Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 2010 Νο12-ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΑΣ ΓΕΝΕΘΛΙΑ!!!


Recommended Posts

καλημεραααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!τι κανετε φιλεναδες??????/πως ειστε????τα μικρουλια μας πως ειναι?????????

εμεις καλα ειμαστε μια χαρα!!!!!το σ/κ δεν προλαβα να μπω γιατι μια κ δεν δουλευε ο αντρας μου ειπα να κανω καμια δουλεια κ να κρατησει αυτος τα παιδια!!!!επειτα κανουμε κ κατι δουλειες εδω στο σπιτι.βαζουμε κατι πλακακια εξω, (ευτυχως που ειναι εξω), που δεν τα ειχαμε βαλει στην αρχη κ τωρα βρηκαμε την ευκαιρια.θελω να το βαψουμε κιολας κ σημερα θα παμε να παρουμε χρωματα!!!!!!!!!

ευτυχως δεν κανω τιποτα,τα εχει αναλαβει ολα ο αντρας μου ε κ ο πατερας μου!!!!!!!!!!

το σαββατο αφησα τα παιδια διανυκτερευση κατω στη μαμα μου κ πηγαμε βολτιτσα με τον αντρα μου!!!!!περασαμε τελεια φαγαμε κιολας του σκασμου!!!!!!!!μετα ηθελε να παμε κ σε μπαρακι να τα τσουξουμε!!!τρομαρα μου με την κοιλια τουρλα αυτο μου'λειπε!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: πηγαμε μεχρι εξω απ'την πορτα κ μετα αφου δεν μπορουσα να παρω τα ποδια μου πηγαινα κ δεν πηγαινα φυγαμε 2 η ωρα κ την επεσα στο ωραιοτατο κρεβατακι μου....!!!!!!!

σε λιγο θα παμε για κατι δουλειες στα μαγαζια απο'δω κ απο ' κει κ οσο σκεφτομαι τη ζεστηηηηηη......!!!! ααααααααααα θα παω να κοιταξω κ για καλαθουνα για τον μπεμπακο μου!!!!!!!κ μαλλον θα του παρουμε!!!!!!!!

δεν προλαβα να σας διαβασω θα το κανω τωρα ομως!!!!!!!!

θενα τα δωματια των παιδιων ειναι απλα ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!μπραβο μπραβο!!!!!!!!!!!

μικα μου μεγεια το μαλλακι μεγεια!!!!!!!!!!!!!!!θα παω να δω αυτα που εχεις βαλει για να σου πω κ εγω την γνωμη μου!!!!!!!!!

ζετουλα μου πως εισαι κοριτσι μου????????η μικρουλα πως ειναι?????

ντιμι τρεξιμο κ παλι τρεξιμο ε?????????το κοριτακι μας τι κανει?????

φιλακια πολλα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 881
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μικα μου ειναι καταπληκτικα ολα τα πραγματακια σας!!!!!!!μου αρεσε πολυ η καρφιτσα!!!!!!!!!!κ το φορεματακι ειναι τελειο!!!!!!!!!!

μαρινα μου πισιναααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!! αχ τι τελεια!!!!!!!!!!!τρελενομια για πισινα!!!!!!!!!!!με φιλοξενεις για κανα δυο μερουλες?????? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

οπως ειπε κ η ελενα κ εγω εδω τα δικα μου (οπως κ χθες), τα βαζω κ πλατσουρανε στη φουσκωτη!!!!!!απ'το τιποτα βολευονται κ μ'αυτη!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

κορμι που εισαι??????δουλεια σημερα, ε?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδω εδω ΕΙΜΑΙ!!!!! ΡΕΠΟ ΣΗΜΕΡΑ Κ ΤΟ ΚΟΛΟΒΑΡΑΩ :lol::lol:

ΗΛΙΑΝΑ ΜΟΥ ΤΙ ΤΗΝ ΘΕΣ ΤΗΝ ΚΑΛΑΘΟΥΝΑ????? ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΠΑΙΔΙΑ ΣΤΟ 3 ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ??????

ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΦΕΡΑΝ ΔΩΡΟ ΜΙΑ Κ ΔΕΝ ΤΗΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΑ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΑΝΑ 2 ΩΡΕΣ1!! Κ ΟΤΑΝ ΕΓΙΝΕ ΤΟ ΝΙΝΙ 2 ΜΗΝΩΝ ΤΗΝ ΠΗΓΑ ΠΙΣΩ Η ΑΘΕΟΦΟΒΗ Κ ΠΗΡΑ ΑΛΛΑ ΠΡΑΜΑΤΑΚΙΑ!!! :lol: ΑΧΡΗΣΤΗ ΑΓΟΡΑ ΚΑΤΑ ΕΜΕΝΑ!!!!

ΛΟΙΠΟΝ ΜΙΚ;Α ΜΟΥ!!!! ΟΛΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΑΝ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΘΑ ΠΡΟΤΙΜΟΥΣΑ ΤΟ ΜΠΡΕΛΟΚ!!! ΕΙΝΑΙ Κ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΟΥΝ ΟΛΟΙ!!!! ΤΗΝ ΚΑΡΦΙΤΣΑ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΑΝ Κ ΠΟΛΛΥ ΟΜΟΡΦΗ ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΝ ΦΟΡΟΥΣΑ!!!! ΘΑ ΤΗΝ ΦΟΡΕΣΟΥΝ ΜΟΝΟ ΚΑΤΙ ΚΥΡΙΕΣ ΜΕ ΤΑ ΤΑΓΙΕΡΑΚΙΑ ΤΟΥΣ ;)

ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΤΡΑΠΕΖΙ ΣΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ!!! ΤΟΥΣ ΠΟΛΛΥ ΚΟΝΤΙΝΟΥΣ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ Κ 2-3ΦΙΛΟΥΣ!!! ΑΛΛΑ ΕΠΙΕΔΗ Ο ΑΝΤΡΑΣ Μ ΕΧΕΙ Κ 3 ΑΔΕΡΦΕΣ Κ ΜΕΓΑΛΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΑ ΚΤΛ ΕΤΣΙ Κ ΑΛΛΙΩΣ ΜΑΖΕΥΤΗΚΑΜΕ 55 ΑΤΟΜΑ!!!

