Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΪΟ 2011!!!!!Νο 6&ΚΟΝΤΕΥΟΥΜΕ!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 956
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπερα κ απο μενα!!!Χοανιτα κ κοριτσια ευχαριστω για τα γλυκα σας λογια... :D

Καλεεε γεννησε η Σαμαν8α!τι ομορφα νεα ειναι αυτα!Τωρα 8α καμαρωνει την κορουλα της,τι ωραια!!!

Γιατι ταλαιπωρηθηκε ομως το κοριτσακι...χμμμμ...χαλαλι ομως ετσι?

Αχ Αντρια μου τι επα8ες!Φανταζομαι αγωνια που 8α ειχες,σε καταλαβαινω γτ ο γιατρος μου μου ειπε να εχω συνεχως το νου μου στις κινησεις του μωρου κ αν δεν αισ8ανομαι για λιγο κατι με πιανει πανικος...τελος καλο ολα καλα ομως ευτυχως !!!

Γεωργιαννα σου εχω νεα,ετοιμασα την βαλιτσααααα!!!Ναι τα καταφερα!!!

Τα καλλυντικα μονο , 8α προσ8εσω καποια που χρησιμοποιω στο τελος.

Daddy εγω γτ δεν μπορω να δω τις φωτο σου? :(

Εγω κοριτσια εδω,με την φαγουρα μου κ την πεινα μου,ψυχολογικα σκαμπανεβασματα,αγωνια κτλ.

2 μερες ο πρωινος μου δεικτης ειναι ανεβασμενος δλδ 106 κ 108 ...αντι μεχρι 90,ομως δεν αντεχω να παω να ταλαιπωρη8ω με νοσοκομεια...η μια γιατρος μου ειχε πει ανω των 130 να παω κ ο αλλος ανω των 95 να αυξησω την δοση ινσουλινης...Μακαρι αυριο να ειναι καλυτερα γτ με χαλαει πολυ ολο αυτο....Τουλαχιστον ψωνισαμε τα παντα,μονο βαψιμο κ μετα τακτοποιηση,τελειωσα κ το σιδερωμα πλυσιμο ...τα φορεματακια της που ειναι 3 μηνων πειραζει που τα πλενω απο τωρα,μηπως ειναι νωρις?Αυτα τα νεα μου.....φιλια σε ολες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολυ χαιρομαι που εχουμε τα πρωτα γεννητουρια!!!!

Να της ζησει το κοριτσακι της!!! Γιουλη εαν μιλησεις να της πεις τις ευχες μας!!

Τωρα σειρα εχει η Γιουλη και η Γωγω! Ακολουθουμε εγω και η Σουλα!

Επιτελους τα καταφερες Γωγω!!! Μηπως κουραστηκες αυτες τις μερες και γι'αυτο ανεβηκε ο δεικτης; Να προσεχεις κοριτσακι!

Στεισυ εσευ τι κανεις; που χαθηκες αυτες τις μερες;

Εγω τα επαιξα σημερα εφτιαξα μπιφτεκια και σουτζουκακια. ειναι και για αυριο. Γλυκο πηγα και πηρα δεν μπορουσα να φτιαξω.

Αυριο αλλαζει η ωρα και δεν μου αρεσει, πολυ με ενοχλουν αυτες οι αλλαγες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σαμανθα μου κουκλιτσα μου να σου ζησει το κοριτσακι σου!! Σιγουρα περνας ομορφες υπεροχες στιγμες με τη μπεμπουλα σου!! [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] Ποπο με το καλο σε ολες μας!! :D Γωγω και Γιουλη ολα να πανε μια χαρα!! Γεωργιαννα και Σουλα και ολα τα κοριτσακια θα παρουμε σειρα!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΜΑΝΘΑ,ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ.ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΤΥΧΕΡΗ Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ,ΟΠΩς ΚΑΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕς ΜΑΝΟΥΛΕς ΝΑ ΑΓΚΑΛΙΑΣΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΤΟΥς ΣΥΝΤΟΜΑ,ΓΙΑ ΜΑς ΤΙς ΥΠΟΛΟΙΠΕς ΓΛΥΚΕΙΑ ΥΠΟΜΟΝΗ,Ας ΣΚΕΦΤΟΥΜΕ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΓΙΟΡΤΑΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΟ ΠΑΣΧΑ ,ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΚΟΥΡΑΓΙΟ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ??ΕΓΩ ΜΟΛΙΣ ΞΥΠΝΗΣΑ ΚΑΙ ΕΤΟΙΜΑΖΩ ΠΡΩΙΝΟ ΓΙΑΤΙ ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΕΙΝΟΥΣΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΗΚΩΘΗΚΑ ΝΑ ΜΑΣΑΜΠΟΥΚΙΑΣΩ...

