Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΪΟ 2011!!!!!Νο 6&ΚΟΝΤΕΥΟΥΜΕ!


Recommended Posts

Παρα πολυ ωραια τα πραγματα. Ειδα και εσυ Βελεντα καλλυντικα. Και τα αυτοκολλητα πολυ ωραια οπως και τα χρωματα στο δωματιο.

Να σε δω πως θα παιξεις στο μηνα σου με την κοιλια τουρλα!!! Εισαι απιστευτη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 956
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Xerete :D..

Meta apo polles wres talaipwrias kataferame na stisoume to stand me tin mpaniera,to epiplaki-vivlio8iki ikea,to karotsi mas, to stand tou carry coat axxx giname ptwma..Mas talaipwrise afantasta to karotsi :(..Poli kourasi :(..Ekana k practice to karotsi alla apo karotsi na to kanw skeleto mono gia na topo8etisw carrycoat k car seat akomi diskolevome..8elw douleia :D..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παλι μονη μου με αφησατε!!!!!!!!

Εγω ομως σας εχω ενα πολυ καλο νεο! ΓΕΝΝΗΣΕ Η ΓΩΓΩ ΜΑΣ!!! στις 4.30 ηρθε στον κοσμο το ομορφο κοριτσακι της με καισαρικη λογω του προβληματος με το ηπαρ. Ειναι καλα στην υγεια της, πανευτηχης μαμα!!!

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΖΕΙ Η ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΟΥ!!!

Γιουλη η σειρα σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΤΗς ΖΗΣΕΙ,ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΤΥΧΕΡΗ,ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΤΗΝ ΕΙΔΑ ΣΤΗΝ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ ΚΑΙ ΕΛΕΓΑ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΟΙΤΑ ΜΙΑ ΓΛΥΚΑ,ΚΟΡΙΤΣΑΡΟ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΕΙΧΕ ΗΔΗ ΓΕΝΝΗΣΕΙ,ΜΠΡΑΒΟ ΤΗς.ΑΝ ΞΑΝΑΜΙΛΗΣΕΤΕ ΝΑ ΤΗς ΔΩΣΕΙς ΑΠΕΙΡΕΣ ΕΥΧΕΣ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παρα πολυ ωραια τα πραγματα. Ειδα και εσυ Βελεντα καλλυντικα. Και τα αυτοκολλητα πολυ ωραια οπως και τα χρωματα στο δωματιο.

Να σε δω πως θα παιξεις στο μηνα σου με την κοιλια τουρλα!!! Εισαι απιστευτη!

Σ' ευχαριστώωωω! Τα Βελέντα μου τα έφερε μια φίλη και μου αρέσουν! Στην παράσταση παίζω μια έγκυο υηηρέτρια, θα μου βγει πολύ φυσικά ο ρόλος!!! ;) Ελπίζω να τα καταφέρω!

Παλι μονη μου με αφησατε!!!!!!!!

Εγω ομως σας εχω ενα πολυ καλο νεο! ΓΕΝΝΗΣΕ Η ΓΩΓΩ ΜΑΣ!!! στις 4.30 ηρθε στον κοσμο το ομορφο κοριτσακι της με καισαρικη λογω του προβληματος με το ηπαρ. Ειναι καλα στην υγεια της, πανευτηχης μαμα!!!

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΖΕΙ Η ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΟΥ!!!

Γιουλη η σειρα σου!!!

Αχ τι καλά!!! Μπράβο στη Γωγούλα! Να σου ζήσει το Χριστινάκι, γερή και χαρούμενη πάντα!

Τις ευχές μας και την αγάπη μας αν ξαναμιλήσετε!

