Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 2010 Νο12-ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΑΣ ΓΕΝΕΘΛΙΑ!!!


Recommended Posts

νΝΑ ΜΑΙ Κ ΕΓΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!

ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΧΩΡΙΣ ΡΕΥΜΑ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑΤΙ Η ΔΕΗ ΑΛΑΖΕ ΤΗΝ ΚΟΛΟΝΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΓΚΡΡΡΡΡΡ!!!!

ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΤΑ ΙΔΙΑ ...ΔΟΥΛΕΙΑ ΒΟΛΤΕΣ Κ ΤΩΡΑ ΝΑΝΙ!!!!

ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΠΕΣΑΜΕ ΜΟΝΟ ΕΜΕΙΣ Ε????? ΧΑΧΑΧΑ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕ ΧΕΙ ΞΕΠΑΤΩΣΕΙ!!!! ΠΕΡΠΑΤΑΕΙ ΜΕΝ ΠΟΛΛΥ ΚΑΛΑ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΦΟΒΑΜΑΙ Κ ΕΙΜΑΙ ΣΥΝΕΧΧΕΙΑ ΔΙΠΛΑ ΤΟΥ!!!!!

ΜΑΡΙΝΑ ΑΝΤΕ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΒΑΖΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΝΑ ΣΕ ΒΛΕΠΟΥΜΕ Κ ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ Σ ΕΙΧΑΜΕ ΧΑΣΕΙ :D

ΚΑΛΕ ΑΥΤΗ Η ΡΕΝΑΤΑ ΜΕ ΑΝΗΣΥΧΕΙ.......ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΕ????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 881
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλησπερα τσουπρεσ μου τι κανετε εμεισ καλα

σημερα γιορταζε η κορακλα μου ψησαμε το μεσημερι στην αυλη κ το απογευμα ηρθε η νονα τησ με τα μικρα τησ εγινε χαμοσ φαγαμε κ τισ πιτσεσ μασ κ γενικα αυτεσ τισ μερεσ δεν πολυκαθομε σπιτι ...αυριο αρχιζω τα βαψιματα του ροζ δωματιου θα σασ δειξω κ των αγοριων που το αλλαξαμε για μερικεσ μερικεσ που δεν λεν να φτιαξουν σελιδα στο facebook κ δεν το ειδαν :-w:-w:-w:-w:mrgreen:

post-10439-13873937336913_thumb.jpg

post-10439-13873937337869_thumb.jpg

post-10439-13873937338842_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://www.idietero.gr/eshop?page=shop. ... gory_id=60 ΑΥΤΗ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΜΕΓΑΛΟΥΣ ΣΕ ΔΑΝΤΕΛΑ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΣΤΥΛ ΜΕ ΤΟ ΦΟΡΕΜΑ...ΤΙ ΛΕΤΕ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΣΕ ΞΥΛΙΝΟ ΠΑΙΧΝΙΔΑΚΙ
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MΙΚΑ μου τελεια ειναι..............αχ τα κοριτσιστικα εχουν αλλη χαρη!!!!!!!!!!!! :):):):):):):) Ζηλεύω................

Και το φορεματακι σας πολυ κομψο!!!!!!!!!!!!Αψογο!!!!!!!!!!!!!!!!

Καλημερουδια και φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θενα μου σε ξεχασα................Τελειο το υπνοδωματιο σας μπραβο!!!!!!!!!!!!!!!!!

Η τηλεόραση είναι αφίσα ή αληθινη??????? :lol::lol::lol::lol::lol: Έχεις τηλεόραση στα μικρά????????????

Σήμερα το πρόγραμμα μας έχει ως εξής δουλεια μεχρι τις 1,5 σπίτι να συμμαζέψουμε και να ετοιμαστούμε που θα ρθουν φιλεναδες στις 5 για καφεδακι............συναξη παλιων φιλων.............Στις 9 εχουμε εξοδο ηια τα γενεθλια μιας φιλης που θα μας κανει το τραπεζι..................

Αυριο ξαπλα και πισινα!!!!!!!!!!!!!!Επιτελους.................

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεΡΟΥΔΙΑ Κ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΛΟΙΠΟΝ!!!!

ΜΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ΟΛΑ!!!! ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΕ ΤΟ ΦΙΛΝΤΙΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΑ???? ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ!!!