ΘΕΕ ΜΟΥ ΤΙ ΠΕΙΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ???ΧΤΕΣ ΕΙΧΕ ΥΠΗΡΕΣΙΑ Ο ΝΙΚΟΣ,ΕΓΩ ΕΔΩ ΜΕ ΤΗ ΜΑΜΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΦΥΓΟΥΝ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΧΩΡΙΟ...ΚΑΙ ΘΑ ΞΑΝΑΕΡΘΟΥΝ ΟΤΑΝ ΣΠΑΣΟΥΝ ΤΑ ΝΕΡΑ(ΕΛΠΙΖΩ ΔΗΛ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ,ΧΑΧΑΧΑ)...ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΗ ΣΑΜΑΝΘΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΕ....ΕΠΙΣΗΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ Η ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΤΕΛΕΙΑΑΑΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΤΙΠΟΤΑ....ΕΙΜΑΙ Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΣΤΗ ΛΙΣΤΑΑΑΑΑΑ ΚΟΟΟΟΡΙΙΙΙΙΙΙΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑ!!!ΘΕΕ ΜΟΥ ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΕ Ο ΚΑΙΡΟΣ??ΑΚΟΜΗ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΤΕΣΤ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ...ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΣΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ!!!ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ??ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ??

ΤΟ ΜΕΝΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΕΙ ΓΕΜΙΣΤΑ!!!ΖΗΛΕΨΑ ΚΑΙ ΤΑ ΕΦΤΙΑΞΑ ΕΧΤΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ!!!ΣΑΣ ΦΙΛΩ!!!! :-ss:-ss:-ss:-ss:ymbringiton::ymbringiton::ymbringiton::ymbringiton::-h:-h:-h:-h:-h

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σαμανθα μου γλυκεια να σας ζησει η μπεμπουλα να την δειτε οπως επιθυμητε γερη κ καλοτυχη να ειναι στην ζωη της,κ εσυ να εχεις καλη λοχεια!!!!

[smilie=wav.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=wav.gif]

αντε γιουλακι μου κ στα δικα σου τωρα με το καλο να ερθει κ ο δικος σου ο μπεμπουλης!!!!αν μιλησεις παλι με την σαμανθα στειλε της τις ευχες μας κ την αγαπη μας!!!

γεωργιαννα μου συγκηνηθηκα ετσι οπως τα εγραψες...ερχετε κ η δικη μας μερα απιστευτο ε?!?!?!

εν το μεταξυ με κολλησες κ αρρωστησα κ εγω :lol::lol::lol: με ποναει ο λαιμος κ εχω μυξουλες :lol::lol::lol:

σημερα θα παμε στην πεθερα μου παλι για φαγητο εχει φτιαξει παστιτσιο...

ο καιρος συννεφιασε εδω,αλλα η αμυγδαλιες μας αρχισαν να ανθιζουν κ χαιρομε πολυ επιτελους εφυγε ο χειμωνας!!!!

τι θα κανετε σημερα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΜΑΝΘΑΚΙ μου να χαίρεσαι τη κοράκλα σου κουκλίτσα μου!!Να είναι πάντα γερή κ καλότυχη!!Να έχεις καλή λοχεία κ με την πρώτη ευκαιρία περιμένουμε νέα σου!!!Ένα τεράστιο φιλί κ στις δύο σας!!! :-*

Γιουλάκι μου πάρε θέση...καταφτάνει κ ο δικός σου μπέμπης!!

