Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζoνυχτίου Νο 39- Επιστροφές καταστροφές...


Recommended Posts

Καλημέρα κοριτσάρες

σήμερα είμαστε καλύτερα, οι μυξούλες μειωθήκαν αρκετά ελπίζω σε μερικές μερούλες να φύγουν τελείως.

Και χθες έκανε για 1η φορά κακά στην τουαλέτα :D:D:D Τυχαίο βέβαια το γεγονός γιατί δεν το ζήτησε από μόνη της απλά την είδα που ζοριζόταν και της είπα θέλεις να πάμε στην τουαλέτα να κάνεις κακάκια και έτρεξε μέσα στην καλή χαρά :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: μετά τα χαιρετίσαμε κιόλας "γειά σας κακάκια" :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Έρη τι έπαθε ο άντρας σου και θέλει να γυρίσει? Τι δεν του αρέσει?

Θου μηλόπιτα μιαμ μιαμ φάε ένα κομμάτι και για μένα

Ο Ντόντος είναι πολύ γλύκας στην φώτο σωστό αντράκι

Νατάσα το σημειώνω από τώρα για τις 9/5 θέλω να έρθω οπωσδήποτε. Πρέπει να ενημερώσουμε από πριν?

Αφρο εγώ όταν πήγα να γεννήσω στην κλινική μου κάνανε εκείνη την ώρα

Σίσσυ περαστικά καμιά ίωση θα είναι

Γωγώ κρατάς ακόμα??????????????

Βίκυ πάλι βράδυ δούλευες?

Χρύσα, Αργυρώ, Μαργαρίτα, Καρολινάκι τα φιλιά μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

και της είπα θέλεις να πάμε στην τουαλέτα να κάνεις κακάκια και έτρεξε μέσα στην καλή χαρά :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: μετά τα χαιρετίσαμε κιόλας "γειά σας κακάκια" :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Χρύσα, Αργυρώ, Μαργαρίτα, Καρολινάκι τα φιλιά μου

τρελαθηκα που τα χαιρετησε κιολας η κοριτσαρα σου... :lol::lol::lol:

καλημερα Νατασουλα μου...μπραβο που στε καλυτερα... :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σήμερα πίνω καφεδάκι ξανά ύστερα από 5 ολόκληρες μέρες!!!! :lol::lol::lol::roll::roll::roll:

Νατασούλα μπράβο σας για τα κακά και για τις μυξούλες που υποχωρούν.......

η δικιά μου γιατί δεν θέλει το γιο γιο ρε παιδιά? :? ίσως είναι που της αρέσει να τακτοποιεί τις πάνες της, δεν ξέρω [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif]

Καρόλ τι ώρα πας στην δουλειά? 8 και είσαι ακόμη σπίτι? :o

η δικιά μου ξύπνησε από τις 6.46!!!!!, άναψε το φως, άνοιξε την πόρτα, αλλά δεν τόλμησε να κατέβει την σκάλα!!!! :lol::lol::roll::roll: μόνο με φώναζε!!!!

τα έχω πάρει με το σχολείο του Λουκά πάλι, δεν ξέρω ή εγώ είμαι η περίεργη ή αυτοί είναι οι μ@@@@@ς, που πιστέυω το 2ο ισχύει!!!! :roll::roll:

το θέμα έχει ως εξής:

όταν ο Λ. ξεκίνησε τον παιδικό ήταν 2,5 ετών και είχαμε πει ότι θα κοιμάται το μεσημέρι για μία ώρα (όπως έχουν στο πρόγραμμα), δεν το αλλάξαμε καθόλου και πριν μία εβδομάδα το παιδί μου λέει "μαμά δεν θέλω να κοιμάμαι το μεσημέρι γιατί είμαι μεγάλος πια", λέω εντάξει και το λέω στην νηπ., στος τέλος της εβδομάδας μας βάζει σημ. λέγοντας ότι το μεσημέρι έκανε φασαρία, ήταν επιθετικός και νομίζουν ότι φταίει το ότι δεν κοιμάται τα μεσημέρια πια :shock::shock::shock::shock::shock::shock:

και μας είπαν να τον βάζουν για ύπνο πάλι.........της λέω όχι και ότι του μίλησα και δεν θα φωνάζει, θα κάθεται καλά κ.λπ, πάω να τον πάρω και μου λέει "ο Λ. κοιμήθηκε το μεσημέρι"!!!! :evil::evil::evil::evil:

να σημειώσω ότι ο άντρας μου τους είπε αν κάνει πάλι φασαρία να τον "απειλήσουν" λέγοντάς του ότι θα τον βάλουν για ύπνο!!!! :evil::evil::evil::evil:

έριξα ένα μάλωμα και με εκείνον, τι είναι αυτά δλδ τιμωρούμε το παιδί βάζοντάς τον για ύπνο? :o:o:o

έτσι το βλέπω εγώ σαν τιμωρία :?

μου την δίνουν αφάνταστα ή εγώ είμαι η προβληματική τελικά ή αυτοί.........

