Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΪΟ 2011!!Νο 7&ΠΟΛΛΕΣ ΓΕΝΝΕΣ!!


Recommended Posts

Ηλιοδωρα μου ευχομαι να πανε ολα καλα και γρηγορα να παρεις στην αγκαλια σου την μπεμπα σου. Γιατι μπαινεις για καισαρικη; Δεν θυμαμαι να εχει γινει κατι.

Σαμανθα μου μενει ξυπνια την νυχτα η μικρη τοσες ωρες; Θυμαμαι τον Αλεξανδρο που ηταν απο τις 3-5 με πονο και μετα κοιμοταν.

Οσο για την αντισυλληψη που λες απλα θα προσεχουμε να μην μεινω. Δεν εχω κατι αλλο στο μυαλο μου, επειδη δεν μπορω να παρω χαπια και ουτε σπιραλ δεν θελω. Και εγω δεν θελω να μεινω κατευθειαν ασε να περασουν 2χρονια και μετα θα δουμε.

Που εισαστε οι υπολοιπες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 981
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ηλιοδωρα μου ευχομαι να πανε ολα καλα και γρηγορα να παρεις στην αγκαλια σου την μπεμπα σου. Γιατι μπαινεις για καισαρικη; Δεν θυμαμαι να εχει γινει κατι.

Σαμανθα μου μενει ξυπνια την νυχτα η μικρη τοσες ωρες; Θυμαμαι τον Αλεξανδρο που ηταν απο τις 3-5 με πονο και μετα κοιμοταν.

Οσο για την αντισυλληψη που λες απλα θα προσεχουμε να μην μεινω. Δεν εχω κατι αλλο στο μυαλο μου, επειδη δεν μπορω να παρω χαπια και ουτε σπιραλ δεν θελω. Και εγω δεν θελω να μεινω κατευθειαν ασε να περασουν 2χρονια και μετα θα δουμε.

Που εισαστε οι υπολοιπες;

Γεωργιάννα μου εμάς μας πιάνει 1 και σταματάει στις 5 ...χθες το βραδυ δεν ηταν και τοσο εντονοι αλλά είχαν διάρκεια...αυτό συμβαίνει λογικά γιατί κόβουμε το μητρικο γάλα και θέλει καιρό να συνηθίσει το στομαχάκι της... :(:(:( τι να κάνω ρε γμτ, το πάλεψα πολυ!!

και εμείς έτσι σκεφτόμαστε, να προσέχουμε αλλά από ότι έχω διαβάσει μένεις πανεύκολα έγκυος μετά την γέννα...εσύ που γέννησες με φυσιολογικό και να μείνεις πάλι ...εεεε δεν είναι και τόοοοσο κακό (από ιατρικής απόψεως) ...αλλά εγώ που έκανα καισαρική ...ΚΑΗΚΑ!!!!!!!!!!!

αλήθεια γνωρίζετε τι διάστημα και μετά πρέπει να περάσει για να είμαστε ασφαλείς?(από ιατρικής άποψης!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω ακουσει για 6 μηνες, αλλα η καλυτερη περιοδο και για μας ειναι πιστευω πανω απο 1,5 χρονο. Ρωτα και το γιατρο σου.

Τι της δινεις για τους κολικους; μου ειπε ο δικος μου οτι υπαρχουν σιροπακια που τα ηρεμουν πολυ. Δεν ρωτας το παιδιατρο σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα όμορφη παρεούλα μου!!

Μετά από πολλή ένταση και πολλή κούραση, σήμερα αφιέρωσα τη μέρα στον εαυτό μου, με χαλάρωση, βολτίτσα, μανικιούρ, πεντικιούρ (με όλα τα συμπαρομαρτούντα, peeling, μασαζάκι κλπ.) κι έκλεισα αύριο κομμωτήριο να κόψω τα μαλλιά μου. Αρχίζω να αισθάνομαι πάλι γυναίκα!

