Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΪΟ 2011!!!!!Νο 6&ΚΟΝΤΕΥΟΥΜΕ!


Recommended Posts

καλημερα σας διαβασα στα γρηγορα.

Ελενα μου δεν ηρθε η μαμα μου μονο ο πατριος μου, ειχε κατι δουλειες και σταματησε και στην Ελλαδα για 5 μερες.

Μαλλον για Ραφηνα με βλεπω σημερα. Και δεν κοιμηθηκα το βραδυ με το μπουκομα και με τον Αλεξανδρο να γυρναει σαν σβουρα. Δεν υπερβαλω εφαγα και μια απλη στην κοιλια.

Να εχετε μια ομορφη μερα.

Αφρο πολυ καλα τα κιλακια του μωρου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 956
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα κ απο εμενα!!!jule μου βρε μην αγχωνεσαι,ολα αυτα συμβαινουν,παρε παραδειγμα εμενα με τα 1000 προβληματα κ οπως μου τα λεει ο γιατρος ολα ξεπερνιουνται κ υπαρχει μεγαλη πι8ανοτητα για φυσιολογικο τοκετο εκει που τον ειχα απορριψει...τιποτα δεν προκειτε να συμβει,τα παντα πλεον ελεγχονται.

Τα παλια χρονια δεν γνωριζαν τιποτα απο ολες αυτες τις εξετασεις κ πηγαιναν ολα καλα γτ ειχαν καλη ψυχολογια.

Ελενακο μου ειδες τελικα.μηπως δεν ειναι τυχαιο γεγονος ετσι πως ηρθαν τα πραγματα?Απο την αλλη λεω,μα για λιγο δεν 8α προλαβει να δει το εγγονι του,τι ειρωνια.Ατιμη ζωη....οπως κ να χει ασχολουμαστε με το μωρο τωρα κ αποσπαει την προσοχη του Χρηστου οταν ξεφευγει το μυαλο του.

Εχτες πηγαμε ΙΚΕΑ αγορασαμε σιφινιερα,πολυ8ρονα κουνιστη,κουρτινες,αλλαξιερα πλαστικη ,την ειχα ξεχασει...κτλ....ολα τακτοποιουνται σιγα σιγα.

Αντε να δουμε....μην με ξεχασετε στην συναντηση,8ελω κ εγω να ερθω,αν δεν εχω γεννησει :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!

Ποπο νεα!!! Γωγώ με το καλό να ερθει η ωρα...απιστευτο.τι συμβαινει στην κοιλιτσα μας κ δε το ξερουμε!! Οσο για την κουνιαδα μην της δινειςσημασια...εμεις δεν πηραμε τιποτα απο αλλους για να γλυτωσουμε αυτη τη γλωσσοφαγιά κ που λενε λενε συνεχεια μετα...

Γιουλακι ερχετε και ο δικος σου ο μπεμπης...μην στεναχωριεσαι για το σιδηρο...θα σε δωσει ο γιατρος λογικα καποιο συμπηρωμα ε?? Μην ανχωνεσαι κ ολα θα γινουν οπως εινα ινα γινουν κ θα πανε καλά

Αννα μου!!!Πλακα σε εκανα καλε δε σεμαλωνω που δεν μου ειπες!! Αντε καλα πλυσηματακια...εγω γραφτηκα στο πρεναταλ 14 Απριλιου στο κεντρο θα με παρουν τηλ... θα το προλαβεις εσυ πως το κόβεις? :lol: Θα τα πουμε κ τη δευτερα στο σεμιναριο!!

Αφρο μεγαλωσε η μπεμπα!! ΤΙ καλα

Εγω κοριτσια κ συμπεθερε σημερα υηποτιθετε οτι επερνα αδεια κυοφορειας ( 56 μερες πριν!!) ειχα κανει τοσα σχεδια για σημερα... σηκωθηκα ντυθηκα ετοιμαστηκα κ πηγα στο ΙΚΑ... το κεντρικο .... βλεπει η καλη η γαιτρινα εκει πέρα το βιβλιαριο μου λεει περιοδο 13-08? λεω ναι!! μου λεει πητ εχεις 23 οχι 20-05! Λεω οχι 20 εχω οπως κ στον υπερηχο αλλα τοτε βγαινει...

