Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο6...Τελική Αναμέτρηση 3!!!


Recommended Posts

΄Καλημέρα Σοφία μου!!! Πώς είσαι σήμερα?

Ευγενία μου κι εγώ σκέφτηκα πως θα είναι το μωράκι αλλά καμιά φορά είναι σαν να νιώθω ένα βάρος...ειναι περίεργο να το εξηγήσω...Κ ξέρεις ΄λόγω ιστορικού με τον τράχηλο ο γιατρός κάθε φορά με ρωράει αν εχω καποια ενόχληση...Αφου θα πάω σήμερα θα τον ρωτήσω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 979
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μαρακι μου ειμαι λιγο καλυτερα,αλλα οχι κ τελεια!!Να δω ποτε θα συνελθω!

Να τον ρωτησεις οπωσδηποτε τον γιατρο σου σημερα.Κ να μη κουραζεσαι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφία θα σου το χρωστάει το ταξίδι!!! Εμένα αγαπημένο μου μέρος είναι η ήπειρος. Σε 2 βδομάδες που θα φύγει η κόρη μου 3ημερη εκδρομή με το σχολείο, λέμε να πάμε Ζαγοροχώρια :ymapplause: . Η τελευταία μας εκδρομή θα είναι "μόνοι", για τα επόμενα χρόνια, καθώς δεν έχουμε κανέναν να μας "κρατάει" το νέο μέλος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmeraaa koritsiaa..kairo exw na mpw logw upoxrewsewn..ti kanete?egw kala prin ligo ksupnhsame k fagame liges laggites k pinoume xumo...mexri na ksupnhsoume swsta gia na kanoume to fagaki gia to meshmeri k tis douleies mas..popopopppooo ftasame kiolas tis 100 selides????????? :shock::shock: mprabo mas!!!emeis pame aurio sto giatro gia ton megalo uperhxo..axxx anupomonw na dw to palikari mou k na einai ola kala

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

τι κανετε κοριτσαρες μου..

πωπω..βλεπω ολες ειχαμε ενα τελειο τριημερο..μπραβο μας μπραβο μας!!!

Ελλη πετα τη ζυγαρια!!!!

Ρε παιδια να ρωτισω κατι...γιατι σε μερικα θεματα υπαρχουν παντα καποιοι μα καποιοι που μπαινουν και τα χαλανε..γιατι μπαινουν και γραφφονται καινουρια μελη με μοναδικο σκοπο να προκαλεσουν...

δεν μπορω και αν μιλησω με τη Λενα να τους στειλει απο εκει που ηρθαν γιατι η κοπελα δενε χει χρονο καθολου....

και επιτιδες διμηουργουν θεμα σε ενωτητε ςπου δεν υπαρχει δευτερος συντονιστης για να μη τους κλειδωσει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια χαρά οι εκδρομούλες σας Ελις!!

Σοφάκι μου θα τον ρωτήσω...Και μακάρι να σου περάσει γρήγορα κορίτσι μου...

Μαίρη μου καλημέρα...Με το καλό να δείτε αύριο το μωράκι σας!! Εχετε β΄επιπέδου αύριο?

Χρύσα μου καλημέρα...και ήρεμα...Κατάλαβα για ποιο θέμα λες αλλά τι να κάνουμε!!!

Α δεν σας είπα...στην Κύπρο και το επόμενο σ/κ είναι τριημερο!!! 1η Απρίλη είναι εθνική γιορτή...απελευθέρωση από τους ¨Αγγλους...οπότε πάλι έχουμε τριήμερο εμείς!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαιρη ολα καλα θα ειναι!!! με το καλο!

Μαρακι κι εγω πολλες φορες εχω κατι σαν σουβλιες κατω χαμηλα, και εχω παρατηρησει συνηθως τις εχω οταν σηκωνω βαρος.

