Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΞΕΦΟΥΣΚΩΣΑΝ ΟΙ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΜΑΣ ΤΟ ΜΑΡΤΙΟ 2011


Recommended Posts

με κοροιδευεις.................. :evil::evil: η μου φανεται????????????? εεεεεεεεε??? αμα δεν σταματησω να τρωω βλακιες και αν δεν αρχισω παλι το τσιγαρο :D:D:D δεν νομιζω να τα χανω...να βαλω μπορει... αχ ειπα τσιγαροοοοο εχω αρχισει λιγο να το νοσταλγω,μετα απο 10 μηνες αποχη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Σπιρτουλακιιιι!! :D

θα φυγουν κοριτσια τα κιλάκια μην αγχωνεστε- δωστε χρονο στο σωμα σας να επανελθει. και εγω αποφασισα να του δωσω χρονο- τωρα ξεκλειδωσε λιγο η ζυγαρια κ μου μενουν 3 κιλα να φυγουν κ μετα ελπιζω πηγαινοντας τον σκυλο βολτα να ασκηθω λιγακι. Έλα που ολο ετσι λεω κ ολο ο αντρας μου τον πηγαινει! ρε δεν θελω να αφησω την μικρουλα...υπερβολικη ειμαι ε?

εγω καπνιζω μεχρι 4 τσιγαρα την μερα. πριν καπνιζα σαν φουγαρο- αλλα δεν θελω να το αρχισω οπως παλια γιατι μυριζει πολυ..κ δεν θελω..

Ράνια!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουκιδα τζαμπα αγχωνεσαι για τα κιλα εγω μια χαρα σε βλεπω στις φωτο...

ρε κοριτσια εμενα η μαυρη γραμμη αχνοφαινεται ακομη :(:( πως θα βγουμε παραλια? :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κωνσταντινε- ηδη απο τα 19 εφυγαν τα 11-12. βασικα η πλαδαροσυνη στη κοιλια με ενοχλει. μωρε η μαυρη γραμμη μου ειπαν οτι μπορει να μεινει μεχρι κ 7 μηνες μετα τη γεννα..κ εγω την εχω ακομη...μπλιαξ... :geek:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν θυμαμαι καθολου στηνπρωτη γεννα ποτε εφυγε... καθοτι ειχα γεννησει αυγουστου κ μεχρι το αλλο καλοκαιρι που με ενοιαζε για την παραλια, ειχε φυγει ;) ... αληθεια σας αρεσει η θαλασσα? εγω τρελαινομαι.... καμια 60ρια - 70αρια μπανια τα κανω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω ευτυχως δεν εκανα τη γραμμη.και η κοιλια εχει αρχισει να συμμαζευεται ειναι η αληθεια!παρολα τα παραπανισια κιλα που εχω,κοιλια δεν ειχα καθολου και μου κακοφαινοταν.ηδη ειναι καπως καλυτερα,πιστευω αν χασω 5-6 ακομα θα ερθει σχεδον στα ισα της!

κωνσταντινος εγω με τη θαλασσα δεν εχουμε τις καλυτερες σχεσεις..κατι η δουλεια,κατι που δεν αντεχω(και δεν θελω) τον πολυ ηλιο,κανω καμια 15αρια,βια 20 μαζι με διακοπες.διακοπες ε?τι ειπα τωρα?μαλλον θα τις ξεχασουμε για φετος..

σπιρτουλι το τσιγαρο το λιγουρευομαι κι εγω τρελα.μεχρι και στον υπνο μου το βλεπω!την πρωτη μερα που θα σταματησω το θηλασμο,θα παρω 3 πακετα και θα τα κανω ΟΛΑ μαζι.μεχρι και στη μυτη και στα αυτια θα χωσω τιγαρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ θαλασσαααα.........

λατρεια εχω με τη θαλασσα...φετος θα πηγαινω καθημερινες με τους γονεις μου κ σκ με τον αντρα μου. θα τσαλαβουταμε κ το κουκιδόνι!

Ρανια βλέπω με το τσιγαρο εχεις αριστες σχεσεις!

να ρωτησω κατι που ολο το ξεχναω.

το νερο που βραζετε το αφηνετε να 'κάτσει'.-->εννοω για να μεινουν τα πολλα αλατα στον πάτο.

