Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 2010 Νο12-ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΑΣ ΓΕΝΕΘΛΙΑ!!!


Recommended Posts

TZAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!1

TI KANETE KORITSARES!!!!!!

ΗΛΙΑΝΑ..............ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D IT S A BOY :D:D:D:D:D !

ΑΝΤΕ ΡΕΝΑΤΑΒΗΜΑ ΒΗΜΑ ΚΑΛΑ ΠΑΤΕ!!!! ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΑ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ ΤΙ ΤΑ ΘΕΣ :oops:

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΗΝ ΠΑΝΕΜΟΡΦΗ ΝΥΦΗ ΜΟΥ!!!!! ΕΝΑ ΦΙΛΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΧΡΗΣΤΟ ΜΟΥ....Κ ΟΛΑ ΘΑ ΤΗΣ ΠΕΡΑΣΟΥΝ! :roll:

ΕΛΑ ΒΡΕ ΑΛΕΚΑΚΙ ΠΟΥ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ Κ ΤΟ 37 ΠΥΡΕΤΟ!!!!!!! :lol::lol::lol: ΕΜΕΙΣ ΜΟΝΙΜΩΣ 37,1 ΕΧΟΥΜΕ :lol::lol: ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΘΙΚΕ!!!!! ΔΕΝ ΘΕΩΡΕΙΤΕ ΚΑΝ ΠΥΡΕΤΟΣ ΑΥΤΟΣ!!!!

ΑΣΕ Κ ΕΜΕΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ !!!! Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΠΟΥ ΒΓΑΖΕΙ!!! ΠΑΝΤΩΣ ΕΧΕΙ 2 ΜΕΡΕΣ ΒΑΖΕΙ ΤΟ ΧΕΡΙ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ Κ ΣΠΑΡΑΖΕΙ!!!!!! ΚΑΙ Η ΜΥΞΑ ΠΑΕΙ ΣΥΝΝΕΦΟ!!!! ΑΠΟ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ Κ ΑΥΤΗ!!! ΕΤΣΙ Μ ΚΑΝΕ Κ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΒΓΑΛΕ!!!

ΜΑΡΙΑ ΧΑΡΟΥΜΕΝΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΗΝΟΓΕΝΝΕΘΛΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!

ΛΟΙΠΟΝ!!!! ΜΑΡΙΑ ΜΑΡΙΝΑ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΧΕΤΕ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙ ΣΕ ΤΟΣΕΣ ΑΠΟΥΣΕΙΕΣ!!!!! ΚΑΤΙ ΓΙΝΕΤΕ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 881
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ.ΕΛΠΙΖΩ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΕΙ Η ΚΑΗΜΕΝΗ. ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΤΡΩΕΙ 2 ΚΟΥΤΑΛΙΕΣ ΤΣΟΥΠ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΔΙΑΡΡΟΙΑ :(:(:( ΕΙΝΑΙ ΝΗΣΤΙΚΗ ΑΠΟ ΧΘΕΣ :(:(:( ΕΧΑΣΕ ΚΑΙ 100 ΓΡΜ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ... Μ'ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΑΠΕΛΠΙΣΙΑ, ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΚΑΝΩ :(:( ΑΣΕ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΟΚΚΙΝΙΣΕΙ ΚΑΙ Ο ΠΩΠΟΣ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΣΟΥΖΕΙ :o:o:o ΣΙΓΟΥΡΑ Ο ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ ΒΓΑΖΕΙ ΔΟΝΤΙΑ, ΗΤΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΕΙ ΦΟΡΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΤΗΝ ΚΑΗΜΕΝΟΥΛΑ ΜΟΥ::!!!! ΤΗΝ ΕΔΩΣΕΣ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟ ΡΥΖΙ?????ΤΟ ΝΕΡΟ????? ΝΑ ΒΟΥΛΩΣΕΙ ΛΙΓΟ???? ΔΟΚΙΜΑΣΕ ΤΟ!!!!! ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΥ ΚΑΛΟ!!!!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΟΠΟ ΜΕΛΑΝΙ!!!! ΔΟΚΙΜΑΣΜΕΝΟ ΑΥΤΟ:!!!! ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΔΙΚΙ!!!

