Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 2010 Νο12-ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΑΣ ΓΕΝΕΘΛΙΑ!!!


Recommended Posts

γεια σας κοριτσακια μουυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!τι κανετε?????????????????πως ειστε??????????????

μα εκει που μπηκατε φουργιοζες τωρα κ παλι εξαφανιζολ????????????.................. :(:(:(:(:(

εμεις καλα ειμαστε η αννουλα μου απο χθες δεν εχει πυρετο ομως εχει διαροια απο την αντιβιωση!!!!!!

πηρα για πολλοστη φορα την παιδιατρο κ μου ειπε να σταματησουμε την αντιβιωση.κ εκει που πηρα μια χαρα της βαζω θερμομετρο κ ειχε ανεβασει δεκατα 37,7!!!!!!! :shock: το απογευμα μαλλον θα την παμε να την δει, αν κ μαλλον ιωση πρεπει να ειναι !!!!κ μου ειπε να της αλλαξουμε αντιβιωση!!!! :(:(

εγω σημερα εχω να κανω του κοσμου τις δουλειες, αυριο ειναι η γιορτη μου κ πρεπει να μαζεψω λιγο το αμμαζευτω εδω μεσα γιατι αν δε βαλουμε κ εμεις το χερακι μας............. οτι κ να κανουν οι αλλοι.......!!!!!!!!!!!!

εβαψα κ τα μαλλια μου , να τα ισιωσω θελω , μια γενικη ξουρα να κανω θελω , το απογευμα να παω για ψωνια θελω,..............!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ουουουυουουουουουουουφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ δεν μπορω κ μονο που το σκεφτομαι αγχωνομαι πολυ.............!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ελενακι ευχαριστω πολυ κοριτσι μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!αχ τι κουκλι ο χρηστακος με το σωσιβιο του!!!!!!!!!!!!!!!!!! (παρεπιπτοντως εχουμε το ιδιο, το ειχα παρει περυσι για την αννα μαρια που ηταν πιο μικρη)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

καντε κ καμια βουτια κ για μας που εχουμε να παμε για μπανιο εδω κ μερες...........!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τωρα την πεμπτη λεμε να ξαναπαμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τελικα εμεις μειναμε , ε?????!!!!!!!!!!!! :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 881
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

βρε βρε τα κοριτσακια τα καλα....

γεια σας κουκλιτσες με τα κουκλια σας!!!!!!!!!

Ηλιανουλα μου περαστικούλια !!!!!!! ... αν και το ξεπερασατε ήδη απ΄οτι φαινεται!!!!!! ΕΥτυχώς... τι να τανε??? κανα κρυωματάκι λες??? Κάθεται και σε aircondition πολλές ώρες ??? Μη μου αγχώνεσαι καθόλου!!!!!!!!

Ελενίτσα πεθαίνω σου λεεεεεωωωωωω με φουσκωτό ...... και μάγουλο βερύκοκο..... χιχιχιχιχιχιχιχχιχι

Πάντως θα συμφωνήσω μαζί σου για ότι είπες στη Μαρία για την ομιλία.... Θα σας θυμίσω πριν λίγο καιρό που σας έλεγα κι εγώ τις ανησυχίες μου... κ ... πρώτη απ΄όλες η καλή μας λογοθεραπεύτρια μου είπε να μην ανησυχώ !!!!!!!!!!

Καλή μου Μαρία ... εσύ το είπες λοιπόν.. ότι είναι πολύ νωρίς ακόμα !!!!!!! Φυσικα και όλα τα παιδιά δεν είναι ίδια!!!!!!! Το σύνηθες λάθος όλων των μανάδων.!!!! Κι εγώ ανησυχώ ακόμα ... και θα συνεχίσω να ανησυχώ μέχρι να μιλήσει κανονικά... και μετά θα ανησυχήσω για κάτι άλλο και μετά για κάτι άλλο.....Αλλά ειδικά εσύ αν μας λές ότι ανυσυχείς .... τι να σκεφτούμε δηλαδή εμείς οοοεεεεοοοοο ????? ....

Την Παρασκευή πάντως πήγαμε στο γιατρό.. του είπα τις ανησυχίες μου ... μου είπε "ουτε να το σκέφτομαι ακόμα το θέμα" ... αρκεί να είμαι σίγουρη ότι ακούει... ότι είναι πολύ μικρή ακόμα.... ότι οι υπολοιπες αντιδράσεις της είναι μια χαρά και φυσιολογικότατες.... και ότι κάποια στιγμή θα τα πει όλα μαζί ...

Εχω κολλητή φίλη που μέχρι 2 ετών ο μικρός έλεγε μόνο μαμά μπαμπά και τίποτα άλλο!!!!!! >Εχω επίσης φίλη και κουμπάρα που από 1 έτους η μικρή είχε λεξιλόγιο 10 λέξεων τουλάχιστον ( όχι κανονικών - αλλά τύπου "λιαλια" που ας πούμε για εκέινη σήμαινε το νερό ή άλλα παρόμοια) !!!!!!!!! Ενώ εμείς 1 έτους ζήτημα άν είχαμε ακούσει τη φωνή της !!!!!! Και ακόμα και σήμερα συννεονούμαστε με τα μάτια τα χέρια και τη καρδιά (χαχαχαχα) περισσότερο ... Μπορεί να καταλαβαίνουμε τα ΠΑΝΤΑ αλλά κάνουμε αμάν να ακούσουμε τη φωνή της !!!!!!!!!! ... Τώρα τελευταία έχει αρχίσει να δείχνει ότι προσπαθεί να πει κάτι ....

Anyway..... νομίζω ότι η κάθε μια μας θα έχει πάντα ανησυχίες ... ότι και να λέμε.......

Ρενατούλα να περάσεις καλά ... ελπίζω με το καλό να γυρίσετε πίσω... κ λέω να προσπαθήσουμε να βρεθούμε έστω κι εμείς οι λίγες που είμαστε Αθήνα.... !!!!!

Συμπεθερούλα μου σε έχω στη κορυφή ... στο έχω ξαναπει !!!!!!!! Σε φιλώ .... και περιμένω από σένα μόνο να δώσεις φιλιά πολλά και στα τρία σου μπουμπούκια !!!!!!!!!

Γειά σας κοριτσάκια μου !!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακια μακια συμπεθερα :mrgreen::mrgreen:

αμαν εμενα ουτε λεξη δε λεει μπα δεν το βλεπω να συμπεθεριαζουμε στη μουγκα δεν γινοντε αυτα :lol::lol::lol::lol:

ηλιαννα περαστικα σασ μπα κ εμεισ πολυ αρρωστια τωρα επασε τον μεγαλο εχει απο χθεσ δεκετα ακατεβατα ολο 37 ,3 μεχρι 37.8 λιγο αλλα ειναιολη μερα κ με φοβιζει :roll: μιριζει κ το στομα του μην κανει καμια αμυγδαλιτιδα !

