Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΪΟ 2011!!!!!Νο 6&ΚΟΝΤΕΥΟΥΜΕ!


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΟΛΑ ΚΑΛΑ?ΑΡΓΗΣΑ ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΝΥΣΤΑΖΩ ΑΚΟΜΗ ΠΟΛΥ...

ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΑΧΟΥΛΑ Ο ΝΙΚΟΣ ΕΧΕΙ ΒΑΡΔΙΑ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΟΥΤΕ ΜΑΓΕΙΡΕΜΑΤΑ ΜΕ ΑΓΧΩΝΟΥΝ ΟΥΤΕ ΤΠΤ...ΟΤΑΝ ΠΕΙΝΑΣΩ ΘΑ ΦΤΙΑΞΩ ΚΑΤΙ ΠΡΟΧΕΙΡΟ....ΛΟΙΠΟΝ ΕΧΤΕΣ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΤΡΕΧΑΜΕ ΣΑΝ ΠΑΛΑΒΟΙ...Ο ΝΙΚΟΣ ΔΗΛ ΤΑ ΕΚΑΝΕ ΟΛΑ ΕΓΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΣΑΝ ΒΑΡΕΛΙ :lol::lol::lol::lol::lol::lol: ....

ΚΑΘΑΡΙΣΑΜΕ ΤΙΣ ΝΤΟΥΛΑΠΕΣ ΟΛΕΣ,ΤΟΝ ΑΠΟΘΗΚΕΥΤΙΚΟ ΧΩΡΟ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗ ΚΡΕΒΒΑΤΟΚΑΜΑΡΑ,ΜΕΤΑΦΕΡΑΜΕ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΑΠΟΘΗΚΗ,ΦΤΙΑΞΑΜΕ ΤΗ ΝΤΟΥΛΑΠΙΤΣΑ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΤΑΝΤΗΣΕΙ ΑΠΟΘΗΚΗ...ΤΩΡΑ ΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΟΠΩΣ ΤΟ ΗΘΕΛΑ....ΜΕΝΟΥΝ ΟΙ ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ ΝΑ ΤΙΣ ΠΛΥΝΩ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΜΜΑΤΑ ΤΟΥ ΣΑΛΟΝΙΟΥ....ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΕ ΤΑ ΧΑΛΙΑ???ΛΕΤΕ ΝΑ ΤΑ ΤΙΝΑΞΕΙ Ο ΝΙΚΟ???ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΕΙ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ,ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΧΩ ΤΑ ΧΑΛΙΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΡΟΣΙΑ ΚΑΙ ΜΑΖΕΥΟΥΝ ΜΕΣΑ ΤΟΝ ΑΜΜΟ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ...ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΣΚΟΥΠΙΖΩ ΜΕ ΤΗΝ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗ ΔΕΝ ΤΑ ΡΟΥΦΑΕΙ ΟΛΑ....ΜΕΤΑ ΤΟ ΒΡΑΔΑΚΙ ΧΤΕΣ ΕΙΧΑΜΕ ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ...ΗΡΘΕ Η ΑΔΕΡΦΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΗΣ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΩΡΑΙΑ....ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ :(:(:(:(:(:( ....ΑΥΡΙΟ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ...ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ!!!

ΣΟΥΛΑΚΙ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΒΑΡΔΙΕΣ Ο ΝΙΚΟΣ ΕΧΕΙ Κ ΤΑ ΤΑΞΙΔΙΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΝΑ ΛΕΙΨΕΙ....

ΣΑΜΑΝΘΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΛΟ ΚΑΛΛΩΠΙΣΜΟ ΒΡΕ....ΑΧ!!ΧΑΛΑΡΩΣΕ ΚΑΙ ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΤΟ!!!

ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΧΩΡΙΟ...ΘΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΓΕΜΙΣΤΑ(ΜΜΜΜΜΜμμμμμμμμμ).....

