Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΪΟ 2011!!!!!Νο 6&ΚΟΝΤΕΥΟΥΜΕ!


Recommended Posts

Μη βιαζεσαι αγαπη....κι εμενα με πιανει ..θελω να εθρει η μπεμπινα μου αλλα απο την αλλη με πιανει κ φοβος!!! Θα μας λειψει η κοιλιτσα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 956
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Andria, η προικούλα είναι η gigi & lele της Pali και η κούνια είναι ένα απλό σχέδιο της ίδιας εταιρίας! Κι εμείς λόγω τιμής δεν μπορούσαμε να ξεφύγουμε και να πάρουμε και την κούνια gigi & lele γτ ήταν πανάκριβη, οπότε πήραμε μια πιο απλή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στεισι θελω να σε ρωτησω..αυτο το παιχνιδακι που εχεις φωτο το πηρες απο το ιτνερντετ? Νομιζω τα ειχα δει καποθ αλλα που να θυμαμε :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξυπνησα και εγω και πριν ξεκινησω να φτιαξω μια μικρη τυροπιτουλα στον ανδρα μου ειπα να σας γραψω γτ με εχετε αφησει αφωνη!!

Τι ομορφα πραγματακια ειναι αυτα!!! Ολα ειναι τελεια! Το κρεβατακι αυτο Αμδρια με καμηλοπαρδαλη ηθελα και εγω να παρω, οπως και η προικα σου Στεισυ! Αλλα ο ανδρουλης μου ηθελε μπλε αποχρωσεις.

Σουλα μου ειμαι καλυτερα σημερα, αλλα ποτε δεν ξερεις μεχρι το βραδυ! Ετσι ειναι και οι πονοι μου τις περισσοτερες φορες σαν περιοδου για αρκετη ωρα και σε σημειο που να μην μπορω να συκωθω απο το καναπε. Εμενα εχει αλλαξει η συχνοτητα και φοβηθηκα μηπως με επιασε παλι η κολιτιδα αλλα μετα απο αυτο που διαβασα ηρεμησα. Ασε που εχω και λιγουρες λες και μου ερχεται περιοδο, την μια πατατακια και μετα γλυκο! τι ειναι αυτο ρε γ...ο δεν το ειχα σ'ολη την εγκυμ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Soula mou se euxaristoume gia ta glika sou logakia :)

Irinaki mou k egw skeftomai pws otan gennisw 8a pe8imisw tin koilitsa hehe :)

Anastasia mou egw i8ela to krevvataki tis pali gigi & lele k tin proikoula alla otan akousa tin timi eixa pesei apo ta sinnefa k etsi vrika auto krevvataki me tin zwgrafisti kamilopardali k epile3a ta xrwmata pou i8ela egw..Fisika den mou to ekane opws i8ela, tis zitisa na mou kanei pio entona ta xrwmata tis zwgrafias gia na min fenete pws 3e8wriase alla mallon 3exasw..K oi voules tis kamilopardalis tis eixa pei na exei k kafe k mple xrwma k pali den mou tis ekane alla den peirazei :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!

Δεν σας εβαλα φωτο απο τα μαλλα γιατι δεν τα εβαψα τελικά...παρολο που ειπε ο γιαρος οτι μπορω με κανονικη βαφη με επιασε ενας φοβος λιγο πριν ετοιμασουμε η βαφη κ ειπα αστο!! Καλυτερα να ειναι καλα η μπεμπα μου παρα να ειμα ιεγω ομορφη κ η μπεμπα να κινδυνευσει!! Μετα με επιασαν παλι τα ψυχολογικά μου με το πως ειμαι κ πως νοιωθω.... κ που δε μορω να κανω τα beute μουτ μονη μου κ νοιωθω σαν παραμελημενη κ με φροντισε λιγο ο αντρουλης μου κ μου ανεβασε τη διάθεση!!! Εχω εναν θυσαυρό διπλα μου :)