εν τω μεταξύ είναι το μοναδικό νήπιο που κοιμάται, τα υπόλοιπα είναι μικρότερα......μετά του είπαν (του άντρα μου) να κοιμάται νωρίτερα στο σπίτι :shock::shock::shock: ε πόσο πιο νωρίς? στις 17.00 θα πηγαίνει για ύπνο?!!! δεν έχει άλλες δραστηριότητες αυτό το παιδί παρά μόνο να κοιμάται?

ξέρω ότι τυα παιδιά που πάνε σχολείο πρέπει να συμπληρώνουν ένα 11ωρο ύπνου για να μπορούν να ανταπεξέλθουν....κοιμάται 20.30 και ξυπνά 7.50 ή 6.50 (αναλόγως την μέρα).....

την αλήθεια πείτε μου μήπως εγώ κάνω λάθος? :?::!:

συγνώμη για το σεντόνι.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατασουλα τι καλα ρε συ..μπραβο την Ελενα...τη βλεπω το καλοκαιρι να βγαζει την Πανα!!!!

εμεις ακομα μηξες..και λιγο βηχα...

Αργη τι να πω...δεν ξερω..ΟΚ η μεσιμεριανη σιεστα κανει καλο..αλλα μονο εαν τη θελει το παιδι...και για το θεμα τιμωρια θα σε βαλω για υπνο θα διαφωνισω...στο θεμα υπνος και φαγητο πιστευω πως δεν χωραει τιμωρια η επιβραβευση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια!!!!!! :) Τι κανεε κοριτσακια?

Σισσιω περαστικα ρε συ. Καλα καταλαβα πως δεν ηταν απο το φαι αλλα ιωση.Δεν πιστευω να

πηγες δουλεια?

Θου θελω και εγω μηλοπιτα!! Τρελενομαι για μηλοπιτα αλλα ως συνηθος οτι γλυκο και να κανω

το τρωω μονη μου οποτε τα περιορισα κατα πολυ.Προχθες μονο εκανα τα τυροπιτακια της Ερης!

Ερη μου ετσι ηταν και ο Π. στην αρχη οταν ηρθαμε Γερμανια. Εγω ημουν αυτη που τον κρατησα εδω. Βεβαια ακομα και τωρα ονειρευεται να παμε Ελλαδα αλλα εγω δεν το συζητω καθολου. Τι δε του αρεσει εκει? Και γιατι ντρεπεται να μπει στο σαμπ με το καροτσι? Τι πιο φυσιολογικο? Η σκεψη σου για το αυτοκινητο πιστευω θα τον βοηθησει να το σκεφτει πιο θετικα. Καθηστε και συζητηστε ηρεμα και θα βρειτε μια ακρη.

Αφρο το ηλεκτροκαρδιογραφημα εδω το κανουν οταν πας για γεννα.Το εκανα και εγω. Μισο λεπτο υποθεση ειναι.

Νατασουλα μπραβο στην Ελενα για τα κακακια!!! Αν την ``μυριζεσαι`` λιγο πιο μπροστα και την πηγαινεις σε λιγο καιρο θα στο ζηταει και μονη της. Και εμεις ετσι αρχισαμε.

Αργι καλα κανεις και καθεσαι ακομα μαζι του στο μπανιο.Τον βρησκω λιγο υπερβολικο τον αντρουλη σου! :)

Νατασα τετοιες μερες και χειροτερες εχουμε και εμεις συχνα! Εγινε πολυ ατιθαση η Ε. σε ολα. Ουτε αγορι να ηταν....

Γωγουλα ακομα???? :D

Καρολινακι και εγω ηλπιζα το δευτερο να μου μοιαζει αλλα μπαααα. Ιδιως ο μπαμπας του βγηκε! :) Ειναι μια γλυκα η κορουλα σου! :)

Βικυ σε θαυμαζω!!!! :D Πολλα θα ακουσεις ακομα!!!

Γεια σου Μαργαριτα με τα ωραια σου!! :D .

Παω γιατι η Ε ξυπνησε το Γ. για ακομα μια φορα δαγκωνοντας στον στην μυτη! :shock: Τι θα κανω δεν ξερω με αυτο...εχω απελπιστει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααααααα κοριτσάκια μου..Και όχι!!!!! [-x[-x[-x[-x Δε γέννησα ακόμα.... :twisted::twisted::twisted::twisted: Πριν κανα τέταρτο ξυπνήσαμε με την Ιωάννα.... :D:D:D:D

Νατασάκι μου κρατα γερά ρε....Μα πόση υπομονή να κάνεις όταν είναι μες στην γκρίνια;;;;; :twisted::twisted::twisted: Εγώ χθες της φώναξα το μεσημέρι που την πήγαινα για ύπνο...Ανεβαίνει μόνη της τις σκάλες και εγώ κάθομαι από πίσω της μην πέσει... :?:?:? Ε, έβαζε τον κώλο κάτω στο σκαλί και μιλούσε...5 λεπτά σε κάθε σκαλί..Στο τρίτο σκαλί άρχισα να ουρλιάζω και την πήρα αγκαλιά και την ανέβασα... :oops::oops::oops::oops::oops:

Όσο για το κρεβάτι, ανεβοκατεβαίνει στο παιχνίδι, αλλά όσες φορές την έχω βάλει για ύπνο ποτέ... :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Γενικά, σε αυτά η Ιω είναι κουραδίτσα...Ασε που της κλείνουμε την πόρτα, επειδή δεν εχουμε βάλει ακόμα πορτάκια πάνω και σκέφτεται "Τι να σηκωθώ να κάνω;;;" :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Της αρέσει τρελά πάντως γιατί έχει τα πανιά, τη νεραϊδα από πάνω...Α, και μόνιμα το προστατευτικό..Δεν της το βγάζω....

