Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΞΕΦΟΥΣΚΩΣΑΝ ΟΙ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΜΑΣ ΤΟ ΜΑΡΤΙΟ 2011


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

παρκι πηρα κι εγω.αλλα ο μεγαλος παρολο που δεν χωραει στο ριλαξ το εχει μαθει και εκει κοιμαται πιο ευκολα παρα σε κουνια η παρκοκρεβατο.ενω στριμωχνεται του αρεσει.ισως νιωθει ασφαλεια.

κι εμενα στα 6 γευματα αλλα το βραδυ ο μεγαλος ξυπναει δυο φορες.οταν ηταν νεογεννητο ξυπνουσε μια.τι να πω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλεναδακι μαλλον μπερδευτηκες...λιγα μου φανηκαν...

φαντασου οτι για τον γαμο (πριν 4 χρονια) μου ειχαν ζητησει 700Ε για 1 ψηφ.αλμπουμ...φυσικα δεν διαθεσαμε τετοιο ποσο...

χαχαχαα αποδεικνύω τρανά την ασχετοσύνη μου βρε Λόλλι!! :D

ενταξει - καλα που μ το ειπες!!

Καλά τα μωρά σας κορίτσια --- είναι όλα ένα κ ένα!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια τι κανετε? ο δικος καθε μερα κ καλυτερα στο θεμα του υπνου... χθες εφαγε 11.30 κ ξυπνησε 9.30 :ymapplause::ymapplause:

λολλιποπ τι γελιο που εχουν οι μικρες σας τσουπρες ;);) πολυ μαρεσουν τα δυδιμακια (οταν τα χουν αλλοι) ιδιως τα κοριτσακια! η μια μου φαινεται κ σενα οτι εχει προτιμηση να γυρναει στην δεξια πλευρα (ετσι μου φανηκε στις φωτο)

καλα κ το κουκιδομωρακι ενα κουκλακι!

ο καιρος παλι ψιλοχαλασε κ μου την σπαει :evil: κ σημερα λεμε να βολταρουμε ....!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!καλα κωνσταντινος,ο δικος σου στον υπνο ειναι αστερι!.εμεις παιδευτηκαμε να κοιμηθουμε,αλλα ξυπνησε 6 και μετα 10 παρα.ελπιζω σημερα να ειναι πιο ηρεμος γιατι εδω εχει ωραια μερα και η μαμα θελει βοοοολτα!αν και εχω πεθυμησει βολτα με τη μηχανη.εχω απο περσι το καλοκαιρι,πριν μαθω για τη εγκυμοσυνη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρανια μην συγκρινεις ο δικος σου ειναι αστερι... εχουν εναμιση μηνα διαφορα, εμενα στην αρχη ετρωγε κ το βραδυ καθε 3ωρο :? κ μου την ειχε δωσει στα νευρα για τα καλα!

κ γωω θελω βολτιτσα με μηχανη αλλα που με 2 μικρα ... θα αρκεστουμε στο car, θα παμες για ουζακι παραλια ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχχχ,μονο που το ουζακι θελει και μεζεδακι..και η αγελαδα κανω διαιτα...μοσχαρισια μπριζολα σημερα..τουλαχιστον μπορω να βγω εξω για φαγητο.αλλα που θα παει?δεν θα χασω 20-30-40 κιλα?μετα να δεις για ποτε θα τα ξαναπαρω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλλα που θα παει?δεν θα χασω 20-30-40 κιλα?μετα να δεις για ποτε θα τα ξαναπαρω!!

χαχαχαχα... ρε ρανια με τοση υπερπαραγωγη γαλακτος - θηλαζεις το μωρο , βαζεις κ καταψυξη, - δεν χανεις ευκολα κιλα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν θα το ελεγα..ευτυχως πηγα στη διαιτολογο μου παλι..περσι ειχα χασει 28 κιλα σε 7 μηνες.τωρα θελω 8 που μου εμειναν απτην εγκυμοσυνη και καμια 15αρια ακομα..σε 4-5 μηνες πιστευω να τα εχω χασει...εσεις εντωμεταξυ σας βλεπω στο facebook και ειστε ολες "πεινασμενες"!! :lol::lol: δεν τρωτε καθολου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα..... i-)i-)i-)(-|(-|(-|(-|

Θα με τρελλανουν αυτα τα διδυμα!!!!! Ειναι ξυπνιες απο τις 4 το πρωι :-o:-o:-o , εχουν γκρινια,τα γευματα επεσαν στα 60-90ml και γενικα λαγοκοιμουνται κ γκρινιζουν!!!!

Τι να κανω;;;;;;;Αντι να φτιαχνει το προγραμμα τους μεγαλωνοντας,αυτες γυρνανε στα παλια........

