Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 2010 Νο12-ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΑΣ ΓΕΝΕΘΛΙΑ!!!


Recommended Posts

βρε κοριτσια τι εγινε γιατι ολες εξαφανισμενες??????????????????????????????????????????

κοιταω απ'το πρωι μηπως δω καμια αλλα μπαααααααααααααααααααα τιποτα!!!!!!!!!!!!!!

που εισαι ρε κορμιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι?????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 881
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεια κοριτσια τι εγινε

καναπεσ κ ανεμιστιρασ? ζεστενεστε? :lol::lol::lol:

αφυσατε τα λαπτοπ κ αεριζεστε? :lol::lol::lol::lol:

εμεισ τα ιδια ενασ χαμοσ τα γορια ολη μερα σπιτι ευτυχωσ η δαναη ακομα σχολειο τελειωνει αυτον το μηνα.

ηλιαννα μου κουκλα η κορακλα σου με τα μαγουλακια τησ φτου φτου :D:D

πλουσιεσ που ειστε? ανοιξτε την βρυση γεμιστε τισ πισιναρεσ σασ κ μπορει να ερθουμε εκτοσ κ αν μασ καλεσει η ωναση :lol::lol::lol:

φιλια πολλα καληνυχτεσ :-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σασ κουκλεσ!!!!

ΧΑΘΗΚΑΤΕ!!!!

ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΔΟΥΛΕΙΑ!!!

ΧΤΕΣ ΠΗΓΑΜΕ ΣΕ ΜΙΑ ΜΟΝΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΜΑΣ ΑΓ ΚΥΡΙΑΚΗ Κ ΕΙΧΕ ΠΑΝΙΓΥΡΗ!!! ΑΠΟ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΕΧΟΝΤΑΙ!!! ΠΟΛΛΥΣ ΚΟΣΜΟΣ!!! ΠΗΓΑΜΕ ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ ΤΟ ΑΠΟΓΕΘΜΑ Κ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΒΡΑΔΥ!!!

ΠΤΩΜΑ!!! Ο ΜΙΚΡΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΥΠΕΡΕΝΤΑΣΗ ΔΕΝ ΚΟΙΜΟΤΑΝ Κ ΗΤΑΝ ΜΕΣ ΣΤΑ ΝΕΥΡΑ!!!!

ΕΦΑΓΕ Κ ΣΟΥΒΛΑΚΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ

:lol::lol::lol::lol: Κ ΚΛΑΣΙΚΑ ΞΕΤΡΕΛΑΘΗΚΕ!!!!!

ΠΟΛΛΥ ΖΕΣΤΗ ΧΤΕΣ Κ ΣΗΜΕΡΑ!!! ΤΟ FUJITSU ΣΤΟ ΦΟΥΛ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΑΥΤΑΑΑΑΑΑΑ ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΓΙ ΝΑΝΥ!!!!! ΠΑΩ ΝΑ ΞΑΠΛΩΣΩ ΤΟ ΔΥΜΕΤΡΟ ΚΟΡΜΙ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες μου κοπιάστε να σας κεράσουμε!! Γιορτάζει η μαμά μου σήμερα!! Τυχερή είναι γιατί χθες ρίξαμε ένα ματς και σήμερα λογάριαζα να της το κρατήσω και να μην της πολυμιλήσω αλλά αφού γιορτάζει μαλάκωσα....Εγώ αδιαθέτησα σήμερα και πονάω πολύυυυ....

Ηλιάννα μου κούκλα η κόρη σου!! Φτου φτου!!! Ε με τέτοια μαμά πώς θα βγούνε τα παιδιά?!!

Κορίτσια ακόμα φτιάχνω ντουλάπες!!!Θα τρελαθώ!! Προχθές ευτυχώς πήγαμε λίγο για μπάνιο!! Η θάλασσα ήταν πολύ ζεστή και ωραία και ο Κωνσταντίνος ξετρελλάθηκε..έπαιξε και με την άμμο και το ευχαριστήθηκε..πήγαμε με τα κουμπαράκια μας τα μικρά και σε κάποια φάση έπαιζαν με τον άντρα μου και αυτός έτρεχε και μόνο τότε έκλαιγε ο σκατούλης..νόμιζε ότι κάτι έπαθε ο μπαμπάς του..

Σήμερα το απόγευμα θα τον πάμε στον παιδίατρο..έχει βγάλει κάτι σπυράκια τρία είναι όλα και όλα αλλά είναι περίεργα..και ξεκίνησαν από δύο..μήπως είναι τίποτα και θα αυξηθούν...Πάω να ξαπλώσω γιατί πονάω...Τα φιλιά μου σε ΟΛΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol: ΜΑΡΙΑ ΘΑ ΣΕ ΜΑΘΕΙ Κ Ο ΚΥΠΡΙΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ Μ ΤΙΣ ΑΝΗΣΥΧΙΕΣ ΣΟΥ!!!!!!!!!!