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΠΕΙΤΕ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΝΑ ΧΑΖΟΛΟΓΗΣΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ Κ Μ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΔΕΝ ΘΑ ΤΗ ΠΑΛΕΨΩ!!!

ΠΛ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 956
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Eγω μεχρι τις 6 εδω γυρω θα ειμαι...

λεω να κανω κρεπες για τον αντρουλη για εκπληξη..αλλα πρεπει να κρατηθω να μη χλαπακιασω!

:lol::lol:

Γεια σου συμπεθερουλη μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας εγω ειχα εμετους σημερα... χαλια :(

τωρα θα παω στον οφθαλμιατρο γυρω στις 4.30 προληπτικα να δει μυωπια, πιεση κλπ, δεν εχω πολυ μυωπια αλλα προληπτικα εχω 4 και 3.75

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!!

Απογευματινη σημερα! Ηρθε ο αδελφος του ανδρα μου μαζι με την γυναικα του και φτιαξαμε το δωματιο των παιδιων!!! Αχ σαν ψεμμα μου φαινεται που θα εχω 2 παιδια!! Μου φερανε την κουνια του μπεμπη την στισαμε, αλλαξαμε και το γραφειο του Αλεξανδρου. Πολυ χαιρομαι, γτ εαν ηταν να περιμενω απο τον ανδρα μου...... Αντε να βαλω και τον πινακα στον τοιχο να παρω και μια αφισα που θελω και τελειωσα το δωματιο. Αυτες τις μερες θα παρω και το λικνο.

Ειμαι πολυ χαρουμενη!!! Ολα μπαινουν στην θεση τους!!

Και εμενα απο κει που δεν ειχα στηθος τωρα εχω, και μολις γεννησω θα μεγαλωσει και αλλο, και με ενοχλει. Φοραω συνεχεια αθλητικο μπουστο και δεν θελω να τα βγαλω εχω βολευτει πολυ.

Ειρηνη και εγω πεταχτηκα λιγο στην λαικη, πηρα μονο πατατουλες, ντοματες και λιγα πορτοκαλια. Θελω και εγω γεμιστα, μου αρεσουν πολυ!

Σαμανθα μου σου απαντησα και σε αλλο μνμ, δεν σε ξεχασα. Μενω στην Ν. Φιλαδελφεια. Δεν θελω να σε απογοητευσω αλλα απο το σπρωξε σπρωξε θα δειχνεις λιγο χαλια οταν γεννησεις!! ( σε πειραζω).

Γιωργο με γεια τα επιπλα!!

Το μενου εχει μαριδακι με πουρε. Εγω δεν το τρωω ολο μαζι βγαζω τα κοκκαλακια.

Τα αλλα κοριτσια που ειναι;

Γιουλη ελπιζω να μην παει ο Νικος σε αυτες τις επιχειρησεις που κανουν με την Λιβυη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κι από μένα. Ήσυχο πρωινό, ξύπνησα αργούτσικα, ευτυχώς ξεκουράστηκα, έκανα και μια συνεδρία και τακτοποίησα το σπίτι από το χθεσινό τραπέζι! Έφαγα λίγο κατσικάκι από χθες με σαλατούλα και τώρα χαλαρώνω στο καναπέ και ο Αρούλης μου έχει λόξυγκα!!

Τουρίστρια εμένα ο γιατρός μου επιτρέπει από την αρχή να πίνω έναν καφέ την ημέρα και το τηρώ. Στο θηλασμό όμως μου είπε να μην πίνω καθόλου! Παρεπιπτόντως στείλε καμιά κρέπα κι από εδώ!!

Άφρο περαστικά! Άρπαξες ιωσούλα ή σε ταλαιπωρεί η Αννούλα?

Γεωργιάννα, Jule και Γιώργο με γεια τα δωμάτια και τις ετοιμασίες!!