Τωρα ψευτοκοιμηθηκαν...αντε να δουμε για ποση ωρα.....

Εχω σαλταρει..... :-(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια να μαι παλι!!!!!!!!!!!!κοσταντινος κουλι το μπεμπακι!!!!λολι υπομονη,εχεις λαλησει ε?θα στρωσουν σιγα σιγα ...μολις γυρισαμε απο τους γονεις μου μας ειχαν τραπεζι με ψητα λουκανικα μπιφτεκια παιδακια μπριζολες κτλ ....ηπια και τα κρασακια μου και στανιαρα...μπαινω fb να σας βρω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τωρα γυρισαμε,φαγαμε..στο τσακ βεβαια,επιασε μια μπορα τωρα..σημερα ειχε λιγο γκρινιτσα εξω,αλλα οκ τη βγαλαμε.τωρα κλεισαμε παραθυροφυλλα να νομιζει πως ειναι νυχτα.πρεπει να μαθει να κοιμαται κανα 2ωρακι και το μεσημερι στην κουνια του.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εσεις εντωμεταξυ σας βλεπω στο facebook και ειστε ολες "πεινασμενες"!! :lol::lol: δεν τρωτε καθολου?

τα φαινομενα απατουν... εγω τρωω αρκετα εως πολυ θα το λεγα... κ καθολου υγειηνα (δυστυχως)

φρουτα δεν ξερω τι θα πουν.... :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σααααας ομορφες! :):)

καλά κοιμηθηκατε κοριτσια βλέπω- μπραβο!!

πηγαμε 2η φορα ηρεμη βολτα σημερα - ευτυχως! ηπια κ μπυριτσα!!χαχα μαρεσει που το λεω λες κ εκανα κατορθωμα! ειχα συνηθισει απο πριν που δεν επινα κ τωρα εφαγα φλασιά οτι μπορω οποτε ήπια το μπυρονι μου.

Γιωτα υπομονη κ ευχομαι να βρεις τι φταιει στις μικρες γαλλιδούλες σου.

Μαμυ παω να σε κανω add.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Ειπαμε να <βρεθουμε> στο fb και μπλεξαμε τα μουτια μας μου φαινεται!!!!

Λοιπον εγω ειμαι η Γιωτα Λ. το διευκρινιζω γιατι ειμαστε 2 Γιωτες στις ξεφουσκω ;);););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σααααας ομορφες! :):)

καλά κοιμηθηκατε κοριτσια βλέπω- μπραβο!!

πηγαμε 2η φορα ηρεμη βολτα σημερα - ευτυχως! ηπια κ μπυριτσα!!χαχα μαρεσει που το λεω λες κ εκανα κατορθωμα! ειχα συνηθισει απο πριν που δεν επινα κ τωρα εφαγα φλασιά οτι μπορω οποτε ήπια το μπυρονι μου.

Γιωτα υπομονη κ ευχομαι να βρεις τι φταιει στις μικρες γαλλιδούλες σου.

Μαμυ παω να σε κανω add.

Ααααα σα δε ντρεπεσαι.....το λες και δεν κοκκινιζεις :oops::oops::oops:

Ηπιες τουλαχιστον καμια στην (ψυχικη) υγεια μου που εχει αρχισει να κλονιζεται;;;;

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι και γω.... γεια σας γεια σας. βρεθηκαμε ολες στο fb και τωρα βλεπουμε με ποιες μιλαμε καθε μερα βρε παιδι μου :D:D:D:D:D εμεις ειχαμε τραπεζι στους γονεις μου σημερα και ειχε και πολυ ωραια μερα.

λολλακι υπομονη θα μεγαλωσουν οι τσουπρες....

τι να σου πω βρε ρανια.... και γω μεσα στη στεριση ζω... αδυνατιζω με ενα κιλο παγωτο την μερα :lol::lol::lol::lol::lol:

τι ειναι αυτο που με εχει πιασει βρε παιδια με το παγωτο...ευτυχως καταφερα χθες και ξαναμπηκα στα παλια μου τζιν αλλα 2 κιλακια ακομα τα εχω απο την εγκυμοσυνη και αλλα 3 που ηθελα να χασω πριν μεινω εγκυος... αλλα μετα τον αποθηλασμο θα το δουμε το θεμα αυτο.να μην βαλω κι αλλα ειναι το θεμα... :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχεις 5 ολοκληρα κιλα να χασεις?? :o:o:o σε λυπαμαι,πως θα τα καταφερεις?μην αγχωνεσαι,υπαρχει και το μπαλονακι,ο δακτυλιος για περιπτωσεις σαν τη δικη σου :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...