Ευγενία εχω ελαχιστο αστιγματισμο. Τα γυαλια του αστιγματισμου δεν τα φοραω ποτε και τις τελευταιες μερες τα φοραω γιατι δεν μπορω ουτε τηλεοραση να δω ουτε στον υπολογιστη. Στην τηλεοραση να φανταστεις βλεπω θολα τους υποτιτλους χωρις γυαλια. Οταν τα βαζω βλεπω καλυτερα....Εντωμεταξυ διαβασα για τα ματια οτι παιζει ρολο το ζαχαρο και η πιεση (αν ειναι ψηλη). Πιεση δεν εχω ψηλη αλλά με εχει πιασει ο φοβος για το ζαχαρο. Θα παω την Τριτη 5/4 για την καμπυλη. εχω κατααγχωθει...αλλά ενδεχομενως να ειναι και ενα σημαδι οτι πρεπει να μαζεψω το στομα μου επιτελους....

Χρυσα καλημερα, καποιοι δεν εχουν με τι να ασχοληθουν και προκαλουν προβληματα......Θα βαρεθουν και θα φυγουν...μην χαλιεσε εσυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είδες Μαίρη μου?? Στο καπακι 2 τριήμερα!! :lol::lol: Αντε με το καλό η β΄επιπέδου τότε...θα περιμένουμε νέα σας!!

Μάχη μου ίσως είναι καλύτερα να επισκεφτείς τον οφθαλμίατρο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Μαρακη!!!

Ναι το ξερω οτι εχετε τρημερο...χιχιχιιχ...

μετα απο τοσα χρονια που δουλευουμε με Κυπρο...

παιδια δε χαλιεμαι εγω...απλα ειναι εκνευριστικο γιατι χαλανε θεματα τα οποια για καποιους ανθρωπους ειναι σημαντικα..

δεν ξερω..πρεπει να μιλησω με τη Λενα..δεν γινετε αυτο...

δημιουργουνται εντασεις χωρις να υπαρχει λογος

Γεννικα αρχησε να γινετε παλη ενα μπαχαλο με το φορουμ με αποτελεσμα καποια μελη να αποχωρουν ενω δεν εκαναν και τιποτα και εχουν αντιμετωπιση που δεντους αξιζει..

δενε χει σημασια εαν καποιος ειναι παλιος η καινουριος...καθε αποψη ειναι σεβαστη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα μου δεν έχω καταλάβει για ποιο θέμα μιλάς αλλά μην χαλιέσαι εσύ... αργά η γρήγορα θα αποκαλυφθούν!!

Μαράκι να τον ρωτήσεις εννοείται.. απλά μην αγχώνεσαι!!Πολύ καλό!! :o:o 2 τριήμερα κολλητά!!!

Μαιρούλα με το καλό η β επιπέδου!!!!!Όλα καλά θα είναι!!

Μάχη μου εμένα η εγκυμοσύνη του Νικόλα μου με άφησε μέ λίγο αστιγματισμό.. εκεί που δεν είχα καθόλου!!Καλύτερα να το κοιτάξεις.. και φόρα τα γυαλιά σου μήπως σε ξεκουράζουν!

Εμείς αύριο θα πάμε στο Μητερα τελικά να δούμε την μπουμπού και θα έχω μαζί μου και την κουνιάδα μου!!!Το Σάββατο κάναμε το τεστάκι και βγήκε θετικόοοο!!!!!!! :D:D:D είναι φρεσκοεγκυούλα!!Θα γίνουμε θείοι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευγενία αντε ωραια με το καλο και η κουνιαδα σου!!!!

Οντως κοριτσακια καλά ειναι να παω σε οφθαλμιατρο, μην το αμελησω....

Εμεις κλεισαμε ραντεβου αυριο το απογευμα στον αλλο γιατρο που σας ελεγα...Εχω αγχος ελπιζω να τον συμπαθησω γιατι και αυτο παιζει ρολο στον γυναικολογο. Να σας πω την αληθεια αγχωθηκα λιγακι. Θα παρω μαζι μου ολες τις εξετασεις μου απο την αρχη για να κρατησει ιστορικο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιλαω για το Θεμα οταν ο μπαμπας ειναι απων..

και για τις τελευταιες δημοσιευσεις ενος νεου μελλους με το ονομα bebe 22..επειδη και στο παρελθων ειχαμε τετοια περιστατικα..εχω εκνευριστει απιστευτα...