σημερα τα μιρα τα πηγα για εμβολιο αν κ λιγο μυξα ξανα εκαναν αλλα δεν επερνε αλλο αναβολη ηδη πηγαμε πισω απο τοοοσεσ αρρωστιεσ ....εχουμε κ τισ διακοπεσ τελοσ του μηνα κ μετα κ αλλα εμβολια :roll: .

σημερα θα παμε θεατρο :mrgreen::mrgreen: παλι :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

στο 'γυναικεσ με τα μαυρα' ανιπομονω 8-)

ηλιαννα μου χρονια πολλα για αυριοο στα λεω απο τωρα μηπωσ αυριο δεν μπορεσω να μπω.

μαρινακι χρονια πολλα οτι επιθυμεισ αντε κ με μια μπεμπα θα το ακουσεσ πολλεσ φορεσ αυτο ε?

ελενακι τι να πω για τον χρισταρα οι φοτο τα λενε ολα :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ουφ ΝΑ ΜΑΙ Κ ΕΓΩ!!!!!!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΦΟΥΣΚΙΤΣΟ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΦΟΥΣΚΟΤΟ ΤΟΥ :D:D:D:D

ΝΤΙΜΗ ΜΗΝ ΠΕΘΑΙΝΕΙΣ ΠΟΛΛΥ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΕΙ Η ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ Κ ΔΕΝ ΛΕΕΙ....ΕΙΝΑΙ Κ Η ΑΔΕΛΦΗ ΨΥΧΗ ΜΟΥ ;)

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΙΛΙΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΜΗΛΙΣΕΙ ΑΛΛΑ Μ ΕΧΕΙ ΕΚΠΛΗΞΕΙ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ!!! ΕΙΔΙΚΑ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΜΗΝΑ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΔΥΣΗΛΑΒΗ ΛΕΞΗ ΑΚΟΥΕΙ!!!ΠΟΛΛΕΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ 10!

ΘΥΜΑΣΤΕ ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΑΝΗΣΥΧΕΙΑ ΠΟΙΟ ΠΑΛΙΑ??????????????? :shock::shock::shock: ΠΟΥ ΔΕΝ

ΓΥΡΝΟΥΣΕ ΑΠΟ ΜΠΡΟΥΜΥΤΑ ΑΝΑΣΚΕΛΑ Κ ΜΟΛΙΣ ΤΟΝ ΕΒΑΖΑ ΜΠΡΟΥΜΥΤΑ ΕΣΚΑΓΕ ΣΤΟ ΚΛΑΜΑ!!!! ΕΦΤΑΣΕ 8 ΜΗΝΩΝ ΓΙΑ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙ Ο ΜΠΟΥΦΟΣ Κ ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΟΛΟ ΣΤΟ ΚΑΚΟ ΠΗΓΑΙΝΕ!!!!!

ΜΕΤΑ ΑΝΗΣΥΧΕΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΒΓΑΖΕ...ΜΕΤΑ ΟΤΑΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΑΕΙ ΚΤΛ ΚΤΛ!!!!

Ε ΛΟΙΠΟΝ ΤΟ ΦΙΛΟΣΟΦΙΣΑ Κ ΚΑΤΕΛΗΞΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΡΑΑΑΑ ΜΑ ΠΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΛΥ ΧΑΖΕΣ!!!!!!!!!! ΓΙΑΤΙ ΒΙΑΖΟΜΑΣΤΕ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΟΥΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ?????????????//// ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΚΟΙΤΑΜΕ ΝΑ ΖΗΣΟΥΜΕ ΤΟ ΚΑΘΕ ΤΟΥΣ ΣΤΑΔΙΟ Κ ΤΑ ΣΠΡΩΧΝΟΥΜΕ Κ ΤΑ ΠΙΕΖΟΥΜΕ????????????????

ΕΙΔΑΤΕ ΠΟΛΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΡΠΑΤΑΝΕ? ΝΑ ΜΗΝ ΜΗΛΑΝΕ? ΝΑ ΜΗΝ ΒΓΑΖΟΥΝ ΔΟΝΤΙΑ???????? :?:? ΟΧΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΠΑΝΙΟΤΑΤΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ!!!!

Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΜΑΣ ΦΕΥΓΕΙ ΔΙΑΚΟΠΕΣ Κ ΠΗΓΑΜΕ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΣΗΜΕΡΑ!!! ΠΗΡΑ Κ ΕΝΑ ΕΜΒΟΛΕΙΟ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΑΛΙ ΣΤΟ ΙΚΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΖΕΣΤΗ!! ΕΥΤΥΧΩΣ ΗΤΑΝ ΑΠΟ ΤΑ ΦΘΗΝΑ! ΜΟΝΟ 10 ΕΥΡΩ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΑΞΙΖΕ Κ Η ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ ΣΤΟ ΙΚΑ!!!!

ΜΗΛΙΣΑΜΕ ΓΙΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΑΝ ΛΕΜΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΕΝΝΟΥΜΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑΑΑΑΑΑΑ!!!! ΑΠΟ ΘΑΛΑΣΙΝΑ(ΠΟΥ ΑΝΑΡΩΤΙΟΜΟΥΝ ) ΕΩΣ ΠΑΓΩΤΟ ;);););)

ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΙΡΒΙΛΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΝΤΙΜΗ...ΠΟΥ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΑ ....Μ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΣ ΔΩΣΕΙ ΚΑΤΙ Κ ΟΥΤΕ ΘΑ ΜΑΣ ΑΛΑΞΕΙ ΓΑΛΑΤΑ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΕ ΝΑ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΜΟΝΟ ΤΟ ΓΑΛΑ!!!! ΑΠΛΑ ΟΧΙ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΓΑΛΑΚΤΟΜΙΚΑ(Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΠΑΡΑΤΗΡΙΣΕΙ ΚΑΤΙ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΟΥΡΤΙ!

Κ ΟΧΙ ΠΟΛΛΟΥΣ ΥΔΑΤΑΝΘΡΑΚΕΣ!!!

ΚΛΑΣΙΚΑ ΣΤΙΣ 3 ΜΕΡΕΣ ΑΠΡΑΓΙΑΣ Κ ΜΕΤΑ ΑΝΗΣΥΧΟΥΜΕ!!!! ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ Κ Μ ΕΙΠΕ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΑ ΒΙΡΒΙΛΙΑ ΔΕΝ ΤΑ ΜΕΤΡΑΜΕ ΓΙΑ ΚΕΝΩΣΗ :roll: ΑΜΑ ΒΡΩ ΣΤΟ ΝΕΤ ΤΗΝ ΜΕΛΕΤΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ Κ ΜΟΥ ΔΕΙΞΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΑΣ ΜΕ ΜΙΑ ΑΚΟΜΗ ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΘΑ ΣΤΗΝ ΠΑΣΑΡΩ!

ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΛΕΕΙ ΠΑΙΔΑΡΟΙ!! 11,250 ΤΟ ΚΟΡΜΙ ΜΑΣ ΚΑΙ 82,5 ΠΟΝΤΟΥΣ!!!!

ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ ΦΩΤΟΜΟΝΤΕΛΟΥ ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΟΥ :lol::lol:

ΘΕΝΑΚΙ ΜΟΥ :D:D:D ΤΟ ΕΡΙΞΕΣ ΣΤΗΝ ΒΟΛΤΑ Ε? ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ!! ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ Κ ΣΕ ΕΣΑΣ!

ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΟΧΙ ΠΟΛΛΕΣ ΔΟΥΛΙΤΣΕΣ!!!! ΜΗΝ Μ ΚΟΥΡΑΖΕΙΣ ΤΟ ΧΡΗΣΤΑΚΙ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια.................Ευχαριστώ για τις ευχές!!!!!!!!!!!!!

Ηλιάννα μου χρόνια πολλά και ότι ποθείς.............περαστικά στην πριγκιπέσσα σου...............

Και σε σας Θενα μου περαστικά σας...............

Εμείς τα ίδια..........δουλειά σπίτι πισίνα.............ελπίζω να μπορέσουμε να μπούμε σήμερα...........

Τρελλή ζέστη 40 βαθμούς έχουμε...........

Εμείς λέμε ααααπη.......δηλ αγαπη......... :lol::lol::lol::lol::lol:

Προσπαθώ να του μάθω να λέει το όνομα του αλλά λίγο δύσκολο............. :lol::lol::lol:

Σιγά σιγά θα τα πούνε όλα.............

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερες!!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol: κ σιγα μην πει ορεστησ ρε μαρινα :lol::lol::lol::lol::lol: εισαο τρελη!!!!

αμα τον λεγανε μακη σακη τακη μπαμπη κατι γινοταν :lol::lol::lol::lol::lol:

ΗΛΙΑΝΝΑΚΙ ΜΟΥ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ ΓΙΑ ΣΕΝΑ Κ ΤΗΝ ΟΜΟΡΦΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ!!! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!!!

ΡΕΠΟ ΣΗΜΕΡΑ Κ ΤΡΕΧΩ ΜΑΓΕΙΡΕΥΩ ΚΑΘΑΡΙΖΩ ΓΙΘΑ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΩ ΝΑ ΠΑΜΕ Τ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΘΑΛΑΣΣΑ!!!!

ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ ΣΑΓΑΝΑΚΙ ΤΟ ΜΕΝΟΥ ΜΑΣ!!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου

Καταρχήν Χρόνια Πολλά Μαρινάκι μου (που σε ειχα ξεχάσει :oops: ) Οτι οτι οτι επιθυμείς !!!!!!!!!!!!! Να χαίρεσαι το παιδάκι σου τον Ορεστάκο σου τον ομορφάκο σου :P !!!!!!!!!!!!!

Ηλιανούλα μου και σε σένα ότι καλύτερο για το παιδάκι που έχεις στη κοιλίτσα σου !!!!!!!!!!!! Ολα να πάνε καλά τέλεια όμορφα κ αναμενόμενα !!!!!!!!!!!! Χρόνια Πολλά κοριτσάκι μου!!!!!!!!!!!!!!!

Ελενίτσα μου εγώ να σου πώ τη μαύρη αλήθεια μου ... δεν τον ρώτησα τίποτα από θέμα διατροφής και δυσκοιλιότητας γιατί είχαμε το θέμα της ομιλίας κυρίως ... και επειδή έκλαιγε αυτή τη φορά η μικρή προσπαθήσαμε να την κρατήσουμε πιο ήρεμη για να της κάνουμε το μαντού.

Πάντως υπάρχουν όντως περιπτώσεις που δεν μιλάνε ή δεν περπατάνε εύκολα και χρειάζονται ισως υποβοήθηση.. Οι ανησυχίες μας ειναι κυρίως γι αυτό το θέμα..... θεωρώ.....

Εμείς πέσαμε στη καμπύλη βάρους - είναι μόνο 9 κιλάκια (τσιλιβιθράκι) και 81 πόντους ( αν ειναι τόσο... ) με το ζόρι τη μετρήσαμε - δεν καθόταν με τίποτα στο κρεβάτι του γιατρού.

Είχε πλάκα ... γιατί μόλις μπήκαμε μέσα στο ιατρείο λέω του γιατρού (η μάνα η ανήσυχη) γιατρέ δεν θα πρεπε να είναι λίγο αναστατωμένη που μπαινουμε στο ιατρείο ??? Τα περισσότερα παιδιά του λέω κλαίνε από τους διαδρόμους ενώ η δικιά μας μέχρι και προχθές ούτε που έδινε σημασία!! Εκανε ένα στιγμιαίο "αα" την ώρα της βελόνας και τίποτα άλλο!!! ............ Μπααααααα μου λέει ο γιατρός .... ξέρεις πόσα παιδιά έχω συναντήσει που δεν τους ενοχλεί ..... Μη σκας μου λέει.....!!!

Τι ήταν να το πω.......... Μετά από λίγα λεπτά πουτη ξαπλώνω στο κρεβάτι του πόνου .... βάζει κάτι φωνές ... χωρίς να την ακουμπήσει καν ο γιατρός... !!! Λεω από μέσα μου..... ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΩ !!!!!!!!!! Είμαι και Σαββατογεννημένη.... χαχαχαχαχαχαχχαα

Εντάξει λέει ο γιατρός.... μια χαρά είναι αλλά λίγο αδύνατη.... τώρα αυτό το μήνα (δεν ξέρω αν της φταίει η ζέστη ή κάτι άλλο) τρώει με το ζόρι τα πάντα σχεδόν... Στις 5 άντε 10 κουταλιές σταματάει - δεν θέλει άλλο!! Και γάλα με τοζόρι 180 περίπου το πρωί και άλλο τόσο το βράδυ.

Θα δούμε ...

....και με τη δυσκοιλιότητα δεν έχουμε πια σοβαρό θέμα.... αντε να περάσει μία μέρα με βιρβιλοκατάσταση και μετά την άλλη μέρα μπορεί να κάνει και 4 φορές κανονικά !!!! Θα περιμένω να μου τη στείλεις την ερευνα ..... γιατι κ εγω δεν το ηξερα αυτο με τις βιρβιλιες.... χιχιχιχιχι

Μού είπε να κρατήσω τη σκόνη (γάλα) μέχρι να περάσει το καλοκαίρι... και μετά να αρχίσουμε το φρέσκο ... !

Για πες τωρα ... εξήγα τουτο το σαγανακι κοτοπουλο πως γινεται???? ασσσντεεεεε ντεεεεε δώσε καμια ιδέα μπας και φάμε κ μεις τίποτα...!!!!

Θενούλα μου γλυκιά μην ανησυχείς καθόλου για τα καμάρια μας .... Θα είναι ένα ζευγάρι ολιγόλογο, λιτές και όχι περιττές κουβέντες... Ταιριάζουν μια χαρά !!!!!!!!!!!!! Περαστικούλια σας ....γρήγορα καλά !!!!!!!!!