ΛΟΙΠΟΝ ΑΔΕΡΦΙΑ ΣΑΣ...ΓΟΝΕΙΣ... ΚΟΥΜΠΑΡΟΥΣ(Κ ΟΠΟΙΟΥΣ ΑΥΤΟΙ ΚΑΛΕΣΟΥΝ) .....Κ ΚΑΝΕΝΑ ΦΙΛΙΚΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡ ΑΡΚΕΤΟ!!!!

ΕΠΙΣΗΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΟΤΥΣ ΚΟΥΜΠΑΡΟΥΣ ΜΟΝΟ Κ ΝΑ ΒΓΕΙΤΕ ΓΙΑ ΚΑΝΑ ΦΑΓΗΤΟ Κ ΚΑΝΑ ΜΠΟΥΖΟΥΚΙ ΣΤΟ ΜΕΤΑ!!ΟΛΟΙ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΚΟΨΕΙ ΤΑ ΤΡΑΠΕΖΙΑ ΠΛΕΟΝ!! ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΔΩ!!!! ΟΛΟΙ ΤΑ ΚΑΝΟΥΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΑ!!!

ΠΗΓΑ ΣΕ ΜΙΑ ΒΑΦΤΙΣΗ ΜΕ ΜΠΟΥΦΕ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ Κ ΕΡΙΞΑ ΤΟ ΓΕΛΙΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ!!!

Ο ΚΟΣΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΟΣ!!! ΤΡΩΓΑΝΕ Κ ΠΕΡΝΑΝΕ Κ ΟΛΟΙ ΑΠΟ ΕΝΑ ΠΙΑΤΟ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΤΟ ΣΠΙΤΙ!!! ΑΧΟΡΤΑΓΟΙ :lol::lol: ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΡΟΛΑΒΟΥΝ ΑΛΛΟΙ ΝΑ ΔΟΥΝ ΚΑΝ ΤΙ ΕΙΧΕ Ο ΜΠΟΥΦΕΣ :lol:

ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΑΣ ΡΩΤΟΥΣΑΝ ΑΝ ΥΠΗΡΧΕ ΑΡΚΕΤΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΤΗΣΟΟΥΝ Κ ΝΑ ΒΓΟΥΝ ΕΞΩ ΤΟΝ ΕΙΧΑΝ ΑΔΕΙΑΣΕΙ!!!! :shock:

ΘΕΝΑ ΜΟΥ ΣΤΑ ΕΙΠΑ Κ ΣΤΟ ΦΕΙΣ!!! ΤΕΛΕΙΟ ΤΟ ΔΩΜΑΤΕΙΑΚΙ !!!! ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΦΡΑΧΤΗ ΠΑΡΑΚΑΛΩ!!!

Α ΚΑΙ ΜΙΚΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΜΕΓΕΙΑ ΜΑΛΛΙ ΚΝΥΧΙ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου γλυκά !!!!!!!!!

Καλημέρα καλημέρα σε όλες τις μανούλες κ τα παιδάκια σας !!!!!!!!!!!!!!!

Ζετούλα ... Ελενάκι ... κι εγώ θέεεελωωωω.....δέχεστε κ τρίτη στη παρέα ??????? .. η μήπως να πάμε όλες μαζί στη πισίνα για βουτιές??? Μαρίνα ετοιμάσου!!!!!!!!!! εγώ φέρνω το κρασάκι ... εσείς αναλάβετε τα μεζεδάκια .... χαχαχαχαχχαααα

Μίκα μου ... μ αρέσουν κ τα δύο (μπρελόκ και πεταλούδα) νομίζω το ίδιο ... Δεν ξέρω... ίσως αν τα έβλεπα κι από κοντά να ξεκαθάριζα πιο εύκολα τι μ αρέσει περισσότερο.... ίσως το μπρελόκ είναι κ λίγο πιο χρήσιμο κ σε άντρες κ σε γυναίκες.... τι να πω... Οσο για το φορεματάκι μ αρέσει ... αλλά θα ήθελα να δω κ κανένα ακόμα !!!! Κ για τα παιδάκια θα έχεις παιδικές μπουμπουνιέρες??? έχεις βρεί ???? ... αντε ψάξε λίγο ακόμα....

Εμείς πάντως στα βαπτίσια της Αννας Μαρίας λόγω "οικονονομικής κρίσης" κάναμε μόνο τραπέζι στους γονείς και κουμπάρους κ νονούς κ γονείς αυτών. Τώρα βέβαια που είναι καλοκαίρι έχεις πιο πολλές επιλογές για κάτι... όπως ενα μπουφέ στο προαύλιο της εκκλησίας ασ πούμε....

Θενούλα είναι ΤΕΛΕΙΟ !!!!!!!!!!!! Μιλάω για το δωμάτιο της Δανάης .. γιατί το "αντρικό" σας εγώ το είχα δει.... Συγχαρητήρια ..... ΤΕΛΕΙΟ ΤΕΛΕΙΟ !!! Κι εγώ θα ήθελα να κοιμάμαι σε τέτοιο δωμάτιο.... !!!!!! Να την χαίρεσαι τη κουκλίτσα σου !!!!!!!!!!!

