Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 2010 Νο12-ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΑΣ ΓΕΝΕΘΛΙΑ!!!


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια μου..............Ελενα μου ήτανε κλειστό το μαγαζί από Παρασκευή μέχρι Τρίτη........σιγά μην άλλαζα φώτα Πασχαλιάτικα!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Βάλε την άλλη με τα ανοιχτα μάτια να σε καμαρωσουμε καλέ.............μη βαριέσαι..........Κούκλος ο Χρηστάκης και η μαμά επίσης...........Τα καροτένια σας μαλιά δεν παίζονται!!!!!!!!!!!!!

Υπομονή στη γκρίνια........κι εμένα τον πιάνει και κλαίει χωρίς λόγο τι τραγούδια τι χορούς τι αναβοσβήνουμε τα φώτα τίποτα.........του βάζω τις φωνές και κλαίει χειρότερα............η μαμά μου κάνει τόση υπομονή που απορώ...........πού τη βρίσκει??????????????

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 881
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα !!!!!!!!

Καλάαααααα αυτό το κοκκινομάλικο ........ με τρελαίνειιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!! Δεν σας λέω τίποτα !!!!!!!!!!!!

Marixar μου... σε ευχαριστώ που το θυμήθηκες κ ρώτησες. Ναί, ευτυχώς σταμάτησε να το κάνει... εκτός 2-3 φορών σε άσχετες φάσεις (οχι περπατώνας) .... κάτι σαν νάζι ..... ήταν αυτή τη φορά.... κι όχι σε μένα... αλλά στον θείο της κ στον παππού της !!!!! Μπορεί να είμαι κ προκατελειμένη τώρα κ να ανησυχώ λίγο παραπάνω... Μπορεί δηλαδή να είναι όντως (τώρα πια) νάζι ή από νύστα κ κούραση.... Τώρα που επιστρέψαμε Αθήνα πάντως δεν δείχνει να φοβάται πια στη κουζίνα στα πλακάκια... ούτε το έχει κάνει προς το παρόν!!!!

Αυτάαααα...... πάω να δουλέψω λιγάκι ..... :|:(

:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Μικα !!!!!!!! Καιρό έχω να σε δω.... Χρόνια σου Πολλά !!!!!!!!!

Εγώ πάντως (γιατί την έχω πατήσει ατελειώτες φορές) πρίν πατήσω την "Υποβολή"΄κάνω ένα γρήγορο Ctrl + C (Copy κοινώς)... κι έτσι σε τυχόν περίπτωση που με πετάει εκτός ... το έχω σωσμένο και το κάνω "paste" αμέσως !! Το έχω σώσει πολλές φορές έτσι !!!!! .... Δοκίμασέ το..... θα με θυμηθείς !!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ ΚΑΙ ΧΟΡΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΧΑΤΕ ΕΟΡΤΑΖΟΝΤΕΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΧΑΙΡΕΣΤΕ!!!!! ΕΧΟΥΜΕ ΕΛΑΦΡΙΑ ΒΡΟΓΧΙΤΙΔΑ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ Κ ΣΙΡΟΠΑΚΙ, ΠΟΛΛΕΣ ΜΥΞΕΣ...ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ! ΑΝΕΒΑΣΑ ΤΟ ΠΑΡΚΟ ΕΔΩ ΣΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΘΕΤΑΙ ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΠΙΟ ΣΥΧΝΑ. ΓΙΑΤΙ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΩ ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΚΡΑΤΑΩ Κ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΓΡΑΦΩ ΡΙΧΝΕΙ ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΙΑ ΚΑΤΩ...ΤΟ ΝΕΟ ΜΑΣ ΚΑΤΟΡΘΩΜΑ ΠΕΡΠΑΤΑΜΕ ΣΤΟ ΠΛΑΙ ΣΕ ΚΑΝΑΠΕ-ΚΡΕΒΑΤΙ-ΠΑΡΚΟ! ΚΑΙ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΠΟΤΕ ΛΕΤΕ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΗΣΕΙ? ΝΑ ΤΗΝ ΠΙΑΝΩ ΑΠ ΤΑ ΧΕΡΑΚΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΠΗΓΑΙΝΩ ΑΤΑ? ΗΛΙΑΝΑΝ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΤΟ ΑΝΤΡΑΚΙ ΣΟΥ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ! ΑΛΕΚΑ, ΜΑΡΙΑ ΚΩ, ΜΑΡΙΑ, ΜΑΡΙΝΑ, ΖΕΤΑ, ΝΤΙΜΙ, ΘΕΝΑ ,ΕΛΕΝΑ, ΡΕΝΑΤΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΑΣ ΣΤΕΛΝΩ! ΓΕΩΡΓΙΑ ΟΤΑΝ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ! ΡΟΥΜΠΕΛΑ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΕΣ????? ΘΑ ΤΗΝ ΑΠΡΩ ΤΗΛ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΚΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΝΕΑ ΤΗΣ, ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ! ΦΤΙΑΧΝΩ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ ΡΙΓΑΝΑΤΟ ΜΕ ΠΑΤΑΤΟΥΛΕΣ ΣΤΟ ΦΟΥΡΝΟ Κ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ ΣΟΥΠΑ ΓΙΑ ΤΗ ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ! ΜΑΤΣ ΜΟΥΤΣ! :D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια κοριτσαρες μου ομορφες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!πως ειστε???????τι κανουν μωρακια?????????????????

