Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΟΥ ΞΕΒΑΨΕ Η ΠΙΠΙΛΑ


Recommended Posts

AX ΣΤΑ ΕΙΠΑ ΕΓΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΙΑΣ!!!! Κ ΤΗΣ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗΣ <<ΥΠΕΥΘΥΝΗΣ>>ΑΝΕΥΘΥΝΗΣ!!!

ΠΟΛΛΥ ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΥΝΕΧΙΣΕΣ ΤΟ ΘΕΜΑ!!! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΤΙ!!!!!!

ΕΩΣ ΤΟΤΕ ΜΠΟΙΚΟΤΑΖ ΣΤΗΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΕΤΑΙΡΙΑ

ΓΙΑ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΕΞΕΛΙΞΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕ ΜΑΣ ΕΔΩ1

!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η πιπίλα δε χρειάζεται να αποστειρώνεται συνέχεια? Δηλαδή κάθε πόσες ώρες/μέρες συνιστά η εταιρεία? Μήπως φταίει και η κόρη σου που την πετάει κάτω και της κάνεις συχνά αποστείρωση? Έχω θυμώσει πολύ..Καλά τους έκανες...ακούς εκεί..και η υπεύθυνη τί είχε? πτυχίο παιδιατρικής ή μικροβιολογίας?Αχχχχ....και από θύτες πάνε να γίνουν και θύματα...που θα έπρεπε να σε τουμπάρει με τις συγνώμες της και τα καλά της λόγια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol: ΜΑΡΙΑ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΤΟΥΣ!!!!!! ΑΔΙΑΦΟΡΙΑ Κ ΕΙΡΩΝΙΑ!!!!!!!!

ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΗΞΕΡΑ ΑΡΑ ΣΤΗΝ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΣΤΗΝ ΒΑΣΗ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΙΑΣ ΑΝ ΘΑ ΝΤΔΡΟΥΣΑΝ ΜΕ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΤΡΟΠΟ!!!! ΑΠΟΚΛΕΙΤΕ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΑΥΤΑ!!!!!!!!!!!! :twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα και εγώ είμαι σίγουρη ότι στην Γερμανία θα αντιδρούσαν διαφορετικά..ας κάνει η κοπέλα και μια καταγγελία στην εταιρεία και ένα παράπονο για τη στάση των υπευθύνων εδώ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι να πω βρε κορίτσια..Έχω πέσει από τα σύννεφα...Από τη μέρα που γεννήθηκε ο μικρός μου χρησιμοποιώ προϊόντα της NUK και δεν είχα ποτέ κανένα απολύτως πρόβλημα..Ούτε με τις πιπίλες, ούτε με τα μπιμπερό...Μου κάνει εντύπωση πραγματικά....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...