Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 2010 Νο12-ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΑΣ ΓΕΝΕΘΛΙΑ!!!


Recommended Posts

γεια σας κορίτσια!!!! τι κάνετε? πώς τα πατε με τη ζέστη? βλέπω πως έχετε σχεδόν όλες εξαφανιστεί :cry::cry::cry::cry: εμείς ετοιμαζόμαστε σιγά σιγά για τις διακοπούλες μας!!! πήγαμε στα τζάμπο ψωνίσαμε κουβαδάκια και πια είμαστε έτοιμες!!!! την κυριακή θα ανεβούμε στη Λαμία σε μια φίλη μας που γέννησε χθες και Δευτέρα ξημερώματα φεύγουμε και θα γυρίσουμε περίπου στις 8 Αυγούστου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 881
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κορίτσια..........

Χαθήκατε όλες????????Ελάτε πίσωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

Βρε Ελενάκι από ποιόν θα έπερνε το μωρό και δε θα ηταν τσαμπουκας??????? :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μπραβο στο Χριστακο που το διασκέδασε.............Ο δικός μου θέλει να πηγαίνει στην πισίνα........μας τραβάει να τον πάρουμε...........του βαζω κι εγω λιγο τα ποδαρακια του...........τι να κανω??????????Φοβάμαι να μπούμε μόνοι μας.............

Κορίτσια..........όσες απομείνατε............. :lol::lol::lol::lol:

Θελω να ρωτησω αν ασχολείται καμια με TUPPERWARE γιατι θελω μια μικρη βοηθεια..........

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Helloooooooo!!!!!!!!!

Χαθήκαμε ... πάει .... αυτό ήτανε.... :(:(

Ζετούλα μου λοιπόν καλά να περάσετε, να διασκεδάσετε, να ξεκουραστείτε, να κάνετε μπανάκια, να απολαυσετε όλες τις στιγμές των διακοπών σας.... !!!!!!!!!!!!!!!!!! 8-)8-)8-)

Τσαμπουκάς δεν λές τίποτα Ελενάκι μου... ποιανού να έμοιασε βρε το παιδί... ????? :lol::lol::lol:

Συμπεθερούλα άραξε στη βεράντες ..... κ μην κουνιέσαι καθόλου!!!!!!!! Δροσίσου, πίνε τους χυμούς σου για δύναμη, κ .... άαααααααρρρρρααααααααααξξξξξεεεεεεεεεεεεεε !!!!!!!!!!!!!!

Ηλιανούλα μου το ίδιο.!!!!!!!! Ειδικά εσύ ... επιβάλεται !!!!!!!!!!!!!

Μικούλα ο πωπός σας βλέπω ευτυχώς μια χαρά (κι εμείς πήγαμε να την πατήσουμε .... αλλά το γλυτώσαμε στο τσάκ....χιχιχιχι ) .... κ μην πτοείσαι για κανέναν κ για καμία!!!! Να κάνεις αυτό που θέλεις εσύ ..... άντε κι ο άντρας σου .... ;):D:) ... κ να μην υπολογίζεις κανέναν άλλον!!!!!!!!!!!!!! :mrgreen::mrgreen:

Μαρινάκι εσείς με την πισίνα θα έπρεπε να κάνετε ήδη μακροβούτια !!!!!!!!!!!!!!! Δεν σας βλέπω ζωηρούς..... χαχαχαχαχαχα

Εμείς λέμε καλά .... ζέστη πολύ όμως... αυτό το σαβατοκύριακο θα μείνουμε Αθήνα ... έχουμε εμβόλιο αύριο ... περιμένω τις εκπτώσεις μπας κ ψωνίσω κάτι τις.... γιατί φέτος δεν έχω αγοράσει τίποτα κ μου χει κοστίσει λίγο η αλήθεια είναι... !!! Δεν έχω συνηθίσει έτσι... θες λίγο η κρίση.. λίγο το παιδί .... ένα βραχιολάκι έχω πάρει μόνο κι ένα σορτσάκι .... Από Δευτέρα θα ξαμολυθώ στα μαγαζιά για προσφορές ........!!!!!! :P:P:P:P:P:P

Φιλάκια ... την καλημέρα μου σε όλες !!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μανουλεσ μου βρηκα ευκερια να γραψω μιασ κ ο μπαμπασ μασ πηγε για υπνο κ παρατησε το λαπτοπ χιχι.

εμεισ εδω σταζουμε απο τη ζεστη δεν την αντεχω καλυτερα το κρυο κουκουλωνεσε κ τελοσ ενο τωρα παω απο καναπε σε κρεβατι κ απο κρεβατι στον καναπε κ οχι απο τα χαπακια για τα σταματησα :mrgreen::mrgreen: τουλαχιστων αλλα αρχισα τα αντικαταθλυπτικα τα οποια δεν φερνουν υπνο ουτε εξαρτιση ....για να δουμε μπασ κ ηρεμισω αλλα πωσ να ηρεμισω η μανα που χθεσ βραδυ κατα τισ 2+ ο γιωργοσ εβηχε με κοκορακι παω να τον δω κ ο κακομοιρησ ειχε δυσπνια τρεχω του δινω σταγονεσ κορτιζονησ του δινω κ ειπνοη του ξανα δινω σταγονεσ αλλα λεμε παμε στο νοσοκομειο γιατι δεν μπορουσε να παρει ανασα τελικα τον βγαλαμε στο μπαλκονι κατσαμε καμια ωρα κ μετα ηρεμισε κ τον πηρα στο κρεβατι(ωχ ξυπνησε η αρκουδα :twisted: -ιασονασ)