για το ΙΚΑ μου λέει ειναι 23-05............ καλα λεω δε περιαζει για 3 μερες....ΠΕΙΡΑΖΕΙ! μου λεει...θα περασεις απο επιτροπη για τις 3 μερες που υπολειπονται.... :shock::shock::shock: λεω δε το αφηνουτμε ετσι καλυτερα??? απαγορευτεται μου λεει...ΓΚΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡ!

ετσι πρεπει να παω την τεταρτη στην επιτροπη για 3 μερες αδεια κ μετα να παρω τις 56 μερες μου...καλα μιλαμε ελεος!!! τοση γραφειοκρατεια....τι να πω εχω θυμωσει!! Τσαντιστηκα ουτε βολτα ηθελα ουτε τιποτα...

εν το μεταξυ μου την εχει δωσει τωρα..θελω να παω βολτα ...εχει τελειο ηλιο..να παω για ψωνια για αγορες για χαζεμα....εχθες εκανα απειρες δουλεις κ αν μεινω μεσα θα ξανακανω!!!

Σας πρηζω σορρυ αλλα μουτ την εχειδωσει η κλεισουρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια!!!!!!

αντε βρε αντιγονη εξαφανιστηκες εντελως βρε εσυ!!!!αγορακι τελικα μπραβο!!!!κοντευεις κ εσυ αχ σας ζηλευωωωωωωω!!!!

αφρο μου μεγαλωσε η μπεμπουλα μπραβοοοο [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_flower.gif]

αντρια να τους μιλας φανερα σιγα!θα σε κανει ντα η πεθερα?η φοβασε μην την στεναχωρησεις την καημενουλα????μετα απο ολα οσα σου εκανε...

γιωργο μου αν μπορουσες να εχεις τον υπερηχο συνδεδεμενο συνεχεια στην μαριαννα ειμαι σιγουρη θα το εκανες :lol::lol::lol::lol: εγω πλεον δεν τους απολαμβανω τοσο γιατι δεν καταλαβαινω τι βλεπω ειναι πολυ μεγαλη τιποτα δεν ξεχωριζει :lol::lol::lol:

στειση δεν με χαλαει να σου πω την αληθεια που δεν κανω συχνα εξετασεις,δεν εχω κ ανχος :lol:

τι σπασιμο ειναι αυτο που σε κανουν βρε ειρηνη...τι να πεις....καλο τρεξιμο φιλεναδα κ υπομονη!!!γεωργιαννα μου βολτιτσα σημερα?εχω ακουσει οτι ειναι πολυ ομορφα στη ραφηνα!!

αλλο τι κανετε κοριτσακια μου????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με επιασαν τα τρελά μου...ποπο θυελω να βαψω τα μαλλια μου....θελω να παρω το γιατρο τηλ να τον ρωτησω αν μπορω να βαλω κανονικη βαφη..θα με βρισει στα σιγουρα...μεεχει πιασει κ μου φταινε ολα :( :( :(

Παει το χασα :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχριστωωωωωω πολυ κοριτσια για το κουραγιο και την δυναμη που μου δινεται!!!για μενα ειναι πολθ σημαντικο να εχω καποιον να με συμβουλεψει γιατι μεχρι στιγμης ζουσα "σε αλλο πλανητη"και ολα τα εβλεπα αρνητικα!!!!!τουλαχιστον καταλαβα οτι για να βγει η κορακλα μου θα πρεπει να βαλω τα δυνατα μου και ας πονεσω και λιγακι...θα σκεφτομαι οτι σε λιγο θα βγαλω το πιο ωραιο και το πιο γλυκο πλασματακι στον κοσμο....και δεν θα με νοιαζει τιποτα!!!!!!!!θα με νοιαζει μονο να το πιασω στην αγκαλια μου που τοσο λαχταρω και περιμενω πως και πως!!!! :D:D:D:D:D:D:D:P:P:P:P:D:D:D:D:D:):):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικα δεν μπορουσα να παω Ραφηνα αλλα καπου θα τον παω το απογευμα. Ειμαι ακομη πολυ χαλια με την γριπη και το γεγονος οτι δεν κοιμηθηκα την νυχτα ηρθε και εδεσε. Ειναι πολυ καλος ανθρωπος και πολυ χαμηλον τονον. Ταιρειαζει απολυτα με τον ανδρα μου.

Ειμαι χαρουμενη επειδη πηρα και το αλμπουμ του γαμου μου και ειναι φανταστικο.

