Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο 7...εν όψη τελικού!!!


Recommended Posts

Καλησπερα κουκλιτσες μου!!

Γιεληζ ξεκουρασου κ τα λεμε αυριο.Φιλια πολλα!

Μαιρη μου τελεια τα ζιπουνακια κ το σημειωμα επισης!!!Με γεια κοριτσακι μου!

Νικη μου πολυ ωραιο κ ποοοοοοοολυ οικονομικο το σαιτ αλλα εγω τα εχω παρει ΟΛΑ!!Καποια στιγμη θα τα βγαλω φωτο να τα δειτε ;) Φουλ στο ροζ-φουξια...ξερω -ξερω,μερικες το σιχαινεστε! :lol::lol::lol:

Οι υπολοιπες τι κανετε?Εγω τελικα λιγα πραγματα εκανα σημερα κ αυριο ευτυχως θα ερθει η μητερα μου για τις κυριως δουλειες.Τη περισσοτερη μερα τη περασα στο κρεβατι.Καθε μερα που περναει νιωθω κ πιο κουρασμενη,τι να πω....

Σας καληνυχτω.Θα κανω μπανακι κ θα ξαπλωσω,παλι!Φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 979
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εγω δεν το συχαινομαι καθολου...μην κοιτας που κρατιεμαι και δεν εχω παρει τπτ...περιμενω να μας πουν 100%οτι ειναι κοριτσι και μετα ολα φουξια ροζ...εμμμ τοσα χρονια επιξε το ματι μου στο μπλε..τωρα θα το ευχαριστηθω..και καροτσι μονο ροζ...κανενα αλλο χρωμα...εχω βρε ενα Hello Kitty της Brevi φοβεροοο καληνυχτα Γιελιζ..φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κουκλίτσες μου!!!!!!Εχτές έφυγα απότομα γιατί ειδοποίησαν για βόμβα και βγήκαμε όλοι έξω και περιμέναμε να δούμε τι θα γίνει.... τελικά το ηρωικό ΠαΠει στέκει στο ύψος του ακόμα!!! :lol::lol::lol:

Κοριτσάκια μου από σήμερα μέχρι και την άλλη εβδομάδα θα έχω πάρα πολυ δουλίτσα!!Ξεκινάει από Δευτέρα μια εκδήλωση που κάνουμε με 60 εταιρείες 10-15 κάθε μέρα που βλέπουν φοιτητές και απόφοιτους του Πανεπιστημίου μας για κάλυψη θέσεων εργασίας και θα τρέχω λίγο.. βασικά από Δευτέρα δεν θα είμαι καν στο γραφείο μου αλλά στο χώρο της εκδήλωσης!!Στην αίθουσα τελετών Μάχη!!! ;);) θα προσπαθώ να μπαίνω να σας διαβάζω και να σας λέω κι ένα γεια!!! ;);) Σήμερα θα προσπαθήσω να είμαι όσο περισσότερο γίνεται μαζί σας!!Έχω πάθει εξάρτηση :lol::lol: Κοιμάστε ακόμα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααααααααααα....μα που πηγαν ολες? :-?:-?:-? κοντευει 9.30 κ καμια δεν εμφανιστηκε ακομα?περιεργο...πολυ περιεργο!!!

γιεληζ αρχισατε τα μαστορεματα?α τι ωραια....βεβαια το καθαρισμα ειναι το παλουκι μετα αλλα χαλαλι,οταν τα βλεπεις ολα καινουργια.

κοριτσια δωστε του να καταλαβει με το ροζ...εμενα βεβαια μου αρεσει κ το λιλα σαν χρωμα αλλα κ τα υπολοιπα πιο παλ χρωματα.