Θα σας βάλω φώτο από το δωμάτιο μας να το δείτε.... :D:D:D

Θουλάκιιιιι όλα αυτά θα τα κάνεις με το νινί;;;;;; :o:o:o:o:o:o Α, ρε θηρίο..Θυμάμαι κι εγώ όταν είχα κάνει την Ιω και πριν επιστρέψω στη δουλειά που ήμουν ολομόναχη, τα εβλεπα όλα όταν έβγαινα έξω για δουλειές... :?:?:?:? Κανένα άλλο νέο;;;;;; :D:D:D

Γιωτάκι σκέφτεστε να πάρετε κρεβατάκι στην Μ-Ι;;;; :D:D:Dhttp://www.vasiliadis.gr

Αφροοοοο για περπάτημα μόνη μου δεν μπορώ να βγω...Κουράζομαι τρελά και μου βγαίνει η γλώσσα... :?:?:? Όμως στα μαγαζιά μπορώ να περπατάω με τις ώρες... :D:D:D:D Δυο εβδομάδες τώρα περπατάω συνέχεια...Εχω τη μαμά εδώ και ψωνίζει συνέχεια... :lol::lol::lol: Χθες πήρε 3 φορεματάκια στην Ιω, βρακάκια, μπλουζάκια και σε μενα 2 φόρμες... :D:D:D Μα δε με αφήνει να πληρώσω... :?:?:? Τι να κάνω;;;; :lol::lol::lol:

Νατασούλα μπράβο στην Έλενα...Κάπως έτσι ξεκινλησαμε κι εμείς με την Ιω...Δεν έλεγε, αλλά όταν ήταν να κάνει κακά, την καταλάβαινα και την έπαιρνα και τρέχαμε στην τουαλέτα...Μετά από λίγο καιρό άρχισε να τα λέει μόνη της...Καλή αρχή λοπόν!!! ;););)

Καρολινάκι μουυυυ ξύπνησε η παπένια ε;;;Αχ μωρέ...Ήθελε μανούλα μάλλον... :D:D:D

Αρτζι έχεις δίκιο...Είναι απαράδεκτοι... :twisted::twisted::twisted: Μα καλά και ο άντρας σου τους δίνει θάρρος ρε με αυτά που τους λέει.. :twisted::twisted::twisted: Υπομονή...Φέτος τελειώνει το νήπιο ο Λουκάκος, οπότε θα απαλλαγείς... :evil::evil::evil:

Λενάκι δαγκώνει τη μύτη του μικρού;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Τι τέλεια που είναι... :x:x:x:x

Χρυσάκιιιιιι τι νέα αγάπη;;;Άρρωστος και ο Φοφος;;; :?:?:? \

Σισσάκιιιι γαστρεντερίτιδα;;;;; :(:(:( Περαστικά μωρή :@):@):@):@):@):lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ η Βίκυ ζήτησε ρε συ την σελίδα και όχι η Γιώτα :lol::lol::lol::lol::lol: πώς σου΄ρθε αυτό τώρα? :lol::lol::lol::lol:

και πού είναι το τέλειο? που δαγκώνει την μυτούλα του? αν και έχει πλάκα :lol::lol::lol:

μια φορά, όταν το μπουμπούκι ήταν μηνών, την είχε ο άντρας μου στα χέρια του δλδ την ανέβαζε πάνω κάτω και στο κατέβασμα εκείνη του δάγκωσε την μύτη =))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=)) ακόμη γελάω που σκέφτομαι την σκηνή!!!! :lol::lol::lol: ....την ανεβάζει πάνω πάλι και στο κατέβασμα πάλι το ίδιο :lol::lol::lol::lol: πέθανα στα γέλια, η κοπελάρα μου :lol::lol::x:x:x

Χρύσα σαφώς και είναι καλή η σιέστα αλλά αν βλέπει τα υπόλοιπα παιδάκια της ηλικίας του να μένουν πίσω και να παίζουν θέλει και αυτός να κάνει το ίδιο..............γενικώς οι δικές μου ιδέες και αντιλήψεις δεν ταιριάζουν με το δικό τους σύστημα :?

και ο άντρας μου αφού έχει την ίδια κουλτούρα με αυτούς, δεν τους την "μπαίνει"!!!! :?

ουφ πια...!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααααα!!!! :x:x:x

Πριν σας διαβασω εκανα μπανιο. Και ακουγα απο τον παιδικο σταθμο που ειναι κατω απο το σπιτι μου να κανουν προβες για θεατρικο εργο.

Ξερετε σε ποιο εργο;;;Στην Αντιγονη. Ρε παιδια 4 χρονων παιδακια να λενε αν θα θαψουν το νεκρο δεν ειναι καπως;; :?:?:?