Α ΩΡΑΙΑ ΠΕΡΑΣΑΤΕ Ε???????? ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΖΕΣΤΗ Η ΘΑΛΑΣΑ ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΙΣ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟΒΟΥΤΗΞΑΜΕ Κ ΗΤΑΝ ΠΑΓΩΜΕΝΗ ΕΠΑΘΕ ΣΟΚ!!!! :shock::shock: Κ ΜΕΤΑ ΔΝ ΤΗΝ ΗΘΕΛΕ!!!!!!!!1

ΚΑΛΕ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ????????????// ΣΑΣ ΕΠΙΑΣ Η ΖΕΣΤΗ??????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και χαρά σας!!!

Σας καλημερίζω και θα σας αποχεραιτήσω.... Πάμε πάλι εξοχικό λέμε... απ΄το να τρως 1 ώρα να πας σε μια θάλασσα και άλλη 1 να γυρίσεις εδώ στην Αθήνα.... καλύτερα.... 1,5 να πάμε στο εξοχικό κ να χουμε τουλάχιστον τη θάλασσα στα 100 μέτρα.

Μαράκι να χαίρεσαι τη μανούλα σου >!!!! Σημαντικό πράγμα η μάααααααννναααα κορίιιιιιτσσιιιααααααα ..... τώρα το καταλαβαίνουμε λίγο περισσότερο νομίζω! Κ περαστικά στον Κωνσταντίνο αν και δεν νομίζω να είναι κάτι φοβερό.. τυχόν τσίμπημα .... απ τη ζέστη... ιδρώτα .... τι να πω... Να μας πείς τα νέα του γιατρού - θα περιμένουμε.

Εμείς κλείσαμε ραντεβού την άλλη Παρασκευή για εμβόλιο (μαντου) για να μην το κάνουμε μαζί με της Ιλαράς το Σεπτέμβρη μας είπε.... κ ευκαιρία να τη δει κι ο γιατρός λίγο μια που έχουμε να πάμε καιρό τώρα.

Κατά τ άλλα ... με τη ζέστη κ η Αννα Μαρία τώρα τελευταία δεν κοιμάται πολύ καλά τα βράδυα... αλλά τι να κάνουμε???? Θα περάσει......

Τα απογευματα δε θέλει βόλτες (έχει καλομάθει βλέπεις η κυρία) ... κ μόλις την ντύσω πάει και μου στήνεται στην εξώπορτα, τη χτυπάει με το χεράκι της κ μου κλαψουρίζει....η σκατούλα μου :D

Ηλιανούλα μου στα είπα κατ ιδίαν τα συγχαρητήρια για την γλυκήτατη Αννα Μαρία σας !!!!!!!!

Αυτά κοριτσάκια μου .... παω γιατί με φωνάζουν ........ Φιλάκια πολλά σε όλες και καλό Σαββατοκύριακο!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κοριτσάκια μου!!! τι κάνετε? πώς τα πάτε με τη ζέστη? εμείς λιώνουμε το μεσημέρι αλλά ευτυχώς το βραδάκι δροσίζει αρκετα, για να καταλάβαιτε ακόμα δεν έχουμε χρειαστεί το air condition για το βράδυ. εγώ μετράω τις μέρες να ξεκινήσουμε τις διακοπούλες μας!!! από την άλλη κυριακή θα λιάζω την κορμάρα μου :lol::lol::lol::lol: λέμε τώρα γιατί ουσιαστικά θα τρέχω σαν τη τρελή να κυνηγάω τη Δήμητρα. με έχει βγάλει νοκ άουτ αυτή η μικρή...είπαμε να είναι ζωηρό παιδάκι αλλά αυτό παραπάει :o:o:o:o γι'αυτό χάθηκα και με συγχωρείτε αλλά όταν επιτέλους η Δήμητρα κοιμάται δεν έχω κουράγιο για τίποτα :?:?:? συμπεθέρα και εγώ θελω σαν τρελή να ζήσω στην επαρχία, μακάρι να γινόταν αν υπήρχαν δουλειές θα εξαφανιζόμουν από την αθήνα. Αν κι εγώ είμαι σαν την Ντίμη, δεν μένω στο κέντρο αλλά σε προάστιο και είμαστε πολύ ήσυχα μπορώ να πω αλλά μας τρώνε οι δρόμοι και η κίνηση... κι εγώ έχω αυτοκίνητο δικό μου δεν γίνεται διαφορετικά κι έτσι δεν χρησιμοποιώ τα μέσα μαζικής μεταφοράς. Ηλιαννα πως την παλεύεις με την ζέστη?! Κουκλίτσα η Άννα Μαρία, νομίζω πως σου μοιάζει κιόλας!!!! Οι υπόλοιπες τι κάνετε? αν προλάβω θα ξαναμπώ το βραδάκι, το απόγευμα θα πάω βόλτα την μικρή, θα είναι και η αδερφή μου με την ανιψιά μου και η κουμπάρα μου με την κορούλα της που είναι 8 μηνών. Πάλι θα ξεσαλωσει το ταρζανάκι μου :o:o αλήθεια Θένα μήπως αυτά τα ωραία χαπάκια που παίρνεις για να χαλαρώσεις κάνουν και για παιδιά?! να δώσω μισό στην δεσποινίδα μπας και ηρεμήσει για λίγο :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ? ΕΔΩ ΡΟΔΟ ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΗ ΣΗΜΕΡΑ. ΤΙ ΣΚ@ΤΑ@ ΕΠΑΘΕ ΚΑΙ ΤΟ ΚΛΙΜΑΤΙΣΤΙΚΟ ΔΕΝ ΑΝΟΙΓΕΙ, ΘΑ ΔΩ ΤΙΣ ΜΠΑΤΑΡΙΕΣ. ΕΓΩ ΠΛΑΚΩΝΟΜΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΣΥΝΕΧΕΙΑ...ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΤΗ ΒΑΦΤΙΣΗ ΚΛΠ. ΓΕΝΙΚΑ ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΕΚΝΕΥΡΙΣΜΕΝΗ. ΟΤΑΝ ΕΧΩ ΗΡΕΜΗΣΕΙ ΘΑ ΜΠΩ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ! ΝΤΙΜΙ ΚΑΘΩΣ Κ ΟΛΕΣ ΚΑΛΟ ΣΚ ΟΤΙ Κ ΑΝ ΚΑΝΕΤΕ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΜΑΣΤΕ Κ ΕΜΕΙΣ!!!!!!!!!

