Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζoνυχτίου Νο 39- Επιστροφές καταστροφές...


Recommended Posts

αμάν ρε Νατασούλα απαπαπαπα σίγουρα πόνεσε, εδώ αν το κάνουμε στο χέρι μας και πονάει φαντασου μέσα στο στόμα, της είπες τουλάχιστον να μην το ξανακάνει? που δεν θα το τολμησει ξανά φαντάζομαι......είναι αλήθεια σκαρφίζονται τα πιο επικίνδυνα πράγματα!!!! :?

ναι ο άντρας μου πάντα είναι της υπερβολής εδώ μου είπε από πέρυσι κιόλας (5 ετών) να τον αφήνουμε τελείως μόνο του!!!! :evil::evil::evil::evil::evil:

τα έχω πάρει και μαζί του και από άλλα θέματα..... :evil::evil::evil:

τα δόντια τα πλένει μόνος του, ΑΛΛΑ είχαμε δει ένα ρεπορτάζ που έλεγε ότι στα παιδιά μέχρι και 7 ετών τους πλένουμε εμείς τα δόντια, αλλιώς δημιουργούνται προβλήματα!!!! :?

Θούλη μάλλον εννοεί ότι θα τρέχει από πίσω μου, μαμάκιας κοινώς!!!! :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλα ρε Σισσυ τι ειναι αυτα που σου σερνουν οτι τρως τον άμπακο, σου εκατσε στο στομάχι ενα κοκινιστο που εφαγες στις 10?? Εγω και το γουρουνοπουλο που λέει η αργυρούλα να φάω στις 12 και στις 1 το βράδυ την αλλη μέρα ξυπνάω με ελαφρυ στομάχι.. :@):@):@)3:-O3:-O3:-O3:-O

Αργυρουλα εγω θα ξεκινούσα σιγα σιγά να τον αφηνω και λίγο μονο στο μπάνιο και να περνάω να βλέπω πως πάει και τέτοια.. Για τα δοντια δεν το συζητώ θέλουν να τους τα κάνουμε εμεις σιγουρα μέχρι τα 8 θα έλεγα ωστε να μην υπάρχουν προβλήματα. :D Μπράβο στο κοριτσάκι μας που κοιμηθηκε κανονικά στο καινούργιο κρεβάτι! :YMHUG::x:x;;);;);;)

Καρολινάκι και εγω αγαπώ πολύ στραβή κοτσίδα! Οταν ημουν νεότερη το έκανα συνέχεια.. :mrgreen:

Βικυ τέλεια η φωτο! Ο μικρός ειναι βολικός?

ΤαοΤαο μου υπομονη με τον μικρό, παρτον με το καλό και θα έρθει στα ισια του. Ισως θέλει να περάσει πιο πολυ χρονο μονο μαζι σου οπως κάνατε πριν.. Ξέρω οτι αυτο ειναι δυσκολο να γινει, οποτε εν καιρο πιστευω οτι θα το καταλάβει και αυτος.. :YMHUG:

Ελενάκι μου περαστικά για το κάψιμο, την καυμενούλα μωρέ, ελπίζω να περάσει πολυ πολυ γρήγορα! :-*

Νατασούλα :o:o Θα ειχα τρελαθεί μιλάμε οχι τοσο πολυ για το τραύμα αλλα γι αυτο που είπες μην το είχε καταπιεί! Αυτος ειναι απο τους μεγαλύτερους μου φοβους! Μην βάλει τίποτα στο στομα και πνιγεί..

Περαστικά σας και σε σας! :D

Μιτσάκι δεν ξέρεις ποσο χαιρομαι για το αγοράκι που τα καταφέρνει τοσο καλά! Δεν πειράζει που αποκοιμιέται στο στηθος, και μονο αυτη η επαφή χαρίζει στο μωράκι γαλήνη και θαλπωρή.. [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif]

Η Αφρο εχει πάρει τους δρομους με την μαμα της? :mrgreen:

Χρυσα μου όλα καλά θα πάνε, δεν ειναι τιποτα αυτο που εδειξε η Β επιπέδου..