Ηλιανούλα μου πολύ καλά έκανες κ βγήκες έξω με τον αντρούλη σου μόνοι!!!!!!! Μου λείπει κι εμένα πολύ !!!!!!! :cry: .... Σκέφτομαι σοβαρά μήπως το επόμενο Σάββατο μια που έχουμε κ γενεθλιάκια ..... ( ο καλός μου ο αντρούλης που τον λατρεύω!!!) ... αφήσουμε τη μιρκή στη μαμά μου κ την "κάνουμε" .... Θα δώ ... απλά δεν θέλω να επιβαρύνω κι άλλο τη μαμά μου !!!! Κουράζεται ήδη αρκετά όλη την εβδομάδα !!!!!!!!!

... και ναι... δουλεύω ... δουλεύω.... δουλεύω... αλλά δεν παραπονιέμαι καθόλου !!!!! ....για την ακρίβεια ... ούτε που τολμώ να μιλήσω ..... μόνο σε σας τα λέω εμπιστευτικά......... σσσσσσσσσσσσσσσσσσσσ.......... χιχιχιχιχιχιχιχιχιχιιιιιιι

Εμείς πήγαμε στο εξοχικό σαββατοκύριακο.. ωραία ήταν... αν και λίγο κουραστικά για μένα αλλά καλά !! Ευχαριστήθηκε η Αννα Μαρία το παππού της, τη θάλλασα, της είχαμε κ μια πλαστική πισινούλα στο γρασίδι του παππού για τις υπόλοιπες ώρες που δεν έιμασταν θάλλασσα γιατί αποφεύγουμε τον ήλιο βασικά !!! Μόνο που μου έκανε κάτι κόλπα με το φαγητό της ... δεν έτρωγε με τίποτα ούτε πρωινό (αυγό) ούτε μεσημεριανό (κουνέλι με λαχανικά) το οποίο το έχει φάει ξανά άπειρες φορες... τι να πω.... θα δείξει... υποψιάζομαι δοντάκι......

Αυτά ... πάω για δουλίτσα ... φιλάκια !!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω για τα καλα σασ λογια οι κοποι μασ ανταμειφθηκαν :D

μικα εγω ειχα στη δαναη μπρελοκ με φουντα αλλα ηταν με σιρμα κ χαντρεσ κ ειχα κ καρφιτσα με σιρμα κ χαντρεσ τα μπρελοκ εφυγαν ολα τισ καρφιτσεσ δεν τησ πολυφορανε εγω τισ εχω βαλει πανω στην κουρτινα ειναι ροζ χαντρεσ παλι πετελουδα.

συμπεθερα η χαρη του (συζυξ) θα φτασει κ στη χαλκιδα :mrgreen: εχει κ απο εκει πελατεσ οποτε θελεισ σου φτιαχνει το δωματιο κ οπωσ το θελεισ ...για την συμπεθερα τα παντα ολα :lol::lol::lol::lol:

ξερω δουλευεισ τωρα κ μασ ριχνεισ κ μια ματια στα κλεφτα ε? κοιτα μην μασ απαντησει καμια μερα κανασ προισταμενοσ :lol::lol::lol::lol:

ελενακι αραλικι σημερα ε? εγω ετρεχα στον ΩΡΛ η δαναη εχει μολινση στη μυτη τησ κ εγω κατι βουιτα στα αφτια :shock: εδωσα 80 :? ελπιζω να παρω απο το ικα κατι :roll: κ πηρα εισητηρια για λυσιστρατη σημερα θα παμε αν ερθει στον τοπο σασ να πασ κανα θεατρο αν κ λιγο τσουχτερα εχει κ το φωναζει ο κλεφτησ με τον καμπουτζιδη καλο θα ειναι κ αυτο θα δουμε τα οικονομικα μασ :roll:

αυτα φιλια παω ουρλιαζουν :shock::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AAAA ΕΣΕΙΣ ΧΑΖΕΨΑΤΕ ΤΕΛΕΙΩΣ!!!!!!!!!!!!!!111 :lol::lol::lol::lol:

ΘΕΝΑΑΑΑΑ Η ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΑΣ ΑΘΗΝΕΣ!!!!!!!!!!!!!! Η ΗΛΙΑΝΝΑ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΧΑΛΚΙΔΑ!!!

ΑΛΛΑ ΝΑ ΣΥΜΠΕΘΕΡΕΨΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΗΛΙΑΝΑ Η ΟΠΟΙΑ ΕΧΕΙ ΤΟΝ ΑΓΓΕΛΟ ΠΡΕΠΕΙ Ο ΙΑΣΩΝΑΚΟΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΓΟΥΣΤΑ!!!!!!!!!!!!

ΚΟΨΕ ΤΑ XANAX ΛΕΩ ΕΓΩ!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

ΝΤΙΜΗ ΜΟΥ ΒΑΛΕ ΕΣΥ ΤΟ ΚΡΑΣΑΚΙ Κ ΕΛΑ!!! ΤΑ ΑΛΛΑ ΤΑ ΕΧΩ ΕΤΟΙΜΑ!!!!!!

Κ ΜΗΝ ΣΚΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΦΑΟΙ ΤΗΣ!!! Κ ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ Κ ΜΕΓΑΛΟΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΟΡΕΞΗ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΨΕ ΤΑ XANAX ΛΕΩ ΕΓΩ!!! ............