εγω καλα ειμαι τωρα!!!!!προχθες το βραδυ δεν ημουν κ τοσο ποναγα παρα πολυ μπροστα στο στηθος

κ πισω στην πλατη μου.ποναγα πολυ κ δεν μπορουσα να αναπνευσω.ο αντρας μου φοβηθηκε παρα πολυ , ηθελε να παμε στο νοσοκομειο (σιγα μην πηγαινα).μετα ξαπλωσα με πηρε ο υπνος κ το πρωι ημουν ενταξει!!!!!!

χθες παλι το πρωι ειχα κοσμο εδω ,μετα ειχα δουλεια κ ετσι δεν προλαβα να μπω!!!!!!!!!

το βραδυ μου εκανε κ η κορη μου πυρετο 38.6, ευτυχως σημερα ειναι μια χαρα το κοριτσακι μου!!!!!!!

κ σημερα να'μαι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

απ'οτι βλεπω εχω χασει ποκλλα επισοδια!!!!!!!!!

παω να σας διαβασω κ επιστρεφω πιο μετα με οσα καταφερω να θυμαμαι ε????? :oops::oops::oops::oops:

πολλα πολλα φιλακια σε ολες τις γλυκες μανουλες κ ολα τα υπεροχα μωρακια!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ????ΕΜΕΙΣ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙΡΟΣ ΧΑΛΙΑ ΒΡΕΧΕΙ ΚΑΙ ΜΙΚΡΗ ΠΑΙΖΕΙ ΣΤΟ ΠΑΡΚΟ ΤΗΣ ΧΤΕΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑΜΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΓΚΡΙΝΙΑ ΜΑΛΟΝ ΤΗΣ ΠΕΡΑΣΕ ΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ...ΕΓΩ ΕΧΩ ΜΑΓΕΙΡΕΨΕΙ ΦΑΚΕΣ ΘΑ ΦΑΕΙ ΚΑΙ Η ΜΙΚΡΗ ΜΑΖΙ ΜΑΣ...

ΚΑΛΩΣ ΤΗΝ ΜΙΚΑ ΜΟΥ ΧΑΘΗΚΕΣ ΚΑΛΕ????ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΗΝ ΜΑΡΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΔΩΣΤΗΣ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΟΥ...ΚΑΙ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΠΕΡΠΑΤΑΕΙ ΚΡΑΤΩΝΤΑΣ ΠΑΡΚΟ ΚΑΝΑΠΕ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΑ ΔΙΠΛΑ ΑΛΛΑ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟ ΜΗΝ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ..ΔΕΝ ΒΙΑΖΟΜΕ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΗΣΕΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΤΟΤΕ ΗΔΗ ΚΑΝΕΙ ΖΗΜΙΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΣΤΡΑΤΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΦΗΣΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΤΩ ΠΕΡΝΑΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΡΙΧΝΕΙ ΟΛΑ ΟΠΟΤΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΕΤΣΙ...

ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΕΡΠΑΤΗΣΕΙ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΛΟΓΑ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ Η ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΧΕΙ 4 ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΤΗΣ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΧΡΟΝΙΖΕ ΕΤΡΕΧΕ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια για το κοριτσάκι σου Μικάκι!!!!!!!! Νομίζω ότι το πολύ σε ένα (αντε δύο) μήνες θα περπατάτε χεράκι χεράκι!!!!!! Εμένα τουλάχιστον, δεν άργησε καθόλου ... από τη στιγμή που άρχισε να πηγαίνει πλαι πλαι στον καναπέ στις πολυθρόνες και το τραπεζάκι του σαλονιού.... Ενα μήνα έκανε περίπου για να ξεκινήσει μόνη της αφήνοντας χέρια ... Να την παρακινείς όμως! Δηλαδή κάτσε λίγο πιο μακριά κ δώστης χρόνο και χώρο για να σου έρθει κοντά χωρίς να έχεις πράγματα να ακουμπήσει γύρω της....

Φιλάκια πολλά πολλά

Καλημέρα Ηλιανούλα με το ένα μωράκι στη κοιλιά και τα δύο μωράκια με τα βρακιά !!!!!!!!!! χιχιχιχιιχιχιχιιχιιχι...έκανα ομοιοκαταληξία ...... :lol::lol::lol::lol::lol:

:mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα καλημερα :D πο πο κινηση !!!

συμπεθερα μαζεψου γιατι δε θα τα παμε καλα :mrgreen: ο χρησταρασ ειναι καπαρομενοσ σασ θελω χαμηλοβλεπουσεσ :lol::lol::lol::lol:

εμεισ καλυτερα σημερα αν κ κολλησε κ ο γιωργοσ κ σημερα εκανε ενα 38+ :roll:

ελενακι τα παιδια δεν καταλαβαινουν τπτ κ αρρωστα που ειναι κολο δεν βαζουν κατω μονο οταν ψηνοντε στουσ 40 βαθμουσ τα βλεπεισ λιγο που μαζευοντε ....συνιθωσ ομωσ ειναι σβουρεσ κ γκρινιαζουν πιο πολυ :evil: τελικα θα ειναι ιοση για να την εχουν κολλησει ολα :roll::roll:

μπραβο στη μικρη Μικα :mrgreen::mrgreen: το ποσο γριγορα θα περπατησει ειναι σχετικο παντα ..μπορει να το κανει αυτο για 3 μηνεσ αλλα μπορει να το προχορησει το θεμα κ σε μια βδομαδα ;)

εσυ να τησ λεσ μπραβο ακομα κ οταν πεφτει για να μην φοβατε...εμενα ειναι φοβιτσιαρεισ γενικα κ τεμπελησ δεν του αρεσει να περπαταει καθε φορα γιριζει κ μου δινει τα χερια για να τον παρω αγκαλια οσο κ να επιμενω για να περπατησει καρφωνει τα ποδια κατω κ δεν περπαταει μεχρει να τον παρω αγκαλια :evil: ευτυχωσ καθετε στη περπατουρα παλι καλα...τα αλλα 2 ειχαν περπατησει νορισ 10 μηνων η μικρη κ 11 ο μεγαλοσ γενικα ηταν πιο ζωηρα μωρα.

σημερα θα φτιαξω γαβρο στο φουρνο να δω αν θα φαει :roll:

ηλιαννα περαστικα στη πριγκιπεσσα σου!

ααα ελενα εμενα παντα ανοιγαν τα μαλλια τουσ οσο τα κουρεβα αλλα νομιζω δεν παιζει ρολο αυτο ...εσενα συγουρα θα του φανουν τα ξανθα πιο πολυ αν του τα κοψεισ ;)

υπομονη με τα γκρινιαρικα τουσ ...που θα παει το σχεδιο τουσ για την εξοντοση μασ δεν θα δουλεψει :lol::lol:

