Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΑΡΡΤΙΟΥ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ Ν ΤΑ ΛΕΜΕ


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Με το καλό Τιτινάκι μου...εγώ αγχώνομαι γιατί έχω ήδη χάσει ένα παιδάκι και είμαι και 35 χρονών...η ηλικία παίζει μεγάλο ρόλο...βέβαια και στην κορούλα μου αγχωνόμουν πάρα πολύ μέχρι τον β' επιπέδου ήμουν στην τσίτα, μετά πήγα στον κορυφαίο γιατρό της Θεσ/νίκης για τον β' επιπέδου (λένε ότι αν έχεις κάνεις εκεί την εξέταση και σου είπε ΟΚ τότε δεν έχεις να φοβηθείς τίποτα)...τώρα φτου κι απ'την αρχή στο άγχος!!!!!!! Προσπαθώ να το δώ θετικά και να κάνω υπομονή μέχρι την Πέμπτη...ότι πεί ο Θεός!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μου,

Titina τέλειος ο μπεμπάκος σου!Με το καλό να τον πάρεις αγκαλίτσα!

Νάσια μου με το καλό και σε σένα την Πέμπτη!!!Όλα θα πάνε τέλεια!!!

Vanessaki με το καλό και σε σένα αύριο!

Φιλιά σε όλες σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια μου!!!!!τι κανετε?????πως ειναι τα μωρακια?????

εγω σχετικα καλα ειμαι!!!! :?:cry::roll: περιμενω με πολυ αγωνια αυριο το πρωι να παω κ στον αλλον γιατρο που εχω κλεισει ραντεβου να δουμε τι θα μου πει!!!!!!!!αχ μακαρι να μου πει πως ειναι καλα το μωρο μου κ τιποτ'αλλο!!!!!!

τιτινακι μου χαιρομαι πολυ για σενα που ειναι ολα καλα!!!!!!!!!!!!!με το καλο ο αγοραρος σου κοπελα μου να τον παρεις κ στην αγκαλιτσα σου!!!!!!!!

κικιτσα μου κανε αυτο που ειναι καλυτερο για τα μωρακια σου κοριτσι μου!!!!!!!!οι γιατροι σιγουρα ξερουν καλυτερα!!!!!!!

μυριαμ μου πως εισαι κοπελα μου?????τι εγινε με τον γιατρο?????

αναστασουλα μου τι κανεις??????

καρδουλα μου περαστικα σου κοπελα μου!!!!!ξεκουρασου κ ευχομαι σηντομα να εισαι καλα!!!!

τεντυ ντιον μου , νιακουλινακι μου , βανεσακι μου , αννα μαρια μου , μικι μου , νασιουλα μου ,κ οποια αλλη ξεχασαα , πως ειστε κοριτσακια μου?????

φιλια πολλα κουκλιτσες μου!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kala eimai kai egw hlianna moy phra ton giatro kai moy eipe na paw m. deytera anti gia m. pempth xaxaxaxxaxa tha to dw pio syntoma to fasolaki moy axxxxxxxxx 1 evdomada ypomonh ....ton phra kai toy lew den antexw allo xaxaxaxxa........kai moy leei ela ante ti na se kanw.......exei perasei kai aytos polla mazi moy opote me katalavenei.........2 mhnes sto iasw kathe mera mazi eimastan na einai kal o antrwpos kai na me vohthisei na exw kai egw epeiteloys ena gero kai omorfo mwroylini....xixixixiixi ayta apo emena..........

h myriam den mphke na mas pei ta nea ths????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νιακουλινακι μου ολα θα πανε καλα αυτη τη φορα κ θα εχεις ενα γερο , ομορφο κ γεματο υγεια μωρακι!!!!!!

αχ κ εγω Μ.Δευτερα θα παω στο ιασω για την αυχενικη!!!!!!! αααααα λες να σηναντηθουμε??????

οντως η μυριαμ δεν μπηκε να μας πει τι εγινε......!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

na eisai kal koritsaki moy kkai esy ola kala na einai ................les ???mpa egw sto iatreio tha paw thn deytera oxi sto iasw..............alla poy tha paei tha kanonisoyme kamia voltoyla me ta koritsia fantazome ee??????????? kai tha gnwristoyme.............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αα ειπες ιασω κ νομιζα πως θα πας εκει!!!!!οκ ναι θα κανονισουμε καμια βολτουλα με τα μωρακια μας!!!!!

αχ ειμαι πολυ χαλια!!!!!!!περιμενω με πολυ αγωνια αυριο!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσάκια!

Πήγα σήμερα για την ένεση, κι επειδή είχα κάτι πονάκια, μου έκανε ο γιατρός υπέρηχο.

Άκουσα καρδούλααααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια........

