Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζoνυχτίου Νο 39- Επιστροφές καταστροφές...


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

και μονο οτι θα παρει 3000 αυτο τα λεει ολλα ...τα θελει για πασχα :evil::evil:

καλε δεν μου το ειπες για τις ενεσεις!!!!

στο κεικ δεν επρεπε να βαλω πολλεσ σταφιδεσ και ξυνομιλο ....κατα τα αλλα καλα ...αλλα τι να κανω να μην βγει πολυ αφρατο σαν κεικ....ερη ακουσ? τι να κανω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μη βάλεις αβγά και μπεικιν φιλεναδα. Αν έβαλες φαρινα θα φουσκωσουν..

Σισσακι τέλεια τα φαγητά! Εγω σήμερα θα κάνω αρακα γιαχνι με πρασα, πατάτες και ανηθο..

Τώρα τον έβαλα για ύπνο μεσημεριανό..

Αργυρώ τι τέλειος Winnie είναι αυτός; :x:-*;;);;)

Λέω να κάνω τσουρέκια. Θα κάνω την συνταγή σου Εκστασυ! απλά θα βάλω 2 ειδών αλευρια και καρδαμο..

Αλλα ηθελα να τα κάνω Πασχαλινά δηλαδή με αυγό κόκκινο έτσι ώστε να πάω και για δώρο στην οικογένεια που θα πάμε για Πάσχα στον Νιαγάρα. (Έλληνες είναι)

Για πείτε ρε σεις πως βάφουμε αυγά εναλλακτικά; Με κρεμμύδια παντζαρια και τετοια ξέρετε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!!!!

Σήμερα έφυγε η αδερφή μου! Το πάρτυ είχε μεγάλη επιτυχία. Περασαμε πολύ όμορφα.

Σήμερα πήγαμε για να κοιτάξω για φόρεμα για ένα γάμο που έχω τον άλλο μήνα και μόλις ξεκίνησα να δοκιμάζω, με πήραν από τον παιδικό γιατί η Δανάη είχε ένα μικρόβιο στο μάτι και έτρεχε συνέχεια. Κρίμα, τώρα δεν θα έχω παρέα στα ψώνια.

Το΄άλλο και σοβαρό θέμα είναι ότι η Ιλιάνα έκανε αναγούλα με αίμα και μαυρα κακά. Τι στο καλό; Τι είναι αυτό; Γιατί;;;; Αυτό το κάνει μόνο οταν θηλάζει από το ευαίσθητο στήθος μου. Όμως εγώ δεν έχω καμία επιφανειακή πληγη.

Γωγώ ακόμα; Αντε ντε! Κάνε κάτι!!!! :)

Πως και δεν ανοίξατε καινούριο τρενάκι;

Καληνύχτα και αν εχετε καμια ιδέα για την περίπτωση της Ιλιάνας πείτε μου να ηρεμήσω. Αυριο θα έχω και τα δύο παιδιά στο σπίτι.... τρελοκομείο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ti kanete?

αχ αυριο αθ βγει η νυφη :D:D οποτε θα ανοιξουμε κ νεο τρενο :D:D

αθηνα ελα ρε..καμια μαια γιατρο δε ρωτησες??φωτο απο το παρτι σας θελωω

αφρο :o:o:o:o

επαθα σοκ απ τη περιγραφη σου..παναγια μουυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!