Γωγούλα φιλάκια πολλά, σκουρηνες το μαλί? Στο βιντεο μου φάνηκε πολυ σκούρο.. :roll:

Εμεις περάσαμε ενα βαρετό Σαββατοκύριακο και γενικά δεν την παλεύω με τον αντρα μου... συνεχίζει την γκρίνια για την Ελλάδα ακάθεκτος! :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil: Του ελεγα να πάρουμε το subway και να πάμε στην λίμνη το Σαββατο που ειχε τέλεια μέρα και μου έλεγε βλακείες ότι ντρέπεται να μπεί στο subway με το καρότσι... ΕΛΕΟΣ! Στραβωσα και εγώ μετά και δεν πηγαμε πουθενά... Μονο χθες περπατησαμε λίγο στην γειτονιά, παιδιά ειναι τοσο ωραία γειτονιά! Και αν πηγαιναμε στην λιμνη θα ηταν τέλεια... Το αφηνω για το αλλο σκ αν το επιτρέψει ο καιρός... Αλλα δεν την αντεχω την γκρίνια του και το κολλημα του πραγματικά δηλαδή θα τον σφάξω... :evil::evil::evil::evil:

Το πρόβλημα ειναι ότι δεν κανουμε ακομη κινηση για αυτοκινητο γιατι εχουμε ενα σωρο έξοδα με το σπίτι.. Τελικά όμως θα κάνω πίσω σε αυτο, ας πάρει το αυτοκινητο να ηρεμισει και ας περιμένει το σπίτι.. Τι να πω... :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Σας έπρηξα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ εδώ είμαι... :D:D:D:D Δε γέννησα..Απλώς είχαμε πάει βόλτα στα μαγαζιά... :D:D Με τη μανούλα και την Ιω... :D:D:D Τελικά, το καρότσι το καταργήσαμε... :D:D Αλλά εγώ κουράζομαι περισσότερο έτσι... :?:?:?:?:?

Πήρα δύο φορμούλες στα H&M για να φοράω μετά τη γέννα μέεεεεεεεχρι να χάσω κανα κιλό..Η μάνα μου ψώνισε στην Ιω δύο φουστανάκια τέλεια στο Zara, δυο μπλουζάκια και ένα κολάν στα H&M και βρακάκια Hello Kitty... :D:D:D:D:D Αύριο αρχίζουμε εκπαίδευση τουαλέτας για τσίσα...Είναι ευκαιρία τώρα που έχω και μάνα και πεθερά εδώ....Για να δούμε πως θα πάμε... :roll::roll:

Βγήκαμε στις 12 το μεσημέρι, ο Γιώργος μου είχε πει να μαζυετω νωρίς σπίτι και στις 3.15 πήγα να πάρω το αυτοκίνητο απο το πάρκινγκ και δεν έπαιρνε μπρος..Δεν ήξερα τι να κάνω..Η μικρή νύσταζε, εγώ κατουριόμουν, έκανε ζέστη..Παίρνω το Γ ήταν μακριά, φωνάζω τον τύπο που έχει το πάρκινγκ, φωνάζει ένα μάστορα από απέναντι..Κάτι έκανε ο τύπος με τους πόλους και πήρε μπρος..Μπαταρία πάντως δεν ήταν... :roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Σας διάβασα τρώγοντας φασολάκια..Άντε μαζευόμαστε σιγά σιγά... :lol::lol::lol:

Θου έχω πονάκια που και που αλλά όχι συνέχεια... :?:?:? Πιο έντονα είναι το βράδυ...Σαν περιόδου... :?:?:?:? Παρασκευή θα πάω γιατρό να με δει...Μάλλον για διαστολή κλπ... :roll::roll::roll: Τι κάνετε εσείς;;;;; :D:D:D:D Ο Ντόντος, ο γαμπρός μου;;;;;

Χρύσα αφού δεν είναι κάτι σοβαρό, όλα καλά... ;);););) Θέλω φωτο απο τσουτσούνι... :P:P:lol::lol::lol::lol:

Παναγιώτα του δόθηκες τελικά του προφέσορα ε;;;;;; :lol::lol::lol::lol: Αλλο που δεν ήθελες εσύ.... :lol::lol:

Αρτζιιιιιι τι βλακείες είναι αυτές πουν σου λέει ο Γερμανός... :o:o:o Ακου εκεί θα γίνει ομοφυλόφιλος... :shock::shock::shock::shock: Η ΡΕΑ ΘΕΑΑΑΑ...Η Ιω κάθε φορά που ξαπλώνει στο κρεβάτι μου λέει "Μαμά θα 'θεις κοιμησούμε μαζί;" :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Ξάπλωσα δυο φορές και παίξαμε, αλλά όχι δεν κοιμηθήκαμε μαζί... :D:D:D:D

Φραν ο Γιώργος δεν είναι κουμπάρος μας...Είναι ο μπαμπάς της Ιωάννας της μελαχρινούλας και άντρας της κοπέλας με τα πορτοκαλοκόκκινα μαλλιά...Είναι φίλοι μας.... :lol::lol::lol::lol::lol:

Λενάκι πρέπει να πόνεσε η Ειρηνούλα μωρέ...Άουτς.... :?:?:?

Νατασούλααααααα τι θηριάκι η Έλενα ρε... :lol::lol: Καλά πως το κανε;;; :roll::roll::roll: Η Ιω χθες πήρε να παίξει με κάτι lego που της έφεραν στα γενέθλια και ανέβηκε πάνω στο κουτί και δεν την προλάβαμε και έπεσε...Ήταν δίπλα στο τζάκι...Ευτυχώς δεν χτύπησε... :?:?:?:?:?

Με το που έπεσε και αφού δεν την είχαμε προλάβει, την τραβάω και της δίνω μια στον κώλο :oops::oops::oops: και μετά την πήρε ο πατέρας της , της φώναξε και την έβαλε τιμωρία... :?:?:?:?:?

Ρυζάααααακι τι κάνει η παπένια;;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σισσάκι τσιρλιώ μωρή;;;;; :lol::lol::lol: Ευτυχώς που δεν σε έπιασε στο παρτυ μας.... :lol::lol::lol::lol::lol: Αχ ρε γαμώτο δε σου έδωσα εγώ τα παπούτσια του γάμου μου.... :lol::lol:

Βικάκιιιιιιιιιιι δεν κατάλαβα καν ότι είναι η Μ-Ι...Ολόκληρο παιδί είναι μωρή..Σταμάτα να τη θηλάζεις... :oops::oops::oops::oops::lol::lol:

Έρη μουυυυυυυυυυυ δε σκούρυνα ρε το μαλλί... :?:?:? Δεν τα βάφω..Το φυσικό μου είναι... :?:? Έλα ηρέμησε με το στεφάνι σου..Και ναι...Το αυτοκίνητο έχει προτεραιότητα...

Αντε μαζυετείτε και οι υπόλοιπες καλέ.... :?:?:?:?:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειχα διαβασει μεχρι την 4 σελιδα καιμετα νυσταξα και επεσα για υπνο .

σημερα πηγα στον γιατρο να με δει .

κοριτσια ποσες απο εσας ειχατε κανει ηλεκτροκαρδιογραφημα πριν την γεννα ?

μου εγραψε να κανω .

γωγω θελω την λιστα με το τι χρειαζεσαι η τι δεν χρειαζεσαι για το δωματιο .

