Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 2010 Νο12-ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΑΣ ΓΕΝΕΘΛΙΑ!!!


Recommended Posts

ΗΛΙΑΝΝΑ ΚΟΥΚΛΟΣ Ο ΓΙΟΣ ΣΟΥ :D:D:D ΣΚΕΤΗ ΓΛΥΚΑ!!!! ΑΝΤΕ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΤΟ ΣΥΜΠΕΘΕΡΙΟ!!! ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΘΕΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΦΩΤΟ ΤΗΣ ΝΥΦΗΣ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΣΟ ΤΑΙΡΙΑΖΟΥΝ ΝΤΕ :lol::lol::lol: ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ, ΑΦΗΣΑ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΚΑΤΩ ΣΤΗ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΗΡΘΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΠΑΝΙΟ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!! ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙ ΔΙΑΡΡΟΙΑ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ :ymparty::ymparty::ymparty: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΠΕΡΝΑΕΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ Η ΙΩΣΗ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 881
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΜΠΡΑΒΟ ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΥΛΑ!!!! \:D/ \:D/ \:D/ \M/ \M/ ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΗΝ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!! ΦΕΝΕΤΕ ΦΟΒΗΘΙΚΕ ΜΗΝ ΤΗΣ ΦΑΝΕ ΤΟΝ ΓΑΜΠΡΟ ΚΑΙ ΕΙΠΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΛΑ :lol::lol:

ΠΟΛΛΥ ΚΑΚΩΣ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΗΣ ΕΚΑΝΕΣ ΤΟ ΕΜΒΟΛΕΙΟ!!!!(ΝΑΙ ΤΟ ΠΟΣΙΜΟ) ΗΤΑΝ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΑΝ Κ ΤΟ ΧΡΥΣΟΠΛΗΡΩΣΑ ΗΜΟΥΝ ΥΠΕΡ ΣΤΟ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ!!! ΤΟ ΧΩ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΦΟΒΟ!!!!!

ΑΛΛΑ ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΑΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ :D:D:D:D:D

ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ???????????? :shock::shock::shock::shock: ΛΙΓΕΣ ΩΡΕΣ ΕΛΕΙΨΑ Κ ΧΑΣΑΜΕ Κ ΓΑΜΟ???? ΑΝΤΕ Κ ΚΑΛΟΥΣ ΑΠΟΓΟΝΟΥΣ!!!!!!!

ΗΛΙΑΝΑ ΦΤΟΥΦΤΟΥ Κ ΞΑΝΑ ΦΤΟΥ!!!ΚΟΥΚΛΟΣ!!!! ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΑΝΤΕΧΕΙ ΤΟ ΞΥΛΟ ΓΙΑΤΙ Η ΜΙΚΡΗ ΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΟΥΠΕΡ ΜΩΡΟ!!!!!!!!!!!!!!ΠΟΛΛΑ ΚΥΒΙΚΑ ΜΩΡΟ ΜΗΛΑΜΕ!!!!!

ΑΛΗΘΕΙΑ ΜΑΡΙΑ ΚΩ ΠΟΣΟ ΥΨΟΣ ΕΧΕΙ ΦΤΑΣΕΙ Η ΜΙΚΡΑ????? ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ Η ΕΚΟΨΕ ΦΟΡΑ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!τι εγινε καλε που πηγατε ολες????????????????????????????????εξαφανιζολ?????????????????????? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ζετα μου πολυ χαιρομαι που η κουλιτσα σου ειναι καλυτερα,αντε ωραια μπραβο το κοριτσι μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ελενακι μου ειδες η νυφη σου,αναρρωνει το κοριτσακι μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

οσο για τον αγγελο...................μη τον βλεπετε ετσι....... ρωτηστε κ την αννουλα μμου τι τραβαει...!!!!!! το εχει ξεμαλλιασει το κοριτσακι μου , τουφες βγαζει ατιμος!!!!!!! :twisted::twisted:

σας ευχαριστουμε για τα καλα σας λογια κοριτσακια!!!!!!!!!!!!!!!! :oops::oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ!!!!ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΜΙΚΡΗ ΜΕ ΧΙΛΙΑ ΖΟΡΙΑ ΚΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΓΚΡΙΝΙΑ ΤΙ ΠΡΑΓΜΑ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΞΑΝΑΓΙΝΕΙ...ΧΑΛΑΡΩΝΩ ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΠΑΝΑΚΙ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΩ...ΕΛΕΝΑ ΚΙΛΑ ΕΙΜΑΣΤΑΝ 12 ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΠΡΙΝ ΚΑΝΑ 2ΜΗΝΟ ΤΩΡΑ ΙΔΕΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΕΧΟΥΜΕ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΠΛΕΟΝ ΙΟΥΝΙΟ ΓΙΑ ΕΜΒΟΛΙΟ ΟΠΟΤΕ ΤΟΤΕ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΣΟ ΘΑ ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ ΥΨΟΣ ΕΙΧΕ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΤΟ ΕΙΧΕ ΠΑΡΕΙ ΟΛΟ ΜΑΖΙ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΟΤΑΝ ΘΑ ΠΑΜΕ...ΣΑΣ ΒΑΖΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΦΩΤΟ ΝΑ ΤΗΝ ΔΕΙΤΕ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΩΧ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!! ΑΜΑ ΠΙΑΣΩ ΜΑΓΟΥΛΑ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΕΓΩ!!!!!!!!!!!! ΚΑΛΕ ΜΑΡΙα ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΗ ΓΙΑ ΣΧΟΛΕΙΟ!!!!! ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ!!!!!!!

ΗΛΙΑΝΑ ΕΙΔΕΣ ΤΙ Σ ΛΕΓΑ.>????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΔΕΣ ΚΟΡΑΚΛΑ ΕΛΕΝΑ???ΜΑΓΟΥΛΑ ΓΙΑ ΦΑΓΩΜΑ ΕΙΝΑΙ :D:D ΟΠΟΙΟΣ ΜΕ ΒΛΕΠΕΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΠΟΣΟ ΧΡΟΝΩΝ ΕΙΝΑΙ???ΛΕΩ ΤΙ ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΛΕ ΜΗΝΩΝ ΕΙΝΑΙ :lol::lol::lol: ΦΤΥΣΤΕ ΜΟΥ ΤΗΝ ΛΕΩ ΜΗΝ ΤΗΝ ΜΑΤΙΑΣΕΤΕ... :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALE NAΑΙΙΙΙΙ!!!!! ΕΙΝΑΙ ΤΕΡΑΣΤΕΙΑ!!!!!!! ΒΛΕΠΩ ΤΟΝ ΑΓΓΕΛΟ ΝΑ ΤΡΩΕΙ ΤΙΣ ΞΥΛΙΕΣ ΤΟΥ :lol::lol::lol::lol: ΜΠΡΑΒΟ Η ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΠΡΑΒΟ ΕΔΩ ΑΞΙΖΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα !!!!!!!!!!!!! τι κανετε μανουλες δεν εχω διαβασει τα νεα σας αλλα θα τα διαβασω!!!

εμεις καλα ειμαστε γινομαστε ταρζαν δεν κοιμομαστε τα βραδια :shock::shock::shock::shock::shock:

τρεχουμε και δοκιμαζουμε τις αντοχες της μανουλας!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

κατα αλλα ειχαμε ενα δυσαρεστο γιαυτο χαθηκα !!! θυμαστε πριν 2.5 μηνες πεθανε η θεια μου εεεε την κυριακη του πασχα πεθανε ο αντρας της παθαμε σοκ!!! ειναι κ η ξαδερφη μου μοναχοπαιδι και οσο μπορω ειμαι κοντα της για παρεα καταλαβαινεται!!!! γιαυτο και χανομαι κοριτσακια μου!!!

