Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο 7...εν όψη τελικού!!!


Recommended Posts

ναι ρε κοριτσια ειναι πολυ τα ζωα μου αργα.δε ξαναπαω.τελος.θα παω να παρω τα αποτελεσματα κ θα της τη πω κιολας.αμα βαριουνται να κανουν τη δουλεια τους να πανε να κατσουν σπιτι τους.αφηστε που ανειγει 8.30.που ολοι οι μικροβιολ 7 ειναι εκει.τελος παντων.

οσο για τις κοιλιτσες σας να μη δινετε σημασια τι σας λενε.εμενα μια θεια μου μου ειπε πω πω.πως τουμπανιασες ετσι?εμενα η κορη μου ηταν μια σταλιτσα.κ της απανταω η κορη σου ειναι 1.50.αυτη δεν εκανε παιδι,στρουμφακι εκανε.δεν εχω τιποτα με τις petit κοπελες ισα ισα που τις χαιρομαι κπου παραμενουν λεπτεπιλεπτες ακομα κ οταν φτανουν στο μηνα τους αλλα δε μπορω να ακουω μ.........................το χω παρατηρησει παντως λες κ σε περιμενουν στη γωνια να δουν ποτε θα μεινεις εγκυος για να σχολιασουν αν παχυνες η αν πρηστηκες κτλ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 979
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημέρα Μάχη!!!Τσάμπα θα χαράμιζες το ντοσιέ... μόνο να σχολιάζουν ξέρουν!!Έχει μια θεία ο καλός μου που όποτε με βλέπει δεν με ρωτάει πως πάει η εγκυμοσύνη όυτε τότε που είχαμε πρόβλημα αλλά το μόνο που ξέρει να λέει είναι πω πω τι μεγάλη κοιλιά είναι αυτή???? έχεις πάρει πολλά κιλά???? :twisted::twisted::twisted: Με διαολίζει κάθε φορά!!Ξεκαθάρισα κι εγώ ότι δεν θέλω νατην δω μέχρι να γεννήσω.. και μετά δεν θα με χάλαγε!!

Γιελήζ έρχομαιιιιιιιι!!! :lol::lol:

Το μωρό μπορεί να πάρει΄θέση μέχρι και την τελευταία στιγμή 36-38 εβδομάδα νομίζω αλλά και τελευταία τελευταία στιγμή!!!Ο Νικόλας ήταν με το κεφαλάκι κάτω από τον έβδομο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααααααα....η αληθεια αν περνουσε το α τριμηνο χωρις να το καταλαβουμε θα ηταν καλυτερα,θα γλιτωναμε κ χρονο :lol::lol: καλημερα γιεληζ κ εμεις με ηλιο!!!

καλημερα αννα......οντως αργουν τα αποτελεσματα σου,η γενικη βγαινει την ιδια μερα οσο για το κολπικο αντε να παρει δυο...αλλα τοσο πολυ?παντως καλα αποτελεσματα

καλημερα μαχη....δεν θα ειχες αδικο να του τον φερεις στο κεφαλι.εμενα την 25η που βγηκαμε στην παρελαση με ρωταει μια...παμε για 2ο?...ναι τις απανταω...ποσο εισαι?...ποσο με κανεις?...εεεε 7 με 8 :shock::shock: ...τι λες μ... μου ηρθε να τις πω...εσυ ξεχασες ποσο ησουν στον 4?τα νευρα μου.δηλαδη οταν φτασω 7 τι θα γινει?θα εξαφανιστω απο το χαρτη? :lol::lol: παντως βρεθηκε κ μια ακομα που δεν ηξερε κ δεν καταλαβε καν οτι ειμαι εγκυος....α πολυ καλη γυναικα!!! :lol::lol: αντε τωρα τι να πιστεψεις?οσο για την θεση του μωρου...συνηθως στον 8ο γυρναει κ μετα.τυχαινει καμια φορα κ στον 7ο αλλα μετα εισαι με το αγχος να μην προκληθει τοκετος.συμβαινει ομως να μην γυρισει κ καμια φορα κ τοτε πας για καισαρικη(την σημερον γιατι παλια που δεν ξεραν τα γεννουσαν κ αναποδα).