Εκδρομουλα δε θα πάμε...γιατι ειχαμε πει για έδεσσα κ ειδαμε οτι θα βρεχει...βεβαια εχει εναν ηλιο εδω θεσ/νικη απιστευτο...αλλα δε το ρισκαρω.. 3 φορες πηγαμε εδεσσακ τις 3 εβρεχε!!! Τωρα δεν ειμαστε για πατιναζ! :lol::lol: Θα παμε για κανα καφεδψακι στην παραλια κ ισως για ουζακι πιο περα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!! εχει μια ομορφη μερα για καφεδακι!! Καλα να περασεις Ειρηνη! μη τρελενεσε με το καλωπιασμο σου, σκεψου οτι 1-2 φορες στην ζωη σου ζησεις αυτες τις μερες ΑΠΟΛΑΥΣΕ το!!!!!! Ετσι λεω στον εαυτο μου συχνα οταν με πιανει και μου "λειπει" ο ανδρουλης μου, μια ζωη μετα θα τον απολαυσω!!!!!!!!

Εγω ξυπνησα πρωι εφτιαξα κιμαδοπιτα για να φαω το μεσιμερι και για αυριο, μετα θα φτιαξω κρεπες για τον ανδρουλη μου. Ειμαι καλα και εχω λιγες αντοχες!! Δεν εχω να παω και καπου και ετσι εχω αφθονο χρονο.

Τι κανετε εσεις; Που χαθηκατε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κουκλιτσες μου!!!εδω συνεχιζετε ο βροχερος καιρος,αντε να ερθει κ εδω ηλιακος να ανεβει λιγο η ψυχολογια!!!

γεωργιαννα μου μαγειρισσα μου!!!στειλε μου το μισο ταψι!!!!με την γωγω ξανα μιλησατε???

ειρηνακι πολυ ομορφα τα σχεδια σας βολτουλα κ ουζακι στην παραλια!!!!ετσι βγες να ξεσκασεις λιγο να ανεβεις ψυχολογικα!!!

εγω ξεκινησα να φτιαχνω την βαλιτσα κ σταματησα μες τα νευρα!ειχα πει του αντρα μου να μου φερει την μεγαλη βαλιτσα απο την πεθερα μου κ μου εφερε την μεσαια υπεθεσαν μαμα κ γιος πως χωρανε τα πραγματα κ αν μεινω απο κατι θα μου το φερουν στο νοσοκομειο :evil: ....μονο απο τις πετσετες κ τα νυχτικα μου γεμισε η μιση βαλιτσα πλακα με κανουν??? :evil::evil::evil: τα υπολοιπα αγκαλια θα τα παρω???τωρα τα αφησα ολα πανω στον καναπε να ερθει να του τα δειξω να δει με τα ματια του οτι εχω δικιο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια και μπαμπά της παρέας.. Καταρχήν μεγιά τα κρεβατάκια σας και τα ψώνια σας Άντρια και Steisy, είναι τέλεια έχω να σας πώ!! Γεωργιάννα φέρε και απο δω καμία κρεπούλα.. Ειρήνη αν είναι να την κάνεις τη βαφή και να έχεις μετά τύψεις κάνε λίγη υπομονή, θα τα φτιάξεις μια και καλή!! Happy με το μαλακό μην τον πάρεις απο τα μούτρα όταν επιστρέψει ο άντρας σου.. τι ξέρουν αυτοί απο αυτά.. ότι του έδωσε η μαμά του, αυτό σου έφερε. Κορίτσια επιτέλους ξεκινήσαμε να φτιάχνουμε τον τοίχο της κρεβατοκάμαρας που είχε πιάσει μούχλα.. έβαλε ο άντρας μου το φάρμακο, το έτριψε για να φύγει μετά έβαλε ένα άλλο φάρμακο για να μην ξαναβγεί σ' αυτό το σημείο ξανά και μόλις στεγνώσει θα το βάψει.. εμείς χθες κοιμηθήκαμε στο σαλόνι και εδώ θα κοιμηθούμε και σήμερα μέχρι να τελειώσουν τα μαστορέματα! Μετά πρέπει να αλλάξουμε θέση τη κρεβατοκάμαρα, τη τουαλέτα και τα κομοδίνα για να έρθει μετά η μαμά μου με μια κοπέλα να καθαρίσουν το χώρο, να βγάλουμε κουρτίνες και τα σχετικά και επιτέλους μετά να βάλουμε τη κούνια που φαντάζομαι μέχρι τότε θα μας έχει έρθει.. Πρέπει επίσης μετά ο άντρας μου να κάνει το ίδιο ακριβώς και στο σαλόνι σε ένα τοίχο που έχει πιάσει και εκεί μούχλα για να καθαριστεί και το υπόλοιπο σπίτι.. ουφφφ, αυτά! ΣΑΣ ΖΑΛΙΣΑ!! Και εγώ σε όλα αυτά δεν μπορώ να συμετέχω σε τίποτα, θα κάθομαι ξαπλωμένη και θα τους κοιτάζω.. Μου πηρε η μαμά μου κάτι τέλειες μπιζαμούλες για την κλινική, θα τις ανεβάσω να τις δείτε με τη πρώτη ευκαιρία.. φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xoanita mou se euxaristw!! Oso gia douleies se parakalw min tin anafereis kan, 8elw E P E I G O N T O S geniki k opwsdipote ta para8ira pou exoun na ginoun apo ton maio pou itan o gamos mas 8a kleisoune xrono :o k agxw8ika apisteuta giati arxisa k den exw antoxes k 8a meinoume etsi lewmenoi :( :(..Mou eipe o andras mou 8a ta kanei ta para8ira arxes maiou pou 8a ftia3ei o kairos gia na min ta kanei adika, prin 2-3 meres o kairos itan teleios, ilioulousta k simera evrexe den exei empistosini akomi o kairos :evil:

Eipa k egw tin triti an einai na kanw xalara to spiti geniki na feugei k auto apo tin ske4i mou, twra na doume!!

Simera eipame na valoume k ta autokollitakia sto dwmatio tis Victorias gia na teleiwsoume teleiws k apo auta k na mou kremasei k sto toixo tou ipnodwmatiou mas mia photo tou gamou mas pou einai se camva (tin eixa 3exasei teleiws k proxtes pou simmazeva to dwmatio tis Victorias tin vrika)..

Eee siga-siga na erxete to spiti se mia ta3i giati meta me to mwro den to vlepw auto :D :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ολο δουλειες διαβαζω. Και εμενα με πιασανε και καθαρισα την κουζινα, σιδερωσα λιγο αλλα δεν αντεξα και ετσι θα ερθει η πεθερα μου το απογευμα να μου τελειωσει το σιδερο.

Σουλα μου με εκανες και γελασα πολυ με την βαλιτσα, ετσι επαθα εγω και αναγκαστικα να την αλλαξω σε μεγαλυτερη. Την Γωγω την πηρα τηλ. αλλα δεν το συκωσε οταν μπορεσει θα με παρει.

Λοιπον σου στελνω το ταψι ολοκληρο με την κιμαδοπιτα και Χοανιτα το απογευμα που θα φτιαξω τις κρεπες θα σου στειλω και εσενα. Εχω λουκουμαδες απο χθες το βραδυ καμια;;;;;

Σας εβαλα να δειτε και τον μεγαλο μου γιο!! Σημερα που θα ερθει τον περιμενει μια εκπληξη: του εβαλα τον πινακα και την αφισα στο δωματιο του. Θα σας βαλω μετα φωτο.

post-4242-13873936673447_thumb.jpg

post-4242-13873936673695_thumb.jpg

post-4242-1387393667393_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε Άντρια, άστα να πάνε.. οι δουλειές δεν τελειώνουν ποτέ.. εγώ πάντως ψύχραιμη με βλέπω ακόμα.. γύρω μου ο πανικός, τα κομοδίνα μες το σαλόνι, ρούχα απο δω και απο κει, εργαλεία δεξιά και αριστερά στο πάτωμα, τα έπιπλα του σαλονιού και αυτά έχουν τραβηχτεί γιατί μετά τη κρεβατοκάμαρα έχει σειρά το σαλόνι.. Αλλά εγώ στο κόσμο μου.. τα μωράκια μας να είναι καλά και όλα τα άλλα θα γίνουν!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χοανιτα μου ποσο σε "ζηλευω" απλα να τους δινεις εντολες!!! Καλα κανεις και προσεχεις για να μην εχεις αλλα μετα!!