ΑΣΕ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΠΗΡΕ ΤΕΤΟΙΑ ΦΟΡΑ :lol::lol::lol::lol: ΒΑΛΘΗΚΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΤΗΝ ΝΥΦΗ :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΡΥΖΟΝΕΡΟ ΤΗΣ ΕΔΩΣΑ ΚΑΙ ΛΑΠΑ ΚΑΙ ΦΙΔΕ...ΜΑΤΑΙΑ...ΟΥΤΕ ΟΡΕΞΗ ΝΑ ΠΟΛΥΦΑΕΙ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΒΓΑΖΕΙ ΟΛΑ. ΠΙΣΤΕΥΩ ΚΙ ΕΓΩ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΤΗΣ 1 ΜΕΡΑ ΣΧΕΔΟΝ ΤΟΥ ΚΡΑΤΗΣΕ.ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΤΗΝ ΠΕΡΑΣΕΙ ΟΠΩΣ ΤΟ ΠΑΕΙ, ΕΜΕΙΣ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΔΟΝΤΑΚΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΣΑ

ΝΑ ΜΑΙ Κ ΕΓΩ :D

ΗΛΙΑΝΝΑ ΑΝΤΕ ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΗΣΥΧΑΣΕΣ ΤΩΡΑ Ε? ΑΧ ΜΕ 2 ΑΓΟΡΙΑ ΣΕ ΚΟΝΤΙΝΗ ΗΛΙΚΙΑ ΘΑ ΣΕ ΣΤΕΝΑΧΟΡΙΣΩ ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΑ ΔΕΙΣ ΟΛΑ :shock: ΕΔΩ ΕΜΕΝΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΓΟΡΙ ΚΟΡΙΤΣΙ ΑΓΑΝΑΚΤΩ ΠΑΙΦΤΕΙ ΦΥΛΟ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ Κ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΨΙΛΟΒΡΟΧΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΟΛΟ ΦΤΙΝΕΙ :shock::mrgreen: ΓΕΝΙΚΑ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙ ΕΜΠΟΛΕΜΗ ΖΩΝΗ ΕΔΩ Κ 6 ΜΗΝΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ ΠΟΥ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΔΙΕΚΔΙΚΗ Κ Η ΔΑΝΑΗ....ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΣΑΣ ΛΕΩ ΚΑΘΕ ΤΡΕΙΣ Κ ΛΙΓΟ ΜΑΜΑ Η ΔΑΝΑΗ ΕΤΣΙ ΜΑΜΑ Ο ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΤΣΙ Κ ΕΓΩ ΔΕΝ ΔΙΝΩ ΣΥΜΑΣΙΑ ΠΛΕΟΝ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΒΓΑΖΩ ΑΚΡΗ ΤΟΥΣ ΛΕΩ ΝΑ ΣΚΟΤΩΘΟΥΝ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΕ ΝΙΑΖΕΙ ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΠΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ :roll: .... ΑΝΤΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΑΞΩ Κ ΤΑ ΔΩΜΑΤΙΑ ΝΑ ΠΑΕΙ Η ΔΑΝΑΗ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΜΠΑΣ Κ ΗΡΕΜΙΣΟΥΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΛΕΩ ΝΑ ΤΟΥΣ ΤΑ ΦΤΙΑΞΩ....ΝΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΑ ΒΑΖΩ Κ ΤΥΜΟΡΙΑ ΣΤΑ ΔΩΜΑΤΙΑ ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΙ ΤΩΡΑ ΤΑ ΒΑΖΩ ΣΤΟ ΜΠΑΝΙΟ :lol::lol::lol::lol:

ΤΕΣΠΑ ....ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΗΜΕΡΑ Ο ΙΑΣΟΝΑΣ ΑΛΛΑ Η ΔΑΝΑΗ ΠΟΛΥ ΒΗΧΑ ΤΗΣ ΑΡΧΙΣΑ ΤΗΝ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ ΣΗΜΕΡΑ Κ ΑΥΤΗΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΕΥΕΙ...ΕΓΩ ΚΑΛΑΑΑΑΑ :D:D:D