πωπω...τι πινουμε ρε γμτ...κ τι πινουν τα μωρα μας.... :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιούχου !! καλησπερα κοριτσουδια !!

σας εκανα ολες add στο facebook (ειμαι η Maria Jr) και ετοιμαζομαι για νανιτο (ηδη εχω αργήσει!!)!

εμενα απο κιλά μου εφυγαν της εγκυμοσύνης αλλα λιγο πριν ειχα παρει καμια 5αρα που πολυ θα ηθελα να χάσω αλλα μετα τον θηλασμό... :cry:

ρανια εγώ θα σου κανω παρέα !! ειπαμε ειμαι 1.60 με 75 κιλά !!!! :lol::lol::lol:

οσο για την θάλασσα... μεγάλη αγάπη... αλλα ειμαι φυλακισμένη στην βρωμοΑθήνα (μπλιάχ!) ...

αν κ αυτη την εβδομαδα εχουμε εκδρομούλα προς Κερκυρα! Τετάρτη με Κυριακή!! ΣΟΥΠΕΡ ! :x

καληνύχτα φιλενάδες !!!!! :x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια !!!!!!!!!!!τι καλα τωρα θα μιλαμε και στο fb,κερκυρα????????????????? :o μαρια ζηλευω μια φορα εχω παει και αυτο για λιγο αλλα ηταν τελεια........οσο για κιλα μου εφυγαν χωρις καθολου κοπο τα 14 της εγκυμοσυνης και πηρε η μπαλα και 2 απο αυτα που ειχα πριν μεινω εγκυος.....1.66 και 64 κιλα....οσο για μπανακια και θαλασα τρελαινομαι για να δω τη θα μου πει η γιατρεσα την πεμπτη για την θαλασσα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααα!περιμενω τον γιο μου να ξυπνησει απο τις 12 ακομη κοιμαται :lol::lol::lol:

mamys love πρεπει να βαλεις φωτο στο fb εχεις μονο μια... οποτε καλα κανεις κ μας λες υψος κ κιλα... :lol:;);)

κ γω απο παραθαλασιο μερος ειμαι - χαλκιδικη, εξου κ τα πολλα μπανακια που κανω το καλοκαιρι!

την παιδιατρο δεν την ρωτησα ακομη αλλα αποσο ξερω δεν αφηνει κατω απο 6 μηνων για θαλασσα, οποτε με βλεπω να πηγαινω μονο με την μικρη κορη ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοσταντινος ..αμα σου πω οτι δεν ξερω να ανεβαζω φωτο τι θα πεις??????? ;) ο αδερφος μου μου περναει καμμια καπου καπου,σε αυτο ειμαι ασχετη.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα, πωπω διαβαζα διαβαζα τον ατελειωτο ειχατε καλε το ΣΚ :lol::lol::lol:

Κωνσταντινος σε βρηκα στο φεις απο τη φωτογραφια του κουκλου. Χριστε μου τι παιδι εχεις? :x:x

Κιλα ε? χμ δεν χωραω πουθενα σε κανενα ρουχο εχω να χασω 8 κιλα σιγουρα, μπορει και 10.

Χθες πηγαμε παραλια. "πεταχτηκαμε" μεχρι τη Χαλκιδικη στα κοντινα Καλλικρατεια και η μικρη ξετρελαθηκε. Κοιτουσε ξαπλωστρες και παραλια και γελουσε. Εξαντληθηκε και ξεραθηκε στον υπνο μετα!

Εγω βεβαια δεν χωρουσα σε κανενα μαγιο. Φρικη σας λεω, αλλα τη κουτσοβολεψα εβαλα το επανω και ενα σορτσακι. Η γραμμη βεβαια εκει η ατιμη, αλλα δεν ντρεπομουν καθολου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας ομορφες μανουλες!!!!!