Πω πω θα έχουμε συνέχεια γεννητούρια από εδώ και πέρα, δε το έχω συνειδητοποιήσει ακόμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!σοβαρα γεωργιαννα μου???τι υπεροχο νεο ειναι αυτο!!!!!!!!! [smilie=wav.gif]

γωγουλα μου να σας ζησει ο κοριτσαρος!!!!!!!να ειναι γερη δυνατη κ καλοτυχη στην ζωη της καλη λοχεια να εχεις!!!!!!!καλα μιλαμε η μικρη βρηκε φοβερη ημερομηνια να κανει ντου!!!

γεωργιαννα μου αν ξανα μιλησετε στειλε της ευχες μας κ την αγαπη μας!!!την περιμενουμε για λεπτομερειες!!!

αχ χαρηκα πολυ!αντε γιουλακι μου εσυ εχεις σειρουλα τωρα,να ερχεσαι να δινεις το παρων!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!! Ομορφη και γλυκια για ολες!! Η Σαμανθα μας ηδη θα ειναι στο σπιτι της με το κοριτσακι της, οπως και η Μαριτινα σιγουρα!! Να τα χαιρονται παντα!! Και το τριτο κοριτσακι ηρθε χθες! Να ειναι γερο και τυχερο!! [smilie=binkybaby.gif] [smilie=blob5.gif] Καλη λοχεια στην Γωγω μας! :-*:x

Γιουλη με το καλο να φερεις στον κοσμο τον πρωτο γαμπρο του Απριλιου!! Και ολα τα κοριτσακια Γεωργιαννα, Σουλα, Ελενα, Μαριαννα και να ακολουθησουμε το Μαιο και Ιουνιο οι λοιπες!! :);) Samarcande μου πολυ ομορφα ολα με υγεια να τα χαρει Ο Αρης σας!

Εγω κουκλιτσες χθες αναγκαστικα εκανα απονευρωση στο δοντακι μου παρεα με ενεσουλα, αλλα σημερα δεν ποναω πια!! :D Σημερα εχει υπεροχο καιρο εδω στα Αρχαια Ολυμπια, η Φυση ειναι πανεμορφη! Ειναι τελεια εποχη η Ανοιξη! Πολλα φιλακια σε ολες, Ειρηνη, Χοανιτα, Αντρια (με γεια!! ολα!). Στεισυ, Αφρο24, Αφροδιτη, ΑΦΡΟΔΙΤΗ, Samos. Joanaki μου καλα εισαι κουκλα μου? Γραψε μας νεακια σας!! Φιλια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!

ΓΩΓΟΥΛΑ να σου ζήσει το χριστινακι!! Ποπο εχω συγκινιθει...μια μια θα φερνουμε τα μπουμπουκια μας στον κοσμο...θεε μου περασε ο καιρός κ δοξηα το θεο ολες μας ειμαστε καλα με τελειες εγκυμοσυνες!

Γιουλάκι εισαι η επομενη!!!Πως νοιωθεις?!

Ξυπνησα νωρις σημερα... θα ερθει σε λιγο η αδερφη μου να καλωπιστουμε κ να δουμε που θα παμε εκδρομη τελικά!!! για τις υπολοιπες τι εχει το μενου?!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!! Πολυ χαλια καιρος ουτε για περπατημα δεν μπορω να παω!

Κοριτσια θα την ξαναπαρω τηλ. και θα της πω τις ευχες σας. Το απογευμα θα της φερνανε την μπουμπου στο δωματιο! εαν δεν ειχα τους πονους θα πηγαινα να την δω.

Μια συμβουλη- παρακληση ,οπως η Γωγω ειχε το τηλ. μου και με ειδοποιησε το ιδιο και με την Σαμανθα και την Γιουλη, καλο ειναι εστω και προχειρα να εχει καποια κοπελα το τηλ. της αλλης για να ειδοποιησει σε περιπτωση γεννας. Το λεω αυτο γτ δεν ξερουμε τι εγινε με την Μαριτινα και ξαφνικα εξαφανιστηκε η Αφροδιτη. Το λεω απο ενδιαφερον και οχι απο περιεργεια.