τα υπολοιπα μετα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ZΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ ΝΑ ΜΑΙ ΚΑΙ ΜΕΝΑ!!!!!!! ΣΗΜΕΡΑ ΕΒΑΛΑ ΤΗΝ ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΣΤΡΟ ΠΑΡΚΟ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΜΕΣΑ ΕΝΑ ΚΑΠΑΚΙ ΑΠΟ ΤΟ ΚΟΥΒΑΔΑΚΙ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΑΙ ΧΤΥΠΗΣΕ ΣΤΟ ΓΟΝΑΤΟ ΜΕ ΑΙΜΑ...ΔΥΣΤΥΧΩΣ. ΤΗΣ ΕΒΑΛΑ ΠΕΤΑΝΤΙΝ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΤΣΟΥΞΕ. ΜΕΤΑ ΜΕ ΦΩΝΑΖΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΠΩΣ ΔΕ ΒΛΕΠΩ ΠΟΥ ΤΗΝ ΑΦΗΝΩ. ΤΟΝ ΑΓΝΟΗΣΑ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΣΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΜΕΝΗ ΓΙΑ ΤΗ ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΜΟΥ. ΝΤΙΜΙ, ΜΗ ΛΕσ για αγορεσ δεν εχω παρει τιποτα εκτωσ απο ενα μαγιο κ αυτο απο ΚΑΡΦΟΥΡ ΑΛΛΑ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟ! ΚΑΙ ΕΝΑ ΣΟΥΤΕΙΝ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΑ Κ ΤΟ ΜΕΜΕ ΕΣΗΡΙΚΝΩΘΕΙ ΠΟΛΥ.. Κ ΜΕΝΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΟΣΤΙΣΕΙ ΠΟΛΥ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΩ ΨΩΝΙΣΕΙ ΤΙΠΟΤΑ...ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΜΙ ΑΙΤΗΣΗ ΠΟΥ ΑΝΟΙΓΕΙ ΑΒ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ. ΕΛΕΝΑ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑΣ Ο ΜΙΚΡΟΣ, ΑΛΛΑ ΣΟΥΠΕΡ ΜΟΥ ΑΚΟΥΓΟΝΤΕ ΤΑ ΚΑΤΟΡΘΩΜΑΤΑ ΤΟΥ. ΑΜΑ ΜΕ ΔΕΙΣ ΟΝ ΛΙΝΕ ΣΤΟ ΦΕΙΣ ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ! ΧΕΤΑ ΚΑΛΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΤΗΣ ΦΙΛΗΣ ΣΑΣ! ΘΕΝΑ ΓΕΡΑ ΜΕ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑ!ΜΑΡΙΝΑ ΠΟΛΥ ΘΛΙΒΕΡΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ....ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΚΡΙΜΑ ΤΑ ΠΑΛΙΚΑΡΙΑ...ΣΤΗΝ ΠΙΣΙΝΑ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΤΑ ΒΑΖΟΥΜΕ ΤΑ ΜΩΡΑ? ΕΧΕΙ Η ΞΥΝΗ ΑΠ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΓΑΛΕΣ ΤΙΣ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΕΣ ΑΠΟ ΤΖΑΜΠΟ ΚΑΙ ΔΕ ΞΕΡΩ ΤΗΝ ΚΑΘΑΡΙΖΕΙ Κ ΜΕ ΧΛΩΡΙΟ Κ ΕΤΣΙ ΑΛΛΑ ΔΕ ΞΕΡΩ..

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΤΕ ΣΟΥΡΤΟΥΚΕΣ ΟΤΑΝ ΔΕ ΜΠΑΙΝΩ

:D:D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σουσουραδιτσες μου τι κανετε?????????????????που ειστε καλε???????ολες την κανατε με ελαφρα, ε??????? :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

γιατι ετσι βρε κοριτσια ηταν ωραιο το παρεακι μας!!!!!!!!!

αχχχχχχχχχχχχχ τρεις κ ο κουκος μειναμε.........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

κορμι τσαμπουκας ο μικρος κ πολυ καλα κανει!!!!!!!ειχε κ πηρε το παιδι βρε , κ αναρωτιεσαι?????!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

μικακι μου ωχ περαστικα σας κοριτσι μου!!!!!ειδες ε λεπτο δεν ειναι να παιρνεις τα ματια απο πανω τους!!!!!!

εμενα ο αγγελος εχει γινει ρακοσυλλεκτης!!!!!!!οτι βρει απο κατω το μαζευει!!!δεν αφηνει τιποτα ορθιο!!! :twisted::twisted::twisted::twisted::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

τρεξε θενα τρεξε.......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αχχχχχχχχχχχχχχ θα μας φανε τα σκατιαρικα θα μας φανε....!!!!!!!!!!!!!!!

ζετα μου καλα να περασετε κοπελα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τα δικα μας τωρα, ειμαστε καλα εχουμε βγαλει τη μπεμπελη απο τη ζεστη (εγω δηλαδη με την κοιλουμπα εκει περα) ολες αυτες τις μερε!!!!