Ειρηνη μου αυτες ειναι οι γραφιοκρατια!! Σε μια κοπελα δεν την πληρωσανε επειδη οι γιατροι ειχαν απεργια και της το γραψανε μετα, περασε επιτοπη και στο ταμειο δεν το αναγνωριζε!! Αισχος.

Ανδρια μου εχεις πολυ καλη πεθερα!!!!!!!!!!!!΅Εχει πολυ πλακα με κανεναν δεν μιλαει...

Κατερινα εδω ειμαστε εμεις να μας λες και τ νεα σου. Ποτε θα πας στο γιατρο;

Σουλα ουτε εγω δεν εκανα στον Αλεξανδρο ντοπλερ. εξετασεις αιματος εκανα ανα 2 μηνες και τωρα τελειωσα!! Στο τριτο παλι, πρωτα ο Θεος να μας δωσει δυναμη να γεννηθει ο μπεμπης μου.

Σας φαινεται περιεργο αλλα ακομη δεν εχω συντιδυτοποιησει οτι θα κανω παιδι και παλι! Σαν πρωτομανα νιωθω.

Ελενα στην σελιδα που σου εστειλα κατω εχει κατι συνταγες με φωτο. Δεξια κατω γραφει 1/10 εσυ πηγαινε με το βελακι στην 9 σελιδα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Soula mou emena proswpika den me noiazei na ma8ei pws milaw me tous siggeneis tou pe8erou mou, den ftaiw egw an ekeini den milaei me kanena siggeni gia dika tis la8oi..K an mou pei k tipota 3erw na tin valw stin 8esi tis (etsi alliws eipe tou giwrgou pws me fovate :D) aplws oi siggeneis tou pe8erou mou den 8eloune mipws k dimiourgisoune k alla provlimata (na nomizei pws mou vazoune kouventes k vroune ton mpela tous) den tin fovounte aplws vargiounte tous kavgades k tin mourmoura tis k etsi sevome tin apofasi tous..

Nai gewrgianna mou eides ti kali k koinwniki per8eroula exw? :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια και μπαμπά της παρέας... Κατερινάκι και Αντιγόνη καλώς ορίσατε στη παρέα μας. Ειρηνάκι άστα με το ΙΚΑ όλος κόσμος προβλήματα αντιμετωπίζει.. και εγώ έστειλα τη μαμά μου με εξουσιοδότηση να πληρωθεί και της είπανε να ξαναπάει τη Δευτέρα γιατί κάτι δεν βρήκανε λέει σωστά στις ημερομηνίες και έπρεπε να τα διορθώσω..τεσπα! Όσο για τα μαλλιά δεν νομίζω να σε αφήσει να κάνεις κανονική βαφή ο γιατρός σου, αλλά για να αλλάξει λίγο η ψυχολογία σου μπορείς να κάνεις μια βιολογική βαφή τώρα και όταν γεννήσεις με το καλό κάνεις και κανονική! Γεωργιάννα μου περιστικά σου βρε κόριτσι, θα πρέπει να είναι πολύ καλός άνθρωπος ο πατριός σου.. χαίρομαι! Γωγώ μεγιά τα ψώνια, όσο για τη κουνιάδα θα συμφωνήσω με τα κορίτσια.. μην δίνεις σημασία! Σε όλα τα υπόλοιπα κοιλάκια φιλάκια πολλά! Αχ κορίτσια και εγώ έχω ραντεβου με τη γιατρό τη Πέμπτη που μας έρχεται, ελπίζω να βρεί το μπεμπούλη καλά να βγω και εγώ λιγάκι έξω γιατί δεν άντεχω άλλο μέσα στο σπίτι!! Σας αφήνω γιατί μόλις ήρθε ο αντρούλης μου, να βάλω να φάμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σε ολα τα κοριτσακια!! Αχ ερχονται τα πρωτα μωρακια! Η Μαριτινα μας σιγουρα το εχει αγκαλιτσα! Γιουλη μου μη στενοχωριεσαι για τιποτε και μην ανησυχεις. Ολα θα πανε μια χαρα! ;) Γωγω μου πλησιαζει η ωρα και για σενα!! Με το καλο! Σαμανθα μου πως εισαι σημερα κουκλιτσα? Λες να σου κανει αυριο στα γενεθλια σου την εκπληξη η μικρουλα? :D Σουλα μου γλυκια πολλα φιλια! Ειρηνη κοριτσακι η γραφειοκρατια δινει και παιρνει. Υπομονη! Τι αλλο? Οι βολτουλες ειναι απαραιτητες να ξεδινουμε και να ηρεμουμε! Θα φτιαξει κι αλλο ο καιρος, να βγαινουμε και συχνοτερα! :) Χοανιτα μου ευχομαι ολα να ειναι μια χαρουλα την Πεμπτη και να αλλαξεις κι εσυ λιγο παραστασεις! :D Joanaki μου σουπερ η κοιλιτσα, πολυ στυλατη εγκυμονουσα εισαι!! :D Φιλακια!! Ελενακι μου τι κανεις? Αντρια και η δικια σου κοιλιτσα πολυ ομορφη και απο κιλα επιπλεον σχεδον τιποτε δεν πηρες, μονο η μπεμπα! Μπραβο! Afrodite μου τι κανεις? Εχεις καιρο να μπεις. Περιμενουμε νεα σου! Γεωργιαννα ακομη δεν σε αποχωριστηκε η γριπουλα? Γρηγορα να φυγει να της πεις! :D Εχω τρελη αγαπη στα κωκ, γραψε μου που να δω κι εγω την συνταγη! Ευχαριστω. Καλωσοριζω κι εγω την Κατερινα και την Αντιγονη, με το καλο και στις δυο!!

