Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο4!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 972
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Χουανιτάκι όλα καλά θα πάνε κορίτσι μου,πρόσεχε όσο μπορείς και ο Θεός θα είναι δίπλα σου!!! :P:P

Μερεντούλα μου τι κάνεις;Χάθηκα ε;Λοιπόν ετοίμασε τα γλυκάκια σου γιατί έρχομαι για καφεδάκι...Μην ανησυχείς πήρα τηλ. και έμαθα ποιο νοσοκομείο εφημερεύει,ποτέ δεν ξέρεις αν μας χρειαστεί... =))=))=))

Jannolino μου καλά;Θα σουβλίσεις τον οβελία φέτος; ;);)

Σια μου :YMHUG::YMHUG:

Girl84 χάρηκα πολύ με τα νέα σου!!!Να προσέχεις... :D:D

Twiggy μου όλα καλά;Σε τι στάδιο βρίσκεσαι; :P:P

Stroumf μου πότε θα ξεκινήσετε;Θα κάνεις κι άλλες εξετάσεις; :):)

Αναστασία μου τι κάνεις;Μεγαλώνει το μπεμπέ; :D:D

Να πω και καλώς ορίσατε στην παρέα μας στα καινούργια κορίτσια!!!!! :D:D

Λοιπόν εγκυούλες φυσάτε μας γιατί χανόμαστε...μέχρι το καλοκαίρι πρέπει όλες να έχουμε κοκκινήσει στη λιστούλα μας!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου μαριαπ! μακαρι να γινειυτο που λες, να κοκκινησει ολη η λιστα!!!

εγω καλα ειμαι, λιγο πεσμενη αλλα οκ! περιμενω να αδιαθετησω για να κανω υπερηχο και κατι εξετασουλες και στον επομενο κυκλο παμε για εξωσωματικη... εσυ ολα καλα? πολλα φιλια , καλο πασχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Girl πολλά πολλά συγχαρητήρια και από εμένα κοπέλα μου! [smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif]

Εύχομαι να έχεις μια υπεροχη εγκυμοσύνη και να την απολαύσεις όσο περισσότερο γίνεται! Σε 8 μήνες να κρατάς το υγιαίστατο μωράκι σου! Μου δίνεις πολύ κουράγιο γιατί συντομα θα πρέπει να κάνω και εγώ λαπαροσκόπηση και εύχομαι και εγώ αμεσως μετα να έχω το επιθυμητό αποτέλεσμα! :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

Καλή Ανάσταση σε όλα τα κορίτσια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας γλυκουλες!!!!!!!!ευχομαι καλη ανασταση για αυριο και πολλες πολλες γεματες κοιλιτσες..το φως της αναστασης να φωτισει τις ζωες μας με το μεγαλυτερο θαυμα της φυσης... :P και να βοηθησει τις εγκυουλες μας...σας φιλω..ψηλα το κεφαλι..η ανασταση μας δειχνει την ελπιδα...τη χαρα μετα το μεγαλο πονο..θα τη νιωσουμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ευχηθώ κι εγω με τη σειρα μου Καλη Ανασταση σε ολους μας, υγεια πανω απο ολα και πολυ πολυ αγαπη!!!

Ευχομαι να περασετε το πιο ομορφο Πασχα της ζωης σας και μετα την Ανασταση να γεμισουμε πολλα πολλα σπορακια.

Φιλια σε ολες!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Girl μου πολλά πολλά συγχαρητήρια!!! Η ιστορία σου ήταν πολύ συγκινητική και πραγματικά το πρώτο πράγμα που σκέφτηκα ότι μέσα στην ατυχία σου ήσουν τυχερή που κατάφερες να βρεις τον κατάλληλο άνθρωπο - γιατρό... Εύχομαι μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!!