τα παιδια καλα ειναι μια χαρα, δεν εχουν αναγκη αυτα,εμας πρηζουν...!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

εγω χθες το βραδυ ειδα λιγο αιμα κ πριν κατι μερες ειχα δει κατι κιτρινα.πηρα τηλ τον γιατρο κ μου ειπε να μην κανω τιποοτα κ αυριο πρωι πρωι να παω να με δει!!!!!!

μπανιο εχουμε μερες να κανουμε κ μου'χει λειψει η θαλασσα!!!εχουμε μπλεξει εδω με το σπιτι με εξωτρικες δουλειες κατι πλακακια κ βαφουμε κιολας εξω κ αστα να πανε!!!!!!οχι οτι εγω κανω τιποτα ο αντρας μου ομως...!!!!!!

αυτα τα νεα μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

φιλακια πολλα μανουλες κ παιδακια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΡΕ ΒΡΕ ΚΑΛΩΣ ΤΕΣ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!

ΕΥΤΥΧΩΣ ΣΗΜΕΡΑ ΔΡΟΣΙΣΕ ΑΡΚΕΤΑ!!! ΘΑΛΛΑΣΣΙΤΣΑ ΔΕΝ ΠΗΓΑΜΕ ΑΛΛΑ ΚΑΝΑΜΕ ΤΙΣ ΤΡΕΛΛΕΣ ΜΑΣ ΣΤΗΝ ΠΙΣΙΝΑ!!!!!!!!!!!!

ΛΕΤΕ ΝΑ ΜΟΙΑΣΕ ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΜΙΚΡΟ Ε??????????? ΚΑΛΕ ΟΧΙ!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

ΜΙΚΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΑΥΤΑ!!!! ΟΣΟ ΓΙΑ ΠΙΣΙΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΑ!!!

ΝΤΙΜΗ Κ ΕΓΩ ΕΥΚΑΙΡΙ ΨΑΧΝΩ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΣΗΚΩΣΩ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑ!!!!!

ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΕΜ ΧΑΘΗΚΕΣ ΕΜ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ :lol:

ΜΑΡΙΝΑ ΓΙΑΤΙ ΚΑΛΕ ΔΕΝ ΤΟΝ ΒΑΖΕΙΣ ΣΤΗΝ ΠΙΣΙΝΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ??????ΠΑΡΤΟΥ ΕΝΑ ΦΟΥΣΚΟΤΟ Κ ΒΟΥΡ ΜΑΖΙ ΜΕ ΕΣΕΝΑ!!!!!!!!!!!

ΘΕΝΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΚΟΜΗ ΦΟΡΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ!!!!! ΑΛΛΑ ΒΡΕ ΚΟΠΕΛΙΑ....ΓΙΑΤΙ ΑΝΤΙΚΑΘΛΗΠΤΙΚΑ!!!???? ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΟΙΟ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ Κ ΝΟΜΙΖΩ ΔΕΝ ΤΑ ΧΡΕΙΑΖΕΣΑΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΑΖΑ!!!!!

ΓΙΑ ΠΑΡΕ ΤΑ ΠΑΝΩ ΣΟΥ !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες μου γεια σας!!

Συγνώμη που χάθηκα αλλά μία με το ρεύμα που μας το κόβουν λόγω του συμβάντος, μία με τον Κωνσταντίνο που τρέχει εδώ και εκεί, μία με τη ζέστη..χάθηκα λίγο... τα φιλιά μου σε όλες...είμαστε καλά αλλά ακόμα δε μιλάμε καλά και η μαμά λογοθεραπεύτρια ανησυχεί..έχω και τον μπαμπά μας που με κοροιδεύει ότι θα μου κάνει καλή διαφήμιση ο γιος μου και με πήραν τα κάτω μου αυτές τις μέρες...

Μαρίνα μου τί θες με τα tupper? Μπορεί να ξέρω..αν όχι να ρωτήσω μια θεία μου που ασχολείται..στην πισίνα βάλε τον Ορέστη..μη φοβάσαι..έχει κάτι φουσκωτά το τζάμπο με 10 ευρώ που μπαίνει το παιδί από τη μία και εσύ από την άλλη και είναι πολύ ασφαλισμένο..Μίκα μου έχει και η κουμπάρα μου μια τέτοια τεράστια πισίνα και πέρσι ο γιος της έπαθε ωτίτιδα από τις βουτιές και το νερό που ήταν βρώμικο..φέτος βάλανε μηχανισμό που την καθαρίζει και ταμπλέτες χλωρίου..καλύτερα πάρε της εσύ μια μικρούλα από τα τζάμπο και βάζε την μέσα και άλλαζε το νερό κάθε μέρα...Ελενάκι μου τσαμπουκάς ο Χρηστάκος ε? μπράβο μπράβο!!! Θένα μου τί ακούω?άστα μωρέ αυτά...εσύ δεν τα χρειάζεσαι..είσαι καταπληκτική και με τους τσαμπουκάδες και με τα αστεία σου...Ηλιάννα μου τί ακούω? πώς είναι η κοιλίτσα? για πάρε το γιατρό τηλ. Ζέτα, Ντίμι, Θάλεια και όσες ξέχασα τα φιλιά μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια..........

Μόλις ήρθε το ρεύμα....... :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Τα νεύρα μου..........δεν είναι κατάσταση αυτή...........καταστραφήκαμε μόνοι μας εμείς.............

