Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΪΟ 2011!!!!!Νο 6&ΚΟΝΤΕΥΟΥΜΕ!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 956
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα κουκλες! αντρια σου ειπα χρονια πολλα τα ξημερωματα θα σου ξαναπω και τωρααααα :D:D:D:D:D:D:D

να περασεις τελεια σημερα.. εσεις οι υποδελοιπες τι θα κανετε σημερα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια μου!!

τι κάνετε?

Άντρια χρόνια πολλά και ευτυχισμένα! Να είσαι πάντα καλά και όλοι οι αγαπημένοι σου να σε χαίρονται :D:D:D με το καλό η μπέμπα!

GeoV πρόσεχε πάρα πολύ τον εαυτό σου...η ψυχολογία παίζει μεγάλο ρόλο...ο άντρας σου βρίσκεται σε πολύ δύσκολη θέση...καλό κουράγιο και σε εκείνον...

Ηλιοδωρα περαστικά σου! πράγματι η μέρα είναι μουντή αλλά δεν ξέρω γιατί μου αρέσει πολύ :lol::lol::lol: χθες είχε υπέροχη μέρα στην Αθήνα μέχρι το μεσημέρι :D:D αλλά δεν θα το αντέξω αν πιάσουν οι ζέστες από τώρα...με καύσωνα έμεινα έγκυος, θέλω τουλάχιστον να γεννήσω με δροσιά :lol::lol::lol:

Καλά Τουρίστρια αυτό μου το λένε διάφοροι: μετά θα λες τι καλά που ήταν μέσα στην κοιλίτσα μου το μωράκι και το έπαιρνα μαζί μου :lol::lol::lol::lol: και ρωτάω: αυτοί οι διάφοροι ξέρουν ότι κινδυνεύουν από φόνο εν βρασμω ψυχής/?? :D:D:lol::lol::lol:

Γεωργιάννα μου τόσο νωρίς θα βαφτίσετε τον μικρούλη? Και εμένα θα μου άρεσε για Σεπτέμβρη αλλά έχω κάτι εκκρεμότητες και δεν νομίζω να προλάβουμε...Πάντως έχεις δίκιο, με τόσο μεγαλες αποστάσεις είναι δύσκολο να έρθει 2 φορές η μαμά σου!

Happy κοριτσάκι μου θύμησέ μου, εσύ έχεις ραντεβού για πρόκληση πριν από τον Μαιο?? Είναι καλό από μια άποψη να έχεις προκαθοορισμένη ημερομηνία γιατί δεν έχεις την αγωνια του πότε θα συμβεί (στο σούπερ μάρκετ???στον δρόμο? στο μπαρ ?? χιχιχιχιχι)

Στέιση και εγώ δεν θέλω πρόκληση ...αλλά στην ανάγκη θα την κάνω (προφανώς :lol::lol::lol: ) καλό είναι πάντως να πεις στην μπεμπούλα να πάρει και 2 εβδομάδες από τον 9ο...έτσι λέω μια και τα συζητάτε οι δυό σας :lol::lol::lol::lol:

Άφρο μου τι κάνεις? πώς πάνε τα κέφια?

Τι θα κάνετε σήμερα κορίτσια??? Εγώ σπιτάκι & περπάτημα το απόγευμα (μάλλον) αν και βλέπω ότι βρέχει.

φιλάκιαααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια.. Έχω τον αντρούλη μου στο σπίτι λόγω Σαβ/κου και έχει εκείνος τον υπολογιστή γιατί τον χρειάζεται..τώρα κατάφερα να δώ τα νέα σας.. Γωγώ λυπάμαι πολύ για τον πεθερό σου.. κουράγιο σε όλους σας κοπέλα μου...αυτά έχει η ζωή δυστυχώς! Άντρια μου ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ, ΝΑ ΤΑ 100ΣΗΣΕΙΣ..άντε και του χρόνου με την Βικτώρια θα τα γιορτάζετε μαζί! Γεωργιάννα περαστικά στον άντρα σου. Ηλιοδώρα περαστικά και σε σένα, αν θυμάμαι καλά απο αυτά που διάβασα και εσύ έχεις λίγο μπούκομα.. πρόσεξε λιγάκι τώρα! Ο καιρός σήμερα είναι μουντός πάλι.. Άλλες 11μερούλες έμειναν ακόμη που πρέπει να κάθομαι ξάπλα.. Στις 31του μηνός έχω ραντεβού με τη γυναικολόγο να με δεί.. ελπίζω να είναι καλύτερα τα πράγματα και να μπορώ να βγαίνω λίγο έξω..! Φιλιά σε όλα τα υπόλοιπα κοιλουμπάκια και στο μπαμπά της παρέας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σαμανθα μου γτ κυνδινευουν απο φονο οι ανθρωποι; Και εγω αυτο λεω καλα ειναι εκει μεσα μολις βγει δεν θα μπορω να παω οπου θελω και οποτε θελω. Ειδικα οταν κοψει την πανα αντε να βρεις τουαλετα οπου πας!!!!