Γωγώ μου το πιο πιθανό είναι να έχει ανέβει το ζάκχαρο απο τη στεναχώρια των τελευταίων ημερών..απο ότι ξέρω επηρεάζεται απο τη ψυχολογία.Ηρέμησε κ μέχρι να το καταλάβεις θα έχεις γεννήσει κ κομμένες οι μετρήσεις κ οι ινσουλίνες! ;)

Επόμενες εκτός απροόπτων Σούλα,Γιώργος,Γεωργιάννα,Steicy..κ εγώ έτσι όπως πάω με τον βιαστικό μπεμπάκο μου!!χιχι :D

Πολύ χαίρομαι κοιλουμπίτσες μου που κοντοζυγώνουμε!!! :ymdaydream: Μακάρι να έχουμε όλες υπέροχη γέννα κ ΓΕΡΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ!!

Πάω να συμπληρώσω την πρώτη επίσημη γέννα(ανεπίσημη ακόμα της Μαριτίνας)!!!!

Γιούλη μου την αγάπη μας κ τα φιλιά μας στη Σαμανθούλα άν μιλήσετε ξανά!

Το μενού έχει κατσικάκι με πατατούλες στον φούρνο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο μενα!!!

το βραδυ θα παμε για φαγητο στο Base Grill στο Μπουρναζι,ειναι πολυ ωραιο σαν μαγαζι και πολυ καλο φαγητο. Πηρα τηλ. απο την Τεταρτη για να βρω μονο για σημερα τραπεζι, κατα τα αλλα δεν εχουμε λεφτα. Σιγουρα η Ελενα το ξερει. Το συνηστω να πατε ειναι κατι το διαφορετικο, ειδικα που οι σερβιτοροι σου κοβουν την μπριζολα μπροστα σου.

Συγνωμη Σουλα που σε κολησα δεν το ηθελα.χα χα

Εχει ωραια μερα εξω αλλα νιωθω λιγο κουρασμενη. Και αυτο το παιδι λιγο τον χαιδευω και μου χωνει κατι κλωτσιες που πεθαινω στο πονο.Ευτυχως ο πατριος μου δεν θελει να παμε και καπου, αυριο φευγει το πρωι.

Αυτα απο μενα ! φιλακια σε ολες σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!

Τι κανετε? Σαμανθα μου να σου ζησει η κορουλα σου !!! Πολλες ωρες βρε παιδι μου ταλαιπωρηθηκε!!

Γιουλη εισαι η επομενη!! Τι καλα!!! θελω κ εγω γεμιστα στειλε κανα ταπερακι!!!

Για εμας σημερα το μενου εχει κανελονια με σόγια!!

καλα να περασετε οπου κι αν πάτε σημερα...εχεςι τελειο καιρό!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsakia mou kalimera!!!

Sas euxaristw gia to endiaferon sas gia tin asximi nixta pou perasa alla eutixws ola perasane twra :)

Samantha mou na sas zisei i korakla sas, na tin deite opw eseis epi8imeite na sas kanei panta perifanous kalotixi k panta geri!!! :-*:-*:-*

Oses kontevete me ena pono k na eisaste iremes skefteite pws eisaste ena mikro vimataki apo tin magiki stigmi tis zwi sas -na parete to mwraki sas agkalia- auto pou perimenoume autous tous agxwtikous mines, hehe pws ta lew eimai poli kali sta logia telika :)):)) otan me to kalo 8a konte4w egw na deite agxos k panikos pou 8a pesei :shock::?

Emas to menpou mas exei souvlakia, patatoules tiganites, taxini k salatoula exei apo ta xtes pou 8elei na kanei o andras mou k den vole4e..Xtes itan sto mpampa mou k ton voi8ouse se kati douleies k egw meta pou piga k pira to ma3ilaraki 8ilasmou piga me tin mama mou stin 8eia mou tin pirame giati i giagia mou edw k meres eixe xtipisei stin plati k to amellise k xtes ponage afantasta k o 8eios mou tin pire nosokomeio k telika tin kratisane mesa k eprepe na paw na parw tin 8eia mou (den odiga) na tin paroume nosokomeio gia na parei rouxalakia tis giagias (menei mazi tous),telika tis vrikane katagma stin spondiliki stili (poli sovaro) mallon 8a tin kratisoune 2-3 evdomades k an ola pane kala 8a prepei na perioristei sto spiti alliws mporei na tin kratisoune mexri k mina :o :o..Gia liges meres ka8olou fagito k nero mono orous k ka8etira.. Megali talaipwria :( :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από μένα!