στις 29 απριλιου θα με ξαναδει για να δει το βαρος του μωρου .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροοοο από την 31η εβδομάδα και μετά αν θυμάμαι καλά, στον παλιό γυναικολόγο που πήγαινα όταν ήμουν έγκυος στην Ιω με έβαζε στον καρδιοτοκογράφο σε κάθε επίσκεψη...Σου τυλίγει την κοιλιά με κάτι ζώνες, ακούς την καρδια του μωρού και σε ένα χαρτί (σαν το καρδιογράφημα) φαίνονται και καλά οι συσπάσεις... :roll::roll::roll::roll::roll: Το ίδιο πρέπει να είναι.... :?:?:?:? Σε αυτή την εγκυμοσύνη δεν μπήκα ποτέ σε καρδιοτοκογράφο... :roll::roll::roll::roll::roll:

Για τη λίστα τώρα....Απ'ότι μου είπαν στον όροφο με τα λουξ δωμάτια:

Παίρνεις νυχτικά, πιτζάμες και ό,τι χρειάζεσαι για σενα...Η φίλη μου από το Έλενα μου είπε να πάρω καλύτερα πετσέτες δικές μου... :roll::roll: Σερβιέτες μου είπαν ότι σου δίνουν εκεί....

Για το μωρό ΜΟΝΟ ρούχα εξόδου και αν θέλω να παρω και μια αλλαξιά ακόμα μαζί μήπως τύχει και γεννήσω ΣΚ και έχουν έλλειψη... :?:?:? Όλα τα υπόλοιπα τα παρέχουν αυτοί....Αυτοί κάνουν μπανιο το νινί....

Αλλά κάνε κι εσύ ρε φιλενάδα λίγη υπομονή...Το πολύ σε 15 μέρες θα έχω γεννήσει.. :?:?:? Φαντάζομαι!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Εγώ μέχρι στιγμής έχω βάλει στη βαλίτσα τρια ζευγάρια πιτζάμες, ένα νυχτικό, μαι ρόμπα, ένα ζευγάρι παντόφλες, πετσέτες, εσώρουχα κανονικά και μιας χρήσεως, 2 σουτιέν θηλασμού, ένα παντελόνι φόρμας, 3 μπλουζάκια-φανελάκια, επιθέματα στήθους, ένα πακέτο σερβιέτες (να έχω καλού κακού) και νεσεσέρ με αφρόλουτρο, οδοντόκερμα, οδοντόβουρτσα, έναν ειδικό αφρό που έχω πάρει για πλυσιμο από κάτω (μου το είχαν δώσει στο Ιασώ όταν γέννησα την Ιω και ήταν σούπερ)...Αυτά!

Για το μωρό θα πάρω 3 φορμάκια και ζιπουνάκια και 3-4 σεντονάκια για να το παίρνουν αγκαλιά οι άλλοι μην ακουμπάει στα ρούχα τους με τα μικρόβια... :?:?:?:?

Αυτάαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα........

Θα ξαναρωτήσω την Παρασκευή που θα πάω αν πρέπει να παρω μαζί πάνες για το νινί και αφρόλουτρο για να το πλένω όταν κάνει κακάκια... :roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το έχω ξανακούσει αυτό Αφροδίτη αλλα ο γιατρός τι σου είπε; Δεν τον ρωτησες για ποιο λόγο να το κανείς; Νομίζω πάντως ότι εξαρτάται απο τον γιατρό , είναι κάποιο που σου ζητάνε να το κανείς όταν πρόκειται να γεννήσεις φυσιολογικά. Δεν το κάνουν όλοι ομως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω κολλησα ....πριν μου γραψει την εξεταση μιλουσε με εναν συναδερφο του να ετοιμασει μια γυναικα για καισαρικη και να τισ γραψει τισ απαιτουμενες εξετασεισ ...και ειπαι ηλεκτροκαρδιογραφημα ....και εγω μετα κολλησα ...μεχρι τωρα ομως δεν μου εχει πει τιποτα για καισαρικη ισα ισα μου λεει οτι θα γενησω ευκολα γιατι ειναι το δευτερο και ισως να μην προλαβω να κανω και επισκληριδιο .

ισως να ειναι πολυ σχολαστικος με τισ εξετασεις ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροοοοοοοοοοο :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops: Δεν το κατάλαβα ρε...όχι, δεν το έχω ξανακούσει.... :?:?:?:?:?:? Εγώ νόμιζα καρδιοτοκογράφο η χαζή... :?:?:?:? Γιατί δεν τον ρώτησες ρε;;;; :roll::roll::roll::roll:

Εμένα πάντως δε μου έχει πει τίποτα..