Ασε που εχει μεσα και βασιλια. :evil::evil::evil:

Τεςπα .Παω να σας διαβασω και επανερχομαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα ρε Γωγω ακομα;;;;..θα ερθει πασχα ρε και δεν θα εχεις γεννησει!!!!!

:lol::lol::lol:

Καλα ειναι ο Φοφος μου...τιποτα δεν ειναι λιγε ςμηξουλες και λιγος βηχας..θα του περασει..

Λενακη σοβαρα δαγκωνει τη μιτη..απαπαπ...τρομαζω!!!!

Αργη μου λογικο ειναι να μη θελει να κοιμαται..με το ζωρι..δεν γινετε...

Παναγιωτα πλακα κανεις;;;;;

ρε συ τα προετοιμαζουν για την Τραγωδια της Ελλαδας τα καημενα..αυτα θα πληρωσουν τη νυφη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Νατασα μου θα σε τηλ. γιατι αν περιμενουμε απο το φορουμ να συναντηθουμε.....

Καλα χθες και εγω τα επαιξα.Σε καποια φαση κλαιγανε και τα 2, ζαλιστηκα και εκατσα στον καναπε και προσπαθουσα να σκεφτω τι πρεπει να κανω και πιον να ικανοποιησω πρωτα.Αστα αστα.

Χρυσα δικιο εχεις. :lol::lol: Αλλα παιξε το Πολεμος και Ειρηνη αν θες σωνει και καλα αρχαιους.

Θουλι πω πω!!!Κουραγιο .Γιατι ρε συ δε θηλαζεις μεσα στο αμαξι;;;;Καλα και εξω να θηλασεις μη δινεις σημασια. Την Κυριακη ειχαμε παει Mall και προσπαθουσα με ενα σεντονακι. Μια κυρια μου λεει "αντε θηλασε κοπελα μου χωρις σεντονι.Γιατι ολοι αυτοι δεν ηπιαν γαλα απο τη μανα τους;;;"

Αργυρω 1ον)ομοφυλοφιλος δε γινεσαι επειδη μεχρι τα 7 σε μπανιαριζει η μανα σου αλλα νομιζω το χεις απο τη φυση σου

2) Με ποιον τσακωθηκε;;Με συμμαθητη του;;; Στο συμμαθητη ειπανε τπτ;;; Μεχρι τι ωρα ειναι στο σχολειο;;;

Γωγω κρατας ακομη βρε;;;;Καλα κανεις και ψωνιζεις τωρα γιατι μετα θα θες και δε θα προλαβαινεις.

Αφροδιτακη τι κανετε σημερα με τη μαμα σου;;;

Σισσιω τελικα σπιτι εισαι;;;Περαστικα ρε συ!!!!

Καρολινακο μου ευχαριστω για τα φιλακια.ανταποδιδω!!!!

Λενακι εμενα ο Ν. σημερα πηγε να πνιξει τον μικρο με την κουβερτα. :?:? Τον κουκουλωσε και μετα τον πατησε απο πάνω με το χερι του.Ασε.

Νατασουλα μπραβο ρε στην Ελενα με την τουαλετα.Αντε καλη αρχή!!!!

Βικυ μου φιλια.

ΕΡΩΤΗΣΗ: Αρχιζει και δεν κοιμαται το μεσημερι(ο Ν.).τα δικα σας κοιμουνται παντα;;; Και μετα μια γκρινιααααααα αλλο πραμα.Βεβαια κοιμαται νωριτερα το βραδυ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia katharizoume apo to prwi .

kalhmera .

shmera katharizw me ksidi-soda to patoma....kala to kanei :D

ok me boithaei h mama mou alla oxi oti ta kanei ola monh ths ....px skoupisa egw ...trabouse authn epipla tora sfougkarizei authn ok auto eukolo einai :lol::lol::lol::lol:

tha thn balw na siderosei kai an anteksei na katharisei ta tzamia .....aurio to mesimeri feugei :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιώταααα :o:o:o:o:o:o προσοχή ρε συ, τα μάτια σου 144 !!! από πίσω του να είσαι, απαπαπαπα.....

επίσης δεν βγάζεις άκρη μαζί τους, αν σας έλεγα τι συμβαίνει κάθε φορά το τρενάκι θα τέλειωνε σε 2-3 μέρες και όχι μία εβδομάδα!!!! :?

και ναι ο σ. μου είναι λίγο υπερβολικός!!!, τον έμαθα τώρα και δεν τον πολυπιστεύω :?

στην ερώτησή σου: η δικιά μου πότε κοιμάται το μεσημέρι, πότε όχι.....ο παιδίατρός μας, μας είχε πει (σε ρώτηση του άντρα μου για τον Λ. όταν ήταν 2 ετών), ότι είναι καλά να κοιμούνται το μεσημέρι και ήμασταν τυχεροί αλλά υπάρχουν πολλά παιδάκια που όταν γίνουν 2 την σταματούν την σιέστα!!!....εξαρτάται το παιδί....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιωτα καλα σε ειπε η γυναικα!!!

