Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΪΟ 2011!!!!!Νο 6&ΚΟΝΤΕΥΟΥΜΕ!


Recommended Posts

καλημερα κ καλο μηνα σε ολες τις φουσκιτσες κ στον πατερουλη μας!!!!

γιωργο μου ειδα οτι φτιαξατε κ την βαλιτσα σας συγκηνηθικα...ανχωθηκα ομως κιολας λες κ κανουμε μετακομοιση με τοσα πολλα πραγματα..ειμαι σιγουρη πως θα ξεχασω πολλα πραγματα κ θα τους τρεχω...

γεωργιαννα μου κ εγω ετσι νοιωθω για ολες σας...ησασταν κ θα ειστε ευχομε κ μετα η πιο ομορφη παρεα σε αυτους τους γλυκους 9 μηνες χαιρομε που μοιραστικαμε ολες τις χαρες τα ανχοι τις στεναχωριες τις αποριες μας...με το καλο να ερθουν τα μωρακια μας υγειεστατα κ πανεμορφα ηρθε ο μηνας μας...απιστευτο μου φαινετε,τελικα περασε πολυ γρηγορα ο καιρος... :cry:

χοανιτακι μου αυτο για την ντοματα το ειπε μια μαια στην γερμανια οταν γεννησε η κουνιαδα μου κ μου το ειπε η πεθερα μου...με εχει πιασει ανχος με τον θηλασμο το κανουν να φαινετε τοσο δυσκολο που στο τελος απογοητευεσε για αυτο πολλες κοπελες τα παρατανε,θα επρεπε ολα τα μαιευτηρια κ τα νοσοκομεια να ειναι υπερ κ να βοηθανε τις νεες μητερες οχι να μας σπρωχνουν θελοντας κ μη στο μπουκαλι μονο κ μονο για να παρουν την μιζα...

εν το μεταξυ μ.τεταρτη που εχεις γιατρο εγω θα γενναω :D:D:D:D αντε 19 μερουλες κ θα ηρεμησεις κ εσυ!!!φανταζομε μετα την γεννα ποπο δεν θα βαλεις κατω ολο εξω θα εισαι με τοση στερηση τωρα :lol::lol::lol:

ηλιοδωρα μου μην χανεσαι ειδικα τωρα καλε γενναμε!!!!

πας οδοντιατρο?μετα την γεννα πρεπει να παω κ εγω τα ουλα τρεχουν αιμα κ εχουν κανει λεκεδες τα δοντια μου,εχω να κανω κ μια εξαγωγη κ ενα διορθωμα στο σφραγισμα,αχ κ δεν τους μπορω καθολου τους οδοντιατρους φοβαμαι πολυ...

ειρηνακι μου ωραιο το χρωμα!!!!σου φτανουν δυο βαφες ε?εγω οταν τα ειχα στο δικο σου μακρος εβαζα 3 βαφες κ περισσευε λιγο...μου αρεσει πολυ το δαμασκηνι χρωμα,μολις γεννησω βουρ για μαλλι βαψιμο..τρεσσα..φρυδι να ειμαι ομορφη μανουλα οπως λεει κ ο αντρας μου να βγαινεις βολτα με το καροτσακι κ να φανταζεις :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 956
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Kalimera!! :)..

Monaxoula mou eimai ,o giwrgos pige gia 4arema alla pistevw einai wra tou..

Gewrgianna mou i kopela pou me pire til na mou pei pws i paradwsi den 8a ginei me petixe supermarket me tin mama mou k tin giagia mou k den mporousa na milisw aneta alla ligo-poli tis ta e4alla..Tis eipa pws an den paradw8oun savvato 8a dw ti 8a kanw giati apo tin Triti pou mou eipane gia paradwsi pame savvato k twra na doume an ontws er8ei avrio :evil: ..Tis milisa poli apotoma k pistevw katalave poso 8imwsa..I apo8iki tous vriskete se alli poli pou 8es toulaxisto 1,5 wra na pas alliws 8a pigena na tin paralavw moni mou..Ee ama pia!! Oso gia epiplaki ola itan poli ogkwdes k epeidi 8elw kati mikro k simmazemeno gia ta kallintika tis mono (to dwmatiaki tis exei megala ntoulapia k den 8elw epiplaki gia ta rouxalakia tis)diskoleutika poli, telika pira epiplaki style vivlio8iki xwris portes alla nomizw 8a voleutoume me auto itan k f8ino 20 evro :)..Sas vazw photo nomizw einai auto alla ligo pio steno..