Ρε μήπως θέλει να σε πάει εντελώς φυσιολογικά (χωρίς επισκληρίδιο εννοώ) και θέλει να δει αν αντέχει η καρδιά σου;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Γιατί εμένα δε θα αντέξει χωρίς επισκληρίδιο.... :?:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχα ρε Γωγώ! :D:lol: θα αντέξει ρε χα αχα

Αφροδίτη είναι σχολαστικος με τις εξετάσεις, στο είπα είναι λίγοι αυτοί οι γιατροί αλλα υπάρχουν. Και καλα κάνουν αν θες την γνώμη μου.

Εγω συνεχίζω και δεν είμαι καλα, μου φαίνεται αύριο θα πάρω τον Κώστα και θα πάμε βόλτα στο εμπορικό. Αλλα δεν θέλω να χαλασω λεφτά.. Και έχει κάτι μαγαζιά Θεέ μου.. Και τίποτα να μην πάρω θα πάρω κάτι να πιούμε, κάτι να φάμε, οπότε Αστόρια καλύτερα... Δεν έχω όρεξη για καυγαδες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

υπομονη λιγο ερη τα πολλα εξοδα θα τελιωσουν και θα μπειτε σε μια σειρα .

και εγω δεν ειμαι για βολτες ...πρωτα απο ολλα δεν μπορω να περπατησω πολυ (σημερα ψωφισα) αλλα να βλεπω βιτρινες τζαμπα ?

σημερα περπατησα απο το μετρο μεχρι το ελενα (5 λεπτα αποσταση αν δεν εχεις νινι στην κοιλια :lol: ) και πισω και το απογευμα πηγα σουπερ (200 μετρα απο το σπιτι ,ερη στον γαλαξια οχι στον βεροπουλο ) και κουραστηκα τοσο πολυ που δεν μπορω να σταθω ορθια τωρα .....

α δεν σας ειπα ποιον ειδα στο ελενα ....τον αχωνευτο απο το τοπ σεφ ...αυτον που βγηκε δευτερος ,ηταν εκει με την γυναικα του εγκυος αυτην 17 ευδομαδων .....μα τι αχωνευτος ανθρωπος ...και απο κοντα ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα σας κορτσουδια.

Για ενα τσακ μπηκα να πω κατι στην Αφρο. :oops::oops::oops:

Λοιπον θυμηθηκα στην 1η εγκυμοσυνη οτι και ο δικος μου ο γιατρος με ειχε στειλει σε καρδιολογο και ειχα κανει και αυτο που θα κανεις εσυ και ντοπλερ αρτηριων.

οποτε ειμαι τυπικη εξεταση.

Σας αφηνω .Παω να δω το νησι.

ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑ σε ολες σας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έρη μου ακόμα να συνηθίσει;; :? Κάνε λίγη υπομονή ρε συ... Μη χαλάς την καρδιά σου.

Αν όμως δεις οτι το παραζορίζει το πράγμα βαλτον κάτω και κάντε μια συζήτηση πολύ σοβαρή.

Με εκνεύριζε και μενα αυτό με το καρίτσι πάντως... :oops::oops::oops:

Πώς κάνουν έτσι ρε γμτ οι άντρες... :evil:

Αφρο και εγώ έκανα καρδιογράφημε στο πρώτο τρίμηνο της κύησης, μου βρηκανε και ενα φυσηματάκι που το ήξερα βέβαια οτι το είχα και μετά μου ξαναέκαναν όταν έκανα εισαγωγή στο Ελενα, αυτή τη φορά γιατί είχα πάει για καισαρική. Είναι εξέταση που τη συνηθίζουν στο Έλενα.

Μωρή μπεμπού τελικά αρρώστησα δεν είανι από το φαί. Τώρα ο καλός μου μου έφτιαξε ένα τσάι με λεμόνι να πιω, ελπίζω να μην πειράζει.

Είμαι πολύ εξαντλημένη, νιώθω χάλια.