ΜΟΝΟΝ ΛΑΒΕ :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!! ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ? ΤΙ ΩΡΑΙΕΣ ΦΩΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ? ΝΤΙΜΗ ΑΣΕ ΤΟΝ ΧΡΗΣΤΑΚΟ ΚΑΤΩ, ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΚΟΡΗΣ ΜΟΥ :lol::lol::lol::lol::lol: ΕΜΕΙΣ ΧΑΛΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ :(:(:( ΧΘΕΣ ΕΠΙΑΣΕ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΒΓΑΛΑ ΣΤΗΝ ΤΟΥΑΛΕΤΑ.ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑ Η ΜΙΚΡΗ ΤΑ ΙΔΙΑ...ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΣ ΔΩΣΩ ΝΑ ΦΑΕΙ ΚΑΕΙ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΔΙΑΡΡΟΙΑ. :(:(:( ΕΧΕΙ ΑΔΥΝΑΤΙΣΕΙ ΚΙΟΛΑΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΛΑΙΩ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΕΝΟΧΩΡΙΑ ΜΟΥ...ΠΑΙΡΝΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΑΝ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΚΑΛΥΤΕΡΕΥΣΕΙ ΤΟΤΕ ΑΥΡΙΟ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΩ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε σουσουραδες τι γραψατε παλι???

Πηγα τη μικρη στο παιδικο (σημερα τρωει και πρωινο εκει φρουτοκρεμα) και θα την μαζεψω κατα τις 2:30. Ηπια το καφεδακι μου στην νονα της και γυρισα σπιτι να συμμασω το παραρτημα. Θενα μου εκτος απο τσατσα κανω και την ...τανα -τα κανω ολα και συμφερω και ειμαι και οικονομικια στις υπηρεσιες που προσφερω-. Σκουπισα, απλωσα, σφουγγαρισα και τωρα ετοιμαζω το φαι φακες θα κανω και εγω, μαζεψα και το μπλεντερ της μικρης αφου πλεον τρωει στο παιδικο μια χαρα (το απογευματινο της το θελει κομματακια η κοκοπικενα).Ετοιμασα τη βαλιτσουλα με τα ρουχαλακια της για τη μαμα μου, κατεβαζα το παρκο και τους τα ετοιμαζω ωστε αυτο το σαβατοκυριακο να την κρατησουν αυτοι και να την μαζεψω κυριακη βραδυ και να την φερω ροδο. Μαλλον 2 του μηνος ξεκιναω και πρεπει να προετοιμαστουμε ολοι για τη δουλιτσα της μαμας!!!!

Θενα μου τι φανταρακι στελνουμε στη μαμα πατριδα κουκλος κουκλος!!! Και εγω της εκοψα λιγο τα μαλλακια γιατι επεφταν στα ματακια της και την εχω κανει εντελως αγορακι την καημενουλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρες!!!!

Φανταράκια βλέπω,γέμισαν οι σελίδες μας όμορφα μωράκια!!

Θένα φτου φτου..άλλη χάρη και το μελανούρι όμως!!! ;);)

Ο Κωνσταντίνος κοιμάται τώρα..Και εμένα περπατάει πλάι πλάι, σηκώνεται μόνος του (φτάνει να κρατάει κάπου) και στο πάρκο αρκετές φορές στέκεται στο κέντρο χωρίς βοήθεια..αλλά τα κάνει αυτά εδώ και 1-2 μήνες..και όλοι μου λένε, τον άλλο μήνα θα περπατήσει!!!Όταν προσπαθώ να τον βάλω να σταθεί και να περπατήσει μόνος του,πέφτει κάτω και μπουσουλάει για να έρθει!! :lol::lol: όχι θα σκάσει!!!

Εγώ δεν τον έχω κουρέψει καθόλου ακόμα!!! Θα τα αφήσω να μακρύνουν να δω πώς θα είναι και μετά θα τα κόψω..καλοκαίρι στην Κύπρο που θα χτυπάει κάτι 40+ βαθμούς, τότε θα του τα κόψω!!!!

Ηλιάννα δεν παίζουν με αυτά [-([-( Δεν είσαι μόνη, μην το ξεχνάς...είναι και ο γιόκας!!!!!

Πού είσαι βρε Μίκα και σε χάσαμε...

Στις υπόλοιπες στέλνω πολλά πολλά φιλιά!!! :-*:-*:-*

Ζέτα μου τώρα είδα το μην. σου..Περαστικά σας..μην κλαις βρε κοπέλα μου και το καταλαβαίνει η μικρούλα μας...