Απολαμβάνω επίσης τη βεράντα μου προσπαθώντας ν' αποφύγω τους συνεχείς δαχτυλισμούς στο μπουζούκι...! Καλοκαίριασε!!!! Κι ας είναι λίγο ανάποδος ο καιρός, εμένα μου μύρισε καλοκαίρι!

Ηλιοδώρα μου γιατί έτσι ξαφνικά μπαίνεις με καισαρική?? Σου εύχομαι μια ήρεμη και γλυκιά γέννα, με το καλό ν' αγκαλιάσεις το κοριτσάκι σου! Ελπίζω να έχεις τηλέφωνο να μας ενημερώσεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γυρησα!!!

Ηλιοδωαρ μου με το καλό να υποδεχθεις την μπεμπουλα σου!! Καισαρικη κανεις γιατι τελικα δεν γυρισε η μπεμπα σου φανταζοαμι ε? Με το καλόοοοοοο!!

Ελενακι δεν ξερω οι μαιες ειχαν πει οτι ειναι σταθερες σε πονο..αλλα πολλα απο αυτα που μας ειπαν αρχιζουν να διαψευδονται!!

Τα νεα μου? Πηγαμε στο γιατρό στις 13..μπηκαμε για καρδιοτοκογράφο......μιση ωρα 1 συσπαση....μολις το ειδα καταρακωθηκα...λεω ημαρτον !!! Ανμτι να αυξανονται μειωνονται....απελπιστηκα...

Μετά καναμε υπερηχο...το μωρο εχει κατεβει πολυ πολυ χαμηλα...αρχισα παλι να χαμογελάω !!! Οταν ηρθε η ωρα του ψαχουλέματος....επιτελους....ακουσα το " Μαλακωσε ο τραχηλος κ εχει ξεκινησει η εξαλιψη !! " Παρτυ εκανα μεσα στο ιατρειο..δεν πηγε χαμενο τοσο περπάτημα !! Μέχρι το σάββατο θα εχουμε γεννησει ειπε !! Αν θελω παω με ραντεβου αν οχι ειναι σιγουρος θα γεννησω μεχτρι τότε...εκεινο που ειδα ηταν η ταπα μου...κ η υπολοιπη πρεπει να εφυγε σημερα γιατι μετά το ιατρειο ειδα αιματακι !! Ερχετε η μπεμπουλινα μας !!!! αποφασισαμε αν μεχρι το Σαββατο δεν εχουν σπάσει νερα / ερθουν πονοι να μπουμε στο μαιευτηριο !! δεν θα προκαλέσουμε κάτι αφου ξεκινησε ηδη οποτε μαλλον μαζι με την στέισι θα γεννησουμε εκτως κι αν την προλάβω !!!

΄

Μετά πηγαμε βολτα στο Cosmos εμπορικο κεντρο εδω θεσ/νικη , φαγαμε - ηπιαμε καναμε κ βολτίτσα κ μετα πηγαμε σουπερ μαρεκτ να παρουμε μερικά πραγματάκια και να μην μας λειψουν εδω στο σπίτι & γυρισαμε πριν λιγο..

Αρχιζω να νοιωθω ετοιμη να την υποδεχθω!! Να δω πως θα περασουν αυτες οι μέρες της αναμονης !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου, τι ωραία νέα βλέπω! Θα έχουμε μπεμπάκια αυτές τις μέρες!!! :D:D

Η Ηλιοδώρα απ'ότι θυμαμαι μπαίνει για κτ γιατί η μπέμπα της δεν έχει γυρίσει... Με το καλό να την αγκαλιάσει αύριο και με όσο το δυνατό λιγότερο πόνο!

Ειρήνη, είσαι πολύ κοντά! Θα με προλάβεις απ'ότι φαίνεται!!! :lol::lol:

Εμείς πήγαμε για λίγο περπάτημα σήμερα και μετά για γλυκάκι κ καφέ! Ωραία ήταν! Έχω λυσάξει στην πείνα τις τελευταίες μέρες.. όπως όταν περιμένουμε περίοδο...