Άργι αν οι μισοι Δημ. Υπάλληλοι ήταν σαν και μένα η Δημ. Δ/ση θα πήγαινε... μαμιώντας! :twisted::twisted::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε?

μολις εκανα μηλοπιτα νηστισιμη..περαστε να κερασω..γαματη εγινε..επειδη εβαλα το 1/3 της απαιτουμενης ζαχαρης μελ βγηκε λιγο νιανια(νατασουλα οτι πρεπει για μας)

σισσιω λες να κρυωσες?πφφ..σπαστικο..

ο θοδωρης χθες κοιμηθηκε 9,45-6,30/..δε παλευεται

σημερα κοιμηθηκε 10,20..αντε να δουμε

ερη δωσε χρονο στο αντρουλησ ου ρε..μαλλον δε ηταν ετοιμος για αλλαγη..

αφρο δ ετο εχω ακουσει κ γω..αλλα για να σε λενε οτι ειναι τυπικη τα κοριτσια οκ

χσχαχαχαχαγελασα με τη γωγω που ειπε οτι στο κανουν να δουν αν αντεξει η καρδια σοθυ :lol::lol::lol::lol:

εργ αντε αυριο καφεεεεεεε..ολα καλα πηγαν?

παναγιωτα τι λεει χωρις τη μαμα?

εγω να σας πω τι εχω να κανω αυριο???ααααααααααα

λοιπν δε μπορει η πεθερα μου να ερθει να με κρατησει το μωρο..οποτε..

εγω μ,ενω εκτος θεσνικης σχεδον..

εχω να παω στη λογιστρια..μετα στο μαγαζιπου δουλευα να μπει σφραγιδα..μετα να παω οαεδ να παρω το επιδομα μητροτητας..κ μετα να παω εθνικη να πληρωθω..

κ οοοοοοοοοοοοολα αυτα με το μικρο..κ βαλε βγαλε απο το αμαξι..κ αντε θηλαζε σα τις γυφτισες παντου :lol::lol::lol::lol::lol:

πφφφφφφφφφφφ κουραστηκα κ μονο που το πα..ελπιζω να ειναι καλος ο μικρος

αα διαβασα στο νετ οτι το 6μηνο ανεβηκε..το ποσο οχι οι μηνες..απο 690 πηγε 740 :D:D:D:D:D

ρε βικυγτ εγραψες αυτο με το θηλασμο?ποιος σε αμφισβητησε?

συμπεθεραααααααααααα

αυριο απογευμα θα ερθετε για καφε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζα!!!

Μ'ολις έφαγα 3 αβγά ομελέτα με μανιτάρια, 3 ρυζογκοφρέτες μια ντομάτα και ένα πορτοκάλι!

Πολλά δεν είναι για βράδυ;;;; :?:?:?

Σήμερα η Ειρήνη δεν παλευόταν με τίποτα...

Όλη μέρα μες τη γκρίνια. Μου έριξε ένα σακούλι αλέυρι και σουσάμι πάνω στο χαλί της κουζίνας και έριξε το ρολόιο από το δωμάτιο της κάτω και έσπασε. Το μεσημέρι δε, την έβαλα για ύπνο και σηκώθηκε πήγε στο διάδρομο και κοιμήθηκε εκεί πάνω στα πλακάκια. Όταν την αντιλήφθηκα μετά από ένα 15 λεπτο την πήγα στο κρεβάτι της κοιμησμένη για να συνεχίσει εκεί και αυτή ξύπνησε. :evil::evil::evil:

Προσπαθούσα να κοιμήσω το νινί γιατί είχαμε κολυμβητήριο και δεν είχα βγάλει γάλα και αυτή ήταν συνέχεια στο μίρι μίρι με αποτέλεσμα να ξυπνάει τη μικρή. Χάρμα σας λέω.

Τελικά ήθελα να ουρλιάξω από τα νεύρα μου......

Πήγαμε στο κολύμπι και μετά ηρέμησε.

Το απόγευμνα πήγα σε μια συνάντηση με εγκυούλες από τη γίογκα!!! Ωραία περάσαμε!!!!