ΑΑΑΑ ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΕΙΠΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟ ΛΟΥΣΙΜΟ...ΛΟΥΣΤΙΚΑ Μ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΛΕΤΕ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕ :) ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ;)

ΖΕΤΑΚΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΔΩΣ ΤΗΣ ΚΑΝΑ ΤΣΑΓΑΚΙ ΡΙΖΙ ΜΑΚΑΡΟΝΙΑ ΜΠΑΝΑΝΕΣ ΜΗΛΑ Κ ΥΓΡΑ ΠΟΛΛΑ ΚΟΨΕ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΤΟ ΓΑΛΑ

Κ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΑΥΤΟ ΘΑ ΔΕΙΣ ΜΕΓΑΛΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΚΟΥ ΤΗΝ ΠΟΛΥΠΑΘΟΥΣΑ :?

ΕΛΕΝΑΚΙ ΠΗΡΕ ΦΟΡΑ Ο ΧΡΗΣΤΑΡΑΣ ΘΑ ΜΑΣ ΦΑΕΙ ΟΛΟΥΣ :lol::lol::lol::lol: Η ΡΕΝΑΤΑ ΛΕΕΙ ΓΙΑ ΤΑ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ ΤΗΣ ΒΑΦΤΥΣΗΣ ΠΡΟΦΑΝΟΣ

ΗΡΘΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΠΑΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΛΕΕΙ :mrgreen:

ΚΑΛΗΝΥΧΤΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΑΖΟΥΝ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ ΣΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ????? :oops::oops::oops:

ΑΤΣΑ ΑΥΤΑ ΘΕΝΑ!!!! ΕΓΩ ΕΙΔΑ ΝΤΟΚΟΥΜΕΝΤΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ Σ!!!! :D

Κ ΕΓΩ ΛΟΥΣΤΗΚΑ Μ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ!!!!! ΠΗΓΑ ΚΟΜΜΩΤΗΡΙΟ!!! ΤΩΡΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΛΟΥΣΤΟΥΜΕ Κ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΕΣ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ,ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ και εύχομαι σε όλες ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗ!!!

Ηλιάννα μου Συγχαρητήρια!!!! Μπράβο κοπέλα μου!!! Είδες όλα τέλεια πήγαν!!! :ymapplause::ymapplause:

Ζέτα περαστικά στη μικρούλα σου..ο άντρας σου του πέρασε τουλάχιστον?

Θένα περαστικά σε όλους!!!! Α!! Και τέλεια η νέα φώτο!!! ;)

Αλέκα μου δε θυμάμαι αν είχα σχολιάσει..Όλα τέλεια!! Καταπληκτικά!!!Πολύ ωραίες φωτογραφίες!! Μπράβο!!

Ρενάτα μου και εγώ ήθελα λουλούδια αλλά τελικά το άφησα...Μπράβο,προχωράτε αργά αλλά σταθερά!! ;)

Μαρία Κω τί κάνει η ζουζού σου?? Να τη χαίρεστε!!!

Γεωργία μου τί έγινε ρε κοπέλα μου...πώς είσαι??

Έλενα μου πώς είναι ο Χρηστάκος? Και εγώ λούστηκα Μ.Παρασκευή!!Αλλά άσχετο, από ημικρανίες δεν υποφέρω!!!!! Και εμένα βγάζει τα πάνω δοντάκια..φάνηκαν κιόλας αλλά ευτυχώς δεν έχουμε συμπτώματα..

Λοιπόν..τα νέα μου? Το Σάββατο το βράδυ έμεινα σπίτι με τον Κωνσταντίνο γιατί κοιμόταν και επειδή είχε φοβηθεί τα δυναμιτάκια,και ξύπνιος να ήταν δε θα τον πήγαινα..Ήρθαν από τη λειτουργία η μαμά και ο άντρας μου (εδώ που είμαστε εμείς) η όλη λειτουργία γίνεται σε εξέδρα υπαίθρια, και πήγαμε στα πεθερικά για φαί..την επομένη,στην ξυνή περάσαμε ήσυχα,ήταν και μια ξαδέρφη εκεί και σας είπα, όταν είναι και άλλοι είμαστε πολύ αγαπημένες :x:x ..μόνο που μετά ο άντρας μου το γύρισε σε πλάκα και την πείραζε μαζί με τον άντρα της, και αυτή παρεξηγιόταν και μέχρι να φύγουμε είχε κατεβάσει κάτι μούτρα...σαν πεντάχρονο έκανε :mrgreen::mrgreen: Μετά όλο βόλτες και παιχνίδια με τον Κωνσταντίνο..