Θου ασε τις ντροπες και θηλαζε..και μη σε νοιαζει τι θα πει ο ενας και ο αλλος...σιγα..σαν τις γυφτησσες...

καλα κανουν οι γυφτισσες και θηλαζουν!!! ειναι πιο εξυπνες απο μερικους μερικους!!!

Ρε Συ παναγιωτα...με τρομαζεις ειλικρινα...δε θελλω να σκεφτω τι θα κανει ο φοφο...

ενω παλια του ελεγα αγαπας το νινι..και ελεγε αγαπασσσσσσσ...τωρα λεει α κοπανισω νινι..αλοιμονο μας...ηδη σφαλιαρωνει την κοιλια....

Εμενα κοιματε το μεσιμερη για καμια ωριτσα..μιαμιση..αλαλ επειδη νισταζει..η πεθερα λεει οτι χασμουριεται και τρυβει τα ματια του οποτ ετον ξεντυνει και τον βαζει στο κρεβατι και κοιμαται αμεσως ..

τα ΣΚ παλη κοιμαται πιο αργα γιατι θελει να παιζουμε...μονο οταν σερνετε τον βαζω...

δεν τον βαζω παντως με το ζωρι για υπνο ποτε.

Νατασακι και Παναγιωτα..με δυο παιδια ειναι δυσκολο...εγω διαβαζω αυτα που γραφετε και σκεφτομαι πολλα...ο Χριστοφορος τη νυχτα οταν ξυπναει..ευτυχως πλεων δεν ξυπναει τοσο συχνα..ειναι πολλες μερες που κοιμαται σερι..δε θελει τον μπαμπα του αλλα εμενα..αμα παω εγω και τον χαιδεψω...ξανακοιμαται σε 5 λεπτα...και επισης δεν θελει πλεων να ερχετε στο δικο μα ςκρεβατι τη νυχτα παρα μονο το πρωη..

αλλα ειναι κατι νυχτες που ειλικρινα δεν ξερω πως κρατιεμαι και ειμαι ψυχρεμη..

την Πεμπτη το βραδυ ηταν κολαση...

ουρλιαζε και δεν ηξερε τι ηθελε..βε καλο μου βρε χρυσο μου θες νερακι..οοοσσσιιιιιι..θες γαλατακι..οοσσσιιι..και να κουναει πανω κατω τα χερια..ελα αγκαλιτσα...ιιιιιι...αααααα....εεεεε...τι να πω δεν αντεχα αλλο..και να θελει συνεχει ανα κουμπαει το στηθος μου...

Ημουν που ημουν στεναχωρημενη με τα αποτελεσματα της Β επιπεδου...με αποτελειωσε..δεν ηθελα να με αγγιζει...εβαλα τα κλαμματα...και φυσικα πηγα στο μπανιο και ξερασα και ηταν μπλιαξ γιατι δεν εειχα χωνεψει το φαγητο μου...

ειχ ακαι τον αλλον τον βαρβαρο να μου λεει συγκρατησε τα νευρα σου και μη φωναζεις στο παιδι...

ειλικρινα σας λε πως αν πηγενε το χερη μου...ημουν ετοιμη να του ριξω μερικα χαστουκια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρω μαλλον παει η σιεστα!!!Απλα σε ρωτησα γιατι αυτοι βγαλαν το συμπερασμα οτι και καλα φταιει ο Λουκας ενω μπορει να τον πειραξε καποιος αλλος.

Χρυσα θελει πολυ υπομονη και πολυ υποστηριξη και βοηθεια οταν εχεις ενα 2-χρονο και ενα μωρο.Εγω γενικως ειμαι κομματια. αφου σκεψου οτι με τον αντρα μου πλεον δε μαλωνω και του λεω ναι σε ολα. :o:o:o Δεν εχω κουραγιο να αντιδρασω και να τσακωθω για χαζομαρουλες. Το βλεπω σπαταλη ενεργειας.

Και οποιος μπορει να σε βοηθησει ας σε βοηθησει.Ακομη και ενα φαι να σου φτιαξουν βοηθεια ειναι.

Σας αφηνω,γινεται χαμουλης. Καλο μεσημερι και καλη ορεξη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα καλημέρα!!!!!

Η γκρίνια συνεχίζεται και σήμερα...... :?:?:?

Ξύπνησε στις 8.30 κλαίγοντας και μου ζήτούσε γάλα, ξύπνησε τη μικρή και από κεινη την ώρα είμαστε τσίτα....

Θα περάσει..............

Οοοοοοοοοοοοοοοοοοομμμμμμμμμμμμμ (κάνω ασκήσεις χαλάρρωσης)

Τώρα την πήρε ο μπαμπάς της βόλτα.......

Θα γυρίσει καραφλός ο καημένος από τη μίρλα!!!!

Σκέφτομαι να φτιάξω ένα μπλογκ (μή γελάτε) για παιδική διατροφή κλπ.

Να κοιμάμαι λιγότερο δλδ για να προλαβαίνω να γράφω εκεί :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Λέω εγώ τώρα..........