ΠΟΛΛΥ ΖΕΣΤΗ ΣΗΜΕΡΑ Κ ΕΔΩ!!!!!!!!!!!! ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ :shock::shock::shock::shock:

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΟΥΤΕ ΕΚΕΙ ΕΧΕΙΣ ΔΟΥΛΕΙΑ ΟΜΩΣ ;););) ΔΕΝ ΕΡΧΕΣΑΙ ΚΑΤΑ ΕΔΩ????

ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΨΟΦΗΣΕ Κ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΓΚΡΙΝΙΑ ΤΟΥ Κ ΜΕ ΤΙΣ ΤΑΡΖΑΝΙΕΣ ΤΟΥ Ο ΜΙΚΡΟΣ!!!!!!!

ΗΘΕΛΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΟ ΛΑΣΤΙΧΟ Κ ΝΑ ΠΟΤΙΖΕΙ!!!!! ΜΕΓΑΛΟΣ ΜΠΕΛΑΣ!!!!!!!!!!!!! :?

ΦΑΓΑΜΕ Κ ΣΤΡΑΠΑΤΣΑΔΑ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ :lol::lol::lol::lol: Ε ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ ΝΑ ΛΕΜΕ ΤΑ ΑΥΤΟΝΟΗΤΑ,,,,ΤΗΝ ΤΣΑΚΙΣΕ!!!!

ΜΙΚΑ ΜΟΥ ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΝΤΡΑ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΕΙ ΣΕ ΤΕΤΟΙΕΣ ΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ!!!!!!!!! ΤΖΑΜΠΑ ΘΑ ΕΚΝΕΥΡΙΖΕΣΕ!!!!!!!!!!!

ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΑ ΨΩΝΕΙΑ ΚΤΛ :lol::lol::lol::lol: ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟΥ ΕΔΕΙΧΝΑ ΑΣ ΠΟΥΜΕ 3 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΛΑΜΠΑΔΑ ΤΑΧΑ ΓΙΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ.....ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΟΤΙ ΔΙΑΛΕΓΕ Κ ΠΟΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ 3 ΔΕΝ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ :lol::lol: ΓΙΑ ΑΥΤΟ Σ ΛΕΩ!!!!!!!!!!

ΑΜΑ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΩ ΤΩΡΑ ΤΙ ΧΡΩΜΑ ΕΧΕΙ Ο ΣΤΟΛΙΣΜΟΣ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΤΟΥ ΓΙΝΕΤΕ!!!!!!!!!!! :lol:

ΝΤΙΜΗ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ!!!!!!!! ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΞΟΧΙΚΟ///?????

ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΜΑΝΤΟΥ ΤΟ ΚΑΝΑΜΕ ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ!!!! ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΣ Κ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΔΕΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΟΚ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να'μαι κι εγώ!!! εγώ δεν έχω δουλειά εδώ αλλά προς το παρόν έχει ο άντρας μου οπότε... εμένα της κακομοίρας πρέπει να της πονάνε τα ούλα της γιατί όλο να δαγκώνει θέλει και συνέχεια είναι με τα χερια στο στόμα :?:?:? η δήμητρα κάνει πως ποτίζει με το ποτιστήρι τις γλάστρες στο μπαλκόνι και με φωνάζει κιόλας για να την καμαρώσω :lol::lol::lol: μίκα και εγώ όλα μονη μου τα έκανα σχεδόν όλα. και τα του γάμου αλλά και της βάφτισης. αν περίμενα να με βοηθήσει ο άντρας μου ακόμα κυρία κοκοβίκου θα ήμουνα :lol::lol::lol::lol::lol: πού είστε οι υπόλοιπες? μπήκα εγώ απόψε και λείπετε όλες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εγώ και εντωμεταξύ σήμερα δε νυστάζω κιόλας...αν και σε λίγο θα την πέσω γιατί έχω να σηκωθώ το πρωί να μαγειρέψω και μετά έχω ένα μακιγιάζ μαμά και αδερφή γαμπρού και θα πάω νωρίς το μεσημέρι οπότε δεν προβλέπεται ξεκούραση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια.............ολες διακοπες πατε????????????Ζηλεύω..............

Εγω εδω δουλεια...............Και βαριεμαι.....................

Καλό Σαββατοκύριακο και φιλάκια πολλά..................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! Εγώ κάνω δουλειές..χτες το βράδυ έκανα μέχρι τις 3 και σήμερα συνεχίζω.. Ο Κωνσταντίνος καλά είναι..τελικά πήραμε το γιατρό τηλ.δεν τον πήγαμε να τον δει και μας είπε ότι τα σπυράκια είναι από κάποιο μικρόβιο (αφού όλη μέρα μπουσουλάει παντού) και δεν είναι τίποτα ανησυχητικό..μας έδωσε κρεμούλα να του βάζω..Και να φανταστείτε ότι συνέχεια του πλένω τα χέρια, τα μούτρα, τα πόδια... :?

Ουφ τρέχω να τελειώσω τις δουλειές μου γιατί αύριο έχουμε και βάφτιση 11 η ώρα και 1 το τραπέζι και θα μας πάρει απόγευμα να γυρίσουμε σπίτι..Σήμερα θα έρθει και ο ανηψιός του άντρα μου ο φαντάρος..και το βράδυ θα τον πάει μέσα ο άντρας μου..δουλειές με φούντες βλέπετε!!!

Τί κάνετε εσείς? Μαρινάκι μου δουλεύεις? Υπομονή κοπέλα μου..πάλι καλά να λες που έχεις δουλειά! Φιλιά στον Ορέστη μας!

Φιλιά σε όλες σας και στα μπουμπούκια σας!!! :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ! Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΣΥΓΚΑΨΕ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΜΕΝΗ...ΕΧΕΙ Κ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΤΑΛΑΙΠΩΡΟΥΝ , ΗΡΘΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟ. ΑΝΟΙΞΑ ΚΑΙ ΘΕΜΑ ΣΧΕΤΙΚΟ...ΤΗΝ ΠΛΕΝΩ ΤΗΝ ΣΤΕΓΝΩΝΩ ΚΑΙ ΤΗΣ ΒΑΖΩ ΣΟΥΝΤΟΚΡΕΜ ΤΩΡΑ ΑΝ ΜΕςΧΡΙ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΔΕΝ ΥΠΟΧΩΡΗΣΕΙ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΩ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ...ΠΗΓΑΜΕ ΒΟΛΤΟΥΛΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΠΑΛΙΑ ΠΟΛΗ ΕΦΑΓΑ ΜΙΑ ΑΛΜΥΡΗ ΚΡΕΠΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΠΑΓΩΤΟ!!!! ΤΩΡΑ ΠΙΝΩ ΝΕΡΑ!!!!! Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΓΩ ΕΔΩ...ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΠΗΓΑΤΕ ΓΙΑ ΝΑΝΙ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα φιλεναδες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!τι κανετε??????πως ειναι τα μικρα μας ζουζουνακια ???????????

εγω καλα ειμαι ( η σχετικα καλα...)!!!!!!!!!χθες το απογευμα πηγα τη βολτιτσα με την κορουλα μου , γυρισαμε το βραδακι κ μετα δεν ξερω βρε κοριτσια ειχα νευρα , πολλα νευρα, παρα πολλα νευρα............!!!!!!!

ειχα νευρα με ολους, μου φταιγανε ολοι , κρατηθηκα πως κ πως να μην ξεσπασω στα παιδακια μου ε κ την πληρωσε ο αντρουλης μου, απ'το τηλεφωνο βεβαια ομως......!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

αχ δεν μπορω αλλο μ'αυτες τις ορμονες.......!!!!!!!!!!!!!!!μιλαμε τον θαυμαζω για την υπομονη του!!!!!!!