Να σου ζήσει Σαμανθάκι μου η κορούλα! Συγκινήθηκα κορίτσια! Με κάθε μία από εμάς που θα γεννάει με το καλό, εγώ θα κλαίω [smilie=crybaby2.gif] !!!

Γιούλη, άντε η σειρά σου!!!

Γωγώ, νομίζω οτι ο πρωινός σου δείκτης δεν είναι ιδιάιτερα ανεβασμένος για να βλάψει το έμβρυο. Κάθε ενδοκρινολόγος βάζει τα δικά του όρια με κάποιες αποκλίσεις...(γι αυτό ο ένας λέει πάνω από 130 κ ο άλλος πάνω από 95..) Εδώ στην ελλάδα είμαστε λίγο "ευαίσθητοι"... τι εννοώ? Στο διαβήτη κύησης έχουν χαμηλώσει τα όρια του glu! Τα νεογέννητα μπαίνουν θερμοκοιτίδα με πιο μεγάλο βάρος απ'οτι πρέπει, το όριο του ίκτερου για να μπει ένα μωρό στη "λάμπα" είναι πιο μικρό εδώ απ'οτι στο εξωτερικό, κ.α. .... Γενικά τα έχουμε προσαρμόσει όλα στα δικά μας "'όρια κέρδους"! Και τα λέω αυτά γτ έχω φίλο γιατρό στην αγγλία και ξέρω τι γίνεται... και εννοείται ότι δεν είμαστε πιο μπροστά από εκείνους στην ιατρική...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσιααα... Samantha μου, πολύ χάρηκα με τα νέα που μας έφερε η Γιούλη..να σου ζήσει η κορούλα σου.. να έχεις μια υπέροχη λοχεία!! Δώσ'της κανένα φιλάκι στα πατουσάκια της απο μας!!! Μου ανοίξατε την όρεξη με όλα αυτά που μαγειρέψατε.. μιαμ μιαμμμ.. εμείς έχουμε απο χθές κανελόνια με κυμά, μαυροφάσολα απο προχθές.. θα κάνω και μια σαλάτα μαρούλι αργότερα! Σήμερα δεν είμαι καλά, με πιάσαν και μένα τα ψυχολογικά μου Γωγώ.. θέλω να σηκωθώ να κάνω δουλειές, τα βλέπω όλα χάλια γύρω μου, όλα & όλοι μου φταίνε..!! Δεν ξέρω γιατί αλλά ξαφνικά δεν ακούω απο το ένα μου αυτί εδώ και κάμποση ώρα.. δεν με πονάει όμως!! Θα περιμένω μήπως ξεβουλώσει μέσα στη μέρα και αύριο μάλλον θα πρέπει να πάω σε έναν ωριλά, θα μιλήσω πρώτα με τη γυναικολόγο μου αν μπορώ να βγώ για λίγο, τι να κάνω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κ απο μενα!Χοανιτα τελικα εχουμε ιδια συμπτωματα,εκτος απο τα ψυχολογικα σκαμπανεβασματα,εχω κατα διαστηματα βουλωμενο το αριστερο αυτι χαχαχχα :lol:

Στεισυ με κα8ησυχασες παρα πολυ ,αυτο που λες το εχω ξανακουσει ,πιο πολυ αυτοι με αγχωνουν...

τι να πω .....μου εχει γινει κ εμμονη ιδεα οτι μετα τον τοκετο 8α εχω ακομα ζαχαρο κ με πιανει πανικος :(

Σε ευχαριστω για την ενημερωση...εν τω μεταξυ εχασα κ αλλο κιλο,φανταστειτε πεινα,ασε το αγχος κα8ε μερα τι να μαγειρεψω κ για μενα κ για τον αντρα μου...αι στο καλο πια....