Εφαγα τα δυο κομματια που ηταν στο πιατο και μου βγηκε πολυ καλη και πολυ χορταστικη!! εχω σκασει! Σουλα δεν εχει πολυ αλατι, ειναι οτι πρεπει για σενα, και εννοειται εγω εφτιαξα το φυλλο!

Ανδρια καιρο εχω να σε ακουσω για γενικη! Θελω να πλυνω τους τοιχους και τις κουρτινες, αλλα θα φωνοξω την κοπελα, δεν ανεβαινω στην σκαλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι απο μια πλευρά είναι ωραία να κάθεσαι και να δίνεις εντολές αλλά απο την άλλη πλευρά πίστεψε με νιώθω λίγο άσχημα που κουράζω τη μαμά μου κάθε μέρα, τον άντρα μου που δουλεύει και όταν γυρνάει στο σπίτι αντί να ξεκουράζεται έχει εμένα να τον πρίζω... και γενικότερα τους τρέχω όλους! Αλλά είπαμε αξίζει.. μπράβο σου βρε Γεωργιάννα που ανοίγεις φύλλο μόνη σου, και εγώ τα καταφέρνω και μου αρέσει. Έχω τη θεία μου που είναι ειδική στις πίτες και μου μαθαίνει και μένα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στεισι θελω να σε ρωτησω..αυτο το παιχνιδακι που εχεις φωτο το πηρες απο το ιτνερντετ? Νομιζω τα ειχα δει καποθ αλλα που να θυμαμε :(

Ειρήνη μου, εμένα μου το έστειλε μια φίλη μου από το λονδίνο αλλά το έχει και στο αμαζον ( έχει όλη τη σειρά lamaze λέγετε). Κοίτα εδώ http://www.amazon.co.uk/s?ie=UTF8&search-type=ss&index=baby&field-keywords=Fisher-Price#/ref=nb_sb_noss?url=search-alias%3Dbaby&field-keywords=LAMAZE&rh=n%3A59624031%2Ck%3ALAMAZE

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεωργιαννα μου τι γλυκο παιδακι ειναι αυτο!!! :x:x:x κουκλος ο γιος!!!

καλα με την πιτα με αποτελειωσες τωρα!!!κλεινω τα ματια κ φανταζομε πως την καταβροχθιζω μιαμ μιαμ!!!!μπραβο κοριτσια παντως που ξερετε να ανοιγετε κ φυλλο εγω δεν εχω ιδεα οταν κανω καμμια πιτα(σχεδον ποτε)περνω ετοιμο φυλλο,ουτε πλαστη δεν εχω εστω μια δοκιμη να κανω :oops::lol: χοανιτακι μεγαλες δουλειες ανοιξατε αλλα πρεπει να γινουν,μεγαλο προβλημα η υγρασια στα σπιτια!μεχρι να γυριση ο αντρας μου μου περασαν τα νευρα,απλα θυμωσα γιατι με συνδεσαν με καΪρο...φευγω παω να φτιαξω την βαλιτσα μου κ επανερχομε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ...ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ...ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΠΕΡΑΣΑ ΜΙΑ ΤΡΑΓΙΚΗ ΜΕΡΑ...ΞΥΠΝΗΣΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΕ ΕΝΑΝ ΑΠΑΙΣΙΟ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟ,Ο ΟΠΟΙΟΣ ΜΕΤΑ ΕΞΕΛΙΧΤΗΚΕ ΣΕ ΗΜΙΚΡΑΝΙΑ....ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΠΟΣΟ ΠΟΛΥ ΥΠΕΦΕΡΑ....ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΚΛΑΙΩ ΜΕ ΛΙΓΜΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΩ ΣΤΟ ΝΙΚΟ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ,ΝΑ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΤΟ ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΤΕΤΟΙΑ....ΑΦΟΥ ΠΗΡΑ ΕΝΑ ΝΤΕΠΟΝ ΑΝΑΒΡΑΖΟΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΝΑ 2 ΩΡΟ ΕΝΑ ΠΑΝΑΝΤΟΛ ΑΝΑΒΡΑΖΟΝ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 3 ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΗΡΕΜΗΣΑ ΑΠΟ ΤΙΣ 10 ΤΟ ΠΡΩΙ....ΤΙ ΠΡΑΓΜΑ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ???ΔΕΝ ΤΟ ΞΑΝΑ ΕΧΩ ΝΙΩΣΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΕΠΑΘΑ...ΜΟΥ ΠΗΡΕ ΤΗΝ ΠΙΕΣΗ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΠΙΕΣΗ ΑΛΛΑ ΚΛΑΣΣΙΚΑ 11 ΜΕ 7...ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΤΡΙΤΗ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΜΕ ΒΑΛΕΙ ΜΕ ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΟΥΡΝΟ ΠΟΥΡΝΟ.....ΔΕΝ Α Ν Τ Ε Χ Ω Α Λ Λ Ο !!!!

