Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζoνυχτίου Νο 39- Επιστροφές καταστροφές...


Recommended Posts

Καλως την Αναστασι...

τι κανει η Αννυ...εφαγε τελικα τιποτα..η τζιφος;;;;

ΠΟυ να προλαβει καλε η Νατασα με 2 να γραψει..

αμα κανεις μπλογκ παντως να μας το κοινοποιησεις!!!!!

Αργη η Ρεα ειναι φωτια!!!!

Σημερα εφαγα μονο 1 πητα με ψητα μανηταρια...ηπια εναν ντεκαφ και εφαγα για μεσιμεριανο 3 νετα σκετα κομματακια κρεας..φσσστττττ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΑΑΑΑΑ!!!Ξεχασα!!!!

Λεναρα κ Τζουλια εσεις δε δουλευετε!!!!Θελετε να πιουμε καφε ολες μαζι σε κανεναν παιδοτοπο?(δεν μπορω να σας καλεσω σε μενα γτ θα εχω καθαριστρια)...Ε?Θου τι λες?Δε θα εχει κοσμο πρωι!

Χρυσουλα μου ελιωσες στο φαι βρε! :lol:

Η Αννυ με δουλευει!!!Μονο τραχανα τρωει...Αντε κ λιγο κουλουρακι/κριτσινακι,κανενα ξυσμα καροτου κ ελαχιστο γαλα(κατσικισιο!),λιγα κορν φλεικς κ .....αχλαδι!!! :lol::lol::lol: Οχι ολα αυτα μαζι!Μη βαρυστομαχιασει!!!! :P:P:P

Κατα τ'αλλα ΠΟΠΕ-ΠΟΠΕ!!!!!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Αργυ τι ηθελες να μου πεις για την Αννυ? :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε χρυσα τωρα το ειδα ..31 ιουλιου εχει ΠΗΤ εεκινη την μερα γεννηθηκε ο ανηψιος μου !!!απο μαμα λιονταρινα και αυτος :lol::lol::lol::lol::lol:

και μολις τωρα απαθα ενα μινι εγκεφαλικο ....ξυπνησα του εβαλα να φαει στο γραφειο αφου δεν ηθελε να κατεβει και εβλεπε μικι και ηρθα στην κουζινα να πλυνω πιατα και σας ειδα και λιγο ...ολη την ωρα μιλουσαμε "μανωλη κανεις μαμ" "ναι μαμ" (παντα το κανω οπου να και να ειμαι και ξερει δεινει αναφορα )πηγα λιγο στο μπανιο και βγαινοντασ ρωταω "μανωλη κανεις μαμ?" τιποτα παω στο δωματιο και βλεπω την μπαλκονοπορτα ανοικτη....βγαινω και δεν τον βλεπω παταω κατι φωνες και εμφανιζετε κατω απο την απλωστρα που εχω απλωμενη μια κουβερτα ....ουτε 3 λεπτα δεν ειχε που γωριζα τι εκανε και που ηταν αν το εκανε πριν ????κοψοχολιαστηκα ....αλλα χαρικα λιγο που κοψοχολιαστικε και ο κωστας και πεταχτηκε απο το κρεβατι σαν ελατηριο :twisted::twisted::twisted: ειναι η μονη ασφαλεια που δεν εχει βαλει στο σπιτι ασ την βαλει επιτελους !!!!

ο μικρος τρομαξε που τρομαξα τοσο και μου ειπαι μονος του σηγνωμη :x τον εβαλα για υπνο .....αχ Θεε μου .........

καλησπερα αναστασια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

όταν γεννήθηκε ο Λ. και σαράντησε ήρθαμε Ελλάδα και πήγα σε ένα βιβλιοπωλείο και αγόρασα ένα βιβλίο περί διατροφής βρέφους και νηπίου....το έριξα μια ματιά και λόγω έλλειψης χρόνου δεν το διάβασα και χθες που κοιτούσα την βιβλιοθήκη μας το είδα και το διάβασα και έπεσε η ματιά μου στο "τι να κάνετε αν το παιδί σας είναι κακοφάγανο" και σκέφτηκα την Άννυ σου Αναστασία!!! και μεταξύ άλλων λέει

1. όταν μαγειρεύετe να έχετε μαζί και το παιδί να σας "βοηθά", να συμμετέχει και αυτό στο φαγητό του.....