καλημερα ευγενια....αληθεια το σκεφτεσαι κ για τριτο?μπραβο ρε θηριο!!!κ εγω ηθελα παντα τρια παιδια αλλα τωρα αναθεωρω πολλα πραγματα...αν μου υπογραψουν οτι δεν θα ξερνοβολαω ολημερις κ οληνυχτις τοτε αλλα δυο κανω...αυτο ειναι που με ζοριζει περισσοτερο,τιποτα αλλο.θα περιμενουμε φωτο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ γιαυτό δεν ήθελα να το μάθει ο κόσμος Άννα μου, γιατί ο καθένας λέει τον κοντό του και το μακρύ του μετά... Τα έχω ζήσει και ξέρω...

Ευγενία ξεκίνα μην κάθεσαι!!! :lol::lol::lol::lol:

Ευγενία έχω και εγώ μερικές "θείες" στη μαύρη λίστα!! Ειδικά η μία ούτε να τη σκέφτομαι δεν θέλω... ευτυχώς ακόμα δεν το έχει μάθει και γλίτωσα απο τα ηλίθια σχολιά της!

Καλημέρα Γιώργο!!!!! Καλέ τι ωραία νέα είναι αυτάα??? Σε λιγότερο απο μήνα γεννάτεεε!!!!!! \:D/ \:D/ \:D/ [smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif] Τέλεια!!! Πώς πέρασε έτσι ο καιρός???? Με το καλό να έρθει το μωράκι σας!!! Με έναν πόνο!!!

Καλημέρα Μιχαέλα!!!! Καλέ χαζή είναι αυτή που σου είπε ότι σε κάνει 7 μηνών???? Πλάκα κάνει? Δηλαδή αν δεί την δικιά μου κοιλιά τι θα πεί??? ότι είμαι στον 17ο?????????? Μη χε....!!!! Σκέτη κακία έβγαλε η γυναίκα!!! Η κοιλιά σου μια χαρά είναι για τον μήνα που είσαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μεγαλωσε ο γιοκας σου βρε γιωργο...παντως μην αγχωνεσαι κ να εισαι ηρεμος κ ψυχραιμος για να ειναι κ η γυναικα σου καλα.δεν σε φοβομαστε εσενα :lol::lol: παντως οπως σου ειπε κ ο γιατρος οτι κ να συμβει απο εδω κ περα ειστε στην τελικη ευθεια...γεννατεεεεεεεεε.ακομα κ σε μια βδομαδα που λεει ο λογος το μωρακι σας ειναι μια χαρα σε βαρος,μπραβο το πουλακι μου,τρωει ολο το φαγακι του.με το καλο να ερθει η ωρα κ η παναγια μαζι σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι Μιχαέλα μου όχι απλά το σκέφτομαι... το ΘΕΛΩΩΩΩ!!!!Μακάρι να έρθουν όσα θα μπορούμε να μεγαλώσουμε σωστά χωρίς να τους λείπουν τα βασικά!!