Jule αντε με το καλο κοριτσακι μου κ εσυ...με εναν πονο.

Γεωργιαννα πολυ τυχερη που πηγες για φαγητο,αφησες τιποτα στο πιατο η μπαααα???χαχαχα

Τριτη παω στον γιατρο,μακαρι να μου πει οτι γενναω αμεσα κ οτι ειναι καλα το μωρακι μου...

Μετα τον τοκετο 8α φαω ενα μεγαλο παγωτο κ μια μπουγατσα(αυτα μου εχουν κατσει στο μυαλο).

Φιλια σε ολες!!!

Σημερα πηγα στα εννιαμερα του πε8ερου μου ...μετα σπιτι τελειωσα κ με την προικα ,πλυσιμο σιδερωμα κ κουνουπιερα,επιτελους ΤΕΛΟΣ.Μονο τα αρκουδακια δλδ λεπτομερειες.

Φιλια πολλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νυχτερινό γεια από μένα!

Σαμάνθα να σας ζήσει η κοράκλα, γερή και χαρούμενη και γλυκιά! Τι ωραία που άρχισαν τα γεννητούρια! Με το καλό κορίτσια και οι υπόλοιπες ν' αγκαλιάσουμε τα μωράκια μας!! Jule αν ξαναμιλήσετε με τη Σαμάνθα να της δώσεις πολλές ευχές και την αγάπη μας!!!

Εμείς γυρίσαμε από την Αίγινα, περάσαμε πολύ πολύ όμορφα! Κάναμε τις βολτίτσες μας, φάγαμε και τα ψαράκια μας στη λιακάδα, ήταν τέλεια! Και την Παρασκευή γιορτάσαμε όμορφα με φίλους, τραγουδήσαμε μέχρι τις 5 το πρωί!

Μόνο τώρα που γυρίζαμε πήραμε μια απίστευτη τρομάρα, ανεβαίναμε με ταξί τη Μαυρομιχάλη και πετάχτηκε ένας άλλος μα...κας ταξιτζής από ένα κάθετο δρόμο και μας χτύπησε στην πόρτα του οδηγού, εγώ καθόμουν ακριβώς από πίσω. Ευτυχώς δεν είχε μεγάλη ταχύτητα, ίσα που τρανταχτήκαμε λίγο (να πω την αλήθεια πιο πολύ τραντάζομαι με κάτι λακούβες...) αλλά τρόμαξα κορίτσια, τρόμαξα πολύ! Κι ο άντρας μου έγινε έξαλλος και ανησύχησε! Ευτυχώς τέλος καλό, όλα καλά, είμαι ξαπλωμένη στο καναπέ και χαλαρώνω τώρα.

Φιλιά πολλά κοιλίτσες, καλή βδομάδα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κορίτσια σε όλας και να ζήσει στη Σαμάνθα το κοριτσάκι της! εγω πλέον περνάω δύσκολες ώρες...ο μικρός πλέον ειναι αρκετά μεγάλος και με κάθε του κίνηση νομίζω οτι θα μου ξεριζώσει τα σωθικά!μα δε λέει να βγει αυτό το παιδί...είμαι κι εγώ ανυπόμονη...είναι κι αυτός μαμάκιας μάλλον!και να σκεφτείτε οτι απο την αρχή πίστευα οτι θα γένναγα λίγο νωρίτερα...τελικά μου φαίνεται με πρόκληση θα παω.απο πονάκια εχω λίγα και υποφερτα μέσα στη μέρα αλλά κανένα άλλο σημάδι!αυριο έχω πάλι ραντεβού για nst.αχ βρε κορίτσια αυτές οι τελευταίες μέρες δεν περνάνε με τίποτα!δεν ξέρω πια τι να κάνω!ξέρω ακούγομαι τραγική αλλα ειλικρινά κάθε μέρα παρακαλάω να γεννήσω,να γνωρίσω επιτέλουσ το γιο μου!παράλογο ρε γαμώτο???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου λειψατε πολυυυυυ...