2. επίσης στο πιάτο να βάζετε τα προιόντα χωριστά και να μην τα ανακατεύετe, ώστε να υpάρχει χρωματισμός και να γίνεται ενδιαφέρον το φαγητό για το παιδί....

3. επίσης να μην το γεμίζετε, καλύτερα λίγο και να βάλετε πάλι .... γιατί αν το γεμίσετε το παιδί δεν θα φάει τίποτα!!! :?

να και μερικές φωτό:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα. Τί μου κάνετε;;;; Διαβάζω διαβάζω και τελειωμό δεν έχει.... :lol::lol::lol:

Γωγώ με το καλό αύριο κορίτσι μου!!!!!! Σου εύχομαι την πιο τέλεια γέννα!!!! ;) άντε να ανοίξει και το επόμενο τρενάκι όχι τίποτε... :lol:

Θού δεν πήρα χαμπάρι οτι βρεθήκατε με την Νατάσα. Θα ερχόμουν κι' γω ρε. Η αλήθεια είναι οτι περίμενα μια θεία να έρθει να δει τις μικρές μαζί με την πεθερά μου αλλά τελικά μ' έστησε.... :evil::evil::evil:

Είναι τόσο σπαστικό όταν σου λενε οτι θα έρθουν και δεν έρχονται....τέσπα :evil:

Αφρο πολύ γέλασα.... :lol::lol::lol: κατα τ' άλλα κοιμήσου ήσυχη.... :lol::lol::lol:

τα φιλιά μου σε όλες !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας

Θου η κουμπαρα μου είναι 35. Προσπαθούν εδω και 2 χρονια. Έχει ένα θέμα με την προλακτινη της - έχει γάλα και αυτο αποσυντονιζει την περίοδο της και την περιορίζει σε 2 περιόδους τον χρόνο- το πρόβλημα υπάρχει λόγω μιας υποφυσης στον εγκέφαλο. Με θεραπεία που έχει ξεκινήσει εδω και 6 μήνες περίπου με χάπια σταθεροποιηθηκε η περίοδος και έτσι έμεινε έγκυος... Αλλα δυστυχώς..

Ναι το ξέρω Παναγιώτα μου αφου έμεινε και εγω πιστεύω ότι θα ξαναμεινει και θα έχει μια κανονική εγκυμοσύνη...

Παιδια χθες εδω χιονιζε!! Αλλα δεν το έστρωσε γιατί δεν έχει κρύο.. Πολυ χιόνι όμως..

Α! Ούτε εγω προσέχω τον εαυτό μου καθόλου. Πιστεύω ότι είναι γονιδιακο το θέμα σε συνάρτηση με ψυχολογικό θέμα.. Το λέω γιατί ενημέρωση σίγουρα υπάρχει...

Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο πλακα κανεις;;;;;

εγω επαθα εγκεφαλικο μαζι σου τωρα..θεε μου..ουτε να το σκεφτω δεν θελλω.....

φανταζομαι την τρομαρα σου!!!!!! ετοιμο το χεις το εμφραγμα!!!!

βρε τον Μανωλη...που κανει τις αταξιες σιγανοπαπαδιστικα!!!!!!

Αναστασι να να κανω ρε συ..δεν μπορω να φαω και πολλα πραγματα....χαλαλι του ομως..

Αφρο λες να γεννισω στην ΠΗΤ μου..χεχεχε...θα εχιε πολυυυυ γελιο!!!

Αλαλ εγω θελλω να γεννισω στις 07/08..στα γεννεθλεια μου

Αργη κατι παρομοιο λεει και ο Παπαβεντσης στο βιβλιο του..οχι τοσο αναλυτικα ειναι η Αληθεια!!!

