως όλα μόλις βλέπεις αυτά τα μουτράκια !!!!!!!!!! :P

Σας φιλώ φίλες μου…….. !!!!!!!!!!!!!έτσι με έπιασε σήμερα…. το φιλοσοφικό μου :oops: !!!!! χαχαχαχαχα

:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια..........γεια σου βρε Dimi με τα φιλοσοφικά σου............πολύ ωραία τα λες..........

Βρε Αλέκα τι σε έπιασε και έκανες την πριγκίπισσα φανταρακι?????????Δεν την πήγαινες κομμωτήριο???????Και γω του τα κοψα λιγο τα μπροστα αλλα μεγαλωσαν παλι εσυ τις τα κοψες ολα...........είναι και κοριτσακι και θελει τα κοτσιδακια της.

Ελενα και Θενα να σας ζήσουν οι άντρες σας............Βρε Έλενα πήρες του ανθρώπου κάκτο???????? :lol::lol::lol::lol::lol: Δεν πας καλα..........Αφου σε αντέχει...........καλά να πάθει......... :lol::lol::lol::lol::lol: Και Έλενα μου στην Ελλάδα δεν έχει απαγορευτεί το κάπνισμα σε κλειστούς χώρους?????????Γιατί εγώ παίρνω παντού τον Ορέστη και κανένας δεν καπνίζει..................

Εμείς τα ίδια ξεκουραστήκαμε λίγο και πάλι στον αγώνα................Βαριέμαι............

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ????ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΣΑΣ????

ΣΗΜΕΡΑ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΝΑΝΕ ΠΟΔΙΑ ΜΕΣΗ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΡΩ ΚΑΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΣΤΡΩΣΩ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΟ ΚΛΙΜΑ...ΓΙΝΕΤΕ ΕΝΑΣ ΧΑΜΟΣ ΒΑΖΟΥΜΕ ΚΟΣΜΟ ΤΕΤΑΡΤΗ ΚΑΙ ΤΡΕΧΟΥΝ ΟΛΟΙ ΠΑΝΙΚΟΒΛΗΤΟΙ :lol::lol::lol:

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΧΑΜΕΝΗ???? ;) ΓΑΜΠΡΟΣ ΜΟΥ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ???? :D:D

ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΝΑ ΣΧΟΛΑΣΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΤΗΝ ΚΟΡΑΚΛΑ ΜΟΥ ΕΙΜΑΙ ΤΡΕΛΟΜΑΜΑ ΚΑΙ ΠΑΛΑΒΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ :D:D ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΧΟΜΕ...ΜΟΛΙΣ ΜΕ ΕΙΔΕ ΞΕΣΗΚΩΘΗΚΕ ΚΑΙ ΦΩΝΑΖΕ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΩ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ...ΑΥΡΙ ΘΑ ΠΑΩ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 11 ΓΙΑ ΚΑΝΑ 3ΩΡΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΕΤΑΡΤΗ ΚΑΝΟΝΙΚΑ...

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ !!! ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ?

ΩΡΑΙΑ ΤΑ ΛΕΣ ΒΡΕ DIMI MOY. ΚΙ ΕΓΩ ΤΑ ΕΧΩ ΣΚΕΦΤΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΥΤΑ. ΕΙΜΑΙ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟΝ ΑΠΟΧΩΡΙΣΤΩ.

ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΤΡΕΛΟΜΑΜΑ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ. ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ.

ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΕΧΕΙ ΑΠΑΓΟΡΕΥΤΕΙ ΤΟ ΚΑΠΙΣΜΑ ΠΑΝΤΟΥ ΑΛΛΑ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ ΩΣ ΓΝΩΣΤΟΝ ΚΑΝΕΝΑΣ ΝΟΜΟΣ ΔΕΝ ΕΦΑΡΜΟΖΕΤΑΙ. Η ΝΟΟΤΡΟΠΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΑΙΡΙ.