.... μωρέ Ελενάκι ... καλά τα λές !!!!!!!!! :lol::lol::lol: .... βρε έχει ξεχάσει κι από που είμαι .... καλέ είσαι ικανή να πας στη Χαλκίδα να με ψάχνεις .... αλλά μη σκας... έχουμε την Ηλιάνα εκεί... δεν της φτιάχνετε κανά κρεβάτι του μικρού (του ερχομενου εννοώ) ... να δούμε κ τη δουλειά από κοντά .... (μέχρι Χαλκίδα φτάνω άνετα)... κ μετά τα συζητάμε τα υπόλοιπα :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

.... και που σαι εεεε.... κόψτα τα χαναχ !!!!!!!!!!! :(|):(|):(|)

Ελενάκι έχω κι ωραίο κόκκινο κρασάκι από το χωριό .... άστα να πάνε.... γιατί δεν είστε ρε γαμ...... πιο κοντά μου ?????? 3:-O3:-O3:-O:((:((:((:((:((:(( :((:((:((:((:(( :((:((:((:((:(( :((:((:((:((:(( :((:((:((:((

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΣΑΣ ΕΙΔΑ ΜΩΡΕ Κ ΕΣΑΣ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΥΟΥΣΙΑΝΕΣ ΠΟΣΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΚΑΝΑΤΕ!!!

ΕΣΥ Η ΡΕΝΑΤΑ Η ΘΑΛΕΙΑ Η ΖΕΤΑ Κ ΚΑΠΙΟΕΣ ΑΛΛΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ Μ[ΠΑΙΝΟΥΝ ΠΛΕΟΝ!!!!

ΑΙΝΤΕ ΒΑΛΤΕ ΤΟ ΣΚΟΠΟ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας πολυλογούδες μου!!!!!!!!!! τι κάνετε? εγώ γύρισα πριν από λίγο, η Δήμητρα κοιμάται και είπα να δώσω το παρόν μην με κράξει πάλι η συμπεθέρα μου :lol::lol::lol::lol: εμείς χθεσ πήγαμε για το πρώτο μας μπάνιο!!!! η Δήμητρα ενθουσιάστηκε :D:D:D:D ευτυχώς δεν έκλαψε καθόλου, ίσα ίσα πλατσούριζε και γελαγε οπότε μια χαρά θα τα πάμε στις διακοπούλες μας!!! σε λίγες μέρες φεύγουμε, στις 17 δηλαδή και το περιμένω πως και πως... αύριο μεθαύριο γεννάει και μια φίλη μου από τη Λαμία και θα πρέπει να ανέβουμε και εκεί μια βόλτα να δούμε το νινί τους!!!! Ντίμη μου εννοείται πως σε θελουμε στην παρέα μας, χίλιοι καλοί χωράνε, φανταζομαι πως και η συμπεθέρα μου δεν θα έχει πρόβλημα ;););) εγώ θα φέρω το παγωτό πάντως :lol::lol::lol: Μίκα μου και εγώ πιστεύω πως το μπρελόκ είναι πιο πρακτικό, γι'αυτό και εγώ στις μπομπονιέρες μπρελόκ είχα βάλει. Ηλιάννα μου αλήθεια τι την θες την καλαθούνα? κι εγώ πιστεύω ότι είναι πεταμένα λεφτά...εγώ είχα πάρει πορτ μπεμπε και το χρησιμοποίησα ελάχιστα :?:? ξύπνησε η μικρή και κλαψουρίζει, θα τα πουμε μετά πάλι. φιλιάααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λετε να μηνν ξερω απο που ειναι η συμπεθερα μου!απλα ειπα οτι εχει πελατι ο αντρασ μου στη χαλκιδα αρα μπορει κ στασ αθηνασ να ερθει ;) αχ δε τα πιανετε μου φενετε θα φαζω κ υποτιτλουσ απο δω κ περα :lol::lol::lol::lol::lol:

μαμα θελω τον μπαμπα(δαναη) :evil:

μαμααααα θελω κακα(γιωργοσ) :evil:

ααααααααααααιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι(ιασονασ) :evil:

μηηηηηηηηηη(φωναζει η μαμσμε τον ιασονα αγκαλια να θερλει να σασ γραψει κ αυτοσ :lol: )

κλεινω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αστα αυτα θενα Κ ΔΕΝ ΤΑ ΜΠΑΛΩΝΕΙΣ ΟΣΟ Κ ΑΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ :lol::lol::lol::lol: ΔΕΝ ΣΕ ΠΙΣΤΕΥΟΥΜΕ :lol:

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ Κ ΕΜΕΙΣ ΕΤΟΙΜΟΙ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΓΙΑ ΘΑΛΑΣΣΑ ΣΗΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΒΑΡΕΘΗΚΑ!!!! ΤΕΛΙΚΑ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟ ΕΚΚΛΗΣΑΚΙ ΣΤΟ ΠΟΤΑΜΑΚΙ ΠΗΡΑΜΕ ΜΑΖΙ ΤΑ ΚΟΥΒΑΔΑΚΙΑ ΜΑΣ Κ ΠΑΙΞΑΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΑΜΜΟ ;)

ΩΡΑΙΑ ΗΤΑΝ!!! ΓΑΛΗΝΙΑ!!!! ΕΚΕΙ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑ!!! ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΠΡΑΣΙΝΑΔΑ ΣΕ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΓΡΑΦΙΚΟ ΕΚΚΛΗΣΑΚΙ ΔΙΠΛΑ ΣΤΟ ΠΟΤΑΜ!!!

Α ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΛΑΤΕ ΕΣΕΙΣ Κ ΕΓΩ ΣΑΣ ΚΑΝΩ ΟΤΙ ΜΕΖΕΔΑΚΙ ΘΕΛΕΤΕ!!!! ΑΚΟΜΑ Κ ΣΟΥΒΛΑ!!!!