λενακη τι κανεις;;;..ναι οντως ειναι παααρα πολυ σπαστικο γιατι σε δεσμευουν

Ερη μου κριμα..μακαρηνα ειναι πιο τυχερη την επομενη φορα..αχ και εγω θελλω χιονιιιιιι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο παπαβεντζης το λεει με παραδειγματα ....πχ πατε σε ενα ετσιατοριο και σας δενουν στην καρεκλα και σας λενε οτι δεν θα φυγετε απο εκει αν δεν φατε ολα τα παραγεμισμενα πιατα φαγητο που σας σερβιρουν ...θα ξανα πατε ? :lol::lol::lol::lol::lol: (εβαλα πολλα παραδειγματα μαζι τα εχει ενα ενα )

εγω μαγειρευω μαζι με τον μανωλη ....αλλα μονο οσα τρωει τρωει παλυ ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ναι!(πειτε-πειτε να μου θυμιζετε :oops: )Ερη κ εγω λυπηθηκα πολυ με την παλλινδρομη της κουμπαρας σου...

Αργυ σ'ευχαριστω πολυ που μπηκες στον κοπο να βγαλεις τις φωτο αλλα κ που θυμηθηκες την κορη μου! :D:D:D Το προσπαθω παντα αυτο που λες!Πχ κανω αρακα με πατατες κ καροτακια κ βαζω στις 4 γωνιες του πιατου μπιζελια,καροτα,πατατες,τυρι...Ισως κ λιγο ψωμακι σε μικρες μπουκιτσες διπλα στο πιατακι..Ε...Τρωει το τυρι,γλυφει κανενα μπιζελι ή ενα καροτο κ αυτο ηταν! :lol::lol:

Παντως πολλες φορες τη βλεπουν φιλες μου να τρωει πχ μισο κριτσινακι κ λενε "Ε να!Τρωει το παιδι!!!! :o "

Οκ...απο τοτε που δεν ανοιγε το στομα της εχει καλυτερεψει αλλα τρωει ελαχιστα...Αντε ας πω οτι δεν πειναει κ οτι εχει τοσοδουλι στομαχακι ...Και "αφου κατεβαζω ακομη γαλα κ της φτανει????" :lol::lol::lol: ή αφου "βολευεται με το γαλα κ δεν θελει να φαει????"....ολα οκ!!!!Αλλα μεχρι το πολυ τα 2 της!Μετα θα ΠΡΕΠΕΙ να το κοψω!!!Μετα το σβησιμο του κεριου της τελος!!!!! :evil::lol: ( με την ευκαιρια τα ειπα κ αυτα!!!! :lol: )

Αφρο τρομαξααααα!!!!Αχ εχω τοσους φοβους μην παθουν κατι τα μωρακια μας....

Ρε κοριτσια ο αντρας μου δεν προσεχει καθολου ...πχ χθες εκοβε τα νυχια του με ψαλιδακι κ η μικρη ηταν στους 20 ποντους κ κοιτουσε :shock::shock::shock: Δλδ ρε γμτ πρεπει εγω να κανω παρατηρηση σαν τη στριμμενη???Πολυ θελει να κανει μια αποτομη κινηση το παιδι??????? :cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο Μ απεχθανεται οτι ειναι κοκκινο ...προχθες μου εδωσε το κερασακι απο ενα γλυκο καρυδα και χθες ετρεχε πισω απο την κουρτινα και τσιριζε οταν του προτειναμε φραουλα :lol::lol::lol::lol::lol:

καναμε ενα βημα ομως στα φρουτα ...πριν λιγες μερες εγλειψε επιτελουσ ενα μηλο !!!! :lol::lol::lol:

μεχρι τωρα μονο το τρυπουσε και επαιζε :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ο Χριστοφορος ουτε φετος θα φαει φραουλες...

Εφαγε μερικες και κοκκινησε...γμτ!!!!

και τωρα ο Οδυσσεας τις τρωει στα κρυφα γιατι ζηταει

Παντως εχω καταλαβει το εξης..στον Χριστοφορο αρεσουν φαγητα που δεν θελλουν μασημα..παει τελειωσε...στη μαμα μου χλαπακιασε 2 πιατα φακιες τοσαββατο..χτες που του ειχα γεμμυστα εφαγε τα 3/4 της γεμμυσης και ειπα αλλιλουια το παιδι τρωει...