κατα τα αλλα καλα δοξα τω θεο ειναι και η κουμπαρα μου εγκυος πολυ χαρηκα αυτη που μας παντρεψε!!! εσεις ευχομαι να ειστε ολες καλα φιλακια πολλα κοριτσακια μου λειπετε πολυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω πω πρωι πρωι κατι μωρα που βλεπω :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

εναν αγγελο σαν αγγελο κ μια κορη κορακλα :mrgreen::mrgreen::mrgreen: φτου φτου μαρακι ....καντησ λιγο διαιτα καλε ...χθεσ ακουγα εναν γιατρο που ελεγε για τον ζαχαρωδι διαβητη κ τρομαξα αρπαξα το κεικ απο τα χερια του ιασονα :shock::lol::lol: διαιτα μαρακι διαιτα γιατι σε βλεπω πεθερα πριν τησ ωρα σου :lol::lol::lol::lol::lol:

θαλια μου σε καταλαβαινω ακριβοσ το ιδιο ειχαμε με την αδερφη του πατερα μου κ τωρα τα ξαδερφια μου ειναι μονα τουσ αλλα κ μεταξη τουσ γιτι η ξαδερφη μου ειναι αθηνα κ ο ξαδερφοσ μου εδω μονοσ του :(:( οσο μπορεισ να τησ σταθεισ μεχρι να μπορεσει να ορθοποδισει.

εγω ξυπνησα με φτερνισματα οπωσ παντα ...η Δαναη να θελει να τη σκουπισω(τι πραμα κ αυτο καθε πρωι κ ολη μερα χεζει :shock: )ο Γιωργοσ να βηχει κ να θελει γαλα κ τελοσ ο ιασονασ να φωναζει να τον συκωσω.....φτιαξε γαλατα βαλε ορουσ ξεσκατωσε αλλαξε κ να εχω κ τισ μυτεσ να τρεχουν :evil:

καθε πρωι τα ιδια!αυτα παω γιατι τσακωνοντε :twisted: εδω γιρο θα ειμαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσαρες μου!!!!!!!!!!!!!!!!!τι κανετε???????τα ''λουλουδακια'' μας τι κανουν??????

εμειας ειμαστε μια χαρα μονο που η αννουλα μου εχει ελαχιστο βηχα κ λιγη μιξουλα!!!!! :(:(:(:(:(:(:(

ααααα εχω κ τον αγγελο τωρα να περιφερεται χεσμενος (διοτι εχει λιγη ωρα που τα κανει) κ μας εχει φαει η μποχα!!!!!!! :ymsick::ymsick: [smilie=pottytrain2.gif] !!!!!!!!!!

συμπεθερα πω πω τι νυφη περνουμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! θρεφταρακι!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol: φτου σου κοριτσακι μου , φτου σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! μαγουλακια για ζουλιγμα κ για πολλα πολλα φιλακια!!!!!!!!κουκλιτσα μαρακι μου!!!!!!!!!

ελενα μου δεν τις γλυτωνει με τιποτα αυτο βλεπω κ εγω!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol: αστον μπας κ ερθει λιγο στα ισια του γιατι την εχει δει!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

θαλια μου αυτα τα γεγονοτα ειναι πολυ λυπητερα!!!!!!! :cry::cry::cry: ιδιως για την ξαδερφη σου!!!!!!

θενα μου τετοια λεγε μου να προετοιμαζομαι κ με τα τρια!!!! :shock::shock::shock::shock::shock: παει τα βουνα θα παρω!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

λοιπον σας αφηνω τωρα παω να ξεσκατιασω τον αγγελο γιατι σταματησε να ζοριζεται, α κ να φτιαξω κ ενα καφεδακι μπας κ ανοιξει το ματι, να στανιαρουμε λιγο!!!!!!!!!!

φιλουσκια !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια στα κοριτσούδια κ στα όμορφα παιδούλια !!!!!!

Εχω λίγη παραπάνω χαρά σήμερα γιατί είναι Παρασκευή και έχω ΣΚ μπροστά μου !!! χοχοχοχοχοχοο.....

Επίσης έχω χαρά γιατί..........ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ.......... έβαψα νύχι χτες!!!!!!!!!!! :P:D

Μαράκι μου μαγουλάκια κόκκινα τρυφερά στρουμπουλά απίστευτα !!!!!!!!!!!!Να σου ζήσει η κοράκλα που όντως θυμίζει παιδί 2 ετών!!!!!!!!!