Αααααααα Νατασούλα στις 9/5 στο περι θηλασμού έχει ομιλία με θέμα θηλασμό νηπίων!!!! Θα πάω σίγουρα! Κανόνισε και συ!!!

Θου απόγευμα δεν μπορώ ρε συ......

Το κάνουμε πρωί Τετάρτη;;;;

Έρη λετ χιμ τεικ χιζ ταιμ!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Γωγώ πες ρε για την Ιωάννα και το κρεβάτι!!! Κατάλαβε οτι μπορει να σηκώνεται ανα πάσα στιγμή;;;

Αφροδίτη εγώ έκανα και στις δυο εγκυμοσύνες την ώρα που πήγα στην κλινική για να γεννήσω. Τπτ δεν είναι!!!

Σισσιώ 3 και 1 σε πήγε;;;;

Άσε τα σάπια....

Πόσα πιάτα άδειασες στη Γωγώ;;;; :lol::lol::lol::lol:

Παναγιώτα πάλι δε σε πρόλαβα!!!

Argi υπερβολικό τον βρίσκω τον σύζυγο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κουκλες

εμενα με καναν στο διαβαλκανικο μολις εκανα εισαγωγη για γεννα

σοου βαζουν κατι σαν βεντουζες πανω στο στηθος δεν ειναι τιποτα....

Ερη υπομονη στην αρχη ειναι δυσκολα μετα όλα θα στρωσουν και κυριως για σενα ;)

Θουλη μπραβο παντως που με 2 παιδια εχει και κουραγιο να μαγειρευεις και ν ακανεις γλυκα

Σισιιω περαστικα σου

lovie δε πιστευω να μαλωσες την συμπαθεια μου θα γινει χαμος :x:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalημερα!

αχ οταν ειμαι εγω μεσα ολες κοιμαστε!

Σισσιω πως εισαι?

ΕΡΗ ολο και κατι να παρεις...ετσι για να νοιωσεις καλυτερα!

Αφροδιτη να ειναι στις εξετασεις ρουτινας...απορω πως δεν σου το εδω απο το α΄τριμηνο!

Νατασα...ωραι μερα ειχες...σε φτανει στα ορια σου η Ε.

κρατα γερα!

θουλη...υπομονη με τα 2 παιδια και βγαλε βαλε...δεν μπορει να ερει καμια φιλη σου μαζι?

αυτο το εγραψα γιατι εχου πει για εμενα οτι "δεν μπορει να εχω γαλα ακομα και να θηλαζω αλλα ελω να με θαυμαζουν"

εεεεεεεεεεε λειπον ...

θαυμαστε με ....θαυμαστε με ....θαυμαστε με.....!

Αργυρω και εγω υπερβολικα νομιζω ειναι οσα λεει ο μπαμπας...ακομα ειναι μικρος!

Γωγω μηπως γεννησες?

μπορεις να μου στειλεις το σιτε με το κρεβατι της Ι.

maggy καλημερα

καλημερα και φιλια σε ολες!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!!

Αφρο εγω εκανα στον Χριστόφορο και θα ξανακανω και στο νινι πριν γεννισω, αλλα εγω εχω και ένα θεματακι στην καρδια…θελλουν να δουν πως αντιδραει η καρδια

Για μενα εχει σημασια μεγαλη γιατι εάν το ηλεκτροκαρδιογραφημα δεν βγει πολύ καλο…δε θα με αφισουν να ζωριστω σε ενδεχομενο φυσιολογικο και απλα θα με σφαξουν..αλλιως οι περισσοτεροι το εχουν σαν ρουτινα…

Ρε Γωγω..παρε και σερβιετες δικες σου…αυτές που δινουν τα μαιευτηρια..ειναι σαν σελες….πωπω..ακομα τις θυμαμαι..αυτη τη φορα θα παρω δικες μου δεν το συζητω

Ερη μου ο αντρας σου είναι εκτος τοπου και χρονου….μα είναι δυνατων να θελει να επιστρεψει;;;;..πες του όταν θα παρει συνταξη θα παρετε ένα κτημα στην Εύβοια και θα αραξετε..