ΕΙΔΙΚΑ ΕΣΕΙΣ ΟΙ ΑΘΗΝΑΙΕΣ ΕΛΑΤΕ ΕΔΩ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΕΞΟΧΗ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΤΕ ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΤΕ ΤΑ ΠΟΥΛΑΚΙΑ ΤΑ ΠΟΤΑΜΑΚΙΑ!!! ΝΑ ΑΝΑΠΝΕΥΣΕΤΕ ΚΑΘΑΡΟ ΑΕΡΑ!!!!!

ΠΑΡΕΠΙΠΤΟΝΤΩΣ :arrow: ΠΩΣ ΖΕΙΤΕ ΕΚΕΙ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ?????????????? 2 ΜΕΡΕΣ ΕΙΧΑ ΚΑΤΣΕΙ Κ ΤΑ ΕΙΔΑ ΟΛΑ!! ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ ΜΠΙΚΑ Κ ΣΤΟΝ ΗΛΕΚΤΡΙΚΟ :shock::shock::shock::shock: ΕΠΑΘΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!! ΠΩΣ ΣΚΑΤΑ ΜΠΕΝΟΥΝ ΤΟΣΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΣΑΝ ΣΑΡΔΕΛΕΣ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ!!!! :shock::shock::shock:

ΚΟΡΜΙ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙΣ??????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες μου όμορφες καλησπέρα!!!

Τί διαβάζω? Θα βρεθούμε όλες στης Μαρίνας ε? Χα Χα η Μαρίνα το ξέρει?? :lol::lol: Εγώ τί να βάλω??...μμμμ...:-?:-? το βρήκα!! :idea: Να σας βάλω τα εισητήρια!!!! Για αύριο βράδυ καλά είναι ή προτιμάτε Σ/Κ?

Φέρτε και τα μπεμπε..θα τα βάλουμε δίπλα στη φουσκωτή του Κωνσταντίνου!!!

Θένα μου καταπληκτικό και το δωμάτιο της Δανάης!! Μπράβο σας!!

Ηλιάννα μου και εγώ πιστεύω ότι είναι περιττή η καλαθούνα..εγώ είχα πάρει πορτ μπεμπε και το χρησιμοποίησα πάρα πολύ αλλά ήταν σετ μαζί με το καρότσι, έμπαινε και πάνω στο καρότσι και γιαυτό..

Μίκα μου με γεια το μαλλί και τα νύχια..άντε και μη σε παίρνει από κάτω..υγεία να 'χετε και τα άλλα έρχονται..και μένα μου άρεσε το μπρελόκ!

Έλενα μου αν δεν κάνω λάθος για τις πισίνες, εδώ στην Κύπρο δεν φορολογούντε, ή αν ναι, είναι πολύ μικρό ποσό..θα μας πει και η Μαρίνα που θα ξέρει!Αλλά ούτως ή άλλως εδώ στην Κύπρο είναι όλοι με δάνεια και δάνεια!!Και εμείς όπου να 'ναι θα το πάρουμε.. :?:? Ο άντρας μου έχει μέχρι στιγμής δύο προτάσεις για δουλειά..θα το συζητήσει αυτή την εβδομάδα και θα δούμε..Εγώ θα πω στον κουμπάρο να μας τυπώσει φυλλάδια και κάρτες και λίγο πριν ανοίξουν τα σχολεία θα τρέξω σε παιδιάτρους, παιδικούς σταθμούς κλπ...

Α! Θυμήθηκα να σας πω ότι πριν φύγουμε κάναμε εξετάσεις αίματος του Κωνσταντίνου για σίδηρο επειδή θηλάζει..βγήκαν ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΕΣ!!! Ο γιατρός έπαθε πλάκα!! Έχει πολύ ψηλό σίδηρο και φεριτίνη για την ηλικία του, τόσο που δεν έχω ούτε εγώ!!!Είναι πολύ γερό το αγοράκι μας!!!! :D8-) Α!!! Και το σημαντικότερο..ΠΕΡΠΑΤΗΣΑΜΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!! :ymparty: \:D/ \:D/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεςςςςςςςςςςς!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!τι κανετε ομορφιες μου??????????πως ειστε????????πως ειναι τα μικρουλια μας????????????τι ζεστη κ αυτη σημερα!!!!!!!!!!!!

εγω χθες ξεσκιστηκα λιγο απο το περα δωθε, αλλα δεν βαριεσαι.........!!!!!!!!!!

πηγαμε εκλεισα καλαθουνα στα λητω, μετα πηγαμε για καφεδακι, για χρωματα, κατι αλλα ψωνια.μετα ηρθαμε εδω κατα τις 5 κοιμηθηκε ο βαγγελης καμια ωριτσα (γιατι δουλευει νυχτα αυτη τη βδομαδα), κ πηγαμε για μπανακι,τελεια η θαλασσα!!!!!!!!!!!!!!!

ε μετα ο σκατιαρης ο αγγελος λυσσαξε!!!!!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

αφου τον ταισα, τον εβαλα για υπνο κ τσιριζε, φωναζε, κ ελεγε μαμαααααααα μαμαααααααα.....!!!!!!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: ε απ'τα πολλα ηρθε πανω η μαμα μου, κ κοιμηθηκε στο καροτσι!!!!!!!που κουραγιο μετα να μπω.....με τον φοβο μη ξυπνησει τον εβαλα στην κουνια του κ την επεσα κ εγω , ξερη!!!!!!!!!!!

αυτα τα ολιγα!!!!!!!!!!!!!!!