Δε μας έφτανε η κρίση............τα ισοπεδωσαμε ολα..............

Μαράκι μου για τη Tupperware ρωτάω γιατί είδα ότι στην Ελλάδα έχουν καλύτερες προσφορές και τιμές από ότι εδώ...........είμαι ήδη μέλος της Tupperware εδω..........απλά θέλω να δω αν μπορει καποιος να μου τα στελνει από Ελλάδα...........

Ελενάκι δεν τον βαζω στην πισίνα μόνη γιατί μετά είναι δύσκολο να βγούμε και οι δυο μαζι βρεγμενοι........θα πλημμυρίσουμε το σπίτι............:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

na mai κ εγω :D:D:D

επιτελουσ κοιμηθυκε :twisted: πωσ αντεχει βρε κοριτσια απο τισ 8,5 που ξυπνησε απορω! εσασ κοιμουντε ενδιαμεσα ? σημερα γεμισαμε την πισινουλα μασ 2 μετρα ειναι αλλα χορανε κ τα τρια μια χαρα κ επαιξαν καλα δεν ειναι κ σαν των κυπριων :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

μικα κ εγω εκανα ετιση στον βασιλοπουλο αν σασ πω κ κατι συμτωσεισ ....λοιπον με λιγα λογια ετυχε κ πηραμε μισο μισο καρπουζι με τον δυευθυντη στο καταστιμα που ψωνιζω του ΑΒ κ μετα απο 3 μερεσ πηγα στο θεατρο που σασ ελεγα στη λυσιστρατη κ επεσα παλι επανω του κ με θυμοταν κ μου ειπε οτι καθε φορα που τρωγε καρπουζι με σκεφτοταν κ γελαγαμε τεσπα μετα απο 2-3 μερεσ παω στο σουπερ μαρκετ κ τον βλεπω μπροσταμου να ερχεται να με χερετισει κ εκει που μηλουσαμε του ειπα οτι εχω ενα βιογραφικο κ μου λεει δωστο μου ...του το δινω τον ευχαριστισα κ εφυγα :D

δεν ξερω αλλα ισωσ εχω ελπιδεσ γιατι ανοιγει κ εδω κ αλλο καταστιμα κ θα παρουν προσωπικο.. μαλιστα την αλλη μερα ξανα τον ιδα παλι στο θεατρο που ξαναπηγαμε καλα αλλα εχουμε ξεσκιστει στα θεατρα :lol::lol::lol::lol::lol: θα ξαναπαμε την τριτη κατεβασαβ κ τισ τιμεσ γιατι το παρακαναν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ συνεχιζω μονη μου

που λετε τα αντικαταθλυπτικα δεν ειναι μονο για την θλυψη κ δεν ειναι τοσο ασχιμα οσο ακουγοντε

ειχα ξαναπαρει οταν ειχα παθει καταθλιψη αλλα καμια σχεση με τοτε κ τωρα απλα με βοηθουν να ειμαι πολυ καλυτερα

μαρια εγω δεν εχω ιδαια απο τα ταπερ για νασε βοηθουσα :?

ελενακι μου καλα ο χρησταρασ εγραψε παλι μασ εβαλε γυαλλια :lol::lol: εμενα το ζουντοβολο ολο αγκαλιεσ κ κολοτριψυματα ειναι :lol::lol::lol::lol:

αχ κ αλλα θελω να σχολιασω αλλα ηρθε ο μεγαλοσ κ θα σασ αφυσω

κοριτσαρεσ μου ελπιζω μετα το καλοκαιρι να μαζευτουμε καλυτερα :x:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

k ξανασυνεχιζω

μαρακι τι εννοεισ 'καλα' τι νομιζεισ οτι πρεπει απο τωρα να τα λεει κ καθαρα η θελεισ κ ωρολογιεσ :lol::lol::lol::lol: εμενα προσ το παρον μονο διχνει καμια φορα δλδ κ αν θελει κατι με περνει απ το χερι κ με παει :lol::lol::lol: .

ηλιαννα τι εγινε με εκεινα τα κιτρινα? για μπεσ να μασ πεισ :roll:

τωρα ειμαστε στην αυλη ντερλικοσαμε πιτσα κ ο ιασονασ φυσικα :lol: κ εχουν απλωθει κ παιζουν κ εγω σερφαρω 8-)

φιλακια ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε καλως τις τσαπερδονεεεεεεεεεεεεεεεεεεςςςςςςς!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: εγω καθε μερα εδω τριγυρω ειμαι μπαινω κ αφου βλεπω πως σερνομαστε παμε κ δεν παμε το θεματακι μας , δεν γραφω!!! :roll: τι μονη μου να μιλαω??!!!!χαχαχαχαχαχα

τι μου κανετε κροριτσουδια μου?????????????πως ειστε??????

εγω ειμαι τοσο κουρασμενη....μπηκα μια στα γρηγορα!!!!!

τελικα εχω ουρολοιμωξη :cry: , ελαφρια βεβαια, αλλα την εχω την ατιμη!!!!!!!!ευτυχως δεν θα χρειαστει να παρω αντιβιωση, θα χρειαστει ομως να ξεσκιστω στο νερο!!!!!!πολυ νερο πρεπει να πινω λεει ο ντοκτορ!!!!!!!!

πολλα φιλακια παω για νανακια γλυκες μανουλες!!!!!!!!!!!!!