Σήμερα τί έκανε το μικρουλάκι μου? Κοιμόταν και ξαπλώναμε και εμείς δίπλα με τον άντρα μου..και σε κάποια φάση ξύπνησε, έκατσε, δε μας είδε, χτύπησε παλαμάκια και μπουμ, ξανάπεσε για ύπνο!!! :shock::shock: Έσκασα στα γέλια!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες!!!! Πού είστε? Τί κάνετε? Εμείς καλά είμαστε, ξυπνήσαμε, φάγαμε τα φρούτα μας και όπου να 'ναι θα πάμε για ύπνο!!!

Εδώ βρέχει σήμερα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου !!!!!!!!!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ !!!!!!!!!!!! ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ !!!!!!!!!!!!!

Χαίρομαι που είστε όλες καλά ... απ ΄όσο πρόλαβα να σας διαβάσω....!

Ηλιανούλα συγχαρητήρια για το ΓΙΙΙΙΙΙΙΟΟΟΟΟΟΟ !!!!!! ... Οόοοοοολα καλά ... ο Θεός να είναι πάντα μαζί σας!!!!!!!!!!!!!!!

Εμείς επιστρέψαμε χτες .. περάσαμε πολύ καλά ... ξεσάλωσε η Αννα Μαρία ..... περπατούσε πάνω κάτω στο γρασίδι ... στο χώμα.... στις λάσπες.... έπεφτε... ξανασηκωνόταν.... με αντιλιακά κ καπέλα ... μες στη τσίκνα του αρνιού κ του κοκορετσιού ... βούτηξε κι ένα παϊδάκι απ το αρνί .... κι έκανε και ... "μπλιααχχχ" γιατί βλέπετε ... είχε λίπος κ λερώθηκε το χέρι της.... ΜΗΗΗΗ ΧΧ.....ΣΣΣΣΩΩΩΩΩ!!!!!!!!

Βγήκαμε μόνο στον Επιτάφιο τη Παρασκευή με το καρότσι... και το Σάββατο το πρωί που πήγαμε εκκλησία για να μεταλάβουμε μάνα και κόρη!!!!!!!! Ανάσταση η Αννα Μαρία έμεινε σπίτι με τη γιαγιά κ κοιμόταν του καλού καιρού !!!!

Μάλλον καλύτερα γιατί την επόμενη μέρα που ο μπαμπάς της έριχνε κάτι "μπαμ μπουμ" στο χωράφι .... ξίνιζε τη μούρη της (τάχα μου ότι .. "δεν θέλω".... "δεν μ αρέσει" ...."πες του να σταματήσει" !!!!) ...Θα δούμε του χρόνου αν με το καλό την πάρουμε μαζί ...!!!!!

Κατά τ άλλα ξαναθυμήθηκε για λίγο το "μαμα".... και το "μπαμπά" ... που το χαμε ξεχάσει για ένα διαστημα...(μα σκέτη μουγκαμάρα αυτό το παιδί... όλο μμμμμμμμμμμ και μμμμμμμμμμ κανει κ το χέρι όρθιο σαν το Κολοκοτρώνη !!!!!! :P:P ) κ χάρηκε λίγο κ τ αυτάκι μας ... αλλά μη φανταστείτε ότι μας ζάλισε κι όλας .... !!!!!! :lol:

Να είστε όλες καλά κ εσείς κ τα παιδάκια σας τα ομορφα!!!!!!!!!!!

Υ.Γ. Αλέκα ... τέλειες οι φωτό ... τέλεια κ τα "μοντέλα" .... ΥΠΕΡΠΑΡΑΓΩΓΗ !!!!! Ας είναι όλες οι στιγμές σας τόσο χαρούμενες!!!!! :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλεεεεεεεεε ..... ξέχασα τη συμπεθέρα .........και θα μου κρατάει μούτρα!!!!!!!!!!!