Γεια σου Αλέκα με την οικονομική συσκευασία!!! ;):lol::lol::lol: Μπράβο στη Σάντυ μας!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ενταξει εβαλα τις φακες, εκοψα και εναν ανανα και τον εβαλα στο ψυγειο για να παγωσει και τωρα καθομαι και βλεπω τη ζωη της αλλης. μολις βαλει διαφημισεις αλλαγμα τα σεντονια και ετοιμασμα για παιδοτοπο το σαλονι φιλακια

ζετουλα μου ολα θα περασουν πηγαινε την καλυτερα στο νοσοκομειο για να ηρεμησεις και εσυ που εισαι χαλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:oops::oops::oops::oops::oops: ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΛΟΓΙΑ...Κ ΕΓΩ Κ ΤΟ ΚΑΡΟΤΟ :lol::lol: ΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΤΟ ΚΟΝΟΜΙΣΑΜΕ ΤΟ ΜΑΛΛΑΚΙ...ΑΛΛΑ ΜΟΛΙΣ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΘΑ ΤΟΥ ΤΟ ΒΑΨΩ ΧΙΧΙΧΙ!!!! Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΤΣΙ ΗΤΑΝ ΜΙΚΡΟΣ Κ ΜΕΤΑ ΕΓΙΝΕ ΚΑΣΤΑΝΟΣ!!!!

ΘΕΝΑ ΚΟΥΚΛΟΣ ΟΟ ΦΑΝΤΑΡΟΣ!!! :lol::lol::lol: ΠΩΣ ΤΟΝ ΕΚΑΝΕΣ ΕΤΣΙ ΤΟΝ ΦΟΥΚΑΡΑ ΚΑΛΕ????? :lol:

ΝΤΙΜΗ ΛΥΠΑΜΕ :? ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΠΑΡΩΜΕΝΟΙ!!! ΕΧΟΥΜΕ Κ ΑΡΡΩΣΤΟ ΤΟΝ ΕΡΩΤΑ ΜΑΣ Κ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΜΕΝΟΙ!!!

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΙΑ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ...ΠΑΡΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ Κ ΠΑΝΤΗΝ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ!!! Ο ΧΡΟΝΟΣ ΑΝΑΜΟΝΗΣ ΕΙΝΑΙ 3 ΜΕΡΕΣ ΑΝ ΕΙΣΤΕ ΣΤΑ ΟΡΙΑ ΟΚ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΘΑ ΤΟΝ ΠΗΓΑΙΝΑ!!!ΕΙΔΙΚΑ ΤΑ ΜΙΚΡΟΥΛΙΚΑ ΑΦΥΔΑΤΟΝΟΝΤΑΙ ΜΕ ΤΕΤΟΙΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΠΟΛΛΥ ΠΟΙΟ ΕΥΚΟΛΑ!!!! ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΥΜΒΕΙ!!!

ΑΛΕΚΑΚΙ ΕΤΟΙΜΟ0 ΤΟ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ Ε???? ΑΝΤΕ ΚΑΛΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ!!!! :lol:

ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΕΤΣΙ ΜΠΡΑΒΟ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΙΟΜΑΣΤΕ ;)

ΜΙΚΑ ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ ΤΑ ΧΕΡΙΑ!!! ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΤΩΡΑ ΤΟ ΚΑΝΩ :?:?:? ΕΧΧΕΙ ΠΙΑΣΤΕΙ Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ!!!!! Κ Ο ΧΑΖΟΥΛΗΣ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΔΕΧΕΤΕ ΟΥΤΕ ΠΕΡΠΑΤΟΥΡΑ!!!! ΚΑΛΟΜΑΘΕ!!!