Με εχουν πιασει πολυ τα ψυχολογικα μου και η συγκινηση, με συγχωρητε για το μελωδραμα.

Ηλιοδωρα μπραβο σου που μπορουσες να κανεις απονευρωση, εγω φοβαμαι και ετσι θα παω μετα που θα γεννησω για ολικο σερβις!!!

Σπιτι θα ειμαι και σημερα, αλλα απο μαγειρεμα δεν ξερω ακομη. Μοναχουλα ειμαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι εεις δικιο γεωργιαννα μου για τα τηλεφωνα.... εχουμε δεθει τοσο εδω που η μια σκεφτεται την αλλη!! Ας στειλουμε η μια στην αλλη τα κινητα μας να ειδοποιησουμε!!

Σκεφτομαι τωρα ...προχθες η γωγω ξαπλωσε να κοιμηθει και χαιδεψε την κοιλοιτσα της κ σημερα την εειστην αγγαλιτσα της!! Ετσι θα ερθουν κ σε εμας....αχ !!!

+

Δε σας ειπα....εχθες πηγα με τη μαμα μου κ πηραμε μια ροζουλι ρομπιτσα κ ενα ροζουλι νυχτικακι...οκ δν ειναι η φαντασιωση του καθε αντρα αλλα ειναι πολθυ ρομαντικουλι!!! θα σας βαλω φωτο αργοτερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Συμφωνώ Γεωργιάννα, ας έχουμε κάποιο τηλέφωνο γιατί θα μας φάει όλες η αγωνία!!

Ξύπνησα από πονόλαιμο, χρόνια έχω να αισθανθώ τέτοιο πόνο, πιάνει και το αριστερό μου αυτί... :? Εντελώς χάλια! Πίνω τώρα ένα ζεστό και θα βγω να ψωνίσω να κάνω κοτόσουπα μήπως γλυτώσω τα χειρότερα! Μάλλον την πάτησα με τα βαψίματα και τα πλυσίματα, ήμουν συνεχώς στο ρεύμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σαμαρκαδε προσεχε λιγακι και αποφευγε σημερα να βγεις και πολυ εξω, εχει κρυο ακομη. Μια ζεστη κοτοσουπα ειναι οτι πρεπει.

Ειρηνη δεν ξερεις οτι οσο λιγοτερο δειχνουμε τοσο πιο πολυ δουλευει η φαντασιωση τους!! χα χα

Δεν σας ειπα ο μπεμπης την μια ειναι απο την αριστερη μερια την αλλη απο την δεξια! Με το κεφαλι παντα κατω βεβαια, αλλα με εχει πεθανει στον πονο οταν αλλαζει! ΑΦΡΟΔΙΤΗ σου συμβαινει και σε σενα αυτο; επειδη ειναι το δευτερο. Αχ τι ησυχος ηταν ο Αλεξανδρακος μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑ... Γεωργιάννα μου τι όμορφα νέα μας έφερες... να σου ζήσει Γωγώ μου το Χριστινάκι σου και να έχεις μια υπέροχη λοχεία!! Άντε σιγά-σιγά θα έχουμε όλες τα μωράκια μας στην αγκαλιά μας.. Ο καιρός και εδώ χάλια είναι βρε κορίτσια, δεν πειράζει θα αλλάξει που θα πάει!! Samarcande πο πο τι έπαθες τώρα και εσύ.. φτιάξε τη σουπίτσα μπας και το προλάβεις!! Ξύπνησα αργά σήμερα και πρέπει να ξεκινήσω να πάρω τα χαπάκια μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ !!!ΠΟΛΥ ΧΑΡΗΚΑ ΜΕ ΤΑ ΝΕΑ ΤΗΣ ΓΩΓΩΣ...ΝΑ ΤΗΣ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΗ....ΤΩΡΑ ΕΡΧΕΤΑΙ Κ Η ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ...ΠΩΣ ΝΑ ΝΙΩΘΩ ΒΡΕ ΕΙΡΗΝΑΚΙ ΜΟΥ??

ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΔΩ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΑΚΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΣΦΙΞΩ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΟΥ,ΑΛΛΑ ΚΙ ΑΠ'ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΦΟΒΑΜΑΙ...ΞΕΡΕΤΕ ΜΩΡΕ ΟΙ ΦΟΒΟΙ ΤΗΣ ΠΡΩΤΑΡΑΣ....ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ Ο ΝΙΚΟΣ ΕΧΕΙ ΑΔΕΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ...ΕΠΙΣΗΣ ΤΗ ΤΡΙΤΗ ΘΑ ΞΑΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΥΠΕΡΗΧΟ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΜΕ Κ ΓΙΑ ΠΡΟΚΛΗΣΗ....ΜΕ ΡΩΤΗΣΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΑΝ ΑΝΤΕΧΩ...ΑΝ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΙΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΙΑΣΩ ΝΑ ΣΟΥ ΒΑΛΩ ΕΝΑ ΚΟΛΠΙΚΟ ΥΠΟΘΕΤΟ ΚΑΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΜΕ ΠΡΟΚΛΗΣΗ...ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ!!!ΣΟΥ ΒΑΖΟΥΝ ΕΝΑ ΥΠΟΘΕΤΟ ΑΥΤΟ ΕΝΕΡΓΕΙ ΜΕΣΑ ΣΕ 6 ΩΡΕΣ,ΜΑΛΑΚΩΝΕΙ ΤΟΝ ΤΡΑΧΗΛΟ,ΚΑΤΕΒΑΙΝΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΟΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΕΣ ΩΔΙΝΕΣ...ΑΥΤΟ!!!ΜΑΚΑΡΙ ΕΩΣ ΤΟΤΕ ΝΑ ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΠΙΑΣΕΙ ΟΙ ΚΑΝΟΝΙΚΟΙ ΠΟΝΟΙ....

ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΜΕΝΟΥ ΕΧΕΙ ΑΛΜΥΡΗ ΤΑΡΤΑ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ ΜΕ ΜΑΝΙΤΑΡΙΑ Κ ΠΙΠΙΡΙΕΣ.....ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!!ΟΤΙ ΝΕΟΤΕΡΟ ΤΑ ΞΑΝΑ ΛΕΜΕ....ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια Γιουλη με τα περιεργα φαγητα σου!!!!!

Διαβαζα πριν στο parents κοπελες που ειναι τις ιδιες εβδομ. με εμας, δηλ. ετοιμογεννες. Και λεγανε οτι πονανε συχνα απο κατω και ανεφερε μια κοπελα οτι αλλαζει και η συχνοτητα των κενωσεων, υποχωρει η δυσκοιλιοτητα λιγο πριν το τελος.

Για να δουμε! περπατησα και λιγο τωρα το μεσιμερι και δεν με εχουν πιασει πονοι.

Που εισαστε οι υπολοιπες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalispera!!!!!

K emas o kairos mas einai xalia, fisaei apisteuta, 8a mas parei olous :(

Ir8e to kravvataki mas einai TELEIO, axxxx katen8ousiastika..Tairiazei apisteuta me ta blinds k me to xrwma tou toixou k auto einai tixaio oute na to kinigousame den 8a to petixename auto :lol: ..Tixaiao olo auto, ta sta8era kagkela tou krevvatiou pou exoun laxani xrwma exoun to idio xrwma me ta louloudia pou exoun ta blinds k to xrwma olou to blind mas mwv-roz exei to xrwma apo ta mprostina kagkela tou krevvatiou mas, milame tairia3ane apisteuta..Mas emeine i allaxtra pou prepei na mou valoun kati apo katw na efarmozei sto krevvataki, tin deutera 8a paw na tin parw..

