Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ....ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ!!!


star

Recommended Posts

ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 22Η ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΑΝ ΚΑΤΙ ΚΑΦΕΤΙ ΥΓΡΑ!!!ΒΕΒΑΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ 12Η ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΕΠΕΙΤΑ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΠΡΗΖΕΤΑΙ ΟΛΟ ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΠΟΛΛΑ ΥΓΡΑ ΣΑΝ ΒΛΕΝΗ ΕΩΣ ΣΗΜΕΡΑ! ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΟΝΟΥΣΕ ΚΙΟΛΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΑΚΙ ΕΙΔΑ ΚΑΦΕΤΙ ΥΓΡΑ! ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΠΑΛΙ????? ΣΗΜΕΙΩΤΕΩΝ ΟΤΙ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΤΕΣΤ ΩΟΡΡΗΞΙΑΣ,ΒΡΗΚΑ ΤΙς ΓΟΝΙΜΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΕΓΙΝΑΝ ΟΙ ΕΠΑΦΕΣ!ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΓΩ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΜΟΝΟ , ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΟ ΣΥΖΥΓΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΑΓΧΩΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ!! ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΙΣ ΠΕΡΑΙΤΕΡΩ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ(ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ). ΕΓΩ ΕΧΩ ΕΚΑΝΩ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ(ΠΡΟΛΑΚΤΙΝΗ, ΘΥΡΟΕΙΔΗΣ) ΚΑΙ ΗΤΑΝ Ο.Κ. ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΟΥΝ ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΑΦΕΤΙ ΥΓΡΑ , ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΟΜΑΣΤΕ, ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΟΜΑΣΤΕ !!

STAR

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα,γονιμες ποτε ειχες?καμια φορα τυχαινει και στις γονιμες ημερες να υπαρχουν καφε υγρα και πονος στο στηθος...μην αγχωνεσαι και χαλαρωσε....και εγω στην ιδια φαση με σενα ειμαι....θα ερθει και η σειρα μας..καλο βραδυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα,γονιμες ποτε ειχες?καμια φορα τυχαινει και στις γονιμες ημερες να υπαρχουν καφε υγρα και πονος στο στηθος...μην αγχωνεσαι και χαλαρωσε....και εγω στην ιδια φαση με σενα ειμαι....θα ερθει και η σειρα μας..καλο βραδυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

egw pantws otan emeina egios tis meres pou htan na mou erthei periodos eixa kafe igra, alla de mou eixe xanasimbei. twra an esena sou simbainei sixna na exeis kafe tha prepei na simboyleyteis to ginaikologo sou. opws kai na xei kalh epityxia!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

egw pantws otan emeina egios tis meres pou htan na mou erthei periodos eixa kafe igra, alla de mou eixe xanasimbei. twra an esena sou simbainei sixna na exeis kafe tha prepei na simboyleyteis to ginaikologo sou. opws kai na xei kalh epityxia!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ είχα καφετί υγρά όταν ήμουν έγκυος και 4-5 ημέρες πριν μου έρθει περίοδος, μάλλον ήταν η εμφύτευση στη μήτρα. Αλλά σε κάθε άλλο κύκλο γενικά δεν είχα καφετί υγρά. Καλό είναι που ξεκίνησε να σου πρήζεται απο νωρίς και το στήθος! Μακάρι να έχουμε ευχάριστα;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ είχα καφετί υγρά όταν ήμουν έγκυος και 4-5 ημέρες πριν μου έρθει περίοδος, μάλλον ήταν η εμφύτευση στη μήτρα. Αλλά σε κάθε άλλο κύκλο γενικά δεν είχα καφετί υγρά. Καλό είναι που ξεκίνησε να σου πρήζεται απο νωρίς και το στήθος! Μακάρι να έχουμε ευχάριστα;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

H απογοήτευση είναι ο χειρότερος σύμβουλος σε τέτοιες καταστάσεις. Στα τεστ ωορηξίας μην πολυπιστεύεις, καλύτερα συμβουλευτείτε έναν καλό γιατρό. Χαλαρώστε και απολαύστε το και σίγουρα θα έχετε πολύ κάλά νέα. Απλώς βεβαιωθείται ότι δεν υπάρχει οργανικό πρόβλημα αν οι προσπάθειες υπερβαίνουν το εξάμηνο.Ευχές για ότι καλύτερο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

H απογοήτευση είναι ο χειρότερος σύμβουλος σε τέτοιες καταστάσεις. Στα τεστ ωορηξίας μην πολυπιστεύεις, καλύτερα συμβουλευτείτε έναν καλό γιατρό. Χαλαρώστε και απολαύστε το και σίγουρα θα έχετε πολύ κάλά νέα. Απλώς βεβαιωθείται ότι δεν υπάρχει οργανικό πρόβλημα αν οι προσπάθειες υπερβαίνουν το εξάμηνο.Ευχές για ότι καλύτερο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...