Σημερα οι διδυμουλες μου ειναι μια χαρα,προς το παρον τουλαχιστον!!! Εφαγαν κανονικα και κανουν νανι σαν καλα κοριτσακια!!!! :x:x:x:x:x:x:x

Αχ για κιλα και παραλιες μιλατε;

Εγω πηρα στην εγκυμοσηνη 12κιλα και στον 1ο μηνα τα εχασα ως δια μαγειας.....στον 2ο μηνα ειχα χασει αλλα 2 κιλακια..! Τα λεω ανα μηνα γιατι ζυγιζομαι στην παιδιατρο :D:D οποτε παμε τα μωρα! Ζυγαριες και τετοια πραγματα του διαβολου δεν εχω στο σπιτι μου! =))=))=))=))=))

Παντως η χλαπατσα στην κοιλια συν τις ραγαδες που απεκτησα αμεσως μετα την γεννα συν την :ymsick::ymsick::ymsick::ymsick: γραμμη με κανουν να σκεφτομι τι μαγιο να αγορασω.... :-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?

Κι εμεις λεμε να την κανουμε για κορινθο αποψε ή αυριο για 4-5 μερουλες...Να ξελαμπικαρουμε λιγακι!!!!Θα φοτωσουμε μωρα και σκυλια και βουυυυυρ!!!!!!!!!!!!!!!!

Με το τσιγαρο ειμαστε [smilie=pottytrain1.gif] και βρακι παλι!!!!! Ειχαμε τσακωθει για 9 μηνες αλλα μου εκανε τα γλυκα ματια ;;);;);;);;) και δε μπορεσα να του αντισταθω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας κυριες μου!

ααα Γιουλη εκανες την πρωτη καλοκαιρινη εξορμηση!!τελεια- στην θαλασσα μπηκες? πρεπει να ειναι κρυα ακομη.

Κωνσταντινε τελικα δεν σας αφηνει η γιατρος να κανετε μπανακι? στην χαλκιδικη εχει ωραια καθαρα νερα μωρε...κ αν πηγαινεις νωρις καλα δεν θα ειναι να παιρνει το νινι την δροσια του?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτα φευγεις κ εσυ??? κακουργααααα!!καλα να περασετε μωρε!!

κ εμεις θα παμε αυθημερον στη Θάσο για κατι υπηρεσιακά δικά μου- την μικρη 1η φορα θα την αφησω- στη μαμα μου- πως το σκεφτομαι....!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

που να μπω καλε? Σου λεω δεν χωρουσα στα μαγιο, με τι να εμπαινα με τα ρουχα σαν τους Γερμανους να μη με καψει ο ηλιος :lol::lol::lol:

Ασε που εκει που επαιζα ρακετα εκανε κουκουτζα ο ενας ο βυζος....χαχαχαχ ρεζιλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτα φευγεις κ εσυ??? κακουργααααα!!καλα να περασετε μωρε!!

κ εμεις θα παμε αυθημερον στη Θάσο για κατι υπηρεσιακά δικά μου- την μικρη 1η φορα θα την αφησω- στη μαμα μου- πως το σκεφτομαι....!

Φευγωωωωωωωωωωωωω κι αφηνω πισω μου συντριμμιααααααααα....την πεθερα μου και σκουπιδιααααααααααααααααα.Φευγωωωωωωωωωωωωωωω τωρα φευγωωωωωωωωωωωωωω

=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Αυθημερον Θασο ε; Μια χαρα θα περασετε τα 2 σας! Θα κανεις την δουλεια σου και την βολτουλα σας! ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιούλη επαιξες κ ρακετες????μπραβο βρε θηριο! αν εξαιρεσουμε το ατυχημα με το τοπλες! :lol:

του χρονου κοριτσια θα παιζουμε με τα κουβαδακια!!!τι τελεια!!

διακοπες θα πατε φετος?? εμεις αποκλείεται...δεν υπάρχει ΜΙΑ!! :shock:

καλα ρε Λολλι- την πεθερα σου δεν θα την παρεις μαζι σου???εν ειν'σωστόοοοοοο! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[του χρονου κοριτσια θα παιζουμε με τα κουβαδακια!!!τι τελεια!!

P

πως φαινεται κουκιδα μου οτι δεν εχεις αλλο παιδακι....

η ηλικια 1 εως 2 ειναι η χειροτερη.... :? ειναι μες την τρελα - γκρινια κτλ κ εχουν κ αγνοια κυνδυνου....

οποτε μας περιμενει πολυ κυνηγητο στην θαλασσα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια... τι κανετε? βρηκα τη λολλι και την κουκιδα στο fb, τις υπολοιπες πως θα σας βρω??