Φιλάκια σας λοιπόν ...!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΝΑΚΚΙ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΜΕΝΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΟΜΟΡΦΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ!!!!!! ΗΛΙΑΝΑ ΜΟΥ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΜΕ ΕΝΑ ΠΟΝΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ!!!!!!! ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ. ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΗΓΑΜΕ ΜΠΑΝΑΚΙ ΜΑΣ ΤΗΝ ΕΣΠΑΣΕ ΦΥΣΑΓΕ ΚΑΙ ΓΕΜΙΣΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΤΗΣ ΜΠΕΜΠΑΣ ΜΟΥ ΑΜΜΟ ΕΙΧΕ ΠΟΛΥ ΠΛΑΚΑ ΤΟ ΚΑΗΜΕΝΟ. ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΟΜΩΣ ΚΡΥΩΝΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΒΓΑΛΑ ΑΜΕΣΩΣ ΑΠ ΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ. ΕΤΣΙ ΕΚΑΝΑΝ ΚΑΙ ΣΑΣ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ? ΤΕΣΠΑ. ΒΡΗΚΑ ΦΟΡΕΜΑ ΚΑΙ ΠΕΔΙΛΑ ΓΙΑ ΤΗ ΒΑΦΤΙΣΗ,ΤΑ ΠΕΔΙΛΑ ΤΑ ΠΑΡΗΓΓΕΙΛΑ ΑΠΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ Κ ΕΧΩ ΕΝΑ ΑΓΧΟΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΑΛΑΒΩ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΜΕΓΕΘΟΣ...ΑΝ ΜΠΟΡΕΣΩ ΘΑ ΣΑΣ ΒΑΛΩ ΦΩΤΟ. Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΧΘΕΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΑΠ ΤΙΣ 12 ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 5 ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΠ ΤΙΣ 1 ΚΑΙ ΤΩΡΑ 3.3. ΔΕ ΞΥΠΝΗΣΕ ΑΚΟΜΑ. ΛΟΓΩ ΖΕΣΤΗΣ ΖΑΒΛΑΚΩΘΗΚΕ? ΦΡΟΥΤΑ ΔΕ ΤΑ ΕΦΑΓΕ ΤΑ ΕΔΩΣΑ ΣΤΙΣ ΞΑΔΕΡΦΕΣ ΤΗΣ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΕΔΩ, ΔΕ ΠΗΓΑΝ ΧΑΜΕΝΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ..ΤΩΡΑ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΠΕΝΤΙΚΙΟΥΡ ΜΟΥ. ΗΘΕΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΑΛΛΑ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΤΟ ΜΑΝΟ Κ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΣΚ...Α. ΓΙΑ ΠΕΙΤΕ ΤΑ ΒΙΡΒΙΛΙΑ ΔΕ ΠΙΑΝΟΝΤΕ ΓΙΑ ΚΕΝΩΣΗ. ΕΜΕΝΑ ΣΥΝΗΘΩΣ ΚΑΝΕΙ ΛΙΓΑ ΒΙΡΒΙΛΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΛΛΗ ΔΟΣΗ Ο ΧΑΜΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαστε κ εμεισ γυρισαμε απο θαλασσιτσα!!!

ΠΛΥΘΗΚΑΜΕ ΤΑΙΣΤΗΚΑΜΕ Κ ΤΩΡΑ ΝΑΝΥ!!!

ΝΤΙΜΗ ΜΟΥ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΣΤΕ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!!! ΜΗΝ ΣΥΓΚΡΙΝΕΙΣ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΚΙΛΑ!!! ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΝΤΡΕΣ ΕΜΕΙΣ :D

ΛΟΙΠΟΝ ΤΟ ΣΑΓΑΝΑΚΙ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ ΤΟ ΕΦΑΓΑ ΚΑΠΟΥ ΣΕ ΜΙΑ ΤΑΒΕΡΝΑ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΧΡΟΝΙΑ Κ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΤΟ ΚΑΝΟ!!! ΠΟΛΛΥ ΑΠΛΟ... ΤΣΙΓΑΡΙΖΕΙΣ ΚΡΕΜΥΔΙ ΡΙΧΝΕΙΣ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ ΝΑ ΤΗΓΑΝΙΣΤΕΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΙΠΕΡΙΑ ΝΤΟΜΑΤΑ(ΕΓΩ ΠΕΡΝΩ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟΝ ΤΡΙΦΤΗ ΑΠΟ CARREFUR) K OTAN EINAI SXEDON ETOIMO ΡΙΧΝΕΙΣ ΤΥΡΙ ΦΕΤΑ!!!! Κ ΒΟΥΑΛΑ ΕΤΟΙΜΟ :P:P:P:P ΤΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΟ :lol::lol::lol::lol:

ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΕΠΕΙΔΗ ΒΑΡΙΟΜΟΥΝ ΝΑ ΚΑΘΟΜΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΤΗΓΑΝΙ ΤΑ ΕΚΑΝΑ ΣΤΟ ΦΟΥΡΝΟ!!! ΕΒΑΛΑ ΠΡΩΤΑ ΤΟ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ Κ ΤΟ ΚΡΕΜΜΥΔΙ ΓΙΑ ΚΑΝΑ 20ΛΕΠΤΟ ΜΕΤΑ ΠΙΠΠΕΡΙΕΣ ΝΤΟΜΑΤΑ ΚΤΛ Κ ΕΝΑ 5 ΛΕΠΤΟ ΠΡΙΝ ΤΕΛΕΙΩΣΩ ΤΟ ΤΥΡΙ ΣΕ ΧΟΝΤΡΟΥΣ ΚΥΒΟΥΣ!!!!! ΕΓΙΝΕ ΕΞΙΣΟΥ ΩΡΑΙΟ!!!! :D ΑΑΑΑΑΑ Κ ΜΑΙΝΤΑΝΟ!

ΕΠΙΣΗΣ ΒΓΗΚΕ ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΝΑ ΜΕΙΓΜΑ ΝΟΝΙΖΩ ΤΗΣ ΚΝΟΡ ΓΙΑ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ ΣΑΓΑΝΑΚΙ ΣΕ ΦΑΚΕΛΑΚΙ!!!

ΔΕΝ ΤΟ ΠΠΗΡΑ ΑΛΛΑ Κ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΘΕΣΕΙΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΠΡΑΜΑΤΑ!!! ΟΠΟΤΕ ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ ΙΔΙΟ ΓΙΝΕΤΕ!!!! :|

ΜΙΚΑ ΜΟΥ ΚΡΙΜΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΤΗΝ ΕΣΠΑΣΕ ΤΟ ΑΕΡΑΚΙ Κ Ο ΠΑΛΙΟΚΑΙΡΟΣ!!! Κ ΕΜΕΝΑ ΤΙΣ ΔΥΟ ΠΡΩΤΕΣ ΜΕΡΕΣ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑΜΕ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΤΣΙΡΙΖΕ Κ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ!!!!! ΚΑΛΑ ΤΟ ΝΕΡΟ ΗΤΑΝ ΠΑΓΩΜΕΝΟ ΑΦΟΥ Κ ΕΜΕΙΣ ΚΡΥΩΝΑΜΕ!!!! Ε ΜΕΤΑ ΠΟΥ ΖΕΣΤΑΝΕ ΗΤΑΝ ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ!!!!!! ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟΝ ΒΓΑΛΟΥΜΕ :P:P

ΑΝΤΕ ΑΝΤΕ ΒΑΛΕ ΦΩΤΟ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΡΑΜΑΤΑΚΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα όμορφες (οσες όμορφες εχετε απομείνει) γιατί εγώ κι ο κούκος είμαι νομίζω :lol::lol:

Thanks Ελενίτσα !!!!!

