Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο4!!!


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ; ΕΓΩ ΧΑΛΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ. ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΧΟΡΙΑΚΗ ΕΧΤΕΣ, ΕΦΑΓΑ ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΑ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΧΑΠΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ. ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ......

ΘΑ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΩ ΚΑΙ ΑΥΤΟ, ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ.

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΚΑΙ anastasia32 MOY, ΜΕ ΕΚΑΝΕΣ ΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΩ ΠΑΛΙ ΜΕ ΤΟ ΣΧΟΛΙΟ ΣΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΟΥ. ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΟΛΕΣ ΠΑΙΡΝΩ ΚΟΥΡΑΓΙΟ.

ΔΕ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΣΕΛΙΔΕΣ ΜΑΣ......

ξέρω πως είναι να παίρνεις αρνητική χοριακή...

δυστυχώς περνάμε αποτυχίες αλλά και επιτυχίες στην ζωή μας...

να κάνεις κουράγιο και υπομονή, να δεις που κάποια στιγμή θα έρθει και για σένα η

μέρα που θα μας ανακοινώνεις τα ευχάριστα !!

ξέρω σου φαίνεται μακρινό το όνειρο..... και εγώ έτσι νιώθω...

που θα πάει όμως ρε κοπελιά θα το τσιμπήσουμε το σποράκι και όλα αυτά θα ειναι

παρελθόν !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 972
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

koritsia sas efxaristw oles prosopika!!!!!

ax bre cuando den eixes tpt ee??? :roll::roll::roll: ax ti na pw??an einai i wra tou as erthei :ympray::ympray::ympray:

xrysanthi mou ti kaneis???ti akribws fobasai??

x+m kseroume kala na to ksepername afto k na pigainoume parakatw!!!!!eimaste edw gia sena gia otidipote xreiasteis :YMHUG::YMHUG::-*:-*

koritsia na rwtisw kati???an telika den eimai.....perimenw apo simera mexri k ti pempti periodo.... :twisted: tha erthei i logw outro. tha kathysterisei??dld ennow mporei sti parousa fasi na erthei i ti mplokaroun ta outro??? :?: sorry an sas mperdepsa!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

merenta MOY ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΩ. ΠΟΤΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΜΕ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΞΕΧΑΣΜΕΝΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ.

stroumf80ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΕΥΧΕΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΙΣ 13/4. ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΝΑ ΖΗΣΕΙΣ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΟΥ ΟΝΕΙΡΟΥ.

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΟΥ CUANDO, MURIAM KAI ANASTASIA32 ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΟΝΑΔΙΚΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΧΑΡΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΠΟΥ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΜΕΣΑ ΣΑΣ. ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΕΓΓΥΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΟΝΟ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!!!

demoyla ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ ΣΟΥ. ΔΙΠΛΗ ΧΑΡΑ. ΤΙ ΩΡΑΙΑ!!!!

milaw ΕΥΧΟΜΑΙ Η ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΣΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ.

ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χ+Μ μάζεψε τις δυνάμεις σου κορίτσι μου και προχώρα!!!Θα έρθει και η στιγμή που θα γίνουμε κι εμείς μανούλες...... :YMHUG::YMHUG:

Lil,Twiggy και Μερεντούλα καλά αποτελέσματα.Με το καλό να ξεκινήσετε και να πάνε όλα καλά!!!! :x:x

Demoyla συγχαρητήρια διπλή χαρά ε;;Μπράβο κορίτσι μου κι εγω διδυμούλα είμαι,θα έχουν πολύ καλό και δυνατό "δέσιμο"αργότερα τα μωράκια σου!!! :P:P

Jannolino μου μην απογοητεύεσαι βλέπω σε λίγες μέρες να μας λες κι εσυ τα ευχάριστα!!!! :D:D