ΜΕ ΡΩΤΗΣΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΑΝ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΝΑ ΜΕ ΒΑΛΕΙ ΜΕ ΠΡΟΚΛΗΣΗ,ΜΕ ΚΟΛΠΙΚΟ ΥΠΟΘΕΤΟ ΔΗΛΑΔΗ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ....ΜΕ ΒΛΕΠΕΙ ΚΙ ΑΥΤΟΣ ΠΩΣ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΩΩΩΩ!!!ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΟΥΤΕ ΝΑ ΑΝΑΠΝΕΥΣΩ ΚΑΛΑ ΚΑΛΑ....ΕΧΩ ΧΙΛΙΟΠΡΗΣΤΕΙ ΠΑΝΤΟΥ...ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΑΡΑΜΟΡΦΩΘΕΙ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ...ΕΜ!ΜΕ ΤΟΣΑ ΚΙΛΑ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΠΑΘΑ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΧΕΙΤΟΤΕΡΟ!!!!ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ!!!ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ,ΟΤΙ ΝΕΟΤΕΡΟ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΝΩ....ΦΙΛΑΚΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalispera!!

Teleiwsame k to dwmatiaki mas :D..Mas leipei mono i allaxtra pou 8a tin parw avrio giati eprepe na mou topo8etisoune kati apo katw gia na eframozei sto krevvataki mas..

http://www.mammyland.com/koinotita/520- ... serid=5818

An patisete panw sin selida pou sas egra4a 8a se valei kateu8eian stis photos mou..Na min sas tis valw edw k faw oli tin selida..

Gewrgianna mou arxisa na min exw antoxes k kanw tis douleies mou liges liges alla tin Triti eipa na kanw opwsdipote geniki :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανδρια πολυ ωραια τα πραγματακια της Βικτωριας!

Σουλα μου ευχαριστω! Παντως να ανοιγεις φυλλο δεν ειναι δυσκολο να το παρεις αποφαση ειναι δυσκολο και να κανεις την αρχη!

Που ειναι οι αλλες κοπελες; Πολλες απουσιες;

Ειρηνη καλα εκανες και δεν τα εβαψες δεν πειραζει να περιμενει λιγο το μαλλι, μια ζωη μετα θα το βαφεις!