μετα ζητησ εμπανανα την οποια πασαλειψε στο - φρεσκοπλυμενο- πλακακι..

ναι καλα το καταλαβατε..παιρναμ επαλη φαησ που απαιχθανετε της μπανανες...δεν πειραζει..το αντεχω αυτο..παλια τσακιζε 2-3 μπανανε και 2 μηλα ημερισιως...τωρα εχει πεσει με τα μουτρα στο γιαουρτι..το καταπινει αμασητο και χωρις μπισκοτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!σας διαβασα!!χα χα!!μονη μου γελάω!

ερη πολυ κριμα για την παλινδρομη... :cry:

μακαρι η κοπελα να ξαναμεινει συντομα εγκυος! :)

Βικυ φυσικο ηταν να καταληξει σε καισαρικη..3 εβδομαδες ειναι πολυ μεγαλο διαστημα! :evil:

ευχομαι να πανε ολα καλα!πολυ υπερπαραγωγη η τουρτα σου καλε!τελεια!!!

Θου με εκανες να τρομαξω τοσο,που θα κλεισω ραντεβου απο βδομαδα στον γυναικολογο μου..εχω να κανω τεστ παπ απο τοτε που σαραντησα :oops::oops: ..πρωτη φορα το αμελησα τοσο...

θα κανω κ μια ψηλαφιση στηθους καλου κακου..

Αναστασακι δεν ξερω για την πεμπτη..θα παω το πρωι να κοινωνησω τον μικρο κ το απογευμα θα ερθει σπιτι η νονα μας-ναι!τελικα πηρε τηλεφωνο!!-!

κατα τί ωρα λεγατε να βρεθειτε;;

μωρε Λενα δεν καταλαβα!εσυ ή ο αναστασης μπορει να εχετε ανεμοβλογια;ή κανεις απο τους 2;;

εμεις το εμβολιο ανεμοβλογιας το καναμε μαζι με το mmr,δηλ.καναμε το τετραπλο Mmr..μετα απο 10 ημερες καναμε 40 πυρετο,με ειχε προειδοποιηει ο παιδιατρος κ το περιμενα,που κρατησε 3 ημερες..

μιας γνωστης μου ομως ο μικρος μετα απο εμβολιο ανεμοβλογιας εβγαλε τετοια εξανθηματα που περιγραφεις!

Γωγω με το καλοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!

μη φοβασαι τιποτα!ολα θα πανε τελεια!!μα θα μου λυσει καμια την απορια;;;;

εγω 40 εβδ.ημουν την πητ μου!κ τοτε αρχισε η διαστολη μονη της!εσεις πώς μετρατε κ λετε με βαση υπερηχο ή με βαση περιοδο;;κ λετε κ κατι για 44 εβδ. κ 42;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :shock::shock::shock::shock::shock:

με μπερδεψατε πολυ οφειλω να ομολογησω! :?:?:roll::roll::roll::roll:

χρυσα κ εμενα μου ειχε αρεσει παρα πολυ η γλυκοζη!σαν παγωμενη γλυκια λεμοναδα ηταν!!σλουρπ!!!αλλα γενικα μου αρεσουν τα πολυ γλυκα!χαλαρα επινα ακομη 1 ποτηρι!!

καλα αποτελεσματα!!

ακριβως επειδη φοβαμαι την "ανευθυνοτητα" καποιες στιγμες,των ανδρων,το πρωι οταν φευγω για τη δουλεια,φευγω πρωτη απο το σπιτι,κλειδωνω την πορτα του μπανιου κ την εξωπορτα απο εξω!!ο χ. δεν ξυπναει αν ο γιωργος δεν παει στο κρεβατι μεσα να κανει αλογακι πανω του! :lol::lol::lol: ,οποτε δε το ρισκαρω!

θελω να βαλω ηλεκτρικη κ ο γιωργος δεν ξυπναει...απο τις 2 κοιμαται..μα το παιδι μου εχει μεταλαχθει!φτου φτου!!

παω να βαλω ηλεκτρικη κ ας ξυπνησει!