Madi,Cuando μακάρι να ξεκινήσω και να πάνε όλα καλά και να έχω κι εγω σύντομα ενα σποράκι στην κοιλίτσα μου... :roll::ympray::ymdaydream: Αχ Θεέ μου δε θέλω να παραπονιέμαι αλλά να μωρέ κουράστηκα τόσα χρόνια μ'αυτήν την ταλαιπωρία γιατί κάποιες γυναίκες να ταλαιπωρούμαστε τόσο;; :(:((:(( Αχ θέλω τόσο πολύ ενα μωράκι!!! :((:((

Οι εγκυούλες μας τι κάνουν;Κορίτσια μου ΦΥΣΑΤΕ μέχρι να πλευριτωθούμε!!!! :lol::lol:

Φιλάκια και στα υπόλοιπα κορίτσια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χ+Μ μάζεψε τις δυνάμεις σου κορίτσι μου και προχώρα!!!Θα έρθει και η στιγμή που θα γίνουμε κι εμείς μανούλες...... :YMHUG::YMHUG:

Lil,Twiggy και Μερεντούλα καλά αποτελέσματα.Με το καλό να ξεκινήσετε και να πάνε όλα καλά!!!! :x:x

Demoyla συγχαρητήρια διπλή χαρά ε;;Μπράβο κορίτσι μου κι εγω διδυμούλα είμαι,θα έχουν πολύ καλό και δυνατό "δέσιμο"αργότερα τα μωράκια σου!!! :P:P

Jannolino μου μην απογοητεύεσαι βλέπω σε λίγες μέρες να μας λες κι εσυ τα ευχάριστα!!!! :D:D

Madi,Cuando μακάρι να ξεκινήσω και να πάνε όλα καλά και να έχω κι εγω σύντομα ενα σποράκι στην κοιλίτσα μου... :roll::ympray::ymdaydream: Αχ Θεέ μου δε θέλω να παραπονιέμαι αλλά να μωρέ κουράστηκα τόσα χρόνια μ'αυτήν την ταλαιπωρία γιατί κάποιες γυναίκες να ταλαιπωρούμαστε τόσο;; :(:((:(( Αχ θέλω τόσο πολύ ενα μωράκι!!! :((:((

Οι εγκυούλες μας τι κάνουν;Κορίτσια μου ΦΥΣΑΤΕ μέχρι να πλευριτωθούμε!!!! :lol::lol:

Φιλάκια και στα υπόλοιπα κορίτσια!!!!

ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΙΓΟΥΡΑ.....!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μariap1,Rose και merenta ευχαριστω γλυκες μου!! :x:x

X+m συντομα ολα θα ειναι παρελθον!!

Θα ερθει και η σειρα μας ρε κοριτσια που θα παει.......

Αντε να κανουμε κανενα γλεντι συνομα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsakia m!

vlepw skoularikia exete vgalei stous afalous, e???:)m aresei k mena alla dn tolmisa pote na vgalw!an dn erthei to bebe omws, tha kanw dwro ston eauto m skoylariki ston afalo!haha!as gelasei k mas to xeilaki mas ligo:)

mariap 1 distixws koritsi m kapoia koritsia talaipwroumaste k malista arketa!ti na kanoume omws?eimaste dinates kai to xerei O THEOULIS!gi auto:)tha mas antameipsei kai me to parapanw!tha to deis!

x + m poso lipithika koritsaki m!omws na xereis twra oti arxizei kainouria mera!tha sinexisoume tis prospatheies mas kai tha mas dwsei O THEOS to dwro tou!pisti na xoume arketi kai ypomoni kai na deis oti tha rthei kai gia mas i aspri mera!kouragio kopela m!

anastasaki kai cuando euxomai O THEOS KAI H PANAGIA na nai to stirigma sas se oli ti diarkeia tis egkimosinis sas kai H AGIA EIRINI H CHRUSOVALANTW na sas eulogei esas kai ta bebe sas kai na pane ola ma ola teleia!

xrusanthi koritsi m kala eisai?ti fovasai kale?:)edw eimaste oles na se voithisoume na xeperaseis kathe fovo kopela m!

filia koritsia m!kali sinexeia se oles mas me euxarista gegonota apo dw k pera!x x x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλες τι κανετε?Πολυ συννεφια σημερα, πωωωωω μαυριλααααααααααα......Λοιπον θελω αισιοδοξια εεεε?δεν θελω χαζομαρες γιατι ειπαμε τραβαω κοτσιδες δυνατα! :ymparty:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κούκλες, τι μου κάνετε? Εγώ είμαι καλύτερα σήμερα... :D