Θα το δοκιμάσω ... μόνο που θα βάλω κ καροτάκι μέσα σκέφτομαι ... ωραίο θα γίνει !!!! Μη σου πω θα βράσω κ λίγες χυλοπίτες για συνοδεία.... :D

Εχω βγάλει ένα στήθος κοτόπουλο από την κατάψυξη σήμερα - θα το κάνω το απογευματάκι!!! Για σήμερα έχουμε γεμιστάκια μούρλια με προιόντα (κολοκύθια-μελιτζάνες-ντομάτες-πατάτες) από το χωριό... !!!!!!!!! ΟΟΟονεεεειιιιιροοοοοο....!!!!!!!! :P:P:P

Χτες πήγαμε πισίνα ... ήταν άλλα 4-5 παιδάκια ίδιας ηλικίας 16-17 μηνών... Οι γονείς ενός κοριτσιού 15 μηνών σαν τη δικιά μας... με ρώτησε πόσα κιλά είναι κ ποσο ύψος .. γιατι κι η δικιά τους ήταν αδύνατη κι ενώ τους ειπε ο γιατρός τους οτι δεν έιναι ανησυχητικό .. εκείνοι θέλαν να δουν οτι δεν ειναι οι μόνοι ... το κοριτσάκι τους είναι 8,700 κιλα και 81 πόντους ... Πήραν τά πάνω τους όταν είδαν ότι είμαστε κ εμείς ακομα στα 9 κιλά! ... Μόνο που αυτό ήταν πολύ ομιλητικό...!!!! Ενώ τα υπόλοιπα παιδάκια που ήταν εκεί χτες... είχαν την "ομιλια" της κόρης μου!! .... "αααααα" και το δάχτυλο τεντωμένο !!!!!! :lol::lol::lol::lol:

ΑΥΤΑ ... ζεσταινόμαστε ζεσταινόμαστε .... !!!!!!!!! ...Φιλούρες εξαφανισμένες ....!!!!!!!!!

Αλλά δεν μπορώ να το πιστέψω ότι τώρα που εγώ εδώ στη δουλειά είμαι λιγο πιο χαλαρή κι έχω χρόνο να σας κάνω παρέα εσείς είστε όλες εξαφανισμένες ..... .ΑΜΑΑΑΝ ΠΙΑΑΑΑΑΑ :twisted::evil::mrgreen::D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσάκια μου!!! τι κάνετε? εμείς είμαστε διακοπούλες όπως ξέρετε!!!! ηλιαννα μου χρόνια σου πολλά για χθες!!! με το καλό το μωράκι σου!!! συμπεθερούλα μου τι κάνεις? κούκλος ο γαμπρούλης μου το λέω για άλλη μια φορά,έχουμε και το ίδιο σωσίβιο!!!! μην ανησυχείς ντίμη μου.η δήμητρα πριν από περίπου ένα μήνα που την πήγαμε στο γιατρό ήταν 78 εκατοστά και 10700 βάρος. εγώ ανησυχούσα ότι είναι κοντούλα αλλά ο παιδίατρος μου εξήγησε πως είναι στην μέση της καμπύλης ανάπτυξης και ότι κάθε παιδάκι μεγαλώνει διαφορετικά, να μην την συγκρίνω με άλλα παιδακια. όσο για τις διακοπές μας η κυρία δεν μαζεύεται!!!! έχει ξετρελαθεί με την θάλασσα και με την άμμο!!! τρέχει μέσα έξω στο νερό και όλη την ώρα παιζει με τα κουβαδάκια. το καλό είναι ότι τρέχω κι εγώ μαζί της και με βλέπω να χάνω και κανά κιλό!!! μίκα μου θα περιμένουμε φωτό, την ξέρεις τη διαδικασία!!! εγώ μόλις γυρίσω θα είναι έτοιμο το ψηφιακό άλμπουμ και οι φωτογραφίες οπότε θα σας βάλω φωτό να δείτε την βάφτισή μας!!! θένα μου τι κάνεις? μαρίνα και εδώ έχει πολύ ζέστη, εγώ τώρα είμαι στην πελοππόνησο και έχει περίπου 36 βαθμούς, σήμερα δρόσισε λιγάκι...αυτά από εμάς, θα ξαναμπώ σίγουρα, ευτυχώς ο ξάδερφός μου έχει λαμπτοπ!!! μέχρι τότε σας φιλώ γλυκά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια κοριτσακια μου

μακια μακια κ ξαναμακια :D

μου λειπετε πολυ...πολυ πολυ πολυ :x:x:-*:-*:-*

καθε μεσημερι λεω θα γραφω αλλα καθε μεσημερι με περνει ο υπνοσ απο τη ζεστη εχω μπαταλιασει ...κοιμαμε σαν αρκουδα σε ναρκη :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

εμεισ καλουτσικα ..τα δεκατα εγινα 39+ τριτη μερα σημερα ...πηρε καλληεργια απο το λαιμο η γιατροσ αλλα βγηκε καθαρη μαλον ιοση ειναι αλλα σημερα εκανε κ ο ιασονασ πυρετο :cry::cry:

απο κιλα εμεισ κοντα στα 11+ εχω απο 11 μηνων να τον παω για μετρησεισ κ δεν ξερω πωσ παει αλλα καλα τον βλεπω...οσο για το φαι συμπεθερουλα μου κ εμενα τοσο τρωει τωρα τσιμπαει απο λιγο ολη μερα αλλα το μεσημερι ουτε εγω μπορω να φαω ολα τα παιδακια το καλοκαιρι αδυνατιζουν κ μετα καταβροχθιζουν απο σεπτεμβρη :lol::lol:

απο περπατημα αρχισαμε λιγο να αφυνουμε χερια αλλα λιγο ακομα φοβατε καλα απο λεξεισ κουβεντα μονο δυχνει κ λεει τα δικα του χιχι αλλα δεν μασαμε μαθημενει ειμαι ;)

ελενακι ωραιο ακουγετε αλλα εμενα δεν την τρωνε την φετα τα αγορακια μου :cry: αν κ τυροπιτα τρωνε :roll:

αυτα τα λιγο σασ φιλω σταυροτα :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι Κ ΕΓΩ!!!!