Φιλάκια Χοανίτα και Happy! Οι υπόλοιπες που χαθήκατε σήμερα? Επίσης η Έλενα που είναι τόσες μέρες???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οντως samarcante στον θηλασμο δεν λεει καφεδακι μετα το μωρο ειναι τσιτα εκανε το λαθος μια φορα η κουνιαδα μου κ η μικρη δεν ειχε σταματημο :lol::lol::lol::lol:

σημερα δεν ξερω γιατι αλλα μου μυρισε πατσας ετσι κ ειχα θα τον τσακιζα κ να φανταστητε δεν τον τρωω στα καλα μου :lol::lol::lol: σημερα εκανα ρεβυθια..

αντε γεωργιαννα τελειωνει κ το δωματιακι σας!!!εμεις μαζι θα γεννησουμε λιγο εμεινε ακομη :D γιουλακι ο νικος δεν δικαιουτε αδεια γεννας???

τελειωσατε κ εσεις γιωργο μου μπραβο!!!

αφρο μου σε πειραξε κατι η φταιει το μπεμπακι για τους εμετους?

ειρηνη με εχεις ξελιγοση βρε παιδακι μου :lol::lol::lol: σε λιγο καιρο που θα ερθει η μανα μου θα την πω να με φερει αυτο το περιβοητο τσουρεκι!!!απο που το περνεις???

σαμανθακι ακομη καλλωπιζεσε καλε???εισαι θεα ετσι κ αλλιως ποσο ακομη να γινεις????

η συμπεθερουλα μου μας ξεχασε.... :cry: που εισαι βρε???εισαι καλα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολλα πραγματα δεν επιτρεπετε στο θηλασμο. Ειδικα καφε και τσιγαρο!!! οταν ειναι στην κοιλια μας ειναι καλυτερα!! Με εξαιρεση η εγκυμοσυνη της Γωγως.

Ειρηνη με κολησες με τις κρεπες και ετσι εφτιαξα και εγω στον ανδρα μου! ΚΑλη ιδεα σου, ευχαριστω.

Σαμαρκαδε ξεχασα να σου πω με γεια την μηχανη. Ποια ειναι;

Σουλα και εγω εχω κολησει με τον πατσα, δεν εχω φαει τα τελευταια 15-18 χρονια. Αλλα δεν θυμαμαι πως μου κολησε. Μαλλον το ειδα στην τηλεοραση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ...ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ?

ΕΓΩ ΚΑΛΑ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΠΟΛΥ ΜΟΝΑΧΟΥΛΑ ΕΔΩ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΚΟΛΟΚΑΙΡΟΣ ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ ΠΟΤΕ ΘΑ ΦΤΙΑΞΕΙ??ΣΤΟ ΜΕΤΑΞΥ ΟΛΗ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΝΥΣΤΑΖΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ....ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ Κ Η ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΜΕΡΑ ΥΠΝΟΥ ΛΕΤΕ ΓΙ'ΑΥΤΟ??? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ΕΦΤΙΑΞΑ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ ΜΠΙΦΤΕΚΙ ΜΕ ΠΑΤΑΤΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΜΟΣΧΟΜΥΡΙΣΕΙ ΟΛΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ...

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗ ΣΑΜΑΝΘΑ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΑΠΟ ΤΟ BEAUTE ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΝΕΑ...ΕΠΙΣΗΣ Η ΑΝΔΡΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΧΑΜΕΝΗ ΣΗΜΕΡΑ....ΗΛΙΟΔΩΡΙΤΣΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΝΑ ΜΙΛΑΜΕ ΜΗ ΧΑΝΕΣΑΙ...

ΑΦΡΟΥΛΑ ΜΟΥ?ΕΣΥ ΠΩΣ ΠΑΣ?ΑΝΤΕ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΠΕΙΤΕ ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΑΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οντως samarcante στον θηλασμο δεν λεει καφεδακι μετα το μωρο ειναι τσιτα εκανε το λαθος μια φορα η κουνιαδα μου κ η μικρη δεν ειχε σταματημο :lol::lol::lol::lol:

σημερα δεν ξερω γιατι αλλα μου μυρισε πατσας ετσι κ ειχα θα τον τσακιζα κ να φανταστητε δεν τον τρωω στα καλα μου :lol::lol::lol: σημερα εκανα ρεβυθια..