Καλή Ανάσταση να έχουμε κοριτσάκια μου...και ας ευχηθούμε του χρόνου τέτοιες μέρες όλες μας να κρατάμε τα αγγελούδια μας αγκαλιά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια.ειχα πολυ καιρο να μπω γιατι αυτες τις μερες τρεχω με την δουλεια και γενικα με διαφορα που μου εχουν τυχει και δεν προλαβαινω να μπαινω!ειπα να μπω σημερα να δω λιγο τα νεα σας να ευχηθω κιολας και επεσα πανω σε νεα εγκυουλα.

girl δεν το πιστευωωωω μπραβοοοοο :ymapplause::ymapplause::ymapplause: πολλα συγχαρητηριαααααα χαρηκα παρα πολυ οταν το διαβασα.με το καλο το μωρακι σου γερο και δυνατο.ο Θεουλης και η Παναγιτσα να σας προσεχουν οπως ολες τις εγκυουλες μας :x:x:x

εγω κοριτσια ακομα παιδευομαι με το μικροβιο που δεν ξερω τι ειναι :roll: ο γιατρος μου ειπε οτι δεν χρειαζεται να με δει αλλα η αλοιφη που βαζω δεν κανει τιποτα ακομα εχω τσουξιμο και φαγουρα.τι να πω θα δω πως θα παω και θα τον ξαναπαρω τηλ.περιμενω περιοδο αυτες τις μερες και ηδη σημερα πονουσα μακαρι να μην εχει ερθει μεχρι αυριο γιατι θελω να μεταλαβω το πρωι.εγω απλα περιμενω για αλλη μια φορα την περιοδο..ευχομαι πραγματικα ο Χριστουλης να φερει πολλα μωρακια γερα σε ολες μας πολυ συντομα και με το καλο να γεννησουν οι εγκυουλες μας.

επειδη δεν νομιζω να ξαναμπω αυτες τις μερες να ευχηθω Καλη Ανασταση,Καλο Πασχα με υγεια σε ολες σας και τις οικογενειες σας.καλα να περασετε κοριτσια η Ανασταση του Κυριου μας να μας φωτισει ολους μας :-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σια μου ευχομαι ο γιατρος να σας βοηθησει και να βγαλετε ακρη με τις εξετασεις σας για να φτασεις πολυ γρηγορα στον στοχο σας!φιλεναδα βαστα γερα και θα γινει το ονειρο σου αληθινο συντομα θα δεις ;):-*:-*:-*

αναστασακι μου φιλια πολλα στο μωρουλι :-*:-*:-*:-*

μερεντουλα μου υπομονη και ειμαι σιγουρη και για σενα οτι πλησιαζει η ωρα σου ;;):-*:-*:-*

φιλεναδιτσες μου να περασετε καλα φιλακια πολλα :x:x:x:x:x:x:x:x

χιωτισσα κανονισε περιμενω ευχαριστα απο σενα ;):-*:-*:-*:-*:-*:-*

ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗΗΗΗ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Twiggy μου εγω όλα καλά περιμένω να περάσουν οι μέρες να έρθει η Τετάρτη να πάμε στο γιατρό να δω τι θα μας πει.Ελπίζω να προχωρήσουμε και να πάνε όλα καλά και να μη μας πει πάλι τα χειρότερα....Σου εύχομαι όλα να σου πάνε καλά και γρήγορα μανούλα!!!!!

Φιλάκια και καλό Πάσχα να έχουμε!!!!! Και σύντομα να γίνουμε όλες μανούλες!!!! :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια γλυκα! ευχομαι να εχουμε καλη Ανασταση και συντομα να ερθουν πολλα μωρακια στην παρεα μας! Μια νεα ζωη ειναι ενα θαυμα που δεν περιγραφεται και δεν εξηγείται απλα. Ετυχε σε εμας να πρεπει να παλεψουμε λιγο περισσοτερ γι αυτο.... αλλα πιστευω πως θα τα καταφερουμε!!

μαριαπ καλη τυχη με το γιατρο, ελπιζω να σας εχει καλα νεα..