λενακι τσουρεκια?????μμμμμμμμμμμ

ερη εγω με αυτο τον τροπο θα τα βαψω http://syntagesapospiti.blogspot.com/20 ... st_17.html

με παντζαρια 2 φορεςεπιχειρησα ακυρες..κατι κανω λαθος

με κρεμμυδια ειναι εδω http://syntagesapospiti.blogspot.com/20 ... st_01.html

αναστασια..πεμπτη ειπα τη απο πανω να ερθει για καφε εδω..τελευταια φορα που επαιξαν μαζι με το θοδωρη ο γιος της(ενα μηνα πανω μας ειναι)εγινε χαμος,...απο θοδωρη μερια φυσικα

αν ειναι να τη πω αυριο να ερθει κ πεμπτη βρισκομαστε εμεις..εκτος κ αν το κανουμε τη αλλη πεμπτη..το αφηνω πανω σου

εγω σκεφτομαι να κανω γενικο τσεκ απ

στα πλατανος διαγνωστικο κεντρο ειδα εχει πακετα..εχει κ για αντρες κ γυναικες..θα κανω μαζι εμ τον αντρα μου

θα το καθιερωσω καθε χρονο..

με τοσα που ακουωωω

βικυ σουπερ η τουρτα σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tρώω μανιταρόσουπα και παράλληλα σας γράφω!!!

Είμαι ένα πώμα πέφτω για ύπνο και ξυπνάω κουρασμένη... :(:(:(

Κοινώς σέρνομαι αλλά και τί να κάνω......

Τέσπα...

Γωγώ να κάνεις ότι σε κάνει να νιώθεις άνετα!!!

Με το καλό πάντως και με κανέναν πόνο!!!

Δε θα προσπαθήσω να δου αλλάξω γνώμη! :lol::lol::lol::lol:

Λενάκι εύχομαι τα τσουρεκάκια σου να γίνουν φουσκωτά φουσκωτά!!!

Έχω θέμα σας είπα;;;;

Η μικρή κάνει 6 γεύματα τη μέρα. Βαριά βαριά να κάνει 7. Έχει 3 μέρες που τα μετράω γιατί μου φαινόταν λίγα και τελικά επιβεβαιώθηκα... Αυτό το απιδία θα γίνει τσιλιβιθρόνι.

Η Ειρήνη πάλι σήμερα ήπιε 8 φορές γάλα και μου ζήτησε άλλες 5...

:shock::shock::shock::shock:

Αθηνά έχεις αποκλείσει το να πίνει αίμα;;;; Πρέπει οπωσδήποτε να μιλήσεις με παιδίατρο. Μην το αφήνεις!

Έρη πήγατε στους καταρράκτες;;;;;;;; Είναι απίστευτα όμορφο το τοπίο και τρομερά επιβλητικό! Μου άρεσε τόσο πολύ!!!! Επίσης , σε θέλω κάτι........ Θα σου στείλω πμ...

Αφρο τί χουνέρι σου έκανε ο Μανώλης!!! Και μένα θα μου κοβόταν τα πόδια...

Βίκυ να τους ζήσει το μωράκι!!!! Ελπίζω να 'ξυπνήσει' σύντομα η κοπέλα και να καταλάβει τί συνέβη...

Εγώ τσαντίζομαι πάρα πολύ με κάτι τέτοια αλλά όταν μιλάω με θεωρούν γραφική .

Θου σ'έπαιρνα τηλ αλλά γυρνούσε σουρτούκω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!

Μπαίνω βιαστικά να ευχηθώ στη Γωγώ...με το καλόοοοοοο!!! :D

Όλα γρήγορα κι εύκολανα γίνουν!

Μια που θα σου βάλει τον ορό, μια που θα κάνεις ένα ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :P

και μια που θα βγει η μπεμπούλα :x

Σου στέλνω πολλά φιλιά - θα περιμένω να διαβάσω νέα αύριο!

Αναστασίαααααααα έχω προσπαθήσει να σου στείλω πμ δυο φορές αλλά δε θέλει το σύστημα :evil: Αύριο....

Φιλιά σε όλες - πάω για ύπνο γιατί η Μαρκέλλα ξυπνάει από τις 6.00 τις τελευταίες μέρες :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κ παλι κοριτσια

ειμαι στεναχωρημενη... ο αναστασης περναει ελαφρια ανεμοβλογια.. τα σπυρακια στο προσωπο του που ηταν οντως της ανεμοβλογιας υποχωρησαν μεν αλλα εχει γεμισει στο λαιμο του κ στο στηθος του... αχ το πουλακι μου... κωλοεμβολιο... η παιδιατρος μου ειπε οτι δεν ειναι συχνο φαινομενο αυτο.. ολα σε εμας.. τι ναπω πια..