Εγώ αύριο το απόγευμα θα πάρω τηλ. το γιατρό να δω τι θα μου πει! Παω να χαζέψω λίγο tv!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια,εγω σημερα μετα απο 10ημερη περιπετεια γυρισαμε με τον μπεμπακο μας !!!!!σπιτι!ειναι ενα μικρο θαυμα το θαυμα της ζωης μας που βιαζοτανε να ερθει κοντα μας 1 μηνα νωριτερα!!!!ευτυχως ο θεουλης δεν μας αφησε,ευτυχως.....γεννησα στα Ριο ,αφου εφτασα εκει με διακομιδη απο ζακυνθο και σπασμενα νερα απο την Τριτη 26-4,με κρατησαν οσο μπορουσαν αλλα το Σαβατο 30-4 ο μπεμπακος γεννηθηκε φυσιολογικα και χωρις επισκλ.μη σας πω τι εζησα γενικα...αλλα οτι ολα περασαν και ευτυχως χωρις θερμοκοιτιδα,γεννηθηκε 2800!!!!ΕΙΝΑ ΑΓΩΝΙΣΤΗς,σας ευχομαι ολες να σφιξετε με υγεια τα μωρακια σας ,παω για ταισμα,φιλια πολλα,δεν ξερω τα νεα σας αλλα σιγα σιγα θα τα διαβασω,με το καλο οσες κοντευουν οι αλλες μην ΚΟΥΡΑΖΕΣΤΕ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sweety μου να χαιρεσαι τον μπεμπη σου, καλοτυχος και υγιης παντα!!

Κοριτσακια μου σας ευχαριστω για τις ευχες σας, οι μανουλες να χαιρεστε τα μωρακια σας και οι εγκυουλες με το καλο!! Σε λιγες μερες ολα τα μπεμπακια της παρεας μας θα εχουν ερθει!! Δεθηκαμε αυτον τον καιρο ειναι αληθεια και θα τα λεμε και μετα!

Joanaki, Ειρηνη, Στεισυ, Ελενακι, Αντρια ειστε οι επομενες, ολα να πανε τελεια!! Σας καληνυχτιζω και σας φιλω ολες, ειμαι απο τωρα πολυ ευτυχισμενη!! Θα δω το κοριτσακι μου [smilie=binkybaby.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!!καλε τι ευχαριστα νεα ειναι αυτα????Επιτελους γινομαστε περισσοτερες στο club των μαναδων σε πραξη (οτι ναναι λεω,ξενυχτισμενη ειμαι καταλαβαινετε!!!).

Ηλιοδωρα μου κ Αντρια ευχομαι με το καλο να σφυξετε στην αγκαλια σας τα αγγελουδια σας κ να ζησετε αυτα τα μαγικα συναισ8ηματα της ανταμωσης!!!!Σιδερενιες να βγειτε !!!!

Τουριστρια τι καλα!! Εφτασε η ωρα...την τσακισαμε την ουρα :lol:

Χαιρομαι παρα πολυ κ 8α περιμενουμε νεα σας ....απο ολες ισχυει αυτο γτ μπορει να εχουμε κ εκτακτα. :D

sweety συγχαρητηρια σε εσενα κ στο μωρο σου,ταλαιπωρη8ηκες αλλα τωρα δικαιωνεσαι !!!2800 ειναι τελεια κιλα!καλοτυχο να ειναι κ γερο!!!καλη λοχεια σε εσενα!οτι χρειαστεις ειμαστε εδω....φιλια πολλα!!! :D

Στα αλλα τωρα....Σαμαν8α μηπως την ενοχλει το γαλα που πινει,η ανηψια μου ειχε αλλαξει 3-4 μεχρι να βρουν το ιδανικο γιαυτην ωστε να μην κλαιει κ να το πινει...επισης ο παιδιατρος μου ειπε πως υπαρχει γαλα βιολογικο για τους κολικους αν χρειαστει....εχε το υποψην.