Γωγώ σου εύχομαι να μην καταλάβει ποτέ πως μπορει να ανεβοκατενβαίνει όποτε και ό,τι ώρα θέλει γιατί αλλιώς την βάψατε. Η Ε όχι μόνο κατεβαίνει αλλά έχει και ένα 2μηνο που ανακάλυψε πως να ανοίγει τις πόρτες από τα δωμάτια. Η μόνη πόρτα που δεν ανοίγει είναι η εξώπορτα και αυτό γιατί δεν φτάνει το πόμολο.

Παναγιώτα μου βάστα γερά!!!!!

Εγώ δεν αντέχω να μην τη βάζω για ύπνο το μεσημέρι γιατί μετά το απόγευμα δεν παλεύεται με τπτ.

Ελπίζω να του περάσει σύντομα.

Νατάσα δεν χρειάζεται να κάνεις τπτ. Απλα θα πάμε. Συνάντησα την Πόπη χθες από το περι θηλασμού σε μια μάζωξη εγκύων και μου το είπε!!! Θα ναι καλή φάση!!!! Άντε ελάτε και οι υπόλοιπες. Θου ακούς;;;

Θα πω και την Αναστασία.....

ααααα μπράβο στην Έλενα!!!! Λες να είναι η αρχή του τέλους της πάνας;;; Ο Μ πότε τις έκοψες;;;;

Argi με το ζόρι τον έβαλαν για ύπνο;;;;; :shock::shock:

Η Τσιρλιώ μας πού είναι;;;;; Πως είναι το εντεράκι σου κοπελιά;;; :lol::lol::lol::shock::shock:

Θου καλό κουράγιο και καλή δύναμη!!!

Χρύσα προετοιμάσου!!!

Εγώ κοπελιές έχω ακυρώ σει και το σεντονάκι. Εφαρμόζω το μπλούζα πάνω φανέλα κάτω και είμαστε μια χαρά. Το καλοκαίρι βέβαια δεν ΄ξερω τι θα κάνω...

Μάλλον θα πετάω τον βύζο έξω (που λέει ο λόγος) :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασα ετοιμαζομαι!!!!

τι αλλο μπορω να κανω....

Ακομα γρινια ε;;;..μα τι θελλουν;;;;

εσενα μιλαει κιόλας και μπορεις να συννενοηθεις!!!!..εμενα που δεν ξερει τι θελει!!!

Μετα το Πασχα εχω τα μαθηματα Ψυχοπροφυλλακτικης και γιογκα..αντε να δω τι θα κανω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα..εκανα τις μισες δουλεις..δε τα διαβασαολα..

μα πως κοβετε το καροτσι?

ο θοδωρης πριν βγει απο το σπιτι σηκωνει τα χερια για αγκαλια..ελεοςςς

εμενα πριν κανει κακα πολλες φορες λεει λιγο θελω να κανω κακα κ παει κ κρυβεται,.κ τον λεω παμε τουαλετα κ λεει σε λιγο..να κανω πρωτα κακα :lol::lol::lol::lol::lol:

ο μικρος χθες εκανε ρεκορ υπνου..χτυπησε 6 η 7 ωρο..δε θυμαμαι καλα,,.

ο μεγαλος δε :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif]

κοιμηθηκε 10,20 κ ξυπνησε 6,15 :shock::o:o:o:o:o

μα θα με τρελανει..ζητησε γαλα κ δε τουεδωσα..του λεω κοιμησου κ μετα..δε κοιμηθηκε πηγε στο δωματιο κ επαιζε μονος του.παλι καλα παιζει κ μονος..γτ πριν λιγο καιρο με ελγε κ μενα να παω..

ε τωρα με λυπαται..σε λεω εχει κ το νινι :lol:

κ σηκωνομαι 7+ κ παω να τον αλλαξω..

κ αρχιζει ΠΑΛΙ να με κλωτσαει..φορτωσα τοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοσο πολυ που τον δινω μια στο μπουτι..

μιλαμε με ηχο ε!!!! :oops:

κ εκλαιγε κ ελεγε¨με μαλωσε η μαμα¨κ του λεω δε σε μαλωσα..αλλα δε θελω να κανεις ετσι..

κ τον λεω συγνωμη κ με αγκαλιαζει

μα ποσο μετανιωσα αλλα με βγηκε στιγμιαια..ε πιααα

μετα ειδα οτι κοκκινισε εκεινο το μερος..το ασπρο του δερματακι εγινε κοκκινο :cry::cry:

ααααααα χθες επεσε το καυκαλακι απο το καψιμο..αντε να δουμε..θα μεινει σημαδι

φιλια..εχω το μικρο με πιπιλα :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nατάσα και εμένα ανοίγει τις πόρτες και τις μπαλκονόπορτες και η αλήθεια είναι ότι τρέμω μην σηκωθεί καμια μέρα και φύγει από τις σκάλες και δεν την ακούσω.... :?:?:?:?:? Όταν ανεβαίνουμε πάνω, ανεβοκατεβαίνει στο κρεβάτι της, πηγαίνει από το ένα δωμάτιο στο άλλο, ανοιγοκλείνει τις πόρτες...Αλλά όταν πάει για ύπνο, δε σηκώνεται...Τέλος!! :?:?:?:?:? Ελπίζω να μην το κάνει στη συνέχεια.... :?:?:?:?