Πηγα σημερα στο Λητω και εκανα ενα Καρδιοτοκογραφημα (ΝST) και ακουσαμε την μπεμπουλα μας για 30 λεπτα, ενω καταγραφηκαν και οι συσπασεις της μητρας. Ο γιατρος μας εκει μας ειπε πως ολα ειναι μια χαρα και συσπασεις δεν ειχα καθολου. Εμεινα εκπληκτη γιατι νομιζα πως τοσο καιρο εκανα κατα διαστηματα αλλα φαινεται περισσοτερο η ιδεα μου ηταν! :D

Στελνω τα φιλια μου και στις υπολοιπες κουκλες, Samarcande, Αfro24, Steisy, AFRODITH, sweety, samos :-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας καλά μου κοριτσάκια & daddy!!

λοιπόν, πριν λίγο γύρισα από άπειρες δουλείες....ναι βγήκα πάλι στους δρόμους γιατί δεν αντεχω στο σπιτι...

δεν προλαβαίνω να σας διαβάσω τωρα αλλά θα το κάνω σε λιγάκι!!!

τα νέα μου: το μωράκι είναι πάνω από 3 κιλά, έκανα ντόπλερ (πλακούντας ακόμα σε stage 1 προς 2), τα νερά πολύ καλά, το μωράκι ΔΕΝ πιέζεται, ολα ωραια όλα καλά! μπήκα και στην 40η εβδομάδα...

σήμερα έκανα και καρδιοτοκογράφο στο Ιασω, το μωράκι δεν εχει εμπεδωθει ακόμα (αλλά αυτό συνήθως γίνεται την ίδια μέρα του τοκετού) και αν δεν γεννήσω μέχρι την Τρίτη θα πάω πάλι για καρδιοτοκογράφο και βιοφυσικό προφίλ ...

μόλις διαβάσω τα νεάκια σας επανέρχομαι!!!!!!!!!!!!!!!!

φιλάκιαααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σύντομη καλησπέρα κι από μένα!

Δύσκολη μέρα, είχα δουλίτσα κι ήταν λίγο ζόρικα, μερικές φορές αυτή η δουλειά με ξεζουμίζει...

Σας στέλνω πολλά πολλά φιλιά και πάω σινεμά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε σαμανθα ακομη εδω εισαι???φυγε γρηγορα να γεννησεις βαρεθηκαμε να σε βλεπουμε φουσκωμενη :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: σε πειραζω,ευτυχως αρχισε να γερναει αυτος ο πλακουντας αντε να βγει αυτη η ζορικη μπουμπουκα να την δουμε!!!!!!

samarcante καλα να περασεις στο σινεμα,ποια ταινια θα δειτε????

γεωργιαννα μου μηπως να παρεις κατι βρε κοριτσακι μου?πολλες μερες εισαι ετσι ταλαιπωρησε...