Κοριτσια ειδα στον υπνο μου οτι εμεινα παλι εγκυος κ επα8α ΣΟΚ,ουτε κουβεντα δεν 8ελω...ισως μετα απο 3-4 χρονια το συζηταμε.

Τα ξενυχτια συνεχιζονται....Γεωργιαννα πως την παλευουμε??Ειπα κ στον Χρηστο τωρα το πρωι πριν φυγει για δουλεια να την αλλαξει κ τον κατουρισε 3 φορες!!!!(γουρι????)

Αναγκαστικα να σηκω8ω για να την πλυνουμε......ατιμουλικο μωρο!!!!

φιλια πολλαααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Gwgw mou se euxaristw para poli k esi na xerese tin korasa sou!!!

Axxx koritsakia mou den antexw allo autes tis diarroies stere4a paw toulaxisto 2 fores tin imera, evala mono 100 gr mesa se 15 meres :o afou to sxoliasane k oi maies k o giatros pou piga xtes sto kratiko!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα εχουμε γεννητουρια !!!!!!ηλιοδωρα μου ευχομαι τα καλυτερα φανταζομαι τωρα θα εχεις ηδη την κορουλα σου και πραγματικα ευχομαι ολα να πανε καλα!!!!!!!!!!!!!!!!

αντρια μου κι εσυ την τριτη θα εχεις γινει μανουλα! περαστικα για τη διαρροια μωρε

ειρηνακι μου ειδες ; ολα καλα τελικσ

α κοντευεις!!!!!!!! τη γλιτωσες την προκληση εγω εχω κλασικα πονους για τον τραχηλο μου ειμαι στα μαυρα σκοταδια καθως δεν τον κοιταει πριν την τριτη που εχω ραντεβου στις 10... σημερα θα βγω για περπατημα παλι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!! ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ στην Ειρηνη μας και μ'ενα πονο σου ευχομαι!!!

Πολυ καλα τα νεα σου θα σου ελεγα εαν δεν γεννηθει μεχρι το Σαββατο(ελπιζω να εχει βγει) να περιμενεις μεχρι την Δευτερα για να μη μπεις με προκληση, ποναει πιο πολυ γι'αυτο.

Γωγω μου εμεις τα παμε καλα μεχρι τωρα και κοιμομαστε την νυχτα, αλλα εχθες ειχε κατι πονακια και λιγο ξενυχτισαμε. Οσο για το γαλα μου το ειπε και εμενα ο παιδιατρος οτι υπαρχει για κολικους.

Swetty να σου ζησει ο μπεμπακος σου καλοτυχος να ειναι και παντα υγιεστατος!!!! Πολυ ταλαιπωρια ομως εφαγες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Se euxaistw afroditi mou k esi ipomoni ekei pou den ton perimeneis mporei na genniseis min agxwnese mporei na eisai outsider =))

Irinoula mou na ziseis, ante liges meres sou meinane me to kalo agapoula mou!!

Hliodwra mou pistevw auti tin stigmi 8a xerese tin korasa sou, aaa teleia :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια ευχαριστω για τις ευχες, η σκεψη μας στην Ηλιοδωρα με το καλο...χρονια πολλα σε οσες γιορταζουν.Ερωτηση,ποσες φορες περιπου την μερα θηλαζετε?κι αν συμπληρωνετε ποσο περιπου δινετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααα!!

Άντε όλες λίγο πολύ πλησιάζετε, εγώ θα μείνω στην ουρά...

Ειρήνη μου χρόνια σου πολλά και καλά, με το καλό να αγκαλιάσεις τη κορούλα σου, να έχεις μια εύκολη και ήρεμη γέννα!!

Swetty μου να σου ζήσει ο μπόμπιρας!! Πάντα γερός και αγωνιστής να είναι και να σου φέρει πολλές χαρές! Κι αναρωτιόμουν που χάθηκες... Ταλαιπωρήθηκες, φαντάζομαι θα τρόμαξες κιόλας, ευτυχώς τέλος καλό όλα καλά!!!