Να πω πάλι ... "ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ" .... ???????? ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ λοιπόν!!!!!!!!!!!!....κ δεν θα σχολιάσω κάτι άλλο προς το παρόν....

Η νέα σας φώτο πολύ ΣΟΥΠΕΡ!!!!!!!!! ;)

Θέλω κι άλλες φωτογραφίες από Πάσχα !!!!!!!!!! Φρόντισέ μου τον Ιασονάκο και ..φυσικά και τα άλλα δύο...!!!!!

Παιδιά ίσον ΕΥΤΥΧΙΑ ΜΕΓΑΛΗ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μου..............Χριστος Ανέστη και χρόνια πολλά σε εσας και τις οικογένειες σας.......και σε όσους γιορτάζουν.........

Εμείς ωραία περάσαμε ήσυχα σπίτι μας..........ξεκουραστήκαμε ανανεωθήκαμε και επιστέψαμε στη δουλειά...........

Περαστικά στα αρρωστουλικα μας.........Ζετα υπομονή ελπίζω να είστε καλύτερα .............

Ευτυχώς είναι μισή μέρα σήμερα να μη μας βαρυφανεί η επιστροφή!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Εμείς αρχίσαμε να μιλάμε σιγά σιγά και να προσπαθούμε να πούμε καμιά λεξούλα..........από περπάτημα τίποτα σπουδαίο...........βγάλαμε ακόμα ένα δοντάκι τώρα έχουμε 3 κάτω και 2 πάνω................

Γεωργία μου τι εγινε τελικά??????????

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ. ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΑΤΕ ΚΑΙ ΟΣΕΣ ΕΠΙΣΤΡΕΨΑΤΕ. ΜΑ ΣΛΕΙΨΑΤΕ.

ΝΑΙ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ ΤΗΣ ΒΑΦΤΙΣΗΣ ΛΕΩ. ΚΑΜΜΙΑ ΣΑΣ ΔΕ ΕΙΧΕ ? ΕΧΩ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΕΙ ΜΙΣΗ ΓΙΡΛΑΝΤΑ ΓΑΙ ΤΗΝ ΚΟΛΥΜΒΗΘΡΑ ΚΑΙ 2 ΚΑΣΠΩ ΠΑΝΩ ΣΕ ΒΑΣΕΙΣ ΠΛΕΧΙΓΚΛΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΣΟΔΟ ΤΗΣ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣ. ΤΑ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΠΟΛΥ. ΤΩΑΡ ΕΜΕΙΝΑΝ ΜΟΝΟ ΤΑ ΜΠΑΛΟΝΙΑ. ΘΑ ΠΑΩ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΩ ΜΠΑΛΟΝΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΤΡΑΠΕΖΙΑ ΚΑΙ 2 ΜΕΓΑΛΟΥΣ ΠΡΙΓΚΗΠΕΣ. ΓΙΑ ΤΑ ΜΠΑΛΟΝΙΑ ΗΜΟΥΝ ΣΕ ΣΚΕΨΕΙΣ ΑΝ ΘΑ ΠΑΡΩ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΔΕΙΞΑΝ ΤΟΥΣ ΠΡΙΓΚΗΠΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΑΝ ΠΟΛΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERA!!!!

ΡΕΠΟ ΣΗΜΕΡΑ Κ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΥΜΑΖΕΥΩ ΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ!!!!!!!!!! ΤΟ ΧΑΟΣ ΜΗΛΑΜΕ!!!!!!!!

ΜΑΡΙΝΑΚΙ Μ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!! ΕΝΑ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ!!!!!! Η ΕΧΕΙΣ ΑΛΑΞΕΙ ΤΑ ΦΩΤΑ ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΚΥΠΡΟΥ Η ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ!!!!! :lol::lol::lol::lol: ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΑΠΟΥΣΙΑΣ(ΤΑΧΑ ΔΟΥΛΕΙΕΣ)!!! ΑΝΤΕ Κ ΜΑΣ ΕΛΕΙΨΕΣ!!!!