αντε γεωργιαννα τελειωνει κ το δωματιακι σας!!!εμεις μαζι θα γεννησουμε λιγο εμεινε ακομη :D γιουλακι ο νικος δεν δικαιουτε αδεια γεννας???

τελειωσατε κ εσεις γιωργο μου μπραβο!!!

αφρο μου σε πειραξε κατι η φταιει το μπεμπακι για τους εμετους?

ειρηνη με εχεις ξελιγοση βρε παιδακι μου :lol::lol::lol: σε λιγο καιρο που θα ερθει η μανα μου θα την πω να με φερει αυτο το περιβοητο τσουρεκι!!!απο που το περνεις???

σαμανθακι ακομη καλλωπιζεσε καλε???εισαι θεα ετσι κ αλλιως ποσο ακομη να γινεις????

η συμπεθερουλα μου μας ξεχασε.... :cry: που εισαι βρε???εισαι καλα???

ΝΑΙ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΑΔΕΙΑ ΓΕΝΝΑΣ ΑΛΛΑ ΜΟΛΙΣ ΓΕΝΝΗΣΩ...ΠΙΟ ΠΡΙΝ ΝΑ ΤΗ ΠΑΡΕΙ ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ??ΤΟ ΤΣΟΥΡΕΚΙ ΤΕΡΚΕΝΛΗΣ ΛΕΤΕ??ΑΧ ΘΑ ΤΡΕΛΑΑΑΑΑΘΩΩΩΩΩΩ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας διαβασα πεταχτα .

εχω τον μικρο και τον αντρα στο σπιτι και δεν με αφηνουν σε ησυχια.

σημερα πηγα στο Ελενα να παρω κατι εξετασεισ ...παρα πολυ κοσμο ειχε !!!!

την τριτη εχω ντοπλερ .

την δευτερα μπορει α φυγει ο αντρας μου για δυο ευδομαδες η την επομενη δευτερα ....θα δουμε πως θα τα βγαλω μονη μου με τον μικρο και την κοιλια τουρλα .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου και μπαμπά της παρέας, τι κάνετε! Διάβασα όλα τα νέα σας αλλά δεν μπορώ να γράψω και πολλά.. Είμαι χάλια σήμερα απ'το πρωί. Το στομάχι μου δε με έχει αφήσει καθόλου...καούρες.......... Προσπαθώ να αντέξω και να μην πάρω maalox αλλά δεν το βλέπω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχομαι να ειστε ολες καλα.εμεις ειμασταν Αθηνα για μια εβδομαδα,ολα καλα στον γιατρο,μαλλον θα παμε με προκληση γυρω στι 15 ΜΑΙΟΥ....αν δεν σπασουν πιο πριν τα νερα,θα δουμε....λογω δευτερου τοκετου,στον πρωτο πηγα 40 εβδ.παλι με προκληση αλλα ηταν δυσκολα....ΑΠΟ καουρες πως πατε?ο γιατρος μου ειπε 3 simeco την ημερα,ειναι αδυνατο να ξαπλωσω στο πλαι....ανασκελα μονο, οτι χειροτερο.Οσα κοριτσια κοντευουν ,με εναν πονο.σε εμας τις υπολοιπες με μια γλυκεια προσμονη!!!!samarcande,καλους καφεδες εκανα κι εγω μια δωρο στον ευατο μου......σου ειπα εχω εξαρτηση....αρχισε το "νησι"τα λεμε μετα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia saaazaaaaaasssssss!!!!!!!!

sas xanw ...k polu diabasma meta!ouf!;-)

polla nea...gia ta asxima..upomoni k kouragio :( (ola mesa sti zoi einai) ...gia ta xaroumena... :lol: !!

egw prin ligo gurisa apo mia sunantisi tou sundesmou thilasmou-oti akous telika einai xrisimo!