Και ναι...Να φτιάξεις μπλογκ μωρή και να γράφεις και τι τρως κάθε μέρα και εισαι σιλφίδα... :twisted::twisted::twisted::twisted:

Καλέ για το κρεβατάκι Βίκυ ήθελα να πω, αλλά έγραψα Γιώτα.... :lol::lol::lol:

Χρύσα καταλαβαίνεις τι μας περιμένει.... :roll::roll::roll::lol::lol::lol:

Μιρλα αυτή τη στιγμή που σας γράφω...Ψευτογκρίνια, ψευτοκλάμα..."Μαμά θέω μίκο(μίλκο)...Δωσε μου να πιω...." Τραβάει το σκαμπό που κάθομαι και προσπαθεί να με δαγκώσει στον κώλο... :shock::shock::shock::shock::shock:

Θου κουράγιοοοοο...Πόση υπομονή να κάνεις;;Συμβαίνουν κι αυτά..Όταν σου λέει κακά,μην τον αφήνεις..Αρπαξέ τον και πήγαινε τον στην τουαλέτα...Το βλέπουν σαν παιχνίδι..Γι'άυτό πάει και κρύβεται....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε γωγω με το ζορι να τον βαλω στη τουαλετα?χειροτερο ειναι

καλε πως ια κοψω το πολυ καροτσι???????????

νατασα με θες κ μενα μαζι 9-5? :D που ειναι?

λες για αυριο?να μη τον παω?παιδικο?θα ερθετε?

καρολ ποιος κραταει τη μικρη σου τα πρωινα?

αργι ειναι ο μεγαλυτερος στο τμημα/.?δε καταλαβα?κ δε κοιμαται?τα μπερδεψα

μαγγυ γεια σου χρυσοχερα μουυυυ

χρυσαααα..εγω πριν γεννησω πηγαινε παντα ο αντωνης οταν ξυπνουσε το βραδυ..κ ας με ηθελε..για να μαθει κ τον αντωνη

αλλα τωρα παω εγω..πφφφφφφφφ

μα πως γινετε οτνα ξυπναει ο θοδωρης να ξυπναει κ το μωρο?κ μιλαω πριν κλαψει ο θοδωρης..ελεοςς

νατασουλα καλε ακομα το καθισματακι..ελεοςςς

αφρο δε λες τη μαμα σου να ερθει κ καταδω να με καει δουλειες?

σε καμια ωρα θα παω να παρω το θοδωρη απο το παιδικο..

εβαλες στο κουβα ξυσι κ νερο κ σφουγγαριζιες?για πες

παναγιωτα εχει μερες που δε κοιμαται..πωπωπωω φρικη ρε..πως το αντιμετωπιζεις?

καλε με τη κουβερτα?ελα ρε..πω πωω..κ που ειμαστε ακομα

ερη σισσιω βικυ μιτσακι βενι κτλ σαε φιλωωωωωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

To λαπιτόπι μου τα έχει παίξει και σαμποτάρει την αγάπη μας!!! :evil:

Προσπαθώ να σας διαβάσω και να γράψω και μου 'χει σπάσει τα νεύρα!!!

Τα κατάφερα στο τέλος, αλλά τόσο αποσπασματικά που δεν θυμάμαι τίποτα! :?

Νατασούλα-lovie... Να το φτιάξεις το blog, ΜΑΖΙ ΣΟΥ με τα χίλια!!!!!!!!!! :D Όχι και να χάνεις τον ύπνο σου γι' αυτό, είναι περιορισμένος και πολύτιμος :lol: αλλά είμαι σίγουρη ότι θα είναι ΑΚΡΩΣ χρήσιμο και κατατοπιστικό!!!! Θέλω, θέλω, θέλω!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

Θουλάκι μου καλό, υπομονή... Τι άλλο να πούμε; :roll: Θα περάσει!!!!!! ;) Kαλά, η φωτογραφία του Ντόντου είναι ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!! :D:D:D

Χρυσοκουμπαρούλι, υπομονή και σε 'σένα... Κι η Β ενώ μέχρι πρότινος χάιδευε την κοιλιά μου και την φιλούσε, το τελευταίο διάστημα, ρίχνει και καμιά τσιμπιά!!!! :? Προφανώς, έχουν αρχίσει και συνειδητοποιούν νομίζω...... ;) Ε ρε και που να ξεμπουκάρουν τα μικρά από μέσα....!!!! Ε ρε γλέντια!!!!!!! :shock::lol: Αν κρίνω και απ' τις μαρτυρίες από τις παθούσες μαμάδες...!!!! :o:lol:

Μανούλιτσες, σας φιλώ μία-μία, συγχωρέστε με, αλλά τα υπόλοιπα τα ξέχασα, στην απελπισμένη μου προσπάθεια να ανοίξω τις σελίδες!!! :evil:

Ελπίζω να μην τα φτύνει το pc σιγά-σιγά...... :?