σημερα δεν ειμαι κ τοσο καλα εχω φοβερο πονοκεφαλο κ δεν εχω κουραγιο για τιποτα, πολυ εξαντληση!!!!!σημερα θα αφησουμε τα παιδια στη μαμα μου κ λεμε να παμε καπου αλλου (εδω κοντα) βολτιτσα για καφεδακι , μπανακι κ φαγητο μεχρι το βραδακι!!!!!!!!!

κορμι δεν ησουν μονο εσυ σπιτι χθες βραδυ, ημουν κ εγω!!!!!!!!! :roll::roll::? αλλα με τα τοσα νευρα που ειχα........ που να μπω..!!!!!!!!!

μικα μου κ εμενα μου ειχε συγκαει ο αγγελος πριν κατι μηνες (ειχε κανει πληγη το κωλαρακι του κ ειχε αιμα) κ η παιδιατρος μου ειχε πει να του βαζω ελαιολαδο αφου βεβαια τον πλενω κ τον σκουπιζω καλα ταμποναριστα!!!!!!του εβαζα συνεχεια σουντοκρεμ κ σε τεσσερις πεντε μερουλες ηταν κομπλε!!!!ευχομαι να γινεται συντομα καλα!!!!!!!

μαρακι μου αυτα τα μικρουλια μας κοιλιουνται συνεχεια κατω κ βγαζουν κατι περιεργα!!!!!χαιρομαι που δεν ειναι τιποτα!!!!

ντιμι μου ευχομαι να περασετε πολυ πολυ ομορφα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ζετα μου πως εισαι κοπελα μου?????????η δητρμητρουλα????????????????αχ μ'αυτη τη ζεστη δυσκολα φετος!!!!!!!εκει που δεν μπορουσα καθολου το κλιματιστικο φετος δεν το αποχωριζομαι!!!!!το εχω αγαπησει!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

δεν εχω κουραγιο να γραψω αλλα κοριτσακια μου,παω να κανω τα μαλλια μου με το πιστολακι που εχω λουστει εδω κ ποση ωρα κ να ξυπνησω τον αντρα μου να ετοιμαστουμε σιγα σιγα!!!!!!

φιλακια πολλα μανουλες κ παιδακια!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!! πώς είστε? πώς τα πάτε με τη ζέστη? συμπεθέρα κι εγώ μέσα ήμουνα φυσικά και μόνη μου παρακαλώ αφού ο άντρας μου σχόλαγε χθες στις 12 και μισή :cry::cry::cry::cry: ξερεις τι ωραίο σαββατόβραδο που πέρασα? σιδέρωνα μέχρι τις 12 :o:o:o τελοσπάντων...Μίκα και μένα είχε συγκαεί η Δήμητρα όταν ήταν 9 μηνών.καταταλαιπωρήθηκε γιατί έκανε πληγή και ότι και να της έβαζα δεν έκλεινε με τίποτα...τρεις βδομάδες με μελάνι για το σύγκαμα, με πούδρα ντακταρίν, σουντοκρεμ, κενακόμπ...ότι μπορείς να φανταστείς. μέχρι που μια κοπέλα από τις ελληνίδες μαμάδες στο ίντερνετ μου πρότεινε μια κρέμα την sebamed. την δοκίμασα και αυτή με δυσπιστία βέβαια αλλά ως εκ θαύματος μέσα σε 2 μέρες ο πωπός επανήλθε πλήρως :D:D:D:D:D:D από τότε δεν την αποχωρίζομαι ποτέ!!! της βάζω κάθε βράδυ που μένει με την ίδια πάνα για ώρες και δεν μου έχει ξανασυγκαεί ποτέ!!!! δοκίμασε την και θα με θυμηθείς!!! εγκυούλα ηλιάννα μια χαρά σε βρίσκω, βολτουλες χωρίς παιδιά!!! εγώ πού τέτοια τύχη :?:?:? όσο για τα νεύρα και εγώ είχα πάρα πολλά στην εγκυμοσύνη... η θένα που βρίσκεται? πήρε πολλά χαπάκια και έπεσε σε καταστολή? :lol::lol::lol: φιλιά πολλά και στις υπόλοιπες!!!!! αυτά από εμάς!!! καλό βράδυ κοριτσάκια μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπορει ΝΑ ΜΗΝ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΠΟΤΑΚΙ ΑΛΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑΜΕ ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΙΑ ΜΠΑΝΙΟ(ΕΙΧΕΕΕΕ ΤΟΟΟΟΟΣΟ ΠΟΛΛΥ ΚΟΣΜΟ) Κ ΞΕΔΩΣΑ!!!!!