φιλακια σε ολες κ συγγνωμη σε οποια ξεχασα!θα την θυμηθω το βραδακι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια...Πήγα σούπερ μάρκετ και μετά ειχα πάρει το Ιωαννάκι μου και κοιμηθήκαμε αγκαλίτσα... :x:x:x:x:x

Ιουλία μου εγώ σήμερα βάσει τελευταίας περιόδου είμαι 41 εβδομάδων και 4 ημερών..Όμως από τον πρώτο υπέρηχο που έκανα η ΤΕΡ είχε μεγάλη απόκλιση με το μέγεθος του εμβρύου..Έτσι, ο τότε γιατρός μου μου είχε πει ότι θα πηγαίνουμε βάσει υπερήχων...Σήμερα βάσει υπερήχων είμαι 39 +5....

Όλοι οι γιατροί πηγαίνουν βάσει ΤΕΡ συνήθως...Εγώ κανονικά βάσει περιόδου 40ν εβδομάδες συμπλήρωσα στις 7 Απριλίου... :shock::shock::shock::shock::shock: Κατάλαβες ή σε μπέρδεψα περισσότερο;;;;

'Έρη μου κρίμα ρε για την κουμπαρούλα σου... :(:(:( Ελπίζω σύντομα να ξαναμείνει έγκυος και να πάνε όλα καλά...

Βικάκι γέννησε τελικά η κοπέλα;;;;; :roll::roll::roll: Ρε μου φαίνεται πααααααααρα πολύ τραβηγμένο να την εβαλε τώρα να γεννήσει για να κάνει Πάσχα... :?:?:?:? Είχε τόσο καιρό η κοπέλα μπροστά της...Μήπως όντως υπήρχε κάποιο προβληματάκι;;;;;; :roll::roll::roll::roll:

Αφροοοοοοοοο Παρασκευή έχεις γενέθλια;;;;; :D:D:D:D Μπα, δε νομίζω να έχετε μαζί γενέθλια... :lol::lol::lol: Αύριο εγώ γεννάω... :D:D:D:D:D

Επίσης ρε τι λαχτάρα πήρες με το Μανωλάκη;;;;; :o:o:o Μου κόπηκαν τα πόδια... :shock::shock::shock::shock::shock:

Χρυσάκι καλα αποτελέσματα...Να πάνε όλα τέλεια... :D:D:D Καλά ρε τρελή σου αρέσει η γλυκόζη;;;;; :ymsick::ymsick::ymsick::ymsick:

Συμπεθερούλα δε νομίζω να έχεις πρόβλημα, αλλά πάρε ένα τηλέφωνο το γιατρό σου...Ο Στάσης καλύτερα;;;;;Εγώ πάντως αν και οι εξετάσεις έδειχναν αντισώματα στην ερυθρά, δεν έχω κάνει ακόμα καμία δόση του MMR στην Ιω... :?:?:?:?

Σισσιώ είσαι τρελή κουτσομπόλα...Μα τι επίπεδο...Τςτςτςτςτςτςτς... :lol::lol::lol::lol:

ΘουΘου ναι..Με πρόκληση θα γεννήσω... :(:(:( Εκτός αν γίνει τίποτα μέχρι το πρωί... :lol::lol:

Κοριτσάκια μου σας ευχαριστώ πάαααααρα πολύ για τις ευχούλες σας...Η αλήθεια είναι ότι φοβάμαι μήπως κάτι πάει στραβά και δεν προχωρήσει ο τοκετός και κάνω καισαρική... :?:? Στην Ιω είχα άγνοια..Τώρα ξέρω όμως...Ελπίζω να πάνε όλα καλά για μενα και το μικρό μπουμπουκάκι μου....Δεν μπορώ ακόμα να το συνειδητοποιήσω ότι αύριο θα την έχω στην αγκαλιά μου.... :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!! καλε ακομα δεν αλλαξατε τρενακι?? περιμενουμε να γεννησει η Γωγουλα??? καπου διαβασα κατι για αυριο...μπαινεις αυριο για προκληση?? αντε βρε, μην ανησυχεις! ολα κααλ θα πανε, το σημαντικο ειναι να ερθει το μωρο γερο, οπως κ να ερθει! μην στεναχωριεσαι!!