Αρακάς με πατατούλες για σήμερα, πάω να δοκιμάσω τα έργα μου.... :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Θου δεν γινετε...ουρλιαζει σαν τρελαμενο και μετα δεν τον παιρνει με τιποτα ο υπνος..ειναι καλυτερα για τηνψυχικη ηρεμια ολων να πηγαινω λιγο να ξανακαοιμαται...

ελπιζω να μη παθει ψυχολογικο ΣΟΚ οταν θα λειπω..αλλα το βραδυ πλεων τον κοιμηζει ο Ο...μια χαρα κοιμαται..κανει λιγα νουμερα που και που αλλα συνηθως μεσα σε 15 λεπτα ειναι τεζα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατάσα η δικιά μου που ανοίγει και την εξώπορτα?! :o:o:o:shock::shock::shock:

μια μέρα ήμουν στο WC, που είναι δίπλα από την εξώπορτα και άνοιξε την πόρτα :o:o:o , την να κάνω η δόλια που ήμουν στην λεκάνη? :roll::roll::roll::roll: , σηκώνομαι γρήγορα γρήγορα και την κλείνω, κλειδώνω κιόλας και συνέχισα με την ησυχία μου!!!! :lol::lol::lol::lol::roll::roll::roll:

Θούλη εμείς πήγαμε σήμερα χωρίς καρότσι γιατί θα αγόραζα μόνο ένα πραγματάκι από το ΣΜ, όλα καλά...στον γυρισμό όμως σταματούσε, πήγαινε αλλού, εγώ βιαζόμουν, δεν έδινε το χέρι της κ.ο.κ.!!!!

τελικά τα καταφέραμε και γυρίσαμε σπίτι χωρίς απώλειες!!!! :lol::lol::lol::lol: και τώρα κοιμάται!!!! :x

επίσης και εγώ της έχω δώσει μια - δυο στον πωπό και μετά με αγκαλιάζει και της ζητώ συγνώμη :x , αλλά πολλές φορές σε φέρνουν στα όριά σου, πόση υπομονή να κάνεις? [smilie=dontknow.gif] .....γενικά όταν είναι μόνη της είναι υπάκουη, όταν είναι με τον Λ. αφήστε τα ..... εκείνος της λέει να κάνει όλες της ζημιές και εκείνη τον ακούει τυφλά :o:o:o:o:o , τον ακολουθεί σε όλα, ό,τι κάνει ο μεγάλος τα κάνει η μικρή εκτός από την τουαλέτα!!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το λαπιτοπι μου δεν γουσταρει να γραφει το "Θ"!

Θουλη γιατι να οψεις το καροτσι?

εγω το χρησιμοποιω ακομα...αλλιως θελει αγκαλια και φυσικα παει οπου γουσταρει εκεινη η καθεται στο δρομο!

οποτε καροτσι....κι αν ακουω αυτα τα χαζα...."μα ολοκληρη κοπελα ακομα στο καροτσι" γινομαι... :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

την προηγ. εβδομαδα εκανα το λοθος και την εβγαλα με το ποδηλατο....

αυτο http://www.perfectoys.gr/showprod.php?id=989

το μετανοιωσα!

δεν το ξανακανω!

Χρυσα πως εισαι?

ρωτησα αλλεργιολογο για κολυμβητηριο και μου ειπε να το δοκιμασω κι αν κανει αλλεργια...σταματω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια!

Δεν πήγα γραφείο σήμερα, έμεινα σπίτι. Είμαι κάπως καλύτερα γουργουρίζει συνέχει το στομάχι μου, αλλά τουλάχιστον δεν πηγαίνω τουαλέτα και δεν κάνω εμετους. :? Η Μικρή έκανε διάρροια σήμερα και με πήρα και η μαμα μου να μου πει το ίδιο, άρα μάλλον περνάμε καποια ίωση οικογενειακώς.

Εφτιαξα μακαρόνια με κιμα. Έφαγα και γω λίγα με 3 κουταλιές κιμά τον οποίο τον είχα στραγγίσει από τη σάλτσα. Ελπίζω να μη με πειράξει... :roll:

Θα πάω το απόγευμα με την αδερφή και την κολλητή μου στο κέντρο να δω για παπούτσια σε Μπουρνάζο, καλογήρου, Βαβουλά και τα υπόλοιπα της Ερμού, αλλά μάλλον θα καταλήξω να τα κάνω παραγγελία. Είναι κάποια μαγαζιά σε μοναστηράκι και Ψυρρή που φτιάχνου ό,τι παπούτσι θες.

Η μικρή είχε γκρίνια σήμερα και δεν καλοέφαγε. Της πάτησα και μια φωνή να ηρεμίσει, εντάξει το μετανιώνεις την ίδια στιγμή ρε γμτ, αλλά όλα έχουν ένα όριο. Την έβαλα για ύπνο στις δύο, θα πω στον Π να την πάει στο πάρκο κατα τις εξι.

Θουλάκι, Νατάσα, Άργι, Λενάκι, Γωγώ, Κάρολ, Παναγιώτα, Χρύσα, Άφρο, Ερη, Νατασσούλα, Μητσάκι και Βίκη τα φιλιά μου!! Έλα μην κάνετε έτσι!! Ιντερνετικά είναι δεν κολλάνε! :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...