ΝΤΙΜΗ ΤΙ ΤΕΛΕΙΑ ΦΩΤΟ!!! ΦΟΒΕΡΗ Η ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ!!! :D:D:D

ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΥΛΑΑΑΑΑΑΑ ΜΟΥ...ΑΝ ΔΕΝ ΤΑΙΡΙΑΖΑΜΕ ΠΩΣ ΘΑ ΣΥΜΠΕΘΕΡΙΑΖΑΜΕ!!!! ΤΕΛΕΙΟ ΤΟ ΦΟΥΣΚΩΤΟ Ε???!!!

ΠΟΛΛΥ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΣ ΣΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ ΣΟΥ@@@!!!! ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΑΡΕΣΕ ΣΤΗ ΝΥΦΗ ΜΟΥ Η ΘΑΛΑΣΣΙΤΣΑ!!! ΝΑ; ΜΟΥ ΦΙΛΙΣΕΙΣ ΔΗΜΗΤΡΑ :D

ΘΕΝΑΚΙΙΙΙΙ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!! ΜΗ Μ ΚΑΝΕΙΣ ΤΕΤΟΙΑ Κ ΣΕ ΨΑΧΝΩ!!!!!!!!!!!! ΑΜΑΝ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ!!! ΟΥΤΕ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΔΕΝ ΗΣΥΧΑΖΟΥΝ ΑΠΟ ΙΩΣΕΙΣ>?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλησπέρα! Χάθηκα αλλά με τις διακοπές ρεύματος που μας κάνουν όποτε έχω χρόνο δεν έχω υπολογιστή να σας γράψω...δε σας διάβασα,να ευχηθώ απλά Χρόνια Πολλά στη Μαρίνα μας, να χαίρεται την οικογένεια της, να έχει πάντα Υγεία και να συνεχίσει για πολύ καιρό να γράφει στον Παναμαιακό!!!

Τί κάνετε? Εμείς καλά, ζεσταινόμαστε,βολτάρουμε..λίγες μέρες τώρα δεν πήγαμε θάλασσα γιατί είχαμε δουλειές..κάναμε κάποιες διορθώσεις και τελικά καταλήξαμε σε καινούρια σχέδια για το σπίτι και μόλις τα πάρω θα σας τα βάλω να τα δείτε!! Χτες πήγαμε σε πανηγύρι του Προφήτη Ηλία...ΑΑΑΑ!!!!! Ηλιάννα γιόρταζες και εσύ? Να ζήσεις κοπέλα μου, να χαίρεσαι και εσύ την οικογένεια σου και με το καλό να έρθει το νέο μέλος!!!Σήμερα πήγαμε για ψώνια, και το ΣΚ θα πάμε μάλλον στον παππού μου να μείνουμε, να δούμε και τους συγγενείς εκεί..είναι αδερφές της μάνας μου και μένουν μακριά από μας αλλά είναι οι αγαπημένες μου θείες και τα αγαπημένα μου ξαδέρφια!!!Ανυπομονώ τόοοσο να πάω να τους δω...Ο Κωνσταντίνος καλά είναι, κάνει τα δικά του..και όσο για αυτό που με ρωτήσατε, με τί ιδιότητα ανησυχώ, είναι της μαμάς..σαν λογοθεραπεύτρια ξέρω ότι δεν πρέπει να ανησυχώ αλλά ξέρετε..όταν μπλέκει και το επάγγελμα μέσα...βράστα...αφού από όταν γεννήθηκε το παρατηρούσα και κάθε κίνηση που έκανε νόμιζα πως ήταν κάποιο σύνδρομο!!!! Μου έσπασαν τα νεύρα που δεν δουλεύω το ίδιο και του άντρα μου..ευτυχώς αυτός έκλεισε μια συμφωνία εδώ στο χωριό σε ένα χορευτικό σύλλογο να διδάσκει τάε κβο ντο και κικ μπόξινγκ..είναι καλή περίπτωση γιατί το χωρίο μας μαζεύει κόσμο και από τις γύρω περιοχές γιατί έχουμε καλή χορευτική και θεατρική ομάδα και διοργανώνουν φεστιβάλ με χώρες του εξωτερικού κ.ά..τώρα τέλη Ιουλίου θα πάνε Πεντάλοφο Θεσσαλονίκης να χορέψουν...είναι σε καμία κοντά ο Πεντάλοφος?

Τέλοσπαντων..αυτά τα νέα μας..μου λείπετε πολύ και σας σκέφτομαι...

Μόλις καταφέρω να περάσω φωτο του Κωνσταντίνου στον υπολογιστή θα σας τις βάλω να τον δείτε!!

Εγώ θέλω σιγά σιγά να ξεκινήσουμε τον αποθηλασμό και νομίζω θα δυσκολευτούμε γιατί ακόμα και για παρηγοριά έμαθε στο στήθος....

Αυτά τα νέα μου....Φιλάκια για την ώρα και γλυκές καληνύχτες σε όλες, όπου και αν είστε ότι και αν κάνετε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟ ΜΕΝΕΙ Η ΚΟΛΛΗΤΗ ΜΟΥ!!!!!

ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΓΕΝΝΗΣΕ ΦΕΤΟΣ ΙΔΙΑ ΜΕΡΑ ΜΕ ΕΜΕΝΑ!!!!

ΑΑΑΑ ΘΑ ΤΗΣ ΠΩ ΝΑ ΠΑΕΙ!!!! ΕΓΩ ΔΝΕ ΜΕ ΚΟΒΩ ΓΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΠΡΑΜΑΤΑ!!!! ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΕΙΣΑΙ Κ ΕΣΥ ΜΑΖΙ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΤΟ ΔΡΟΜΟΛΟΓΕΙΟ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΕΣ!!!!!!!!! ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΟΥΔΙΑ? ΚΑΛΑ ΕΙΣΤΕ ΑΝ ΕΞΑΙΡΕΣΟΥΜΕ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΤΗΣ ΘΕΝΑΣ ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑ Κ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΚΑΛΑ!!!!!!!! ΕΜΕΙΣ ΕΙΧΑΜΕ ΜΙΑ ΤΡΟΜΕΡΗ ΓΚΡΙΝΙΑ ΑΠ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΜΕΤΑ ΠΗΓΑΜΕ ΒΟΛΤΟΥΛΑ ΚΑΙ ΗΡΕΜΗΣΕ! ΧΑΙΡΕΤΑΕΙ ΞΕΝΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΚΑΙ ΓΩ ΚΑΜΑΡΩΝΩ , ΕΙΝΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ. ΑΛΛΑ ΑΝ ΔΕΙ ΓΕΡΟΥΣ Η ΑΝΤΡΕΣ ΜΕ ΜΟΥΣΤΑΚΙ ΚΛΑΕΙ...ΧΑ ΧΑ! ΑΥΡΙΟ ΠΑΛΙ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΝΑ ΔΕΙ Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ ΜΟΥ! ΣΑΣ ΤΑ ΕΔΕΙΞΑ ΟΤΙ ΠΗΡΑ. ΕΔΩ ΡΟΔΟΠΟΛΥ ΚΟΣΜΟ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΤΟΥΡΙΣΜΟ ΚΑΙ ΕΛΛΗΝΕΣ. ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΚΡΙΣΗ ΟΕΟ?????? ΓΙΑ ΑΥΡΙΟ ΕΓΩ ΦΤΙΑΞΕΙ ΦΑΚΕΣ ΟΠΟΤΕ ΕΙΜΑΙ ΧΛΑΡΗ! Η ΜΙΚΡΗ ΘΑ ΦΑΕΙ ΟΙ ΦΑΚΕΣ Η ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ . ΦΙΛΙΑ ---------ΝΥΣΤΑΖΩ_______________________ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ_____

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

καλημερααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τι μου κανετεεεεεεεεεεεεεεεεε??????????????????????????