Βοηθάει πολύ και ο αντρούλης μου που είναι τρελάρας και ρίχνουμε πολύ γέλιο οπότε ξεχνιέμαι η γυναίκα...!! ;):lol:

Σκουλαρικάκια στον αφαλό ακούω...Και εγώ το ίδιο πρόβλημα με το Μερεντάκι έχω, το φοράω πάνω απο 10 χρόνια, όταν έρθει η ώρα της εγκυμοσύνης θα μου κακοφανεί πολύ αν πρέπει να το βγάλω...!!

Demoula κοριτσάρα μου διδιμάκια ε?? Αχ πάντα διπλές χαρές να σου δίνουν αυτά τα παιδιά! Να είστε καλά και να τα χαίρεστε!

Και για όλες τις άλλες κοπέλες που έχουν εξετάσεις, περιμένουν αποτελέσματα, περιμένουμε να περάσουν οι μέρες να δούμε τι κάναμε....Όλα θα πάνε καλά κορίτσια μου, πίστη να έχουμε και όλα θα γίνουν με τον ένα ή τον άλλο τρόπο! Ευτυχώς που υπάρχει και το mammy και στηρίζει η μία την άλλη....

:YMHUG::YMHUG::YMHUG:O:-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια...ειναι λογικο να απογοητευομαστε..εγω σε λιγο εκλεινα τα δυο χρονια..καποια στιγμη ερχεται η σειρα μας..τελος παντων δεν λεω τιποτα ακομα γιατι ουτε που εχω δει τι γινεται....αντε να ρθει η παρασκευη...ααααα ευχομαι παντως γρηγορα θετικα αποτελεσματα..δεν εχει νοημα να ταλαιπωρειται καμια κοπελα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσιαα.πολυ συννεφια σημερα αλλα καλυτερα γιατι δουλευω και δεν θελω να εχει καλο καιρο :-p να μωρε ζηλευω οταν εχει καλο καιρο και εγω ειμαι στην δουλεια...

χ+μ ολες τις εχουμε περασει τις αρνητικες χοριακες και παλι εδω ειμαστε.παρε δυναμεις και βουυρ στο ψητο γιατι το μπεμπε παραμονευει ;):YMHUG::YMHUG::YMHUG:

levou και εσυ στον αφαλο? :-? και μενα μου αρεσει αλλα δεν τολμω να βαλω δεν εχω και το καταλληλο σωμα =p~ ειναι ωραιο παντος!

cuando ολα καλα?περνανε οι μερες και την Παρασκευη θα δεις τον σπορο σου :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera kai apo mena, ti kanete koritsia mou? egw den eimai kai sta kelytera moy

Καλημερα κοριτσι, τι εγινε και δεν εισαι καλα?

LIL ROSE LEVOU φιλακια !!! :-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koριτσάκια καλημέρα,

αν και όλα είναι μια χαρά, και δίνω συμβουλες στις φίλες μου για ηρεμία για όλα τα θέματα και προβλήματα που αντιμετωπίζουν, σήμερα είμαι σκτ!!! χάλια, είδα και μια συνάδελφο μου που παντρευτήκαμε μαζί, ότι είναι έγκυος στο δεύτερο παιδάκι, και εγω δεν τα χω καταφέρει ακόμα για το πρώτο. Τι θα κάνω Θεούλη μου, θα γίνω μαμά????

Συγνώμη ειλικρινά κορίτσια αν σας φανεί χάλια το μήνυμα μου αλλά δεν ξέρω με ποιόν να μιλήσω και ποιός να με καταλάβει και να μου σταθεί. Ο άντρας μου συνέχεια λέει ότι ζω μόνο γιαυτό ενώ εκείνος λέει ότι το θέλει πολύ αλλά συνεχίζει την ζωή μας.