ΤΟ ΜΙΚΡΑΚΙ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΤΑΧΑΡΗΚΕ ΤΗΝ ΘΑΛΛΑΣΑ ΟΣΟ ΠΟΤΕ ΑΛΟΤΕ!!!! ΤΡΕΛΕΣ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ Κ ΚΑΚΟ :lol::lol:

ΜΕΤΑ ΠΗΓΑΜΕ ΣΕ ΑΛΛΗ ΠΑΡΑΛΙΑ ΓΙΑ ΦΑΓΑΚΙ ΘΑΛΑΣΣΙΝΑ!!!!! ΕΙΧΕ Κ ΥΠΕΡΟΧΑ ΜΥΔΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΑΔΥΝΑΜΙΑ ΜΟΥ :D

ΜΙΚΑ ΤΑ ΕΙΠΑΝ ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΓΚΑΜΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!! ΜΕΛΑΝΙ ΘΑ ΛΕΓΑ ΕΓΩ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!!!!!!!

ΜΗΠΩΣ Σ ΚΑΝΕΙ ΔΙΑΡΟΙΕΣ Α ΑΠΟ ΤΑ ΔΟΝΤΑΚΙΑ Κ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΘΕΝΕΙ?????? ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΣΥΧΝΑ!!!!

ΗΛΙΑΝΑ ΚΑΛΜΑΡΙΣΕ!!!!!!! Η ΖΕΣΤΗ ΦΤΑΙΕΙ!!!!!!!!!!!

ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΥΛΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕΜΠΑΝΑΚΙ ΣΗΜΕΡΑ>>>????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!τι κανετε????τα ζουζουνακια τι κανουν?????????????????

ουφ εγω ελιωσα σημερα.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!πηγαμε νοτιο ευβοια σε ενα μερος που το λενε κυμη, ειμασταν αρκετες ωρες στο αυτοκινητο κ μας εκαψε ο ηλιος!!!!!!!!καιει ολοκληρο το κορμι μου κοριτσια!!!!!!!τον ειχαμε κ νταλα εκει πανω μας ....!!!!παρολο μεσα στο αυτοκινητο το χρωματακι το πηραμε!!!!!!χαχαχαχαχα κοκκινησε κ η κοιλιτσα μου βρε κοριτσια τοσες ωρες που την χτυπαγε ο ηλιος, δεν ξερω αν ειναι καλο αυτο........!!!!!!!!! :roll: :roll:

καθισαμε φαγαμε , ηπιαμε το καφεδακι μας, μονο μπανιο που δεν καναμε γιατι πρωτον φυσαγε κ ειχε πολυ κυμα κ φοβαμαι πολυ κ δευτερον δεν ειχα το κουραγιο να με χτυπαει αλλο ο ηλιος , φτανει!!!!!!!

περιττο να πω πως ειμαι κομματια..........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αααααααααααααααααααα ξεχασα να σας πω, τωρα πριν λιγη ωρα ειδα στο εσωρουχο μου κατι κιτρινα,δεν πηρα τον γιατρο τηλ ομως

τωρα θα φαω λιγα ποπ κορν με εναν δροσερο χυμουλη να δροσιστω κ μετα θα την πεσω γιατι πολυ κουραση!!!!!!!!

ελενα πολυ ωραια που πηγατε για μπανακι κ το ευχαριστηθηκατε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ζετα μου σιδερονες ε?????? αχ εγω παντως με τη ζεστη δεν τη παλευω,πολυ δυρκολα φετος!!!!!παρολο με το κλιματιστικο αλλα δεν μου αρκει, αχ τι θα κανω!!...........!!!!!!!!!!!!!!!!!

