Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο4!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 972
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Έλα είδες μια χαρά ανεβαίνει! :-bd:-bd:-bd Άντε τώρα ηρέμησε και κοίτα να το απολαύσεις!

Cuandακι υπομονή και σε λίγες μέρες θα το δεις και εσύ το σποράκι σου! Μπορεί να άργησαν λίγο να έρθουν αλλά ήρθαν για να μείνουν! 8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xairetwwwww!!!!koritsia simera efxaristithika ypno....mono pou eida sximo oneiro :( eida oti mou irthe periodos k epiksa sto klama :((:((:((:((:(( kserei kamia na to erminefsei? :geek:

merentoula bale mpros kopeliaaaa k efxomai poly poly syntoma egkyoula k esy.....

cuando mou teleia ta tickerakia sou :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά!!!

Σ'ευχαριστώ πολύ!! Κάνω αλλά δεν περνούν οι μερούλες!!!!

Εύχομαι αυτός ο μήνας να ναι τυχερός μου!!

Μακάρι φιλενάδες, μακάρι!!!

δύσκολο πράγμα η αναμονή !!

καλή επιτυχία κορίτσι μου !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και απο εμενα κοριτσια!

Μπραβο σε ολες τις εγκυουλες μας!!! (*)(*) σας ξερω γιατι σας διαβαζω καθημερινα.. :geek::geek:

Μια ηρεμη και τελειομηνη εγκυμοσυνη να εχετε!!!

Σε ολα τα κοριτσια που προσπαθουν(ειμαι και εγω μεσα σε αυτα),υπομονη και πιστη δε μπορει το

θαυμα θα γινει.. :ympray::ympray:

Εχω 3 μερες καθυστερηση αλλα ακομη θα περιμενω... :-ss:-ss

Φυσηξτε κοριτσια δυνατα θελω να κολλησω!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φφφφφφφφουυουουουουουουουουουουου!!!!!!!!!!!!!!!1πολλες θετικες χοριακες...τζανολινο το ονειρο σου ειναι οι φοβοι σου...αν ειδες κοκκινο κατι καλο θα ακουσεις.. :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μilaw ελπιζω το θαυμα να εχει γινει!!!

Anastasia μπραβο κοριτσι μου ,χαιρομαι πολυ για σενα!

Μerenta καλη αρχη και σε εσας, συντομα να ερθει το σπορακι σας!

Χ+m εσυ τι δουλεια σου κανεις, και αυτη τη δικη της...δε θα πρεπει να το σκεπτεσαι ετσι.

Stroumf καλη επιτυχια!

Cuando ωραιο αερακι μας ηρθε!Ωραια tickerkia!

jannolino λιγα ξερω...ειδες αιμα? Λενε οτι αν δεις αιμα κατι θα γινει γρηγορα, καποια ειδηση...αυτο μονο ξερω...

Φιλακια σε ολες!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά !!!!!

Μου παρακολουθεί την ωορρηξία και γενικά προσπαθούσαμε και αυτό το μήνα αρκετά!!!

Εσύ?

stroumf mou tha kaneis xoriaki stis 13??

perimeneis kathysterisi i ekanes ekso??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά !!!!!

Μου παρακολουθεί την ωορρηξία και γενικά προσπαθούσαμε και αυτό το μήνα αρκετά!!!

Εσύ?

stroumf mou tha kaneis xoriaki stis 13??

perimeneis kathysterisi i ekanes ekso??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τζανολινο ετσι οπως τα λεει η λιλ ειναι...αμα ειδες αιμα κοκκινο ειναι καλο..αληθεια..δε μου λες γιατι δε θυμαμαι...εσυ γιατι κανεις εξωσωματικη;γιατι ειχες ξεκινησει;

στρουμφ ελπιζω να πιασαν τοπο οι προσπαθειες σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια καλη βδομαδα και σας ευχαριστω για τα ενθαρρυντικα σας λογια!!