πεμπτη ειχαμε παει πουλικακο,γιοκαρινη,παπαδοπουλο σ ενα μαγαζι, παρασκευη σινεμα κ μετα στο σπιτι των γονιων μου στο πορτο ραφτη και τωρα μπηκα κι εριξα διαβασμα...

Λοιπον...

χρονια πολλα στη σαμανθα, στην ηλιοδωρα, στον αντρα της σουλιτσας, της σαμαρκανδης και στους υπολοιπες εορταζουσες

:o):o):o):ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: Σαμανθα να σου ζησει η ομορφηηηηηηηηηη και καλη λοχεια

Αχ πολυ χαρηκα με τα νεακια...

σαμαρκανδη ξεκουρασου σημερα που τρανταχτηκα εχθες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το ντοπλερ το εχω την παρασκευη και ανυπομονω να παω να δουμε πλακουντα κτλ εχω αγχωθει...

γιωργιαννα μου αναφορικα με την αντιπροσωπο της βεντελα, ολα καλα εχω και τιμες οποια ενδιαφερεται.

Δεν ηξερε για φιλαδελφεια γιατι δεν ειναι περιοχη της αμα μπεις στο ιντερνετ εχει το τηλ της εταιρειας που τα κεντρικα ειναι θεσσαλονικη και θα σου πουν το πλησιεστερο στο σπιτι σου που τα διαθετει. και μπορεις να παραγγειλεις και τηλεφωνικα...

ααααααααααααα

σημερα το απογευμα θα ερθουν τα πραγματα του μωρου και σημερα το πρωι εχουμε καθαριοτηταααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα! Σημερα ΜΠΗΚΑ ΣΤΟΝ ΜΗΝΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!

εγω πηγα το μικρο σχολειο και μετα ξανακοιμηθηκα. ενιωθα πολυ κουρασμενη, παρ'ολο που εχθες το βραδυ κοιμηθηκα 12. Περασαμε τελεια στο εστιατοριο, οι σερβιτοροι πολυ πλακα μας κανανε, πειραζενε και τον Αλεξανδρο συνεχεια. Ο πατριος μου τρελαθηκε με το φαγητο,οπως και η κουμπαρα και το αγορι της αδελφης μου.

Αφρο μου ευχαριστω πολυ. Μηπως εχεις το τηλ. για παραγγελιες; Τιμες θυμαμαι περιπου απο καποιο σιτε. Με το καλο να φτιαξεις το δωματιο. Την προηγουμενη Δευτερα εφτιαξα εγω.

Χοανιτα μπραβο σου που καθεσαι ετσι ησυχη, με το περασανε οι πονοι εφτιαχνα το σπιτι, εβγαινα παραπανω. λογω του μεγαλου εβγαινα παραπανω, αλλα ολα καλα και οι συσπασεις σταματησαν.

Γωγω μου θα φας γλυκο μολις γεννησεις και για μια ζωη μετα! Μολις γεννησα ζητησα Λακτα, ετρωγα στην εγκυμ. γλυκα.

Αντιγονη σου ευχομαι να πανε ολα καλα. Δεν ειναι παραλογο που θελεις να γεννησεις, το θεωρω φυσιολογικο να θελεις νε τον δεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

www.weleda.gr θα πας στην επικοινωνια και λεει το τηλ...

μπραβο γιωργιαννα μου...

μια χαρα με το καλο να δουμε ποια θα ειναι η επομενη, μ ενα πονο ολες ευχομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα afro και στην υπόλοιπη παρέα.. Εγώ συνεχίζω να είμαι κάπως ψυχολογικά, δεν ξέρω μου φταίνε όλα... κατα τα αλλα όλα καλά! Το αυτί ξεβούλωσε Γωγώ μου αργά το βραδάκι.. ίσως θα πρέπει να πάω σε έναν ωριλά κάποια στιγμή..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω θα ασχοληθω σημερα με αυτο.

Να μας βαλεις φωτο οταν τελειωσεις! εγω απλα την κουνια εχω και μετα θα παρω τα υπολοιπα.