Γιώργο μου τέλεια τα νέα σας!!!!!Άντε με το καλό!!Μην αγχώνεσαι το μωράκι σας ξέρει καλύτερα πότε είναι η ώρα για να κάνει την μεγάλη έξοδο!!!Όλα καλά να πάνε εύχομαι και με έναν πόνο που λένε!!!Μια χαρά δίπλες για φάγωμα θα έχει το τσουρεκάκι σας!!!!Άντε χαζομπαμπά!!πλησιάζει ο καιρός που θα έχεις το θαυματάκι σας αγκαλιά!!! :P:ymapplause::ymapplause:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ασε γιεληζ κ εγω αυτο σκεφτηκα....ουτε ελεφαντινα να ημουν... ακου εκει 7ο.η αληθεια ειναι οτι ειμαι λιγο περισσοτερο φουσκωμενη απο το πρωτο αλλα οσο να ναι αλλαζει κ το σωμα της γυναικας μετα απο μια γεννα,ανοιγει η λεκανη.εκεινη την ωρα με πειραξε λιγο αλλα μετα ηρθα στα ισα μου με την αλλη που ουτε χαμπαρι πηρε οτι ειμαι εγκυος....α κ παλι πολυ καλη γυναικα,πολυ την συμπαθω :lol::lol: οσο για κακιουλες οσες θετε!!!οι υπολοιπες που ειστε βρε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα η θεία που λέω ότι δεν θέλω ούτε να την σκέφτομαι... πέρα απόλα όσα μου έλεγε όσο ήμουν έγκυος ότι θα γεννήσω πρόωρα κτλ (η γκαντέμω), μετά την καισαρική με ρώτησε το εξής θεικό... αλήθεια τώρα θα μπορέσεις να κάνεις άλλα παιδιά??? :shock::shock::shock::shock::shock::shock: γιατί λέει έκανα καισαρική και μήπως έπαθα ζημιά!!!! :shock::shock::shock::shock: πώς δεν την έβρισα!!!!! Αυτά δεν είναι απλά κακίες είναι έγκλημα!!!! Μετά μου έλεγε η φίλη μου ότι έπρεπε να της πώ ότι όχι δεν θα μπορέσω να ξανακάνω παιδιά γιατί ο γιατρός μου έραψε και το τέτοιο και έκοψε και το τέτοιο του άντρα μου για να σιγουρέψει ότι δεν θα ξανακάνουμε παιδιά!! :lol::lol::lol::lol::lol:

ΈΛΕΟΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια ναι με τσαντιζε ο βλακας.....οκ εχω παρει καποια κιλα παραπανω, οκ εχω μεγαλη κοιλιά αλλά προβλημα μου δεν ειναι. Να σας πω ομως την αληθεια δεν εχω πρηστει στο προσωπο καθολου ή στα ακρα. Μπορει αργοτερα βεβαια να πρηστω, δεν ξερω.

Αυτες οι θειτσες ποσο με εκνευριζουν.....εμεις ειμασταν ενα χρονο παντρεμενοι και μετα εμεινα εγκυος και οποτε μας εβλεπαν γι αυτο το θεμα συζητουσαν....και μηπως εισαι εγκυος...και να τα κουτσομπολια, μηπως συμβαινει κατι....ελεος....απο το σοι του αντρα μου παντα, γιατι απο το δικο μου θα τους εσκιζα.....

Ευγενια ρωταω γιατι οταν πηγα στον γιατρο μου ειπε οτι το μωρο ειναι με το καφελι προς τα κατω και αυτο ειναι καλό... Αρα την τελικη του θεση υπαρχει περιπτωση να την παρει απο τοσο νωρις εε??

Γιωργο τι ωραια νεα...φτασατε στην τελικη ευθεια!!!! με το καλο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα ρε γιεληζ εσυ σε πιο κοσμο ζεις?δεν το ηξερες οτι μετα απο μια αποτυχια το μαγαζακι της γυναικας κλεινει κ δεν ξαναλειτουργει? :lol::lol: κ για να ξερεις οτι δεν θα σου φυγει ο αντρας σου...βαζει κ αυτος λουκετο στο μαγαζακι του :lol::lol:

αληθεια αυτη η θεια σε πιον αιωνα ζει?οντως κατι τετοια δεν ειναι βλακειες αλλα οπως το ειπες...εγκληματα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α πολυ μαρεσει το σημερινο θεμα :D:D αφησαμε τις συνταγες,τις βαφτισεις κ τα ρουχαλακια κ πιασαμε τις θειτσες με τις κακιες τους :lol::lol: τελικα αυτη η ομαδα δεν ξεμενει ποτε απο θεματα...μεχρι να γεννησουμε μπορει να εχουμε λυσει κ το προβλημα της οικονομικης κρισης :lol::lol:

