Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΣΑΟΥΣΟΚΟΛΑΤΟΜΑΝΟΥΛΑ 2008-Νο13 & Η ΤΡΕΛΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 967
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κορίτσια!!!!!!!!!

Τώρα έφυγε ο λύκος και μπορώ να γράψω άνετα!!!!!!!!!!!!!!!

Τι ωραία μέρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μαντέψτε τι τρώω??????????? Όχι δεν τρώω τυρόπιττα με γαριδάκια πήρα μια ζαμποντυρόπιττα σήμερα.

Καλέ η Βάσω που είναι δεν δουλεύει σήμερα?????????

Κατερίνα τι να σου πώ?? Κουράγιο κοριτσι μου.............

Βικχαρ ελπίζω τα πράγματα να φτιάξουν γιατί μας λείπει η παλιά Βίκυ άντε γιατί η θήκη σε περιμένει.

Φιλιά στις όμορφες !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δηλαδή σε όλες :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αστα Λενάκι μου, τα έχω παίξει :shock::shock: . Ευτυχως που Μ. Παρασκευή θα είναι κλειστά γιατί αλλιώς κλάφτα!!! Και το Πάσχα εδώ μας έβλεπα!!!! :evil::evil::evil: . Κατα τα άλλα καλά, ο μικρός συνήλθε μετά από μία εβδομαδα αφου ψήθηκε πρώτα στον πυρετό!! 40 Εφτασε το πουλάκι μου :cry::cry::cry: . Τα λαχανικά στο μποστανάκι μου πάνε καλά!!! Όποτε μάλλον είμαστε σε καλό δρόμο!!! Εσείς πως είστε;; Ο αντρούλης σου με τη νεα δουλειά;; Τα παιδάκια σου;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας Βικουλες!!! Τι κάνετε βρε ψυχές;;; Μου λείψατε!!!! :x:x:YMHUG::YMHUG::-*:-*:-*

Βικάκι μου, επειδη δεν εχω παρακολουθήσει την συζήτηση δεν ξέρω τι σου έτυχε αλλά να ξέρεις ότι σε σκέφτομαι και ότι θες είμαι εδω :YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω ξυπνησει απο της 6,30 ...στης 7,30 ημουνα εφορια εως της 8,40 μετα στο ικα ως της 10 :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: σπασανε τα νευρα μου 10 ωρες γραφειοκρατεια :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

και ο μικρος ειναι μες τη γρινα...........ουφ...τα εβαλα για υπνο εφαγα και εγω και σαν να ηρεμησα λιγακι...εχω αγχωθει και με τη βαπτιση...το απογευμα παλι 5,30 θα ξαναφυγω για δουλειες....ποναει η κοιλια μου δεν ξερω γιατι και αυτα εν ολιγης....

βικαρα τι κανεις κοριτσακι μου;;;;;; :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

φλωριανουκο στο τρεξιμο και εσυ ε;;;;;;αχ τα πρωτα 100 χρονια ειναι δυσκολα :lol::lol::lol: υπομονηηηηηηηηηηηηη :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΡΗ ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΤΕ;;;;;;;;;;ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΘΑ ΠΡΟΣΑΡΜΟΣΤΗΤΕ Ε;;;;ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΣΑΣ;;;;;;;;;;;;;;

ΒΙΚΑΚΗ :x:x:x:x:x:-*:-*:-*:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

ΚΑΛΕ Η ΒΑΣΩ ΠΟΥ ΠΗΓΕ ΣΗΜΕΡΑ;;;

ΦΛΩΡΙΑΝΑ ΠΩΣ ΠΑΝΕ Η ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ;;;;;;;;;;;;;;;

ΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΟΛΟ ΜΑΣ ΑΝΟΙΓΕΙΣ ΤΗΝ ΟΡΕΞΗ...ΑΣΕ ΠΟΥ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΑΝΟΙΞΕΙ ΤΕΛΕΥΤΕΑ ΚΑΙ ΟΛΟ ΤΡΩΩ ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΒΟΔΙ ΣΕ ΛΙΓΟ.......

ΣΤΑΜΥ;;;

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ;;;

ΦΑΝΟΥΛΑ ΤΟΝΙΑ ΤΖΟΑΝΑΚΙ ΕΛΙΣΑ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΠΑΩ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ ΤΡΕΞΙΜΟ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια η Βάσω το έσκασε σήμερα. Έκανε κοπάνα και στην δουλειά και εδώ :lol:

Βικουλίνι μου που να το ήξερα ότι πας στο Ικα ήθελα και εγώ :lol: βαριέμαι να πάω όσο δεν φαντάζεσαι!!!!!!!!!!!!

Σήμερα μόλις πάω σπίτι έχω σίδερο δεν είναι πολλά 2 πλυντήρια σε 1 ωρίτσα θα τα έχω κάνει.

Το μόνο που βαριέμαι είναι τα πουκάμισα. Και ο Σωτήρης είναι οδηγός σε λεωφορείο και αλλάζει κάθε μέρα :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Βικχαρ να έρχεσαι πιο συχνά!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το ξαναγυρισα στη μαγειρικη για να ανεβω φτιαχνω παστιτσιο κ πιτα οτι θυμαμαι χαιρομαι

σημερ ηταν μια σχετικη καλη μερα για να δουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες..............Ηρθα και εγω......

Τι καλα καθομουν τωρα παλι δουλεια :(

Περασα ομως τελεια....ο μικρος που ειχε πυρετο ειναι καλα δεν ηταν τιποτα το σοβαρο της

μιας μερας ευτυχως και ετσι το ριξαμε στις βολτες...

Την Κυριακη πηγαμε Εδεσσα ηταν τελεια αλλα ακομα πονανε οι γαμπες μου απο το ανεβα κατεβα

τις σκαλες στους καταρακτες για να τον κυνηγαω :lol: και χθες που ειχα ρεπο πηγα στην πολη

για ψωνια πηρα μονο ενα φορεμα κλασικα μαυρο τελειο ολη η πλατη ανοιχτη τιποτα αλλο γιατι

δεν μου αρεσαν και πολυ τα ρουχα ολα κινεζικα :evil:

Γραψατε αρκετα σας διαβασα αλλα θυμαμαι λιγα :oops:

Αναστασια περαστικα για την μεση.....

Κατερινακι φωναξε επειγοντως κανενα παπα να ηρεμησετε κουκλα μου.....

Βικουλινι Ρια Ασπα Ιωαννακι Τονιες Ελευθερια την καλημερα μου (και οποια αλλη ξεχναω αλλα ειναι πρωι

συγχωρεστε με :D )

Βικαρα μου οτι και να εχεις ελπιζω να ειναι περαστικο και να γυρισει πισω το χαμογελο σου ;):D

αντε μπας και μου δωσεις και καμια συνταγη με αφησες ετσι :lol:

Αντε σας περιμενω φιλαρεςςςςςςςςςςς

Και να μην ξεχνιομαστε ΞΥΠΝΗΣΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΓΡΗΓΟΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...