μερεντα, μαντι, κουαντο, μαρικακι, ροζε, κον, αναστασια, μαρικακι, στρουμφ, σια, χουανιτα, σκορπινα, τζανολινο.... και σε ολα τα κοριτσια ευχομαι να περασετε ομορφα με τους ανθρωπους που αγαπατε! Καλη δυναμη ...τα καλυτερα ερχονται!!!

πολλα φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου όμορφα, όόόόοόόόλες (μηδεμίας εξαιρουμένης!!!!) θα γίνετε μανούλες!!!!!!!! Αρκεί να το πιστέψετε βαθιά μέσα σας..... κι όταν θα είναι η ώρα του, θα έρθει, να είσαστε σίγουρες γι΄αυτό!!!!!!!!! Ακούστε με κι εμένα!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D

ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΣΤΕ ΗΜΟΥΝ!!!!!!!!!!!

ΕΔΩ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΘΑ ΕΡΘΕΤΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Θέλει χρόνο το πράγμα......... κι αισιοδοξία........ περίσσια αισιοδοξία!!!!!!!!!!!

Εγώ κι ο μπεμπάκος μου σας φιλούμε!!!!!!!!!!!!!!

Καλή Ανάσταση σε όλες μικρούλες μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D

Ο Θεός να σας φυλάει!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπερα σε ολα τα κοριτσια!! @};-

ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ και ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ!!! Με ΥΓΕΙΑ πανω απο ολα και πολλες πολλες φουσκωμενες κοιλιτσες!!!! (*):ympray::ympray:(*)

Σας φιλω γλυκα! :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη Ανασταση κοριτσια μου και απο μενα σε ΟΛΑΑΑΑΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΑΣ δεν ονοματιζω μην ξεχασω καμια και δεν θελω :x:x:x:x:x:x

Αυριο που γιορταζω ευχομαι σε ολες μας μια μια να παθουμε γκαστριτιδα!!!!!!!!!!!!!

ευχομαι το Αγιο Φως να μας φερει και αλλες πολλες ανακοινωσεις, συντομα :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

φιλακια θα τα πουμε συντομα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ κουκλίτσες μου!!!!!!!!!!!

Κι όλες οι κοιλίτσες.... να είναι γιομιστούλικες.... του χρόνου τέτοια μέρα!!!!!!!!!!!!!!!

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Σας φιλώ!!!!!!!!!!!!!!

Να προσέχετε!!!!!!!!!

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

ΣΙΑ μου πολύχρονη κορίτσι μου!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΜΠΗΚΑ ΝΑ ΣΑΣ ΕΥΧΗΘΩ ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΟΛΕΣ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΠΑΣΧΑ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΘΛΙΨΗ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΑΣ, ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΟΛΛΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΑ ΝΥΧΑΚΙΑ ΜΟΥ. ΣΑΣ ΦΙΛΩ, ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη ανασταση σε ολες..!!!!!!!!!σας γραφω και μια μαντιναδουλα που αφιερωσαμε στη μπεμπουλα ανηψουλα..

"ενα αστερακι λαμπερο που στολιζε τη φυση ,κατεβηκε απ τον ουρανο κι ηρθε στη γη να ζησει..."κι ευχομαι να ερθουν πολλα πολλα ακομα αστερακια να φωτισουν τις ζωες μας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή Ανάσταση και καλό Πάσχα να έχουμε!!!!!!!!

Και μην ξεχνιόμαστε τέτοιες μέρες του χρόνου να έχουμε όλες ένα μωράκι αγκαλιά!!!!!!

Σια μου επειδή αύριο δε θα μπω σου εύχομαι Χρόνια Πολλά,Πολύχρονη και σύντομα μ' ενα μωράκι!!!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρονια Πολλα Χρηστος Ανεστη!!!!!!

Cuando οχι καλε τι πολλα, ζητας αυτο που πρεπει!!! ;) Σας το ευχομαι ολοψυχα σε ολες κοριτσια, κι ελπιζω εμας τις εγκυουλες να μας αξιωσει ο Θεος ολα να πανε καλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...