ΗΛΙΑΝΑ @-) [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] ΣΕ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΟ ΝΙΝΙ Κ ΕΣΥ ΑΡΧΙΣΕΣ ΤΑ ΕΛΛΑΤΩΜΑΤΑ ΣΟΥ :lol::lol: ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΜΠΟΥΦΛΙΔΙ ΠΟΥ ΛΕΓΑΜΕ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΤΟ ΓΛΗΤΩΝΕΙΣ :lol::lol::lol::lol:

:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΑ ΞΗΜΕΡΩΜΑΤΑ ΑΥΡΙΟ ΚΛΕΙΝΕΙ ΤΗΝ 3η ΜΕΡΑ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ...ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΣΥΝΗΘΩΣ ΟΙ ΙΩΣΕΙΣ ΘΕΛΟΥΝ 3 ΜΕΡΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟΝ ΚΥΚΛΟ ΤΟΥΣ. ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΜΠΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΠΟ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΑΡΡΩΣΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΡΠΑΞΕΙ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ :o:o:o ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΓΛΙΤΩΣΟΥΜΕ, ΤΙ ΝΑ ΠΩ? ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΦΥΔΑΤΩΣΗ ΤΗΣ ΔΙΝΩ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΝΕΡΑΚΙ ΤΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΥΤΕΣ ΑΛΛΙΩΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΕΙΧΕ ΑΦΥΔΑΤΩΘΕΙ. ΤΟ ΜΟΝΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΥΔΙΑΘΕΤΗ ΚΑΙ ΠΑΙΖΕΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΥΛΑ ΜΟΥ!!!! ΜΗΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ Κ ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ ΜΑΜΗΣΕ ΤΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ!!

ΟΤΑΝ ΕΙΧΑ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΠΟ ΤΟ ΕΜΒΟΛΕΙΟ ΔΕΝ ΜΑΣ ΑΦΝΑΝ ΝΑΑ ΓΥΡΝΑΜΕ ΣΤΟ ΔΙΑΔΡΟΜΟ ΓΙΑΤΙ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΣΕ ΓΑΣΤΡΕΝΤΕΡΙΤΙΔΑ!!!

ΠΑΝΤΩΣ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΒΑΖΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΚΑΤΑ ΑΡΡΩΣΤΙΕΣ!!! ΔΗΛ ΔΕΝ ΒΑΖΟΥΝ ΜΑΙΔΑΚΙΑ ΜΕ ΚΟΛΛΗΤΙΚΕΣ ΑΣΘΕΝΕΙΕΣ ΜΕ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΑΛΛΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ!!!

ΕΜΑΣ ΜΑΣ ΕΙΧΑΝ ΣΕ ΘΑΛΑΜΟ ΜΕ ΑΛΛΑ ΔΥΟ ΑΣΧΕΤΑ! ΕΝΑ ΣΤΟΜΑΤΙΤΙΔΑ Κ ΕΝΑ ΠΝΕΥΜΟΝΙΑ!! ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΟΛΑΜΕ!!

ΠΑΝΤΩΣ ΤΗΝ ΦΟΒΑΜΑΙ ΠΟΛΛΥ ΤΗΝ ΓΑΣΤΡΕΝΤΕΡΙΤΙΔΑ ΣΕ ΤΟΣΟ ΜΙΚΡΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ!!!!! ΠΕΡΥΣΙ ΧΑΣΑΜΕ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ 7 ΜΗΝΩΝ ΣΤΗΝ ΒΕΡΟΙΑ ΑΠΟ ΓΑΣΤΡΕΝΤ!!!Κ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΦΟΒΟΟ!!!!!

ΤΟ ΕΜΒΟΛΕΙΟ ΤΗΣ ΓΑΣΤΡΕΝΤΕΡ ΤΗΣ ΤΟ ΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ???? ΓΙΑΤΙ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΑΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΤΑ ΠΙΑΝΕΙ ΤΟΣΟ ΒΑΡΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΧΙ ΔΕΝ ΤΗΣ ΤΟ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ. ΤΟ ΠΟΣΙΜΟ ΔΕΝ ΛΕΣ? ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΣΚΑΤΑ ΜΙΚΡΟΒΙΟ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΦΕΡΕ ΠΑΣΧΑΛΙΑΤΙΚΑ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ...ΠΡΩΤΑ ΑΥΤΟΣ, ΜΕΤΑ Ο ΑΝΙΨΙΟΣ ΤΟΥ, ΜΕΤΑ Η ΑΔΕΡΦΗ ΤΟΥ,ΜΕΤΑ Η ΔΗΜΗΤΡΑ, ΧΘΕΣ ΕΓΩ ΚΑΙ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΕΧΕΙ ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΚΑΙ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ :o:o:o ΜΑΣ ΘΕΡΙΣΕ ΟΛΟΥΣ...ΑΠΛΑ ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΕΓΑΛΟΙ ΜΑΣ ΠΕΡΝΑΕΙ ΣΕ ΕΝΑ 24ΩΡΟ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΟΜΩΣ ΕΧΕΙ ΠΑΡΑΜΕΙΝΕΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας γιεα σας κ χαρα σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! πως ειστε κοριτσαρες μου?????????????????????????????