Καποιος εχει ανεμοβλογια?? παλι κατι εχασα...παντως στο Σεμπ την ανεμοβλογια εμεις την καναμε χωριστα, οχι μαζι με το ΜΜΡ..δεν εμφανισε τιποτα...ουτε καν ενα πυρετουλι...ελπιζω και την Πεμπτη που (μαλλον, ξερω γω παλι..) θα κανουμε το περιφημο εμβολιο του μηνιγκιτιδιοκοκκου για κατω, να πανε ολα καλα..Το εχω ενα αγχος κ κυριως δεν εμπιστευομαι κ αυτες εκει στη νομαρχια...

Αφροδιτη να ερθεις βρε στο Μολλ την τεταρτη?? θα σου στειλω μηνυμα στο κινητο...εγω θα ερθω, ειναι πολυ κοντα στο πατρικο μου...αν δεν ερθει καμια θα πιω καφε μονη μου :mrgreen::mrgreen:

Αλλα θα ερθει η ΚΑρολ!!! Σισσιιωωωωωωωωωωωωω????

Παναγιωτα καλες διακοπες!! θα μιλαμε βρε απο το ιντερνετ...αντε να ξεκουραστεις, στους γονεις σου δεν πατε??

Αναστασια ειναι ο καιρος που σε κανει ετσι...αν ειναι δυνατο, 18 απριλιου κ ειναι χειμωνας..απα πα πα..δεν μου αρεσει καθολου!! κ τα μικρα επηρρεαζει!!

Μητσακι χρονια πολλα αν κ καθυστερημενα!! δεν μπηκα το ΣΚ...πακεταριζα...Τωρα εχω ενα σπιτι γεματο κουτες...μαζεψα κ τα παιχνιδια του σεμπ κ δεν εχει να παιξει ο καημενος....

Θα παρω τηλ αυριο τις μεταφορικες να κλεισω ραντεβου για να ερθουν να τα παρουν....ουφ....αα αυριο παω να αγορασω ρουχα για μενα κ το μικρο...δεν εχουμε τιποτα καταληλο για κατω...κ την τεταρτη παω κομμωτηριο για βαφη...

Καλε πλησιαζει ο καιρος κ εγω ακομα δεν το εχω καταλαβει πως φευγω!!!νιωθω πως απλα αλλαζω σπιτι..

Χρυσα, Αργυρουλα....τι κανετε??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νιωθετε καμια φορα πως η μερα ειναι ιδια με τη χθεσινη?Πως ενεργειτε μηχανικα?Ουφ!Δε μ'αρεσει καθολου αυτη η αισθηση γτ πραγματικα με την Αννυ παρεα η καθε μερα ειναι μοναδικη...Αλλα...Σαν κατι να με κραταει περιορισμενη(?),προσγειωμενη(?)....

ναι εγώ!!!!

νομίζω ότι το νιώθουν οι γυναίκες που δεν εργάζονται....κάθε μέρα είναι η ίδια....πέρυσι το καλοκαίρι το σκεφτόμουν αρκετά και μελαγχόλησα!!! :(:( ....κάθε μέρα ακριβώς τα ίδια!!!

ώσπου αποφάσισα να αλλάξω λίγο την διαδικασία και την σειρά των πραγμάτων ....π.χ. το πρωινό ξύπνημα, το 3ο το έκανα 1ο, το 2ο τρίτο κ.λπ. και βελτιώθηκε κάπως η κατάσταση.....μετά αποφάσισα ότι δεν θα το ξανασκεφτώ πια, απλά θα προσπαθώ να κάνω κάπως διαφορετικά πράγματα ή π.χ. αυτό που έκανα τις Δευτέρες να το κάνω τις Πέμπτες κ.ο.κ

μην το πολυσκέφτεσαι.....προσπάθησε να κάνεις διαφορετικά πράγματα κάθε φορά και πιο καλά να είναι απρογραμμάτιστα! ;)

Αναστασία καλησπέρα, τι κάνει ο Σπυράκος?