ΕΛΕΝΑ ΚΑΛΑ ΤΑ ΛΕΣ ΚΙ ΕΣΥ ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΠΑΙΔΕΙΑΣ. ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΤΗΝ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ.

ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ ΓΥΝΑΙΚΑ ΓΙΑ ΣΙΔΕΡΩΜΑ ΚΙ ΕΓΩ ΜΑΓΕΙΡΕΥΩ. Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΑΙΖΕΙ ΣΤΟ ΠΑΡΚΟ ΤΟΥ. ΟΠΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΘΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΓΙΑΤΙ ΣΗΜΕΡΑ ΞΥΠΝΗΣΕ ΣΤΙΣ 7 ΠΑΡΑ 15.

ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΑ ΔΩΡΑ ΤΩΝ ΚΟΥΜΠΑΡΩΝ. ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΒΡΟΥΜΕ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα νευρα μου :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: ειχα γραψει ενα ολοκληρο κατεβατο κ σβηστηκε γκρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

καλημερα κουκλιτσες μανουλες!!!!!!!!!!!!σας ελειψα??????πως ειστε??????????????τι κανουν τα παιδακια μας,μεγαλωνουν????????????καλε ποσα γραψατε παλι,πολυλογουδες????? :shock: :shock: :shock: ειδα κ επαθα να σας διαβασω :o :o :o !!!!!!!!!

εγω ειμαι μια χαρα δεν μπηκα δυο μερες τωρα γιται την πρωτομαγια βολταραμε ολη μερα κ χθες μαζευα εδω στο σπιτι,βολεψα τα χειμωνιατικα κ εβγαλα τα καλοκαιρινα,πλυντηρια, ενας χαμος με λιγα λογια.κ μετα το βραδυ δεν ειχα καθολου ορεξη να μπω!!!!!!!!!!!!!! τωρα θελω να παω να μαζεψω το δωματιο της αννας μαριας γιατι πηγε ο αγγελος ,ανοιξε την ντουλαπα της κ της εχει βγαλει ολα τα ρουχα εξω,φρικη!!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: !

απο χθες ποναει η μεση μου κ εχω εναν πονο κατω χαμηλα,ποιος ξερει τι να ειναι αυτο!!!! θα δουμε την παρασκευη που θα παω παλι στον γιατρο,αχχχχχ να ξαναδω παλι το αντρακι μου!!!!!!!!!!!

θα σχολιασω πιο μετα που θα εχω ξενευριασει!!!!!!! :twisted::twisted::twisted::lol::lol::lol::lol:

φιλια σε ολες κ σε ολα τα μωρακια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να'μαι κ παλι!!!!!!!!!λοιπον ας ξεκινησω να γραφω παλι αυτα που ειχα γραψει πριν κ σβηστικαν ολα!!!!!!

ελενα μου να κ μια φορα που ειμαι οκ κα δεν εχω τιποτα!!!! :lol::lol::lol::lol: μα καλα τι ξυνομυτιδες αυτοι παιδακι μου?!!!!!! :twisted::twisted::twisted: καλα πως την εχουνε δει?????? :twisted::twisted::twisted: ο χρηστος τι κανει??πως ειναι???? α παρεπιπτωντως θα ειναι κ συνονοματος με το μικρουλι

μου,πρωτα ο θεος χρηστο λεμε να το πουμε!!!!! :D:D;););):D

μαρακι μου συμφωνω απολυτα μαζι σου κοπελα μου,εχεις απολυτο δικιο!!!!!!τι κανετε ασεις??ο κωνσταντινος πως ειναι?????

συμπεθερουλα μου τι κανετε??πως ειναι η νυφουλα μου????δωσ'της ενα φιλακι στα μπουτακια της!!!!!!!ο γαμπρουλης σου ειχε λιγο μυξα προχθες , του καθαρισα μυτουλα κ τωρα ειναι οκ!!!!!!