εμεις καλα!!!!!ξπλωσα λιγο αλλα δεν καταφερα να κοιμηθω διοτι με το που ξαπλωνω στο κρεβατι μετα απο πεντε λεπτα ξυπναει ο αγγελος!!! :twisted::twisted::twisted::twisted: ε κ μετα σηκωθηκε κ η αννα μαρια κ παει λεγοντας.....!!!!ευτυχως η αννουλα μου σημερα δεν εχει πυρετο,τρεχει λιγο η μυτη της!!!!!!!!

αμαν πια δεν θα ερθει το καλοκαιρι φετος??????

ελενα μου κουκλακια μαμα κ γιος!!!!!!!!φτου φτου !!!!!!!τι καλο το καροτακι σου!!!!!!!!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol: δεν το γλιτωνω το μπουφλιδι μου φαινεται,θα μου 'ρθει ταχυδρομικως!!! :lol::lol::lol::lol:

θενα μου ετοιμος να παρουσιαστει το φανταρακι σου,!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

θα σας βαλω κ εγω μια φωτο απο τον τρελο επιστημονα αγγελο!!!!!!!αυριο λεω να τον κουρεψω (το λεω εδω κ δυο βδομαδες δλδ αλλα τον βαριεμαι στο κουρεμα!!! :lol::lol: )

ζετουλα μου περαστικα σας κοπελα μου,μακαρι να της περασει της μικρουλας κ να μην χρειαστει να την πας νοσοκομειο!!!!!!δωστης ενα μεγαλο φιλακι!!!!!!!

αλεκα μου η κοκοπικενα μια χαρα εχει βολευτει,μπραβο μπραβο το κοριτσι κυρια!!!!!!!! :lol::lol::lol:

μαρακι μου καλα ειστε εσεις κοπελα μου????? δεν παιζω μ'αυτα μωρε αλλα για να παω εγω νοσοκομειο θα πρεπει να ειμαι τελειως χαλια....!!!!!!

ντιμι μου πως ειστε εσεις κοριτσακι μου???????

πολλα φιλια σε ολες κουκλιτσες μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΖΕΤΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ ΑΝΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟΝ ΚΥΚΛΟ ΤΗΣ ΝΑ ΜΗΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΤΕ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ...ΑΥΤΟΙ ΚΑΙΡΟΙ ΕΙΝΑΙ ΧΑΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΕΥΑΙΣΘΗΤΑ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΕΝΑΣ ΑΝ ΕΧΕΙ ΜΙΚΡΟΒΙΟ ΠΑΕΙ ΚΟΛΛΗΣΕ...

ΗΛΙΑΝΝΑ ΤΙ ΑΝΤΡΑΚΛΑΣ :D ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΚΑΛΕ ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ ΜΑΤΑΡΕΣ ΤΕΡΑΣΤΙΕΣ :D ΚΟΥΚΛΟΣ ΜΕ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΤΟΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΓΙΑ ΓΑΜΠΡΟ :lol::lol::lol:...ΜΙΚΡΗ ΒΛΕΠΕΙ ΤΗΝ ΦΩΤΟ ΚΑΙ ΟΡΜΑΕΙ ΣΤΟ ΛΑΠΤΟΠ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστουμε ευχαριστουμε για τα καλα σας λογια !!!!!!!!!!!να τα, να τα η νυφη μου απο μικρη μικρη, το'χει πιασει το νοημα!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

οποτε την βρηκαμε τη νυφη ουουουυφφφφφφ μας εφυγε κ το αγχος..!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...