Κ ΤΟ ΦΟΡΕΜΑ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ!!!! ΟΧΙ ΠΟΛΛΥ ΦΟΡΤΟΜΕΝΟ ΑΛΛΑ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ!!!!!

ΘΕΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΙΔΙΟ ΘΑ ΛΕΓΑ Κ ΕΓΩ!!!!!!!!! ΚΑΛΑ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ?????????? :o:o ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΟΛΛΥ ΩΡΑΙΟ!!! ΜΟΥ ΑΡΕΣΑΝ Κ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ ΠΟΛΛΥ!!!!!!

ΣΩΠΑ ΡΕ ΜΑΡΙΝΑΑΑΑΑΑ!!!!! ΕΧΕΙΣ Κ ΠΙΣΙΝΑ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ?????????????? ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΠΛΟΥΣΙΑ ΒΡΕ!!!!!! ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΜΕ ΤΙΣ ΦΙΛΕΣ ΣΟΥ!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι Ελενάκι μου..........πλούσια με δάνεια!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Απλά βρήκαμε χώρο και απλώσαμε και το σπίτι και την πισίνα και τον κήπο.............. :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ευχαριστώ............φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας όμορφες! Μπαίνω πάλι πολύ βιαστικά!! Διάβασα τις τελευταίες σελίδες στα γρήγορα!! Μίκα μου μονο το φορεματάκι σας είδα, πολύ καλή επιλογή, μπράβο! Πολύ κομψό!! Θένα μου να χαίρεστε την Δανάη μας και με γεια το δώματιο!! Πολύ όμορφο!! Και μένα μου άρεσαν τα αυτοκόλλητα πολύ!! Έλενα μου πώς είσαι? Ο φίλος Χρήστος πώς είναι? Και μένα ξεκίνησε να περπατάει αλλά με προσπάθεια και σκάει στα γέλια και πέφτει χάμω!!! Μαρίνα μου ναι στο Δασάκι θα χτίσουμε!! Και εμείς είπαμε στην αρχιτέκτονα να μας αφήσει πίσω χώρο για πισίνα..είπαμε αργότερα αν έχουμε τα λεφτά θα τη φτιάξουμε!! Μου αρέσει πολύ και εμένα αλλά και του άντρα μου!! Άντε καλά να περάσεις αύριο, να ξεκουραστείς επιτέλους..εμείς έχουμε μνημόσυνο αύριο του αδερφού του πατέρα μου, και μετά φαγητό στην ξαδέρφη μου το μεσημέρι..ε'ιναι και ένας ανηψιός του άντρα μου φαντάρος στην ΕΛΔΥΚ και ζήτησε διανυκτέρευση για να μένει μαζί μας τα Σ/Κ και τον άφησαν..τώρα κάπου πήγαν με τον άντρα και τον κουμπάρο μας το μικρό..αύριο να δούμε πώς θα τα βολέψουμε μην τρέχουμε και το παιδί στο μνημόσυνο..άστε που ακόμα για μπάνιο δεν πήγα και έχω σκάσει!!! Του Κωνσταντίνου του έφεραν δώρο μια πισίνα φουσκωτή και τον βάζω κάθε μέρα μέσα, με ελάχιστο νεράκι και παιχνίδια και τρελλαίνεται από χαρά!!!

Τα φιλιά μου κορίτσια σε όλες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γυρισαμε απο ΤΙΣ ΒΟΛΤΕΣ ΜΑΣ ΦΑΓΑΜΕ Κ ΝΑΝΥ!!!!!

ΑΑΑΑ ΠΟΛΛΕΣ ΠΙΣΙΝΕΣ ΑΚΟΥΩ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΝΩ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΚΥΠΡΟ ΚΟΠΕΛΙΕΣ ΜΟΥ!!!! ΓΙΑΤΙ ΕΔΩ ΘΑ ΤΙΣ ΠΛΗΡΩΝΑΤΕ ΧΡΥΣΑΦΙ!!!! ΜΕ ΤΗΝ ΦΟΥΣΚΩΤΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΘΑ ΜΕΝΑΤΕ :lol::lol::lol: ΟΠΩΣ Κ ΕΜΕΙΣ ΑΛΩΣΤΕ!!!!