την σελιδα με τα κωκ ξεχασες βρε να την βαλεις :lol::lol::lol: αχ ερωτευμενη μου :x:lol: κοιτα κ εσυ δεν υπαρχει πουθενα :lol::lol::lol:

σημερα εφτιαξα πρωτη φορα στην ζωη μου λαχανοντολμαδες,ειδα χθες στο κατι ψηνετε κ ζηλεψα,εγιναν πολυ νοστιμοι ειναι ευκολο φαγητο τελικα!!μεχρι κ στον αντρα μου που δεν εχει φαει ποτε στην ζωη του αρεσαν :Dθελω να φτιαξω ενα κεικ για αυριο που γιορταζει τωρα κ μετα ξαπλα μεχρι στο σουπερ πηγαμε με τα ποδια κ τρομαξα να γυρισω με τεντωσε η μεση μου το ποδι μου μουδιασε δεν το ενοιωθα επαθα κ κραμπα :shock: ΤΕΟΝ :lol::lol::lol: 27 Κ ΣΗΜΕΡΑ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!

ειρηνη βαθιες ανασες!!!καλε τι σε επιασε με τις τριχες???στεκα(περιμενε σε μεταφραση)να γεννησεις να πεσουν λιγο τα κιλακια μετα να βαψεις μαλλι και να κανεις ενα δυναμικο come back!!!!

δηλαδη αντρια σε ολους εχει βγαλει την ψυχη η πεθερα σου :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geo v αρα τωρα ποτε σε εχει να γεννήσεις με το καλο ? :):)

καλησπερα daddy!!!Εγω επειδη εχω συσπασεις σχεδον κα8ε 5 λεπτα κ το μωρο ειναι σε 8εση για διαστολη...ενδεχεται ανα πασα στιγμη,δεν μπορουμε να ορισουμε ημερομηνια,εχω ομως το νου μου οταν με πιασουν οι πονοι ΒΟΥΥΡ για το νοσοκομειο.Μακαρι να ηξερα το ποτε....φιλια κ στην γυναικουλα σου με το καλο το μωρακι σας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κοριτσακια να ρωτησω κατι.....μηπως τα καλλυντικα να τα αγορασουμε κατοπιν συννενοησης με τον παιδιατρο οταν γεννη8ει με το καλο το μωρο?

Μου φαινεται λιγο ακυρο να αγορασω απο μονη μου.....απο αυτα που εχω ακουσει.

Τις πανες οκ αλλα τα αλλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον η συνταγη για τα κωκ ειναι απο τον Παρλιαρο. Αυτο ειναι το σιτε

http://www.megatv.com/glykesalximies/de ... 69#toppage

θα σας εμφανιστει ο μπλακαβας.

κατω εχει κατι συνταγες με φωτο. Δεξια κατω γραφει 1/10 εσεις πηγαινετε με το βελακι στην 9 σελιδα. Εκει ειναι η συνταγη με τα κωκ μαζι με βιντεο.

Ευχαριστω για τις ευχες. Σουλα μου δεν επαιρνα γενικα φαρμακα τωρα με τπτ μονο εαν ειναι τελειως απαραιτητο. Συναχι ειναι θα περασει.

Σαμανθα χρονια Πολλα για αυριο εαν δεν μπω. Μ'ενα πονο και γρηγορα να γεννησεις. Μαλλον κατι κανεις και αρεσει στην μπεμπα και γτ δεν θελει να βγει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κοριτσακια να ρωτησω κατι.....μηπως τα καλλυντικα να τα αγορασουμε κατοπιν συννενοησης με τον παιδιατρο οταν γεννη8ει με το καλο το μωρο?

Μου φαινεται λιγο ακυρο να αγορασω απο μονη μου.....απο αυτα που εχω ακουσει.

Τις πανες οκ αλλα τα αλλα?

Γωγώ μου, εγώ πήγα στον παιδίατρο που θα έχουμε για την μπουμπού χτες, για να γνωριστούμε και να ρωτήσω κάποια πραγματάκια που ήθελα. Ανάμεσα σε αυτά ήταν και τα καλλυντικά. Βασικά χαίρομαι γτ οι δύο μάρκες που εμπιστεύεται πιο πολύ, ήταν αυτές που σκεφτόμουν να αγοράσω κι εγώ. Οπότε το βραδάκι που γύρισα τα παρείγγειλα και σήμερα μου ήρθαν με κούριερ!!