Irinaki opwsdipote photos molis teleiwsoume :D

Soula mou eknevristiko? den les tipota!! X8es nomiza pws kokkinise olo to kefali mou apo ta nevra mallon i piesi mou pige sta i4i :oops:

Xoanita mou exei apo tin perasmeni pempti pou milisame gia tin paradwsi k akomi 8a to feroun..Axxx ipomoni!!!

Auta apo mena :D :D

post-5713-138739366605_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας ομορφες....

μολις γυρισα απο το ντοπλερ και ολα πολυ καλα 2150 η μπουμπου ειναι ψηλο μωρο μου ειπε, οι αρτηριες μου πολυ καλα, ωραια θεση, απλα φατσα δεν ειδαμε γιατι την εκρυβε και ηταν μπρουμυτα με την πλατη προς τα εμας. Βαθμος ωριμανσης πλακουντα 0...????????Λιγο δεν ειναι?

παντως μας ειπε ολα καλα και αν ολα πανε καλα γυρω στ 3500 το κοβει να γεννιεται

ειρηνακι μου σου ευχομαι ολα να πανε καλα, και μη στεναχωριεσαι ειναι δυσκολη η δουλεια του ναυτικου το καταλαβαινω πληρως αλλα θα σε αναζωογονησει πολυ η μπουμπου σου... ετσι πιστευω

γιωργιαννα μου τα ουλα σου ε? σπαστικος πονος...

σουλιτσα φιλακια πολλα

αντρια εχεις απολυτο δικιο και εμενα μου τη δινει οταν το πανε απο αναβολη σε αναβολη, αλλα... συνηθισμενα τα βουνα στα χιονια, τριξε της δοντια αλλα προσπαθησε να μην ταραζεις τη βικτωρια

κι εγω χαιρομαι που εχουμε η μια την αλλη.

στα δικα σας τα ντοπλερ τι ωριμανση ειχε ο πλακουντας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Afro mou avrio an mou poune pali pws den er8oun 8a parw ton giwrgo k 8a pame na to paroume emeis apo tin apo8iki (1,5 wra dromo) k as talaipwri8w , parolo pou 8a me diskole4ei o giwrgos na me akolou8isei giati 8a arxise na mou leei einai ipoxrewsi tous na mas to feroune, k mpla mpla k 8a me trellanei alla den antexw alli anamoni :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οντως ειναι βλκεια να σου αναβαλλουν την παράδοση..κι εμας μας ειχαν αργησει κατι δε θυμαμε... κ ειχαζ νευριασει...

Αφρο μου τι καλα η μπεμπα σουπερ!!Ωριμανση δε ου ειχε πει ο γιατρος μου αλλα νομιζω οτι εισαι καλα...ειμαστε ιδιες μερες ακριβως κ σημερα διαβαζα στην βδομαδα μας οτι σιγα σιγα θα αρχισει ο πλακουντας να ωριμαζει..δε ξερω !ο γιατρος τι σου ειπε?

αχ κι εμενα λες η μπουμπουκα να ειναι ιδια κιλα με τη δικη σου;