ΝΤΙΜΗ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ Κ ΣΕ ΣΕΝΑ!!! ΚΑΛΟΣ ΟΡΙΣΕΣ ΣΤΑ ΠΑΤΡΙΑ ΕΔΑΦΗ :D ΩΡΑΙΑ ΠΕΡΑΣΑΤΕ Ε???? ΞΕΣΑΛΩΣΕ Η ΜΙΚΡΑ ΚΥΡΙΑ!!!

ΡΕΝΑΤΑ ΜΟΥ Κ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΚΑΤΙ ΑΝΘΟΣΤΗΛΕΣ ΑΛΛΑ ΧΩΡΙΣ ΤΑ ΑΝΘΗ :lol::lol::lol::lol: ΜΕ ΚΕΡΙΑ ΠΑΝΙΑ ΔΙΑΚΟΣΜΗΤΙΚΑ ΚΤΛ!!!!! ΤΑ ΙΔΙΑ ΕΙΧΕ Κ Η ΚΟΛΥΜΠΗΘΡΑ!!!! ΕΓΩ ΕΚΕΙ ΤΑ ΕΙΔΑ!!!! ΑΥΤΑ ΤΑ ΕΚΑΝΕ Η ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΙΔΙΑ ΜΕ ΤΑ ΥΠΟΛΕΙΠΑ!!! :D

ΜΠΑΛΟΝΙΑ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ !!! ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΑ!!! Μ ΑΡΕΣΟΥΝ ΠΟΛΛΥ...ΑΛΛΑ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΑΣ ΤΡΑΓΟΠΑΠΑΣ ΔΕΝ ΑΦΗΝΕ ΤΕΤΟΙΑ ΠΡΑΜΑΤΑ :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια και απο μας! Τι καλημερα καληνυχτα πρεπει να σας πω αφου σε λιγο θα κανουμε νανι μανα και κορη. Σημερα ειχαμε παιδικο φαγαμε ολο μας το φαι (φακες ειχαν) και τωρα καθεται και παιζει στη κουνια της μεχρι να την παρει ο υπνος και να ξαπλωσω και εγω λιγουλακι απο τους καφεδες και το σουπερμαρκετ κουραστηκα!!!! Ελπιζω το απογευμα να ειμαι πιο καλα να συμμαζεψω λιγο το μπουρδελο γιατι ταχω ριξει λιγο στο κοκορα. Απο αυριο θα την παω τη μικρη στις 9 στο παιδικο ωστε να φαει εκει πρωινο για να προσαρμοζεται σιγα σιγα στο ωραριο της δουλειας μου (αμα ξεκινησω).

Περαστικουλια στα αρρωστουλικα μας ειναι λιγο περιεργη αυτη η εποχη (καλα εμας δεν μας ριχνει τιποτα τη διαθεση).

Ρενατα μου οπως μας τα περιγραφεις θα ειναι ολα τελεια περιμενουμε νεοτερα και φωτο επισης!!!

Ηλιαννα μου ειδες εγινε το θαυματακι σου και οπως το ηθελες (θαθελα να συμπεθεριαζαμε αλλα προσπαθω για το γιο!!!).

Ελενα ΘΕΑΑΑΑ!!!! αλλα ο χρηστακης παιδαρος τι ομορφο μαλλακι που εχει!!!! δεν του εδωσες τσι τσι του παιδιου να κραταει???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΕ ΑΛΕΚΑ ΕΦΑΓΕ Κ ΣΟΥΒΛΙΣΤΟ Κ ΦΟΥΡΝΟΥ!!!! ΜΟΝΟ ΚΟΚΟΡΕΤΣΑΚΙ ΔΕΝ ΕΦΑΓΕ!!!