ζετα μου στεναχωρηθηκα κοπελα μου,ελπιζω να μην εχει κατι το σοβαρο η μικρουλα μας,να γινει οσο πιο σηντομα γινεται καλα!!!!!οποτε μπορεσεις μπες κ πες μας τα νεα σας!!!!! σας σκεφτομαστε!!!!!!σας στελνω μια ζεστη αγκαλιτσα κ την αγαπη μου κ στις δυο σας!!!!!! :YMHUG::YMHUG::x:x:x:-*:-*:-*:YMHUG::YMHUG::YMHUG:

ντιμι μου πως εισαι κοριτσι μου?????πως ειναι σημερα η μικρουλα μας???????περαστικουλια σας συντομα!!!!!!!

ρενατα μου πολυ πρωι ξυπνησε σημερα ο μικρος ε?!!!!αντε ετοιμαζεστε σιγα σιγα κ εσεις για την βαπτιση σας,με το καλο!!!!!!!!!!

δεν θυμαμαι τι αλλο ειχα γραψει κοριτσακια μου!!!!!!!!

τα φιλια μου σε ολες σας κ σε ολα τα υπεροχα μωρακια μας!!!!!!!!

*συγχωρεστε με κοριτσια που δεν σας σχολιαζω ολες!!!!!διαβαζω διαβαζω κ μετα ξεχναω ποια εγραψε τι,

σας το λεω για να μην με παρεξηγειτε!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KOYKOY TZAAAAAAA!!!!!!! :lol::lol::lol: :

ΓΕΙΑ ΣΤΙΣ ΟΜΟΡΦΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΗΛΙΑΝΑ ΚΑΛΑ????????? :shock::shock: ΠΩΣ Κ ΕΤΣΙ :lol::lol::lol::lol: ΧΡΗΣΤΟ ΣΕ ΠΟΙΟΝ ΘΑ ΤΟ ΒΓΑΛΕΤΕ ΤΟ ΜΙΚΡΟ??????? ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΠΑΠΟΥ ΓΙΑΓΙΑ Η ΕΤΣΙ Σ ΗΡΘΕ????? :D

ΜΑΡΙΝΑ ΕΧΕΙΣ ΙΔΕΑ ΑΠΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΤΑΜΠΕΡΑΜΕΝΤΟ(ΜΗ ΧΕΣΩ) :lol::lol::lol: ΣΙΓΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΑΣ ΑΠΑΓΟΡΕΨΟΥΝ ΠΡΑΜΑ ΕΜΑΣ :lol::lol::lol::lol: ΚΑΙΡΟ ΕΧΕΙ Σ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΝΑΕ ΤΟΥ ΟΡΕΣΤΗ!!!! ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΘΙΣΙΟΥ ΚΤΛ ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΒΕΛΤΕΙΩΘΗΚΕ????? ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΥΠΝΟΥ???????ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΤΕ?????

ΡΕΝΑΤΑ ΑΝΤΕ ΝΑ ΚΑΛΑ ΨΩΝΕΙΑ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΔΩΣΕΙΣ ΠΛΗΡΗ ΑΝΑΦΟΡΑ :D

ΝΤΙΜΗ ΓΙΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣΣΣΣΣ!!!!! ΣΥΜΦΩΝΟ Κ ΕΠΑΥΞΑΝΩ!!!! ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΟΙΤΑΩ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΜΟΥ [smilie=angel10.gif] Κ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΣΦΙΞΙΜΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΛΛΥ ΑΓΑΠΗ!!!!! ΤΕΛΙΚΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ......ΜΟΝΟ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΑΓΑΠΗ [smilie=love7.gif]

ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΓΙΑ ΤΙ Σ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΕΣ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΓΙΟΡΤΟΥΛΑ ΩΣ ΜΑΜΑΔΟΥΛΕΣ :P:roll:

ΟΣΟ ΓΙΑ ΕΜΑΣ..... ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΚΑΡΟΤΙ ΨΥΧΟΥΛΟ :lol::lol::lol: ΕΧΕΙ ΞΕΦΥΓΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣ!!!!!!! ΔΕΝ ΚΑΘΕΤΕ ΠΛΕΟΝ ΠΟΥΘΕΝΑ!!!!! ΠΕΡΠΑΤΑΕΙ ΜΟΝΙΜΟΣ Κ Η ΜΑΝΑ ΤΡΕΧΕΙ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΝΑ ΜΗΝ ΣΚΑΣΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ!!!!!