αυτο το σαβ-κο περασαμε πολυ ομορφα... αφησαμε το μπεμπη στην πεθερα μου και απο σαββατο μεσημερακι και το βραδυ βγηκαμε με τους κουμπαρους και τους νονους του μικρου. ηπιαμε τα κρασακια μας, τα ποτακια μας, και γυρισαμε 6 το πρωι σε τσακιρ κεφι. ειχαμε να βγουμε ετσι σχεδον απο το γαμο,μιας και μετα αμεσως μαθαμε για την εγκυμοσυνη και τους πρωτους μηνες ημουνα ξαπλα... εε...μετα ετσι που ημουνα που να παω... χωρις ποτο...χωρις τσιγαρο... τι να βγω να κανω?? αλλα προχτεεεες... το ΚΑΤΑΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΗΚΑΜΕ!! κυριακη μεσημερι μας εκανε τραπεζι η πεθερα μου, πηγαμε και παραλια βολτα για καφεδακι μετα και κατα τις 9 πηραμε το παιδι μας και γυρισαμε σπιτι!! πολυ ομορφα ηταν!!

κατα τα αλλα ο μικρουλης ακομα βγαζει γουλιτσες μετα απο καθε σχεδον γευμα και τα κακακια μας ειναι ακομα πρασινωπα... :?:? τουλαχιστον δεν εχει τη γκρινια που ειχε την παρασκευη! αλλα ειναι στιγμες που νιαουριζει και μαζευει τα ποδαρακια του, οποτε ακομα μαλλον τον ενοχλει η κοιλιτσα του... :(

ετσι που ψιλοαλλαζει ακομα ο καιρος θελει πολλη προσοχη...

ρανια βαλε τικερακι με τα κιλα να παιρνω θαρρος και κουραγιο. κι εγω ειμαι σε διατροφη, κοντευω ενα μηνα τωρα και παμε καλουτσικα. εχω βεβαια πολυυυ δρομο μπροστα μου. τωρα ξεφορτωθηκα τα κιλα της εγκυμοσυνης και παλευω να διωξω και τα υπολοιπα... καταλοιπα των 2 τελευταιων χρονων... αντε να δουμε...

το μπουμπουκι μου κοιμαται 3 ωρες σερι τωρα! συνηθως ολη μερα εκανε 4-5 υπνους απο 20 λεπτα ως 1 ωρα το πολυ... σημερα του κλεισαμε και τα πατζουρια και μαλλον βολευτηκε! ;)

οι προετοιμασιες της βαφτισης πως πανε? ξεκινησε καμια? εγω εριξα μια ματια μονο για ρουχαλακια ακομα... αλλα ανυπομονω να τα κλεισω ολα...!!! το πρωτο κοσμικο γεγονος του παιδιου μας!!! τι ωραια!!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κουτσομπολες!δεν σταματαει το στομα σας.περιμενετε και εμενα που δουλευω!τα λετε μαζεμενα και δεν προλαβαινω να διαβαζω..

σοφουκι δεν μπορω να βαλω τικερακι με τα ποσα κιλα θελω να χασω γιατι δεν χωραει,θα ειναι τικερΑΡΑ :lol::lol: .θα σου στειλω μηνυμα ποια ειμαι να με βρεις facebook και εκει θα της ¨δωσω¨ ολες!

πριν 1:30 ωρα μαζευτηκα,μεχρι να φαω,να κανω μπανιο το μικρο,να τον ταισω,να βγαλω γαλα,να τον παιδεψω να κοιμηθει στην κουνια του που δεν καθεται με τπτ εκει την ημερα,περασε η ωρα.τωρα θελω να ριξω ενα ξεσκονισμα,σκουπισμα γιατι θα ερθουν 2 φιλοι το βραδυ και να κανω μπανιο,θα παω στο γιατρουλη μου αργοτερα,να δει το "τετοιο" μου!μου ελειψε!!θελαμε να παμε οικογενειακως αλλα βρεχει ρε γαμωτο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lolli στην κορινθο για διακοπες;εγω σκεφτομαι να παω στην πατριδα βολο αλλα μετα λεω θα ξεβολευτω και κανω πισω.βεβαια τελος ιουνιου την κανω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοιταω το θερμος σημερα μου φανηκε οτι ειχε μαυρακια στον πατο το χυνω το νερο ηταν κατι ασπρα τελικα.μαλλον αλατα.τα πινουν τα μωρα;η μενουν στον πατο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...