Τι να κάνω ρε παιδιά αφού το σκέφτομαι, το θέλω πάρα πολύ, όσο τίποτα άλλο να λέω ψέμματα; να μην συζητάω τίποτα; ούτε μαζί του ;;;;;;;; Δεν μπορώ αλήθεια..... :cry::cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

den kserw re koritisa mia psyxoligikh kourash, mia varemara, mia stenoxwria, einai polla mazi, pernane oi mhnes kai h zwh mou xalia, den leei na ginei kati kalo na gelasei epitelous ligo to xeilaki mas, oles oi files mou vgainoun eksw me ta paidakia tous volta kai mono egw exw meinei, xthes phga na parw kai lampada sto vaftisthri mou kai eida pali ola ayta ta paixnidakia kai ta vrefika eidh kai stenaxwrethika, e ola ayta me exoun epireasei poly

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Αναστασάκι και Cuando τώρα είδα την ΠΗΤ σας και συγκινήθηκα!!! Τα τοξοτάκια είναι τα καλύτερα παιδιά! ο μπαμπάκας μου και ο αντρούλης μου είναι τοξότες και πραγματικά είναι η χαρά της ζωής μου!! :D

Σας εύχομαι ειλικρινά να είναι γερά, καλότυχα και πάντα αισιόδοξα τα μωράκια σας σαν πραγματικά τοξοτάκια... ;)

stroumf και skorpina αν κάποιος σας καταλαβαίνει απόλυτα είμαστε τα κορίτσια εδω μέσα! Όλες περνάμε αυτή την φάση απογοήτευσης, στεναχώριας, ζήλιας (όχι κακοπροαίρετης φυσικά) και δυστυχώς τα περνάμε κυρίως ολομόναχες! Οι άντρες όση κατανόηση και να δείχνουν αντιδρούν και αμύνονται πολύ διαφορετικά απο εμάς. Ειδικά αν δεν μπορείς να το συζητήσεις ούτε με φίλους, ούτε με οικογένεια σε πνίγει πραγματικά! Γι'αυτό λέω και ξαναλέω ευτυχώς που υπάρχει το mammy!!

Είμαστε εδώ για σας, σας καταλαβαίνουμε και συμπάσχουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!

στρουμφ σε νιωθω απολυτα! προχθες ειχαμε τα ιδια με τον αντρα μου και μαλιστα το .. χοντρυναμε δεν μιλουσαμε 2 μερες σχεδον!! Ειναι πολυ δυσκολη αυτη η φαση για το ζευγαρι, οι αντρες δεν ξερω εχουν ενα τροπο να το αντιμετωπιζουν αλλιως ενω εμεις το παιρνουμε πιο πολυ πανω μας ανεξαρτητου προβληματος... Σε ενα βιβλιο που διαβασα για την υπογονιμοτητα ελεγε πως η υπογονιμοτητα εκδηλωνεται για τις γυναικες ως προβλημα ταυτοτητας (ποτε θα γινω μανα κλπ) ενω για τουα αντρες ως προβλημα της σχεσης τους!! Δυστυχως το μονο που μπορουμε να κανουμε ειναι να συζηταμε και να προσπαθουμε να μην χανουμε την ποιοτικη μας σχεση ! Δεν ειναι ευκολο αλλα δεν ειναι και κριμα να καταστρεφουμε ο,τι πιο ωραιο εχουμε?!... Εγω αποφασισα να κουλαρω λιγο γιατι καταλαβα πως εχω παθει μια εμμονη με τους μηνες , με τους υπολογισμους, να μην χανω χρονο!!! Κι ετσι χανω το παρον.. και στεναχωρω τον καλο μου... νομιζω οτι θελει ηρεμες κινησεις.. Στο κατω κατω οταν μεινουμε εγκυες θα εχει σημασια το ποτε εγινε, ποιες αλλες ειναι εγκυες, ποσοι προσπαθουν, ποτε θα γεννηθει το μωρο???! ΟΧΙ! τωρα μας απασχολουν αυτα και μας αγχωνουν!! Καλα δεν λεω cuando, anastasia, miki?

λιλ καλα να περασεις σημερα περιποιησου τον εαυτο σου!