πως ειστε??????????????????????????????? πως ειναι τα παιδασκια μας?????????????????????

σας ευχαριστω πααααααααααααρα πολυ μεσα απο την καρδια μου ολες κ καθε μια ξεχωριστα για τις ευχες σας κουκλιτσες μου!!!!!!!!!!!!!!!!

δεν προλαβα να μπω καθολου δυο μερες, προχθες ετρεχα με τις δουλειες κ το βραδυ ειχα αρκετο κοσμο,ολη μερα δεν καθησα καθολου, τα'παιξα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :shock: :shock: :shock: :shock:

κ χθες ημουν πολυ χαλια, δεν μπορουσα καθολου.ποναγε η μεση , τα ποδια, το κεφαλι, κατω χαμηλα..........!!!!!!αστα να πανε!!!!!!!!!!!!!!!!!ηταν ωραια ομως, δεν πηραζει!!!!! :D

σημερα ειμαι πολυ καλα κ ειπα να μπω γιατι μου λειψατε βρε φιλεναδες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

μικα μου πολυ ωραιο το φορεμα κ το τσαντακι πολυ ομορφο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!με το καλο κοριτσι μου!!!!!!!!!!!!!!!

βρε θενα μου.......................... για αλλη μια φορα περαστικα σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!εκει που λεγαμε πως θα ηρεμησουμε το καλοκαιρι με τη ζεστη..... τα ιδια σκατα ειναι, ολο ιωσεις κ διαφορα τετοια!!!!!!!!

ζετα μου καλα να περασετε κοριτσι μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ντιμι μου μην ανησυχεις μια χαρα ειναι η δημητρουλα!!!!!!!οπως σου ειπαν κ τα κοριτσια τωρα το καλοκαιρι τρωνε λιγοτερο τα παιδακια!!!!!!!!

εμενα ο αγγελος ασε δεν συγκρινεται με την δημητρα!!!!!!!!

ο δικος μου ο γοριλας ειναι 12 κιλα!!!!!! :shock::shock::shock::o:o:o:o:o:o

αφου η παιδιατρος τωρα δυο μηνες που εχει παρει μονο 100γρ σταυροκοπιεται η γυναικα!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

ελενμακι μου τι κανετε???????????πως ειναι ο χρηστακης??????? πηγαινετε για μπανακια?????

σημερα λεμε να παμε κ εμεις!!!!!!!!

μαρινακι μου πως ειστε?????καντε καμια βουτια κ για μενα στην πισινα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

μαρακι μου καλα να περασετε το σ/κ!!!!!!!!!!!!!!!!!! ο κωνσταντινος καλ ειναι?????

ειδες αντε σιγα σιγα τακτοποιειστε!!!!!!!!

κοριτσια σημερα εχουμε επετειο με τον αντρα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

κλειονουμε 5 χρονια παντρεμενοι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :x :X :x

δε νομιζω να κανουμε κατι σημερα (εκτος αν εχει κανονισει κατι αυτρος).

αυριο ομως εχουμε μια βαπτιση στον οσιο ιωαννη το ρωσσο βορειο ευβοια, κ θα μεινουμε εκει σε ενα αλλο χωριο παραθαλασσιο σ/κ οι δυο μας χωρις τα παιδια!!!!!!!!!

πιστευω να περασουμε ομορφα!!!!!!!

πολλα φιλια σε οελς κ σε ολα τα μικρουλια παιδακια μας!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι κ εγω!!!!

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!

ΣΗΜΕΡΑ ΔΟΥΛΕΥΩ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΑΚΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΛΥΥΥΥΥΥΥ ΚΑΙΡΟ!!!!!!

ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΟΜΩΣ ΔΟΥΛΕΥΩ ΜΕ ΥΗΝ ΚΟΛΛΗΤΗ ΜΟΥ Κ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑ ΝΑ ΠΟΥΜΕ!!!!

ΕΙΧΕ ΔΥΣΚΟΛΗ ΜΕΡΑ ΧΤΕΣ!!!! ΕΙΧΕ ΠΑΝΤΡΕΨΕΙ ΕΝΑ ΖΕΥΓΑΡΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΗΤΑΝ ΝΑ ΠΑΝΤΡΕΨΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΕΓΩ Κ ΑΥΤΗ ΑΛΛΑ ΜΑΛΩΣΑΜΕ 6 ΜΗΝΕΣ ΠΡΙΝ ΤΟ ΓΑΜΟ!!!!!

ΕΚΕΙΝΗ Η ΚΟΠΕΛΑ ΗΤΑΝ ΠΟΙΟ ΠΟΛΛΥ ΔΙΚΗ Μ ΦΙΛΗ ΟΠΟΤΕ Κ Η ΚΟΛΛΗΤΗ ΜΟΥ ΕΜΕΙΝΕ ΜΟΝΗ ΩΣ ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΑΦΟΥ ΑΠΟΧΩΡΗΣΑ ΕΓΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ Κ ΑΛΛΙΙΩΣ!!!

ΑΠΟ ΚΕΙ Κ ΠΕΡΑ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΤΥΠΙΚΟΤΑΤΑ ΠΡΑΜΑΤΑ!!! ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΥ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΖΕΥΓΑΡΙ Κ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΛΕΟΝ ΠΑΡΕ ΔΩΣΕ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ!!!! ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΟΤΙ ΤΗΝ ΕΓΓΥΜΟΣΥΝΗ ΤΗΣ ΚΟΠΕΛΑΣ ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΑΝ ΠΟΤΕ!!!!!!!!!! ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΣΤΗΝ ΚΟΥΜΠΑΡΑ Κ ΦΙΛΗ ΤΟΥΣ (ΔΗΛ ΤΗΝ ΚΟΛΗΤΗ ΜΟΥ))

ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΟΙ ΣΧΕΣΕΙΣ ΨΥΧΡΑΘΗΚΑΝ ΑΚΟΜΑ ΠΟΙΟ ΠΟΛΛΥ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΕ Κ ΠΗΓΕ Η ΚΟΛΛΗΤΗ ΜΟΥ ΤΥΠΙΚΑ ΓΙΑ ΥΤΟ ΜΩΡΟ!!! ΠΗΓΕ Κ ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΠΑΣΕΙ Ο ΠΑΓΟΣ!!!ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΡΙΑ ΚΑΜΙΑ ΚΗΝΗΣΗ!