παρολα αυτα ο γυναικολογος με διαβεβαιωσε οτι εαν την εχω περασει δεν τιθεται θεμα για το εμβρυο γιατι εχω ανοσια.. δεν παυω ομως να αγχωνομαι.. ελπιζω να μην ταλαιπωρηθει το παιδακι μου κ να πανε ολα καλα με το μπεμπε..

αθηνα μην το αφησεις κοριτσι μου.. μιλα με τον παιδιατρο, η καταπιε αιμα η χτυπησε καπου κ εχει καποιο εςσωτερικο χτυπημα, μην το αφησεις

αχ νατασα λαβι σε ειδα στον υπνο μου!! μα σε ειχα πεθυμησει καλε!! :lol::lol:

καλε ποσο πινει η ειρηνη :shock::shock::shock: πω πω χαρα στο κουραγιο σου!

επισης εγω πεμπτη δε μπορω... καλε εχω γυναικολογο!! θα παω να δω αν φαινεται καμια φακη στην κοιλιτσα μου!!!

αχ σημερα ο αναστασης εδινε φιλακια στην κοιλια μου!! πολυ χαρηκα!!!

συμπεθερα μου μην αγχωνεσαι αγαπη μου!! ολα θα πανε σουπερ!!!!!

με το καλο να γεννησεις τη ζιζελ!!!!!! σε φιλω!!

σας καληνυχτω κοριτσια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααα....

Γωγωωωωωωωω μπορει κ να εχεις γεννησει τωρα!! [smilie=blob3.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob3.gif][smilie=love7.gif][smilie=love4.gif]

Αντε μπες να μας πεις! κ μην αγχωνεσαι για τιποτα!! ολα τελεια θα ειναι!!

Αθηνα θελω να σε παρω τηλεφωνο..ΝΑ ρωτησεις παιδιατρο ..Ο Μενεδημος τι λεει????Κ εγω πιστευω πως πιθανον να πινει αιμα αλλα επειδη ποτε δεν ξερεις μην το αφησεις, πρεπει να γινει περισσοτερος ελεγχος, μηπως ειναι κατι αλλο...Γινεται να ειναι αλλεργια??κ να εχει προκαλεσει καποια ουλη στο εντερο εσωτερικα??? λεω τωρα....

Λενα ανεμευλογια απο το εμβολιο?? εμεις το ειχαμε κανει οταν ηταν 16 μηνων το σεμπινι..τιποτα δεν ειχε, ουτε καν ενα εξανθηματακι..κ το ΜΜR του το ειχα κανει 14 μηνων...Μην στεναχωριεσαι ομως, σε καθε περιπτωση την περναει πολυ ελαφρια κ δεν θα εχει καποιο αλλο προβλημα.

Ουπς, Μαγδα! που χαθηκες καλε??

Αργυρουλα παντα τοσο πρωινη??? :shock: Να σε ρωτησω, ποσο καιρο κλεινουν τα σχολεια το Πασχα στη Γερμανια???

Εμενα ο μικρος κοιμαται ακομα κ πινω καφε...θα παμε για ψωνια αν κ ο καιρος μου τη δινει στα νευρα..