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΜΕΤΑΦΕΡΩ ΟΤΙ ΕΠΙΚΥΝΔΥΝΟ ΥΠΑΡΧΕΙ!!!!!

ΚΑΙ ΟΙ ΠΟΙΟ ΠΑΛΙΕΣ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΒΡΕΙ ΚΑΛΑ ΤΗΝ ΙΣΟΡΟΠΟΙΑ ΤΟΥ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ 2-3 ΜΗΝΕΣ :shock::shock::shock::o:o ΘΑ ΠΑΘΩ ΣΟΚ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηρθα κ εγω

πρωτα πρωτα Ζετα σασ σκεφτομαστε κ ελπιζουμε ολα να ειναι καλα περιμενουμε νεα σου

ηλιαννα φιλια πολλα στο σπορο κ σταματα καθε φορα να λεσ να σε συνχορουμε αν ξεχασεσ καμια γιατι την επομενη φορα δεν θα σε συγχωρεουμε (εγω τουλαχιστων :mrgreen::mrgreen::mrgreen: )

ειμαι χαρουμενη σημερησ εφτιαξα για δευτερη φορα τσουρεκακια κ εγιναν τελεια :D:D τουσ εβαλα κ μερεντα 8-}8-}8-} μιαμ μιαμ

τα παιδακια μου καλυτερα τα εστειλα σχολειο τι το θελα ο ιασονασ μεσ τη γκρινια κ οταν ηρθαν εκατσε παναγητσα :evil::evil: θελει παρεα κ αυτοσ αλλα πωσ θα γινει! οταν ερθει δε η ωρα του φαγητου....αχ δεν τρωει με τπτ ιδικα το κρεασ σημερα ειχα κοτοπουλο κοκκινιστο με μακαρονια κ χθεσ γιουραρελακια δεν εφαγε καθολου 2 μερεσ :cry: γενικα τα μεσημερια μονο με ψωμι τη βγαζει κ αυτο του το δινω αφου εχω κανει τα παντα για να φαει φαι κ βλεπω οτι δεννν!

τον αφυσα να φαει κ μονοσ το με τα χερια κ εφαγε λιγα μακαρονια καλα να τον βλεπατε χαλια που ηταν :lol::lol: παντου ομωσ αλλα το παραπονο μου ειναι το κρεασ :cry: τεσπα αυτα τα λιγα

το απογευμα εχουμε κολυμβιτηριο αλλα δεν ξερω να αν θα τα παω λογο του γιωργου που περνει κ αντιβιωση :roll: αλλα απο την αλλη τοσα λεφτα δινουμε κ ολο μαθηματα χανουν!

τι να τον κανω τι λετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ελενα μια πο τα ιδια περναω καπου κ που οταν δεν βαριετε....τον κραταω κ περπαταει ολο το σπιτι καμια φορα με αφυνει κ εχει φαει το κεφαλι του 2-3 φορεσ αλλα ευτυχωσ ελαφρα μετα απο φοβο με κραταει με τα δυο χερια αλλα προσπαθω να τον εμψυχωσω.....η αληθεια ειναι οτι μπορει να περπατησει μονοσ του αλλα δεν μπορει να σταματησει κ να γηρισει μονο ευθια παει καλα :lol: γι αυτο δεν τον αφυνω μονο του να παει δεν του κοβει να σκαρφαλωσει να συκωθει ακομα ;) απο ισοροπια δεν τα παει καλα κ μονο αν τον αφυνω ξυπολιτο θα μαθει πιο γριγορα γιατι δεν γλυστραει εχει καλυτερη εσθιση.αυτα φευγω φοναζει η μπουμπου μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενα μου τα αλλα δυο ηταν ξεκαρφωτα εντελως (αννα μαρια - αγγελος),αυτη τη φορα θα βγαλω τον μπαμπα μου!!!!!!!ωχ αυτο βαριεμαι κ εγω με το περπατημα!!!!!!!! :?:roll:

εμενα ο αγγελος πολυ χεσας ο κεφαλας ,φοβαται πολυ,θα γεννησω κ ακομα δεν θα εχει περπατησει!!!! :shock::lol::lol::o

θενα μου πετα κ κανα τσουρεκακι κ προς τα δω!!!!!! :lol::lol::lol::lol: βρε θενα μου αφου ειναι ακομα ετσι τα παιδια που να τα πας κολυμβητηριο???!!!!αστα να γινουν καλα κ τα πας μετα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας γεια σας!!!!!!!

Ελενάκι όντως την Κυριακή γιορτάζουμε (καποιες από μας) για πρώτη φορά !!!!!!! Δεν το είχα σκεφτεί !!!!!! Μόνο που ακόμα δεν μπορούν να μας πουν το ""χρονια πολλά... μανούλα""" 8-}

Θενούλα του το δίνεις αλεσμένο να φανταστώ το κρέας ή σε κομμάτια?.. Λέω εγώ τώρα .... μήπως απλά δεν το τρώει(ειδικά το κρέας που είναι σκληρό) γιατί δεν μπορεί να το φάει αν είναι σε κομμάτια???? ... και θα σου έλεγα να τα πας κολυμβητήριο... αν ο καιρός είναι καλός κι αν δεν εχει ο Γιώργος πυρετό ή κάτι άλλο... γιατί να μην τα πας??? ΄...στείλε βρε κ στη νυφούλα σου κανά τσουρεκάκι... χρυσοχέρα μου εσύ :|:)):)) (σε καλοπιάνω τώρα .... :-ss )

Ηλιανούλα σε χαιρετώ κι από δώ .....

Εμείς όλα καλά ... πήγαμε κ παιδική χαρά χτες το απόγευμα για πρώτη φορά !!! Είχε καλό καιρό ... κ έκανε μεγάλη χαρά,της άρεσε πολύ !!!!!!!!! Κάναμε κούνια, τραμπάλα, τσουλίθρα... απ΄όλα :ymparty::o)8-|

Φιλάκια σε όλες τις υπόλοιπες ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμπεθερουλα μου τι εγινε καπονα απο την δουλεια? :lol::lol:

κοτοπουλο μπουτακια ειχα ελιωναν κ κομματακια του τα εδινα αλλα δεν τα θελει εδω ουτε τα γιουβαρλακοσ δεντρωει σου λεω που ειναι κ πιο μαλακα :shock:

ασ ελπιζω οτι οταν βγαλει πισω δοντια θα τα τρωει ολα κανω υπομονη :roll:

πυρετο δεν εχουν φτου φτου ευτυχωσ αλλα επιδη περνει αντιβιωση ειπα αλλα απο την αλλη οσο τα προσεχω κ τα κραταω μεσα τοσο αρρωσταινουν :roll: βρε λεσ να τα δωσω για λιγο καιρο στουσ γυφτουσ να τα φερουν πισω μπουμπουκια? :lol::lol::lol::lol:

αχ μυριζει ολο το σπιτι τσουρεκια τι να πω τρομαρα μου .... χρυσοχερα ουουουου :lol::lol:

κ εμενα ο ιασονασ στην κουνια καθετε αραχτοσ κ σοβαροσ νομιζεισ θα κλαψει κοιταει ολο κατω κ ξαφνικα βαζει κατι γελια αλλα πολλα γελια λεμε :mrgreen::mrgreen::mrgreen: τρλενετε τωρα που το θυμηθικα εχω μια κουνια παιδικη κρεμαστη για κατω στην αυλη αλλα που να τον βαλω με τετοιο καιρο :evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...