χθες λοιπον πηγαμε στον ενδοκρινολογο κ με βρηκε μια χαρα...ρολοι!!!τον αλλον μηνα δεν θα χρειαστει να παω κ θα παω τωρα τελος ιουνιου.ενδεχομενως να την γλιτωσω την αγωγη...βεβαια θα το παρακολουθουμε κ μετα την γεννα γιατι η παθηση υπαρχει.πριν τον γιατρο πηγαμε κ τζαμπο....ηθελε η κουνιαδα μου να δει πραματακια για παιδικες μπομπονιερες.τον αλλο μηνα βαφτιζουμε την ανυψουλα μου κ για ενα χωνακι με ζαχαρωτα που ηθελε για τα παιδακια της ζητουσαν 1,50Ε :shock::shock: πιο ακριβα κ απο την μπομπονιερα της.κ τελικα πηραμε αυτα που κανουν σαπουνοφουσκες,τουλια,κορδελες κ ζαχαρωτα κ καραμελες κ της βγαινει.....περιπου στα 0,60Ε το ενα.ειναι να τρελενεσαι....ποσο κερδος βγαζουν :o:o εγω κοριτσια παντως κρατηθηκα κ δεν πηρα τιποτα για την μπεμπα....μπραβο μου!!!αλλαθα μου πεις που να προλαβω με την μικρη μου απο πισω...θελω κ αυτο,θελω κ αυτο....ουφ ζαλιστικα.τελικα πηραμε κατι κοκαλακια κ φυσικα ενα τηλεκατευθηνομενο τζιπ...για την κορη μου φυσικα!!!οταν θα παω για την μπεμπα το αποφασισα πως θα παω μονη μου!!!

που ειστε καλε?ξυπνηστεεεεεεεε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!! Τί κάνετε?

Μιχαέλα πολύ καλά τα νέα σου, μπράβο!

Ευγενία υπομονή μια βδομαδούλα είναι θα περάσει. Αυτό με τη βόμβα....καλό :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλες!!!!

τι κανουν οι κοιλιτσες;;;;;

ρε παιδια εχω την εντυπωση οτι η κοιλια μου μικρενε...λετε να ειναι φυσιολογικο η βλεπω πεταλουδες;;;; :lol::lol::lol:

συμπεθερα τελεια τα νεα σας!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα φουσκοκοιλιτσες!!!!Τι κανετε??/

Σας ευχαριστουμε για τα καλοριζικα της προικας του μπεμπη μας!!!!

Χτες μπαινοβγαινα αλλα δεν ειχα κουραγιο να γραψω..ημουν ολη μερα σαν ζομπι!!Ειχα μια νυστα αλλοπραγμα κ δεν μπορουσα να κοιμηθω...τελικα 22.45 επεσα για υπνο και μολις σηκωθηκα!!!!!!

Ειναι κ η ανηψουλα μου στο παιδων απο προχτες με πνευμονια το μωρο μου και ειμαστε γενικως αναστατωμενοι!!Ευτυχως απο χτες δεν εχει πυρετο κ ισως αυριο να βγει!!!

Σεσιλια ιδεα σου ειναι...αποκλειεται να μικρυνε η κοιλια σου..μηπως δεν εφαγες χτες βραδυ και απλα δεν εχει τσιτωσει??εμενα το βραδυ ειναι διπλη κ το πρωι νορμαλ!!!!

Γελιζ μου καλοριζικα τα πραγματακια κ να τα καλοχρησιμοποιησετε!!!!!!!

Κοριτσακια ενω εχω διαβασει τα παντα δεν θυμαμαι τιποτα..πως ξεχναω ετσι??Το παθενετε κ σεις??

Τι εχει το μενου σημερα??Εμεις εχουμε πρασσα κοκκινιστα και ρεβυθια που μου χει φτιαξει κ τα δυο η πεθερα μου!!Τι καλη που ειναι..ειμαι πολυ τυχερη..στο θεμα πεθερα!!!!!

Αυταααα δεν θυμαμαι κατι αλλο..θα επανελθω ξανα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιχαέλα μου καλημέρα!!!Όλα καλά με το γιατρό ε?? τέλεια!!!μακάρι να μην χρειαστεί καθόλου αγωγή!!ποτέ!!!Αλλά και να χρειαστεί δεν είναι τίποτα ένα χαπάκι κάθε πρωί!!τρο πιθανότερο βέβαια να μην χρειαστεί ;);)

Κρατήθηκες ε?? εγώ θα είχα κάνει ένα λογαριασμόοο!!! :o:o:o γιαυτό αποφεύγει ο άντρας μου να με παίρνει μαζί :D:D:D

Τηλεκατευθυνόμενο τζιπ η μικρή ε????μια χαρά τη βρίσκω!!! ;);)

Το λιλά μου αρέσει κι εμένα πάρα μα πάρα πολύ!!!τώρα θέλω να βρω ύφασμα σε λιλά για να ντύσω την καλαθούνα που θα βγάλω τη μπέμπα από το μαιευτ'ηριο!!Θα μου το ράψει η πεθερά μου!!! ;);) Είχε φτιάξει και του Νικόλα μου και ήταν υπέροχο!!!