θα τα πουμε αυριο!!!!!!!!!!!!!!!

να περνατε ολες καλα!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ουφ ΝΑ ΜΑΙ Κ ΕΓΩ!!!!

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ Κ ΚΑΤΑΙΔΡΩΜΕΝΗ :lol::lol::lol::lol:

ΑΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΗΜΑΣΤΑΝ ΠΑΛΙ ΘΑΛΑΣΣΙΤΣΑ!!! Ε ΚΛΑΣΙΚΑ ΠΑΛΙ ΤΡΕΛΕΣ ΚΑΝΑΜΕ~!!!!!!!!!!

ΜΑΡΙΑ ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ ΚΑΛΑ?????????? :shock::shock::shock::shock: ΔΗΛΑΔΗ ΤΙ ΘΕΣ ΕΣΥ ΝΑ ΠΙΑΝΕΙ ΣΥΖΗΤΗΣΗ????????? ΕΜΕΝΑ ΛΕΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΛΕΞΕΙΣ Κ ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΙΑΝΕΙ ΟΤΙ ΔΥΣΙΛΑΒΗ ΛΕΞΗ ΛΕΜΕ Κ ΤΗΝ ΠΑΠΑΓΑΛΙΖΕΙ ΑΛΛΑ ΩΣ ΕΚΕΙ!!! ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΠΙΑΝΟΥΜΕ Κ ΣΥΖΗΤΗΣΗ!!!!

ΕΣΕΝΑ Ο ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΛΑΔΗ ΤΙ ΛΕΕΙ???????????

Κ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΛΕΣ ΕΣΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΟΥ ΜΗΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΝΗΣΥΧΟΥΜΕ?????????? :?:?:?

ΕΓΩ ΠΑΝΤΟΣ ΤΟ ΘΕΩΡΩ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟΤΑΤΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΤΟΥΣ!!!!!!!!!!ΓΙΑ ΠΕΣ ΓΙΑ ΠΕΣ ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΛΕΝΕ ΤΩΡΑ???????????

ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΤΙ ΦΟΒΑΣΑΙ ΜΗΝ ΛΕΡΩΣΕΙΣ ΤΟΝ ΓΡΑΝΙΤΗ ΣΤΟ ΠΑΤΩΜΑ????? ΤΣΟΥ ΤΣΟΥ ΤΣΟΥ ΠΛΟΥΣΙΟΙ ΜΕ ΤΙΣ ΠΑΡΑΞΕΝΙΕΣ ΣΑΣ!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΤΙ ΣΚΑΤΑ ΕΧΕΙΣ ΠΑΘΕΙ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙ???????????/ ΑΥΤΟΣ Ο ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ Σ ΒΓΑΛΕ ΤΗΝ ΨΥΧΗ!!!! ΤΑ ΚΑΝΟΥΝ ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΡΗΣΤΑΚΙΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ :D

ΘΕΝΟΥΛΑ ΜΟΥ :D:D:D:D:D ΜΑΚΑΡΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΣΕ ΠΑΡΟΥΝ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ!!! Κ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΤΙ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΝ!!! ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΓΡΑΨΕΣ ΚΑΜΙΑ ΚΑΛ=Η ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ ;);)

ΡΕΝΑΤΑ ΒΛΕΠΩ ΟΝ LINE !!!!!!!!! :D:D:D ΠΟΥ ΣΑΙ ΡΕ ΚΟΛΛΗΤΗ Κ ΜΟΥ ΛΕΙΨΕΣ??????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΕΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ !!! ΕΧΩ ΜΠΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΟΣΕΣ ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΔΩ. ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΝΑ ΣΑΣ ΤΑ ΓΡΑΨΩ ΟΛΑ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΚΟΥΤΟΥΛΑΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΥΡΑΣΗ.

ΛΟΙΠΟΝ ΕΓΩ ΧΑΘΗΚΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΦΤΑΙΓΑ. ΔΕΝ ΕΙΧΑ PC. ΣΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΤΟ ΞΑΝΑΕΦΕΡΑΝ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΔΙΑΡΘΩΘΕΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ. ΘΑ ΤΟ ΠΕΤΑΞΩ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ.

ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΕΧΕΤΕ ΠΑΡΕΙ ΟΛΕΣ ΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΓΙΑ ΤΙΑ ΕΞΟΧΕΣ. ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΤΕ.

ΘΑ ΣΧΟΛΙΑΣΩ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΛΙΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΦΗΣΕΙ ΑΣΧΟΛΙΑΣΤΑ.....ΜΗΝ ΜΕ ΒΑΡΕΘΕΙΤΕ....

ΕΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ. ΔΕΝ ΠΕΛΥΕΤΑΙ ΠΙΑ. ΣΟΥ ΤΟ ΛΕΩ ΕΓΩ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΦΑΝ ΤΗΣ. ΚΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΣΕ ΕΠΑΡΧΙΑ ΑΛΛΑ ΠΑΝΤΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ Η ΑΘΗΝΑ. ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΤΗΣ. ΠΟΛΥ ΡΟΜΑΝΤΙΚΟ ΓΑΜΟ ΒΛΕΠΩ ΕΚΑΝΕΣ. ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ !!! ΕΠΙΣΗΣ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΩΡΑΙΑ ΣΤΗΝ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΑΝΕΒΟΥΜΕ ΤΟΝ 15ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΚΑΙ ΘΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ 15 ΜΕΡΕΣ. ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ.

ΖΕΤΟΥΛΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΑΚΟΜΗ ΣΤΗΝ ΔΩΔΩΝΗ ? ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΠΗΓΕΣ. ΦΑΕ ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΓΩΤΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΜΑΣ. ΚΑΛΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ.

ΘΕΝΑ ΜΟΥ ΟΧΙ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ, ΜΗΝ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΑΝΤΙΚΑΤΑΘΛΙΠΤΙΚΑ. ΒΕΒΑΙΑ ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΤΑ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΟΛΕΣ. ΚΟΝΤΕΥΩ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΩ ΚΙ ΕΓΩ ΠΟΥ ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ. ΠΟΣΟ ΜΑΛΛΟΝ ΕΣΥ ΜΕ ΤΡΙΑ. ΑΛΛΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ. ΟΣΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ ΠΟΥ ΓΙΟΡΤΑΖΕ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΕΤΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΕΤΕΙΟ ΣΑΣ. ΔΕΝ ΣΕ ΞΕΧΑΣΑ !!!

ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ ΤΑ ΔΩΜΑΤΙΑΚΙΑ ΣΑΣ. ΚΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΣΥΝΤΟΜΑ ΚΑΙ ΔΟΥΛΙΤΣΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΡΑΦΩ ΜΕ ΔΟΣΕΙΣ ΓΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΣΒΗΣΤΟΥΝ...

ΜΙΚΑ ΜΟΥ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑΚΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Η ΒΑΠΤΙΣΗ ΣΑΣ. ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΜΠΡΕΛΟΚ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΙΟ ΠΟΛΥ. ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΛΕΝΑΣ. ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΔΙΦΟΡΑΕΤΙΚΑ. ΕΤΣΙ ΕΛΕΝΑΚΙ ? ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕΣ ΚΙ ΕΦΤΙΑΞΕΣ ΝΥΧΙΑ ΚΑΙ ΜΑΛΛΙ. ΚΙ ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΠΑΡΑΤΗΣΕΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΜΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ.

ΝΤΙΜΙ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ ΤΥΧΕΡΗ ΠΟΥ ΜΕΝΕΙΣ ΣΤΗΝ ΠΕΝΤΕΛΗ. ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ. ΕΓΩ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΜΕΝΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ. ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΜΩΣ ? ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΟΥΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ.

ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΠΙΣΙΝΕΣ ΑΚΟΥΩ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΘΑ ΕΡΘΩ ΚΙ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΚΥΠΡΟ. ΤΙ ? ΕΜΕΙΣ ΜΕ ΤΙΣ ΦΟΥΣΚΩΤΕΣ ΘΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ? ΚΑΛΑ, ΣΥΚΛΟΝΙΣΤΙΚΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ. ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΑ. ΑΛΛΑ ΟΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΕΛΛΗΝΕΣ ΤΕΛΙΚΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΣΥΜΒΟΥΝ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΙ.

ΗΛΙΑΝΝΑΚΙ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΒΑΖΕΙΣ ΤΟΝ ΑΠΑΥΤΟ ΣΟΥ ΛΙΓΟ ΚΑΤΩ ? ΘΕΣ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ? ΓΙΑ ΠΡΟΣΕΧΕ ΤΟΝ ΧΡΗΣΤΑΚΗ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ.

Η ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΗ !!! ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ !!!

ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΕΓΩ ΧΑΘΗΚΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΠΟΥ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΕΣ ΚΙΟΛΑΣ. ΚΑΛΗ ΔΙΜΟΝΗ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΤΕ ΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΣΑΣ. ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΠΟΣΟ ΘΑ ΤΡΟΜΑΞΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΤΟΥΜΠΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ. ΕΛΠΙΖΩ ΑΥΤΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΠΟΥ ΘΑ ΧΤΥΠΗΣΕΙ. ΜΠΑΡΒΟ ΣΤΟ ΘΗΡΙΑΚΙ ΣΟΥ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΑΙΜΑΤΟΣ !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΤΑ ΑΦΗΣΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΕΛΟΣ....

ΕΜΕΙΣ ΛΟΙΠΟΝ ΕΙΧΕΜΕ ΠΑΕΙ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΣΤΗΝ ΤΗΝΟ. ΠΗΓΑΜΕ ΝΑ ΚΟΙΝΩΝΗΣΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΣΤΗ ΠΑΝΑΓΙΑ ΚΑΙ ΜΕΙΝΑΜΕ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ. ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΑΛΛΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΔΕΝ ΜΑΣ ΑΦΗΣΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΟΥΜΕ. ΗΤΑΝ ΑΝΑΜΕΝΟΜΕΝΟ ΒΕΒΑΙΑ.

ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΑ ΜΠΑΝΑΚΙΑ ΑΛΛΑ ΓΕΝΙΚΑ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΒΑΖΑ ΠΟΛΥ ΣΤΗΝ ΘΑΛΑΣΣΑ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΠΑΓΩΜΕΝΗ ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΜΕΡΕΣ ΦΥΣΟΥΣΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.

ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ. ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΝΔΕΣΗ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΜΑΣ ΧΑΣΕΤΕ ΠΑΛΙ. ΘΑ ΣΑΣ ΞΑΝΑΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ 1η ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ. ΔΕΝ ΠΑΛΕΥΕΤΑΙ ΑΛΛΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ. ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΑΥΛΗ ΝΑ ΒΡΕΙ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΤΟΥ ΚΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ.

Ο ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΒΗΜΑΤΑ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ. ΚΙ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΠΛΑΚΑ. ΕΧΕΙ ΧΤΥΠΗΣΕΙ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΑΛΛΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΛΙΓΟ. ΦΟΒΑΜΑΙ ΠΟΛΥ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ? ΠΡΕΠΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΗΣΕΙ. ΔΕΝ ΚΑΘΕΤΙΑ ΠΛΕΟΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ. ΕΙΔΙΚΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΤΗΝΟ ΕΧΕΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΓΚΡΙΝΙΑ. ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΛΟΜΑΘΑΜΕ ΣΤΙΣ ΒΟΛΤΕΣ.

ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΞΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΡΩΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΞΥΠΑΝΕΙ ΚΑΙ ΤΟΣ ΝΥΧΤΕΣ. ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ. ΚΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΙΛΙΟΣ. ΑΝΑΜΕΝΟΜΕΝΟ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΤΡΩΕΙ ΟΥΤΕ ΦΡΟΥΤΑ, ΟΥΤΕ ΛΑΧΑΝΙΚΑ.

ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΝΑΜΕ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ ΤΗΣ ΙΛΑΡΑΣ, ΠΑΡΩΤΙΤΙΔΑΣ ΚΑΙ ΕΡΥΘΡΑΣ. ΤΟΝ ΛΥΠΗΘΗΚΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟΥ. Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΥΣΚΟΙΛΙΟΤΗΤΑ ΕΝΑ ΣΙΡΟΠΑΚΙ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΟΝ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΕΙ ΠΟΛΥ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ.

ΣΑΣ ΚΑΛΗΝΥΧΤΙΖΩ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΩ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΚΛΕΙΣΕΤΕ ΤΟ ΜΑΓΑΖΑΚΙ ΜΑΣ !!!

ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΓΛΥΚΑ ΚΙ ΑΝ ΞΕΧΑΣΑ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΣ ΜΕ ΣΥΓΧΩΡΕΣΕΙ.

Η ΑΛΕΚΑ ΕΞΑΦΑΝΙΖΟΛ ? ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΜΙΑ ΤΙΠΟΤΑ. ΑΝΗΣΥΧΩ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΤΑΚΤΙΚΗ ΚΑΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΧΑΘΗΚΕ ΤΕΛΕΙΩΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΠΕΙΔΗ Κ ΕΓΩ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΚΟΥΤΟΥΛΑΩ...ΠΑΩ ΓΙΑ ΝΑΝΥ!! ΔΕ ΔΙΑΒΑΣΑ ΣΤΑ ΓΡΗΓΟΡΑ ΦΙΛΕΝΑΔΑ Κ ΘΑ Σ ΠΩ ΑΥΡΙΟ!!!!

ΠΑΡΟΛΑΑΥΤΑ ΣΤΕΙΛΕ ΣΕ ΠΜ ΤΟ ΤΗΛ ΣΟΥ!!!! ΕΜΕΙΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΚΑΤΕΒΕΝΟΥΜΕ 2 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΒΔΟΜΑΔΑ ΣΙΓΟΥΡΑ!!!!

ΕΣΕΙΣ ΠΩΣ Κ ΘΑ ΕΡΘΕΤΕ ΚΑΤΑ ΡΔΩ ΠΑΝΩ>>>>>>>>???

ΝΑΝΙ ΤΩΡΑ ΦΙΛΙΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας όμορφες!!!

Ρενάτα μου μας έλειψες πολύ!!!

Θένα μου άντε τότε μακάρι να πάνε όλα καλά και με την αίτηση!!

Ηλιάννα μου νερό τότε και μόνο νερό!! Το ποτήρι να γίνει πρόεκταση του χεριού σου!!!!

Βρε Έλενα μου δε θέλω να πιάνει συζήτηση αλλά ούτε καλά καλά μπαμπά, παππού, μαμά δεν τα λέει...τα λέει αλλά όχι συνέχεια..μία στο τόσο...και μόνο αυτά...έλεγε και κανένα εκεί, άντε..τα κοψε...γιαγιά λέει πιο συχνά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ε ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΡΕ ΜΑΡΑΚΙ ΟΠΟΤΕ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΑΥΤΟΣ ΤΑ ΛΕΕΙ!!!! Ε ΤΙ ΣΚΑΤΑ ΕΠΙΔΕΙΞΗ ΓΝΩΣΕΩΝ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ???

ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΧΡΗΣΤΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΡΕΒΑΤΟΜΟΥΡΜΟΥΡΑ Κ ΜΗΛΑΕΙ ΟΣΗ ΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΞΥΠΝΙΟΣ :D ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΑΚΟΜΑ Κ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΤΟΥ :shock::shock: ΑΣΤΑΜΑΤΗΤΟΣ!!!! ΕΥΤΥΧΩΣ ΟΤΑΝ ΔΕΙ ΚΑΝΕΝΑΝ ΞΕΝΟ ΤΟ ΒΟΥΛΩΝΕΙ Κ ΚΑΝΕΙ ΝΤΡΟΠΕΣ!!!!!

ΑΛΛΑΑΑΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΤΩΡΑ Κ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΗΣΕΣ Σ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΕ ΡΩΤΗΣΑ !!! ΕΣΥ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΙΔΙΟΤΗΤΑ ΤΗΣ ΜΑΝΑΣ Η ΜΕ ΤΗΝ ΙΔΙΟΤΗΤΑ ΤΗΣ ΛΟΓΟΘΕΡ????????????? ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ Ε ΤΟΤΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΤΕΙΛΟΥΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ ΟΛΟΙ ΣΕ ΕΙΔΙΚΟ :?:?:?:?:?:?

ΡΕΝΑΤΑΚΙ ΜΟΥ ΧΤΕΣ ΚΟΥΤΟΥΛΟΥΣΑ(((ΦΑΝΗΚΕ ΑΛΩΣΤΕ Κ ΑΠΟ ΤΑ ΣΑΡΔΑΜ ΜΟΥ :D )))))

ΣΕ 15 ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΜΑΣ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΠΑΡΟΛΑΥΤΑ ΜΠΡΑΒΟ ΓΙΑ ΤΑ ΒΗΜΑΤΑΚΙΑ ΣΑΣ!!! ΔΘΣΚΟΛΟ ΣΤΑΔΕΙΟ ΑΥΤΟ Κ ΘΕΛΕΙ ΥΠΟΜΟΝΗ Κ ΓΕΡΑ ΝΕΥΡΑ!!!! ΕΥΤΥΧΩΣ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΠΙΣΩΓΥΡΙΣΜΑ....ΣΤΑΘΕΡΟΠΟΙΗΘΙΚΕ ΓΡΗΓΟΡΑ Κ ΤΩΡΑ ΟΥΤΕ ΣΗΚΩΝΟΜΑΙ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΚΑΝΕΙ Κ ΠΟΥ ΠΑΕΙ!!!! ΠΑΕΙ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΒΟΛΤΕΣ ΟΠΟΥ ΘΕΛΕΙ Κ ΓΥΡΝΑΕΙ :D

ΛΟΙΠΟΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΩΣ Κ ΠΩΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΟΥΛΑ :D:D:D:D ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΘΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ!!!!!!

ΑΝ ΕΙΝΑΙ Κ Η ΘΑΛΕΙΑ ΑΚΟΜΑ ΩΣ ΤΟΤΕ ΕΔΕΣΑ ΘΑ ΤΗΝ ΠΩ Κ ΑΥΤΗΝ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ 3ΠΛΗ ΜΑΜΑΔΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ!!!!!! :D:D:D

ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΕΙΣ ΤΟ ΤΗΛ ΣΟΥ ΚΑΛΗ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΛΟΧΑΑΑΑΑΑΑ

ΘΑΛΑΣΣΙΤΣΑ ΣΗΜΕΡΑ(ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΑΛΙ) Κ ΗΤΑΝ ΤΡΕΛΛΑ!!!!

ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΠΟΛΛΥ ΟΜΟΡΦΑ!!!

ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΑΚΙ ΠΗΓΑΜΕ ΣΕ ΕΝΑΝ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΑΝΟΙΞΕΙ ΕΔΩ!!!! ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΜΕΡΟΣ Κ ΗΤΑΝ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ!!!!

ΕΧΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΕΧΕΙ ΖΩΑ ΓΗΠΕΔΑ ΚΤΛ!!! ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ ΜΕΡΟΣ!!!!! ΕΚΕΙ ΘΑ ΣΑΣ ΠΑΩ ΑΝ ΕΡΘΕΤΑ!!! :D:D:D:DIMGP0761.JPG[/attachment:3jijjf1o]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κουκλιτσες μου !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!πως ειστε???????τα μικκρουλια μας??????????

ελπιζω να ειστε ολες καλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!δεν εχω προλαβει να σας διαβασω καθολου.

μπηκα μια στα γρηγορα, δεν μπηκα αυτες τις μερες καθολου γιατι απο το σαββατο εχω την κορουλα μου με πυρετο!!!!απο το σαββατο ψηνεται στον πυρετο το κοριτσακι μου,εφτασε μεχρι 39,7!!!!!!!!!! :o :o :cry:

ειμασταν κ σε ενα γαμο το σαββατο κ φυγαμε αρων αρων!!!!!!!!

ευτυχως σημερα ειναι καλυτερα με καθε τρεις ωρες με αντιπυρετικα κ αντιβιωση (ογκμεντιν), ομως!!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry:

δεν πηραζει να γινει καλα η κουκλιτσα μου κ δεν πηραζει για την αντιβιωση!!!!!!!

ο μπεμπουλης μου κ εγω ειμαστε μια χαρα, περα απο τη στεναχωρια που περασα γιατι φοβηθηκα παρα πολυ γιατι δεν της επεφτε με τιποτα ο πυρετος κ νομισα μηπως παμε σε κανα παιδων, ομως τελικα ευτυχως ειναι καλυτερα τωρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

θα προσπαθησω να μπω το βραδακι κοριτσακια μου!!!!!!!!!!!!!!!

πολλα φιλακια σε ολες σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...