μαχη μου μην σε αγχωνει απο τωρα η θεση του μωρου.μπορει να ειναι ετσι μεχρι να γεννησεις αλλα μπορει κ να ξαναγυρισει.οσο εχουν ακομα χωρο γυριζουν οπως θελουν...μετα αν γυρισουν προς τα κατω κ δεν μπορουν να κουνηθουν αλλο μενουν εκει μεχρι τελους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπορεί μπορεί Μάχη μου... εμένα σου λέω νωρίς την έιχε πάρει!!!Από εδώ και πέρα θα είναι όλο και πιο δύσκολο να γυρίσουν εντελώς.. επίσης αν έχουν βολευτεί έτσι θα παραμείνουν έτσι μέχρι τέλους..υπάρχουν βέβαια και περιπτώσεις που γυρνάνε ή δεν παίρνουν θέση ποτέ...

Καλά!!Τι κακία υπάρχει στον κόσμο δεν λέγεται... δεν μπορούν απλά να κοιτούν τη δουλειά τους και να μην ασχολούνται και σχολιάζουν τους άλλους???ΕΛΕΟΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιελιζ πως δεν την ξεμαλιασες??? Κρεμασμα στο συνταγμα θελει η καρακαξα :twisted::twisted: (προσβαλω και το πτηνο :?:? )

Να σας βαλω ενα σαιτ με παιχνιδακια που βρηκα παρεμπιπτωντος

http://www.123smartkids.co.uk/

Εγω παρειγγειλα αυτο:

http://www.123smartkids.co.uk/ShowDetails.asp?id=1379

μην με κραξετε ξερω οτι ειναι παρα πολυ νωρις αλλά μου αρεσε που ηταν ξεχωριστα τα ποδαρακια... :?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάχη μου εμείς να δείς τι ακούσαμε τόσα χρόνια που δεν είχαμε αποφασίσει για παιδί... όλοι είχαν βγάλει συμπέρεσμα ότι δεν μπορούμε να κάνουμε παιδιά... όταν έμεινα έγκυος όλοι ρωτούσαν αν κάναμε εξωσωματική... που στη τελική και να κάναμε τι τους ένοιαζε??? Ειδικά όταν μάθανε ότι ήταν δίδυμα εκεί οργιάσανε!!!! Μετά που τα χάσαμε ακόμα και ότι ήταν σιαμαία είπανε!!! :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Ο κόσμος δουλειά δεν έχει μου φαίνεται και κάθεται και ασχολείται με τους άλλους..

Μιχαέλα μου άσε αυτή δεν είναι ότι ζεί σε άλλον αιώνα αλλά σε άλλο πλανήτη!!!

Όσο για τα θέματα συμφωνώ... δεν ξεμένουμε ποτέ!!!! :lol::lol::lol::lol:

Μάχη μου και εγώ απορώ με τον εαυτό μου... ώρες ώρες έχω γαιδουρινή υπομονή....

Πολύ ωραίο αυτό που παρήγγειλες!!! Με το καλό να το φορέσετε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάχη μου με γεια σας!!!Καλοφόρετο!!!καλά χουχουλιάσματα να έχει το μικρούλι!!

Ρε κορίτσια... βαριέμαι!!δεν θέλω να δουλέψω!!Θέλω να πάω στη ζωούλα μου στο σπιτάκι μου!!!

:cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα τωρα εμεινα...ακου σιαμαια!!!καλε μηπως αυτη η θεια εχει καμια μακρινη συγνενεια με τον σπιλμπεργκ? :lol::lol: γιατι δεν μπορει...τετοιο ταλεντο στα σεναρια επιστημονικης φαντασιας,απο καπου το κληρονομησε :lol::lol::lol: για ολα εχουν μια απαντηση παντως.