Το μωρο θελω να το βαπτισω μεχρι το χειμωνα επειδη δεν θελω να χρονησει. Οσο μικροτερο τοσο το καλυτερο. Βεβαια δεν εχουμε βρει νονους. Ολοι νομιζουν οτι η κουμπαρα μας θα μας το βαπτισει, αλλα η κοπελα μου βαπτισε τον Αλξανδρο και δεν γινετε παλι, ειναι πολυ καλη νονα! Τον Αλεξανδρο τον βαπτισα 7 μηνων και ηταν ησυχος και δεν εκλαψε πολυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Afroditi mou eida tis euxoules sou k se euxaristw para poli k esi oti kalitero stin zwoula sou..Me ena pono!!!

Samantha mou se euxaritsw k sena k pes stin zouzouna na vgei grigora :lol: paidevei tin manoula tis apo ta twra :D.. Euxomai na se talaipwra twra alla stin genna na vgei grigora..Me to kalo!!

Xoanita mou se euxaristw na se panta kala k esi me ena pono k me to kalo :)..O 8eos na mas voi8isei oles :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μιαμ μιαμ χυλοπίτες!!! αν και τις προτιμώ με την κλασσική συνταγή!

λες να το παραγγείλω στην μαμά τώρα που την εχω εδώ?? :lol::lol::lol:

γεια σου Χοανίτα! Περαστικά και με το καλό να πας στον γιατρό :D

Γεωργιάννα πλάκα κάνω για τον φόνο (ή μήπως όχι χιχιχιχι)

απλώς όλοι είναι τόσο ήρεμοι γύρω μου και λένε: όποτε είναι να έρθει το μωράκι ας έρθει ή : τι σε νοιάζει πότε θα γεννήσεις?? κλπ κλπ και εμένα μου ανεβαίνει το αίμα στο κεφάλι γιατί κουράστηκα να σηκώνομαι 14 φορές την νύχτα για τουαλέτα ή την επόμενη να έχω πρηξιμο & κατακράτηση και να πονάει αφόρητα η μέση μου τα βράδυα κλπ κλπ και όλοι οι άλλοι να είναι : έχεις χρόνο ακόμα!!! :?:?:?:?:?

τι χρόνο καλέεεεεεεεεεεεεεεε είμαι στην 39η εβδομάδα!!!!!!!!!!!

αχ και εσύ ΆΝδρια έχεις δίκιο, με το καλό να έρθουν τα μωράκια και με έναν πόνο! απλώς γκρινιάζω λιγάκι παραπάνω :lol::lol::lol:

φιλάκια και πάλι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Se katalavenw apolita, akoma exw 2 mines k 1 evdomada k niw8w san tin gria pou ola tis tis ponane perpataw opws tin papia k wres wres sernw k to podi mou (mallon pianete kammia nevra)

skeftou pws 8a ginw otan ftasw ekei pou eisai esi twra 8a gkriniazw perissotero apo sena 8a idiotropiasw OPWSDIPOTE :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

samanta μου για καισαρικη παω γυρω στις 20 απριλιου,ειναι καλο που δεν εχω το ανχος του ποτε αλλα επειδη ξερω την ημερομηνια νοιωθω πως δεν περνανε οι μερες με τιποτα :lol::lol::lol: απο πουθενα δεν πιανομαστε τελικα :lol::lol::lol::lol:

σημερα φαγαμε στην πεθερα μου οπως καθε κυριακη,ειχε ρυζι στον φουρνο με κοτοπουλο...