Πραγματικα αμα αδιαβασετε σ εοσα θεματα εχει γραψει..μπηκε για να την πει σε ολα...

οχι να κανει διαλογο η να παραθεσει καποια αποψη- σεβαστη οποιαδηποτε-αλλα για να κανει χαμο..

Πιστευω οτι ειναικαποιο μελλος που επειδη δεν θελει να μιλησε με το υπαρχον νικ εφτιαξε ενα καινουριο για να την πει σε οσα ατομα θελει..

πολυ ασχημο αυτο..κριμα γιατι ποτε δεν φανταστηκα ποσο κομπλεξικοι ανθρωποι υπαρχουν.

Ευγενια μου συγχαρητηρια!!!!

ειναι τελεια τα νεα σας!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευγενία μου μπράβο στην κουνιάδα!!! Με το καλό να δείτε τα νινάκια τότε :lol:

Χρύσα μου η Λένα πού χάθηκε? Αυτη δεν πρέπει να δει το θέμα? Δεν ξέρω κιόλας και δεν ανακατεύομαι σε τέτοια...Εγώ νόμιζα για άλλο θέμα έλεγες!!!!

Εγώ σε οφθαλμίατρο είχα πάει αρχές Σεπτέμβρη, απλά για προληπτικό έλεγχο και δεν είχα τίποτα! Χρειάζεται να ξαναπάω τώρα που είμαι έγκυος?

Μάχη μου με το καλό ο νέος γιατρός...ελπίζω να τον συμπαθήσεις...Μην αγχώνεσαι!

Μαίρη μου θα φτιάξεις γεμιστά ε?

Εγώ πάλι είπα να προσέξω όσο μπορώ τη διατροφή μου...λέμε τώρα :lol::lol::lol: Θα φτιάξω μπεφτέκια στο φούρνο και σαλάτα...Το βράδυ αφού θα πάμε αργά στον γιατρό λογικά θα πάρουμε κάτι απ'εξω γιατι θα φύγουμε από τις 6 από το σπίτι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ πόσα γράψατε!!! Λίγο λείπω και γεμίζετε σελίδες!! :lol::lol::lol:

Μαράκι ρώτα και τον γιατρό σου καλύτερα.. αλλά μπορεί να είναι και το ζουζούνι σου!!

Μαίρη με το καλό η Β επιπέδο!! όλα τέλεια να πάνε!

Ευγενία με το καλό το ανιψάκι!!! Να έχει μία τέλεια εγκυμοσύνη η κοπέλα και να κρατήσει ένα υγιέστατο μωράκι στην αγκαλιά της!! Με το καλό να δείς και εσύ το κοριτσάκι σου!!

Χρύσα μου μη δίνεις σημασία... τέτοιοι υπάρχουν πάντα και παντού!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα φουσκοκοιλιτσες,τι κανετε???

Πριν λιγο ξυπνησα εγω,εφαγα κ το τοστακι μου με τον χυμο μου καιπαλι αραχτη!!!

Ολα τα μπεμπακια απο οτι βλεπω ειναι μια χαρα και οι μαμαδες επισης!!!!Τα κρυωματακια δυστυχως τα χουμε με αυτον τον καιρο μια 20 βαθμους μια 8 ..ας ελπισουμε οτι τελος τα κρυα!!!Μπας κ μεινει κ πετρελαιο για του χρονου!!!

Σεσιλια μου μην αγχωνεσαι ουτε να εκνευριζεσαι ..σε τετοια ατομα δεν αξιζει καν να σχολεισαι καθολου!!!Κ γω ειμαι παλιο μελος και θυμαμαι ολα τα περιστατικα τετοιων μελων!!!!

Καποια στιγμη ειχα ξενερωσει τοσο πολυ που πλεον δεν εμπαινα..αλλα μετα το σκεφτηκα καλυτερα και λεω σιγα μην σκασω..κα μπαινω μονο σε θεματα που με αφορουν και με ενδιαφερουν!

