Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο6...Τελική Αναμέτρηση 3!!!


Recommended Posts

Kαλημερα κοριτσακια!!! Εγω πινω το πρωτο μου fredo capuccino για το 2011!!!

Μπεμπουλινο με το καλο η μπεμπα. Μην ανησυχεις μπορει να εγινε και νωριτερα η συλληψη και να σου αλλαξει την ΠΗΤ.

Ευγενια και λιγο ψηλοτερο να ειναι θα κανεις διατροφουλα και ολα καλα θα ειναι.

Εγω την καμπυλη θα την κανω 5 Απριλιου. Βεβαια 8/3 που εκανα εξετασεις αιματος μου εκανε και το ζαχαρο και ειχα 75 που ειναι καλο.

Μαρακι με το μαλακο οι δουλειες.

Σοφακι γιατι πονολαιμος ηπιες κατι παγωμενο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 979
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

kalhmera koritsiaaa!!!

ti kanete?egw kala..mphka ligo na sas dw k feugw gia douleia....

beboulino ante polu wraia ta nea sou ante me to kalo h koritsara sou

pantws egw pou rwthsa k alles egkues pou ekanan thn kampulh mou eipan oti einai polu ahdiastiko..mpliaxxx den tha thella na thn kanw...

filakia k kalo s/k se oles!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Σοφάκι!!! Σε έπιασε πονόλαιμος? Πιες το τσαγάκι σου!!! Κι εγώ έβαλα το 3ο πλυντήριο τώρα!!!

Καλημέρα Μαχη μου!! Αν και δεν είμαι γενικά του καφέ σε ζηλεύω γι'αυτό που πίνεις!!

Καλημέρα Μαίρη μου...Καλή δουλίτσα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Μαχη μου!Δεν ξερω μαλλον κρυωσα γιατι μονο ζεστα πινω..αλλα δεν μπορω να καταπιω τιποτα,ελπιζω να μου περασει κ να μη με πιασει βηχας...φρεντο καπουτσινο ε?Μμμμμμμμμμμμμμ..

Μερυκαλ καλημερα κ σε σενα!!!Καλη δουλιτσα!Οσο για την καμπυλη κι εγω που την εκανα κ δεν θελω να σας απογοητευσω,ηταν οντως αηδια :(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτο ειπα κι εγω Μαρακι!Θα παω αργοτερα να παρω καραμελιτσες στο φαρμακειο.Κι εγω εβαλα ενα πλυντηριο,απλωσα αλλο ενα κι αυτο το σιδερωμα πως το βαριεμαι........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφάκι μου αν σου πω ότι μου έλειψε ακόμα και το σιδέρωμα θα με πεις τρελλή :lol::lol:

Εμένα δεν με αφήνει ο αντρας μου ουτε και να καθομαι και να σιδερώνω!!! :shock::lol:

Ετσι το μεσημέρι θα έρθει μια κοπέλα να σιδερώσει..Οχι πως έχουμε και πολλα δυο άτομα που είμαστε και ειδικά εγώ που όλη μερα με φόρμες είμαι στο σπίτι...

Βαριέμαι τόοοοοοοσο πολύ και σήμερα.. :cry::?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα κανει κ δε σε αφηνει!!Αλλα λογικο το βρισκω να σου εχει λειψει μεχρι κ το σιδερο!Εμεις παλι για δυο ατομα εχουμε πολλα απλυτα,αυτο ελεγα κ πριν λιγο στον αντρα μου..Δηλαδη οταν ερθουν τα μωρα ποσα πλυντηρια θα βαζουμε την εβδομαδα?Κ οσο σκεφτομαι πως ο,τι αγορασαμε πρεπει να πλυθει κ να σιδερωθει πριν χρησιμοποιηθουν...φρικαρω!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια και τα παιδικα ρουχα μπαινουνε μονα τους στην αρχη, οχι και με τα δικα μας ρουχα...

Κι εγω εχω σιδερο και μαγειρεμα, και κρεοπωλειο θελω να παω. Και βαριεμαι τοσο πολυ.....

Το απογευμα κανενα σουπερμαρκετ χρειαζομαστε....ουφ....

Και το χειροτερο ειναι οτι εχω τα νευρα μου και μου φταινε ολοι σημερα...

Παω να ξεκινησω δουλιτσες!!!! Σας αφηνω!! Καλα να περασετε το ΣΚ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουραγιο Μαχη μου!

Μαρακι αυτο ειναι που με φρικαρει,οτι τα εχω διπλα ολα!!