ΧΤΕΣ ΛΟΙΠΟΝ ΜΕ ΜΥΝΗΜΑ ΕΙΡΩΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛ ΤΗΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕ ΟΤΙ ΒΑΦΤΙΖΕΙ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ!!!

ΡΩΤΩΝΤΑΣ ΛΟΙΠΟΝ Η ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΑΝ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΤΑΣΗ ΠΡΟΕΙΔΟΠΙΗΣΗ Η ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ....ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΜΟΝΟΛΕΚΤΙΚΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ!!!!

ΤΗΝ ΠΕΡΝΕΙ ΤΗΛΕΦ Κ ΤΗΣ ΛΕΕΙ ΧΙΛΙΑ ΔΥΟ Κ ΟΤΙ ΑΥΤΗΝ ΦΤΑΙΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΧΕΣΗ ΤΟΥΣ Κ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΔΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΤΡΕΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ Κ ΑΛΛΑ ΧΙΛΙΑ ΔΥΟ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΕ Κ ΣΕ ΜΕΝΑ ΟΤΙ ΔΗΛ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΜΑΛΩΣΑΜΕ ΔΕΝ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙ ΤΟΣΟ ΠΑΡΕΑ Κ ΤΕΤΟΙΑ ΑΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΠΑΙΔΙΑΣΤΙΚΑ!!!

Κ ΟΤΙ ΕΠΡΕΠΕ ΠΡΩΤΑ ΝΑ ΕΚΤΙΜΙΣΕΙ Κ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΠΑΡΕΑ ΤΗΝ ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑ ΕΜΕΝΑ!!!!!

ΒΕΒΑΙΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΗΣ!!!!!! ΓΙΑΤΙ ΠΟΤΕ ΜΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΤΗΝ ΣΧΕΣΗ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΕΓΩ ΜΑΖΙ ΤΗΣ!!!!!!!!!!!!!!

ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΝΑ ΜΗΝ ΠΟΛΥΛΟΓΩ Η ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΕΝΙΩΣΕ ΠΟΛΛΥ ΑΣΧΗΜΑ ΓΙΑΤΙ ΝΑΙ ΜΕΝ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΠΕΡΕΤΕΡΩ ΣΧΕΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΠΛΗΓΩΘΗΚΕ Μ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ!!!! ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΤΟ ΒΑΦΤΙΣΕΙ ΑΠΟ ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ

ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΤΕ ΔΥΣΚΟΛΑ ΤΑ ΠΡΑΜΑΤΑ Κ Η ΦΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ Κ ΟΙ 3!!!!

ΟΠΟΤΕ ΟΤΑΝ ΓΥΡΙΣΕΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΑ ΠΡΑΜΑΤΑ ΘΑ ΑΛΑΞΟΥΝ ΠΟΛΛΥ!!!!!!!!!!

ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ!!!!

ΜΙΚΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΧΩΡΙΣ ΥΠΕΡΒΟΛΕΣ ΥΠΕΡΟΧΑ ΤΑ ΠΡΑΜΑΤΑΚΙΑ ΣΑΣ!!!! ΤΟ ΦΟΡΕΜΑ ΔΕΝ ΤΟ ΠΟΛΥΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΙ ΧΡΩΜΑ ΕΙΝΑΙ??????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηλιαννα να ζησετε κοπελα μου οτι επιθυμητε :)

ααα να μην ξεχασω ηλιαννα

ζετα=δημητρουλα

ντιμη = αννα μαρια γραψτα να μην μπερδευεσαι :lol::lol::lol::lol:

εμεισ χθεσ μετα τη χθεσινοβραδινη κρεπαλι ψησιματοσ επιτελουσ ειμαστε καλα...πολλα λογια μη λεω αλλα σημερα κανενα δεν εκανε πυρετο :shock::lol: αχ μακαρι να τελειωσε κ αυτο 8-)

ελενακι κατασταση μπουρ...λο με λιγα λογια...στο κατωκατω καλυτερα που δεν θα βαφτισει γιατι πωσ θα πηγαινει τα δωρα ..μονο τυπικα? κριμα το παιδακι δεν φταιει! :roll:

μικα υπεροχα ολα ..καλοφορετα αν κ το τσαντακι δεν το καταλαβα κ καλα :mrgreen::oops:

αυτα τα λιγα κορτσουδια μου

μαρακι φιλακια στο μαυροτσουκαλο σου :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου!!!!!!!!!!!!!! πως ειστε???????τα μικρουλια μας?????????????

εγω σημερα δεν ειμαι κ τοσο στα καλα μου :? :? :? :? :? . δεν νιωθω καλα, νιωθω πολυ εξαντληση, μια κομαρα κ καθολου κουραγιο για τιποτα!!!!!!!!κ οσο σκεφτομαι που εχουμε κ μια ωρα κ αρκετα παραπανω δρομο να κανουμε για τη βαπτιση κ μετα για να παμε για διημερο με πιανει κατι.....!!!!!!!εχω κ τη μεση μου που δεν μπορω πλεον πολυ ωρα στο αυτοκινητο......!!!!!!!!!! τεελοσπαντων!!!!!! :roll: :roll:

εφτιαξα μια ωραιοτατη μακαροναδα, εβαλα να παιδακια μου για νανι , κ τωρα θελω να κανω μπανακι κ ξυρισμα μαζι, να φτιαξω τα μαλλια μου , κ να ετοιμασω κ τα πραγματα που θα παρουμε μαζι με τον αντρα μου!!!!!!! η αληθεια ειναι οτι βαριεμαι πολυ για ολο αυτο, κ στεναχωριεμαι που θα αφησω τα παιδια..... ομως χρειαζεται να ειμαστε κ λιγο μονοι μας!!!!!!!!

ουουουουφφφφφφφφφφφφφφφ απο ψυχολογια ειμαι σκατα αυτες τις μερες.....!!!!!!!!!!

μου φταινε ολα, εχω κουραστει με ολα,.......αχ δεν μπορω αλλο, πολυ νταουν μιλαμε. τι με εχει πιασει...???!!!!!

σας ζαλισα με τα δικα μου βρε κοριτσια ομως ηθελα να τα πω καπου!!!!!!!!!!

ελενακι μου τι ηταν ολο αυτο βρε με την κολλητη σου??!!!!!!!!!! :shock::shock: απο τη μια καλυτερα ετσι, γιατι να κανει κατι απο αγκαρια κ μονο αφου κ οι αλλοι ειναι περιορισμενης??!!!!!

αχ βρε θενα μακαρι να ειστε οκ τωρα κ να μην ξανακανει κανενα ζουζουνακι παλι πυρετο!!!!!!!!!!!

πολλα πολλα φιλακια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τωρα θα τα πουμε η αυριο βραδυ η την δευτερα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!με καλυτερη ψυχολογια , ελπιζω...!!!!!!!!!

να περασετε πολυ πολυ ομρφα σουσουραδιτσες μου, εσεις κ τα παιδακια σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!

*ααααα ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας φιλεναδες!!!!!!!!!!!!!!!!!!να ειστε ολες καλα με τις οικογενειες σας!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...