Ο δανος δεν εχει ερθει ακομα, την παρασκευη ερχεται...Μονη μου πακεταρισα με την αδερφη μου...εμ τι ειμαι προκομμενο κοριτσι... :mrgreen: Ακομα εχει δουλιτσες να γινουν αλλα εγινα τα πολλα..ανακαλυψα οτι δεν ειχα πολλα πραγματα, ουτε πολλα ρουχα, ουτε πολλα παιχνιδια...νομιζα οτι ειχα περισσοτερα :roll:

Αντε να πανε ολα καλα να φτασουμε κατω να τελιωνει η αγωνια....διοτι εχω αγωνια, μια το εμβολιο που εχουμε ακομα, μια το τι θα αντιμετωπισουμε κατω...δεν ειναι κ λιγο...Ααα φτανω παρασκευη βραδυ κ Δευτερα εχω ηδη ραντεβου για δουλεια με μια οργανωση που εχει ενα κεντρο για μητερες κ εγκαταλελειμενα παιδια...κοινως μαζευει τα νεογεννητα που πετανε στο δρομο (ω ναι, μερικα μαλιστα μισοπνιγμενα απο οτι μου ειπαν) κ προσπαθει η να τα επανενωσει με τις μητερες τους η να βρει ντοπιες οικογενειες....(οχι ξενους, μονο ντοπιοι, αυτο μου αρεσει...)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kaλημερα σας!!!

Γωγω με το καλοοοοοοοο!!Τι ωραια!!!Ισως τωρα την εχεις αγκαλια!!!!!!!!!!!!

Θουλακι μου το κανουμε την αλλη βδομαδα! ;)

Σας φιλω κ τρεχω..Πρεπει να παω στον δικηγορο του Α,....Για το διαζυγιο μας.....

Πλακιτσα! :P:P Προς το παρον παω για αλλη δουλεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα ομορφες!!!!

Τι κανετε;;;

Γωγω μου καλη επιτυχια σημερα..με το καλο..να μας πεις νεα!!!

Αφρο ο Φοφο είναι διδυμος..και η κουνιαδα μου και η πεθερα και ο πεθερος….μονο ο αντρας μου εκανε γκεσταριλικι στην οικογεννεια…και τωρα ηρθα και εγω..και θα ερθει και το νινι…χιχιχιχιχι

Φρανιτακη θα πατε για καφε με την τρελοκαρολινα και την Αφρο και τη Σισσυ…αχ ζηλευω..θελλω πολύ να σας δω ολες σας!!!

Αχ εγω αυτή τη δουλει αμε τα μωρα δεν θα μπορουσα να τη κανω..ειμαι υπερβολικα ευαισθητη..θα παθαινα καταθληψη μεσα σε μια ευδομαδα..αλλα μπραβο σου που θα πας να δουλεψεις σε αυτόν τον τομεα!!

Λενακη αμα τελειωσεις με τη Γεννικη και τα τσουρεκια..δεν ερχεσε καμια βολτ ακαι από μενα;;;;

Παιδια αυτό με το οριακο αμνιακο για εξηγηστε μου τι σημαινει;;;..εγω ηξερα ότι εσπευσμενα γινετε μονο αμα υπαρχει υπερωρίμανση του πλακουντα….

Αφρο τεεικα εγιναν τελειες οι μπαρες;;;;

Ερη εμεις βαφοθμε αυγα με φλουδες κρεμμυδιων..με πανταρι γινονται πολύ ροζε…

Αμα θες θα σου πω πως

Αθηνα για μαυρα κακακια…δεν εχω ιδεα..αλλα παρε τον παιδιατρο γιατι μου φαινετε σοβαρο πολύ

Λεναααα..να σκεφτεσαι θετικα ρε τρελη….πολυ γκαντεμια παντως

ΑΑΑΑ..εκτακτη ειδηση..η Γωγω γενναιε μονη της….τελειααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

Έχουμε γεννητούρια????????????? Τέλεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Γωγώ με το καλό κοριτσάκι μου και μ'έναν πόνο :x:x:x:x:x

Χρύσα μίλησες μαζί της?

Αθηνά να μιλήσεις οπμωσδήποτε με παιδίατρο, το είχες αναφέρει και την προηγούμενη εβδομάδα

Η Έλενα έκανε 2 φορές εμετό με αίμα αλλά είχα πληγή στο στήθος, ήταν τον 1ο μήνα που οι θηλές μου ήταν κομμάτια.