Υπομονη κοριτσαρα…υπομονη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααααααααααα σε ολες τις κουκλες...

συμπεθερουλα μου...εγω δεν θυμαμαι να κανα τετοια εξεταση πριν γεννησω αλλα δεν σημαινει ότι ειναι και κακο....ασε πολλοι γιατροι ειναι τοσο λεπτολογοι σε καποια πραγματα...αλλοι παλι δεν ειναι...ο γαμπρουλης μου τι κανει? να μου τον φιλησεις....και σε σενα εννοειται πολλα μακια απο την νυφουλα σου :lol::lol::lol: !!!!!!!!!!!!!!σε καλοπιανει απο τωρα...χαχα

ερη μου μην σκας βρε κοριτσακι μου...στεναχωριεμαι γιατι σκεφτομαι ότι εισαι που σαι μακρια...προσπαθησε να του μιλησεις ηρεμα...και να βρισκετε μια μεση λυση για ολα...όλοι μας..ετσι πιστευω τουλαχιστον... δεν ταιριαζουμε με το ετερον μας ημισυ...σε ολα...θελει αμοιβαιες υποχωρησεις...κριμα που δεν προλαβα να σε γνωρισω πριν φυγεις... :( αλλα εχω ακουσει τοσα καλα λογια που ειναι σαν να σε ξερω.... ;);) σου στελνω πολλα μακιαααα και μια αγκαλιτσα... :-*:-*:YMHUG:

σισσακυ μουυυυ ακομη μωλε εισαι αδιαθετουλι.... :(

περαστικουλιαααααααα ...το χαριλινακι μας καλα?

Γωγακι καλα ειναι το παπακι μου ...σημερα ξυπνησε απο τις 8 και εκανα την βλακεια επειδη φωναζε μαμα...μπηκα μεσα ..την πηρα αγκαλια και δεν ηθελε να ξανακοιμηθει σαν αλλες φορες...μα όταν πηγα να την δωσω στην κοπελα εκλαιγε με μαυρο δακρυ μωλε το παπακι μου ...και μαυρισε και εμενα η ψυχη μου φευγοντας... :(:( δεν ξαναμπαινω μεσα να με δει....απλα ηθελα να την φιλησω πριν φυγω...

νατασουλα μου πολλοι μου λενε οτι εγω κοιμομουν κατα τη συλληψη :lol::lol::lol: δεν πειραζει κοριτσια γερη να ναι και αφου ειναι όμορφη :D:D κλασσικη κουκουβα....ας μοιαζει στον μπαμπα της... ;);)

το δευτερο λογικα θα μοιασει σε μενα ....λεω εγω τωρα... :roll::roll:

Lovie μου υπομονη κοριτσαρα μου...αχ ειναι λιγο ζορι η κατασταση ε?

Θου μουυυυυυυυ τι τελεια φωτο αυτη που βαλες...ο ντοντος τρεληηηηηηηηηη φατσα...και το μαλλι...ολα τα £!!!κανε και σευ υπομονη μαρθουλα μου...πιστευω σιγα σιγα οσο περναει ο καιρος τα πραγματα θα ναι καλυτερα.... ;) σε φιλωωωωωωωωω γλυκα...

χρυσα μου...τι κανεις αγαπη μου? ο φοφουλης μας? το μικρουλιιιιιιιιιιιιι μεσα στην κοιλιτσα?

παναγιωτα μου γλυκια που εισαι εσυ γαλανοματα μου? πολλα πολλα μακια στον μικρουλη που μου χει κλεψει την καρδια και στον νικολα μας...

Χιονουλα...μαιμουυυυυ....λενακι 26...που ειστε ?

μαγκυ...βικυ..την καλημεραμου...

μαρακι...αναστασιααααααααααααααααα ...γιωτακιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι.......???????????????????????????

γυριστε πισωωωωωωωωωωωωωωωωωω στο τρενακι.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...