Καλημέρα Άντρια, Γεωργιάννα, Άφρο, Γωγώ και υπόλοιπες φουσκωμένες και ξεφούσκωτες κοιλίτσες!!

Εγώ πάλι στο τρέξιμο θα είμαι σήμερα, έχω ψώνια, συνεδρίες και το βράδυ τραπέζι! (έχω κάτι ιδέες μερικές φορές...)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Swetty εγω θηλαζω αποκλειστηκα. Τρωει την ημερα ανα 2-3 ωρες καμια φορα και 4ωρες. Την νυχτα απο 3-4 ωρες. Μια φορα που το βγαλα εφαγε γυρω στα 100μλ.

Σε σενα ξυπναει την πολλες φορες την νυχτα; Του δινεις και συμπληρωμα;

Σαμαρκαδε δεν θα μεινεις μονη σου, οπως παει σε βλεπω σε 2 εβδομαδες να γεννας και εσυ. Μα με τοσο τρεξιμο σιγα μη παρεις ολες τις μερες! Ποτε θα πας στο γιατρο;

Ελενα που εισαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!

ευχαριστω πολυ για τις ευχές σας ;)

Ηλιοδώρα τωρα μαλλον θα την εχεις γνωρισει την κορουλα σου κ θα την εχεις σφίξει στην αγκαλιά σου !!

Sweety μου να σου ζησει το μωράκι !!! Περασες περιπέτεια αλλά περασε τωρα ναι? Να τον χαιρεσαι !!!

Samacarde τελευταια κ καλυτερη θα εισαι εσυ με τον αρούλη σου !! Εδω θα ειμαστε εμεις να μοιραζομαστε τα πάντα!!

Ηρεμια εχει κ σημρεα.... το ελενακι που ειναι?

Αφρο μου καλυτερα να μην σου ψαχουλέψει τον τραχηλο..μην ανυπομονεις ξεριες ποσο ποναει ? :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kάλημέρα!Τί υπέροχα νέα διαβάζω βρε κορίτσια!!Πολύ χαίρομαι για όλες σας!!!

Ηλιοδωρίτσα μου φαντάζομαι θα έχεις ήδη στην αγκαλίτσα σου το κοριτσάκι σου!!!Να τη χαίρεστε κ να είναι πάντα γερή!!

Ειρηνάκι μου ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ!!! [smilie=occasion16.gif] Με το καλό να σου κάνει την έκπληξη σήμερα η κορούλα σου!!!Το ομορφότερο δώρο!! Πλέον θέμα ωρών είναι!Βγήκε σε καλό τόσο περπάτημα τελικά!Σήμερα πώς νιώθεις;Ξαναείδες αιματάκι;

Sweety μου,γλυκιά μου ταλαιπωρήθηκες αλλα δόξα το Θεό πήγαν όλα καλά!Να είναι πάντα γερός ο μικρούλης σου να τον καμαρώνετε!!

Αντριάκι μου μπήκες κ εσύ στην τελική ευθεία!Με το καλό αγάπη μου!!Να πάνε όλα υπέροχα κ σε σένα!!Σε 5 μερούλες θα κρατάς την Βικτωριούλα σου!

Joanaki μου σήμερα άν θυμάμαι καλά έχεις γιατρό!Να μας πείς πότε θα σε βάλει τελικά!

Steicy μου πού είσαι σήμερα;; κ εσύ στην αναμονή...άντε πάει τον έφαγες κ τον γάϊδαρο κ την ουρά!Θέλει δε θέλει η μικρούλα σου θα βγεί μέχρι το Σάββατο!! :D:D

Εμείς να δούμε "τί ψάρια πιάσαμε" την Τρίτη που θα πάμε στον γιατρό..ελπίζω να έχω γεννήσει κ εγώ μέχρι τότε για να μη μπώ Τετάρτη ή Πέμπτη που έχω τελευταία ημερομηνία..Άντε βρε μπεμπάκο μου βγές επιτέλους καμάρι μου!