εσεις ζουζουνες τι κανατε σημερα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολλες απουσιες αυτο το Σαββατοκυριακο!!

Αφρο μου τι φαγητο ειναι αυτο δεν το εχω ξανακουσει.

Σαμανθα δεν εχεις αδικο, υπομονη κοπελα και γρινιαζε οσο θελεις σε μας σε καταλαβαινουμε απολυτα επειδη ειμαστε στον ιδιο χορο!!!

Η Ελενα που να χαθηκε τοσες μερες;

Ευτυχως σημερα ειναι καλυτερα και ο ανδρας και αυριο θα παει για δουλεια να ηρεμησω και εγω. Οσο λιγοτερο τοσο καλυτερο!! Χαχα

Ανδρια δεν μας ειπες πως περασατε;

Σαμαρκαδε πως πηγε το τραπεζι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Gewrgianna mou perasame wraia!! Itan wraia i parea mas, efigan oi megaloi (goneis,8eies ktl) nwris k meiname oi nearoi :lol::lol: ..Kourastika omws epeidi k to prwi eixa tin geniki,plintiria,stegnwtiria k ir8ane amesws oi 3enoi mou den prolava na 3ekourastw ka8olou piga sinexomena xwris na iremisw..Ponisa poli ta kokala mou alla kata ta alla ola mia xara..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντρια χρόνια σου πολλά, χαρούμενα, πολύχρωμα, με πολλή αγάπη!! Με το καλό να αγκαλιάσεις τη Βικτωρία σου και να σας γεμίσει ευτυχία!!!

Το τραπέζι πήγε εξαιρετικά, όλα βγήκαν νοστιμότατα, φάγανε πολύυυ και περάσαμε πολύ πολύ καλά!! Μεγάλ επιτυχία και η ταχινόπιτα, ο άντρας μου μου ζήτησε να του τη φτιάχνω συχνά για να συνοδεύει το καφέ του, ενθουσιάστηκε! Εγώ βέβαια ξεπατώθηκα αλλά το χάρηκα! Κι έχω και φαγητάκι για αύριο!! Επίσης οι κουμπάροι μας έφεραν δώρο μια μηχανή εσπρέσο (καιρό ήθελα να πάρω), τη βάλαμε αμέσως σε λειτουργία και πολύ χαρήκαμε!!

Γωγώ θέλω κι από μένα να ξέρεις πως δε μας στεναχωρείς, πρέπει να τα μοιραζόμαστε αυτά γιανα γίνονται λίγο πιο εύκολα κι εσύ πρέπει να τα βγάζεις από μέσα σου και να είσαι ήρεμη για τη μικρούλα σου! Εδώ είμαστε πάντα!

Σαμανθούλα υπομονή, θα βγει σε λίγο η κορούλα σου κι όλα θα περάσουν. Εύχομαι να μη σε ταλιπωρήσει για πολύ ακόμα!

Πολλά φιλιά σε όλες, θέλω επειγόντως ξάπλα!!

Ηλιοδώρα περαστικά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και παλι!!!

αχ αύριο Δευτέρα και έχω ραντεβού για 'καλλωπισμό' :lol::lol::lol:

θα έρθει μια κοπέλα για αποτρ'ίχωση, νυχια και ότι άλλο θέλω... :D:D

ελπίζω να μην γεννήσω απόψε γιατί η μαμά μου λέει ότι κάθε φορά που έκλεινε ραντεβού για νύχια/μαλλία, τότε την παραμονή γεννούσε και έτσι πήγαινε πάντα άφτιαχτη!!

χαχαχα βρε λέτε?

δεν πειράζει ΧΑΛΑΛΙ!!

samarcande με γεια την μηχανή εσπρέσο!!! με το καλό να γεννήσεις και να πίνεις όσους θέλεις :lol::lol::lol: αα έρχομαι αύριο από εκεί να δοκιμάσω τις λιχουδιές ε????? και μετά καφεδάκι εσπρεσάκι χιχιχιχι

εγώ κορίτσια έπινα πολύ σπάνια καφέ και τώρα δεν μπορώ χωρίς το καθημερινό καφεδάκι μου...περίεργο!