Να ρωτησω κατι ασχετο? εχει 3-4 νυχτες ξυπναω με εναν εντονο πονο αριστερα χαμηλα...σαν σουβλια...σκεφτομαι οτι ειναι εντερα ....νοωθετε τπτ τετοιο εσεις?!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε κορίτσια τι να κάνω.. σκέφτομαι το μπεμπάκο μου, άμα βγώ εγώ βολτίτσα θα βγεί και αυτός και θα πάει θερμοκιτίδα.. και δεν το θέλω καθόλου, θα έχω τύψεις! Όταν γεννησώ αμφιβάλω πάντως αν θα καθήσω μέσα στο σπίτι 40μερούλες..βέβαια τότε θα έχεις με τι να ασχοληθείς! Happy μου τι ωραία... με το καλό να κρατήσεις και εσύ το μωράκι σου αγκαλίτσα!! Είναι τόσο όμορφο να γεννάς τέτοιες Άγιες μέρες... όσο για τη ντομάτα, αν μπορούσες να πάρεις το βιβλίο ''θηλασμός, μια υπέροχη σχέση'' θα σε καθησυχάσει και θα δείς ότι όταν θηλάζεις δεν σημαίνει ότι σε βάλανε τιμωρία ή ότι είσαι άρρωστη και πρέπει να τρώς συγκεκριμένα πράγματα! Ξέρω απο τη συντάντηση με τους σύμβουλους θηλασμού που πήγα και απο το βιβλίο που διάβασα, μπορείς να τρώς κανονικά ότι θελήσεις, το μόνο που εγώ θυμάμαι αν δε κάνω λάθος γιατί η σύμβουλος μου έχει γεννήσει τώρα και δεν μπορώ να τη βρώ να τη ρωτήσω.. αλλιώς θα την έπερνα ένα τηλ. για να σε καθησυχάσω, είναι ότι δεν πρέπει να πίνεις πολύ τσάι ή χαμομίλι(δεν θυμάμαι πιο απο τα δυο) γιατί ελλατώνει το γαλά.. Ενώ αν για κάποιο λόγο έχει ελλατωθεί το γάλα μπορείς να πάρεις μαγιά μπύρας για να το αυξήσεις! Ότι άλλη απορία ρώτα μας και σε ότι μπορούμε θα σε βοηθήσουμε.. Αααα, τώρα που το σκέφτομαι μπορώ να σου βρω τηλ. απο τον σύλλογο θηλασμού που βρίσκεται και σε Αθήνα νομίζω, να πάρεις τηλ. να ρωτήσεις.. είναι μη κερδοσκοπικός σύλλογος και αποτελείται κυρίως απο γυναίκες που έχουν θηλάσει και έχουν εμπειρίες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι νιωθω το ιδιο και κατι πρεπει να κανω και με τα εντερα και με τη δυσκοιλιοτητα... ο γιατρος που τον πηρα τηλ και του διαβασα τα αποτελεσματα του ντοπλερ ειναι παρα πολυ ευχαριστημενος και εχει απολυτη εμπιστοσυνη και στο μαλιγιαννη που μου το εκανε, και μου ειπε να παω απευθειας τωρα μεγαλη δευτερα η μεγαλη τριτη...

αναφορικα με το θηλασμο οπως ακριβως τα λες

κι εγω τη δευτερα θα συναντηθω με μια συμβουλο θηλασμου που ετυχε και μενει πολυ κοντα στο φαρμακειο οποτε μια χαρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοιλίτσες μου!

Πολύ αυπνία βρε παιδάκι μου.. είχε πάει 5:30 το πρωί και ακόμη δεν με είχε πάρει ο ύπνος! Οπότε ξύπνησα πριν καμια ώρα! Έφαγα πρωινό και τώρα τσακίζω κάτι μπισκοτάκια σοκολάτα!!!! Στον 8ο με πήρε η κάτω βόλτα με το φαγητό... αλλά τι να κάνουμε? Υπομονή...36 days to go σύμφωνα με το pregnology! Σε 6 μέρες μπαίνω κι εγω στο μήνα μου!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! Και καλό μήνα!

Μετά από 10 ώρες ύπνου, επιτέλους αισθάνομαι να ξεκουράστηκα λίγο... Ξύπνησα όμως μ' έναν ενοχλητικό πονόλαιμο κι εκνευρίστηκα! Για να δούμε...

Μπήκα βιαστικά να σας πω τη καλημέρα μου γιατί πρέπει να πάω Ιασώ κι έχω αργήσει.