Καλημέρα Χρύσα!!καλέ ιδέα σου είναι πως γίνετε να μικράινει η κοιλιά??? :lol::lol:

Κατερίνα μου καλημέρα και σε σένα!!!Ξεχνάς κι εσύ ε??

Ελλη καλημέρα... που και που μια βόμβα κάνει καλό έχεις δίκιο!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυσα εγω αυτη την εντυπωση την ειχα πριν κανενα μηνα...αλλες φορες μου φαινοταν τουρλα κ αλλες καθολου,μπορει να παιζει ρολο κ η θεση του μωρου...το πως καθεται,σε πια μερια ειναι κ αλλα τετοια.

πολυ καλο αυτο που ειπε η ελισαβετ...ακου διαιτα :lol::lol::lol:

κατερινα περαστικα στην μικρουλα σας κ η αληθεια ειναι ζορικη κατασταση με τα νοσοκομεια κ τα παιδια.τα περασα κ ξερω.αληθεια ποσο ειναι η μικρη?οσο για την ανια ασε....ξεχναω τι μου ειπες πριν 10 λεπτα.μαλλον κ αυτο συμπτωμα της εγκυμοσυνης.εγω παντα κοροιδευα τον αντρα μου που ποτε δεν ειναι συγκεντρωμενος να ακουει αυτα που του λενε με αποτελεσμα να ξεχναει...ουτε 80χρονων να ηταν...κ τωρα την εχω πατησει...κ δεν μπορω να πω κ πολλα...δεν με παιρνει.που θα παει δεν θα γεννησουμε...ολα θα στρωσουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια.τι κανετε?εγω τωρα ξυπνησα.ειχα αυπνιες ολο το βραδυ :cry: κοιμηθηκα κατα τις 5 :? σα ζομπι αισθανομαι τωρα

ελις κ εγω νομιζω οτι βλεπεις πεταλουδες

μια ειδοποιηση για βομβα παντα κανει καλο?

χτες πηγα παλι για της βαφτιστηρας μου τα ρουχα κ παπουτσακια.τι τρελλα μ επιασε παλι!

της πηρα κ μια φοβερη λαμπαδα! :D

αυτα.σηκωθηκα με μεγααααααααααααααααλη πεινα σημερα

φιλια πολλα παω για δουλιτσες κ να παρω τα υλικα για τα τσουρεκια :P

τα λεμε αργοτερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινακη πουρνο πουρνο οι συνταγες.. :lol::lol::lol:

εγω σημερα εχω κοτοπουλακι ψητο με ρυζι και καλαμποκι...

Οσο για το αλτσχαιμερ....που να γεννησεις..εκει να δεις....εγω το παθαινω πολυυυ συχνα πλεων

Ελλη μου τι να σου πω..σαμπως τροω και τιποτα...αυριο που εχω γιατρο- σημερα το απογευμα θα παρω τις εξετασεις αιματος- τον βλεπω να τσιριζει...οχι για το βαρος μου..αλλα για το οτι δεν τροω...θα συγονταρει και ο κερβερος ο αντρας μου απο διπλα- μη χασει-..ρε παιδια αμα δεν μπορω να φαω και ολα με ενοχλουν τι να κανω..να φαω και να υποφερω μετα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο μενα!!!

Τι κανετε?

Ευγενια ζηλευω απιστευτα, δεν μπορεις να φανταστεις ποσο....

Μιχαελλα τζιπ για την κορακλα....ειναι αγριο θηλυκο :lol::lol::lol:

Μαρια αν μπορεις βαλε μας το λινκ στο αμαζον για τα επιθεματα στηθους....

Γιελιζ αντε να τελιωνετε με τις αλλαγες να ξενοιασεις και εσυ....

