Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο6...Τελική Αναμέτρηση 3!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 979
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

βασικα κι εγω νυσταζω, βαριεμαι, πειναω τωρα....ολα μαζι....δεν εχω καθολου ορεξη...ευτυχως ειναι Παρασκευη σημερα. Θα παιξω κανενα παιχνιδακι στο facebook μαλλον

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και πολύ καλά θα κάνεις... Εγώ βαριέμαι ακόμα και αυτό να κάνω!! :lol::lol:

Λέω να σας αφήσω και εγώ σιγά σιγά! Τα λέμε μετά!!! Καλό μεσημέρι σε όλες! Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ πόσα γράψατε?????? :shock::shock: Τόση ώρα διαβάζω!! Μόλις έφυγε η φίλη μου και μάντεψε Μπεμπουλίνο τι φάγαμε??? Pizza Hut!!!!! :lol::lol::lol:

Όλες κουκλίτσες είσαστε!!! Ελισαβετ και η κόρη σου πολύ όμορφη!! Να την χαίρεσαι!!!

Βλέπω την κάνατε όλες για φαγητο και ξεκούραση!!

Κορίτσια πριν λίγο ήρθε ο ταχύδρόμος που είναι γείτονας μου και μου έφερε τα αυτοκόλλητα που παρήγγειλα για το δωμάτιο του μικρού!! Ειναι πολύ ωραία!! Σε 4 μέρες ήρθαν!!

Μου έστειλαν και επίδομα γάμου που έκανα αίτηση πριν από 4 μήνες!! 670 ευρώ! Μια χαρά! Θα τα κρατήσω για την προίκα του μωρού!

Φύγατε όλες μάλλον!!Καλο μεσημέρι κοριτσάκια μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστούμε Μαχη μου!!

Πάει να χαλάσει ο καιρός...φυσάει..κρίμα!

Θα πάω να φτιάξω ψωμί σε λίγο.Να συγυρίσω και λίγο για το βράδυ. Θα περιμένω τον 'αντρα μου να έρθει για το σφουγγαρισμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μεσημέρι Μάχη μου!!

Δεν θα κάνω και τίποτα το ιδιαιτερο :lol::lol::lol:

Χρύσα μου ειναι κούκλος ο γιος σου,..Να τον χαίρεσαι!!!

Θα σας αφήσω προς το παρον...Τα λεμε μετά :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια μου!το μεσημερι σας χαζεψα ολες,κουκλες ειστε φτου σας βρε!!!!

Μαρακι με γεια τα αυτοκολλητα κ οσο για το επιδομα...επενδυσε το σωστα!!! :lol::lol::lol::lol:

Ξεκουραζεστε ολες?Εγω ξαπλωσα αλλα τελικα δεν τα καταφερα να κοιμηθω:(:( Τωρα θα παω για καφε στη μανουλα ;) οποτε τα λεμε αργοτερα ή αυριο!Φιλια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσιααααα!Θα τρελαθω απο την χαρα μου! ΕΧΩ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΙΙΙΙΙ!!! :ymparty::ymparty::ymparty:

Η μπεμπα μας ειναι υγιεστατη και ειναι 180 γραμμαρια! :D Απλα μου ειπε η γιατρος οτι την βλεπει μια εβδομαδα μεγαλυτερη,οποτε θα επαναλαβω την εξεταση του ζαχαρου!Ευχομαι να μην εχω προβλημα... :| Ειδαμε τα οργανα της,ολα καλα!Ειναι ψηλο παιδακι μας ειπε και μοιαζει του μπαμπα της! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπεμπουλινο επιτελους πηρες κ εσυ χρωμα........απο εδω κ περα θα τα βλεπεις ολα ροζ :D:D με το καλο η κοριτσαρα σου...κ γιατι αγωνεσαι αν ειναι λιγο μεγαλυτερη?ολα καλα θα ειναι κ για την καμπυλη...κ παλι με το καλο...αντε μονο εγω εμεινα να χρωματιστω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω πολυ Σισσυ μου!Αχ,μιλαμε χοροπηδουσα οταν μου ειπε κοριτσακι! :D Καλα να ειναι το μωρακι μου!