ΕΙΔΕΣ ΜΑΛΛΙ ΤΟ ΚΑΡΟΤΑΚΙ ΜΟΥ???? ΣΤΝ ΦΩΤΟ ΦΕΝΕΤΕ ΑΚΟΜΑ ΠΟΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ!!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kale τι ακουω ....μπουρδελο η αλεκα μπουρδελο η ελενα :shock: να ερθω καμια επισκεψη απο περιεργια :lol::lol::lol::lol::lol: τσατσαδεσ το παιζετε? :lol::lol::lol::lol::lol:

ελενακι κουκλοσ ο χρησταρασ καλα κ εσυ τσ τσ μοντελο 8-):mrgreen:

εγω χθεσ του τα πηρα με την μιχανη ......τα μαλλια λεω καλε!θα σασ βαλω φοτο σαν φανταροσ ειναι :lol::lol::lol::lol: αφυστε που εχουν μαυρισει απο τον ηλιο κ τα χερια του :shock: πωσ εγινε αυτο τι να πω γενικα τον βλεπω να γινετε γιουφτακι το καλοκαιρι εχει μια εσωτερικη εκ γεννετησ μαυριλα αυτο το παιδι ...πωσ βγηκε ετσι τι να πω! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ!!!ΕΙΜΑΙ ΕΤΟΙΜΗ ΝΑ ΚΑΤΑΡΕΥΣΩ :?:? ΟΛΗ ΝΥΧΤΑ ΜΙΚΡΗ ΕΚΛΑΙΓΕ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΤΗΣ 2 ΜΕΡΕΣ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΓΚΡΙΝΙΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΩ ΑΛΛΟ ΕΤΟΙΜΑΖΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΔΟΝΤΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΥΠΕΡΕΝΤΑΣΗ ΕΥΤΥΧΩΣ ΤΡΩΕΙ ΑΛΛΑ ΓΚΡΙΝΙΑ ΓΚΡΙΝΙΑ ΚΡΕΜΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΙΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ... :?:? ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΑΝΕΒΑΖΕΙ ΠΥΡΕΤΟ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΚΑΙ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΗΝ ΒΓΑΛΕΙ ΣΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΑΡΓΗΣΑΜΕ ΝΑ ΤΑ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΑ ΒΓΑΖΕΙ 2 ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΥΠΟΦΕΡΕΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΧΕΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΤΗΣ ΦΩΝΑΖΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΤΕ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΩ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΛΑΙΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΗΣ ΦΩΝΑΖΩ... :cry::cry: ΞΕΡΩ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΑΛΛΑ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???ΥΠΟΜΟΝΗ ΕΧΕΤΕ Η ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΕΤΣΙ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μοντελο ε??????? :lol::lol::lol::lol::lol::lol: ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΦΤΥΣΕ ΘΕΝΑ!!!! :lol::lol:

ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΚΟΥΡΕΨΩ!!!! ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΣΕ ΚΟΜΜΩΤΗΡΙΟ ΓΙΑΤΙ ΜΟΝΗ Μ ΤΟΝ ΕΧΩ ΚΟΥΡΕΨΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ!!! ΑΝΤΕ ΒΑΛΕ ΦΩΤΟ ΤΟΝ ΦΑΝΤΑΡΟ!!!!! ΛΕΣ ΑΜΑ ΤΟΥ ΤΑ ΠΑΡΩ Κ ΕΓΩ ΜΕ ΤΗΝ ΨΗΛΗ ΜΕΤΑ ΝΑ ΒΓΟΥΝ ΚΑΣΤΑΝΑ??????

ΔΥΣΚΟΛΗ ΜΕΡΑ ΚΑΙ Η ΣΗΜΕΡΙΝΗ !!! :shock: ΑΠΟ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΤΟΝ ΕΠΙΑΣΕ ΜΙΑ ΓΚΡΙΝΙΑ ΜΑ ΤΙ ΓΚΡΙΝΙΑ!!!! :o:o:o ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ!!! ΤΑ ΕΙΔΑ ΟΛΑ!!!! ΜΟΛΙΣ ΤΟΝ ΑΦΗΝΑ ΕΣΤΩ Κ ΓΙΑ ΕΝΑ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΟ ΛΙΓΟ ΠΟΙΟ ΜΑΚΡΙΑ ΜΟΥ!!!!! ΟΥΡΛΙΑΖΕΕΕΕΕ!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ!!! ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΠΟΝΟ ΕΧΟΥΜΕ!!!! ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ!!!! ΕΓΩ ΕΧΩ ΥΠΟΜΟΝΗ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΓΙΝΕ ΕΞΩ ΦΡΕΝΩΝ ΣΗΜΕΡΑ...ΤΟΝ ΜΑΛΩΝΕ ΤΟΝ ΦΩΝΑΖΕ Κ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΣΚΩΤΟΘΗΚΑΜΕ!!!!!