Παω κι εγω να ψωνιστω! :lol::lol::lol: Σουπερ μαρκετ κτλ εννοω.Γιατι απο ρουχα..δεν ξαναπαιρνω τιποτα ειπα μεχρι να γεννησω.Τα λεμε μετα!Φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ έστειλα τον άντρα μου χθες στο σούπερ οπότε δεν χρειάζομαι κάτι. Το μεσημέρι θα φτιάξω κοτόπουλο με αρακά.

Μάχη μου κι εγω έτσι είμαι σήμερα..λες να φταίει η πανσέληνος??? Εγώ από τη μια βαριέμαι κι από την άλλη δεν θέλω να δω άνθρωπο!!! Τι να πεις??? Ατιμες ορμόνες!!

Καλά ψώνια κορίτσια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σε ολες και καλημερα και σε σενα γιωργο. ευχαριστω για τις ευχες σας. η αδερφουλα μου ειναι μια χαρα και ο μπεμπης....αχ παιδια ειναι ειναι ενας κουκλος. ειναι απιστευτα ομορφος. εμ με τετοιους γονεις ομορφος θα βγαινε.

:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οντως αντε να ερθουν και τα δικα μας. το καημενουλι δεν ηθελε να κοιμηθει στην κουνια ηθελε αγκαλιτσα την μανουλα του και εκλεγε ολη νυχτα. αν σκεφτεις οτι 9 μηνες ηταν μεσα στη μαμα του και τωρα ηταν εκτος λογικο ειναι .αχουτα μωρε ειναι πολυ μικρουλια και θελουνε μανουλα.

ασε παλι που του μιλαγε ο πατερας του και γυριζε το κεφαλακι του ή τα ματακια του να δει την οικια φωνη απο που ακουγοτανε τωρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ,μωρε...με συγκίνησες Βίκυ μου! Τι ωραία...Τον είχε όλο βράδυ αγκαλιά ε?? ΘΕΛΩ ΚΙ ΕΓΩ!!!

Κι εμένα νομίζω θα αναγνωρίζει τη φωνή του άντρα μου αφού όλο του μιλάει...Κάθε πρωί φιλάει την κοιλιά μου και του λέει "καλημέρα γιε μου"!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο μενα!Τι κανετε;

Χθες βραδυ απο την χαρα μου δεν εκλεισα ματι! :lol: Σκεφτομουν ροζ πραγματακια και πετουσα απο την χαρα μου,που να κοιμηθω; :lol:

Μακαρι να μην εχω ζαχαρο κοριτσια.Σας ευχαριστω για τα καθησυχαστικα σας λογια.Πραγματικα δεν θα το αντεξω να κανω διατροφη. :roll: Ηδη πειναω πολυ...Την δευτερα θα παω για την εξεταση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας !!!!!!!!σας διαβαζω κ σκεφτομουν κ εγω να μπω η να μην μπω στην παρεα σας???? χωραω κ εγω?????κ το σκεφτομουν γιατι εγω εχω πητ μετα το καλοκαιρι 26/10,κ λεω μηπως ειμαι ξεκαρφωτη!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ευχομαι σε με το καλο να αποκτησετε τα μωρακια σας κ καθε ευτυχια σε ολους!!!!!!!!

κ οσα μωρακια εχουν ερθει να ειναι παντα γερα κ καλοτυχα!!!!!!!!!!!!

σιγα σιγα θα σας μαθω,που θα παει!!!!... ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως μας ηρθες ηλιανα. ολοι οι καλοι χωρανε βρε. με το καλο το μωρακι σου και σενα και συντομα να σε χρωματισουμε. φιλια πολλα. να εχεις ενα ομορφο σ/κ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να'μαι κι εμένα!!! Μαγείρεψα, φάγαμε και τώρα ΄βαριέμαι γιατι ο αντρας μου βλέπει ποδόσφαιρο με ενα φίλο του.

Ηλιάνα μου καλως ήρθες στην παρέα μας..με το καλό το μωράκι σου...Πώς πάει η αποκόλληση που είχες?

Μπεμπουλίνο μου όλα καλά θα πάνε θα το δεις!! Οσο για την πεινα σε καταλαβαίνω απολυτα!! Πριν απο λίγο έφαγα κι ανετα ξανατρώω ένα πιάτο ακόμη :lol::lol::oops::oops: ή ένα παγωτάκι???οεο???

:lol:

Οι άλλες εξαφανίστηκαν σήμερα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...