Χρυσα μπορει να αλλαξε σταση το παιδι και να σου φαινετε μικροτερη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαμα Νικολα και Σισι αν ξεχναω λεει...χτες κλειδωσε κ τον αντρα μου εξω απο τοσπιτι..ηρθε απο τη δουλεια το βραδυ κ δεν μπορουσε να μπει...

Σε ευχαριστω Σισυ μου ..η μικρουλα μας ειναι 5 ετων!!!Αλλα για μας παντα εινα το μωρο μας...πρωτο ανηψακι καταλαβαινεις ε??Ειναι πολυ καλη ομως η καημενη την κατατρυπησανε,ψηθηκε στον πυρετο και τηνς μιλησα στο τηλ και με ρωταγε τι κανει ο μπεμπης και εγω ειμαι καλα!!!!!Ειναι πολυ γλυκο παιδι και πολυ ωριμο για την ηλικια του!!!!Θα σας βαλω κ φωτο να την δειτε!!!

Κοριτσακια δειτε αυτο το site για την παιδικη διακοσμηση..http://www.paint4style.gr/page49.php

εμεις θα παρουμε τα ζωακια του δασους..ταιριαζουν και με τα επιπλακια που διαλεξαμε κ με την προικα!!!!Και βασικα ειναι κ μια πολυ οικονομικη λυση πιστευω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα μου μην αγχώνεσαι. Αν δεν μπορείς να φας, μην τρως!! Εγώ αυτής της άποψης είμαι. Πιστεύω ότι η φύση κάνει μόνη της αυτό που πρέπει. Εγώ στην κόρη μου όχι απλά δεν μπορούσα να φάω, αλλά ούτε τις διαφημίσεις στην tv δεν μπορούσα να δω!!! Και αν και έβαλα ελάχιστα κιλά, γεννήθηκε 2950 στην 37η εβδομάδα και ήταν μια χαρά.

Όσο για αλτσχαϊμερ..... τι είχαμε πει? Δεν θυμάμαι :lol::lol::lol::lol:

Κατερίνα μου περαστικούλια στην μικρούλα σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου...΄Τι κάνετε? Εγώ πέρασα ένα περίεργο βράδυ...δεν κοιμήθηκα καθόλου καλά..Με πιάνανε πονάκια αν 7 λεπτά περίπου και μάλλον ήταν συσπάσεις..Πήρα το γιατρο το πρωί και τον ενημέρωσα, μου είπε να συνεχίσω με αυξημένη δόση γιουτοπάρ και να το παρακολουθώ σήμερα αν ξαναέχω τέτοια...Ο πόνος ήταν πολύ ήπιος αλλά από το φόβο μου δεν μπορούσα να κοιμηθώ..Ευτυχώς ο μπέμπης μου ολο κλωτσούσε και έκανε βόλτες στην κοιλια και με καθησύχαζε. :?

Μάχη μου θα βρω το σαιτ με το αμαζον και θα στο στείλω...

Ευγενία μου ακόμα συνεχίζονται τα αστεία με την βόμβα?? Υπομονή για την επόμενη βδομαδα..

Μιχαέλα μου μια χαρά τα νέα σου...Οσο για το τζαμπο οταν πας με παιδακια δεν γίνεται να κρατηθείς!!

Γιελιζ καλά μαστορέματα..

ΚΑτερινάκι περαστικά στην ανηψούλα σου..

Χρύσα μου αυτό με την κοιλιά το παθαίνω κι εγώ../.Το βράδυ ειναι τεράστια και το πρωί καμία σχέση!!

Δεν θυμάμαι τι γράψατε οι υπόλοιπες...

Καλημέρα σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

https://www.amazon.co.uk/Tommee-Tippee- ... 706&sr=1-1

Μαχη μου αυτά παρήγγειλα εγώ...πήρα δυο κουτιά για αρχή αλλά αργότερα θα πάρω κι αλλα αφού με το καλο αρχίσει ο θηλασμός.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κούκλες!!! Πώς είστε σήμερα???

Εγώ μετά απο σχεδόν 12 ώρες ύπνο :shock::shock::shock: πετάω!!! :lol::lol:

Μιχαέλα μια χαρά τα αποτελέσματα σου μπράβο!! Έτσι να συνεχίσεις εύχομαι!!! Καλά όσο για την μικρή σου δεν το συζητώ!! Άπαιχτη!! :lol::lol:

Κατερνινάκι μου περαστικά στην ανιψούλα σου! Όλα καλά να πάνε!