πολλα φιλακια καλο βραδυ!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΟΥΔΙΑ ΜΟΥ Ο ΚΩΛΑΡΑΚΟΣ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΛΥ!!!!!!!!!! ΧΘΕΣ ΠΗΓΑΜΕ ΣΕ ΒΑΦΤΙΣΗ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΓΚΡΙΝΙΑ ΠΟΥΘΕΝΑ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ....ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΙΔΕ Ο ΠΑΤΕΡ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΑΝΤΡΕΨΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΣΤΑΥΡΩΣΕ ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΟΥΛΑΚΙ!!!!!!!!! ΧΑ ΧΑ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΩΡΕΣ ΣΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΕΜΕΙΣ ΠΗΓΑΜΕ ΝΑ ΡΩΤΗΣΟΥΜΕ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗ ΒΑΦΤΙΣΗ ΜΙΑ ΧΑΡΑ. ΕΞΟΡΚΙΣΜΟ ΤΗΣ ΕΚΑΝΕ ΧΑΧΑ! ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΔΩΣΕ Η ΞΥΝΗ ΣΗΜΕΡΑ ΣΑΝ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ Η ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΗ ΣΕ ΕΜΕΝΑ. ΜΟΥ ΛΕΕΙ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΩ ΘΑ ΚΡΑΤΑΕΙ ΤΗΝ ΛΑΜΠΑΔΑ ΣΤΗ ΒΑΦΤΙΣΗ ΠΑΕΙ Κ ΤΕΛΕΙΩΣΕ. Κ ΤΗΣ ΛΕΩ ΕΙΝΑΙ Κ ΤΟΥ ΝΟΝΟΥ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ 4 ΧΡΟΝΩΝ ΒΕΒΑΙΑ ΑΛΛΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΓΙΑ ΛΙΓΟ. ΤΩΡΑ ΘΑ ΠΑΩ Κ ΘΑ ΤΗΣ ΠΩ ΟΤΙ ΘΑ ΤΗΝ ΚΡΑΤΗΣΕΙ Κ ΤΟ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΚΑΙ ΑΝ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΑΛΛΙΩΣ .....ΠΩ ΠΩ. ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ ΜΕ ΤΕΤΟΙΕΣ ΚΑΤΙΝΙΕΣ ΑΛΛΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΣΥΣΤΑΣΕΙΣ. ΣΤΗ ΒΑΦΤΙΣΗ ΤΗΣ Κ Ο Ρ Η Σ Μ Ο Υ ΔΕ ΘΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΣΠΑΣΕΙ ΚΑΝΕΙ. ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟΥΣ ΣΗΚΩΣΕΙ.....ΤΑ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΧΑΛΑΡΩΣΑ....ΦΙΛΙΑ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια...............

Δεν εχω και πολλά να πω.............πενθος σημερα στην Κύπρο με την εκρηξη που εγινε......θα τα ειδατε...........πολλοί νεκροί πολλοί τραυματίες................καταστραφηκε ο ηλεκτροπαραγωγικός σταθμός και δε θα εχουμε ρευμα κατακαλόκαιρο...........χαμός γίνεται..................

Μικα βαλε στη θεση της την ξινή...........πόση κατινιά πλεον????????Τη δικαιούται πες της το μωρο του νονού............. :lol::lol::lol::lol::lol:

Εγώ τα ίδια δουλειά και βαριέμαι.............

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΩΧ ΜΑΡΙΝΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΤΙΠΟΤΑ!!!! ΠΟΥ ΝΑ ΚΑΤΣΕΙΣ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΗΕΟΡΑΣΗ ΜΕ ΤΕΤΙΟΙΑ ΖΕΣΤΗ!!

ΘΑ ΤΟ ΨΑΞΩ ΟΜΩΣ ΤΩΡΑ!!!!

ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΡΟΧΤΕΣ ΕΙΧΑΜΕ ΜΙΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗ...ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΤΕΛΙΚΑ ΜΕ ΤΑ ΟΣΤΑ ΤΟΥ ΠΡΩΗΝ ΠΡΟΕΔΡΟΥ ΣΑΣ!!! ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΒΡΕΙ??? ΒΡΕΘΗΚΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ??? ΔΕΝ ΕΧΩ ΞΑΝΑΑΚΟΥΣΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ!!!

ΜΙΚΑ ΔΩΣΕ ΓΕΡΑΑΑ ΜΕ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :lol::lol::lol::lol: ΠΑΡΤΗΣ ΤΟΝ ΑΕΡΑ!!!!!!!!!!!!!!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ ΣΑΣ ΣΤΑ ΕΙΠΑ Κ ΣΤΟ ΦΕΙΣ ΞΕΤΡΕΛΑΘΗΚΑ ΜΕ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΣΧΕΔΕΙΟ!!! ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΟ!!!! ΚΑΛΕ ΠΑΡΕΙΓΚΕΙΛΕ ΜΙΑ Κ ΓΙΑ ΜΕΝΑ :D

ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ..... FUJITSU ΠΑΡΕΙ ΦΩΤΙΑ...ΒΟΛΤΑ ΣΤΟ ΦΟΥΛ ΜΟΛΙΣ ΠΕΣΕΙ Ο ΗΛΙΟΣ...ΑΥΡΙΟ ΘΑΛΑΣΣΑ...ΕΧΩ ΡΕΠΟ..... ΑΥΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΛΟΙΠΟΝ ΑΡΧΙΖΩ ΝΑ ΑΝΗΣΥΧΩ ΓΙΑ ΘΕΝΑ!!!!! ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΜΑΡΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ??????????????????????????

ΚΟΙΜΑΣΕ ΟΛΗ ΜΕΡΑ????????????????????????????

ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΙΑΣΩ Κ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΜΟΥ!!!!!

Η ΡΕΝΑΤΑ ΜΟΥ??????????

Η ΑΛΕΚΑ???????????

Η ΜΑΡΙΑ???????????

Η ΘΑΛΕΙΑ?????????