Γεωργιάννα αύριο έχετε σχολείο? Στην δευτέρα πάει ο Αλέξανδρος?? Δεν μου είπες, που περίπου μένεις??

Χάθηκε η Έλενα και η Jule[/b ...που είστε κορίτσια???

Happy μια χαρά κοντά κοντά θα γεννήσουμε έτσι όπως το βλέπω χαχαχα πάντως 1-2 μέρες πριν την γέννα δεν σε βλέπω να κοιμάσαι καθόλου :lol::lol::lol:

Ανδριούλα δεν μας είπες, κανένα ιδιαίτερο δωράκι έλαβες σήμερα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντρια μου ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ κ απο μενα!!!Με το καλο να αντικρυσεις την μονακριβη κορουλα σου κ φυσικα με εναν γλυκο πονο :D

Τι κανετε κοριτσακια?

Εγω ξυπνησα στις 6 το πρωι κ πηγα στην πε8ερα μου,κα8ησα, εφυγα ,ξαναπηγα κτλ.

Παρα πολυ κοσμο συνεχως...

Αυριο ανελαβα μετα χαρας να μαγειρεψω 2 κατσαρολες μεγαλες ψαροσουπα για μετα τον καφε που 8α μαζευτουν σπιτι.Εγω ομως δεν 8α παω γτ δεν μπορω ακομα κ την πολυκοσμια με κουραζει πολυ...

Ο αντρας μου 8α κοιμη8ει παλι με την πε8ερα μου,ετσι ειναι πρεπει να την στηριξουμε.

Εγω σπιτι με τα φαρμακακια μου.Βρε λετε να μου λειψουν μετα τον τοκετο???

Παντως την διατροφη 8α την ενισχυσω λιγο κ 8α προσπα8ησω να την διατηρησω...ετσι λεω.

Η μικρη κλωτσαει απιστευτα κ το στη8ος παροτι ειναι μικρο σχετικα κολλαει πανω στην κοιλια μου κ μου την δινει απιστευτα!!!!Ποιος εγω που δεν ειχα ποτε 8εμα με το στη8ος ΗΜΑΡΤΟΝ!αχχχ Χριστινακι,μας ξεζουμισες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΧΩ ΞΕΧΑΣΕΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ...ΜΠΗΚΑ ΣΗΜΕΡΑ 2-3 ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΣΑ ΝΕΑ ΣΑΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΓΡΑΨΩ....ΑΥΡΙΟ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΘΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ ΠΑΡΕΑ ΓΙΑΤΙ Ο ΝΙΚΟΣ ΕΧΕΙ ΒΑΡΔΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΗ ΜΟΥ...ΣΑΜΑΝΘΑ ΜΟΥ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΕΙΣ ΤΟ ΚΑΛΛΩΠΙΣΜΟ ΑΛΛΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΤΗ ΤΡΙΤΗ.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΑΝΔΡΙΟΥΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΕΣΑ ΑΠ΄ΤΗ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ....

ΓΩΓΩ ΜΟΥ ΖΩΗ ΣΕ ΕΣΑΣ,ΜΗΝ ΑΝΥΣΗΧΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΘΟΥΜΕ...

ΗΛΙΟΔΩΡΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΒΡΕ ΟΛΟ ΧΑΝΕΣΑΙ???ΝΑ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΠΙΟ ΣΥΧΝΑ!!!!

ΓΕΩΡΓΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΑΚΟΜΗ ΑΡΡΩΣΤΟΥΛΗΣ Ο ΣΥΖΥΓΟΣ???

ΠΛ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!ΕΛΠΙΖΩ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΕΔΩ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ!!!! :-h:-h:-h:-h:-h:-h:-h:-h:-h [smilie=icon_salut.gif] [smilie=icon_salut.gif] [smilie=icon_salut.gif] [smilie=icon_salut.gif] [smilie=icon_salut.gif] [smilie=icon_salut.gif] [smilie=icon_salut.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhmera!!

Καλη βδομαδα!!