Μιλήσαμε και για τον θηλασμό και μ'αρέσει που είναι υπέρ και θα με βοηθήσει και αυτός!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν τη τελευταία βδομάδα έχω δει δύο εξαιρετικές αλλά σκληρές ταινίες... "Μέσα από τις φλόγες" και "Στη καρδιά του χειμώνα". Τις συστήνω ανεπιφύλαχτα αρκεί να έχετε γερά στομάχια!

xx

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια!! Μια ομορφη μερα σημερα πραγματικα! Ηλιολουστη!!! Ειναι απλωμενα και τα ρουχαλακια της μπεμπας μας απο χτες και θα στεγνωσουν σουπερ! Να μας χαιρονται οσοι μας αγαπουν Σαμανθα μου!! Με το καλο να αγκαλιασουμε τα μωρακια μας!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG:[smilie=love2.gif] [smilie=icon_flower.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=love5.gif][smilie=love5.gif] Χαρουμενα γενεθλια να περασουμε! ;) Μια γλυκια μερα να εχετε ολες οι κουκλιτσες!! Πολλα φιλια!!! [smilie=icon_sunny.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!!

Επιτελους σημερα υποχωρει και το συναχι. Κοιμηθηκα καλυτερα το βραδυ. Ο Αλεξανδρος κοιμηθηκε στον καναπε μαζι με τον ανδρα μου, χαχαχα (ειναι γωνιακος και γινετε κρεβατι). Πριν που ξυπνησανε κατηγορουσανε ο ενας τον αλλον για το ροχαλιτο!! Λυθηκα στο γελιο.

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ στα κοριτσια μας και πολλες ευχες για για μια ευκολη γεννα και γρηγορα να παρουν αγκαλια τα μωρακια σας!!!!!

Σουλα να χαιρεσε τον ανδρουλη σου! Και οποια αλλη κοπελα εχει γιορταζομενο να τον χαιρεται.

Ηλιοδωρα ωραια και μικρη κοιλιτσα φαινεται να εχεις!

Στεισυ ποιες μαρκες σου ειπε ο παιδιατρος δεν μας ειπες.

Σουλα βλεπω οτι σιγα σιγα μπαινεις και πιο βαθια στην κουζινα!!!! Εμενα μου την σπαει το τυλιγμα στους λαχανοντολμαδες. Μπραβο σου παντως.

Γωγω και Γιουλη μ'ενα πονο σας ευχομαι οταν ερθει η ωρα.

Σημερα εχει τραπεζι στην πεθερα μου χωρις τον ανδρα μου που δουλευει, και μετα μαλλον καμια βολτιτσα. Εχθες ο μικρος τρελαθηκε με το τελεφερικ.

Καλα να περασετε σε οτι και αν κανετε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ,ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ,ΜΕ ΕΝΑ ΕΥΚΟΛΟ ΤΟΚΕΤΟ ΚΑΙ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΜΩΡΟ!!!!!!!!!!ΚΑΙ ΕΝΑΝ ΕΧΕΤΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΔΙΚΟ ΣΑΣ ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΤΕ,ΕΠΙΣΗΣ.

ΗΛΙΟΔΩΡΑ ΜΟΥ ΠΟΛΥΧΡΩΜΗ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ!

ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΜΕΡΑ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΣΕ ΜΑς ΝΑ ΦΕΡΝΕΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑ!!Να έχετε όλες ένα υπέροχο τριήμερο!!

Σαμανθάκι κ Ηλιοδωρίτσα μας ΧΑΡΟΥΜΕΝΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ!!! [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion16.gif]

Χρόνια πολλά γεμάτα υγεία..αγάπη..ευτυχία κ φυσικά υγιέστατα μωράκια!!! [smilie=binkybaby.gif] Σαμάνθα μου ελπίζω σήμερα η μπουμπούκα σου να σου κάνει το καλύτερο δώρο με την εμφάνιση της! :)

Σουλίτσα μου να χαίρεσαι τον αντρούλη σου!!Τα χρόνια πολλά απο τη συμπεθέρα πές του!! :))

Όσοι έχετε κάποιον που γιορτάζει να τον χαίρεστε!! Εμένα γιορτάζει ο αδερφούλης μου,ο παππούς μου κ η κουμπαρούλα μου!Οπότε κ..λο δε θα βάλουμε σπίτι!Ευτυχώς σηκωθήκαμε απο τις 7,κάναμε τις δουλίτσες μας,απλώσαμε τα μωρουδιακά μας κουβερτάκια-σεντονάκια-πανάκια κ σε λίγο θα φύγουμε για τη μαμά μου που μας έχει τραπέζι..μιάμ..μιάμ..Καλό φαγοπότι να έχετε κ με ρέγουλα γιατί ότι τρώμε αποθηκεύεται!! =))=)) Φιλάκια πολλά!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...