Πολύ ωραία η σελίδα με τις διακοσμήσιες!

Μαίρη είδα τις φωτό με τα ρουχαλάκια και στο σημείωμα στο FB!! Είναι πολύ όμορφα! Με το καλό να τα φορέσετε!!! Για πές πώς αντέδρασε ο μπαμπάς??? :lol::lol: Αν και φαντάζομαι!

Χρύσα μου νομίζω ότι είναι ιδέα σου ότι μίκρυνε η κοιλιά... πάντως αυτό που λένε τα κορίτσια το έχω προσέξει και εγώ το βράδυ είναι πιο φουσκωμένη και το πρωί ξεφουσκώνει!

Σοφία μου να μας βάλεις φωτό απόοοολα όσα αγόρασες!!! Καλέ δεν είπαμε ότι σιχαινόμαστε το ροζ και το φούξια... μια χαρά χρώματα είναι... εγώ την κρεβατοκάμαρά μου ρόζ με λιλά την την έχω βαμμένη... :lol::lol:

Δεν θυμάμαι τι άλλο διάβασα.... δεν έχω ξυπνήσει ακόμα καλά... :lol::lol::lol::lol:

Μαράκι μου καλημέρα... μην αγχώνεσαι παρακολούθα το όπως είπε ο γιατρός και όλα θα είναι μια χαρά...Απο τον 4ο μήνα και μετά ξέρω ότι μπορεί να έχουμε συσπάσεις... αλλά αφού παίρνεις και τα χάπια όλα καλά. Ξεκουράσου και μην το σκέφτεσαι. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια να κάνω μία ερώτηση? Είναι καμιά μέλος στην σελίδα brandsgalaxy.gr?

Ρωτάω γιατί θέλω να μάθω αν έχουν καλά πράγματα και αν αξίζουν... Τώρα έβλεπα ότι έχουν πολύ ωραίες τσάντες ταξιδίου και σκέφτομαι να πάρω για το νοσοκομείο.... δεν έχω ξαναπαραγγείλει και διστάζω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι μου επειδη ξερω οτι το μυαλο σου πηγαινει στο κακο θα σου πω απλα να παραμενεις ψυχραιμη κ ηρεμη.θα παρεις τα χαπια σου κ θα ξεκουραζεσαι.αλλωστε αν ηταν κατι κακο ο ιδιος ο γιατρος θα σε ετρεχε σιγουρα.ολα καλα θα ειναι.κ οπως ειπε κ η γιεληζ ειναι φυσιολογικο να εχεις συσπασεις απο τον 4ο κ μετα.απλα εσυ με το ιστορικο σου σιγουρα εχεις ενα λογο παραπανω να τρομαζεις.

χρυσα καλα κανεις κ δεν τρως.οσο μπορουμε τι θα κανουμε.αυτο που ειναι να παρει το παιδι θα το παρει.θα στο πει αλλωστε κ ο γιατρος.

γιεληζ ξεπατωθηκες εντελως!!!χαλαραααααααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Γιελιζ...

Σας ευχαριστώ κορίτσια μου...Τωρα που σας γράφω είμαι ξαπλωμένη...με πιάνουν κάτι πονάκια αλλά νομίζω είναι το έντερο μου...ελπίζω δηλαδή...

Αστε που τελικά για το πάρτυ μαζεύτηκαν γύρω στα 14 ατομα κι εχω αγχωθεί.Αφού πήρα τον άντρα μου και τον είπα να μην καλέσει αλλους γιατι δεν θα χωράμε πρώτον και δευτερον οπως και να εχει η οικοδέσποινα θα είμαι οποτε ολο και κάτι θα πρέπει να κάνω... :roll:

Πείτε μου βρε κορίτσια καμιά ιδέα για την τουρτα...θελω να του την κάνω έκπληξη του άντρα μου και σκέφτηκα να έχει σχέση με το μωρό...Θα την παραγγείλω φυσικά απλά πρέπει να πω τι θα γράψουνε ή τι θα εχει πάνω...Πείτε καμιά ιδέα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...