Φρανίτα καλή βαφή και καλά ψώνια..και εγώ θέλω να ψωνιστώ :D:D ....ανακάλυψα ότι δεν έχω ρούχα καθόλου.....!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επίσης να πω ότι ο μπαμπάς πήγε με τον γιο για κούρεμα (του γιου) και πήραν και το μπουμπούκι μαζί και τώρα απολαμβάνω την μοναξιά μου!!!! ;;);;) \:D/ :-bd ....αχ λίγη ψυχολογική ξεκούραση!!!! :?:D

Γωγώ τρελή, με πρόκληση θα γεννήσεις τελικά? αυτό που δεν ήθελες? δεν θέλεις η διαδικασία να είναι φυσιολογική? γιατί θέλεις να πονέσεις πιο πολύ? αν το αφήσεις φυσιολογικά μπορεί να μην πονέσεις και καθόλου.....σκέψου το λίγο ρε..... :!::!::!:

σε κάθε περίπτωση καλή επιτυχία αύριο με έναν πολύ εύκολο τοκετό :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι καλε θα ερθω ...εκτος απροοπτου φυσικα.

τα πηρα στο κρανιο(που λενε ) και εβαλα να κανω "μπαρες δημητριακων αλλα διαφορετικες ...

επερνα εδω και 2 ευδομαδες στον μανωλη κατι μπαρες σαν κεικ που ειχανε πολλα μεσα και σιδηρο !!!

ειναι λιγο τσιμπιμενες και σημερα τα ειδα ολα που ηθελε και τριτη και εριξα μερικα υλικα στο μιξερ και να δω τι θα βγει ....εβαλα βρωμη(μπολικη) ,σταφιδες και μηλο και μαυρη ζαχαρη (τα υπολοιπα σα κεικ τα υλικα) και το εβαλα το μιγμα σε ταψι μεγαλο για να μην εχει παχος αλλα να κοβω το κομματι σαν μπαρα ....αντε να δουμε τι εκανα ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασάκι τι κάνεις ρε;;;Ο Σπυράκος;;;Χάθηκες... :?:?:?:?

Φρανιτάκι ο Δανός ήρθε και στα μάζεψε τα πράγματα;;;; :lol::lol::lol::lol: Αχ ρε φεύγεις... :(:(:(

Καλό ξεκίνημα στη νέα σας ζωή..Να πάνε όλα καλά...Κρίμα που δεν μπορώ να έρθω στον καφέ... :lol::lol::lol:

Αρτζιιιιιιιιιιιι έτσι μου είπε..Θα πάμε αύριο το πρωί να με ξαναδει και αν όλα είναι οκ, θα κάνω εισαγωγη...Ορό είπε θα μου βάλει για πόνους....Οπότε ναι πρόκληση... :?:?:? Ναι ρε, ήθελα φυσιολογικότατα, αλλά τι να κάνω...Αν πάθει τίποτα το νινί;;; :?:?:? Αν δεν προλάβει να με ξεγεννήσει αυτός;;;; :?:?:? Δεν ξέρω... :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!!!!!!!! Καλη Μεγαλη εβδομαδα να εχουμε!! :)

Απο χθες κανω γενικη και ακομα δεν τελειωσα.. :roll: σκουπισμα σφουγγαρισμα εμεινε αλλα μαλλον θα τα κανω αυριο γιατι σε λιγο θα φερει η πεθερα την Ε. Την Τεταρτη λεω να κανω πρωτη φορα τσουρεκια! Θα τρελανω τους Γερμανους με τις μυρωδιες!! :D

Γωγουλα δηλαη αυριο ειναι η μεγαλη μερα??? Γιατι δεν περιμενεις βρε να γεννησεις φυσιολογικα? Θυμαμαι δεν ηθελες με προκληση..Με το καλο και με ενα γερο μωρο πανω απο ολα!! Ολα θα πανε τελεια!!! :YMHUG::x

Θου μου τι τελεια ποδηλατακι και κρανος ειναι αυτα? Φανταζομαι χαρα ο Ντοντος ε? Ο μικρος ναι..ξυπναει γιατι δεν εχω γαλα :lol::lol: Κριμα για την γυναικα τζαμπα θα παει... :(