Ηρθε η πεθερα μου μου εκανε και το σιδερο και καθισαμε λιγακι! Μου ειπε οτι θα μας παρουν το καροτσι του μπεμπη δωρο , αλλα δεν θελω να τους επιβαρυνω (100ε περιπου) γτ ειναι με 1 συνταξη και παντα στις γιορτες αυτοι ψωνιζουν για 3 οικογενειες να φαμε. Δεν εχω παραπανο ποτε δεν τσιγκουνεφτηκαν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera sas!! :D

Ma pou xa8ikate oles sas autes tis meres? snif snif :cry: :cry:

Egw prwini-prwini..8a paw na dw tin giagia mou, 8a paw nosokomeio gia rantevou, 8a paw na parw tin allaxtra k ta plastika prostateutika pou mpenoun panw sta kagkela gia na min xtipaei to mwraki to proswpaki tou otan me to kalo arxizei na steketai (to krevvataki pou 8a koimizei i mama mou tin Victoria tis to dwsa egw pou mou to edwse i koumpara mou k epeidi to krevvati einai 9 xronwn exoun xasei ta plastika prostateutika k etsi 8a ta agorasoume emeis), 8a paw ika gia na paradwsw tin adeia as8eneias mou k telos an dw oti exw xrono (den einai k poli epeigon) na petaxtw k apo to Karaiskakeio Idrima na parw to entipo gia tin dwrea aimatos tou omfaliou lwrou pou 8a kanw..

Exw tosaaaa na kanw twra na dw ti 8a prolavw :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!

Αντε ξυπνηστε και ελατε να τα πουμε! Αφρο, Ελενα, Σαμαρκαδε, Σαμος και οι αλλες που εισαστε;

Ωραια μερα εχει σημερα για βολτα! Ο μπεμπης μου μετα το Σ/Κ που ηταν ηρεμος εχει ξυπνησει με αγριες διαθεσεις. Εχθες την νυχτα 3 φορες πηγα τουαλετα, μαλλον κατεβηκε και αλλο, για να δουμε σημερα το βραδυ.