ΦΑΝΤΑΣΟΥ Κ ΤΩΡΑ ΤΟ ΒΡΑΔΑΚΥ ΤΟΝ ΚΟΙΜΗΣΑ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ Κ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΕΒΑΛΑ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΑΚΙ ΤΟΥ!!!! ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ!!!!! ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΜΠΕΙ ΟΥΤΕ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΤΗΝ ΒΛΕΠΕΙ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΓΙΑΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΝΥΧΤΑ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΕ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΕΤΣΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΚΑΙ ΜΕ ΒΓΑΖΕΙ ΝΟΚ ΑΟΥΤ ΣΗΜΕΡΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΑΓΚΑΛΙΑ ΠΟΥΘΕΝΑ ΔΕΝ ΚΑΘΟΤΑΝ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΚΑΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ ΦΩΝΑΖΕΙ ΛΕΩ ΕΛΕΟΣ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ..ΤΗ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΤΗ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΙΠΟΤΑ...

ΑΠΟ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΞΕΚΙΝΑΩ ΔΟΥΛΕΙΑ ΘΑ ΦΕΥΓΩ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΘΑ ΕΡΧΟΜΕ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΕΙ ΑΝ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΥΠΟΜΟΝΗ ΔΥΣΚΟΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρες!!Τί έγινε?Πανσέληνι έχει και σεληνιάστηκαν τα Πανμαιακόπαιδα μας? Εμένα σήμερα δεν κοιμήθηκε το μεσημέρι..ήθελε να παίζει..λέω άστον δεν πειράζει, θα κοιμηθεί το βράδυ μια και καλή..το ξανάκανε..έλα που ήρθε το βράδυ, ο Κωνσταντίνος ήταν μες την γκρίνια και την ιδιοτροπία και εγώ μες τα νεύρα..δεν ήξερα τί να του κάνω..θήλασε, θήλασε ξαπλωτός, τον κούνησα, τον νανούρισα στην αγκαλιά μου, τον χάιδευα..τίποτα..μονίμως το στόμα ανοιχτό αααααααααααααα και τα μάτια του κλειστά από τη νυστα...αφού τον άφησα δίπλα μου στον καναπέ και δε μπορούσε να σηκώσει το κεφαλι του από τη νύστα..όταν επιτέλους κοιμήθηκε, ξύπναγε κάθε μια ώρα..τώρα πριν λιγο ξαναξύπνησε, και τώρα κοιμάται δεμένος στο καρότσι... :shock::shock: ουφφφφ.....βιαστηκα φαινεται να πω ότι βγάζει τα δοντάκια του χωρίς συμπτωματα...

Έλενα κούκλα και ο Χρηστάκος αγνώριστος!!! Φτου φτου!!! Καλά άπό τον άντρα σου πήρε αυτο το μαλλάκι? Φοβερό!!!!

Ντίμι μου και Μαρίνα μου Χρόνια σας Πολλά!! Ντιμι πώς είναι η μικρούλα με το θέμα που είχε με το χτύπημα? Το ξεπέρασε φαντάζομαι..

Μαρίνα πώς είναι ο Ορέστης μας?

Θένα και Ζέτα είναι καλυτερα τα παιδάκια σας?

Μαρία μου υπομονή..σε καταλαβαίνω..

Ρενάτα μου τί κάνεις?

Ηλιάννα μου εσύ πώς είσαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΤΗΝ ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΚΑΗΜΕΝΟΥΛΗΣ ΘΑ ΒΓΑΖΕΙ ΔΟΝΤΙΑ ΔΕΝ ΕΞΗΓΗΤΕ ΑΛΛΙΩΣ ΥΠΟΜΟΝΗ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΚΑΙ ΑΥΤΑ...ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΑΚΙ ΤΟΥ ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΤΕ???ΤΟΝ ΔΟΚΙΜΑΣΕΣ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...