Χοανίτα ζόρικη η κλεισούρα, κάνε λίγη υπομονή ακόμα, το μωράκι σου να 'ναι καλά. Εμένα η μητέρα μου έμεινε 6 μήνες στο κρεβάτι όταν περίμενε εμένα, ούτε για τουαλέτα δε σηκωνόταν καλά καλά και μέχρι σήμερα ισχυρίζεται πως ήταν οι ωραιότεροι μήνες της ζωής της! Τι να πω, εγώ νομίζω πως θα είχα λαλήσει! Εδώ θα είμαστε για παρεούλα πάντως!

Γεωργιάννα πολύ βιασύνη ο μικρός. Ελπίζω σήμερα να είσαι καλύτερα!

Άφρο μπράβο, όλα καλά με την Αννούλα!

Τουρίστρια περιμένουμε να δούμε το μαλλί!

Άντρια ελπίζ να σου'ρθει το κρεβατάκι επιτέλους να ησυχάσεις. Εγώ περιμένω το δικό μας Δευτέρα.

Όλα τα μωράκια καλά είναι και πολύ χαίρομαι!

Ηλιοδωρούλα μη χάνεσαι!

Α για το θηλασμό ξέρω πως καλό είναι να μη τρώμε φρούτα με σπόρια όπως φράουλες και ακτινίδια, μήπως μ' αυτό έχει σχέση κι η ντομάτα? Επίσης συνιστούν σούπες και πολλούς χυμούς (όχι πολύ πορτοκάλι όμως γιατί πειράζει το εντεράκι τους).

Happy ναι, θα είμαστε όμορφες μανούλες και θα βγαίνουμε πολλές καλοκαιρινές βόλτες! Τι καλά!!!

Στέισυ και το δικό μου ωράριο έχει γίνει άνω κάτω! Χθες παρότι πτώμα πήγε 2.30 για να κοιμηθώ! Το ξυπνητήρι σήμερα χτύπαγε από τις 9.30 κι εγώ σηκώθηκα 11.45!!

Όμορφη παρεούλα σας χαιρετώ προς το παρόν, τα λέμε το απόγευμα. Φιλιάααααα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???ΕΓΩ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΣΠΙΤΙ ΒΓΑΙΝΩ ΚΑΜΙΑ ΒΟΛΤΙΤΣΑ ΜΕ ΤΟ ΝΙΚΟ ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥ ΑΛΛΑ ΤΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΦΟΡΕΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΟΙΜΑΜΑΙ...ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΝΙΩΘΩ ΠΟΝΟΥΣ ΧΑΜΗΛΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΣΑΝ ΚΑΤΙ ΝΑ ΜΕ ΤΣΙΜΠΑΕΙ ΑΥΤΟ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΚΟΝΤΑ...ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΚΑΡΔΙΟΤΟΚΟΓΡΑΔΟ...ΤΟ ΜΕΝΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΕΙ ΦΑΚΕΣ ΑΠΟ ΧΤΕΣ.....

ΠΛ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο πονος χαμηλα ξαναηρθε! Υπομονη θα κανω και εαν συνεχιζεται και αυριο ετσι θα παρω τηλ. τον γιατρο. Γιουλη εσυ το νιωθεις τοσο εντονα;

Ειρηνη αριστερα χαμηλα ειναι το εντερακι σου!!

Χοανιτα μου εαν πας καπου βολτα οχι να περπατησεις για πολυ ωρα δεν θα παθει τπτ ο μπεμπης και ουτε θα βγει. Απλα δεν κανει να περπατας πολυ ωρα, να κανεις βαριες δουλιες του σπιτιου. Για να μην σου πω οτι εαν σε παει ο ανδρας σου για καφε με το αμαξι θα σου κανει πολυ καλο! Το youtopar στο εκοψε; Εισαι τυχερη π[αντως σου επετρεψε να τρως ενω σε μας το αντιθετο!!!!