εμεις χθες που πηγαμε σουπερ μαρκετ σταματησαμε κ σε ενα μαγαζι με επιπλα για να δουμε για παιδικο για την μικρη μου...η αληθεια ξετρελαθηκα με τα σχεδια κ τα χρωματα αλλα αποφασισαμε να παρουμε κατι σε πιο νεανικο κ οχι τοσο παιδικο για να το εχει κ αργοτερα.γιεληζ στα istinball ειδαμε.εχουμε κ εμεις εδω.αληθεια τι ξερεις γιαυτα?παλια ειχαμε ερθει στα κιμερια κ βλεπαμε για επιπλα,τοτε για το σπιτι.υπαρχει ακομα το καταστημα?θα σας βαλω να μου πειτε κ εσεις την γνωμη σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιελήζ!!αν είναι δυνατόν!!!!σιαμαίαααα????!!!μα σιαμαία!!!που τα βρίσκει και τα λέει??? :shock::o:o

Τι να πω??απορώ με την υπομονή τη δική σου αλλά και του άντρα σου..... δεν ξέρω πως θα είχα αντιδράσει αν τα άκουγα όλα αυτά!!Και τι τους νοιάζει δηλαδή εάν έχετε ή οχι πρόβλημα?αν τα κάνατε με εξωσωματική?πότε και πόσα παιδιά θα κάνετε??ελεος!!! :twisted::twisted: Πολύ εκνευρίζομαι με κάτι τέτοια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!!

Σχετικά με τις κακίες και τα καρφιά που μας λένε διάφοροι (εμένα που μέχρι πριν λίγο δεν φαινόταν η κοιλιά μου, μου ειπώθηκε -μεταξύ άλλων- "καλά παιδί θα βγάλεις ή γατί?". Ένα έχω να σας πω: ΖΗΛΕΥΟΥΝ!!!!! και δεν το λέω για παρηγοριά, το πιστεύω. Αφήστε τους να σκάνε!!!!!

Εμείς πήγαμε γιατρό χθες, όλα τέλεια!!!! Η μικρή έφτασε τα 1185γρ :ymparty::ymparty:

Σημπλήρωμα δεν μου έδωσε, ή για να το πω καλύτερα το άφησε σε μένα. Μου είπε αν τρώω 4 φορές την εβδομάδα μοσχάρι είναι σαν να παιρνω σημπλήρωμα. Αν το κάνω οκ, διαφορετικά να πάρω τα χάπια. Προς το παρόν θα το προσπαθήσω με το κρέας και ελπίζω να τα καταφέρω.

Όσο για τις κοιλίτσες σας...τέλειες. Θα σας βάλω και ΄γω αύριο φωτό

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εμενα κατι θειοι μου κ θειες μου σκανε να μαθουν αν εκανα εξωσωμ γιατι εκανα διδυμε=α.κ εγω δε τους το λεω.οχι γιατι ντρεπομαι κ τετοια αλλα γιατι ετσι θελω να σκανε να πλανταζουνε.εντωμεταξυ δε ξερω.πανε να μου πιασουν μερικοι τη κοιλια κ δε θελω βρε κοριτσια.μονο ο αντρουλης μου θελω να τη πιανει.τι δηλ?γεια σου τι κανεις,για να πιασω λιγο κοιλιτσα να δω αν μεγαλωσε?ε !δε τη βλεπεις που μεγαλωσε.πω πω δε μπορω.πραγματικα μ ανατριχιαζει

παρεπιπτοντως.εδεησε κ μου βγαλε τις εξετασεις.ολα καλα.λιγους μυκητες ειπε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιχαέλα ναι υπάρχει ακόμα το μαγαζί... Δεν έχω ψωνίσει ποτέ και δεν ξέρω να σου πώ για την ποιότητα... απλά ξέρω ότι εδώ φουσκώνουν πολύ τις τιμές σε σχέση με την Τουρκία.. Οι σελίδες που έβαλες με βγάζουν στην αρχική... :roll::roll::roll: Πάντως εγώ θα προτιμούσα να πάω σε έναν μαραγκό... έτσι έκανα με όλα τα έπιπλα του σπιτιού... και πιο φθηνά μου βγήκαν και πιο γερά!