ti pempti eixame paei k sto Dr, eidame ti mikri mas...Doxa to Theo+ti Panagia!ola kala!eftase sta 2380gr (me apoklisi 10-15% panta) k sunexizoume... :D

ti paraskeui mas ir8an krebataki+strwma k apogeuma IKEA gia alla pragmatakia..autes tis meres 8a ka8aristei entelws to dwmatio k 8a mpei k i kourtina pou tin perimenoume....

exei meinei plusimo k sidero olwn twn mwroudiakwn (lew na t arxisw amesa alla perimenw ton ilio na bgei!!) k na kanw balitsa...oxi pws meta exw teleiwsei alla leme...

m exei piasei polu entona to sundromo tis fwlias...apo to na mpalwsw opoia trupa brw, mexri na teleiwsw o,ti ekkremotites exoun meinei xronia tora...k na plunw ta panta!xamos!

kalo brady se oloussssss ;)

filakia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαλλον περασα ιωσουλα της μιας μερας...

η μυωπια μια χαρα επεσε κιολας...

σχεδον ενα βαθμο, τωρα εχω καουρα. Θα προσπαθησω να κοιμηθω γιατι δουλευω αυριο...

σας αγαπω ολους... :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα, τελικα ιωσουλα περασα, γιατι κολλησα και το γιαννη και ειναι χαλια σημερα το κακομοιρακι...αφηστε τα... τον γιατροπορευω λιγο και θα παω φαρμακειο αφου αφησω τα αμαξι κατι να μου ρυθμισουν το συμπλεκτη, ειναι αυτοματο και θελει καλιμπραρισμα, τι καλο θα φατε σημερα λοιπον?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!

Αφρο μου και εγω μαλλον κολησα απο τον ανδρα μου γριπουλα. Ποναει ο λαιμος μου και λιγο το κεφαλι μου, εκατσα τωρα στο καναπε να συνελθω.

Σημερα εχουμε ενημερωση στο σχολειο για τα παιδια, οι μεγαλυτεροι παιρνουν βαθμους. Ο γιος κοριτσια εχει αγχος γι'αυτο που θα μου πει η δασκαλα. Χαιρομαι γι'αυτο να νιωθει και λιγο φοβο. Ξερει ομως και ο ιδιος οτι η δασκαλα θα μου πει τα καλυτερα, μου το ειπε. Ειμαι τυχερη και ευχομαι και τα ζουζουνια σας να ειναι σαν τον Αλεξανδρο, θα λετε εχω παιδι στο σπιτι;;;;

ΑΦΡΟΔΙΤΗ θα ειναι πολυ δυσκολα, αλλα ειμαι σιγουρη οτι θα τα καταφερεις. Εχεις καμια φιλη τριγυρω εαν χρειαστεις κατι; Καλα ειναι τοσο αναγκη να παει τωρα;και τοσο πολυ;

Σουλα ποτε θα πας στο γιατρο; Ποιες εχουν γιατρο αυτη την εβδομαδα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

Γεωργιάννα περαστικά, να προσέχεις πάρα πολύ μην κάνεις πυρετό κλπ όπως την είχα πατήσει εγώ και όλο τον Ιανουάριο ήμουν άρρωστη και δεν μπορούσα να συνέλθω με τίποτα...

Με 'γεια την κούνια και με το καλό να τελειώσετε το δωματιάκι και να έρθει το μωράκι! Το έχω ακούσει ότι τα παιδάκια τώρα έχουν άγχος από μικρά αλλά φαντάζομαι ότι δεν είναι το άγχος που έχουμε εμείς οι ....'μεγάλοι'...φαντάζομαι θα είναι μια μικρή ανησυχία...

Καλά από μνήμη δεν πάω καθόλου καλά τελευταία...Μένει μια παρα πολύ καλή φίλη μου στην Ν. Φιλαδέλφια....