Σουλα κλεισε τα αυτια σου κοπελα μου! Πολυ βαβουρα για το τπτ! Φαε κανονικα στο θηλασμο, οχι καφεινη και οχι οσπρια λογω κολικων, ολα τα αλλα επιτρεπονται. Αυτα μου ειπαν εμενα οταν γεννησα! Ρωτα και καποιον παιδιατρο. Ειλικρηνα κουραστηκα να μας απαγορευουν! Στο τελος θα γινει αυτο που ειπες θα απογοητευτουμε και θα τα παρατησουμε.

Η αδελφη μου εχει πλακα δεν θα του δινεις συμπληρωμα; Ποσο κοστιζουν οι πανες; Πολυ ακριβα τα κρεβατακια! κτλ. θελει απο του χρονου να προσπαθησουν για μωρο.

Ανδρια μια χαρα το επιπλακι και η τιμη σουπερ!

Αφρο πολυ καλη και η μπουμπου σου! Εμενα τωρα μου ειπε για τον πλακουντα οτι ειναι 2 και σιγα σιγα παει για 3.

Αντε Στεισυ μια μια στην σειρα να μπαινουμε στον μηνα μας! Συχαινομαι την αυπνια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πήγα για λίγο στη λαική να πάρω δυο πραγματάκια,μη φανταστείτε πολλά, και πήρα κ το καροτσάκι μαζί μου σαν τη χαρωπή νοικοκυρά, και λαχάνιασα!!! Μου φαίνεται αρχίζουν τα δύσκολα... 10 λεπτα είμαι καθιστή και δεν έχει σταματήσει η ταχυκαρδία..

Μέχρι χτες σας "άκουγα" να λέτε για πονάκια και αναρωτιώμουν αν είμαι εγώ η αναίσθητη και γτ δεν νιώθω τίποτα. Ε, λοιπόν χτες το βράδυ ένιωσα κι εγώ 2-3 τσιμπιματάκια χαμηλά και [smilie=pottytrain5.gif] . Έλεγα "μπέμπα κάτσε λίγο ακόμη, σε 6 μέρες μπαίνουμε στο μήνα μας!!".

Ευτυχώς έχω και εσάς και κατάλαβα ότι είναι φυσιολογικό! Πραγματικά έχω "συνδεθεί" πολύ μαζί σας.........

Φιλάκια κοριτσάρες μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεωργιάννα μου για να βγω μόνο απο το σπίτι πρέπει να κατέβω 20 περίπου σκαλοπάτια και άλλα τόσα όταν επιστρέψω γιατί μένουμε σε μονοόροφη κατοικία και δεν έχει ανσανσέρ και μετά σκέφτομαι ότι και το αυτ/το είναι λίγο επικίνδυνο,πες ότι κάτι συμβεί, η τρομάρα που θα πάρω.. χθες που βγήκα μόνο για τη γιατρό όταν γύρισα σπίτι κρατιόμουν απο κάτω γιατί ένιωθα ότι θα μου φύγει..δεν το ριψοκινδυνεύω, θα κάνω λίγη υπομονή! Το yotopar δεν μου το έκοψε..θα το πέρνω μέχρι να μπω στο μήνα μου.. μέχρι και τη μεγάλη βδομάδα δηλαδή.. όσο για τα γλυκά και τα φαγητά, μου έφερε ο αντρούλης μου διάφορα γλυκάκια απο ένα ζαχαροπλαστείο που λατρεύω και όπως καταλαβαίνετε θα τα καταβροχθήσω... Θα φωνάξω μόνο την κομμώτρια να με κουρέψει εδώ στο σπίτι να αλλάξω λιγάκι τη ψυχολογία μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tα νεύρα μου τσατάλια! :twisted::twisted: Δεύτερη φορά που έγραφα ολόκληρο κατεβατό κ ξέχασα να κάνω copy paste η χαζή κ σβήστηκε! Αμαν πιά.

Καλό μήνα κ με το καλό οι αφίξεις των Απριλιάτικων μωρών!!! :D

Πάω να κλείσω τη πορτοκαλόπιτα κ επανέρχομαι.Α!για τις υπογλυκαιμίες που έχουμε οι περισσότερες τελευταία..μία είναι η εξήγηση κ θα το πώ χοντρά χοντρά..μας έχει "φάει" η Αγ.....α!!! =))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα και συμφωνω απολυτα!!! Και εχουμε ακομη χρονο μεχρι να συνελθουμε, παρτυ κανουν τα ζαχαροπλαστεια!!!!