ΑΑΑΑΑ Μ ΦΕΝΕΤΕ ΘΑ ΣΑΣ ΚΟΨΩ ΤΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΑ!!!!!!!!!! ΧΑΝΕΣΤΕ Κ ΔΕΝ Μ ΑΡΕΣΕΙ :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

makia μακια μακια πολλα :D

δεν ανοιγω το pc απο τη ζεστη κ ο αντρασ μου μονοτερμα το λαπτοπ μεσημερι βραδυ :evil: ζεστη πολυ κ δεν αντεχω καθομαι εξω τα βραδια στο μπαλκονι

εμεισ καλουτσικα ..θαλασσα κυριακη κ ο ιασονασ οταν γιρισαμε ειχε πυρετο :roll: λιγο 38,8

σημερα δεν εκανε...το βραδυ παω θεατρο φιλιπιδι..τα λεω ολα μαζι μεχρι να μου παρει το λαπτοπ ο δικοσ μου.

φιλια σασ σκεφτομαι πολυ κοριτσακια μου :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολλυ γελιο σημεραααααααααα!!!!!!!

ΠΗΓΑΜΕ ΠΑΡΑΛΙΑ ΓΙΑΜΠΑΝΑΚΙ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ!!!! ΕΒΑΛΑ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΣΤΟ ΝΕΟ ΤΟΥ ΦΟΥΣΚΟΤΟ Κ ΚΑΜΑΡΩΝΕ ΝΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΠΩ ΠΩΣ :lol::lol::lol::lol::lol:

ΛΕΣ Κ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟΣ Κ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ!!!!!!!!!!!!

ΒΓΕΝΟΥΜΕ ΠΑΜΕ ΑΡΑΖΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΞΑΠΛΩΣΤΡΕΣ ΤΡΩΜΕ ΤΟ ΓΙΑΟΥΡΤΑΚΙ ΜΑΣ ΤΡΩΜΕ Κ ΜΙΑ ΦΕΤΑ ΜΕ ΚΑΣΕΡΙ ΓΑΛΟΠΟΥΛΑ Κ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΜΕ ΤΑ ΚΟΥΒΑΔΑΚΙΑ!!!!!!!!!!!

ΞΑΦΝΙΚΑ ΣΗΚΩΝΕΤΕ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ Κ ΠΕΡΠΑΤΑΕΙ Κ ΠΑΕΙ ΠΡΟΣ ΤΟ ΝΕΡΟ!!!! ΤΟΝ ΑΦΗΝΩ ΛΙΓΟ ΛΕΩ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ...ΜΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΤΣΟΥΚΟΥ!!!!!!!!!

ΤΡΕΧΩ ΝΑ ΤΟΝ ΠΡΟΛΑΒΩ ΑΛΛΑ ΣΤΕΚΟΜΑΙ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΤΟΥ!!!!!!!!!! ΦΤΑΝΕΙ ΛΟΙΠΟΝ ΣΤΟ ΝΕΡΟ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΓΟΝΑΤΑΚΙ ΤΟΥ Κ ΔΙΝΕΙ ΜΙΑ Κ ΠΕΥΤΕΙ ΣΤΟ ΝΕΡΟ Κ ΞΕΚΑΡΔΙΖΕΤΑΙ!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol: Ε ΜΕΤΑ ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ Ν ΤΟΝ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΕΞΩ!!!! ΟΛΟ ΣΗΚΩΝΟΤΑΝ Κ ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΤΟ ΝΕΡΟ!!!! ΜΠΕΛΛΑ ΒΡΗΚΑΜΕ!!!!!!!!!!!!!!!

ΤΣΑΜΠΟΥΚΑΛΕΥΟΤΑΝ Κ ΣΕ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 5...ΠΗΓΑΙΝΕ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΑΣ ΤΑΛΙΜΠΑΝ Κ ΤΟΥ ΑΡΠΑΖΕ ΤΑ ΚΟΥΒΑΔΑΚΙΑ ΤΑ ΦΤΙΑΡΑΚΙΑ ΛΕΣ Κ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΔΙΚΑ ΤΟΥ!!!!!!!!!!!!! ΜΕ ΚΑΤΙ ΝΕΥΡΑ!!! ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΧΩΣΕ Κ ΜΙΑ ΜΠΑΛΛΑ ΑΜΜΟ ΣΤΑ ΜΟΥΤΡΑ!!!!!!!!!!

ΠΟΥ ΝΑ ΚΡΥΦΤΩ Η ΔΟΛΙΑ Η ΜΑΝΑ :?

ΚΑΛΕ ΑΥΤΟ ΕΧΕΙ ΠΑΘΕΙ ΜΕΤΑΛΑΞΗ!!!!!!!!!! ΤΟΣΟ ΗΣΥΧΟ ΠΟΥ ΗΤΑΝ Κ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΤΟΣΟ ΚΑΘΗΚΙ :roll:

ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΟΥΛΕΣ ΜΟΥ??????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...