Ρε Αφρο τι λαχταρα πηρες!! Ουτε να το σκεφτομαι δεν θελω! Εγω πιστευω οι μπαρες θα βγουνε τελειες!! Σε ενα μηνα γεννας? Πω πω! Ταυρακι ε? Τα καλυτερα παιδια!! :)

Νατασα χαρουπια ετρωγα απειρα μικρη! Τρελενομαι! Πριν λιγες μερες διαβασα σε ενα μπλογκ οτι υπαρχει χαρουπομελο και χαρουπαλευρο και θελω να ψαξω να βρω. Ειναι σουπερ υγειηνο διαβασα. Θα το κανεις το μπλογκ τελικα?

Καρολ καλη εκπαιδευση με το γιογιο! Και εμεις στην αρχη για παιχνιδι το ειχαμε και μετα απο πολλους μηνες αποφασησε η Ε. να κατσει πανω και να κανει τσισα. Θελουν τον χρονο τους τα μικρα.

Παναγιωτα βρηκα γιατι ηταν ανησυχος ο μικρος! Θυμηθηκα που με ρωτησες προχθες.. Πριν κανα 2 εβδομαδες ειχε κλεισει η ακρη απο το εντερακι του και δεν εκανε κακακια για 4 μερες. Το ιδιο και τωρα...σημερα ηταν η τεταρτη μερα χωρις κακακια και πηρα μια μπαντονετα βουτηγμενη στο λαδακι και του την ανοιξα λιγο..καλα..δεν σου λεω μεχρι που φτασανε τα κακα του μετα! :oops: Απο εκεινη την ωρα ηρεμησε πολυ! Για να δουμε και το βραδυ τωρα...

Αργι φοβερη η Ρεα με την μασκα! Η Ε. αποκλειεται να καθοταν στον κινηματογραφο γιατι γενικα δεν βλεπει παιδικα ουτε και τηλεοραση.

Ερη κριμα ρε συ για την κουμπαρα σου... :(

Ξυπνησε ο μικρος..θα επανελθω το βραδακι. :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λενακι μου αν με παρει ως το τελος διδυμακι θα ειναι ....δεν ξερω τι προτιμω ,ταυρος ειμαι εγω και ξερω καλα τι "καλα" παιδια ειμαστε :lol::lol::lol: αλλα ειναι κατι πολυ γνωριμο και μαρεσει ...διδυμακι παλυ ειναι ενα ζωδιο που παω πολυ ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηρθα!

πηγα στη βαφτηστηρα!

η κουμπαρα φετος σκεφτηκε τη μικρη μου, της πηρε λαγουδακι!

Τελικα γεννησε με καισαρικη αφου εφαγε ολη την ταλαιπωρια

το μονο που της ειχε πει ως προβληματακι ηταν το οριακο αμνιακο.

το συζητω μαζι σας....ενοειται οτι δεν θα πω τποτα εκει....

ζει στο συνεφακι της....

ειναι ο θεος της...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να της ζήσει!!

Αλλα ο γιατρός τι να πω!!! Αναγκαστικά τόσο νωρίς..!

Γωγώ ότι θα σε κάνει να αισθανθεις πιο καλα κανε. Η εγκυμοσύνη σου είναι ώριμη. :x με το καλο κοριτσάκι μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο γιατρος τοσο....

φαινοταν οτι θα τη παει ετσι....

αλλωστε καποια στιγμη την ειχε ρωτησει αν θελει ΚΤ

αλλα 3 εβδ ειναι πολυ νωρις!

πριν της πει για εισαγωγη της ειχε κανει τις 2 ενεσεις γαι ωριμανση των πνευμ.τουτ μωρο....αλλα της ειχε πει οτι ολς οι γυναικε ςτις κανουν....και εγω ρωτω αυτη δεν αναρωτηθηκε?

τελο καλα ολα καλα...

Γωγω θα σε πιασουν οι πονοι....!

σεχ κανεις?

κανε οσο πρλαβαινεις.... μετα θα εχεις τα λοχεια ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...