βρε κοριτσια δεν ξερω εμενα κ στα δυο μου παιδια η καλαθουνα μου ηταν παρα πολυ χρησιμη!!!!!!!μεχρι 2 μηνων σχεδον εκει τα κοιμηζα!!!!!!!κ σε ολα κ οπου πηγαιναμε.......!!!!ηταν απαραιτητη για μενα!!!!!!!!!

ε την ξεχαρβαλωσανε αυτη που ειχα κ την πεταξα!!!!!!πιστευοντας βεβαια πως δεν θα μου χρησιμεψει πλεον αφου δεν θα εκανα αλλο παιδι, ομως..............!!!!!!!!!!!

αφηστε που τωρα την πηρα σε μπλε χρωμα, (να αυτη εδω ειναι http://www.letoshop.gr/default.asp?pid= ... id=1427068 ) κ ειμαι με τον φοβο μηπως μου 'ρθει κ κανα αλλο ξωπισω απ'τον μπεμπη (κ ειναι κ κοριτσι....)......!!!!!!!!

ουουουουουουουυουουουουουφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

μαρακι μου μπραβο μπραβοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!που περπατησατε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

γερο ο κωνσταντινακος, δεν μασαει τιποτα!!!!!!!!!!!!!!! ;):D:D

θενα θενα................!!!!!!!!!!!!!!!!!αχ σε παρεξηγησαμε μωρε.............!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol: λεω κ εγω μαπως συμπεθεριασαμε , κατι δνε κολαει!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ντιμι μου παρολο το τοσο τρεξιμο , δεν παραπονιεσαι κοριτσι μου...........μεγαλες αντοχες!!!αλλα τι να κανουμε.....ετσι πρεπει!!!!!!!!!!!!!!!

ζετα μου πως ειστε κοπελα μου????????? η δημητρουλα τι κανει????????????

κορμι τελικα δεν πηγατε για μπανακι ,ε??????αχ θελω κ εγω να ερθω,τι φερνω?????????ο χρηστακης τι κανει????

αχ κατι που το θυμηθηκα τωρα,χθες κ αφου ειχα τα νευρα μου με τον σκατιαρη κατι εκανε η αννουλα μου κ της φωναξα κ μου λεει ''μη μου φωναζεις,δεν φταιω εγω!!!!!!!'' αχ η πριγκιπισσα μου, λιωνωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

το σκεφτομαι κ στεναχωριεμαι!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ δε τα πιανετε μου φενετε θα φαζω κ υποτιτλουσ απο δω κ περα ........ NA MOY ΖΗΣΕΙΣ ΤΡΕΛΗ ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΥΛΑ ΜΟΥ !!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol: ... ΓΙ ΑΥΤΟ Μ ΑΡΕΣΕΙΣ!!!!!!!!!!

Ζετάκι άντε .. καλά μπανάκια τότε ... καλές βουτίτσες !!!!!!!!!

Ελενάκι μου έχεις τοοοοσσσοοοο μα τόοοοσσσσοοοοο δίκαιο !!!!!!! Μη νομίζεις.. μια συνήθεια είναι όλα !!!!!!! Κι εγώ που μεγάλωσα σε νησί κ έζησα τα παιδικά μου χρόνια εκεί κι όχι μόνο.... έως τα 18 ήμουν εκεί... έφυγα για 3 χρόνια για τις σπουδές στη Πάτρα (όπου κι εκεί ήταν υπέροχα) και ξαναγύρισα πάλι στο νησί έως και το 2004!!!!!!! Οταν λοιπόν... "αναγκάστηκα" (είναι μεγάλη ιστορία για να σας την εξηγήσω τώρα) να αφήσω το νησί κ να έρθω στην Αθήνα γιατί δεν είχα κ που αλλού να πάω (εδώ έμεναν πια οι γονείς μου κι εδώ είχαμε σπίτι) ... ΤΑ ΕΙΔΑ ΌΛΑ !!!!!!! ΄Πάντα την επισκεφτόμουν την Αθήνα αλλά ποτέ μου δεν την αγάπησα. Εδώ όμως ζούσε και ζει ο άντρας που ερωτεύτηκα αγάπησα και σήμερα είμαι παντρεμένη. Σήμερα πια μπορώ να πω απλά ότι έχω συμβιβαστεί γιατί ο άντρας μου έχει δουλειά εδώ στην Αθήνα που δεν μπορεί να την κάνει αλλού βγάζοντας αυτό το μεροκάματο που βγάζει σήμερα. Εγώ επίσης... δεν θα μπορούσα να έχω αλλού τον μισθό που έχω σήμερα... !! Αρα προς το παρόν... συμβιβάζομαι με τη λογική ότι μένω σε μια περιοχή της Αθήνας που δεν θυμίζει τόσο Πόλη... είμαι στους πρόποδες της Πεντέλης, με δέντρα γύρω μου, με απόλυτη ησυχία, με όσο καθαρό αέρα γίνεται για την Αθήνα και δοξάζω κάθε μέρα το Θεούλη που έχουμε προς το παρόν τη δυνατότητα να μένουμε εκεί που μένουμε και να μεγαλώνουμε το παιδάκι μας έστω κι έτσι. (Εννοώ χωρίς να έχει τη "πολυτέλεια" του χωριού και της επαρχίας που είχα εγώ).