Ηλιανούλα Ο ΠΑΙΔΑΡΟΣ τέλειος τέλειος τέλειος !!!!!!! Αντε λοιπόν τα παιδιά να ευτυχήσουν!!!!!!!

Θανούλα μου ειλικρινά...... σου δίνω συγχαρητήρια!!!!!!!!! 'Αξια Άξια !!!!!!! :o):o):o)

Εμείς αγοράσαμε χτες τα πρώτα μας ανατομικά-αναπαυτικά παπουτσάκια Μούγερ !!! Είχαμε μόνο αθλητικά ΝΙΚΕ αλλά ο καλός μας ο γιατρός μας είπε καλό θα ήτανε να φοράμε ανατομικά από δω κ πέρα που περπατάμε κανονικά!! Περιτό να σας πω ότι τα φοράει σήμερα μου έλεγε η μαμά μου που την προσέχει... κ όλο τα δείχνει... κι όλο τα κοιτάει!!!! Της αρέσουν της αρέσουν !!!!!!!

Φιλάκια πολλά πολλά !!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::x:x:x:x@};-@};-@};-@};-@};-@};- πολλά πολλά στον Γαμπρούλη μου !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Να τον χαίρεστε συμπεθερούλα κι εσείς κι εμείς (οπως μπορούμε.... )!!!!!!!!

Χρόνια του ΠΟλλά Καλά κι ΕΥτυχισμένα !!!!!!! Αλήθεια πότε έχουμε και τα γενεθλιάκια του ????? :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ!!!ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΗΝ ΤΑΙΣΑ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΚΑΝΕΙ ΝΑΝΙ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΛΙΓΑΚΙ...

ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΛΟΓΙΑ ΕΙΔΕΣ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΤΙ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΔΙΝΟΥΜΕ ΜΕ ΤΑ ΟΛΑ ΤΗΣ ΠΟΥ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΚΑΙ ΤΑ ΜΠΟΥΤΑΚΙΑ ΜΑΣ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΤΑ ΔΕΙΧΝΟΥΜΕ ΤΑ ΧΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑ ΔΕΙ Ο ΓΑΜΠΡΟΣ :lol::lol::lol: ΑΛΛΑ ΚΑΙ Ο ΓΑΜΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΚΟΥΚΛΟΣ ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ ΜΗΝ ΤΟΝ ΜΑΤΙΑΣΩ!!!

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΗΝ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΣΟΥ!!!ΑΥΤΟΣ ΚΑΙΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΧΑΛΙΑ ΜΙΑ ΖΕΣΤΗ ΜΙΑ ΚΡΥΟ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΑΠΟ ΠΟΥ ΝΑ ΦΥΛΑΧΤΕΙΣ...

ΘΕΝΑ ΜΟΥ ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΕ ΤΑ 3ΚΟΥΚΛΑΚΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΕ ΤΟΝ ΙΑΣΟΝΑ ΣΟΥ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΣ!!!

ΝΤΙΜΙ ΜΟΥ ΚΑΛΟΦΟΡΕΤΑ ΤΑ ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΙΑ ΣΑΣ...

ΘΑΛΕΙΑ ΜΟΥ ΤΑ ΣΥΛΛΗΠΗΤΗΡΙΑ ΣΤΗΝ ΞΑΔΕΛΦΗ ΣΟΥ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΤΩΡΑ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ ΕΙΝΑΙ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΕΥΚΟΛΟ ΝΑ ΧΑΝΕΙΣ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΣΟΥ ΑΠΑΝΩΤΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να'μαι κ παλι!!!!!!!!!

θενα μου ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΙΑΣΩΝΑΚΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΤΕ Κ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΟς Κ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟς!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!βρε συ καλα που το'χεις το μυαλο σου,κ ξεχασες το παιδι σου που γιορταζει?????? τστστστστστστσ ντροπη ντροπη!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ντιμι μου αντε ερχεται σ/κ ωρα για ξεκουραση (απο τη δουλεια εννοω)!!!!!!!!!!!!μεγια μεμγια τα καινουρια σας παπουτσακια,καλοφορετα!!!!!!!!!!!! να'τα η μικρη , σου λεει καινουριο παπουτσι να μην το δειξουμε κ λιγο????!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου συμπαεθερα μου, ετσι ετσι μην τα δειχνουμε οπου κ οπου τα μπουτακια για ζουλιγμα!!!!!!!!! φτου φτου φτου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

πολυ μ'αρεσουν τα μωρακια που εχουν μαγουλακια κ μπουτακια, να τα ζουλας κ να τρως στα φιλια!!!!!!!!!!!!!

