Μετάβαση σε περιεχόμενο

γεια σε ολους!!!


pappy

Recommended Posts

κοριτσια βοηθεια......προσπαθω εδω και 3 μηνες για παιδι και τιποτα ακομα, η γυναικολογος μου μου ειπε να κανω κατι εξετασεις.προγεστερονη με τιμη 17,4 την 21 μερα του κυκλου τι σημαινει???μπορει καποια να με βοηθησει......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pappy νομίζω πως ειναι πολύ νωρίς για να αρχίσεις να αγχώνεσαι....

για τη προγεστερόνη κοίτα εδώ http://www.gynaikologos.net/Odigos_gonimothtas1.html

να ρωτάς παντα την γιατρό σου τι ειναι η κάθε εξέταση και γιατί την κάνεις ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειναι πααααααααααρα πολυ νωρις για να μπεις σε αυτη την διαδικασια !!αν συνεχισεις ετσι με τοσο ανχος λυπαμαι που στο λεω αλλα δεν θα σου βγει σε καλο !!για καλο σου το λεω (χωρις παρεξιγ)βγαλτο απο το μυαλο σου κοριτσακι μου κ θα ερθει το μωρουλι εκει που δεν το περιμενετε!!αν ξερεις ποτε ειναι οι γονιμες μερες σου εκμεταλλευσουτες κ θα δεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Pappy.... κοντεύω χρόνο που προσπαθώ κ τπτ ακόμα αλλά ο γιατρός μου λέει όχι άγχος!!!! Αν τα νούμερα είναι από εξετάσεις σου, γιατί δεν ρωτάς τον γιατρό να σου τα εξηγήσει (εμένα μου εξηγεί και το κώμα :geek: )

Όπως λέει κ η ελευθερία είναι πολύ νωρίς για την διαδικασία αυτή κι εγώ έτσι αγχωνόμουν και κοντεύω τον χρόνο :evil::evil:

Αντί να τα σκάς για εξετάσεις από τώρα, σκάστα σε κανά Σ/Κ να χαλαρώσετε κ να κάνετε τρέλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΤΕΡΧΑΣ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑΝ ΚΑΙ ΤΑ ΑΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ ΚΟΙΤΑ ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΓΕΣΤΕΡΟΝΗ ΕΙΧΑ ΠΙΟ ΛΙΓΟ ΓΙΑΥΤΟ ΜΟΥ ΔΙΝΕ ΤΟ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟ ΦΑΡΜΑΚΟ ΓΙΑ ΤΗΜΝ ΕΝΙΣΧΥΣΩ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΘΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥΚΥΣΤΙΚΕΣ ΟΜΩΣ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΕΜΕΙΝΑ ΑΜΕΣΩΣ ΕΓΚΥΟΣ ΕΧΕ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΑΚΟΥΛΟΥΘΑ ΤΙΣ ΟΔΗΓΙΕΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΤΟ ΜΩΡΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΑΠΥ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕΣ Κ ΕΚΑΝΕΣ ΠΡΟΓΕΣΤΕΡΟΝΗ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΣΛΗ Η ΕΞΕΤΑΣΗ ΡΩΤΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΤΑ ΕΞΗΓΕΙ ΟΛΑ ΜΕ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ.ΛΟΙΠΟΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΙΝ ΑΝΧΩΝΕΣΕ Κ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ....ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...