α και..τόσο χάλια μετά τον τοκετό ε?? αχχχχχχχχ οι θυσίες τις μάνας χιχιχι :lol::lol::lol:

Daddy σε ευχαριστώ πάρα πολύ για τις ευχές! Με το καλό και εσείς να υποδεχτείτε το αγοράκι σας :):):) ανυπομονώ και εγώ αλλά φαίνεται ότι η μπέμπα καλο-έμαθε στην κοιλίτσα μου και δεν θέλει να βγει... :lol::lol::lol:

Jule και εγώ με τα χαλιά έχω θέμα....τα δικά μου είναι saggy και τα σκουπίζουμε με πολύ δυνατή ηλεκτρική και από τις 2 πλευρές για 15 λεπτά τουλάχιστον αλλά κακά τα ψέματα, εάν δεν το τινάξεις το χαλί δεν καθαρίζει....αλλά πώς να τινάξεις ένα χαλί 5-6 τετραγωνικών? σκέφτομαι να πάρω τον παραδοσιακό ΚΟΠΑΝΟ χιχι ή να βρω κανεναν από τον περιγυρό μου και να του πω να πέφτει πάνω :lol::lol::lol:

touristria τι έγινε με τις κρέπες? έμεινε καμία :D:D ??

afro24 έκανες και βυθοσκόπηση κλπ? Έκανα και εγώ αυτές τις εξετάσεις πριν από 1 μήνα και στο τέλος μετά από 2 ώρες μου είπε ο οφθαμίατρος ότι δεν χρειαζόντουσαν και ότι η γυναίκα του γέννησε χωρίς να τις κάνει κλπ κλπ... :?:?:?

samarcande πολύ ωραίο το section με την ποίηση, έγραψα και εγω :):)

αχχχ happy μου αυτός ήταν ο αναγκαστικός (λέμε τώρα) καλλωπισμός για να αποφύγω τον καλλωπισμό στο μαιευτήριο :lol::lol::lol: και μπορώ να πω ότι πόνεσε πολύ!!!

AFRODITH καλή δύναμη, δεν έχεις κάποιον κοντά σου να σε βοηθήσει? Πώς και φεύγει ο άντρας σου?

Steisy περαστικά σου, υπάρχουν διάφορα 'γιατροσόφια' που έχω διαβάσει κατά καιρούς εδώ στο μάμμυ για να αντιμετωπίσεις τις ενοχλήσεις...τα έχεις ψάξει? έχεις και δυσπεψία ?

swetty έχεις και εσύ καούρες ε? από την αρχή της εγκυμοσύνης ή τώρα εμφανίστηκαν που μεγάλωσαν τα μωράκια?

έχουν γυρίσει με το κεφαλάκι κάτω, ή δεν παίζει ρόλο?

εγώ είχα στην αρχή της εγκυμοσύνης για 4 μήνες, μέχρι να μπω και στον 5ο, απίστευτες αναγούλες, καούρες, πρόβληματα με μυρωδιες κλπ κλπ ...ήταν πολύ δυσάρεστο...δεν μπορούσα να κάνω τίποτα!

περαστικά σας κορίτσια ...τι να πω...υπομονή!

annathes με γεια τα πραγματακια...Πολύ καλό και το βάρος σας!! ασε και εγώ δεν μπορώ όλο με ανοήτες λεπτομέρειες ασχολούμαι και τους έχω τρελάνει όλους...χθες πχ, ειχα την μαμά μου εδω΄και μου ίσιωνε και το παραμικρό στραβό σημείο από τις κουρτίνες...

έρχεται μετά ο άντρας μου και λέει: αα καλά έκανες γιατί μπορεί να έρθει η μπέμπα και να πει: καλά σε σπίτι με στραβές κουρτίνες με φέρατε? :lol::lol::lol:

Ηλιοδώρα που είσαι?? Ελενάκι?? Ποια άλλη λείπει? Καλά η Μαριτίνα σίγουρα έχει γεννήσει :lol::lol: αχ τι ωραία!

φιλάκια πολλά και καλή σας ημέρα!