Πως εισαι εσυ; τι νεα;

Σαμαρκαδε εισαι απο τις τεχερες που κανεις και πας οπου θελεις! Απολαυσε και εκμεταλλευσου το!!!

Χοανιτα τοτε κανε υπομονη και θα περασει καιρος. Ο κωλος σου μη πιαστει και μετα εχεις αλλα...χα χα χα οτι δεν θα βολευεσε καθολου αυτο εννοω.

Στεισυ μου ειπε η κουνιαδα μου οτι αυτα τα πονακια σ'αυτην διαρκεσαν και 15 μερες. Δεν θα αντεξω τοσο πολυ.

Παλι με επιασαν τωρα και δεν μου αρεσουν αυτα μου την σπαει! εγινε ενα σκηνικο εδω μπροστα στο σπιτι με μια κυρια που την βρηκαμε κατω πεσμενη. Μετα απο αρκετη ωρα αρχισε να επικοινωνει. Αισχος απο το 166 που το συκωσανε μετα απο 5 λεπτα. Μαλλον την κλεψανε γτ ελειπε η τσαντα της αλλα η γυναικα δεν θυμοταν τπτ. Ημουνα εξω στο δρομο για να περιμενω καποιον απο το περιβαλλον της και ετσι πονεσε ξανα η κοιλια μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε Γεωργιάννα μου τι έπαθες και εσύ και η καημένη η κυριούλα.. κάτσε τώρα και εσύ λίγο ξάπλα να χαλαρώσεις.. Ειρήνη μου πληρώθηκα και εγώ απο το ΙΚΑ αλλά πήρα 1040€. Μάλλον θα έχεις μεγαλύτερο ημερομίσθιο εσύ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειμαστε ξεφτιλα πια! Η γυναικα δεν θυμοταν τπτ και το μονο που ελεγε που ειναι η τσαντα, ο γαμπρος της μαςειπε οτι γενικα τα εχει 400 αλλα μαλλον ηταν απο το σοκ ολ αυτα. Αυτες τις μερες και εγω συκωσα κατι λεφτα και τωρα φοβαμαι μη γινει τπτ και με παρουν απο πισω, δεν αξιζει για λιγα ψωροευρω να παθουμε τπτ.

Οι πονοι πριν περασανε που ξεκουραστηκα, αλλα τωρα που ξηπνησα ξαναηρθαν! Χοανιτα θα σου κανω παρεα στο κρεβατι!!!! Γ....ο εχω να τελειωσω το μπανιο που το παρατησα πριν και να σφουγγαρισω. Ανδρια δεν πεταγεσε νε τα κανεις; χα χα χα

Μου ηρθαν τα καλλυντικα του μπεμπη, το λαδακι της Frexyderm μοσχομυριζει οπως και η κρεμουλα σωματος της Weleda. Τελεια ειναι χαλαλι τα 30ε που εδωσα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γύρισα από Ιασώ και ψώνια. Θα ξαναπάω στο Ιασώ τη Τρίτη για το μάθημα θηλασμού και τα αποτελέσματα της εξέτασής μου. Και την Πέμπτη έχω γιατρό να δούμε τον Αρούλη!!!

Γεωργιάννα μου, όπως βλέπεις εκμεταλλεύομαι τη τύχη μου στο έπακρο! Εδώ έχω κανονίσει να παίξω σε παράσταση 9 Μαίου!

Δε μπορώ να αντισταθώ, σας στέλνω λίγες φωτογραφιούλες... Δεν είναι καλές γιατί της πήρα με το κινητό, έχω δανείσει τη φωτογρ. μηχανή σε μια φίλη που είναι ταξίδι.

post-14188-13873936662453_thumb.jpg

post-14188-13873936663293_thumb.jpg

post-14188-13873936664138_thumb.jpg

post-14188-13873936664967_thumb.jpg

post-14188-13873936665793_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...