Akomi den kollisame ta autokollita giati akomi den apofasisame pws 8a mpei to krevvataki, to apogeuma 8a ertoun k oi goneis mou episke4i na mas poune tin gnwmi tous :D..

Sas valw liges photos me to krevvataki mas mono..Molis to teleiwsw OLO to dwmatio sas xrwstaw k alles photos :)

post-5713-13873936668964_thumb.jpg

post-5713-13873936669322_thumb.jpg

post-5713-13873936669669_thumb.jpg

post-5713-13873936670015_thumb.jpg

post-5713-13873936670361_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γέννησε η Γωγούλα? Πο,πο! Τρελάθηκα όταν το έιδα. "Κοριτσάρα μου, να σου ζήσει και καλή λοχεία!!"

Γεωργιάννα, αν μιλήσετε δωστης τις ευχές μας κ την αγάπη μας!Έχεις δίκιο για τα τηλέφωνα. Πρέπει να τα ανταλλάξουμε!

samarcande,πολύ ωραία τα πραγματάκια του Αρούλη! Μου άρεσαν πολύ τα γραμματάκια στην πόρτα!Κοίτα να προλάβεις το κρυοματάκι γτ αλλιώς θα ταλαιπωρηθεις..

Ηλιοδώρα, περαστικά για το δοντάκι. Τι ωραία που έχετε καλό καιρό εκεί... Εδώ είναι μουντός και μας χαλάει τη διάθεση...

Ειρήνη, ρομαντικούλια ροζουλί βλέπω! Χα,χα! Καλή εκδρομούλα!!!

Άντρια, τι τέλεια όλα? Έχω πάθει πλάκα!! Ειναι εντελώς του δικού μου γούστου!!!

Εδώ δεν έβρισκα τίποτα ωραίο με ροζ χρώμα κ κατέληξα σε λαχανι-πορτοκαλι. Στα δικά σου το ροζ το έχουν συνδυάσει τέλεια!!!!!!! Μακράν η καλύτερη προίκα που έχω δει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anastasia mou se euxaristw PARA MA PARA POLI :-*:-*:-* auto me antamevei giati talaipwri8ika apisteuta na vrw krevvataki k proikoula..Ekeina pou mou aresane me tin 1i matia itan PANAKRIVA k me kammia dinami den mporousa na ta agorasw..Talaipwrisa k para poli ton giwrgo giati eimoun anapofasisti.. Eixa tis amfivolies mou gia tin epliogi mou alla simera pou to eida stimeno sto diko mou xwro isixasa..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kale einai T E L E I A k les gia ta dika mas? An den kanw la8os auti i proikoula mou arese k i8ela na tin parw e3arxis alla logw oikonomikwn navagise..An einai tis markas pali gigi & lele auti einai k tin i8ela toso poli :( .. K o logos einai pws einai pio oudeteri k an to 2o er8ei agoraki 8a afsieis tin idia enw egw 8a trexw na parw alli, ok i proikoula pou pira egw twra iparxei i idia se agoristiki alla an den tin vriskw katse na vreis alli enw i diki sou einai unisex :)..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια μου!!!

πολυ ομορφες οι προικες κουκλιστικες!!!!αντρια επιτελους στο εφεραν!!!!!

γεωργιαννα μου τι κανεις???κατι εχω ακουσει για τις κενωσεις,σε εμενα δεν αλλαξε καθολου η συχνοτητα το ιδιο με προ εγκυμοσυνης :mrgreen:

σημερα εχω πονακια πονακια περιοδου πιο συχνα...ειναι φυσιολογικο αυτο???

οντως κ η αφροδιτη μας εχει μερες να μπει...καλη ιδεα αυτη με τα τηλεφωνα!

κ σε εμας ο καιρος ειναι βροχερος,μου εφεραν κ την καλαθουνα εβαλα τα υφασματα για πλυσιμο κ την στησαμε κ διπλα στο κρεββατι μας :lol::lol::lol:

18 κ σημερα [smilie=love4.gif][smilie=love4.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...