ΠΟΠΟΟΟΟΟ ΒΑΡΙΕΜΑΙ!!! ΕΞΩ ΨΙΧΑΛΙΖΕΙ Κ ΕΓΩ ΠΟΛΛΥ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΑΩ ΚΑΜΙΑ ΠΑΡΑΛΙΑ ΓΙΑ ΠΟΤΑΚΙΣΤΟ ΑΡΓΑ!!!!! ΑΛΛΑ ....ΑΥΤΑ ΤΑ ΞΕΧΑΣΑΜΕ!!!!! ΣΑΒΒΑΤΟ ΒΡΑΔΥ ΛΟΙΠΟΝ :roll::roll::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας και από εμάς!!! πισίνες ε? ζηλεύωωωωωωωωωωωωωωωω!!! εγώ προς το παρόν ούτε το χρώμα της θάλασσας δεν έχω δει :cry::cry::cry: θα συμφωνήσω με την συμπεθέρα και ας με κερνάει ακουαφόρτε :lol::lol::lol: αν μένατε εδώ κορασίδες με του Κωνσταντίνου την πισίνα θα μένατε :lol::lol::lol::lol: κι εγώ θέλω να βγω, έστω για ένα φαγητό με τον άντρα μου, αλλά δυστυχώς...:cry::cry::cry: τόσα πολλά ζητάω? Θένα πολύ όμορφο το δωμάτιο σας!!! μπράβο σας!!! Μίκα μου το φόρεμα είδα μόνο τα υπόλοιπα αύριο και μου άρεσε πολύ.Απλό και πολύ όμορφο, μπράβο και σε σένα!!!! εγώ σήμερα έχω ξεπατωθεί στις δουλειές.Έκανα γενική το σπίτι και τώρα είμαι να με κλαιν οι ρέγγες :(:(:( και ακομα δεν έχω τελειώσει εντελώς, αύριο η συνέχεια αλλά ευτυχώς θα έχω πολύ λιγότερα να κάνω. Τώρα πεινάω αλλά δεν πήγα σούπερ και δεν έχω τίποτα να τσίμπήσω :cry::cry::cry: κερνάει καμιά? ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΕΧΩ ΑΡΝΑΚΙ ΜΕ ΠΑΤΑΤΟΥΛΕΣ!!!!

ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΑΦΑΓΑ ΤΟΣΤΑΚΙ!!!! ΤΩΡΑ ΧΤΥΠΑΩ ΑΛΥΠΗΤΑ Κ ΕΝΑ ΠΑΓΩΤΟ!!!!

ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΣΕ ΕΙΧΑ ΚΟΝΤΑ ΒΡΕ!!! ΝΑ ΚΑΘΟΜΑΣΤΑΝ ΣΤΗΝ ΒΕΡΑΝΤΑ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΤΗΝ ΒΡΟΧΗ Κ ΝΑ ΠΙΝΟΥΜΕ ΚΑΝΑ ΜΠΟΥΚΑΛΑΚΙ!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πήγαινε για ναυτικός στην σχολή αξιωματικών εμπορικού ναυτικού αλλά λόγω έρωτα τα παράτησε και στη συνέχεια άνοιξε ένα μαγαζί με είδη σπιτιού αλλά δεν πολύ πήγαινε το πράγμα και ετσι το έκλεισε.Τελικά κατέληξε εκεί σαν υπεύθυνος αλλά έχει ψιλοβαρεθεί :cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΜΕΝΑ ΕΧΕΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΑΠΟΛΥΘΗΚΕ ΑΠΟ ΦΑΝΤΑΡΟΣ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΔΗΛΑΔΗ ΣΕ ΕΝΑ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟ ΜΥΛΟ ΜΕ ΑΛΕΥΡΙ Κ ΤΕΤΟΙΑ!!! ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΣ ΑΠΟΘΗΚΕΣ...ΠΑΡΑΓΚΕΛΕΙΕΣ Κ ΤΕΤΟΙΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μην ξεχασω

μικα τα πραγματα ειναι πολυ ωραια ιδικα το φουξια μου αρεσε πιο πολυ :mrgreen:

ναι στα δωματια κ τα τρια εχω tv κ εσεισ οταν με το καλο θα κανετε 3 παιδια θα περετε κ φοριτη :lol::lol: οπωσ επισησ κ στο σαλονι κ στην κουζινα μονο στο μπανιο δεν εχω :lol::lol: ακομα! :lol::lol:

με εχει σοση σασ λεω τα κλεινω μεσα σε ενα δωματιο τουσ βαζω ζουζουνια τραγουδια κ κανω τισ δουλειεσ του σπιτιου αλλιοσ μαζι με την ηλεκτρικη σκουπα θα σερνω κ κανα μικρο μαζι τησ :lol::lol:

το δωματιο αυτο που σασ εδειξα ειναι των αγοριων να διευκρινισω :shock::mrgreen:

τωρα σασ βαζω τησ δαναησ που επιτελουσ απο χθεσ που το αρχισαμε το τελειωσαμε σημερα κ πηγαμε κ θαλασσα παρακαλω κ φυσικα η δαναη κοιματε μαζι μου στο δυπλο κ απο ζηλια ερχετε κ ο Γιωργοσ κ τωρα τα εχω διπλα μου κοιτανε μπομπ σφουγκαρακι :shock::shock: μεχρι να κλεισω το pc

αυτα τα λιγα για να τον κλεισω μπασ κ κοιμηθουν :?

post-10439-13873937345207_thumb.jpg

post-10439-1387393734615_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΕΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ! ΤΑ ΔΩΜΑΤΙΑ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΑ!!!!!!!!!!!!!! ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΦΤΙΑΞΕΙ ΜΕ ΠΟΛΗ ΑΓΑΠΗ Κ ΜΕΡΑΚΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ. ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΓΕΝΝΗΣΕ ΤΟΥ ΝΟΝΟΥ ΜΑΣ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚ!!!!!! ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΩ? ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΠΗΓΑΜΕ ΒΑΦΤΙΣΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ. ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΓΙΑ ΟΛΟΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ. ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΠΟΥΦΕ Η ΤΡΑΠΕΖΙ? ΓΙΑ ΔΙΑΦΩΤΕΙΣΤΕ ΜΕ. ΕΙΝΑΙ Κ ΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΜΑΣ ΣΤΡΙΜΩΓΜΕΝΑ...ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΛΑΓΩΣΕΙ. ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΒΡΩ ΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ. ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΨΩΝΙΣΩ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΤΟ ΙΔΙΟ Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΤΑ ΝΤΑΟΥΝ ΜΟΥ....ΔΕ ΒΑΡΙΕΣΑΙ...ΥΓΕΙΑ ΘΑ ΓΥΡΙΣΕΙ Ο ΤΡΟΧΟΣ ΘΑ ..ΜΠΙΜ ΚΑΙ Ο ΦΤΩΧΟΣ...ΤΙΣ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΓΝΩΜΕΣ, ΠΟΙΑΝ ΑΠ ΤΙΣ 2 ΘΑ ΔΙΑΛΕΓΑΤΕ? ΤΟ ΜΠΡΕΛΟΚ Η ΤΗΝ ΚΑΡΦΙΤΣΑ ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ? ΗΛΙΑΝΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ???? ΝΤΙΜΙ, ΜΑΡΙΑ, ΜΑΡΙΝΑ, ΖΕΤΑ, ΕΛΕΝΑ, ΡΕΝΑΤΑ ΕΞΑΦΑΝΙΣΜΕΝΗ , ΘΕΝΑ, ΜΑΡΙΑ ΚΩ ΑΓΝΟΕΙΤΑΙ, ΡΟΥΜΠΗ ΜΑΣ ΞΕΧΑΣΕ. ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΜΑΡΗ?????? ΚΑΙ ΑΛΕΚΑ ΚΑΚΟ ΚΟΡΙΤΣΙ. ΣΑΣ ΣΤΕΛΝΩ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΔΕ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΩ ΠΑΩ ΓΙΑ ΝΑΝΙ.....ΚΑΙ ΤΟ ΘΕΙΚΟ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΕΒΑΨΑ ΤΑ ΝΥΧΙΑ ΣΤΟ ΧΕΡΙ, ΘΑ ΠΕΣΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΦΟΥΡΝΟΣ. ΕΒΑΨΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΑΛΛΙ ΜΙΝΗ ΑΛΛΑ ΤΕΛΕΙΟ ΧΡΩΜΑ ΟΥΤΕ ΣΤΟ ΚΩΜΜΟΤΗΡΙΟ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΤΥΧΑΙΝΑΝ ΕΕΤΣΙ . ΑΝΤΕ ΜΕ ΓΕΙΑ ΜΟΥ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...