ροζε, λεβου πολλα φιλιααα

σκορπινα εισαι η μικρουλα μας εδω!! φτιαξε διαθεση σε χρειαζομαστε!! η ζωη δυστυχως ειναι αδικη και τυχαια, εσυ το εμαθες νωρις αλλα και νωρις θα το αντιμετωπισεις και θα γινεις μετα η καλυτερη μανουλα!!! πολλα φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimeres....kalimeres :):):)

koritsia k edw xalia o kairos!!alla synithismeno gia germania!!!

x+m den katalaba ti akribws itheles na mou extes.. :(

roze mou giati den kaneis an theleis?gia to skoulariki lew...afto to kaneis gia sena!!! :D

cuando mou eseis mallon tha akousete k kardoula ti paraskebi???? :?: ante me to kalo filenada!!ti wra tha pas??

stroumf ax glykia mou pooooso se katalabainw!!!i alitheia einai pws k egw etsi skeftomai!!k isws exw paramelisei ti zwi mou k protereotita mou einai ena paidi!!egw tha sou elega na miliseis me ton antra sou!!!afto etsi k alliws einai ena thema kathara proswpiko sa! an de to sizitaei to zebgari mataksy tou tote se poion tha ta pei?egw pantws to krataw kamia 2 meres mesa mou e k meta den antexw to lew sto kalo mou k mou febgei ligo i thlipsi!!!!!einai dyskolo poly pante k to kserw!!!k emena i nifi mou meta to kalokairi paei gia deftero k ksekinise meta apo mena tis prospatheies!!k otan einai k mesa stin oikogeneia g- - - - a!!!!thes na xareis k to problima sou de se afinei.....

na mpaineis na mas ta les oti se apasxolei....otidipote mporei na se kanei na aisthantheis kalytera! :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ σε καταλαβαινω στρουμφακι...οσο περιμενα να μεινω εγκυος εμειναν και γεννησαν σχεδον ολοι οι φιλοι γυρω μου...μεχρι και η αδερφουλα μου καλα να ναι εμεινε εγκυος αμεσως και θα γεννησει τωρα..κι εγω ελεγα θεε μου θα μεινω τελευταια των μοικανων..εβλεπα να μενει καιη κουτση μαρια πραγματικα...πονουσα για μενα σε καθε ακουσμα νεας εγκυμοσυνης και ο αντρουλης μου ελεγε τα ιδια με τον δικο σου...κι ολοι οι αντρουληδες το παιζουν κουλ αλλα αγχωνονται κατα βαθος και τυψεις εχουν και ολα...προσπαθησε να ηρεμησεις και να σκεφτεσαι απλως οτι θα γινεις μανουλα..το ποτε δεν εχει σημασια..να εισαι σιγουρη οτι θα μεινεις..δεν εχεις προβλημα εξαλλου και κανεις δεν σου πε οτι δεν μπορεις..οποτε χαλαρωσε και ανοιξε του την πορτα να μπει οταν θελει εκεινο...σε νιωθω παρα πολυ...σκορπινακι κι εσενα σε καταλαβαινω...κι εγω ψωνιζα για το βαφτιστηρι,για το ανηψακι που θα ρθει..ολα θα γινουν σιγα σιγα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Scorpina και Stroumf σας καταλαβαινω πολυ καλα πως νιωθετε γιατι στην παρεα μας , που οι περισσοτεροι εχουμε παντρευτει κοντα, εχουνε το πρωτο τους παιδακι , η κουμπαρα μας γενναει σε ενα μηνα και δυο ζευγαρια εκαναν τωρα το δευτερο . Πλεον νιωθω οτι εχουν αλλαξει και τα ενδιαφεροντα μας, λογικο ειναι! Σκεφτηκα να γινω και νονα μαλιστα!!!!Οπως καταλαβαινεις εχουμε μεινει εμεις ,μαγκουφια...ετσι λεω το παιρνω λιγο στο καλαμπουρι, τι να κανω ρε κοριτσια...

Που θα παει θα ρθει και σε εμας ομως!!!

Τwiggy σε ευχαριστω γλυκια μου και εσυ υπομονη, ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...