Λένα περαστικά στον Αναστάση ελπίζω να μην υπάρχει πρόβλημα για το μπεμπέ. Με το καλό να το δείτε την Πέμπτη :D

Φραν κι εγώ δεν θα μπρορούσα να κάνω τέτοια δουλειά νομίζω θα πάθενα μελαγχολία :cry::cry:

Βίκυ η τούρτα υπερπαραγωγή, να της ζήσει το μωράκι

Νατάσα γιατί σου φαίνονται λίγες οι 7 φορές που τρώει η μικρή? Δεν είναι λεχούδι έχει μεγαλώσει.......

Έρη εγώ προσπάθησα πέρσυ να βάψω αβγά με παντζάρια και ήταν αποτυχία, οπότε δεν το ξαναεπιχειρώ :roll::roll:

Μάγδα που είσαι βρε ψυχή, χάθηκες η Μαρκέλλα καλά?

Αφρο φαντάζομαι τρομάρα που πήρες :o:o:o:o

Τα φιλιά μου κούκλες θα επανέλθω αργότερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λενακι μου αν με παρει ως το τελος διδυμακι θα ειναι .....διδυμακι παλυ ειναι ενα ζωδιο που παω πολυ ....

:-bd:-bd:-bd:-bd:YMHUG: τα καλύτερα παιδιά είμαστε!!!! :roll::roll::roll::x

σήμερα συναντώ μία σχολή οδηγών, ήμουν από πίσω, ανάβει φλας αριστερό ο /η μαθητής/τρια και στρίβει δεξιά!!!!! :lol::lol::lol::lol::evil::evil::evil::evil::evil: .....μα αυτός ο δάσκαλος δεν είδε ότι ήταν λάθος?!!!!....και στην αριστερή λωρίδα ένα άλλο αυτοκίνητο παραχώρησε την θέση του για την σχολή!!!! :lol::lol::lol::lol: .......βρήκα ευκαιρία και προσπέρασα, απαπαπα τα νεύρα μου!!!!....στην επιστροφή πάλι πίσω από σχολή οδηγών!!!! :?

Φρανίτα και εδώ τα σχολεία κλείνουν για 2 εβδ. για το Πάσχα, είναι ακριβώς όπως και στην Ελλάδα!....το δικό μας σχολείο ΄κλείνει την Μ. Πέμπτη και ανοίγει την Τρίτη του Πάσχα!!!! δλδ έχουν διαφορετικό ωράριο από τα άλλα!

εγώ σήμερα θα κάνω με τον Λ. κουλουράκια και αύριο θα βάψω αυγά, με βαφή Ανατολή! ;)

δεν ψάχνω για κλωστές που λέτε, μια φορά τον χρόνο το κάνω, ε ας είναι με τον ανθυγιηνό τρόπο!!!! :roll::roll::roll::roll:

Γωγώωωωωωω η κορούλα σου θα έχει την ίδια μέρα γενέθλια με τον πεθερό μου!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Λένα και εμβόλιο κατά της ανεμοβλ. και ανεμοβλ. έχει!!!! :o:o:o ....εμ καλύτερα να μην έκανε το εμβόλιο!!!! :? ....περαστικά τον καημενούλη :x

Νατάσα βρες χρόνο να ξεκουραστείς :x

α τα πεθερικά μας κάλεσαν στο Βερολίνο για Πάσχα....θα πάμε, τώρα πότε και για πόσο δεν ξέρω!!! :roll::roll::roll:

Αφρο εσύ τον έχασες τον Μανωλάκη στο μπαλκόνι και εμείς την Ρέα μας σε εμπορικό κατάστημα, σε καταλαβαίνω...η καρδιά μου κόντεψε να σπάσει!!!! :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...