Ανδρια ηρεμα με τοσες δουλειες να ξεκουραζεσαι που και που!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Γεωργιάννα, Άντρια και σε όλους τους υπόλοιπους... τι κάνετε;; Όντως η μέρα είναι για βόλτα.. Εγώ ξύπνησα πρωί-πρωί, έκανα καφεδάκι στον άντρα μου και με πήγε λίγο στην Μικροβιολόγο γιατί έπρεπε να κάνω κάτι εξετάσεις που μου ζήτησε η γιατρός μου και επειδή το ΙΚΑ είναι δίπλα, πήγα μήπως και με δεχτεί ο γιατρός για να μου καθαρίσει το αυτί γιατί χθές ανέβασα δέκατα, με έκαιγαν τόσο πολύ! Ευτυχώς ήταν καλός ο γιατρός και με δέχτηκε αμέσως, μου το καθάρισε γιατί όντως είχε βουλώσει πολύ και όλα καλά τώρα! Και όμως υπάρχουν ακόμα τέτοιοι άνθρωποι παιδιά... Jule υπομονή, κοντεύεις και εσύ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα,σε όλους.σημερα στο νήσι μας είναι σαν καλοκαιρινη μέρα,αν δε δουλευεις κιολας ακομα καλύτερα,πηγα μια βολτα στη παραλία και μολις επέστρεψα.η μικρη σχολείο και εγω με τον καφε μου ηρεμία,την αλλη δευτερα Αθήνα,για ντοπλερ και οδηγίες για το πότε ο γιατρός θέλει να ειμαι στην Αθήνα για τη γεννα....υπαρχει ενα μικρο προβλημα για τη μικρούλα μου τη μία μου λεει θα ερθω μαζι σου την αλλη θα κατσω με τον μπαμπα και τη γιαγια στο σπιτι μας,σχολειο μπαλλετο και τους φιλους μου....δεν θελω να αισθανθει οτι την αφηνω για τον μπεμπη.....αλλα ουτε να αλλαξει το προγραμμα της για τον ιδιο λόγο,το συζηταμε μαζι της πιστευω να πανε ολα καλα.γιατι και 5 1/2 χρονια πριγκηπισσα και ξαφνικα εκθρονιση.....εχει ενα βάρος,τι λέτε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσι μου σε καταλαβαίνω απόλυτα να φοβάσαι λόγω ιστορικού - δυστυχώς όταν σου χει συμβεί το χειρότερο είναι κάπως αναπόφευκτο να το βγάλεις απ' το μυαλό σου... Απλά θα σου πω κάτι που λέω κι εγώ στον εαυτό μου όταν πάει και γυρνάει το μυαλό στις τρομακτικές σκέψεις και εικόνες του άσχημου παρελθόντος: μέσα μου μεγαλώνει ένα νέο μωράκι και δε του αξίζει να μην το γιορτάζω κάθε μέρα που είμαι έγκυος σ αυτό ❤️ Ολα καλά θα πάνε στο ραντεβού σας, περιμένουμε νεακια 🙏 
    • Μπράβο ειλικρινά που τα καταφέρνεις μόνη σου τόσες πολλές ώρες σερί. Είσαι μάχιμη και αγωνίστρια. Δεν είναι εύκολο ούτε ψυχολογικά, ούτε σωματικά, ειδικά τώρα που έχουν μειωθεί οι ημερήσιοι ύπνοι - εμένα πχ κοιμάται το πολύ 2-3 ώρες κατά τη διάρκεια της ημέρας, που σημαίνει ότι είναι δύσκολο να προλάβω να κάνω τα πάντα σε αυτό το μικρό χρονικό παράθυρο.  Ο δικός μου άντρας λείπει από τις 9.00 και επιστρέφει στις 17.30. Δεν είναι το καλύτερό μου να μένω σπίτι τόσο πολύ και έτσι κάνω τουλάχιστον 2 βόλτες με το καρότσι στη γειτονιά και μάλιστα τη μία επιλέγω να πηγαίνω σε φούρνο ή καφετέρια, γιατί εκεί συνήθως ξοδεύουμε λίγο περισσότερο χρόνο~ @Eliza Kats @peacock Ρε παιδιά, σήμερα ξεμύτισε και το έβδομο (7ο) δοντάκι.... Επειδή με δαγκώνει αρκετά πλέον (έχει βαρεθεί όλα τα μασητικά του), σε σημείο τέτοιο που πονάω ΠΟΛΥ, θα ξεκινήσω άμεσα τα πατημένα, μήπως πάμε και σε κομματάκια πριν κλείσουμε το έτος.. Το έτος.. πόσο απίστευτο, πόσο ονειρεμένο.  Ακόμα συνέρχομαι ψυχικά, νοητικά, σωματικά από την κύηση, τον τοκετό, το νεογέννητο. Πόσο πανδύσκολο ήταν και είναι, μα και π΄όσο ανταμειφτικό. Ένας παραμυθένιος, συγκλονιστικός χρόνος... ❤️❤️❤️❤️❤️               
    • Με το καλό κορίτσι μου!! Η γλυκουλα πλέον συνήθισε ❤️❤️ ο ύπνος γιατί; Ο βραδινός; Εμείς καλά! Αρχίσαμε εδώ κ μια βδομάδα λαχανικά κ σιγά σιγά κάτι τρώει η μπουμπου μου. Είχε κ παλινδρόμηση με το γάλα κ ελπίζουμε τώρα με τις τροφές να στρώσει. Γενικά το θέμα γάλα, δεν μας πάει καλά απ την αρχή 😂 κατα τα αλλά καλά…εγώ αρχίσει κ κουράζομαι λίγο παραπάνω πλέον, γιατί βαριέται εύκολα κ θέλει συνέχεια ενασχόληση, ενώ ήταν αρκετά ανεξάρτητη. Την μέρα κάνει 3 μισαωρους ύπνους κ δεν προλαβαίνω καθόλου να ξεκουραστώ…
    • Νομίζω ότι αυξάνονται και οι ανάγκες τώρα όσο προχωράει η εγκυμοσύνη οπότε αν είχες χαμηλό κι από πριν λογικό τώρα να κατεβαίνει κι άλλο  Εμένα ο γιατρός μου είχε πει ότι λογικά κάποια στιγμή θα χρειαστεί να αυξήσουμε τον σίδηρο, οπότε ίσως και σένα να παίρνεις παραπάνω. Τώρα που θα πάω κι εγώ θα μου γράψει εξετάσεις να δούμε πού είμαστε 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...