ααα και ΔΕΝ θέλω να βλέπω λέξεις όπως: ΤΣΟΥΡΕΚΙ, ΤΕΡΚΕΝΛΗΣ και άλλα τέτοια διαβολικά :evil::evil::evil::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑ ΚΑΛΗΜΕΕΕΕΡΑ x_xx_xx_xx_xx_x[smilie=toothy4.gif][smilie=toothy4.gif][smilie=toothy4.gif][smilie=toothy4.gif] .ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ???ΜΟΛΙΣ ΞΥΠΝΗΣΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΤΡΩΩ ΠΡΩΙΝΟ..Μ'ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΗΛΙΟ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ.

ΤΟ ΜΕΝΟΥ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΕΙ ΜΠΙΦΤΕΚΑΚΙΑ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ ΑΠΟ ΧΤΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΒΡΑΣΩ ΚΑΡΟΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΚΟΛΟΚΥΘΑΚΙΑ ΓΙΑ ΣΑΛΑΤΙΚΟ...ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 19:40 ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΔΩ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΔΩ ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΠΗΡΕ,ΑΝ ΕΧΕΙ ΕΜΠΕΔΩΘΕΙ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΠΟΤΕ ΜΕ ΒΛΕΠΕΙ ΝΑ ΓΕΝΝΑΩ.

ΑΠΟΨΕ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΙΔΑ ΟΝΕΙΡΟ ΤΗ ΓΕΝΝΑ ΜΟΥ...ΠΟΠΟΟΟΟ!!ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΞΥΠΝΗΣΑ ΜΕΣ ΤΗ ΝΥΧΤΑ ΚΑΙ ΚΑΘΟΜΟΥΝ...ΑΥΤΗ Η ΡΟΜΠΑ Η ΑΣΠΡΗ,ΤΑ ΔΩΜΑΤΙΑ ΣΤΟ ΙΑΣΩ(ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΤΑ ΔΩ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΤΑ ΗΞΕΡΑ)

ΧΡΗΣΤΟΥΛΗ ΜΟΥ!!!

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΡΡΩΣΤΟΥΛΕΣ....ΠΡΟΣΕΧΤΕ ΛΙΓΟ ΕΜΕΙΝΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!

ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ??ΣΟΥΛΑΚΙ,ΗΛΙΟΔΩΡΙΤΣΑ,ΓΕΩΡΓΙΑΝΝΑ,ΑΦΡΟΥΛΑ,ΤΟΥΡΙΣΤΡΙΑ,ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΕΣΕΙ ΚΑΛΕ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα!! Τι κάνετε?? Σαμάνθα συγνωμη για την λέξη τσουρεκη με σοκολάτα τερκενλης...τσουρεκι σκετο κάνει να λεμε? :lol::lol::lol:

Καλοπισμο εκει κάτω οντως πως θα κάνουμε? Εγω εχω θεμα...δε μπορω να υπαρχει τιποτα εκει κατω κ καθε φορα που καλοπιζομαι κανω υπερπροσπάθεια...απο την αλλη ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ να κανω κερι σε ειδικο....κερι μονο στα χερια κ αυτο με 1000 ζορια!! :lol::lol:

Η μαρτινα εχει γεννησει 100% κ τωρα χαιρετε το μπουμπουκι της!!

αννουλα τι συναντηση? καλα δεν ειπες τιποτα??? ντροπη σου!!! κ εγω δε θα σε παιξω αλλη φορα στις συναντήσεις :lol::lol: Μεγιά τα πραγματάκια σας :) Αυτο το συνδρομο της φωλιας εχψει πιασει κι εμενα...κακό πραγμα ε? αλλα τι να κάνεις; Ελπιζω να μη προκαλεσουμε την τυχη μας!!!

Τζεορτζι σε νοιωθω με τα χαλια..εγω εχω μια τελεια σκουπα που ρουφάει τα πάντα ειναι με νερο κ ειναι σαν να ιονιζει την ατμοσφαιρα..οποτε εχω γλυτωσει το τιναγμα...βεβαια τωρφσα επειδη ειναι βαρια δεν την βαζω μου την κρυψανε στο παταρι :( :( :(

Γιουλάκι μου λογικα ονειρα βλεπεις....εγω προχθες εβλεπα οτι εκαν απροωρο τοκετο κ το μικρακι μου ηταν τοσο ομορφο!!! Ανυπομονω να την αγκαλιασω!!!