Samarcande μου μετά τη χθεσινή ανανέωση επιστρέφεις πάλι στο τρέξιμο! Καλή δουλειά κ καλή διασκέδαση το βραδάκι άν δεν ξαναμπείς!

Γεωργιάννα μου,Γωγούλα,Σαμανθάκι,σε όλα τα ξεφούσκωτα(μαζί κ τα μπεμπάκια) αλλα κ φουσκωμένα κοιλάκια φιλάκια πολλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έλεγα να πάω για περπάτημα αλλα τώρα είδα οτι βρέχει γμτ.. τεσπά,θα κάτσω στ'αυγά μου τελικά κ αργότερα βλέπουμε :(

Το τήλ της Ηλιοδώρας το έχει καμία;;Η έστω έχει η Ηλιοδώρα το τηλ κάποιας κοπέλας να μας ειδοποιήσει;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαλλον δεν το νεχει καμμια αλλα λογικά θα εχουν παει ολα καλά κ θα πλεει σε πελάγη ευτυχίας !!! Αχ γινομαστε μια μια μανουλες σιγά σιγα ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηλιοδωρα μου να σου ζησει η μπεμπουλα σου!!!να ναι γερη καλοτυχη κ να σας δινει μονο χαρες!!!!καλη λοχεια κ καλως ηρθες στο κλαμπ των ξενυχτιδων :lol::lol::lol:

ειρηνη μου χρονια σου πολλα!!!ευχομε να εισαι παντα ευτυχησμενη κ να φτιαξεις μια πολυ ομορφη οικογενεια με τον καλο σου!καλως να ερθει η μπεμπουλιτσα σας κ να σας ξετρελανει!!!

swetty!!!!ηρθε το ζουζουνακι σου?δεν αντεχε αλλο ηθελε μανουλα ε??να σας ζησει κουκλιτσα μου γερο κ καλοτυχο,ταλαιπωρηθηκες αλλα το αποτελεσμα ειναι τελειο!!!να το χαιρεστε!!!!καλη λοχεια!!!

συμπεθερουλα μου τι κανεις???αντε ακομη λιγες μερουλες κ θα καμαρωσουμε τον γαμπρουλη μου!!!

γιωργο μου δεν χορτενω να κοιταζω τον μπεμπη σας κουκλακι ειναι!!!!!!!! :x:x:x πως νοιωθετε???

γεωργιαννα μου πως εισαι??εγω με ενα κ κοιμαμε ορθια!πραγματικα ομως σε θαυμαζω δυο παιδια σπιτι κ εχεις κ κουραγιο για την αγαπημενη σου μαγειρικη!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause: γωγω κ εγω αυτο το γαλα παιρνω 14ευρω,η παιδιατρος μου συστησε κ το φριζολακ που ειναι βιολογικο γιατι το νινι μου δεν κανει καθε μερα κακα,ποσα ml τρωει η μπεμπα σου??

τα υπολοιπα κοιλακια τι κανετε???αφρο κ samarcante ποτε θα ξεκουραστητε βρε???τι αντοχες ειναι αυτες???

αντρια η τριτη κοντευει εισαι ετοιμη???τι ωραια αντε να ερθουν ολα τα μπεμπονια!!!!

κοριτσια μου εσεις που γεννησατε τον τηριτε τον σαραντησμο???εγω την δικια μου την εκανα δυο φορες βολτιτσα ως τωρα,ο παιδιατρος το επιτρεπει μονο την πολυκοσμια απαγορευει,ριχνει κατι υπνους στο καροτσι της ολα τα λεφτα :lol::lol::lol: σημερα της αγορασαμε κ ριλαξ οταν ξυπναει δεν θελει να καθετε ξαπλα θελει να κοιταζει γυρω γυρω κ να κινητε :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...