ελειψα μια μερα και εχασα πολλα!! δεν προλαβα να τα διαβασω ολα... με τον αντρα μου ειμαστε καλυτερα! καθισαμε εχθες και μιλησαμε πολυ.. θα χαλαρωσουμε λιγακι τι αλλο να κανουμε? κι ο,τι ερθει θα προσπαθησουμε να το αντιμετωπισουμε μαζι, σαν ομαδα οχι να κατηγορουμε ο ενας τον αλλο! νομιζω οτι επειδη τελικα το βαρος του "προβληματος" επεσε πανω του ενιωσε πολυ ασχημα.. αλλα του εξηγησα οτι δεν εχει σημασια, ειμαστε ενα σε αυτο... cuando κι εγω το ιδιο αισθανθηκα! οτι ειμαστε χαλια και εγω σκεφτομαι συνεχεια για μωρο ? αχ ειναι δυσκολο κοριτσια αλλα θελει δυναμη!! πρεπει να τα καταφερουμε ολο αυτο να μη μας καταστρεψει αλλα να μας κανει καλυτερους!!ειναι δυσκολη η διαδρομη και τρομακτικη αλλα ειμαστε και εδω ολες , η μια για την αλλη σωστα??

janollino, μαρικακι, στρουμφ, σια και ολες..... καλη τυχη και δυνατα!!!

φυσατε κοριτσια.......!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

stroumf mou efxomai na exoun parei ola to dromo pou prepei afto to mina!!!!!!egw paw gia xoriaki ti paraskebi :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

cuandaki mou o antras mou exei azoospermia!!! :(:( o Theos na balei to xeri tou na einai i teleftaia mas prospatheia gia to prwto mas paidaki!!! ;)

milaw efxomai na eisai idi egkyoula!!!! :):)

x+m ti egines????xoriaki ekanes telika?? :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ τζανολινο μουυυ!!!!!!!!!!!!!!σου στελνω ενα μεγαλο αερακι φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφουουουοουουουουουουουουουου!!!!!!!!!!!!την παρασκευη περιμενω κι εγω πως και πως να παω στο γιατρο...εχυομαι να χεις πολλα ευχαριστα να μας πεις!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ήρθα κι εγω απο το γιατροοοοοοοοο!!!!!Ολα καλα μου ειπε, και η χοριακη μια χαρα ειναι.Μου εκανε κολπικο υπερηχο και ψαχναμε να βρουμε μια ασπρη κουκιδιτσα αλλα δεν τα καταφεραμε γιατι φυσικα ειναι πολυ νωρις.Παντως μου εδειξε που περιπου ειναι και συγκινηθηκα...καλε τι θα κανω οταν το δω κανονικα?θα πλανταξω? :lol::lol:Επισης μου μετρησε το ενδομητριο και ειναι 18 και ειπε ειναι παρα πολυ καλο!!

Μου εδωσε utrogestan , ειπε για μικρη υποστηριξη και αν δω αιματακι ή εντονους πονους μονο τοτε να επικοινωνησω μαζι του, αλλιως.....σε 15 ημερες ξανα παω και λογικα θα ακουσουμε και καρδουλα απευθειας!!! ;;)

cuando θα συγκινηθεις κι εσυ την παρασκευη θα δεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααααααααααααχ συγκινηθηκα και που σε διαβασα!!!!!!!αναστασουλι μου τι γλυκο!!!!!!!! :YMHUG::YMHUG: κι εγω παιρνω ουτρογεσταν..να παρεις για ενισχυση δεν πειραζει..ολα καλα θα πανε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΚΑΛΑ!!!!!!!!!!! :D

ΜΠΡΑΒΟ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ!!!

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ........ΠΩΠΩΠΩ ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΟΤΑΝ ΑΚΟΥΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΧΤΥΠΟ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ!!

CUANDAKI ΣΟΥ ΕΙΠΑ...ΕΣΥ ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ Ο ΧΤΥΠΟΣ........... :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...