Καλημέρα Ελισάβετ!!! Μια χαρά μεγαλώσατε και εσείς!!! Μπράβο!!

Όσο για αυτούς που πάντα έχουν κάτι να πούν η καλύτερη αντιμετώπιση είναι η αδιαφορία! Και αφήστε τους να βράζουν στο ζουμί τους!

Ευγενία μου και εγώ απορώ καμιά φορά με την υπομονή μας... αλλά στη τελική και να τους πείς τίποτα τζάμπα τα δικά σου νεύρα θα σπάσεις... Ο άντρας μου γιαυτό δεν το έλεγε ούτε στη μάνα του... για να αποφύγει τα σχόλια!!

Άννα μου εμένα η αδερφή του πατέρα μου επειδή τα είχε βάλει με τον πατέρα μου για τα κληρονομικά... όταν έχασα τα μωρά είπε ότι καλά πάθαμε και ότι πάθαμε αυτό που μας άξιζε!!!! Περιττό να σας πώ ότι απο τότε δεν της έχω ξαναμιλήσει και ούτε πρόκειται!!! Για μένα έχει πεθάνει!!

Γιώργο μου σε καταλαβαίνω! Όσο και να μην ασχολούμαστε εμείς αυτοί πάντα βρίσκουν κάτι να ασχοληθούν... μη δίνεις σημασία... κοίτα να είστε εσείς και το μωράκι σας καλά... και όλοι οι υπόλοιποι να πάνε να......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα εχω φρικαρει....ποση κακια εχει ο κοσμος...ελεος πια.......μακρυα απο τετοιους αχρειους

καλα για εξωσωματικη και μενα το λεγανε οτι εκανα και πιο πολυ δεν με πειραξε το αν εκανα ή οχι αλλά η "γλωσσοφαγια". Ουτε καν τους πλησιαζω τετοιους βλακες και σκ#τοψυχους πλεον.

Μιχαελλα οντως δεν τα εμφανιζει τα επιπλα. Κι εγω οτι εκανα σε μαραγκο για το σπιτι μου βγηκαν και πολυ καλα ποιοτικα αλλά και πιο οικονομικα. Επαιρνα φωτογραφιες απο περιοδικα και μου τα φτιαχνε ιδια. Πολύ καλος!!!

Ελισαβετ μεγαλωσατε κι εσεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν μπορώ ρε κοριτσάκια να χωρέσω στο μυαλό μου πόση κακία-βλακεία υπάρχει στον κόσμο.. και τις περισσότερες φορές από τους δικούς μας ανθρώπους ακούμε τα χειρότερα!!! :(

Τι να πω...??? να είμαστε καλά με τις οικογένειες μας, να υπάρχει υγεία και ας λένε ότι θέλουν οι άλλοι...

Ελισάβετ μου μεγαλώσατε κι εσείς!!!! μπράβο σας!!!!

Μιχαέλα με βγάζει στην αρχική σελίδα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμας εδω κοριτσια οπου ρωτησα σε μαραγκο μας λενε τρελες τιμες.εχω σε ακομα δυο να παμε κ γενικα ακομα ψαχνομαι.αλλα οι τιμες σε αυτο το μαγαζι μου φανηκαν σχετικα νορμαλ σε σχεση με αλλα που ειδα.βρε γιεληζ ο δικος σου απο που ειναι μηπως κ μπορω να τον επισκευτω κ αυτον?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...