Δεν κατεβαίνω ποτέ πια στο κέντρο της ΑΘήνας, δεν μπαίνω σε ηλεκτρικό, είμαι τυχερή γιατί οδηγώ κι όπου θέλω να πάω , πάω με το αυτοκίνητό μου .... κ προσπαθώ να φτιάξω τη ζωή μου έτσι ώστε να περνάω όσο καλύτερα γίνεται εγω΄κι η οικογένειά μου!!! Γι αυτό κ την "κάνουμε"τα Σαββατοκύριακα για το εξοχικό. Στεναχωριέμαι μόνο για τη μαμά μου η οποία μένει στο κέντρο της ΑΘήνας κ είναι ότι χειρότερο υπάρχει καθώς έχει γίνει πολύ επικίνδυνη περιοχή αλλά δυστυχώς δεν έχουμε την οικονομική δυνατότητα για κάτι άλλο.

Μαράκι συγχαρητήρια για τα βηματάκια σας!!!!!!!!!!!!!!! :):):) Αντε και στους Ολυμπιακούς τώρα ........χαχαχαχχαχαχαχααααα ......................

γεια προς το παρόν ... παω να δουλέψω ΄λίγο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σασ κ απο μενα!!!

ΠΗΓΑ ΕΒΓΑΛΑ ΤΟ ΜΕΡΟΚΑΜΑΤΟ ΤΟΥ ΠΟΝΟΥ Κ ΓΥΡΙΣΑ!!!!

Η ΜΑΡΙΝΑ ΑΦΑΝΗ!!!! ΜΗΟΩΣ ΔΕΝ ΜΑΣ ΘΕΛΕΙ???? :lol::lol::lol: Α ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΕΣΤΗΚΑΜΕ!!!!

ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΕΤΟΙΜΑΖΩ ΤΟ ΜΠΑΡΜΠΕΚΙΟΥ Κ ΑΚΟΝΙΖΩ ΤΗΝ ΣΟΥΒΛΑ ΜΕ ΤΟ ΑΡΝΙ ΓΙΑ ΟΠΟΙΑ ΕΡΘΕΙ!!!! ΠΙΣΙΝΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ....ΑΛΛΑ ΣΑΣ ΒΟΛΕΥΩ ΜΕ ΤΟ ΛΑΣΤΙΧΟ!!! ΧΑΧΑ

ΗΛΙΑΝΑ ΜΟΥ ΜΕΓΕΙΑ!!ΠΟΛΛΥ ΟΜΟΡΦΗ Η ΚΑΛΑΘΟΥΝΑ!!! ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΤΑ ΧΡΩΜΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΒΑΜΜΕΝΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΜΑΣ!!!! :P ΘΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΣΤΕΙΕΛΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΑΝ Κ ΣΕ ΒΛΕΠΩ ΕΧΕΙΣ ΚΟΥΡΑΓΙΟ Κ ΓΙΑ ΑΛΛΟ!!! ΤΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΝΕΙ Ο ΣΥΖΗΞ ΚΑΛΕ???? Κ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣ ΣΤΗ ΝΥΧΤΑ??

Κ ΕΣΕΝΑ ΝΤΙΜΗ????????????

ΜΑΡΙΑ ΚΑΛΟ ΚΥΝΗΓΗΜΑ!!!! ΠΟΣΟ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΘΙΝΩ ΝΑ ΞΕΡΕΣ:::::::::::!!!! ΔΥΣΚΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΤΑΔΕΙΟ ΤΟΥ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑΤΟΣ !!!! ΠΟΛΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ!!!!! ΤΑ ΧΩ ΔΕΙ ΟΛΑ!!!! ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ Κ ΕΓΩ ΧΑΡΗΚΑ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΠΙΑΣΕΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ!!! ΜΑ ΠΟΣΕΣ ΑΝΤΟΧΕΣ ΝΑ ΕΧΩ ΝΑ ΤΟΝ ΚΥΝΗΓΑΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ!!!! ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΚΑΘΕΤΕ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΟ ΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΞΥΠΝΙΟΣ!!!! ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΩ!!!!

ΝΤΙΜΗ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΖΗΣΕΣ ΕΠΑΡΧΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΚΑ ΣΟΥ ΧΡΟΝΙΑ...Κ ΖΕΙΣ Κ ΣΕ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΠΕΡΙΟΧΗ!!! ΝΑΙ ΕΙΣΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΥ ΤΥΧΕΡΗ!!!! ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΝΗΣΙ ΒΡΕ ΚΟΠΕΛΙΑ??????????? ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΤΑ ΛΕΣ ΑΥΤΑ???????

ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΖΕΤΑ!!!! ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ΘΑ ΠΑΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ??????????????? ΠΟΣΟ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙΣ????????? ΚΑΝΟΝΙΣΕ ΜΗΝ ΒΡΕΙ ΚΑΝΕΝΑΝ ΣΟΥΗΔΟ Η ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ :lol::lol::lol::lol:8-)8-):lol::lol::lol:

Κ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΕΙΣ Κ ΕΜΑΣ ΟΤΑΝ ΓΥΡΙΣΕΙΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΜΑΡΙΑΑΑΑΑΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ FACEBOOK????????????????????????????????????????

TO IDIO YSXIEI K GIA SENA HLIANA!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορμιιιιιιιιιιιιιιιιιι καλη ξεκουρασηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αναλαμβανω εγω την πισινα!!!!!!!!μια μεγαλουτσικη φουσκωτη απο τα τζαμπο οτι πρεπει ειναι,θα μας χωρεσει ολες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ναι αμε να ξεπεταχτει κ το μικρο κ σου την στελνω!!!!!!!!!! ;);):D

τι κ αλλο??????..... :shock::shock: μπα δε νομιζω αν κ πλεον υστερα απο τρια παιδια εχω πει στον εαυτο μου να κανω του μπεκι γιατι απο την αρχη διαψευστηκα σε οσα ελεγα!!!!!!!!!! :roll::roll::roll::?:?:?