Οσο για το μεγεθος της,προληπτικα θα την κανουμε την εξεταση.Ευχομαι να μην εχω ζαχαρο... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ τι καλα beboulino με το καλο το κοριτσακι...βρε κοπελιες...τι γραψατε παλι????Λοιπον εχω και εγω face..και για να μην μπερδευτω με τα πριβε σας το λεω εδω ποιο ειναι..Evi Matijevic Kampouri και η φωτο ειναι μια κοιλια με ζωνη ροζ και χερακια..εχτες πηγα σουπερ μαρκετ με το Χριστοφορο και εκει που παω να φυγω..μου μυριζει ζελες...λεω κατσε ρε Χριστοφορε να παρω να φτιαξω γιατι μου μυρισε..πηρα και εγω..παμε σημερα παλι και παμε να πληρωσουμε και λεει μαμαααα δεν σου μυρισε κατι???Πεθανα στο γελιο....ολες καλαααα??Γιελιζζ τι ωραιο γλυκοοοο???Μιαμ μιαμμμμμ...καλο σκ να εχετε ολες...σκ δεν πολυ ειμαι μεσα γιατι το εχει ο Χριστοφοροσ τον υπολογιστει και λιωνει..... :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κουκλίτσες!!!! Καλέ πόσες σελίδες γράψατε πάλι??????? :shock::shock: δεν σας προλαβαίνω..

Μπεμπουλίνο συγχαρτήρια!!!με το καλό η πριγκίπισσα!!! :P

Βίκυ μου να σας ζήσει ο μικρούλης!!να ναι καλά αδερφούλα σου να το χαίρεται!!άντε και στα δικά σου!!!

Δεν θυμάμαι άλλα... πάντως είστε όλες καλά!!!!

Εμείς πήγαμε στον ενδοκρινολόγο-διαβητολόγο με τα αποτελέσματα της καμπύλης και πρέπει να την ξανακάνω.. :cry::cry: την μεγάλη αυτή τη φορά γιατί από ότι φαίνεται έχω πρόβλημα με το ζάχαρο... ήταν πολύ ανεβασμένη! :( Τες πα δεν απογοητεύομαι.. και να έχω διαβήτη κύησης θα το καταπολεμήσω με διατροφή.. αρκεί να είναικαλά το μωρό μου!

Βλέπω ανταλλάξατε φατσοβιβλία!!έχω κι εγώ... Evgenia Gravani κι έχω φωτογραφία τον μάγειρα!! :D Περιμένω να γίνουμε φίλες κι εκεί!!!

Καλό βράδυ κοριτσάρες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου...Τι κάνετε? Φαντάζομαι μόνο εγώ είμαι τόσο πρωινή!!

Χθες κουράστηκα αρκετά και με πέθανε η μέση μου..Ολο το βράδυ στριφογυρνούσα και ξυπνούσα συνέχεια.

Μπεμπουλίνο μου τέλεια τα νέα σας!! Με το καλό το κοριτσάκι σας!!! Αντε να αυξάνονται οι νύφες :lol:

Ευγενία μου ξανακάνε την εξέταση κι ολα καλά θα είναι...Ακόμα κι αν είναι λίγο ανεβασμένο θα προσέξεις λίγο και όλα οκ!!! Σου εστειλα αίτηση στο φατσοβιβλίο :lol:

Κι εσένα το ίδιο Εύη μου!

Παρεπιμπτόντως εμένα ο γιατρός μου έιχε πει οτι μπορεί και να μην χρειαστεί να κάνω την καμπύλη αφού το μωρό είναι μέσα στα φυσιολογικά όριο από κιλά. Αλλά μου φαίνεται θα επιμείνω και θα την κάνω να είμαι σίγουρη.Καλά δεν λέω?

Αντε σας αφήνω για πολύ λίγο να φάω το πρωινό μου και ΠΕΙΝΑΩ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα εγκυουλες μου!!!Τι κανετε?

Μπεμπουλινο τελεια τα νεα σας!!Κοριτσακι ε?Τι κοριτσακι δηλαδη,κοριτσαρος!!!Ευγε!!Μην αγχωνεσαι για το ζαχαρο,κι εμενα μεγαλες ειναι και η καμπυλη υπογλυκαιμια εδειξε,ολα καλα θα ειναι.

Ευγενια μου το ιδιο ισχυει κ για σενα,ακομη κ αν ειναι λιγο ανεβασμενο οπως λες θα κανεις διατροφη!Το ασχημο ειναι οταν ειναι πολυ πανω απο τα ορια...

Καλημερα Μαρακι μου!Κι εγω απο τις 8 σηκωθηκα αλλα ειπα πριν κατσω να βαλω ενα πλυντηριο,να συμμαζεψω κ λιγο να μη τα εχω για μετα κ τωρα απολαμβανω το τσαγακι μου κ σας διαβαζω!!!Με επιασε κ ενας πονολαιμος φοβερος απο εχθες... :(:(:( Θα βγω αργοτερα να παρω καραμελιτσες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...