ταιροαξανε τα καμαρια μας ε?????!!!!!!!!!!!

ναι αστα αυτος ο κολοκαιρος ειναι .......αντε να ερθει καλοκαιρακι να ησυχασουμε λιγο απ'αυτα!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αργησαμε αλλα τον βρηκαμε τον γαμπρο μας οπως τον θελουμε με ματαρες μεγαλες και λεβεντης.. :D:D .

κοριτσια εμαθα τα δυσαρεστα και στεναχωρεθηκα το παιδακι που χτυπηθηκε απο κροτιδα το μεγαλο σαββατο κατεληξε σημερα μετα απο 7ημερες κριμα εφυγε αδικα μια ψυχουλα :cry::cry::cry: πατερας του ειχε ανακοινωσει χτες οτι θα δωρησει τα οργανα του αν το παιδι του φυγει...

θεουλης διαλεξε να το παρει κοντα του αγγελακι διπλα του... :cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κριμα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!πολυ στεναχωρηθηκα για τον μικρο Χρηστακο :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ας αναπασει ο θεος την αθωα ψυχουλα του!!!!!!!κ να δωασει κουραγιο στους γονεις του κ ατα αλλα δυο του αδερφακια που αφησε πισω του!!!!!!!!εγεινε αγγελουδακι κοντα στην παναγιτσα κ τον χριστουλι!!!!!!!!!!!!!

πραγματικα ειναι μια αξιολογη οικογενεια η οικογενεια του κ ο μπαμπας του πατερ Διονυσης!!!!!!!!!!!!!!!!!

:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ουφ :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry: ΨΥΧΟΠΛΑΚΩΘΗΚΑ ΤΩΡΑ!!!! ΚΡΙΜΑ ΣΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ Κ ΣΤΗ Ν ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΟΥ!!!! ΜΕ ΠΙΑΣΑΝ ΤΑ ΖΟΥΜΙΑ@!!! ΚΡΙΜΑ ΓΙΑΤΙ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΜΕΤΑΑ ΠΟ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΛΑ!!!!! :cry::cry::cry::cry::cry: ΠΑΕΙ Κ ΑΥΤΗ Η ΨΥΧΟΥΛΑ :cry::cry::cry::cry::cry: ΕΛΠΙΖΩ Ο ΧΡΙΣΤΟΥΛΗΣ ΝΑ ΤΟΝ ΕΧΕΙ ΠΑΝΤΑ ΔΙΠΛΑ ΤΟΥ Κ ΝΑ ΤΟΝ ΦΥΛΑΕΙ!!! ΑΓΓΕΛΑΚΙ ΕΙΝΑΙ!!!!! :cry::cry::cry:

ΘΑΛΕΙΑ Μ ΣΥΛΗΠΗΤΙΡΙΑ!!!!

ΕΙΧΑ ΠΟΛΛΑ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΤΩΡΑ!!!! ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΘΗΚΑ ΠΟΛΛΥ!!!! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΑΣ ΣΥΜΒΕΙ ΠΟΤΕ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ!!!!! ΟΥΤΕ ΣΕ ΕΜΑΣ ΟΥΤΕ Σ ΑΛΛΕΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ!!!! ΚΡΙΜΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΞΕΚΙΝΑΩ ΔΟΥΛΕΙΑ :D ΤΕΡΜΑ ΤΟ ΚΑΘΙΣΙΟ :shock: ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΟΣΟ ΕΚΑΤΣΑ ΕΚΑΤΣΑ ΩΡΑ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ...ΟΠΟΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΘΑ ΜΠΑΙΝΩ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΑ ΠΛΕΟΝ ΠΡΩΙ ΕΧΕΙ ΔΟΥΛΕΙΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια..........Από όλα έχουμε σήμερα ε???????Και χαρές και λύπες................