ντιμι μου τουλαχιστον δεν εχετε την τρελα του κεντρου κοριτσι μου εκει που ειστε!!!!!!!!!!!

οσες φορες εχω κατεβει αθηνα κ στην αδερφη μου που πηγαινω ειμαι κομματια, τρελα παιδι μου τρελα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηρθα ηρθα...................Πως δε σας θελω...................Εσεις κατεβειτε Κύπρο και σας φιλοξενώ όποτε θέλετε...............Μαράκι εσυ που εισαι κοντά να κανονίσουμε να βρεθούμε!!!!!!!!!!!!!!Κοπιάστε στην πισίνα.............

Πιστευετε ότι την Κυριακή κάλεσα όλο τον κόσμο να ρθει να χουμε παρέα και κανείς δε μας έκανε την τιμη??????????????? :o:o:o:o:o:o:o:o:o:o

Μόνο η πεθερά μου ήρθε ακάλεστη.......... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Κανονίζετε τις διακοπές σας ε???????????Πολύ ζηλεύω...................

Μαράκι περπατάτε κανονικά??????Εμείς κάνουμε βήματα αρκετά αλλά πεφτουμε και πρεπει να μαστε διπλα του..............ουφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεπππππππππππππππππππππππππππ σουσουραδες μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυ που ειστε αποψε???????????????????????????????????????????????

μπηκα εγω κ εξαφανιστηκατε ολεςς?????????????????????????????????????

μονη μου μιλαω???????...................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι βρε!!! ΝΑ ΜΑΙ Κ ΕΓΩ!!!! ΤΙ ΜΟΝΗ ΘΑ ΣΕ ΑΦΗΝΑ?????????????? :lol:

ΜΟΛΙΣ ΤΕΛΕΙΩΣΑΜΕ ΑΠΟ ΒΟΛΤΕΣ ΜΠΑΝΙΟ ΝΑΝΥ!!!

ΣΗΜΕΡΑ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΠΗΓΑΜΕ ΙΚΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΜΒΟΛΕΙΟ!!!! ΚΑΝΑΜΕ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΔΟΣΗ ΜΙΝΝΙΓΚΙΤΙΔΑΣ Κ ΕΤΡΕΜΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΜΗΠΩΣ ΜΑΣ ΠΙΑΣΕΙ ΑΣΧΗΜΑ ΟΠΩΣ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ!!!! ΕΥΤΥΧΩΣ ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΚΑΛΑ Κ ΤΕΛΕΙΩΣΑΜΕ Κ ΑΠΟ ΑΥΤΟ Κ ΜΟΥ ΦΥΓΕ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΑΓΧΟΣ

:?:?:?:?

ΜΑΡΙΝΑ ΖΕΣΤΑΝΕ ΠΙΣΙΝΑ Κ ΕΡΧΟΟΜΑΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 :lol::lol::lol:

ΦΕΡΝΩ Κ ΤΗΝ ΣΟΥΒΛΑ ΕΚΕΙ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΑΧ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΘΑ ΗΤΑΝ!!!!!!!!!!!!!!!

ΚΟΡΜΙΙΙΙΙΙ ΝΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΣΕ ΚΑΛΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΗΝ ΚΑΛΑΘΟΥΝΑ :lol::lol::lol: Ε ΜΗ ΜΑΣ ΔΩΣΕΙΣ Κ ΡΗΜΑΓΜΕΝΑ ΠΡΑΜΑΤΑ :lol::lol::lol::lol:

ΑΝΤΕ ΒΡΕ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΒΡΑΔΥΝΕΣ??????????? ΝΑ ΜΑΖΕΥΟΜΑΣΤΕ????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε καλως το ελενακιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ειπα κ εγω μονη θα μεινω αποψε????!!!!!!!!!!!!................ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

εννοειται βρε κορμι τζιτζι θα σας την δωσω, εμ τι ξεχαρβαλωμενη θα σας την δωσουμε???!!!!!!! ;):lol::lol:

ουφ κ εγω ξεμπερδεψα απο ολα αυτα, κ ειχα κ το αγχος μη μου κανει παλι τα ιδια ο αγγελος, αλλα ευτυχωωωωωωωωωωωωωωωςςςς!!!!!!!!!!!!!!!!

αντε μπραβο ξεμπερδεψατε κ μ'αυτο,παει κ αυτο λοιπον!!!!!!!! ;):D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παει δεν λεσ τιποτα!!!!!!! αφου τον ειχα συνδεδεμενο με θερμομετρο ολη μερα!!!!!!

τα κοιμησεσ τα ζουζουνια σου??????? καλε εμεισ φωτο τησ ανναμαριασ γιατι δεν εχουμε δει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι τα κοιμησα κ τωρα λεω να παω να την πεσω κ εγω γιατι πιαστηκε ο πωπως μου στην καρεκλα στη μπουρουχα τον υπολογιστη!!!!!!!!!!!

αααα δεν σας εχω βαλει το κοριτσακι μου??????????????????

στακα κορμι παω να σας βαλω μια!!!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορμι σε καληνυστιζω γιατι δεν μπορω αλλο, ελιωσα εδω!!!!!!!!!

παω στο κρεβατακι μου να απλωθω , να απλωσω κ την κοιλουμπα μου κ να βαλω κ το κλιματιστικο γιατι πολυ ζεστενομαι!!!!!!!!!!!!

καλο βραδυ κ ονειρα γλυκαααααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τα λεμε αυριο!!!!!!!!!!!!!!!!!

φιλακιαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...