Σμανθα καλο καλοπισμο..ελπιζω να προλαβες ;)

Σαμακαρδε μεγια η εσπρεσιερα...εμενα ο γιατρος δε με αφηνε να πινω καφεδες...κ πραγματικα μου ελειπαν...ομω απο τον 6ο κ μετα ουτε τον ρωτησα...ξανα ξεκινησα α-[ώς πινω εναν δηθεν καφε ετσι να ξεγιελιέμαι!!

Αντρια τι καλα πουη περασατε !!Να προσεχεις να μην κουραζεσαι...

εγω εχθες δεν εκανα τιποτα το ιδιαιτερο....ειχα απο το μεσημερι μεχτι το βραδυ καουρες.... τι κακο πραγμα? Η μπεμπουλινα παλι οπως παντα.... κλωτσομπουνιδια ολ ημερα.... δοξα το θεο κουνιεται κ δεν ανυσηχω!! Σας ειπα οτι την αγαπάω πολυ?!??!

Το ιδιο προβλημα εχω κι εγω με το στηθος..ομως βρηκα την λυση....πηρα απο τα καρφρου μια μπλουζα σπορτυ λεγετε ( ειμαι κ αθλητικος τυπος τρομαρα μου!!!) που εχει μεσα εσωτερικη επενδυση σαν αθλητικο σουτιεν..πολυ απαλι..ετσι ξεχωριζει ο χωρος κοιλια βυζι... ειναι πολυη σπαστικο..ειδικα για μας που εχουμε τεραστια μεμε! :oops::oops:

Κοριτσαρες παω λαικη κ ξαναρχομαι!!! Θελετε τιποτα? :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!

ειρηνακι εγω θελω πιπεριες κ ντοματες για γεμιστα...αααα πιασε κ λιγες φραουλες :lol::lol::lol: καλο σοπιν θεραπυ :lol::lol::lol:για την καουρα δεν παιρνεις τιποτα?εμενα μου εδωσε ο γιατρος ενα σιροπακι το μαλοξ κ μου κανει δουλεια με βοηθαει πολυ..

αφρο μου καλημερα!δεν πηγες στο φαρμακειο?

γωγακι πρεπει να παιρνεις πολυ πραγμα τωρα ε????εγω που παιρνω 3 βιταμινες σκυλοβαριεμε!!!μερικες φορες ξεχναω να παρω κιολας :lol: το προγραμμα διατροφης που κανεις ελπιζω να το συνεχισεις κ μετα θα βρεις πολυ γρηγορα ξανα την φορμα σου,εκτος αν απο την στερηση πεσεις με τα μουτρα στα απαγορευμενα :lol::lol: να προσεχεις!!!ελπιζω το χριστινακι να σου παρει τα μυαλα κ να μην σκεφτεσε κατι αλλο!!!!

γιουλακι μοναχουλα αυριο?εγω ειπα στον αντρα μου να βαλει ολες τις υπηρεσιες του στην αρχη του απριλη μην συμβει τιποτα κ ειμαι μονη,θα του παει μια μια αλλα θα το παλεψουμε..

γεωργιαννα μου πως ειστε εσεις???

αντρια κ samarcante χαιρομε που περασατε τελεια!!!

λες βρε σαμανθα να αργησεις τοσο πολυ να γεννησεις??? :shock::shock::shock: μπορει την ωρα του καλλωπισμου :oops: να αποφασισει να βγει η μπεμπα :lol::lol::lol: θα κανεις κ κερι???αουτς!

φιλια σε ολες τις κοιλιτσες!!!χαθηκατε κοριτσια!!!αντε ελατε παλι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σουλακι πηρα φραουλες ελα να τις μοιραστουμε.. για γεμιστα δεν πηρα...καλα 3 ευρω οι πιπεριες κ ειναι κα δειγμα?!??! Ε οχι ρε φιλε τι θα γεμισω?!? Πηρα κολοκυθακια , μπανανιτσες ,. ντοματουλες , υλικα για λαχανορυζο,... τι αλλο? πατατες κρεμυδακια... αχ χαρηκα πολυ!!

Πηρα κ ποσα πορτοκαλια να πινω χυμουλιδες!!!

Ουφ θελω να φαω τσουρεκι με σοκολατα ( τερκενλης κιολας!!!) ΟΥΦ καταραμενα κιλα!!!

Τι μαγειρευεται σημερα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...