Α...σημερα ανοιξε το πρεναταλ εδω θεσ/νικη κ θα παμε !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα.samantha,καουρες εχω 2 μηνες,αλλα μιλαμε για μια "πρόκα"που ερχεται κατα πανω και μου επιτειθεται.....ολη μερα και ολη νυχτα....απιστευτο?στην κορη δεν ειχα καθολου,λενε τα αγορια πιο πολυ....?με το καλο σου ευχομαι.Σημερα το μενου εχει σαλατουλα......και το απογευμα full μπιριμπα.....με τους φιλους.ΝΑ εχετε μια τελεια ημερα ,γεματη αισιοδοξια και χαμογελα,περαστικα στις αρρωστουλες .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera!!!!!

3erw pws xa8ika alla den itan apo to xeri mou :(..

Sikwstika prwi prwi stis 7:30 ekana frappedaki tou george k efige gia douleia..Egw ir8a stin mama gia ligo k meta petaxtika na parw to blind pou mou eixane kanei la8os k piga na piasw gia alli mia fora to pc mou apo ton texniko..To pira tin pempti to prwi apogeuma itan etoimo paraskevi katafera na paw na to parw alla pali mou ekane provlimata (nomizw sas to eixa anaferei) k etsi tous to pira pali xtes k simera itan etoimo k to pira pisw..Aste mou zitisane k alla xrimata k egina e3wfreno :shock::o , telika den me xrewsan :D..

Diavasa ola ta nea sas..Ipomoni koritsakia mou..Egw arxisa na diskolevome sto ipno mou :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας κυριες κ κυριοι!!!!επιτελους ηλιος!!!!με δοντια βεβαια αλλα ηλιολουστα :lol::lol::lol:

γιωργο μου σου απανταω αλλα μαλλον πηδας τις σελιδες κ δεν τα διαβαζεις ολα :lol::lol::lol: η μπεμπα βρηκε θεση απο εχθες κ ειναι ησυχουλα :D την κυριακη ομως που ημουν ξαπλα στον καναπε εκανε κυμματα η κοιλια μου εβγαζε κ καρουμπαλα ο αντρας μου σοκαρισμενος γιατι πρωτη φορα εβλεπε live τετοια κουνηματα μου λεει γιατι κανει ετσι???επαθε τιποτα??? :shock::lol::lol::lol::lol::lol: κ του εξηγησα οτι βαριετε η καημενουλα σε ενα σημειο πιανετε κ τεντωνετε αχ ειχε πολυ γελιο :lol::lol::lol: ο χρυσοβαλαντης μας τι κανει???

γεωργιαννα μου εγω πηγα στον γιατρο την προηγουμενη εβδομαδα τωρα θα ξανα παω στις 5 απριλιου μαλλον για κορδελα κ να κανονησουμε λεπτομερειες.

κ εγω ρε κοριτσια με τα χαλια δεν ξερω τι να κανω τα δικα μου ειναι γουνα κ κροσσι εγω ελεγα να τα βγαλω γιατι απο τον σεπτεμβριο τα εχω στρωμενα κ οσο να ναι βρωμησαν ο αντρας μου ομως λεει να τα αφησουμε γιατι εχει κρυο ακομη...το συνδρομο της καθαρης φωλιας μαλλον μας επιασε ολες ομαδικα :lol::lol::lol: εμπρος καλη μου σκουπα!!!!

ειρηνακι κ εγω με ξυραφι καθαριζω :lol::lol::lol: καθε δυο μερες το περναω ενα χερακι :oops: στα τυφλα γιατι δεν βλεπω κιολας,προσεχω να μην γινει σειχ σου εκει κατω γιατι ο καλλωπισμος στο νοσοκομειο ειναι τραυματικος :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...