Μαρία για φάγωμα είναι το κοριτσάκι σου........... :lol::lol::lol::lol: Να την χαίρεσαι...........

Θάλεια μου να είσαι κοντά της οσο χρειαστεί να μη νιώθει μόνη της........είναι δύσκολα στην αρχή.........

Δεν άκουσα για τον μικρό με την κροτίδα.....τώρα το μαθαίνω.........πολύ στεναχωρέθηκα.........

Εμείς τα ίδια απίτι δουλειά ξενύχτια..........σήμερα έχουμε γάμο........γμτ

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στα γρηγορα για να φτιιαξω φαι στο αντρα μου... η μικρη πηγαμε στο παιδικο αλλα κατα τις 12 την πηρα γιατι ηταν μες στη γκρινια και δεν ετρωγε, η γκρινια συνεχιστηκε και στο σπιτι, εφαγε παρα πολυ λιγο και στο σπιτι και τωρα κοιμαται απο τις 3. Αυριο θα μεινει στους γονεις μου αυταααααα φευγω φευγω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ? ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΩ, ΙΣΩΣ ΑΡΓΟΤΕΡΑ...ΕΜΕΙΣ ΣΚ@Τ@.Η ΜΙΚΡΗ ΥΠΟΤΡΟΠΙΑΣΕ ΠΑΛΙ...ΕΝΩ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΧΑΡΑ, ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΞΑΝΑΡΧΙΣΕ ΔΙΑΡΡΟΙΕΣ :(:(:( ΤΗΝ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΠΑΙΔΩΝ ΣΤΗ ΠΕΝΤΕΛΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΚΟΣΜΟ ΚΑΙ ΓΙΑ 5 ΛΕΠΤΑ ΔΕΝ ΤΟ ΠΡΟΛΑΒΑ...ΕΙΧΕ ΛΕΕΙ ΕΦΗΜΕΡΙΑ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 2:30 ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΦΤΑΣΑ 2:35. ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΦΗΜΕΡΕΥΕΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ. ΓΥΦΤΟΙ, ΑΛΛΟΔΑΠΟΙ ΟΛΟΙ ΕΚΕΙ ΠΑΝΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥΣ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ.ΠΗΡΑ ΤΟΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΠΑΛΙΑ ΔΟΥΛΕΥΕ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΠΑΩ ΕΚΕΙ ΓΙΑΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΧΑΜΟΣ ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ ΕΦΗΜΕΡΕΥΕΙ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΤΡΩΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΙΝΕΙ ΥΓΡΑ. ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΙΝΕΙ ΠΟΛΥ ΝΕΡΟ, ΟΠΟΤΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ. ΕΠΙΣΗΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΗΣ ΚΟΨΩ ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΓΑΛΑ ΧΩΡΙΣ ΛΑΚΤΟΖΗ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΙ ΤΟΣΟ ΒΑΡΙΑ ΓΑΣΤΡΕΝΤΕΡΙΤΙΔΑ ΠΟΥ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΗΝ ΕΝΟΧΛΕΙ. ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΟΥ ΛΥΣΗ ΑΝ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ ΜΕΧΡΙ ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΩ ΣΤΟ ΜΗΤΕΡΑ ΟΠΟΥ ΠΗΡΑ ΤΗΛ. ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΝΟΙΧΤΑ 24 ΩΡΕΣ ΤΟ 24ΩΡΟ ΑΛΛΑ ΡΩΤΗΣΑ ΤΙΜΗ ΔΩΜΑΤΙΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΤΟ 3ΚΛΙΝΟ 230 ΕΥΡΩ Η ΒΡΑΔΙΑ ΣΥΝ ΟΤΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ :o:o:o:o ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΑΝΕΡΓΗ ΚΑΙ ΑΦΡΑΓΚΗ ΠΑΝΑΘΕΜΑ ΜΕ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ? ΘΑ ΖΗΤΗΣΩ ΕΝΙΣΧΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ... ΕΛΕΝΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΕΙΧΑ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ...ΑΝ ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΤΗΣ ΤΟ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...