Χοανιτα βγες λιγο εξω οχι να περπατησεις απλα να παρεις λιγο καθαρο αερα, μηπως αυτο φταιει που εισαι ετσι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα & καλη εβδομαδα!!

Τι κάνετε?!

Γωγω μπραβο για το κιλάκι!!! Σε ειδα κ στην τηλεοραση..τι γλυκια εγκυουλα!!!

Αφροδιτη ευχομαι το ντοπλερ νατα δειξει ολα καλά...μα γιατι ανχωνεσαι καλε?!

Αχ να σας πω τι επαθα εγω εχθες τ οβραδυ?!?!

Ζεστενομουν απιστευτα πολυ..μεχρι τις 3 δεν ειχα υπνο..σηκωθηκα να παω τουαλετα κ με το που σηκωνομαι..νοιωθω κατι να κυλαει στα ποδια μου..υγρό.... παναγια μου λεω..ΓΕΝΝΑΩ! :shock::shock:

Τρεχω στην τουαλέτα.... εσωρουχο καθαρο...ελα θεε μου λεω... βαζω το χερι μου στη γαμπα..μουσκεμα... ειχα ιδρωσει στα ποδια :lol::lol::lol: Ενταξει ελεος ετσι?!?!? Κατατρόμαξα λέω παει τελειωσε!!! Ερχεται το μωρακι πρωορο..ουφ πάλι καλα!

Κοριτσια να σας ρωτησω λιγο κάτι σχετικά μετ ην βαλίτσα μαιεθτηριου?

Πηγα για μπθτζαμες κλπ κ δε μουη αρεσουν αυτες που πουηλανε..ιεναι λιγο γιαγουδε.... πηρα ενα νυηχτικακι αλλα ειναι τιραντακι..πρεπει να παρω οπωσδηποτε ρομπα? γιατι ουτε οι ρομπες μου αρεσουν.... επισης σκεφτηλκα αντι για πιτζαμα που ανοιγει μπροστα με κουμπάκια να παρω πιτζαμες κ να κρατισω τα παντεονια κι απο πανω καποιο τιραντακι...θεωρω οτι Μάιο εχει ζεστες... τι λέτε κι εσεις?!

Γιουλ'ακι που εισαι καλε σημερα?!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια εμένα ο τράχηλος είναι πάντα εκεί στο 4,5.. αναρωτιέμαι αν θα μικρύνει για να γεννήσω..😕 Απ' ότι διάβασα γύρω στο 3,5 είναι ο μέσος όρος για αυτές τις εβδομάδες..μόνη μου τονίζω το έψαξα δεν είναι απάντηση γιατρού..μη σας παραπλανήσω..
    • Μια χαρά είσαι, τι να πω κι εγώ; 😀
    • Μα του είχα πει στην επίσκεψη ότι έχω λίγο τσιμπημένο ζαχαρο και στην πρώτη εγκυμοσύνη το ίδιο και ότι δεν είχα κάποιο θέμα σοβαρό με ρώτησε αν πήρα ινσουλίνη ειπα όχι απλά προσεχα λίγο την ζάχαρη και υδατάνθρακα και ότι κάνω μετρησεις με μηχανάκι αν ήταν θα μου έλεγε να τα στείλω μόλις βγουν 🤷‍♀️
    • @Mommyel εμένα κορίτσι μου ήταν 35,1 και εμένα από την κοιλιά το μέτρησε εσενα ποσο είναι; 
    • Κορίτσι μου αφού ξέρεις τι να προσέξεις και ελέγχεις τις τιμές του ζαχάρου σου νομίζω θα είσαι εντάξει. Αφού ήξερες ότι έχεις διαβήτη κύησης λογικό να βγει η καμπύλη εκτός ορίων. Εγώ θα πήγαινα σε διατροφολόγο να με κατατοπίσει κτλ αλλά έχοντας κατά νου ότι είναι η πρώτη εγκυμοσύνη μου. Τώρα εσύ αφού έχεις δει τι σου ανεβάζει το ζάχαρο και το ελέγχεις με το μηχάνημα, δεν θέλει άγχος!!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...