Ηλιαννάκι μου περιμένουμε με αγωνία τα νέα!!!!!!!! :-ss:ympray:

Άννα Μαρία συγχαρητήρια!!!!!!! :ymapplause:

Μύριαμ πού είσαι να μας πείς τα νέα από το σποράκι σου???????

Τιτινάκι τί κάνει ο μπέμπαρος?

Teddy Dion πήρες τα αποτελέσματα από το pappA?

Κικίτσα μου όποια απόφαση και να πάρεις κοριτσάκι μου να το σκεφτείς πάρα πολύ καλά...ότι είναι να γίνει να είναι για καλό!

Πολλές απουσίες βλέπω....ελπίζω να είστε όλες καλά!!!!!

Φιλάκιααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μου,

Πως είστε;

Θέλω να γίνω μαμά τέλεια τα νέα σου!!μπράβο μπράβο!

Νάσια μου δεν πήρα ακόμα τα αποτελέσματα και με

έχει φάει η αγωνία.....Με το καλό και εσύ μεθαύριο!

Ηλιαννάκι άντε και εσύ να μας έχεις καλά νέα!

Σας φιλώ όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου πως ειστε???????καλε που πηγατε ολες??????πολλες απουσιες ε???? :lol: :lol: :

ΤΕΛΙΚΑ ΝΑΙ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ ΛΑΘΟς Ο ΓΙΑΤΡΟΣ!!!!!!!! μιλαμε για πολυ μ@λ@κ@ γιατρο :twisted: :twisted: :twisted: !!!!δεν υπαρχει καμια οφαλοκηλη κ το μωρο μου ειναι πολυ καλα κ δεν εχει τιποτα απολυτως!!!!!!

ειμαι πολυ ευτυχισμενη!!!!!!!μου εφυγε ενα μεγαλο αγχος κ μια μεγαλη στεναχωρια που ειχα ολες αυτες τις μερες!!!!!

ευχαριστω πολυ παναγιτσα μου που βοηθησες το μωρακι μου , που εισαι διπλα του κ δεν το αφησες να μου παθει κακο!!!!!!!!!!

ειμαι πολυ συγκινημενη!!!!!!

αννα μαρια μου μπραβο πολυ χαιρομαι που ακουσες καρδουλα!!!!!!

τιτινακι μου , νασιουλα μου , τεντυ ντιον μου :YMHUG::YMHUG::YMHUG::x:x:x:x:YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο Ηλιάννα!!!!!!!!!!!!!!

Είδες τι καλά που είναι όλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Χαίρομαι τόοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοσο πολύ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Πολλά φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο Ηλιαννάκι μου!!!!!!!!!! Χαίρομαι τόοοοοοοοσοοοοοο πολύ!!!!!!! Καλά ο γιατρός πολύ Μ........,εκτός από άσχετος και στραβάδι δηλαδή!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσια μου κ εγω σημερα ειμαι πολυ χαρουμενη κ συγκινημενη!!!!!τοση στεναχωρια περασα αυτες τις μερες μια το ενα μια το αλλο....!!!!!!πολυ ασχετος ο τυπος!!!!!!!!δεν πρεπει καν να λεγεται γιατρος!!!!!!ουττε να τον ξαναδω δενν θελω!!!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α, καλά, το τι λάθη κάνουν οι γιατροί και κυρίως οι γυναικολόγοι.... Πόσες περιπτώσεις δεν έχουμε ακούσει που είπαν για σύνδρομο Ντάουν, για μειωμένη ανάπτυξη του εμβρύου, για χίλια δυο, και τελικά τα μωράκια γεννήθηκαν μια χαρά. Ή, ακόμα χειρότερα, που δε διέγνωσαν κάτι που έπρεπε να διαγνώσουν, με αποτέλεσμα, να υπάρξει πρόβλημα...

Δυστυχώς, οι περισσότεροι γυναικολόγοι είναι ό,τι να 'ναι.

Γι' αυτό κι εγώ δεν αλλάζω το γιατρό μου, γιατί μπορεί να είναι απαισιόδοξος και να με αγχώνει, αλλά δεν κάνει σχεδόν ποτέ λάθος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια με θελετε κ εμενα στην παρεα σας????

μετα απο μηνες προσπαθειας ειμαι κ παλι εγκυος!!!!!

εχω τον ανασταση μου που ειναι 2 χρονων κ ειχα πριν ενα χρονο μια ατυχη εγκυμοσυνη..

ελπιζω αυτη τη φορα να πανε ολα καλα!!!!!!

θελω να γινω μαμα συγχρητηρια για την καρδουλα!!! ολα τελεια θα πανε!!!

ηλιαννα επισης συγχαρητηρια! πολυ χαρηκα που το μωρακι σου ειναι οκ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...