Τι καλο θα μαγειρεψετε σημερα??Εγω επειδη εφαγα αρκετο κρεας αυτες τις μερες σημερα η θα κανω φασολακια η μακαρονια με σαλτσα κοκκινη η πεστο,θα δοκιμασω μακαρονια ολικης που εχω παρει εδω και καιρο..!!Επισης μου αρεσουν με ψητα λαχανικα..πολυ νοστιμα κ πολυ ελαφρυα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγω ελπιζω να τα παμε καλα με τον νεο γιατρο....εχω ακουσει πολυ καλα λογια βεβαια...και εινια και υπερ του φυσιολογικου τοκετου που για μενα ειναι ενα πλενεκτημα. Πρεπει να παω και σε εναν οφθαλμιατρο, να κανονισω ραντεβου. Μαρακι εσυ εαν δεν εχεις καποια ενοχληση δεν χρειαζεται να πας. Εγω εχω και τσουξιμο και δν βλεπω και καλα τον τελευταιο καιρο.

Χρυσα μου δυστυχως καποιοι ανθρωποι βγαζουν ολα τα απωθημενα τους σε ενα φορουμ, σιγουρα ειναι ατομα δυστυχισμενα και με ψιχολογικα προβληματα που νομιζουν οτι πισω απο ενα πληκτρολογιο μπορουν να επιβληθουν και να στρεψουν πανω τους τα βλεματα αφου στη ζωη τους ειναι μαλλον ατομα με χαμηλη αυτοεκτιμηση και ζουν στο περιθωριο. Μην ασχολεισε καθολου. Δεν αξιζει να χαλας την ζαχαρενια σου για τετοια ατομα.

Εγω για σημερα εφτιαξα μοσαχρακι κοκκινιστο με ρυζακι!!! Εχει και απο χτες λιγο χοιρινο στο φουρνο μαριναρισμενο με διαφορα. Και καμια σαλατουλα και ειμαστε κομπλε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-* Χρύσα μου!!! Εγώ είμαι μέλος απο τον Νοέμβριο του 2009 (αν θυμάμαι καλά) και έχουν δεί πολλά τα μάτια μου... Και τελικώς αποφάσισα όπως λέει και η Κατερίνα να μπαίνω μόνο σε συγκεκριμένα θέματα...

Κατερινάκι και εγώ φασολάκια έχω σήμερα!! Μιάααμ!!

Παιδιά μπορεί να χάνω κάποιες απαντήσεις σας γιατί έχω κόσμο στο κεφάλι μου κάθε τόσο (κάνω την εκπαίδευση που λέγαμε) και με έχουν ζαλίσει!! Οπότε αν ξεχνάω να απαντήσω σε κάποια μη με παρεξηγήσετε :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα!Τι κανετε;

Καλη επιτυχια στα κοριτσακια που εχουν β επιπεδου και γιατρο!

Μαμα Νικολα,ποσες θερμιδες παιρνεις και πεινας;Εγω χορταινω τοσο πολυ με την διατροφη,που δεν μπορω να τα φαω ολα.Χθες βραδυ παρελειψα την σαλατα.Αλλα πρεπει να το πω στην αδελφη μου να μου την φτιαξει αναλογα γιατι δεν κανει να παραλειπω πραγματα...

Ηπια 2 γουλιες καφε τιραμισου και μου ταραξε το στομαχι...Το μεσημερι θα παω να αγορασω ψαρακια να ψησω,θα φτιαξω και κολοκυθακια για μενα και πατατες για τον αντρα μου...

Τι εγινε καλε;Που εγινε φασαρια;Εγω μονο εδω μπαινω,σπανια σε αλλα θεματα.Ειδικα σε αυτα που εχουν δυσαρεστα νεα,δεν μπαινω καθολου γιατι επηρεαζομαι. :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α Γιελιζ δε ξερω τιποτα... :lol::lol::lol::lol: δε σε ξαναμιλαω αμα με ξεχασεις :lol::lol::lol::lol:

Μαχη μου πιστευω ολα θα πανε οπως τα θες με τον καινουριο γιατρο...

Πολλα μπραβο που αποφασισες τελικα να κανεις αυτο που θελεις και οχι να σου επιβαλλουν αλλοι τις αποψεις τους.

Με το καλο

Μπεμπουλινο αστο..βλακιες μη το συζητας...χαζομαρες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...